جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۴۱Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان قزوین»

حوزه   ۱۲ دقیقه پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان قزوین بازدید کرد.
6 باب کتابخانه عمومی در سطح استان قزوین میزبان صندوق ها و رای دهندگان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان هستند.
خبرگزاری برنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: با موافقت وزیر کشور زمان رأی گیری در کشور و استان قزوین تا ساعت 22 امشب تمدید شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین امروز 11 اسفند در شعب مختلف اخذ رأی در استان قزوین اقشار مختلف حضور داشتند اما در میان مردم به دنبال کارگران گشتیم تا نظر آن ها را درباره حضور در انتخابات و رأی دادن به گزینه مطلوب بپرسیم.
قزوین نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: خرید و فروش رأی خط قرمز دستگاه قضایی استان قزوین است، در این راستا افرادی شناسایی و بازداشت شدند که البته تعداد آن ها کمتر از 10 نفر است.
صبح قزوین   ۲ ساعت پیش    
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: طبق بررسی های صورت گرفته نسبت به دوره مشابه استقبال بسیار خوبی توسط هم استانی ها برای شرکت در انتخابات صورت گرفته و مردم در شعب حضور پیدا کردند.
رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان در استان قزوین گفت: کلیه جرائم انتخاباتی در فرایند صلاحیت نامزد ها ثبت می شود.
صبح قزوین   ۳ ساعت پیش    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان قزوین گفت: در بین نقاط مثبت، نقاط ضعفی هم مشاهده شد، تخلفات انتخاباتی مشهود و برخی بداخلاقی ها نیز محرز شد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
استاندار قزوین گفت: فرآیند انتخابات در استان با سلامت و امنیت کامل در حال برگزاری است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: تخلفات انتخاباتی این استان در فضای مجازی زیر چشم دستگاه های نظارتی و با پوشش کامل رصد و نظارت می شود.
خبر هایی از حضور مربی قزوینی در رقابت های جام جهانی پاراوزنه برداری تا دعوت دو بدمینتون باز قزوینی به اردوی تیم ملی دختران را در این بسته خبری بخوانید.
دبیر ستاد انتخابات استان قزوین گفت: لازم است در فضای مجازی از هرگونه انتشار اخبار کذب و گمانه زنی در خصوص آرا بویژه در ساعت های پایانی روز پرهیز شود، این وضعیت توسط نهادهای متولی رصد می شود. ...
استاندار قزوین گفت: حضور مردم استان قزوین پای صندوق های رای نسبت به زمان مشابه دوره قبلی افزایش داشته است. استاندار قزوین گفت: حضور مردم استان قزوین پای صندوق های رای نسبت به زمان مشابه دوره قبلی افزایش داشته است.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: در کنار ایمان، درایت، دانش، تخصص، صداقت، یکرنگی و راستی، از شاخصه های کاندیدای اصلح به شمار می رود. نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: در کنار ایمان، درایت، دانش، تخصص، صداقت، یکرنگی و راستی، از شاخصه های کاندیدای اصلح به شمار می رود.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
رییس هیئت فوتبال استان قزوین گفت: از نمایندگان منتخب انتظار داریم تقویت زیرساخت های ورزشی و حمایت از ورزشکاران مدال آور را جدی بگیرند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - رییس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان قزوین گفت: اصلاح فرهنگ انتخاباتی بین نامزدها باعث پیشگیری از تخلفات شده و جلوی جرایم انتخاباتی را می گیرد.
سه هزار و 850 نفر کار نظارت بر انتخابات را در استان قزوین برعهده دارند.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان قزوین گفت: فرآیند آغاز و تداوم رأی گیری در شعب اخذ راغی و نظم و انضباط حاکم بر آن مطلوب و قابل تقدیر است .
صبح قزوین   ۵ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: تاکنون تا قبل از آغاز روند رای گیری تعداد 32 پرونده در دستگاه قضائی برای تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است که 11 فقره آن مربوط به کاندیداها است.
صبح قزوین   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: حضور مردم در انتخابات باعث آینده ای روشن تر برای کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، شور و نشاط انتخابات باعث ایجاد بغض، حسد و کینه دشمنان شده است.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: با افزایش مشار کت مردم و تشکیل صف در برخی شعب کمبود تعرفه شعب شاخص را بسرعت تامین کردیم.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین دادستان قزوین گفت: خرید و فروش رأی خط قرمز دستگاه قضایی استان قزوین است، در این راستا افرادی شناسایی و بازداشت شدند که البته تعداد آن ها کمتر از 10 نفر است.
25 هزار نفر عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات استان قزوین مشارکت دارند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان قزوین گفت: اگر بتوانیم با اصلاح فرهنگ انتخاباتی جامعه، تخلفات و جرایم را به ضد رای تبدیل کنیم، به طور طبیعی جرایم انتخاباتی به حداقل خود می رسد.
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین از دستگیری چند تن از خرید و فروش کنندگان رای در استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
دادستان قزوین گفت: تاکنون 32 فقره تخلف انتخاباتی که 11 مورد مربوط به نامزدها تشکیل شده و یک انبار توزیع کالا بنام یک نامزد نیز شناسایی و کشف شده که رسیدگی می شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین گفت: تا امروز در حوزه انتخابات و 32 پرونده تخلف انتخاباتی داشتیم که 11 فقره آن مربوط به کاندیداها است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
قزوین- جامعه ورزشی استان قزوین نیز همگام با سایر مردم در انتخابات مجلس شرکت کردند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه در 6 شهرستان استان قزوین و در یک هزار و 96 شعبه اخذ رای آغاز شد.
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار رفیعی آتانی با اشاره به نقش بسیج در صیانت از آرای مردم عنوان کرد: حفاظت و حراست از 500 شعبه اخذ رأی و صندوق برعهده سپاه و بسیج است که به همین منظور یک هزار و 500 نیرو در سراسر استان بسیج و سازماندهی شده است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ارشد نظامی ارتش در استان های قزوین و زنجان گفت: هوانیروز استان قزوین چهار فروند بالگرد را برای خدمات رسانی به مناطق صعب العبور استان های قزوین و زنجان پیش بینی کرده تا همه مردم در دورترین نقاط هم بتوانند به صندوق های رای دسترسی داشته باشند.
ایمنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: 500 صندوق رای را توسط بسیج صیانت می کنیم و 1500 بسیجی و سپاهی در سراسر استان تامین این امنیت را برعهده دارند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: امنیت و حفاظت از 500 صندوق اخذ رای در این استان برعهده عوامل سپاه و بسیج قرار دارد.
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین به همراه جمعی از هنرمندان و ورزشکاران و مدال آوران استان قزوین در دبیرستان شهید بابایی شعبه 193 محل اخذ رای حاضر شد و رای خود را به صندوق انداخت.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اعتقاد، ایمان، صداقت و یکرنگی کاندیداها ملاک مورد توجه جدی مردم برای انتخاب نماینده اصلح باشد.
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: 257 شعبه اخذ رای سیار داریم که در بیش از 700 نقطه ازجمله مراکز نظامی، صنعتی، بیمارستان ها، تفرج گاه ها، پارک ها و بوستان ها حضور می یابند. ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: امیدواریم امروز یک بار دیگر عزت، سربلندی، وحدت، همدلی و هماهنگی مردم ما در دنیا بدرخشد و قلب تمام علاقه مندان به نظام جمهوری اسلامی در دنیا شاد شود.
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: مردم آگاه و انقلابی با حضور پرشور مردم در انتخابات دشمنان را مأیوس خواهند کرد.
صبح قزوین   ۸ ساعت پیش    
مردم استان قزوین از ساعات اولیه صبح برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در شعب اخذ رای حاضر شدند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: در برخی شعب خاص در استان قزوین شاهد تشکیل صف هستیم و جا دارد از بسیج استان نیز تشکر کنیم که 45 درصد امنیت انتخابات استان بر عهده این اقشار است.
صبح قزوین   ۹ ساعت پیش    
مهمترین اخبار و رویدادهای استان قزوین را در بسته خبری قزوین در هفته ای که گذشت می خوانید.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
قزوین- نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مجلس قوی نظام را قوی نشان می دهد و حل مشکلات مردم به این حضور خوب بستگی دارد.
صبح قزوین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: قطعاً مردم ایران در عرصه انتخابات حماسه آفرین خواهند بود، ملت ایران به دلیل ایمان و تعهدی که به امام حسین (ع) و آموزه های دینی دارند در انتخابات شرکت خواهند کرد.
رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: هزار و 96 شعبه اخذ رای در استان وجود دارد که از صبح امروز 98 درصد آن به شکل برخط متصل شده و آماده رای گیری هستند.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت : مردم فهیم استان با عزت و اقتدار و پای صندوق های رای حاضرمی شوند تا رای خود را صندوق بیاندازند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی از ساعت هشت صبح روز امروز /جمعه/ در سراسر استان قزوین آغاز شد که در مقابل برخی از شعب اخذ رای، مردم در انتظار بازگشایی شعب بودند.
صبح قزوین   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته 99 درصد شعب به طور کامل در همان ساعات اولیه رای گیری در سطح استان فعال شده است و به صورت آنلاین عملیات رای گیری را انجام می دهند که این سطح از آمادگی برای خود یک رکورد است.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با سراسر کشور در استان قزوین آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور آغاز رأی گیری دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قزوین آغاز شد.