دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۰۴Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان قزوین»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین با استناد به گزارش جدید مرکز آمار ایران اعلام کرد: قزوین رتبه دوم را در کاهش نرخ بیکاری کشور کسب کرد.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: 3 ایستگاه جدید تمام خودکار هواشناسی به سیستم پایشی استان اضافه می شود.
مدیرکل راه آهن شمال 2 کشور گفت: امسال بیش از 390 هزار نفر مسافر و 11 هزار تن بار توسط شبکه ریلی در استان قزوین جابجا شده است.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: امسال 6941 فقره تسهیلات ساخت مسکن به مبلغ 28 هزار و 721 میلیارد ریال در استان پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
دادستان قزوین گفت: با همکاری دستگاه قضایی 41 واحد راکد و تعطیل شده در استان احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: همکاران دستگاه قضایی در رفع موانع تولید و گره گشایی از مشکلات صنعتگران با استفاده از ظرفیت های قانونی احساس مسئولیت می کنند.
استانداری قزوین   ۹ ساعت پیش    
جلسه مشترک کارگروه تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان قزوین به ریاست محمدمهدی اعلایی استاندار و با حضور رحمانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری و تعدادی از مدیران استانی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
معاون سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در حال حاضر قیمت هر شانه تخم مرغ در استان قزوین به 83 هزار تومان رسیده که در مقایسه با ماه گذشته 8 درصد کاهش یافته است.
سیستم های گرمایشی هزار کلاس درس استان قزوین استانداردسازی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیر کل راه آهن شمال 2 گفت:در سال گذشته میزان صادرات و واردات از طریق خط ریلی 8 هزار تن بود که با افزایش 37 درصدی این رقم امسال به 11 هزار تن رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: این استان در اجرا و عملکرد سامانه های نظارت هوشمند بر نانوایی ها (نانینو) و تامین و توزیع مرغ (ستکاوا) از استان های رتبه دار کشوری است.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 62 درصد از اراضی گندم آبی استان تحت پوشش طرح کشت قراردادی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
قزوین- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 111 پرونده در ارتباط با قاچاق کالا در قزوین تشکیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: 55 فرصت سرمایه گذاری گردشگری در استان شناسایی شده که به متقاضیان معرفی می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: تاکنون مسایل و مشکلات 10 هزار و 259 واحد تولیدی کشور با کمک و حمایت های دستگاه قضایی مرتفع شده است. خبرگزاری میزان_ طبق اعلام روابط عمومی دادگستری کل استان قزوین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۴    
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین با اشاره به احیای گراندهتل قزوین گفت: بنا داریم بهترین سرمایه گذار با بالاترین اهلیت را برای این طرح راهبردی حوزه میراث فرهنگی و گردشگری استان انتخاب کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: تا 10 روز آینده میزان عقد قراردادها در زمینه نهضت ملی مسکن به 71 درصد می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۷    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: مبارزه با پدیده قاچاق کالا و ارز در استان با همکاری مسئولان ذیربط با جدیت و قاطعیت ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۴    
معاون امور مقابله و هماهنگی حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: میزان کشفیات قاچاق کشور در سال گذشته، 35 هزار میلیارد تومان بوده که استان قزوین یک درصد آن را شامل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۱    
استاندار قزوین گفت: ملاک ما برای تعیین قیمت گوشت در استان قزوین سقف قیمت گوشت در بازار میادین میوه و تره بار تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۹    
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: قاچاق و صادرات در حوزه گوشت قرمز صورت می گیرد که هر یک از این عوامل در تعیین قیمت آن تاثیر بسزایی دارند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: زنگ خطر خشک سالی در قزوین به صدا درآمده است؛ بر اساس نمودار بارش و دما، بیش از 90 درصد از مساحت استان قزوین دچار خشکسالی شده است و این وضعیت در سال آتی، وخیم تر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: آورده های مردم برای طرح ملی مسکن تکمیل نیست و هم اکنون فشار اصلی بر روی پیمانکار است .
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به وضعیت مسکن ملی، گفت: تاکنون بیش از 107 هزار و 400 نفر در استان ثبت نام کرده که از این تعداد بیش از 25 هزار و 300 نفر حائز شرایط شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۲    
قزوین- سرپرست جهاد کشاورزی قزوین گفت: قرار بود قیمت گوشت قرمز در استان بر اساس قیمت گوشت در میدان های تهران اعمال شود اما قاچاق و صادرات دام زنده بر افزایش قیمت تاثیرگذار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۰    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از روز سه شنبه 11 بهمن ماه، تا ظهر چهارشنبه 12 بهمن ماه، با نفوذ و استقرار سامانه بارشی در استان در برخی ساعات بارش قابل ملاحظه برف و گاهی بارش باران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۷    
قزوین- مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین عنوان کرد: طرح های هادی 10 ساله ترسیم می شوند و در استان قزوین نیز طرح هادی 537 روستا به اتمام رسیده که بازنگری آنها آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۵    
ایسنا/قزوین مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: بانک مسکن استان قزوین متعهد شده بود تا 28 هزار و 719 میلیارد ریال صرف نهضت ملی مسکن کند که تاکنون 7394 میلیارد ریال پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۰۳    
معاون قضایی دادستان کل کشور در سفر به استان قزوین از چند واحد صنعتی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین گفت: در سال جاری 805 پرونده قاچاق در استان کشف شده که ارزش ریالی آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۵۶    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از اجرای مطالعات و طراحی طرح زیستی معیشتی در استان قزوین به عنوان پایلوت کشوری مجتمع های معیشتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: از میان روستاهای استان 619 روستای بالای 20 خانوار وجود دارد که تمامی آن ها دارای طرح هادی هستند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: تاکنون بیش از 107هزار و 400 نفر در سامانه ملی مسکن ثبت نام کردند ثبت نام کرده که از این تعداد حدود 25 هزار و 300 نفر حائز شرایط دریافت مسکن شناخته شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۵    
ایسنا/قزوین مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین در رابطه با افتتاح پروژه های گردشگری در دهه فجر گفت: مهمترین پروژه هتل خانه تاریخی بهروزی است که توسط یک گروه سرمایه گذاری با مشارکت صندوق احیا آماده افتتاح شده و روزهای پایانی مرمت و احیا را سپری می کند.
معاون اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: تعداد گردشگران خارجی سفر کرده به استان امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 100 نفر افزایش یافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۹    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: درحال حاضر 107 هزار و 487 نفر در طرح های مسکن ثبت نام کرده اند که تعدا واجدین شرایط 25 هزار و 384 نفر است.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین از کشف ارز خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال از یک واحد صنفی در شهر قزوین خبر داد.
شرکت مانی آبیار کاسپین – مانیکا با افتتاح حساب و امضای تفاهم نامه همکاری طرح کالاکارت بانک قرض الحسنه مهر ایران، امکان بهره مندی کشاورزان استان قزوین را از خدمات این شرکت در قالب دریافت وام های قرض الحسنه فراهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 62 درصد از اراضی گندم آبی استان تحت پوشش طرح کشت قراردادی قرار گرفت.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز دادستانی کل، دادستان مرکز استان قزوین و سایر مسئولان قضایی و اجرایی از مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بازدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۹    
معاون توانبخشی بهزیستی استان قزوین گفت: درحال حاضر 508 فرد دارای ضایعه نخاعی تحت پوشش بهزیستی قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۳    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تغذیه گیاهی نامناسب در مزارع کشاورزی منجر به آسیب پذیر تر شدن محصول نسبت به آفت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: در حال احداث ایستگاه های جدید هواشناسی هستیم و هر 26 کیلومتر باید یک ایستگاه داشته باشیم.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: طی 10 ماهه گذشته سال جاری 26 میلیون و 300 هزار قطعه جوجه ریزی در واحدهای مرغداری این استان انجام شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به بارش برف و باران، وزش باد و احتمال پدیده کولاک از روز سه شنبه تا صبح چهارشنبه هشدار سطح نارنجی صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از اعزام یک تیم امدادی به همراه اقلام مورد نیاز به مناطق زلزله زده خوی در استان آذربایجان غربی، خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان قزوین گفت: بالغ بر 17میلیارد تومان از مصوبات سفر ریاست جمهوری به قزوین به پروژه های میراث فرهنگی تخصیص یافت و تمامی این پروژه ها روند اجرایی را می گذارنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: رویداد بزرگی تحت عنوان نمایشگاه گردشگری خواهیم داشت که بیش از 50 پروژه قابل سرمایه گذاری را معرفی می کنیم تا سرمایه گذارانی که تمایل دارند ورود پیدا کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: تاکنون 108 هزار نفر در طرح مسکن در استان ثبت نام کرده اند و 25 هزار نفر واجد شرایط شناخته شده اند.