شنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۳:۴۵Aug 2019 24

خبرگزاری میراث آریا (chtn.ir)

  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان با گرامیداشت هفته دولت از افتتاح 16 پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بیش از 200 میلیارد ریال در این هفته خبر داد .
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جشنواره موسیقی اقوام به میزبانی خراسان شمالی، شب گذشته یکم شهریور ماه 98 با حضور مردم فرهنگ دوست و علاقهمند به آیین های سنتی پایان یافت.
  ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: عملیات احداث مجموعه فرهنگی گردشگری یادمان شمس خوی که از نیمه دوم سال 1397 شروع شده ...
  ۴۸ دقیقه پیش    
فرماندار شهرستان اسفراین گفت: روستای روئین ظرفیت های قابل توجهی در حوزه گردشگری با توسعه بوم گردی دارد که تا کنون تسهیلات خوبی از محل اشتغال پایدار روستایی و عشایری به متقاضیان این بخش پرداخت شده است.
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی شهرستان خاتم گفت: بافت تاریخی مروست در شهرستان خاتم به مساحت 40 هکتار در فهرست آثار ملی کشور قرار گرفت.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با احداث تأسیسات گردشگری، رونق اقتصادی شهرستان مشگین شهر شتاب گرفته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هنرمندان صنایع دستی گلستان در نمایشگاه معرفی توانمندی های بانوان استان با عنوان زنان، اشتغال، سلامت، با حضوری پررنگ، آثار فاخر خود را به معرض نمایش قراردادند .
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با حضور در نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان از غرفه ها بازدید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی میبد از برگزاری دوره آموزشی اصلاح مواد اولیه و بدنه سفال و سرامیک میبد خبر داد .
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پایگاه باغ جهانی پهلوانپور مهریز گفت: برای دومین بار کمپین داوطلبان میراث جهانی یونسکو در سایت میراث جهانی باغ پهلوانپور مهریز برگزار شد .
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مسئول کمیته گردشگری مذهبی استان یزدگفت: آمار گردشگران خارجی در مراسم های مذهبی یزد در سال گذشته با 39درصد رشد به تعداد 1235 گردشگر از 22 کشور جهان رسید .
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازارچه دائمی صنایع دستی بندرعباس با حضور احمد مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رضا برومند مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان ...
  ۳ ساعت پیش    
جلسه مشترک معرفی برنامه های هفته فرهنگی قزوین با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، مهدیه سادات قافله باشی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و هنری شورای اسلامی شهر قزوین ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل از تبدیل قلعه شهر باستانی اولتان در پارس آباد به پایگاه ملی خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی فارس با گرامیداشت هفته دولت از افتتاح 14 پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بیش از 150میلیارد ریال در این هفته خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری وزارت میراث فرهنگی و نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی از پروژه های در حال احداث مرکز فرهنگی سعدی و باغ موزه مشاهیر شیراز بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۰    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان از برگزاری کارگاه آموزشی سامانه هوشمند مجوزهای صنایع دستی با حضور کارشناسان ستادی و ادارات کل میراث فرهنگی استان های خراسان شمالی و گلستان در گرگان خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۰    
به منظور صیانت از آثار تاریخی، جلسه تعامل و هم اندیشی دهیاران و شوراهای شهرستان بیله سوار با یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۰    
جلسه شورای ادارای اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی، در سالن جلسات این اداره کل، با حضور رحمت الله رئوف حنان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۰    
اولین جشنواره گردشگری و بازی های محلی شهرستان سلماس با همکاری اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی و بخشداری مرکزی در روستای گردشگری ایستی سو برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی گفت: جشنواره عسل روئین، فردا جمعه یکم شهریورماه در این روستای هدف گردشگری شهرستان اسفراین برگزار می شود .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جشنواره موسیقی اقوام که به میزبانی خراسان شمالی در حال برگزاری است، شب های خنک بش قارداش را با حضور مردم و مسافران گرم و پرشور کرده و با استقبال کم نظیری از سوی مردم علاقه مند به فرهنگ و آیین ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل از پایان بلاتکلیفی تپه تاریخی نادری و راه اندازی سایت موزه در محوطه این اثر 6هزار ساله در شهرستان اصلاندوز خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: استان اردبیل قابلیت های فراوانی در زمینه گردشگری دارد و باید زمینه رشد و شکوفایی این صنعت را در استان فراهم کرد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: مشکلات پروژه های سرمایه گذاری گردشگری استان تا سفر رئیس جمهوری به صورت متمرکز بررسی می شود .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی کشور از تسریع روند واگذاری بناهای تاریخی آذربایجان شرقی به بخش خصوصی با حفظ هویت اثر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۰    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی بر بازنگری مدیران بایگ بر برنامه ریزی های این شهر با نگاه ملی تاکید کرد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۰    
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی حفاظت از آثار تاریخی از طریق نیروهای بومی و محلی را بسیار ارزشمند عنوان کرد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشمر از محوطه سازی خانه تاریخی دانش کاشمر خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به حضور دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نشست بررسی مطالعات ترافیک غیرهم سطح شوش، با حضور سرپرست وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره آموزشی مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری با حضور تمامی مدیران و کارکنان واحدهای گردشگری تحت پوشش اداره کل میراث فرهنگی کرمان از روز شنبه دوم شهریورماه سال جاری در محل هتل جهانگردی کرمان برگزار ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان گلستان از برپایی بازارچه های موقت صنایع دستی و سوغات در مکان های برگزاری جشنواره تابستانی هیرکان در سراسر استان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه یگان حفاظت مریان تالش با حضور مدیرکل میراث فرهنگی گیلان و تعدادی از مسئولان شهرستان تالش افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۲    
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل گفت: احیا میراث عرفانی و شیعی استان در دستور کار این اداره کل قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۷    
دومین جشنواره ملی گردشگری و ششمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی که به مدت چهار روز در ارومیه در برگزارشده بود، روز سه شنبه 29 مردادماه 98 به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: باید با بهره برداری از امکانات و شرایط موجود بستر مناسب برای ورود تورهای گردشگری به منطقه آوج فراهم شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت گردشگری خراسان شمالی با اشاره به برنامه های مشترک با استان سیستان و بلوچستان به منظور توسعه گردشگری ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر هند در ایران گفت: از تمام طرح ها و پیشنهاد های کاخ گلستان استقبال می کنیم و همکاری های موزه ای را ادامه می دهیم .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل گفت: اخذ هرگونه هزینه در مبادی ورودی مناطق نمونه گردشگری کاملاً غیرقانونی است و با عاملان آن باید برخورد شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: رونق صنایع دستی مازندران نیازمند حمایت جدی همه دستگاه و نهادهاست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره مبل منبت ملایر با حضور پویا محمودیان معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر روحانی رئیس جمهوری در حکمی دکتر علی اصغر مونسان را به سرپرستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اولین جشنواره میوه های بهشتی شهرستان دالاهو عصر سه شنبه 29 مردادماه هم زمان با عید سعید غدیرخم در سراب شالان و با همت اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه و همکاری دیگر نهادها برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۴    
دکتر سید باقر آیت اله زاده شیرازی بعد از 40 سال تلاش خستگی ناپذیر با اخلاص برای حفظ و احیای میراث ارزشمند فرهنگی این سرزمین28 مردادماه 1386 ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: هنوز نتوانسته ایم در حوزه مردم شناسی به جایگاه مطلوب و مناسب برسیم و یکی از توصیه های من در این زمینه، وسیع کردن کارهای میدانی و پژوهش های میدانی است .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل گفت: 13 پروژه سرمایه گذاری در حوزه های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشتغال زایی 1100 نفر، در سفر رئیس جمهوری به اردبیل کلنگ زنی می شود .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان کرمانشاه از اختصاص بیش از 190میلیارد ریال اعتبار استانی به پروژه های میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل گفت: با توجه به شتاب گردشگری در اردبیل، اقتصاد گردشگری اردبیل متحول می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی خراسان شمالی و نخستین جشنواره موسیقی اقوام، روز سه شنبه 29 مرداد، همزمان با فرارسیدن عید غدیر در محل منطقه نمونه گردشگری بش قارداش بجنورد افتتاح شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه ورکشاپ های تخصصی دهمین اجلاس بین المللی رشد و توسعه شهری با رویکرد حفاظت از بافت های تاریخی در حوزه اوراسیا برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تیرماه امسال بود که سازمان میراث فرهنگی خبر لغو یک طرفه روادید با چین را منتشر کرد؛ اما این تصمیم چه تاثیری بر روی روابط ایران و چین خواهد داشت؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین گردهمایی شعر آرامگاه فردوسی، دوشنبه 4 شهریور از ساعت 4 تا 7 عصر در محل آرامگاه این شاعر و حماسه سرای بزرگ با عنوان از امید تا امیر برگزار می شود .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دو سال ابتدایی فعالیت دولت دوازدهم ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۰    
نمایشگاه فاخری از آثار معرق مهران امیر اینانلو با عنوان رستاخیز چوب در گالری ملی صنایع دستی واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد برگزار می شود و آیین افتتاحیه آن در ساعت 15 تا 19 روز شنبه 2 شهریورماه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین کارگاه سفر و گردشگری موزه برادران امیدوار در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی شهر اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره تابستانی هیرکان به مناسبت ثبت جهانی جنگل های هیرکانی با حضور جمع کثیری از همشهریان و مسافران و گردشگران تابستانی در محور گردشگری ناهارخوران گرگان آغاز شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید غدیر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حریم و عرصه مسجد جامع ساوه آزاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۰    
هم زمان با فرارسیدن عید غدیر و تعطیلات آخر هفته، رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نامه ای به استانداران سراسر کشور دستوراتی را در خصوص سفرهای هم وطنان به نقاط مختلف ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از هتل 5ستاره امیرکبیر اراک بازدید کرد و در جریان طرح توسعه این مجموعه اقامتی و گردشگری قرار گرفت .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هم زمان با سفر دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان مرکزی، مرکز رادیوتراپی و شیمی درمانی بیمارستان ابن سینای اراک افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مجتمع گردشگری بام لند سی گل با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در روستای نظم آباد شهرستان اراک به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۱۵    
ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در آستانه تعطیلات عید سعید غدیر خم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی برای مسافران و هم وطنان عزیز، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر علی اصغر مونسان از بخش های مختلف بازار تاریخی اراک بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۷۷ سایت دیگر  
قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام معاون سرمایه گذاری و گردشگری آذربایجان شرقی جشنواره های تابستانی را پیشران معرفی ظرفیت های گردشگری آذربایجان شرقی عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در نشست مدیرکل میراث فرهنگی استان لرستان و سیدحمید کاظمی نماینده مردم پلدختر در مجلس مشکلات جاذبه های طبیعی تاریخی شهرستان پلدختر مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۰    
مرحله دوم دوره آموزشی طراحی محصولات صنایع دستی در شهرستان بروجرد برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حیدرعلی عابدی، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با محوریت بررسی وضعیت پیش روی ابنیه تاریخی اصفهان با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی دیدار ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از معرفی گسترده جاذبه های گردشگری آیینی همزمان با ماه محرم سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل به برگزاری 20 بازارچه موقت عرضه و فروش صنایع دستی از ابتدای سال جاری در شهرهای این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: تا کنون مهارت تهیه هفت غذای سنتی در استان اردبیل به ثبت ملی رسیده است .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از نظام بخشی و هدف گیری به سمت ارتقای کیفی گردشگری در آذربایجان غربی خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی اصفهان در پنجمین نشست کمیته فنی سرمایه گزاری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از صدور مجوز اولیه تاسیس 16 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در سفر به استان مرکزی از بیت تاریخی امام خمینی (ره) بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ایجاد پایگاه حفظ و مرمت سنگ نگاره های خمین خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دهمین جلسه ستاد تبلیغات فضای مجازی سازمان میراث فرهنگی با موضوع روش وفادارسازی کاربران فضای مجازی به صورت ویدیوکنفرانس با حضور نمایندگانی از ادارات کل میراث فرهنگی استان ها در دفتر مرکز روابط عمومی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن عید سعید غدیر خم، جشن بزرگ عید غدیر با حضور معاونان، مدیران و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در محل سالن آمفی تئاتر سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان شمالی گفت: آیین افتتاح نهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان و نخستین جشنواره موسیقی اقوام خراسان شمالی عصر روز سه شنبه 29 مردا ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی اردبیل از دستگیری چهار حفار غیرمجاز در شهرستان مشگین شهر خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی اردبیل گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری جشنواره آش و غذاهای سنتی در شهرستان نیر فراهم کردن زمینه نشاط و شادمانی در بین مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ارگ تاریخی میشیجان خمین که به تازگی مرمت و بازسازی شده است، بازدید کرد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: 5میلیارد تومان برای مرمت بناهای تاریخی و توسعه زیرساخت ها به استان مرکزی اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از یخچال تاریخی واقع در شهر نیم ور در استان مرکزی بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع گردشگری نور با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در شهر محلات به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
طرح پژوهشی بررسی مردم شناسی مراسم نوروز و یلدا در استان اصفهان از سری طرح های پژوهشکده مردم شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: حوزه گردشگری کشور از تحریم ها متحمل آسیبی جدی نشد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور در سفر خود به ارومیه با تعدادی از فعالان حوزه گردشگری دیدار و در خصوص مشکلات پیش رویشان به گفت وگو پرداخت .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان گلستان از کشف بزرگ ترین محموله قاچاق دستگاه فلزیاب توسط یگان حفاظت بافت تاریخی گرگان (استرآباد) خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از موزه شهاب سنگ نراق در شهرستان دلیجان بازدید کرد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان مرکزی، صبح امروز دوشنبه 28 مرداد 98، از بازار نراق بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
با حضور دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، یک طرح گردشگری در شهرستان محلات افتتاح شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر انجمن های میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: 60 روستای قوچان با دارا بودن آثار تاریخی و جاذبه های گردشگری و طبیعی واجد شرایط تشکیل و راه اندازی انجمن میراث فرهنگی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
تور رالی موتورسواری پاریس - اصفهان باهدف طبیعت گردی و بازدید از امکان تاریخی و باستانی شامگاه شنبه، 26 مرداد از طریق مرز بازرگان وارد کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: من حیث المجموع عملکرد سازمان میراث فرهنگی در حوزه هایی نظیر واگذاری به بخش خصوصی، برگزاری نمایشگاه ها، ایجاد شفافیت، استرداد اموال فرهنگی و.. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دقایقی پیش با استقبال رسمی معاون امور عمرانی استانداری مرکزی، وارد این استان شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یک واحد غذاخوری بین راهی درمسیر سنندج مریوان به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات گردشگری و اصول بهداشتی پلمپ شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی بندرگز از استقبال گرم همشهریان و مسافران از سومین شب برگزاری جشنواره تابستانی هیرکان در این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۵    
چهار مجوز و 33 مورد موافقت اصولی برای متقاضیان طرح های گردشگری از ابتدای سال 98 تاکنون در سطح استان کردستان صادرشده است.
مشاهده نتایج بیشتر...