شنبه ۰۵ فروردینساعت ۰۳:۵۱Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیسپاچینگ»

شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری توانیر ،حبیب قراگوزلو مدیرعامل برق منطقه ای تهران با حضور در دیسپاچینگ منطقه ای تهران و گفت و گو با همکاران خود در لحظه سال تحویل، ضمن تبریک نوروز 1402 گفت: در برق منطقه ای تهران بعنوان بزرگترین شرکت برق منطقه ای کشور ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
در ساعات پایانی سال 1401 و چند قدم مانده به بهار طبیعت ، خبرنگار صدا و سیما با حضور در مرکز دیسپاچینگ برق منطقه ای تهران، گوشه ای از تلاش بی وقفه و خستگی ناپذیر تلاشگران صنعت برق را به تصویر کشید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۳    
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تبریز، بر ضرورت بهره گیری از نرم افزار جامع و واحد، به منظور تعامل بهتر و بیشتر با مشترکین برق تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: انتقال سامانه سیستم اندازه گیری گسترده (WAMS) از شرکت برق منطقه ای اصفهان به شرکت برق منطقه ای زنجان با حضور مدیران عامل این شرکتها و امضای تفاهم نامه در شرکت مدیریت شبکه برق ایران به انجام رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی از توقف مازوت سوزی و گازسوز شدن نیروگاه حرارتی شازند ظرف روزهای آینده خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: صبح امروز (سه شنبه) گفت و گویی با وزیر نفت صورت گرفته که بر اساس آن دستور لازم برای دیسپاچینگ گاز و قطع مازوت از نیروگاه شازند صادر شد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهور به بوشهر که در ادامه دور دوم سفر های استانی دولت انجام شده است، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو از سد باغان، طرح آبرسانی سیراف به جم و مرکز دیسپاچینگ بوشهر بازدید کرد و سه طرح در حوزه برق این استان را به بهره برداری رساند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: با دستور رئیس جمهور در آیینی ویدئوکنفرانسی روز جمعه یکهزار و 467 میلیارد تومان پروژه تامین و انتقال برق در استان بوشهر بهره برداری و عملیات اجرایی پروژه هایی با اعتبار 300 میلیارد تومان نیز آغاز شد. ...
پاون   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سفر رئیس جمهور به بوشهر که در ادامه دور دوم سفرهای استانی دولت انجام شده است، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو از مرکز راهبری شبکه انتقال برق و فوق توزیع دیسپاچینگ بوشهر بازدید کرد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۲    
باتوجه به کاهش دمای هوا طی روزهای گذشته در کل کشور و محدودیت های تامین انواع انرژی و تامین برق برای این هفته های سرد در استان تهران، مدیر عامل برق منطقه ای تهران با حضور مستمر در مرکز کنترل دیسپاچینگ فوق توزیع این شرکت به شکل مستقیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ ICT قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: برای هوشمندسازی تونل های کشور با سیستم ها و نرم افزار های بومی، این آمادگی در میان متخصصان این هلدینگ تخصصی وجود دارد که در صورت درخواست، فعالیت خود را برای هوشمندسازی آن ها آغاز کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق فارس اعلام کرد که امکان ایجاد نیروگاه خورشیدی توسط سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی در این استان فراهم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق شیراز با اشاره به وضعیت اقلیمی و جغرافیایی فارس، تاکید کرد که این استان قابلیت تبدیل شدن به هاب تولید انرژی پاک در کشور را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق شیراز اعلام کرد امسال در مقایسه با پارسال شاهد افزایش 70 درصدی تقاضا برای نصب پنل های خورشیدی بودیم.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “منصور اوجاقی” بیان کرد: 8 پروژه شامل افتتاح ساختمان دیسپاچینگ و بحران، اصلاح باسبار 230 کیلو ولت پست 230 به 63 کیلوولت قزوین، افزایش ظرفیت پست 230 به 63 کیلوولت بوئین زهرا ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست زمان بندی سالیانه خطوط تبادلی بین مناطق شرکت برق منطقه ای یزد، به منظور هماهنگی و تبادل نظر در خصوص پیش بینی برنامه زمان بندی خطوط مذکور در سال 1402 در معاونت بهره برداری شرکت و با حضور نمایندگان برنامه ریزی دیسپاچینگ مناطق و دفتر فنی انتقال معاونت های بهره برداری شرکت های برق منطقه ای خراسان ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با بیان اینکه در طول سالیان گذشته صنعت برق استان از جهات مختلف متحول شده است، گفت: هر سال تعداد مشترکان افزایش می یابد به طوری که سالانه 16 هزار متقاضی بخش خانگی، صنعت و کشاورزی در استان از انرژی برق بهره مند می شوند.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای آذربایجان، در مراسم آغازین این ارزیابی ؛ مدیر دیسپاچینگ منطقه ای آذربایجان ضمن ابراز خوشحالی از حضور ارزیابان شرکت های توانیر و مدیریت شبکه در شرکت برق منطقه ای آذربایجان به ارائه گزارشی از ساختار، گستردگی ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۲    
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با بیان اینکه تعدیل روشنایی معابر شهر زنجان برای حفظ پایداری شبکه برق انجام می شود گفت: شرکت توانیر برای تمام شرکت های توزیع برق، سهمیه هایی در تعدیل روشنایی معابر نظر گرفته است و این سهم برای استان زنجان 5 مگا وات می باشد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، از مدیریت مصرف 5560کیلووات انرژی در پی تعدیل روشنایی های معابر استان زنجان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق خراسان جنوبی از آمادگی پرسنل عملیاتی این شرکت برای تامین برق پایدار مراکز برگزاری کنکور سراسری در روزهای 29 و30 دی ماه خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اعزام اکیپ عملیاتی توزیع برق همدان به مانور تمرینی آموزشی منطقه مرکزی شمال کشور خبر داد | با حضور اکیپ های عملیاتی شرکت کننده در این مانور 5 کیلومتر از شبکه فشار متوسط استان مرکزی احداث و اصلاح و بهینه سازی شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز گلستان گفت: قطع جایگاه CNG توسط دیسپاچینگ ملی بوده ولی احتمال می دهیم در انتهای هفته شرایط فعالیت این جایگاه ها فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
با هدف رفع نیازهای صنایع از طریق شرکت های فناور و دانش بنیان تفاهم نامه ای میان پارک علم و فناوری خراسان و یک شرکت سرمایه گذاری در حوزه دیسپاچینگ انرژی و نمونه گیرهای خطوط کنسانتره و گندله امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق گیلان از صرفه جویی بیش از 5 مگا وات انرژی برق در طرح تعدیل موقت روشنایی معابر استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار قم ضمن بازدید از مرکز پیام، مانیتورینگ و دیسپاچینگ شرکت گاز استان گفت: همواره مردم قم در همه عرصه ها پیشگام بوده اند و در مسأله مصرف نیز همراهی خوبی با ما داشتند که از همه مردم و مجموعه قدردانی می کنیم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
علی اکبر جوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق گیلان از اجرای طرح تعدیل موقت روشنایی معابر استان خبر داد و افزود: راحت ترین راه برای ثبت و گزارش خاموشی های احتمالی از سوی مردم ، استفاده از اپلیکیشن برق من می باشد که از طریق سایت شرکت به آدرس www.gilanpdc ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه همزمان چند استان دیگر هم دچار مشکل افت فشار گاز هستند، برای رفع مشکل گاز این چند روستا منتظر تصمیمات دیسپاچینگ ملی، وضعیت مدیریت مصرف گاز و سهمیه گاز استان هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۱:۵۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: در بحث عدالت در مازوت سوزی نیروگاه ها، به عنوان متولی محیط زیست استان مرکزی، مراتب اعتراضات خود را اعلام کردیم، اما این مسئله از طریق دیسپاچینگ ملی نفت و گاز و شورای عالی امنیت ملی در حال برنامه ریزی است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بنابر تصمیم مرکز مدیریت دیسپاچینگ شرکت گاز و به منظور تأمین گاز بخش خانگی، گاز صنایع استان برای دو روز آینده قطع شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بنابر تصمیم مرکز مدیریت دیسپاچینگ شرکت گاز و به منظور تأمین گاز بخش خانگی، گاز صنایع استان برای دو روز آینده قطع شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۸:۳۴    
اعضای کارگروه تخصصی انرژی استان از مرکز دیسپاچینگ شمالغرب (شرکت برق منطقه ای آذربایجان) در جوار نیروگاه حرارتی تبریز بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای آذربایجان در این بازدید ...
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان خراسان جنوبی گفت: با توجه به شرایط ناپایدار جوی و احتمال بارش باران و برف در نقاط مختلف استان، نیروهای عملیاتی شرکت توزیع برق استان خراسان جنوبی در حالت آماده باش قرار گرفتند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری سومین دوره ارزیابی منطقه ای مراکز دیسپاچینگ، برنامه ارزیابی دیسپاچینگ منطقه جنوب کشور با محوریت شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر آغاز گردید.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: بیش از 10مگاوات روشنایی معابر استان مرکزی برای گذر از پیک زمستان تعدیل شده است. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۳    
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریتهای برق شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: در 9 ماهه ابتدای امسال بیش از 280 هزار تماس مشترکین با سمپات (سامانه متمرکز پاسخگویی توزیع برق استان) ثبت شده و کارشناسان به درخواستهای آنان پاسخ داده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق کردستان، از شناسایی 2 هزار و 617 انشعاب غیرمجاز برق در استان خبر داد و گفت: شهرستان های سنندج و مریوان به ترتیب با تعداد 1503 و 773 انشعاب، بیشترین آمار انشعابات غیرمجاز برق را در سطح استان به خود اختصاص داده اند.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۴    
طی احکام جداگانه ای سرپرست دفتر بهره برداری و دیسپاچینگ و سرپرست دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران منصوب شدند.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۲:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گیلان صدر : علی اکبر جوهری معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق گیلان از حضور اکیپ شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در مانور عملیاتی سطح 1 شمال غرب کشور برای مقابله با بحران سیل خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد و مشاور استاندار اصفهان در بازدیدی که از سامانه های سمیع، بصیر، مرکز اتفاقات و حوادث 121و مرکز دیسپاچینگ داشت در خصوص فرآیند های شرکت توزیع برق اصفهان گفت ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “سیدیحیی نوبخت” عنوان کرد: تولید نیروگاه طرشت در آذرماه به بیش از 15 هزار و 506 مگاوات ساعت رسید که این تولید صرفا مربوط به واحد گازی بوده و واحدهای بخار این نیروگاه به دستور دیسپاچینگ از مدار خارج و در دست تعمیر هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق کردستان از شناسایی 98 کانون خطر در استان خبر داد و گفت: 33 مرکز عملیات و اتفاقات روستایی و 11 مرکز شهری در 11 شهرستان تابعه آمادگی مواجه با بارش های زمستانی را دارند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت خراسان شمالی با بیان اینکه مرکز دیسپاچینگ گاز کشور قطع گاز صنعت سیمان را در دستور کار قرار داد، گفت: در همین راستا، مصرف گاز کارخانه سیمان بجنورد نیز قطع شده است و این کارخانه طی 20 روز تعمیرات خطوط تولیدی خود را انجام می دهد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق اصفهان میزبان بازرس توانیر، رییس دیسپاچینگ و رییس دفتر نظارت بر بهره برداری برق شیراز بود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان این که در سطح معابر شهر تهران، 380 هزار لامپ روشنایی وجود دارد از شهروندان تهرانی درخواست کرد هرگونه نقص در سامانه های روشنایی را به شماره تلفن 121 اطلاع دهند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۱:۰۹    
نصر: مرکز دیسپاچینگ ملی گاز مورد نیاز یک واحد از دو واحد نیروگاه حرارتی تبریز را تامین کرد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۰۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، این مرکز به منظور پایش، کنترل و مدیریت فرآیند تامین تا توزیع آب شرب با استفاده از مدل هیدرولیکی و الگوریتم های بهینه سازی و هوش مصنوعی با سرمایه گذاری بیش از 350 میلیارد ریال در سطح تاسیسات استان و به صورت کامل با اتکا ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق آمار واحد دیسپاچینگ شرکت ملی گاز، مصرف گاز خانگی از 9 آذر در سال جاری در قیاس با سال قبل پیشی گرفته است و طبق آخرین آمار در روز 20 آذر مصرف گاز خانگی و تجاری 607 میلیون متر مکعب بوده است.