دوشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۰۳Feb 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقصد گردشگری»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۷    
ارمنستان، جواهری در قلب قفقاز، با تاریخ غنی و طبیعتی خیره کننده، به یک مقصد گردشگری بی نظیر تبدیل شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کیش ایر با مدیریت جدید، برای کمک به رشد و توسعه گردشگری کیش برنامه ریزی و خود را برای رسالت اصلی این هواپیمایی که کمک به گردشگری جزیره کیش است آماده کرده و در حال حاضر بیشتر پروازهای این هواپیمایی به مقصد گردشگری کیش صورت می گیرد.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۶    
داوطلب نمایندگی مردم قزوین، آبیک و البرز گفت:نامزد نمایندگی مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه قزوین، آبیک و البرز گفت: متاسفانه قزوین در حال حاضر به محل گذر مسافران تبدیل شده و باید این وضعیت تغییر کرده و قزوین به محل توقف و اتراق مسافران و گردشگران مبدل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
برگزاری تور های تفریحی توریستی با هدف مقصد گردشگری روستا های گلخانه ای مازندران در دستور کار قرار گیرد.
فوت وفن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۳    
شهر ابوظبی برای مدتی طولانی در سایه شهر دبی قرار داشته اما در سال های اخیر توانسته خودش را به عنوان مقصد گردشگری محبوبی به گردشگران بشناساند، به خصوص برای افرادی که به دنبال سفری با خانواده هستند ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
پارک سرگرمی شناور ریگ (The Rig)، اولین مقصد گردشگری جهان بر روی یک سکوی نفتی قدیمی در عربستان است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۴    
گردشگری سلامت در ایران در سال های اخیر رونق قابل توجهی داشته است. ایران به عنوان یک مقصد گردشگری سلامت محبوب، با توجه به تنوع و کیفیت خدمات پزشکی و همچنین هزینه مقرون به صرفه آن، جذابیت زیادی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن دوستی ایران و ازبکستان گفت: ایران مقصد گردشگری ارزان تری برای ازبک هاست ولی آنها به ترکیه و هند می روند چون هزینه پروازها برای ما گران است.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۲    
مدیر عامل شرکت گردشگری البرز من گفت که پتانسیل های گردشگری روستاهای البرز می تواند این استان را تبدیل به مقصد گردشگری روستایی کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن طبیعت گردی ایران با اشاره به اینکه باید ظرفیت های گردشگری البرز به ویژه در زمینه روستاها به مرحله عملیاتی برسد، گفت: البرز به راحتی می تواند ظرفیت بسیار بالایی را در زمینه گردشگری ییلاقی از جمعیت بالای استان تهران به دست بیاورد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مرکز فرهنگی هنری انقلاب اسلامی و برج آزادی تهران، با حضور در غرفه استان تهران در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، با هنرمندان و مسئولان حاضر در این غرفه دیدار و گفت وگو کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۷    
عربستان در نظر دارد یک سکوی نفتی در سواحل خلیج فارس را به یک مقصد گردشگری ماجراجویانه 30 هکتاری تبدیل کند. این پروژه که The Rig نان دارد، نمادی از تاریخچه صنعت نفت وگاز عربستان است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، از بسته های سرمایه گذاری جدید در حوزه گردشگری خبر داد و گفت: ما قراردادی به ارزش دو هزار میلیارد تومان با شرکت هلدینگ گردشگری ماهان برای توسعه زیرساخت های گردشگری در ماکو منعقد کردیم.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: به نظرم قزوین با قابلیت های زیادی که دارد نباید فقط مسیر گردشگری باشد بلکه باید به عنوان یک مقصد گردشگری در کشور شناخته شود. ...
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۷    
یکی از ضعف های بزرگ رفسنجان نبود ایستگاه قطار است | برای ثبت جهانی خانه حاج آقاعلی ایرادات باید رفع شود انتقاد از عدم راه اندازی کمپ کبوترخان ساخت و سازها نباید داخل عرصه کنارصندل باشد | موزه و پایگاه باستان شناسی جیرفت تقویت شود ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۰    
رپورتاژ آگهی دبی و دوحه قطر به دلیل نزدیکی به هم و وابستگی های فرهنگی و مذهبی مشترک اغلب اشتباه گرفته می شوند. با این حال، تفاوت های مشخصی بین این شهرهای شاخص در خاورمیانه وجود دارد ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۳    
مدیرعامل منطقه آزاد ماکو گفت: باید بگویم نسبت به برندسازی منطقه آزاد ماکو کمتر اقدام شده و و هیچ وقت شمال غرب و ماکو به عنوان مقصد گردشگری معرفی نشده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳    
حسین گروسی؛ مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در گفتگو با بورس نیوز بیان کرد: فقدان برخی زیرساخت ها دلیل اصلی کمتر پرداخته شدن به منطقه ماکو به عنوان مقصد گردشگری بوده است که از مهمترین موارد میتوان به وجود انواع هتل اشاره کرد که در منطقه ماکو، دو هتل 4 و 5 ستاره تا عید سال جاری قابل افتتاح می باشد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی ایران گفت: سفر ایرانیان به خارج رشدی نداشته است. یک جمعیت سنتی هرساله به سمت ترکیه می رود. به هر حال ترکیه مقصد گردشگری ایرانی ها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
همدان_استاندار همدان گفت: همدان باید به مقصد گردشگری تبدیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، ناشناخته بودن را مهمترین مشکل تهران درحوزه گردشگری عنوان کرد گفت: امسال اصلی ترین هدف ما در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری،مشخص شدن به عنوان مقصد گردشگری با شعار تهران دیدنی است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تقریبا همه ما در شهر ساحلی سرخرود، به مدت چندین سال، شاهد افزایش بی سابقه تعداد مسافران و گردشگران بوده ایم، که همواره آن را به یک مقصد گردشگری و تفریحی برای بیشتر افراد تبدیل کرده است. این شهر با آمار تردد بی نظیر خود در چندین سال گذشته، به یک نقطه مهم برای سرمایه گذاری تبدیل شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان گفت: یکی از اهداف اصلی حضور در نمایشگاه گردشگری تهران، معرفی خوزستان به عنوان مقصد گردشگری جذاب برای مردم ایران و کشور است.
یافته   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۱۷    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: مطالب مهم کمتر از چهل روز دیگر و در ایام نوروز، لرستان که در مسیر شاهراه شمال به جنوب کشور قرار گرفته پذیرای مهمانانی خواهد بود که ایامی را در استان بیتوته خواهند کرد ...
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
روستای کرکبود در دامنه البرز واقع شده و از جمال و سرسبزی فراوانی برخوردار است. این منطقه در فصل های بهار، تابستان و ماه اول پاییز به خصوص زیبایی خاصی دارد. بافت کوهستانی، خانه های خشت و گلی، باغ های میوه، و کوچه باغ های زیبا، روستای کرکبود را به یک مقصد گردشگری تبدیل کرده اند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
پس از سال ها کش وقوس در روابط با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس، اکنون احتمال تبدیل ایران به مقصد گردشگری اعراب منطقه وجود دارد. در این راستا تهران می خواهد از فضای مثبت با همسایگانش در حوزه خلیج فارس برای تحقق دستاوردهایی در زمینه های اقتصادی و گردشگری استفاده کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - "دَمپُخت" گوشتی انتخاب نخست و غذای محلی و مورد علاقه گردشگرانی است که سرزمین چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد را به عنوان مقصد گردشگری خود برگزیده اند یا از این استان عبور می کنند.
سینا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۴۳    
وی افزود: فعالیت های مطالعاتی، پژوهشی و مشاوره ای در حوزه برنامه ریزی و مدیریت مقصد گردشگری از اهداف و برنامه های این گروه پژوهشی است. عبدالمحمد کاشیان رئیس دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان نیز گفت: به همت مدیریت دانشکده گردشگری ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
دریاچه ارومیه در حال نابودی است؛ جایی که می توانست یک قطب بزرگ گردشگری باشد، اما ایرانیان هیچ گاه آنجا را به عنوان یک مقصد گردشگری ندیدند. در مقابل دریاچه وان ترکیه مقصد بسیاری از آنها شد. فرخ میرشاهزاده، کارشناس حوزه گردشگری می گوید: دریاچه وان ترکیه، تفرجگاه اصلی ساکنان شمال غرب ایران شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران از ایجاد نمایشگاه بین الملی دائمی گل وگیاه 8 هکتاری در شهرستان عباس آباد خبر داد و و گفت: یکی از ظرفیت های این شهرستان برندسازی گل وگیاه است که برای کل مازندران است ، وقتی اینجا مقصد گردشگری شود باید در حوزه های دیگر هم برنامه ریزی شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۸    
به گزارش ایران اکونومیست: جزیره هرمز دنیای شگفتی ها و جاذبه های رنگارنگ است. سفر به هرمز سرشار از حس هراس، حیرت و آرامش است و خداوند در جزیره زیبای هرمز هنر خود را به نمایش گذاشته است. همه این ویژگی ها سبب شده است جزیره هرمز مقصد گردشگری افراد بسیاری در ایران و جهان باشد ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز با اشاره به ظرفیت های استان در زمینه گردشگری گفت: باید البرز را از معبر به مقصد گردشگری تبدیل کنیم و این امر تعامل دستگاه ها و فعالان حوزه گردشگری را می طلبد. ...
به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ احمد افضلی در اولین جلسه ستاد اجرایی سفرهای نوروزی استان که با حضور دستگاه های مرتبط در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد ...
سینا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت: زیست بوم تاریخی لار نیاز به بازآفرینی دارد. محمد ثابت اقلیدی امروز 15 بهمن ماه در سفر به شهرستان لارستان در جمع مدیران و مسئولان و فعالان میراث فرهنگی و گردشگری و هنرمندان صنایع دستی این شهرستان گفت ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی ده پهلوان امروز (14 بهمن ماه) در حاشیه بازدید از شهر قدیم جیرفت، با اشاره به ظرفیت های گردشگری محوطه های باستانی، اظهار کرد: از شهر تاریخی جیرفت با وسعت قابل توجه توسط مردم منطقه به عنوان دقیانوس هم شناخته می شود و لازم است تعیین حریم آن جزو اولویت های کاری باشد. ...
وانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وانانیوز| چند سالی است که مسافران ترکیه مقصد گردشگری جدیدی را در این کشور کشف کرده اند که اگر آن را بهشت گمشده ترکیه بنامیم، بیراه نگفته ایم. کوش آداسی یا قوش آداسی به معنای جزیره پرنده ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس گفت: منطقه گله دار، در شهرستان مهر به واسطه امکانات و زیرساخت های ایجاد شده در طول دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی می تواند یک منطقه ویژه گردشگری زمستانه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران با تاکید بر اینکه جازه نمی دهیم تالاب های مازندران به تاریخ بپیوندند،گفت: در راستای حفظ از تالاب ها با همه توان، انگیزه از تالاب ها حفاظت خواهیم کرد و مردم هم از این تالاب ها استفاده می کنند که باید به مقصد گردشگری تبدیل شود .
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استاندار مازندران با اعلام اینکه پرنده نگری یکی از مزایای تالاب هاست و اجازه نمی دهیم تالاب ها به تاریخ بپیوندند، گفت: این مناطق باید به مقصد گردشگری داخلی و خارجی تبدیل شوند چراکه توسعه و رشد گردشگری پایدار و بهره گیری از خدمات تالابی در مازندران ضروری است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به وسعت کیش، اکثر اقامتگاه ها در مجاورت دریا قرار دارند. در این مقاله هتل های ساحلی کیش از لوکس تا اقتصادی را بررسی می کنیم. 1. هتل داریوش ...
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری البرز گفت: روستای برغان به واسطه توسعه زیرساخت های اقامتی مقصد گردشگری شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جزیره تفریحی هاینان در جنوب چین قصد دارد تا سال 2026 پذیرای 110 میلیون گردشگر باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معبد طلایی هند یک نماد فرهنگی و مذهبی برای جامعه سیک و همچنین یک مقصد گردشگری مهم در هند است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۷    
عربستان سعودی برنامه های بلندپروازانه و بحث انگیزی دارد تا این کشور تا سال 2030 به نخستین مقصد گردشگری دنیا تبدیل شود. یکی از آن ها ساختمان آینه ای است که در دره عشار در شمال غربی شهر قدیمی العلا بنا شده و یک سالن کنسرت بزرگ را در خود جای داده است ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
برزیل در حال سرمایه گذاری در گردشگری حلال است، زیرا به دنبال افزایش تعداد گردشگرانی است که از کشورهای دارای اکثریت مسلمان می آیند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گنبدکاووس با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با تعطیلات نوروزی، برلزوم استقبال از مسافران و گردشگران پس از افطار در این شهرستان مرزی تاکید کرد و گفت: گنبدکاووس ظرفیت بالایی برای تبدیل شدن به مقصد گردشگری دارد که باید با برنامه ریزی اصولی از آن استفاده شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
حوثی های یمن پس از دو ماه از توقیف کشتی گلکسی لیدر در دریای سرخ، این کشتی را به یک جاذبه گردشگری تبدیل کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۵    
آب وهوای معتدل زمستانی در جزیره کیش، آن را به یک مقصد گردشگری ایده آل برای کسانی که امکان سفر در این فصل را دارند تبدیل کرده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۹    
رایزن فرهنگی ایران در زیمبابوه، آقای حمید بختیار، روز گذشته در مصاحبه ای با بیان اینکه زیمبابوه یک مقصد گردشگری بسیار جذاب است، تعهد ایران را ابراز کرد