دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۳:۲۳Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری میراث آریا (chtn.ir)

  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مبارکه از افتتاح اولین اقامتگاه بوم گردی شهر طالخونچه از توابع این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: توسعه گردشگری شهری از اهمیت بالایی در توسعه اقتصادی اجتماعی و رفاهی برخوردار بوده و گسترش آن باید در اولویت مناسب برای مدیریت شهری قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه نمایندگان مجلس از بافت تاریخی بروجرد بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق گفت: دوره آموزش گلیم بافی و بافت تابلوفرش در شهرستان بافق برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق از اجرای عملیات مرمت و سامان دهی محور فرهنگی تاریخی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان میبد گفت: تاکنون در این شهرستان، 150 آب انبار تاریخی شناسایی و 20 آب انبار با همکاری دهیاری ها مرمت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: فاز اول مجموعه گردشگری عمارت زرین شهرستان زنجان درهفته دولت به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، اقامتگاه بوم گردی عمارت بینا در شهرستان خوسف افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کاروانسرای تاریخی مرکز شهر سمنان به صاحب اصلی خود یعنی میراث فرهنگی باید واگذار شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: در دولت دوازدهم 6 میلیارد و 650 میلیون ریال برای مرمت و احیای 6 مسجد تاریخی استان هزینه شده است و برای اقامه نماز مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی خبر داد: قطار مسافری و گردشگری پنج ستاره فدک در مسیر اراک به مشهد در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۸    
معاون مدیرکل و رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از افتتاح سی و دومین اقامتگاه بوم گردی این شهرستان همزمان با پاسداشت هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کلیبر از کلنگ زنی سه پروژه بومگردی، مجتمع و کمپ گردشگری همزمان با هفته دولت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل از آغاز عملیات اجرایی سومین مجتمع گردشگری شهر ابوزیدآباد از توابع این شهرستان در محور تاریخی و گردشگری شمال استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: بوم گردشگری و توسعه اقامتگاه های بوم گردی یک گزینه سودمند اقتصادی تلقی شده که پایداری اقتصادی منطقه را با خود به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بوانات از نصب نشان گیوه در یکی از میادین این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره آموزشی گردشگری الکترونیک در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردستان از بهره برداری مرحله اول بزرگترین مجتمع بین راهی این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۴    
به مناسبت هفته دولت مجتمع خدمات بین راهی جهاندیده اردبیل با حضور فرماندار اردبیل، مدیرکل میراث فرهنگی استان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان گفت: 6 میلیارد ریال اعتبار برای سامان دهی، بازسازی و احیای اماکن تاریخی شهرستان دامغان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۴    
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بندر گز از افتتاح هشتمین اقامتگاه بوم گردی در این شهرستان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: براساس ارزیابی صورت گرفته پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در بیمارستان ها 98 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۴    
سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی گفت: عملیات تعمیر و مرمت کانکس های منطقه نمونه گردشگری ایوب پیغمبر در بجنورد با اعتبار 500 میلیون ریال در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان در نشست هم اندیشی برقراری پرواز گرگان-اکتائو گفت: برقراری پرواز گرگان-اکتائو می تواند زمینه ساز ورود گردشگران سلامت و سایر حوزه های گردشگری به استان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری مازندران از کلنگ زنی اولین اسکله تفریحات دریایی مازندران در شهرستان رامسر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از پاک سازی و آماده سازی دو تابلوی نقاشی متعلق به قرون متاخر دوره اسلامی (تمثال مبارک حضرت علی(ع) و فرزندان گرامی ایشان) برای رونمایی در سالروز ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۹    
اشتفان شلتس، سفیر اتریش و همسرش از موزه های ارومیه بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۹    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شوط گفت: نخستین واحد بوم گردی شهرستان شوط در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۴    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خوسف از ممنوعیت مراسم نخل گردانی در روز عاشورا در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: وجود مناطق طبیعی منحصر به فرد سرسبز و کوهستانی و جنگلی و آبشارهای طبیعی شهرستان ماسال را به یکی از گردشگرپذیرترین مناطق گیلان تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از پیگیری پرونده ثبت سردرود به عنوان شهر ملی صنایع دستی در زمینه تابلوفرش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از مطالعه برجسته بافت تاریخی اردبیل در تهیه طرح تفصیلی شهر اردبیل خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تکمیل تجهیزات و عملیات نمای بیرونی بازارچه صنایع دستی استان به شکل سنتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۴    
همزمان با هفته دولت و در آستانه فرا رسیدن روز فرهنگی قزوین سه پروژه گردشگری شاخص شهرداری قزوین با اعتباری بالغ بر 128 میلیارد ریال در تاریخ سوم شهریور ماه 1399 با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از تکمیل زیرساخت های منطقه نمونه گردشگری آب گرم دهلران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: سومین دوره آموزشی رایگان توانمندسازی ویژه راهنمایان گردشگری در زنجان با حضور 100 نفر به صورت مجازی برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۵    
معاون سرمایه گذاری و تأمین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از تصویب پنج طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در کمیسیون فنی برنامه ریزی و سرمایه گذاری استان خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آران و بیدگل از برگزاری سومین دوره آموزش تابستانی چادرشب بافی در راستای حفظ و احیای این رشته صنایع دستی خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردکان از مرمت اضطراری آب انبار قاجاری کله سری خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی خراسان رضوی گفت: از ابتدای فعالیت دولت دوازدهم تاکنون برای 7368 نفر در حوزه صنایع دستی استان اشتغال ایجاد شده است .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نهاوند از آغاز مرمت خانه تاریخی صمصام خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از افتتاح یک اقامتگاه بوم گردی در روستای آق بلاغ به مناسبت هفته دولت خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۲۰    
معاون صنایع دستی تهران گفت: به دلیل محدودیت های شیوع بیماری کرونا، چهارمین سال برگزاری نمایشگاه و نشست دست آفریده های عاشورایی به صورت مجازی برای معرفی و قدردانی از هنرمندان عاشورایی با همکاری سازمان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: فعال بودن بخش های مختلف صنعت گردشگری یکی از اولویت های کمیسیون اقصادی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر از واگذاری چهار بنای تاریخی استان خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۰    
مراحل مرمت و بازسازی حمام تاریخی مرزبانی شهرستان بانه روز سه شنبه 4 شهریورماه 99 بررسی شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۰    
شهردار اصفهان و جمعی از مدیران ارشد شهرداری با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان دیدار کردند .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بافق گفت: به مناسبت هفته دولت، هشت پروژه گردشگری و میراث فرهنگی در این شهرستان به بهره برداری می رسد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۰    
حوزه اتومبیل رانی کانون جهان گردی و اتومبیل رانی استان فارس، فعالیت های آموزشی خود را در قالب یک برنامه هدفمند در پیست اتومبیل رانی کارتینگ شهر شیراز آغاز کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابرکوه از احداث مجموعه تفریحی، سرگرمی و گردشگری هفت باغ در این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان گفت: در ششمین جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری اداره کل استان هشت پرونده مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد برای پنج ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیران موزه های ایران و روسیه در وبینار مشترک همکاری های مشترک موزه های دو کشور ایران و روسیه به بحث و گفت وگو درباره لزوم توسعه همکاری های بین موزه ای پرداختند .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون گردشگری کشور ضرورت های سفر ایمن و سلامت و نیز بخشنامه اجرایی ویژه تعطیلات ایام محرم (تاسوعا و عاشورا) را به 31 استان کشور ابلاغ کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات و داده های حاصل از گمانه های تعیین عرصه و حریم و گمانه لایه نگاری، محوطه اریک تپه الوند استان قزوین یکی از سکونت گاه های قرون میانی اسلام (قرن 6 تا 7) و با شاخصه سفال های لاجوردی و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کانون جهان گردی و اتومبیل رانی با همکاری هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی استان البرز نخستین همایش حسینی موتورسواری و اتومبیل رانی کشور را هم زمان با ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) برگزار می کند .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خوزستان از کشف و ضبط دو سکه تاریخی از دو نفر در شهرستان دزفول خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: نخستین هنرستان هنرهای اسلامی با همکاری آموزش و پرورش استان برای سال تحصیلی جدید راه اندازی و فعال می شود .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
پروتکل های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا (COVID -19) و حفظ سلامت غرفه داران، شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور 2021 اعلام شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برای حمایت از فعالان گردشگری که از شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند از 12هزارمیلیارد تومان خسارت تنها 175میلیارد تومان پرداخت شد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۰۱    
فرآیند تحویل قطعی اموال موزه ظروف سلطنتی سعدآباد به رئیس و امین اموال آن موزه که در اجرای کمسیون تبصره ذیل ماده (18) آیین نامه اجرایی ماده (34) قانون محاسبات عمومی کشور انجام شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: اقامتگاه بوم گردی بام شیت در روستای شیت شهرستان طارم هم زمان با گرامیداشت هفته دولت افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی میامی گفت: تعداد اقامتگاه های بوم گردی این شهرستان به هشت واحد افزایش پیدا کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۱    
معاون گردشگری قم از تشکیل شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی در امور گردشگری خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اولین زیرساخت گردشگری در منطقه گردشگرپذیر موگرمون شهرستان لنده به مناسبت هفته دولت و با حضور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده در مجلس شورای اسلامی، معاون امور اقتصادی استاندار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهر و هوراند از افتتاح فاز نخست مجتمع بین راهی تنباکولو خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی با اشاره به محدودیت های اعمال شده برای تأسیسات گردشگری استان، با هدف پیشگیری از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از ایجاد جایگاه مناسب برای عرضه صنایع دستی و پایانه گردشگری در جزیره هرمز خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیرجند از افتتاح اقامتگاه بوم گردی سرای نیاکان واقع در روستای نصرآباد خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مرند از افتتاح یادمان خلیل خان در قبرستان تاریخی گلین قیه به مناسبت هفته دولت خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مجتمع گردشگری در بخش شاهو در مسیر روستای شبانکاره هم زمان با هفته دولت با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه و روسای ادارات روانسر افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱    
هم زمان با سومین روز از هفته دولت دو طرح صنایع دستی در روانسر با حضور سرپرست معاونت صنایع دستی استان و رؤسای ادارات این شهرستان افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱    
اقامتگاه بوم گردی کاروانسرای احمدخان بستک از طریق ارتباط ویدئوکنفرانس با استاندار هرمزگان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در شهرستان بستک به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۶    
با حضور ماموستا اقبال بهمنی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج، امیر سرتیپ حمیدرضا رحمت پور فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 28، علی منتشلو معاون اجرایی سپاه بیت المقدس کردستان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری خراسان رضوی گفت: صد و سومین اقامتگاه بوم گردی استان با نام "عمارت ایوان" در نوغاب گناباد هم زمان با هفته دولت افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای اداری شهرستان خفر علی طاهری به عنوان نماینده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی در این شهرستان جدیدالتاسیس معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۶    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ادامه پروژه آزادسازی و مرمت دولت خانه صفوی با اختصاص صد میلیارد ریال اعتبار تا پایان خرداد 1400، در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه قزوین با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهوری و ئییس سازمان برنامه و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: تلاش می کنیم با بهره برداری هر چه سریع تر از کاخ موزه باغچه جوق ماکو، این بنای تاریخی برای بازدید عموم بازگشایی شود .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تأمین منابع سمنان گفت: میزان جذب اعتبارات عمرانی این اداره کل 15 برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوکان گفت: یک واحد کارگاه گلیم بافی به مناسبت هفته دولت افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در چهار نامه به استاندار قم نقشه محدوده، عرصه، حریم و ضوابط حفاظتی و معماری 9 اثر فرهنگی تاریخی در این استان را ابلاغ کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عاشورا در فرهنگ مردم سرزمین ما همواره جایگاه خاص و برجسته ای دارد و زمینه ساز مجموعه ای از سنت ها و مراسمی است که در طول تاریخ به عنوان میراثی معنوی از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عزاداری حسینیان در بازار اردبیل که آیینی بازمانده از دوران صفویه است، اتحاد و هماهنگی محلات شش گانه در عزاداری سیدالشهدا(ع) و ماه محرم را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی بر ضرورت جذب سرمایه گذار برای ساماندهی و توسعه زیرساخت های شوش قوم هریس تأکید کرد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از معرفی 15 صنعتگر فعال رشته های مختلف صنایع دستی برای آموزش مجازی کسب و کار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تکمیل ساماندهی و مرمت شهر تاریخی سیمره در شهرستان دره شهر خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری سیدالشهدا (ع) در صحن قزلباشان مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: عملیات اجرایی بزرگ ترین پل معلق جهان در منطقه ازناو خلخال شتاب گرفته است .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۶    
مدیرکل دفتر ثبت آثار گفت: سه اثر فرهنگی تاریخی از دو استان یزد و همدان در جلسه شورای حریم کشور تعیین حریم شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ساوجبلاغ گفت: به منظور احیا و بومی سازی برخی رشته های صنایع دستی، کلاس های آموزشی در محوطه این اداره با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سردشت از افتتاح دو واحد بوم گردی به مناسبت هفته دولت خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کاشان از راه یابی دو اثر هنرمندان جوان کاشانی به نخستین جشنواره زیلوی برتر کشور خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۹:۰۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: به مناسبت هفته دولت واحد پذیرایی شهریار در شهرستان قائم شهر افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۱    
شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر گوگد از توابع شهرستان گلپایگان با مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان دیدار کردند .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پردیس گفت: با بازدید میدانی از بازارچه اقوام ایرانی، مقرر شد تا فرمانداری این شهرستان مشکلات و موانع موجود در حوزه صدور مجوز را از دستگاه های متولی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری مازندران گفت: به مناسبت هفته دولت، اقامتگاه بوم گردی تاتینا در تنکابن افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: هم زمان با هفته دولت، سفره خانه سنتی ملیله در شهر زنجان افتتاح شد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۱    
مدیر پایگاه میراث فرهنگی شهر بلقیس اسفراین از اجرای عملیات مرمت و خواناسازی بقایای مکشوفه از ارگ تاریخی شهر بلقیس اسفراین و تپه منار، از محل اعتبارات ملی خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چناران از افتتاح پایگاه اطلاع رسانی میراث فرهنگی و گردشگری این شهرستان هم زمان با هفته دولت خبر داد .
مشاهده نتایج بیشتر...