چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۳:۵۳Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دیسپاچینگ»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق شیراز گفت: همزمان با سراسر کشور، از امروز تعمیرات جهادی با عنوان مانور جهادی بی منت در شهرستان شیراز آغاز شده و تا پایان روز جمعه 30 آبان ادامه دارد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۹    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از مرکز اسناد شرکت مدیریت شبکه برق ایران،استاندارد طراحی و تهیه ی نقشه های عملیاتی دیسپاچینگ را در زیر می توانید دانلود کنید. دستورالعمل های ثابت بهره برداری جلد دوم انتهای پیام/
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از مصرف 445 میلیون متر مکعب گاز در بخش خانگی و تجاری در شبانه روز گذشته خبر داد که نشان دهنده رشد مصرف 27 درصدی گاز در این بخش در مقایسه با هفته گذشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۷    
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت: تلاش کارکنان امور بهره برداری واتفاقات در حفظ آمادگی و پایداری انرژی الکتریکی، به خصوص درفصل سرما با توجه به وزش باد و بارندگی که موجب تخریب شبکه می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷    
مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های برق شمال استان کرمان گفت: روزانه یک هزار و 300 تماس در محدوده شمال استان کرمان توسط مشترکین برق گرفته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: مانور سراسری تعمیرات شبکه های فرسوده توزیع برق در 29 و 30 آبان ماه به صورت همزمان در سراسر کشور و توسط شرکت های توزیع برق با مشارکت 34 گروه عملیاتی از 20 شهرستان برگزار می شود .
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی با اشاره به برگزاری مانور سراسری تعمیرات شبکه های فرسوده توزیع برق که در تاریخ های 29 و 30 آبان ماه به صورت همزمان در سراسر کشور و توسط شرکت های توزیع برق برگزار می شود ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۰    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از مرکز اسناد شرکت مدیریت شبکه برق کشور،هدف از تدوین این دستورالعمل ،تعیین چارچوب و روش اطلاع رسانی حوادث به دیسپاچینگ ملی و مناطق می باشد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۵    
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: با اجرای مانور سراسری بازسازی جهادی شبکه های توزیع شرکت برق، شبکه های فرسوده برق در منطقه صنعتی لیا تعمیر، بازسازی و اصلاح می شود.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۹    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از مرکز اسناد شرکت مدیریت شبکه برق ایران،هدف از تدوین این دستورالعمل تعیین روش عملیات در شرایط احتمالی قطع ارتباط مکالماتی بین مراکز کنترل دیسپاچینگ ملی و دیسپاچینگ مناطق و یا بین ایستگاهها با هر یک از مراکز فوق الذکر میباشد. ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، محمدرضا یمین زاده، معاون نظارت بر تعمیرات نیروگاه سیکل ترکیبی با بیان این مطلب افزود ...
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: مانور جهادی تعمیرات و ساماندهی 25 کیلومتر از شبکه فشار متوسط هوایی خط میشان بخش خشت و کنارتخته شهرستان کازرون با حضور بیش از 40 گروه عملیاتی با موفقیت کامل انجام پذیرفت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی : رزمایش قطع برق مراکز حیاتی و مهم استان خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور برگزار شد. هادی منصوریان، معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در این مراسم که در مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق استان در بیرجند اجرا شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان - معاون بهره برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: رزمایش کنترل آماده به کاری مولدهای برق اضطراری در استان همدان برگزار شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با صدور احکامی جداگانه از سوی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای زنجان، سرپرست اداره بهره برداری دیسپاچینگ فوق توزیع ناحیه زنجان، سرپرست دفترفنی انتقال، سرپرست مجری طرح پست های انتقال و سرپرست دفترتحقیقات و کنترل کیفیت وتجهیزات، مدیر دفتر تحقیقات و کنترل کیفیت و تجهیزات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس یزد از اتصال اورزانس 115 بافق به اپراتور مرکزی مرکز فوریت های پزشکی 115 استان خبرداد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، رامین فرج معاون بهره برداری و دیسپاچینگ با اعلام این خبر افزود: مشترکان برق می توانند بدون مراجعه حضوری یا تماس تلفنی، درخواست های خود را در زمینه ثبت خاموشی، روشنائی معابر و سوابق خاموشی های گذشته برای هر مشترک تا تاریخ تعیین شده ...
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: با حضور 7 گروه اجرایی طرح ضربتی سرویس انشعاب شهرستان طبس اجرا شد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیر دیسپاچینگ و مخابرات شرکت برق منطقه ای یزد با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مهندس بهرام قائمی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق استان گلستان با حضور در شرکت گاز با مهندس طالبی سرپرست شرکت گاز دیدار و در خصوص روند گازرسانی به مولدهای مقیاس کوچک تبادل نظر کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۴    
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان از اجرای رزمایش خدمت متعالی در شهرستان دامغان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: 430 کیلومتر از شبکه برق این استان در 6 ماه نخست امسال تعمیر شد که تاثیر بسزایی در جلوگیری از هدررفت انرژی الکتریکی به همراه داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: مانورعملیاتی اصلاح شبکه های برق ناپایدار و پرعارضه در 6 مسیرنیرورسانی استان اردبیل اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از برگزاری مانور جهادی برای اجرای طرح تعمیرات فیدر شاهرخت در شهرستان زیرکوه خبر داد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از برگزاری مانور جهادی برای اجرای طرح تعمیرات فیدر شاهرخت در شهرستان زیرکوه خبر داد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس اداره مطالعات، برنامه ریزی و آمار امور دیسپاچینگ و مخابرات شرکت برق منطقه ای یزد از استفاده حداکثری از ظرفیت بانک های خازنی موجود در شرکت به منظور عبور مطمئن از پیک بار سال 99 خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته عالی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل معاونین بهره برداری و دیسپاچینگ ، منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی و مدیران دفاتر حراست و امور محرمانه و روابط عمومی و دبیر کمیته برگزار شد.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در مراسمی از همکاری های ارزشمند شرکت سیمان قاین در برنامه های پاسخگویی بار قدردانی کرد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهندس “سید محمد ارجمند زاده” در آیین آغاز بهره برداری از نیروگاه های تولید برق خورشیدی در بقاع متبرکه، ضمن قدردانی از اهتمام اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم در زمینه استفاده از انرژی های تجدید پذیر اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از اجرای طرح تعمیرات جهادی فیدر های بحرانی در شهرستان درمیان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: درصد پذیرش ولتاژ مطلوب فشار ضعیف برق از ابتدای شروع طرح گذر از پیک برق در این استان از 80 درصد در سال 95 به 94 درصد در تابستان 99 رسیده و تلاش می شود ولتاژ مطلوبی به تمام مشترکان ارائه شود.
رئیس جمهور، دستاوردهای این دولت در بخش های گاز، بنزین، گازوئیل و پتروشیمی را یادگار بزرگی برای دولت آینده است و تاکید کرد: با کار بزرگی که در میدان های مشترک نفتی و گازی در این دولت انجام شده است، تولید گاز ما از منابع مشترک 2.5 برابر و تولید نفت حدود 6 برابر افزایش یافته است.
بامنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۵۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (دوشنبه) در آئین بهره برداری از طرح های ملی وزارت نفت که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: امروز در هفته دولت طرح توسعه مرکز دیسپاچینگ گاز کشور و خطوط انتقال ششم و نهم سراسری گاز را افتتاح می کنیم ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، حسن منتظرتربتی مدیرعامل شرکت ملی گاز در مراسم افتتاح سه طرح صنعت نفت در هفته دولت، گفت: یکی از واحدهای مهم که تحت مدیریت شرکت ملی گاز است واحد دیسپاچینگ است که از طریق این واحد ما متوجه می شویم گاز طبیعی از چه خطوطی منتقل می شود و توسط چه مصرف کننده ای مصرف ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان اورژانس کشور: با شیوع ویروس کرونا، تماس های مردمی درباره این ویروس با مرکز دیسپاچینگ اورژانس 4 برابر افزایش یافت.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور دیسپاچینگ شرکت برق منطقه ای غرب از نصب، راه اندازی SDH و مالتی پلکسر فیبرنوری و برقراری ارتباطات پست اورامانات و ترانک های ارتباطی بر روی بستر فیبرنوری خبر داد. ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه تکریم و معارفه قائم مقام مدیرعامل در امور اجرایی و معاون بهره برداری و دیسپاچینگ که باحضور معاونان و مدیران شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد، امیدعلی مرآتی مدیرعامل این شرکت، اهم اقدامات انجام شده شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در سال 98 را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع نیروی برق شیراز گفت: فاز اول از نیروگاه 6 مگاواتی شهرک بزرگ صنعتی شیراز آماده بهره برداری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ توزیع برق تهران گفت:با افزایش دما و افزایش مصرف برق، میزان خرابی تجهیزات بالا می رود و باعث ایجاد خاموشی در محدوده های مختلف می شود.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت : تمامی ادارات، سازمانها، مشترکین صنعتی و ارگان ها ملزم به رعایت الگوی مصرف برق در این ایام گرم سال هستند و درصورت مشاهده تخلف، برق آنها قطع می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان به همراه جمعی از مسئولان استان روز جمعه از مرکز دیسپاچینگ برق کلانشهر اهواز بازدید و آخرین وضعیت قطعی برق در برخی مناطق اهواز، باوی، حمیدیه و کارون را بررسی کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از افزایش چهار درصدی پیک مصرف برق در همدان خبر داد و گفت: هزینه برق کشاورزان شامل بخشودگی می شود
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی مدیریت پیک بار و اولویت برق رسانی به شرکت آب و فاضلاب استان تهران با حضور نمایندگانی از شرکت های آبفای استان تهران، توزیع نیروی برق استان تهران، توزیع نیروی برق تهران بزرگ و امور دیسپاچینگ فوق توزیع شرکت برق منطقه ای تهران در محل این امور برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر امور دیسپاچینگ و راهبری شبکه توزیع برق تهران بزرگ گفت: مصرف برق پایتخت امروز نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان مرکزی گفت: 12 گروه خط گرم برای تعمیرات شبکه های مختلف برق بدون اعمال خاموشی در این استان فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون بهره برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان گفت: مشترکانی که در مصرف برق بویژه در اوج پیک بار تابستانی، صرفه جویی و الگوی مصرف را رعایت کنند، در محاسبه قبوض برق خود پاداش دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۵    
زاهدان- ایرنا- معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: بر اثر بارندگی و توفان در شهرستان های دلگان، سرباز و راسک 150 میلیون تومان به شبکه برق این مناطق خسارت وارد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق قزوین گفت: میزان افزایش پیک بار برق استان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش 2 درصدی روبرو بوده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت:شبکه توزیع برق پایتخت در حال حاضر تحت کنترل بوده و وقوع قطعی های پراکنده برق ناشی از افزایش بیش از اندازه مصرف در ساعات اوج بار مصرف است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۰    
قم- ایرنا- مدیر امور دیسپاچینگ و فوریت های شرکت توزیع نیروی برق قم گفت: همکاری خوب مشترکان صنعتی، کشاورزی و اداری مانع از خاموشی های اجباری در این استان شده است.