دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۴:۴۴Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه گردشگری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یزد_ ایرنا _کانون تفکر گردشگری دانشگاه یزد در نشست مجازی خود به بررسی سهم و نقش آموزش در صنعت گردشگری با نگاه به سند راهبری توسعه گردشگری پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیته هماهنگی امور شهرستانهای هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز با اشاره به ظرفیت های طبیعی کم نظیر شهرستان های استان در جهت توسعه گردشگری ورزشی گفت: تلاش می کنیم بستر توسعه متوازن در نقاط مختلف البرز را مهیا کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بازنگری طرح جامع گردشگری در راستای توسعه گردشگری استان به زودی بعد از تأمین هزینه های این طرح و تامین اعتبار آغاز می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهره شهر ، عنوان کتابی درباره خاطرات حسین ادیبیان، پدر تور گردانی و گردشگری خراسان بزرگ و از جمله کارهای پژوهشی انجمن توسعه گردشگری چهارباغ خراسان است که انتشارات محقق آن را منتشر کرده است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی و مشاوره جهت جلب همکاری و ایفای مسئولیت اجتماعی سرمایه گذاران حوزه پرورش میگو با هدف حمایت و توسعه گردشگری غرب جزیره برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
کتاب شهره شهر ، خاطرات حسین ادیبیان، پدر تور گردانی و گردشگری خراسان بزرگ، به بازار نشر آمد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا جلالزایی گفت: سند راهبردی توسعه گردشگری کشور می تواند ما را به آینده صنعت گردشگری کل کشور و در مقیاس کوچکتر، سیستان و بلوچستان، با توجه به ظرفیت هایی که این استان دارد، خوش بین تر کند و نگاه مسئولان امر را از بالا به پایین تغییر دهد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمیرم از آمادگی این اداره برای تدوین طرح توسعه گردشگری شهر ونک خبر داد.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان با تاکید بر اینکه کتاب دانایی را به همراه دارد گفت: برند "سمنان پایتخت کتاب" می تواند زمینه ساز توسعه گردشگری این استان باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان گفت: برند "سمنان پایتخت کتاب" می تواند زمینه ساز توسعه گردشگری استان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۶    
سفیر ازبکستان در کوالالامپور با مدیر کل مرکز گردشگری اسلامی این کشور دیدار و طرفین گسترش همکاری های متقابل در زمینه آموزش متخصصان صنعت گردشگری را بررسی کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری در امیرآباد سال 98 مطرح شد و از آن زمان تلاش های بسیاری در جهت رشد تجارت در این منطقه اقتصادی صورت گرفته است. اما کمترین رشد در این بندر مربوط به بخش گردشگری و بیشترین رشد مربوط به بخش تجاری و ترانزیت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: توسعه گردشگری سلامت در این استان نیازمند معرفی قابلیت ها و زیرساخت های این نوع گردشگری در زنجان و نیز استان های هم جوار است چرا که جذب و رضایت گردشگر داخلی موجب ورود گردشگر خارجی نیز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: وجود نگاه جزیره ای مانع رشد گردشگری استان است و باید این رویه در استان تغییر کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۶    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: توسعه منابع انسانی نقطه آغازین طرح های توسعه است و بدون وجود نیروی کارآمد، ماهر و آموزش دیده نمی توانیم به پیشرفت و توسعه ای در زمینه خدمت رسانی به گردشگران دست یابیم.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ساعت 24-لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران در دیدار با علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: با پیشنهاد وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برای توسعه گردشگری میان دو کشور موافق هستم، ایرانی ها آشنایی خوبی با روسیه دارند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : آزادراه کنارگذر شرقی اصفهان در حالی به بهره برداری رسید که به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری این پروژه در ارتقای جایگاه استان اصفهان در حوزه ترانزیت مسافر و بار و کمک به توسعه گردشگری نقش قابل توجهی خواهد داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: پیرو ابلاغ احکام و قوانین سند راهبردی توسعه گردشگری از سوی هیات دولت و با هدف رشد و توسعه صنعت گردشگری کشور، از همه دستگاه های اجرایی مطالبه گری خواهیم داشت.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ؛ اولین جلسه مهر و میراث با حضور بخشدار، دوستداران بخش گردشگری و طبعت در جهت شناسایی سرمایه گذاران و معرفی فرصت های سرمایه گذاری، توسعه زیرساخت ها برای توسعه گردشگری روستا ها و احیای بافت های سنتی، ارتقاء فعالیت سازمان های مردم نهاد و مشارکت های مردمی در حوزه های میراث فرهنگی ...
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه جزیره کیش به مقصد گردشگری بین المللی تبدیل می شود، گفت: با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جزیره کیش، شمار زیادی گردشگر و فعالان اقتصادی جهت سرمایه گذاری به این منطقه جذب شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات مدیره انجمن توسعه گردشگری چهارباغ خراسان گفت: تالیف کتاب صد سال سینما در مشهد بسیاری از سینماهایی که نه تنها به صورت فیزیکی بلکه در ذهن مردم هم در حال نابودی بودند را برای همیشه زنده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستانی راهکارهای توسعه گردشگری در روستای آرند شهرستان چرام بررسی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: پارک شاپوری خرم آباد شرایط مناسبی برای توسعه گردشگری دارد که تکمیل آن نیازمند مشارکت بخش خصوصی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، جلیل جباری ظهر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تأثیر شیوع کرونا بر کاهش تعداد گردشگران و خسارات وارده به تأسیسات گردشگری استان افزود: بر اساس برآوردها با توجه به آمار به دست آمده از هتل ها، مراکز گردشگری، آژانس های مسافرتی، کارگاه های صنایع دستی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: امید است با تلاش و اقدامات کلان ملی، کریدور شمال به جنوب کشور نیز به اتمام برسد، همچنین این پروژه در توسعه گردشگری استان نیز تأثیرگذار خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سه شهر مشهد، قم و شیراز تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه توسعه گردشگری امضا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: علاوه بر مدارس و موزه ها، ایجاد مدرسه موزه به شناخت و معرفی مفاهیم میراث فرهنگی و توسعه گردشگری کمک می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۶    
فریدون الله یاری گفت: راه از زیرساخت های مهم توسعه گردشگری است به ویژه اینکه بخش مهمی از تورهای ما در استان برای بازدید از مناطق هدف می توانند از این مسیر استفاده کنند و قطعا در گردشگری تاثیر مثبتی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فیروزکوه گفت:مسابقه عکس کوچه باغ های فیروزکوه با هدف توسعه گردشگری کشاورزی و مزرعه در این شهرستان برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه گردشگری نیازمند جاده های امن هستیم و اصلاح و ساخت جاده های جدید دسترسی به این مهم را میسر می کند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره قشم ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی برای اجرا در حوزه گردشگری سلامت دارد که برای موفقیت در این زمینه نیازمند برنامه ریزی دقیق و هدفمند هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس گفت: ظرفیت های توسعه گردشگری روستایی در شهرستان اقلید باید بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: با رفع موانع سراب شهوا و طرح بسیار زیبایی که مهندسان و متخصصان بومی برای این مجموعه دارند یک هدیه ارزشمند به مردم شهر خرم آباد تقدیم خواهیم کرد.
توسعه گردشگری روستایی که شعار تعیین شده سال جدید از سوی سازمان بین المللی گردشگری است علاوه بر افزایش سفرهای داخلی و رونق بازار گردشگری کشور، می تواند موجب افزایش کیفیت زندگی روستانشینان در کشور شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری: اخیرا با واگذاری به بخش خصوصی اقدامات خوبی برای حفظ و نگهداری این منطقه واقع شده است و ساخت مستند باداب سورت، پلکان زمین با هدف معرفی پدیده های زمین شناسی کشور برای توسعه گردشگری این حوزه، در دست تهیه قرار گرفته است.
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
هرمزبان – استاندار هرمزگان ضمن بررسی روند عملیات اجرایی پروژه بلوار ساحلی شرق بندرعباس، دستورات لازم را به منظور تمکیل این پروژه تا پایان سال جاری صادر کرد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی منطقه آزاد کیش از تلاش برای برقراری مجدد پروازهای هواپیمایی کیش ایر از جزیره کیش به استانبول باهدف توسعه گردشگری، اقتصادی و جذب گردشگران خارجی خبر داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۱    
هرچند که در طرح تفصیلی جدید چندین سازه به همین روال احداث خواهد شد و جاگذاری آلاچیق ها و اقامتگا هایی نیز در این مکان لحاظ گردیده است، پس چرا مسئولان و مشاوران این طرح به همین سادگی از کنار تخریب این سازه ها گذشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۹    
یکی از اقامتگاه های بوم گردی زیبا در بخش میمند فیروزآباد، با ابتکار و خلاقیت خود موفق شده گردشگران بسیاری را مجذوب کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۷    
کیش - معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه تلاش های خود برای رونق گردشگری در این جزیره سعی دارد با استفاده از فرصت ها، ریل گذاری تازه ای برای آینده توسعه گردشگری در کیش انجام دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خرمشهر گفت: با گذشت نزدیک به 2 دهه از تأسیس سازمان منطقه آزاد اروند با اندکی بررسی می توان توسعه گردشگری را که یکی از ارکان اصلی اشتغال زا در منطقه و یکی از اهداف پیش بینی شده این سازمان از ابتدا بوده است را تقریبا به عنوان بخش ناموفق آن ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: 15 تالاب فصلی و طبیعی این استان فرصت مناسبی برای توسعه گردشگری زیست محیطی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۵۵    
اهواز - ایرنا - استارتاپ ها با خلق ایده های نو دربخش های مختلف کسب و کار در جوامع، تحولات زیادی ایجاد کرده اند و دراین میان در صنعت گردشگری نیز با کمک به جذب گردشگر و معرفی جاذبه ها می توانند بسیار موثر واقع شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سمنان با تأکید بر لزوم تدوین پیوست گردشگری برای همه طرح های اجرایی گفت: لازمه توسعه صنعت گردشگری، ورود سرمایه گذار و بخش خصوصی به این حوزه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده شاهرود و میامی در مجلس گفت:ضعف هایی در استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و فعال نبودن این بخش در بحث توسعه گردشگری در استان وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۷    
آشناگر گفت: استان سمنان زمینه لازم برای توسعه گردشگری را دارد و باید این استان به مقصد سفر گردشگران تبدیل شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
احمد حمزه زاده روز شنبه در جلسه مشترک اداره کل اوقاف و امور خیریه، میراث فرهنگی و فرمانداری شهرستان اهر ضمن تاکید بر اینکه بهسازی و آزادسازی حریم بقعه شیخ شهاب الدین اهری استان یکی از مهم ترین اهداف این اداره کل در راستای توسعه گردشگری مذهبی است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان راهبردهای توسعه گردشگری استان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهردار منطقه 5 تهران پتانسیل های حریم این منطقه را برای توسعه گردشگری، توریستی و بوم گردی را بسیار ارزشمند و قابل توجه توصیف کرد.