یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۰۲Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آوج»

پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی، در آیین بهره برداری از خط جدید اکسیژن و کوره ذوب آریان فولاد گفت: طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد بعد از مشخص شدن بودجه 1400 به صحن علنی مجلس خواهد آمد و به قانون تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس آخرین رنگ بندی کرونایی پنج شهرستان استان قزوین شامل شهرستان های قزوین، البرز، آبیک، تاکستان و بویین زهرا در وضعیت زرد کرونایی و شهرستان آوج نیز در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس واحد مبارزه با بیماری های شبکه بهداشت درمان شهرستان آوج گفت: عدم درمان بیماری سل در 50 درصد موارد موجب مرگ فرد مبتلا می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۵    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: حضرت زینب (سلام الله علیها) در کنار امام سجاد (علیه السلام) وظیفه مهم تداوم نهضت عاشورا را بر عهده داشت و سخنان کوبنده این بانوی بزرگوار در مجلس یزید پس از واقعه عاشورا علاوه بر رسوایی حکومت بنی امیه بیانگر شخصیت والای این شخصیت برجسته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰    
آوج از اجرای طرح آموزشی و بهداشتی مهر باران به همت جهاددانشگاهی کردستان خبر داد و گفت: ثبت نام برای این کارگاه آموزشی از 29 بهمن آغاز شده و تا هشتم اسفند ادامه دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۳۷    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا گفت: در استان قزوین هشت مدرسه علمیه در شهرهای قزوین، تاکستان، آبیک و آوج وجود دارد که برای استانی مانند قزوین این تعداد کافی نیست و به دنبال افزایش این مدارس هستیم.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۸    
مدیر کل انتقال خون استان قزوین در دیدار با نماینده مردم شهرستان بوئین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی، درخصوص مسائل مربوط به انتقال خون استان گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۴۵    
نماینده بوئین زهرا و آوج گفت: تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها توسط مجلس، از افتخارات مجلس یازدهم است و ما برای اجرای دقیق این قانون مصر هستیم و بر اجرای آن نظارت کاملی خواهیم داشت.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۴    
حوزه /معاون تهذیب حوزه علمیه قزوین گفت: محرومیت زدایی، شعار طلاب جهادی حوزه علمیه شهرستان آوج است و همه آنان بدون ادعا برای کمک به همنوعان خود آستین همت بالا زده اند و خیلی از مواقع از زندگی خود دست کشیده اند تا به مستضعفان کمک کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۱    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب همواره روشنگر راه ملت مقاوم و استکبارستیز ایران اسلامی بوده و امروز کشوری هستیم که زیر سایه پیروی از ولایت به موفقیت های زیادی رسیده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آوج از استقرار 16 پدهوایی با هدف نجات جان شهروندان و خدمت رسانی سریع در مواقع ضروری و غیر مترقبه در این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۹    
حوزه / استاد حوزه علمیه شهرستان آوج گفت: حضرت امام جواد (علیه السلام) دشمنان اسلام را با علم و دانش خود خلع سلاح کرد، ما نیز باید در میدان علم و دانش و تقابل با دشمنان اسلام و تشیع حرفی برای گفتن داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آوج گفت: شهرستان روستایی و کمتر توسعه یافته آوج نیازمند توجه ویژه کمیته امداد کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۵    
انحراف یک دستگاه خودرو 206 در محور آوج به آبگرم چهار مصدوم به جا گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - مدیر کل کمیته امداد استان قزوین گفت: 14 واحد مسکونی در اوج با اعتبار 11 میلیارد و 690 میلیون ریال برای مددجویان ساخته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) 14 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد در شهرستان آوج تحویل داده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا - نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره ) اقدامات بسیار زیادی را در زمینه ایجاد مسکن و اشتغال برای مددجویان انجام داده که قابل تحسین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۰    
کارشناس هواشناسی گفت: در شبانه روز گذشته، بیشترین میزان بارش باران با 16 میلیمتر در شهرستان آوج به ثبت رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۵۱    
نماینده بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: کارآمدی نظام با مدیریت منطقی،هوشمندانه و ایثارگرانه در دوران کرونا متجلی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - - نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: کرونا کارآمدی نظام اسلامی را بیش از گذشته نمایان کرد و تجلی کارآمدی نظام جمهوری اسلامی در حوزه پزشکی و توسط وارد سلامت به اجرا درآمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آوج از افتتاح "طرح ملی یاس" در شهرستان آوج خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: اوج اعمال ماه رجب توبه و استغفار و سبک شدن از گناهانی است که در قلب و دل انسان جای گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۹    
بر اساس آخرین وضعیت رنگ بندی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و درمان ، پنج شهرستان؛ قزوین، البرز، آبیک، بویین زهرا و تاکستان در وضعیت زرد کرونایی و شهرستان آوج در وضعیت آبی کرونا قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرماندار آوج گفت: ساخت باند و رمپ خروج اضطراری خودروها در گردنه آوج با 23 میلیارد ریال اعتبار تکمیل شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آوج گفت: ساخت درمانگاه، تصفیه خانه فاضلاب و سالنهای ورزشی از مطالبات به حق مردم است که با جدیت برای تحق آن اقدام کرده ایم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در روز 22 بهمن، جشن انقلاب با حضور مردم ولایی آوج، همزمان با سراسر استان به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۳    
فرماندار شهرستان آوج گفت:معاونت نظام وظیفه عمومی شهرستان آوج راه اندازی و در شهرستان استقرار یافت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۸    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج بمناسبت ایام الله دهه فجر نمایشگاه عکس مجازی باعنوان ایمان و انقلاب برگزار کرد
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ربیعی گفت: تعداد 700 بسته معیشتی بین کمیته های منتخب مناطق شهرستان متشکل از گروه های جهادی معین، حوزه های بسیج و کمیته امداد جهت اهدا به اقشار آسیب دیده قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۰    
به دلیل حفظ آرامش دانش آموزان و کوتاه کردن مسافت محل آزمون، محل برگزاری آزمون سراسری به زودی در شهرستان آوج مستقر خواهد شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۸    
به مناسبت یوم الله دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه (س) محفل شعری با عنوان صبح پیروزی در شهرستان آوج برگزار شد
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۱    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه شهرستان آوج گفت: با ترویج قرآن در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان می توان جلوی تهدیدات و معضلات اجتماعی را گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۶    
در شبانه روز گذشته، بیشترین میزان بارش باران با 43 میلیمتر در شهرستان آوج استان قزوین ثبت شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۳    
کاروان قرآنی انقلاب به همت اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین در امامزاده محمد طاهر (ع) آوج برگزار و از فعالین، قاریان و حافظان قران کریم شهرستان آوج تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: 130 هزار مترمربع از معابر روستایی شهرستان آوج و 33هزار مترمربع از معابر روستای چنگوره بویین زهرا در قالب طرح هادی زیرسازی و آسفالت شد و دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۳    
ایسنا/همدان سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از بارش پراکنده برف در گردنه اسدآباد و گردنه گرمک خبر داد و گفت: در حال حاضر در گردنه گرمک محور رزن- آوج و گردنه اسدآباد شاهد بارش پراکنده برف هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۴    
بر اساس اعلام وزات بهداشت و درمان، در استان قزوین سه شهرستان البرز، آبیک و آوج در وضعیت آبی و شهرستان های قزوین، تاکستان و بویین زهرا در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۲    
در ششمین روز از دهه مبارک فجر بهره برداری از طرح گازرسانی به روستای بی آب در شهرستان آوج آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با حضور قبادی ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین ؛ هفت پروژه با اعتباری بالغ بر 170 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از بارش برف در گردنه قسطین لار الموت و آوج خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته، بیشترین میزان بارش باران با 30 میلیمتر در شهرستان آوج استان قزوین ثبت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر مخزن 500 مترمکعبی آب شرب روستای شهید آباد و مرکز جامع سلامت شهر آوج به بهره برداری رسید.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در آئین افتتاح این پروژه ها که با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان برگزار شد، گفت: خوشبختانه با وجود محدودیت های مالی و تحریمی کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت:آوج به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی می تواند به مقصدی برای گردشگران تبدیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قطار افتتاح طرح ها در ادامه مسیر خود در استان به ایستگاه آوج رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر مخزن 500 متر مکعبی آب شرب روستای شهید آباد از توابع شهرستان آوج با اعتبا 30 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مرکزجامع خدمات سلامت شهر آوج روز جمعه همزمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین ، نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۰    
حوزه / مدیر ، اساتید و طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شهرستان آوج با حضور در گلزار شهدای والا مقام این شهر، با شهدا تجدید میثاق کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی؛ همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر ، باحضور استاندار و جمعی از مسئولان شهرستان دبستان 6 کلاسه زنده یاد بانو خدیجه استاد حسین در روستای قشلاق چرخلو از توابع بخش رامند بویین زهرا به بهره برداری رسید. ...