چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۰۴Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه گردشگری»

جهان صنعت نیوز   ۲۹ دقیقه پیش    
به گزارش جهان صنعت نیوز ، ایران میراث فرهنگی و تاریخی متعددی داشته و 27 اثر کشور در فهرست آثار یونسکو به ثبت رسیده است. با وجود این پتانسیل بالقوه تاکنون نتوانسته ایم از این ظرفیت بی بدیل به درستی بهره مند شویم و ضمن حفاظت موثر از آثار موجود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۳    
بی تردید همزمان با تبیین بنیان فکری مقوله گام دوم انقلاب توسط رهبر فرزانه انقلاب به نظر می رسد جوانان تحصیل کرده و معتقد به اصول و مبانی حفاظت از انقلاب و مردم می توانند نقش مهمی در حفاظت از میراث فرهنگی ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
شفقنا- وزیران امور خارجه ایران و سریلانکا بر توسعه همکاری های فیمابین در زمینه گردشگری تاکید کردند. به گزارش شفقنا، آقای حسین امیرعبداللهیان که به دعوت رسمی وزیر امور خارجه سریلانکا به این کشور سفر کرده است، با علی صبری وزیر امور خارجه سریلانکا دیدار و گفتگو کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: آثار به جامانده از دوران دفاع مقدس در آبادان و خرمشهر، جاذبه های گردشگری فراوانی را در حوزه جنگ به وجود آورده است که افراد زیادی را به سمت بازدید از آثار دفاع مقدس سوق می دهد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز با اشاره به اهمیت موزه ها از برگزاری سمینار نقش موزه ها در حفاظت از میراث فرهنگی و توسعه گردشگری استان خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۰    
عربستان بار دیگر عزمی جدی و اساسی برای انتقال به یک اقتصاد غیر نفتی مبتنی بر توسعه زیرساخت های هوایی، گسترش ترافیک هوایی به منظور توسعه گردشگری و سرانجام افزایش مبادلات تجاری و اقتصادی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- فعال حوزه کتاب و نماینده ناشران شرکت کننده در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران با اشاره به فعالیت های متنوع غرفه ناشران همدان در این نمایشگاه به منظور معرفی جاذبه های استان،گفت: نقش، جایگاه و توانمندی ناشران در توسعه گردشگری همدان نباید نادیده گرفته شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروژه تله کابین و پیست اسکی ماکو با سرعت قابل توجهی در حال اجرا است که بهره برداری از آنها موجب توسعه گردشگری زمستانی در این منطقه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان در شهر رشت چندین حمام تاریخی موجود است که بی استفاده رها شده؛ تغییر کاربری حمام های تاریخی و توجه به رویکرد شادی بخشی های مردم شناسانه آن، می تواند به توسعه گردشگری کمک کند.
مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گفت: منطقه آزاد اروند بزرگ ترین و متنوع ترین غرفه نمایشگاهی در بخش مناطق آزاد را در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، به خود اختصاص داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۵    
مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه امسال موضوع نمایشگاه و شعار سال سازمان جهانی گردشگری با عنوان گردشگری و سرمایه گذاری سبز تعیین شده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی استان قم با هدف بهره وری بهینه در حوزه منابع آب، محیط زیست و توسعه گردشگری آموزش دیدند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف توسعه صنعت گردشگری جزیره و فراهم کردن شرایط برای سفر هموطنان، تفاهم نامه همکاری میان منطقه آزاد قشم و استانداری فارس به امضا رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۷    
سرپرست مدیریت توسعه گردشگری و میراث فرهنگی جزیره کیش گفت: مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش تمام تلاش خود را کرده اند تا ازغرفه جزیره کیش در نمایشگاه گردشگری تهران استقبال خوبی صورت بگیرد. بنابراین با توجه به برنامه ریزی های انجام شده استقبال از نمایشگاه نسبت به سال گذشته بیشتر و بهتر بود.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان قم گفت: وجود بیمارستان ها، مراکز درمانی و درمانگاه های تخصصی متعدد و همچنین پزشکان حاذق در قم، فرصتی مغتنم برای توسعه گردشگری سلامت در این استان فراهم کرده است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام گفت: در راستای سرمایه گذاری و توسعه گردشگری سلامت در استان چشمه های آبگرم دهلران ایلام معرفی شده است.
شورای عالی / شورای عالی رئیس شورای عالی استان ها ضمن تاکید بر اهمیت گردشگری در نزد شوراها، بر تمرکز همگانی به موضوع گردشگری شهرهای کشور، در مدیریت شهری و نهاد شورا تاکید کرد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۹    
دانشگاه علوم پزشکی تهران و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران تفاهم نامه همکاری های مشترک ساماندهی و توسعه گردشگری سلامت را امضا کردند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران، پنل تخصصی گردشگری به منظور بررسی نقش شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر در توسعه گردشگری پایدار شهری با حضور مدیران گردشگری شهرهای کرمان، شیراز، قم، یزد و منطقه آزاد قشم برگزار شد . ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۷    
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران گفت: تعامل بیش از پیش شرکت علیصدر با شهرداری لالجین موجب توسعه صنعت گردشگری در منطقه می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۱    
استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و رئیس انجمن ویروس شناسی کشور دهکده محب سلامت واقع در شهرستان ساوجبلاغ البرز را یکی از استانداردترین دهکده های سلامت و ظرفیت بزرگی برای گردشگری سلامت البرز و کشور عنوان کرد.
همگردی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، برای توسعه گردشگری بین ایران و ازبکستان نیاز است تا قیمت سفر به ایران متعادل سازی شود. روشن گولیلمو (Ravshan Gulyamov) (رئیس انجمن دوستی ایران و ازبکستان و فعال حوزه گردشگری) گفت: اگر نگاهی به بسته های سفر کشورهای اطراف ایران از جمله قطر، ترکیه ...
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از حضور فعال بخش خصوصی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.
به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، لغو پروازهای چارتری کیش و قشم از پایان بهمن ماه صحیح نیست، بلکه این موضوع در دست بررسی است و سازمان هواپیمایی کشوری پس از همه بررسی ها نتیجه نهایی را به زودی اعلام خواهد کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۵:۱۳    
صدای ایران / حمید سعادتی - هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران که از 23 تا 26 بهمن برگزار شد امیدواری هایی را برای توسعه گردشگری در ایران در پی داشت. اردبیل با توجه به پتانسیل های گردشگری خود در سطح ملی و بین المللی گام های موثری را برداشته است ...
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۲    
صوفی مدیریت آژانس مسافرتی صوفی گشت در هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران در گفت و گو با شهروند آموزش را محور توسعه گردشگری برشمرد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم نامه همکاری چهارجانبه به منظور توسعه گردشگری بین مناطق آزاد قشم، کیش، چابهار و اروند خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰    
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از امضای تفاهم نامه همکاری چهارجانبه به منظور توسعه گردشگری بین مناطق آزاد قشم، کیش، چابهار و اروند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۴    
بروجرد - ایرنا - پرنده نگری در گردشگری حیات وحش از جمله فعالیت های در حال رشد است که علاقمندان خاص خود را دارد، در بروجرد بنا بر مطالعات انجام شده در سال جاری حدود چهار هزار قطعه انواع مختلف پرنده مهاجر در تالاب"بیشه دالان" زمستان گذرانی می کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۱۶    
مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه امسال سال همدان است، گفت: اتحاد و همدلی که در همدان برای جهانی شدن، شکل گرفته ستودنی است و باید حفظ شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۸    
شرکت توسعه گردشگری ایران در هفدهمین نمایشگاه بین اللملی گردشگری پذیرای بازدیدکنندگان است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر میراث فرهنگی: گفت: خراسان جنوبی باتوجه به ظرفیت هایی که دارد باید در مسیر معرفی هرچه بیشتر و توسعه گردشگری خود حرکت کرده و مورد حمایت قرار بگیرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
باغ کتاب تهران، یکی از مراکز مهم در توسعه گردشگری فرهنگی ایران است. گردشگری فرهنگی یکی از مطلوب ترین گزینه های توسعه مقاصد گردشگری در سراسر جهان نیز شناخته می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک فعال در حوزه گردشگری گفت: با رونق گردشگری مذهبی سایر حوزه های گردشگری نیز انتفاع خواهد یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- شهردار تبریز بر تمرکز و گسترش دامنه های توسعه گردشگری شهر در تبریز تاکید کرد.
پایگاه خبری دیوان نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری البرزگفت: توسعه گردشگری کشاورزی نقطه عطفی در رونق گردشگری استان البرز است.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران و زوراب پولولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، امشب- دوشنبه 23 بهمن ماه 1402- همزمان با هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و صنایع وابسته در محل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با یکدیگر دیدار کردند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۵    
بیمارستان کیش که قرار است به سمت توسعه گردشگری سلامت و افزایش رضایت مندی مراجعان گام بردارد، با گلایه کیشوندان و مراجعان از نبود پزشک، معطلی زیاد، کمبود دارو و گران بودن تعرفه ها و اقلام دارویی روبرو است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: این وزارتخانه تمام قد، توان خود را برای حمایت از برنامه های توسعه گردشگری خوزستان به کار می گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان در نشست با اعضای هیات تجاری ازبکستان گفت: قرابت ویژگی های تاریخی و فرهنگی همدان با ازبکستان مسیری برای توسعه گردشگری است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه وزارتی و امور بین الملل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قرار گرفتن البرز در کانون جمعیتی و در جوار پایتخت پرجمعیت را مزیتی برای گردشگری این استان برشمرد و گفت: استان البرز از ظرفیت های بسیار زیادی برای توسعه گردشگری برخوردار است و به همین دلیل مورد توجه وزارت میراث فرهنگی ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۳:۰۳    
مدیرعامل شرکت توشعه گردشگری ایران با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید به عمل آورد.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، ادریس راموز در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، اظهار کرد: در این نمایشگاه تفاهم نامه هایی با استان های تهران، فارس، آذربایجان های شرقی و غربی در راستای توسعه گردشگری جزیره قشم به امضا رسید. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۴    
دبیر کمیته گردشگری طب ایرانی وزارت بهداشت با اشاره به اینکه البرز اولین مرکز سلامتکده طب ایرانی را در سال 94 ایجاد کرده است، گفت: گردشگری طب سنتی ایرانی البرز در البرز از جایگاه ویژه ای برخوردار است که به دلیل اقلیم متنوع و وجود گیاهان مختلف دارویی است که ظرفیت بالایی برای توسعه دارد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
صدای ایران -حمید سعادتی/ هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران امسال در روزهایی برگزار می شود که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم مدام در حال تضعیف است. از دیدگاه صاحب نظران مسائل سیاسی و اعمال تحریم ها علیه ایران عمده دلیل شرایط کنونی عنوان می شود. ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، از سازمان هواپیمایی کشوری، “جعفر یازرلو” اظهار داشت. تابستان امسال سازمان هواپیمایی کشوری در بخشنامه ای به شرکت های هواپیمایی ابلاغ کرد. پروازهای چارتری در همه مسیرهای داخلی غیر از مناطق نفت خیز، ممنوع است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر ارومیه بر جذب سرمایه گذاران و توسعه زیرساختهای گردشگری این شهربه ویژه طرح از دریاچه تا دریاچه تاکید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت: استان اردبیل به سراغ اقدامات خلاقانه در راستای توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذار رفته است که اقدامی پیش رو است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست توسعه سلامت دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، با اشاره به حوزه گردشگری طب ایرانی گفت: با مشارکت در این حوزه، در توسعه گردشگری طب ایرانی و مکمل و بهره مندی از مزایای آن، سهیم باشند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی در حاشیه هفدمین نمایشگاه گردشگری ایران که در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در این نمایشگاه دستاورد های دانشگاه های علوم پزشکی ایران در حوزه گردشگری سلامت به نمایش گذاشته شده است ...