شنبه ۰۴ تیرساعت ۰۹:۱۳Jun 2022 25
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری میراث آریا (chtn.ir)

  ۱۵ دقیقه پیش    
استان کرمان
  ۲۰ دقیقه پیش    
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور در نامه ای مراتب ثبت ملی 10 میراث فرهنگی ناملموس و یک میراث در خطر و نیازمند پاسداری فوری را به استاندار کرمانشاه ابلاغ کرد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: در سومین روز از تابستان 1401، غار نخجیر و محوطه اطراف آن توسط دوست داران محیط زیست از شهرهای دلیجان و کاشان پاک سازی شد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: نگاه ویژه و خاصی به توسعه بخش گردشگری در استان وجود دارد لذا تعامل خود را با سرمایه گذاران در حوزه گردشگری و صنایع دستی افزایش می دهیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با بیان اینکه قطعا با اجرای طرح اصلاح اقتصادی بخشی از تورم سالانه کاهش می یابد ، گفت: دولت طرح اصلاح اقتصادی را برای کاهش تورم اجرا کرد تا امیدوار باشیم در بلندمدت بخشی از تورم کاهش یابد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به دلایلی که هنوز نامشخص مانده است، زنان بیماری های قلبی را به گونه ای متفاوت نسبت به مردان تجربه می کنند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با ورود نیمی از زائران ایرانی به عربستان، رییس مرکز پزشکی حج با اعلام این که درحال حاضر بیماری در بستری بیمارستانی نداریم و همه زائران در سلامت کامل هستند و مشکلی برای تامین دارو در عربستان ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری زردرنگ از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 14 استان کشور خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان امیدیه گفت: نمایشگاه صنایع دستی و میز خدمت اداره میراث فرهنگی در محل نمازجمعه شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گردشگری به ویژه گردشگری آبی با ترویج سرمایه گذاری در آبادان رونق خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر ظرفیت گردشگری تالاب بین المللی شادگان بیان کرد: با اعطای تسهیلات بانکی و برداشتن موانع اداری زمینه برای سرمایه گذاری در تالاب شادگان فراهم خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: باغ موزه دفاع مقدس آبادان با توجه به زیرساخت های مناسب قابلیت تبدیل به مرکز گردشگری جنگ تحمیلی را دارد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۹    
رئیس جمهوری با تاکید این موضوع به استاندار خراسان شمالی برای راه اندازی بازارچه های دائمی صنایع دستی برای عرضه محصولات توسط هنرمندان در استان ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایرانشهر از آغاز عملیات اجرایی سامان دهی سربازخانه قلعه ناصری این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۵    
نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر تابستان 1401 شاهین دژ به ریاست فرماندار برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه انفرادی آثار امین بختیاری، نقاش خوزستانی، در گالری "شوادون" خانه تاریخی مقدم شوشتر برپا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: هم زمان با پنجمین دوره جشنواره گیلاس اشنویه تور گردشگری ویژه بانوان سالمند برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از برگزاری جشنواره گردشگری در همه شهرستان های استان طی سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار لردگان گفت: در سفر رئیس جمهوری و اعضای هیأت دولت سیزدهم به چهارمحال و بختیاری 32 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه گردشگری این شهرستان اختصاص پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۰۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم از هتل 3 ستاره در حال ساخت واقع در کوچه سوم خیابان 19 دی استان قم بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طارم گفت: نمایشگاه صنایع دستی و سوغات، محصولات کشاورزی و لباس های محلی در حاشیه سومین جشنواره گیلاس در روستای ولیدر شهرستان طارم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سومین جشنواره گیلاس روستای ولیدر با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، فرماندار و روسای ادارات و نهادهای شهرستان طارم افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: مشکلات بسیاری در دو پروژه امام زاده سلطان سیدعباس و مجموعه تاریخی- گردشگری مفخم وجود داشت که با ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در ساعات پایانی سفر خود به خراسان شمالی از شهر فاروج و دو مجموعه بیگان و تپه ارگ نادری شیروان بازدید به عمل آورد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان نماینده رئیس جمهوری در راز و جرگلان با مردم دیدار چهره به چهره داشت و از فرش دوروی دویدخ واسب های ترکمن بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: فرش دوروی دویدخ و شیوه بافت، طرح و رنگ استفاده شده در آن بی نظیر است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: طی سال های اخیر، مقاصد گردشگری جدیدی در سطح کشور ایجاد شده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: وزارت میراث فرهنگی تنها وزارت خانه ای بود که در سال 1400 توانست جذب 100 درصدی در تبصره 18 داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: نیاز اصلی استان خراسان شمالی، برنامه ریزی مدون و متناسب با پتانسیل های استان است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در فصل تملک دارایی افزایش 32 درصدی برای وزارت میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل کانون جهان گردی و اتومبیل رانی و معاون استاندار باتمان در ترکیه در نشستی مشترک بر توسعه مناسبات ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حوزه انتخابیه اش تشکر و ابراز امیدواری کرد که این سفر سبب توسعه زیرساخت های گردشگری منطقه شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: فعالیت انجمن های مردمی در حوزه میراث فرهنگی یکی از راه های موثر در حفاظت از آثار طبیعی و تاریخی استان است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی، در بازدید از اولین اقامتگاه بوم گردی درحال توسعه روستای هریوند گفت: اقامتگاه روستای هریوند یکی از بهترین و مجهزترین اقامتگاه های سطح استان است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
هنرمندان قزوین در مراسمی با عنوان خلیل خیال یاد و خاطره استاد احمد خلیلی از اساتید برجسته نقاشی قهوه خانه ای ایران را گرامی داشتند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: ما با کمیسیون های شهرسازی و معماری شوراهای اسلامی شهر ها همسایه دیوار به دیواریم و در دولت مردمی آیت الله رئیسی باید ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، خدمات دهی مطلوب و کسب رضایت مسافران و گردشگران به استان را دغدغه اصلی ستاد اجرایی خدمات سفر کردستان عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی در بازدید استاندار از نمایشگاه دائمی تولیدات صنایع دستی و محصولات کشاورزی شهر مود گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در دیدار با فرماندار شهرستان، رئیس شورای اسلامی شهر، مدیر میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از برگزاری دوره آموزشی مدیر فنی دفاتر گردشگری در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۸    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، گفت: یکی از راه های توسعه صنعت گردشگری توجه به ظرفیت بالای ورزش سوارکاری در استان است که رونق این حوزه باید مورد توجه ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از افتتاح خانه نساجی سنتی استان در شهر مود با حضور استاندار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۸    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران از دستگیری 2 نفر در شهرستان آمل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی از راه اندازی بازارچه دائم صنایع دستی در قلعه تاریخی بیرجند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
با حضور معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیرکل و معاونان اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تفت از برگزاری دومین جشنواره توت در روستای مزرعه ملأ از توابع شهرستان تفت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اسفراین از آغاز مرمت و بازسازی ارگ تاریخی دولت آباد این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری استان باید به درستی در سطح کشور و جهان معرفی شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ماهنشان گفت: شهرستان ماهنشان در حوزه گردشگری و کشاورزی ظرفیت و پتانسیل های فراوانی را دارد که باید با برنامه های مختلف فرهنگی و هنری معرفی شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان، نقش نیروی انتظامی در حفاظت از میراث فرهنگی و توسعه گردشگری استان را بسیار تاثیرگذار عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، بر لزوم سامان دهی اماکن عمومی به ویژه نمازخانه های بین راهی برای خدمات دهی بهتر به گردشگران در استان تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خوسف از تعطیلی ساختمان آب درمانی آبگرم معدنی لوت با هدف بازسازی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه مجموعه استان پیگیر ثبت جهانی مجموعه تاریخی بسطام باشد، گفت: ثبت مجموعه تاریخی بسطام در فهرست جهانی یونسکو با برگزاری جلسه با مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: جشن شکرگزاری گندم و آیین باستانی تیرگان روز یک تیر همزمان با نخستین روز تابستان در جوار امامزاده سید احمد شهرستان فراهان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از تشکیل کمیته بقاع متبرکه برای حفظ و مرمت امامزادگان تاریخی در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از تشکیل نخستین انجمن میراث فرهنگی در استان سمنان به ریاست استاندار سمنان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: روسای کمیته های تخصصی گردشگری استان سمنان تعیین شدند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداره کل توسعه گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در اولین جشنواره جایزه ملی وجدان محیط زیست در کسب و کار از نگاه مردم مورد تجلیل قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: روایتگری در نقاط تاریخی شهر مشهد که در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش محوری داشتند و تاکنون مغفول مانده ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸    
مدیر پایگاه میراث جهانی بم و منظر فرهنگی آن گفت: مراسم جشن میراث جهانی از 17 تا 27 تیرماه 1401 در شهرستان بم برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
فراخوان نخستین جشنواره تولیدات چند رسانه ای میراث فرهنگی به همت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همکاری استانداری یزد منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۸    
دیدار مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان و امام جمعه بندرانزلی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان و مدیرکل امور بنادر و دریانوردی استان گیلان به منظور بررسی طرح افزایش همکاری های دوجانبه با هدف توسعه صنعت گردشگری در بندرانزلی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان گیلان از دستگیری 2 نفر در شهرستان رشت به اتهام حمل و نگهداری ادوات غیرمجاز حفاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۴    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مروست از آغاز مرمت و سامان دهی بافت تاریخی مروست خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی راین با اشاره به افزایش تورهای غیرمجاز گردشگری در این بخش گفت: با متخلفان برگزاری تور های غیرمجاز گردشگری در بخش راین به صورت قانونی برخورد می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۳    
سرپرست معاونت گردشگری مازندران گفت: سومین جشنواره ملی تمشک جنگلی در مازندران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست بررسی های پارینه سنگی در کریدور شتران- پسکوه از پایان برنامه بررسی و شناسایی محوطه های پارینه سنگی کریدور شتران-پسکوه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی قزوین از صدور 3 فقره مجوز برای فعالیت فروشگاه های صنایع دستی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در شهر چورزق توسط نیروی انتظامی شهرستان طارم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان بوشهر گفت: جشنواره برداشت لیمو در استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از صدور موافقت اصولی اولیه برای 11 مجتمع گردشگری و مجتمع گردشگری عمومی در سه ماهه نخست سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳    
سرپرست معاونت گردشگری استان مازندران از تخفیف 20 درصدی خدمات آموزشی گردشگری به اعضای کانون مهندسان شهرستان بابل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خرمشهر گفت: در نشست صمیمی و مشترک میان هنرمندان صنایع دستی خرمشهر و مسئولان اداره میراث فرهنگی شهرستان، راهکارهای توسعه و فروش تولیدات دستی بررسی شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۳    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان درمیان از شروع فصل جدید مرمت قلعه تاریخی اسدیه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان تهران از صدور پروانه 2 اقامتگاه بوم گردی، 3 سفره خانه سنتی و 18 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سه ماهه نخست سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره آموزشی و دانش افزایی مقدماتی مهارت های سافاری درجه C توسط کلوپ ملی سافاری کانون جهان گردی و اتومبیل رانی استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سرایان، از پرداخت 15 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات تبصره 18 به 33 کارگاه صنایع دستی سرایان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۳    
مدیر موزه رضاعباسی گفت: از پروژه دانشجویی معرفی موزه رضا عباسی با هدف مشارکت بیشتر دانشجویان و مراکز علمی و آموزشی برای انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشی تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، حفظ میراث جهانی هورامان را یک ضرورت دانست و گفت: حفظ میراث ملموس و ناملموس هورامان یکی از مهمترین دغدغه ها و برنامه های این اداره کل است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۳    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان دورود خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام دوره های آموزشی فصل تابستان 1401 گروه پژوهشی هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گچساران گفت: کلاس آموزشی رایگان چرم دوزی در روستای سرآب ننیز این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی هرمزگان از اجرای هنر جدید در معبد هندوهای بندرعباس خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: زلزله بندر مقام خسارتی به آثار و بناهای تاریخی و گردشگری استان وارد نکرده است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست تیم کاوش سد بستان خانی در دشت مرغاب خرم بید گفت: گروه کاوشگر در پایان این فصل از کاوش توانستند 45 متر از طول مسیر آب راه سد را آواربرداری و لایروبی کنند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اصفهان از افزایش ساعت فعالیت بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری شهر اصفهان تا ساعت 20 هم زمان با آغاز فصل تابستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از بررسی موانع عملیات اجرایی دهکده گردشگری سد چم شیر گچساران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از درخشش دوباره هنرمندان اصفهانی در کسب 11 نشان مهر اصالت بین المللی از شورای جهانی صنایع دستی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت جوان سیر ایثار و عضو بنیاد تعاون بسیج کشور گفت: ظرفیت های گردشگری روستاهای کهگیلویه و بویراحمد با هدف رونق اقتصادی و اشتغال زایی برای مردم توسط این بنیاد حمایت می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با حضور در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد وزارتخانه متبوع خود ارائه کرد که بسیار امیدوارکننده ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسایل آمریکا محورهای سفر جو بایدن رییس جمهوری آمریکا به عربستان را موضوع انرژی، ایران و توافق ابراهیم دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که به کمیسیون فرهنگی مجلس دعوت شده بود، به تشریح ارائه گزارش به اعضای این کمیسیون پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
آمد و نیامد دارد و شابدولظیمی اش معروف است. هر روز بارها و بارها تکّه و پاره اش می کنیم؛ هنگام تلفن صحبت کردن، جلو در ورودی ساختمان، زمانی که آشنایی را اتفاقی در خیابان می بینیم ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
قطعه آمدم ای شاه پناهم بده را بارها از تلویزیون و رادیو و یا هر وسیله پخش کننده موسیقی دیگری شنیده اید، شاید آن را زمزمه کرده و هوای حرم رضا (ع) به سرتان زده باشد ...
مشاهده نتایج بیشتر...