دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۹Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری میراث آریا (chtn.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور و سیداحمد محیط طباطبایی رئیس کمیته ملی موزه های ایران ایکوم دیدار و گفت وگو کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه سومین جشنواره پژواک اعلام کرد که پیمان طالبی اجرای مراسم افتتاحیه این جشنواره را به عهده دارد ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از انجام عملیات آسفالت راه دسترسی به تنگه کافرین واقع در شهرستان بدره خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی صنایع دستی بسیج زنجان و تقدیر از شرکت کنندگان در سالن جلسات معاونت گردشگری برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مازندران گفت: فراخوان ایده های برتر ...
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر و رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی با حضور در نشست خبری اهداف و برنامه های نخستین دوره این رویداد سینمایی را تشریح کردند.
  ۷ ساعت پیش    
نمایشگاهی از توانمندی های زنان شهرستان بهبهان شامل غذاهای سنتی و تولیدات مشاغل خانگی به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این شهرستان برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان مرکزی بر ضرورت استفاده از توان دهیاری ها و مردم بومی برای حراست از میراث فرهنگی تأکید کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: به مناسبت روز ملی خلیج فارس همایش پروازی پاراگلایدر و پاراموتور در ساحل بندرعباس برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی فرهنگی گفت: صندوق توسعه و احیا تنها مرجع واگذاری بناهای تاریخی در سراسر کشور است.
  ۸ ساعت پیش    
قلعه تاریخی ملک منصور خان در شهرستان دشتستان
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از توسعه زیرساخت های گردشگری در قالب برنامه افزایش 25درصدی جذب گردشگران به استان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و چین در بازدید از کارگاه های صنایع دستی شهرستان قاین گفت: با راهکارهای در نظر گرفته شده، امیدواریم صادرات صنایع دستی رونق دوباره ای پیدا کند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردکان از مرمت و سامان دهی گنبد امامزاده سید محمد هفتادر خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از انجام عملیات آسفالت و قیرپاشی راه دسترسی به مجتمع گردشگری ساحلی دریاچه سد دویرج شهرستان دهلران خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری یزد گفت: آب انبار قدیمی مریم آباد با مشارکت شهرداری و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد احیا می شود.
  ۹ ساعت پیش    
عبدالحسین دشتی، استادکار مقنی یزدی که در طول 73 سال سابقه کاری خود فعالیت های ماندگاری در حفر قنات های متعددی از جمله زارچ، فیروزآباد، محمودی، مهدی آباد رستاق، نجف آباد، دهنو و حسن آباد داشته است
  ۹ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روابط ایران و پاکستان را فراتر از همسایگی صرف و متکی بر برادری و روابط قلبی عمیق و تاریخی توصیف کرد که دل ها و اعتقادات دو ملت را به یکدیگر پیوند داده و گفت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شمارش معکوس برای جهانی شدن بیشه آغاز شد
  ۹ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستان آباد از آغاز تحقیقات برای احداث بومگردی، نمایشگاه و موزه در روستای صخره ای دستکند ساران خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در دیدار با فعالان گردشگری استان اصفهان گفت: برای توسعه اصفهان نیازمند هم افزائی دولت و بخش خصوصی هستیم.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان فارس با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در نام گذاری سال های اخیر بر دو موضوع "اقتصاد و تولید" تأکید ویژه داشته اند گفت: بر همین اساس در سال های اخیر ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از رونمایی 2 نسخه خطی کلیات گلستان و یک رقعه خطی در موزه بزرگ خراسان در مشهد خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان بختگان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس با اشاره به اینکه رویدادهای فرهنگی و هنری از شاخص های گردشگری رویداد محسوب شده و در گردشگری فرهنگی نقش مهمی را ایفا می کنند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از درگذشت استاد عباس نجفی، گنجینه زنده بشری و هنرمند برجسته و پیشکسوت صنایع دستی در رشته آهنگری سنتی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از حضور هنرمندان سفال و سرامیک استان سمنان در ششمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۶    
طی مراسمی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان 3 نفر از معاونین این اداره کل معرفی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۶    
معاون گردشگری استان تهران از برگزاری جلسه ارزیابی دستگاه های برتر عضو ستاد خدمات سفر در عصر روز دوشنبه سوم اردیبهشت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از ایجاد تشکل های تخصصی صنایع دستی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تبریز از برگزاری جلسه تکمیل پرونده های ثبتی و تقویم رویدادهای گردشگری تبریز با مشارکت فرمانداری، شهرداری و ادارات جهاد کشاورزی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به فوت 54 نفر در حوادث ویژه ترافیکی در هفته پایانی فروردین ماه 1403 گفت: در این بازه زمانی 11 نفر بر اثر غرق شدگی فوت کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
خاقانی، قطران تبریزی، ثقه الاسلام، فاریابی و استاد شهریار از جمله 320 شاعر و مفاخری هستند که در این گورستان تاریخی دفن شده اند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تهران از برگزاری مراسم تجلیل از خادمین سفر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان از روند مرمت و ایجاد اولین بازارچه صنایع دستی استان در بنای تاریخی ملک بازدید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۹    
سپهبد محمدولی قرنی درست پنج روز پس از نام گذاری روز ارتش از سوی امام خمینی (ره)، به دست گروهک فرقان در منزل شخصی اش به شهادت رسید، وی نخستین شهید ترور پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲    
به مناسبت بزرگداشت روز سعدی، مراسم سعدی خوانی در موزه رشت برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری سیستان و بلوچستان از روند مرمت و ایجاد اولین بازارچه صنایع دستی استان در بنای تاریخی ملک بازدید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم بدرقه نخستین کاروان های زائران ایرانی پس از وقفه 9 ساله با حضور نماینده ولی فقیه در حج و سفیر عربستان در ایران در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از تداوم وقوع رگبار و رعدوبرق در نقاط مختلف کشور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۲    
انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری رونق گرفتن صنایع دستی را عاملی مهم در تحقق شعار سال دانست و اعطای مجوز، تسهیلات و برپایی بازارچه های فروش را مهمترین اقدامات در این عرصه دانست.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از نصب تابلوهای دوزبانه در روستای هدف گردشگری قلعه بالا خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۲    
این مسجد در روستایی به همین نام در 3 کیلومتری شرق سراوان واقع شده و مربوط به اوایل اسلام است. از قسمتهای اصلی مسجد می توان به شبستانهای غربی و شرقی، حیاط مرکزی و چله خانه اشاره نمود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۲    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از برگزاری دوره آموزش تخصصی سفال و سرامیک در استان سمنان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه بافت تاریخی کرمان گفت: مرمت بخش هایی از بافت تاریخی کرمان از محل اعتبارات ملی شروع و حدودا 3 ماه طول خواهد کشید.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیشابور گفت: با حضور فرماندار و رئیس کمیته های ستاد خدمات سفر شهرستان نیشابور خادمان سفر شهرستان نیشابور روز یکشنبه دوم اردیبهشت در آیین شکرانه خدمت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: دوره آموزشی ویژه مدیران اقامتگاه های بوم گردی و فعالان حوزه گردشگری توسط راهنمایان گردشگری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: دوره آموزشی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز با حضور جواد واحدی معاون امور مجلس، حقوقی و امور استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، امیر کرم زاده به عنوان مدیرکل جدید میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی کشور در دیدار با سفیر ترکیه در ایران با اشاره به اشتراکات فرهنگی دو کشور، گفت: معاونت صنایع دستی و به طورکلی وزارت میراث فرهنگی آماده هر نوع همکاری با ترکیه است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
در حکمی از سوی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با آغاز پیش فروش بلیت های مشت عشق پوستر رسمی فیلم رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۴    
نخستین جلسه از سلسله نشست های روایت احیا، از سوی صندوق توسعه و احیا و با همکاری بهره بردار خانه های تاریخی عابدیان و آبشنگ اصفهان همزمان با روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی در خانه تاریخی صفوی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۲    
دومین نشست خبری مدیرعامل صندوق توسعه و احیا، دوشنبه سوم اردیبهشت 1403 در عمارت مسعودیه برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست مجموعه فرهنگی تاریخی حافظیه گفت: نیروی خاطی در مجموعه فرهنگی تاریخی حافظیه توبیخ شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ثبت 41 اثر از استان البرز در فهرست میراث ناملموس ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور گفت: فردوسی و زبان فارسی تنها متعلق به یک دستگاه نیست و فراتر از ایران بوده و متعلق به تمامی فارسی زبانان و ایران فرهنگی بزرگ است و به هر اندازه در این زمینه ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس بر ضرورت برگزاری رویدادهای فرهنگی و گردشگری با محوریت روایتگری در این استان تأکید کرد و گفت: یکی از سیاست های وزیر میراث فرهنگی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از استقبال کم نظیر مردم از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدی در نخستین روز اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۲    
یکی از گونه های تقریبا جدید گردشگری موجود در صنعت گردشگری جهان، گردشگری ادبی نام دارد. به تعبیر اساتید این حوزه گردشگری ادبی در واقع برخواسته از حس علاقه مندی برای دیدن و شناخت مشاهیر ادبی و ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از انتخاب هیات رییسه دوره جدید فعالیت کانون هماهنگی تشکل های حرفه ای گردشگری و زیارتی خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مصطفی ده پهلوان رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و هیأت همراه در دومین روز از سفر به استان فارس از تختگاه شکوهمند پارسه، آبراهه ها و برزن جنوبی بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مصطفی ده پهلوان رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و هیأت همراه در نخستین روز از سفر به استان فارس از مجموعه پاسارگاد و تنگ بلاغی بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰    
سرپرست پایگاه میراث ملی آسبادهای سیستان در استان سیستان و بلوچستان از برگزاری تور یک روزه گردشگری ویژه دانشجویان در محوطه های تاریخی سیستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۷    
مصطفی ده پهلوان رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و هیأت همراه در سومین روز از سفر به استان فارس از نگاره کند بهرام دوم ساسانی در نورآباد ممسنی، نگاره کند عیلامی کورانگون در شهرستان رستم ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۲۰۵ سایت دیگر  
فرمانده کل قوا در دیدار جمعی از فرماندهان عالی نیروهای مسلح از عملکرد همراه با تدبیر نیروهای مسلح در حوادث اخیر قدردانی و بر در دستور کار بودن نوآوری در تسلیحات ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: بر حسب وظایف سازمانی متعهد به رفع موانع سرمایه گذاری در حوزه طرح های گردشگری و تامین زیرساخت ها هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از توسعه و تجهیز هتل زاگرس شهر ایلام با بروزترین مصالح خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری شورای اسلامی شهر یزد گفت: با همدلی و هم افزایی شهرداری و میراث فرهنگی توسعه پایدار گردشگری شهر میراث جهانی یزد، افزایش میابد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۲    
استاندار زنجان در بازدید از محدوده پل میربهاءالدین زنجان به دستگاه های اجرایی هشدار داد تا 15 خرداد محدوده این پل تاریخی را سامان دهی کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سید عزت الله ضرغامی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نسبت به فوت مرمت کار قدیمی و کهنه کار گنبد سلطانیه واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
محدوده پل میربهاءالدین زنجان به دستگاه های اجرایی هشدار داد تا 15 خرداد محدوده این پل تاریخی را ساماندهی کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از بهسازی و تکمیل راه دسترسی منطقه تفریحی روستای هدف گردشگری طولاب بخش سیوان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طبس گفت: با حضور یکی از گروه های مستندساز صدا و سیما ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: سومین جشنواره طبخ ماهی در کنار قلعه تاریخی بهستان در شهرستان ماهنشان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از تکمیل و بهسازی راه دسترسی منطقه گردشگری سد کنگیر واقع در شهرستان ایوان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کوهسرخ گفت: در چهارمین جشنواره ریواس شهرستان کوهسرخ حدود مبلغ سه میلیارد ریال محصولات صنایع دستی و سوغات، ریواس، خشکبار، لبنیات و .. ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از کشف و ضبط اشیای تاریخی به همراه 1760 عدد سکه تاریخی در منزلی شخصی واقع در روستای گل تپه شهرستان مراغه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان از بررسی 8 پرونده در کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از شروع دوره های آموزشی توانمندسازی فعالان گردشگری استان مازندران خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابهر گفت: دانش آموزان دبستان سما شهرستان ابهر در قالب طرح تعلیم و تربیت علمی از موزه باستان شناسی پیر احمد زهرنوش ابهر بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان طبس گفت: رونق گردشگری مذهبی فضای شهرستان و خراسان جنوبی را تغییر داده و باعث کاهش محسوس معضلات اجتماعی خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از احیا مجموعه عظیم و تاریخی کارخانه ریسباف خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی لرستان با اشاره به نگاه تحولی و اقدامات جهادی در جهاد دانشگاهی لرستان گفت: مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی لرستان مرکز امیدی برای زوج های ناامید از فرزندآوری است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست پایگاه ملی محوطه های تاریخی جیرفت گفت: در سالیان گذشته بخش های زیادی از پیکره گلی کنارصندل آسیب دیده بود که اکنون مرمت شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی آیین نامه شورای ارزشیابی هنرمندان صنایع دستی، هنرهای سنتی و میراث داران تمدنی را که در جلسه 897 هشتم اسفند ماه سال 1402 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال گذشته 725 نقطه پر تصادف رفع شد و طبق هدف گذاری انجام شده با مجموعه پلیس، 425 نقطه پر تصادف دیگر تا پایان دولت برطرف خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۱    
سرپرست برنامه ریزی سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از برگزاری نخستین جلسه پیگیری مشکلات تاسیسات گردشگری استان در سال جدید خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان اصفهان از همیاری و همکاری نیروی انتظامی در حفاظت از محورهای گردشگری و بافت تاریخی شهر اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان از برپایی بازارچه صنایع دستی و سوغات بومی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته در موزه صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره بین المللی رود و ریل روز پنج شنبه ( 30 فروردین 1403) باحضور مسوولان کشوری و استانی و جمعی از خبرنگاران داخلی و خارجی در روستای گردشگری بیشه شهرستان دورود برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۲    
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه در سال 1402 با برنامه ریزی و اقدامات گسترده در حوزه های سه گانه ماموریت خود برای توسعه استان کرمانشاه اقدامات ویژه ای انجام داده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۲    
روز پنجشنبه 30 فروردین 1403 در سالن مدیریت بحران استانداری یزد با حضور کارشناسان و مدیران شهرستان ها در حوزه میراث فرهنگی، دانشجویان، اساتید معماری و مرمت و نیز مدیرکل مدیریت بحران استان یزد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه فضای فعالیت های اقتصادی را با فضای فرهنگی پیش ببریم، گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از تداوم رگبار و رعدوبرق تا اواخر هفته جاری در کشور و کاهش دما در نوار شمالی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از تبدیل مدارس متروکه و بلااستفاده استان به اقامتگاه بوم گردی خبر داد و از مردم استان برای معرفی این مدارس به ویژه در مناطق ییلاقی سطح استان دعوت کرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: چهارمین جشنواره ریواس و سبزی های بومی با حضور تولیدکنندگان این محصول با ارزش و محصولات صنایع دستی، سوغات، غذاهای محلی و .. ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۱    
باغ زیبا و مصفایی که با بیش از یک قرن قدمت و پیشینه تاریخی، در دامان کوه های سر به فلک کشیده تیگران آرمیده و چشم و چراغ باغ های کنونی ایران به شمار می رود به سال 1297 ه ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: تور آشناسازی گردشگری به مقصد شهرستان کوهسرخ با حضور تعدادی از مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمایان گردشگری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معان صنایع دستی و هنرهای سنتی مدیرکل میراث فرهنگی خوزستان گفت: با تشویق، ترغیب و ایجاد بسته های حمایتی برای بخش خصوصی با هدف سرمایه گذاری و مشارکت در موضوع تولید ...
مشاهده نتایج بیشتر...