پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۲۰:۲۸May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه گردشگری»

کرد پرس   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: متاسفانه به دلیل وجود نگاه سنتی در آذربایجان غربی به صنعت گردشگری آنگونه که باید و شاید توسعه نیافته و تغییر این شرایط مستلزم تغییر نگاه ما به حوزه گردشگری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۰    
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور فقید به حوزه گردشگری اهمیت زیادی می داد، گفت: 21 طرح حمایتی از حوزه گردشگری در دوره دولت سیزدهم به تصویب رسید.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اول فارس استان فارس با حکم مدیرکل میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان فارس ،سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل منصوب شد. در این مراسم، محمد ثابت اقلیدی مدیرکل میراث فرهنگی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: این استان با وجود برخورداری از جاذبه های گردشگری، تاریخی و طبیعی به دلیل وجود نگاه سنتی صنعت گردشگری توسعه نیافته و تغییر این شرایط مستلزم تغییر نگاه متولیان به حوزه گردشگری است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور فقید به حوزه گردشگری اهمیت زیادی می داد، گفت: 21 طرح حمایتی از حوزه گردشگری در دوره دولت سیزدهم به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آبادان گفت: آنچه که در حوزه گردشگری آبادان اهمیت بسیاری دارد ایجاد فضای مناسب برای حضور گردشگر است.
استانداری گیلان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان یکی از راه های اجرای درست طرح سالم سازی دریا را بهره مندی از سرمایه گذاران و فعالان این حوزه دانست و گفت: سرمایه گذاران بخش خصوصی بسیاری علاقمند هستند که در حوزه گردشگری دریا فعالیت کنند ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: برخی سخت گیری های غیر لازم برای صدور مجوز و کسب و کار وجود داشت که این موارد در مرحله اول در حوزه گردشگری شناسایی شد و هیات وزیران رای به سهل گیری برای صدور مجوز کسب و کار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت گفت: به پیشنهاد وزارت اقتصاد در راستای حذف سختگیری ها برای صدور مجوزهای کسب و کار، در حوزه گردشگری شرایط زائد حذف و سختگیری هایی که برای پایان خدمت برای کسب و کار بود اصلاح شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی از حذف شرط پایان خدمت برای اخذ مجوزهای فعالیت در حوزه های مختلف گردشگری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: امروز آیین نامه مهمی در خصوص گردشگری تصویب شد؛ در راستای تسهیل کسب وکار، با همکاری وزارت اقتصاد، بسیاری از موانعی که برای سرمایه گذاران حوزه گردشگری وجود داشت، با رأی قاطع دولت تصویب شد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری دوره های آموزش بازاریابی گردشگری و گردشگری خلاقانه با همکاری معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در منطقه آزاد اروند، خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: هتل سازی در مشهد اکنون به شیوه های پیشین و به میزان گذشته انجام نمی شود، باید دغدغه فعالان حوزه گردشگری و سرمایه گذاران در حوزه مالیات رفع گردد تا زمینه برای توسعه این صنعت فراهم شود.
زومیت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طوفان با استعفای مدیرعامل و مدیران ارشد آغاز شد و بعد، تبعات آن دامن کارکنان را گرفت و فلایتیو را از نیروی انسانی خالی کرد. عامل وقوع طوفان چه بود؟ تبلیغات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند-امام جمعه طبس گفت: طبس ظرفیت های متعدد خدادادی در حوزه گردشگری و صنعت توریسم دارد که این موضوع نگاه ویژه مسئولین را می طلبد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پیش بینی سازمان ملل در حوزه گردشگری نشان می دهد که توریسم بین المللی تا پایان سال 2024 نه تنها بهبود یافته، بلکه به سطح پیش از شیوع کرونا در سال 2019 بازگشته و خاورمیانه در حال حاضر بیشترین پیشرفت را در حوزه گردشگری داشته و به عنوان قوی ترین منطقه توریسم جهان شناخته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی در دسته بندی های مختلف در حوزه گردشگری از جمله گردشگری صنعتی، آموزشی و... ، گردشگری خوراک یا غذا جزو پدیده های اجتماعی است که اهداف مختلفی را دنبال می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: با توجه به معافیت های مالیاتی برای ساخت هتل در استان، آماده ارائه هرگونه تضمین در باره حمایت از سرمایه گذاران چینی در حوزه گردشگری هستیم.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - کارنامه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دولت سیزدهم با کسب 8.7میلیارد دلار حاصل از گردشگری در دو سال و تشکیل 200 پرونده میراث فرهنگی برای ثبت جهانی به ثمر رسید. ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۴    
تعداد زیادی از نیروهای انسانی فلایتیو طی ساعت های گذشته با به اشتراک گذاشتن یک متن واحد، فضای لینکدین فارسی را تحت تاثیر قرار داده اند. به گزارش کاماپرس، از ساعاتی پیش متن مشترکی توسط کارکنان و مدیران فلایتیو منتشر شد که حاکی از تغییرات گسترده در ساختار اداری این شرکت فعال در حوزه گردشگری است. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار زاهدان گفت: به فضل الهی نگاه تحولی و پیشرفت همه جانبه در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان حاکم است و این شهرستان باید به جایگاه اصلی خود در حوزه گردشگری دست یابد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - ادارات کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل برای اشتغال مددجویان در حوزه گردشگری تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون گردشگری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: با برنامه ریزی ها و مدیریت رییس جمهور شهید در حوزه گردشگری باعث شد هم اکنون شاهد گردشگری حرفه ای در استان خوزستان باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به برنامه ریزی برای افزایش مراکز دارای مجوز گردشگری سلامت و توسعه زیرساخت های حوزه گردشگری سلامت گفت: همین امر موجب افزایش 5 برابری پذیرش بیماران بین المللی در مراکز درمانی دولتی شیراز در سال گذشته شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۷    
گرگان- فعالان حوزه گردشگری بر این باورند که گردشگری گلستان علاوه بر ضعف زیرساختی با ضعف مدیریتی هم مواجه بوده و همین موضوع سبب شده که دو بخش مهم آموزش و نظارت مغفول بماند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر گردشگری عربستان و رئیس شورای اجرایی سازمان گردشگری سازمان ملل اعلام کرد که عربستان نقشه گردشگری در جهان را تغییر خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۲    
سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند جذب سرمایه گذار در بخش گردشگری گفت: امسال 2 مجوز سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این استان صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند جذب سرمایه گذار در بخش گردشگری گفت: امسال 2 مجوز سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این استان صادر شد.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۷    
صنعت گردشگری یکی از بزرگترین و پر رونق ترین صنایع جهان است که درآمد زیادی را برای کشورها و شهرها به همراه دارد. این صنعت فرصت های شغلی فراوانی را نیز ایجاد کرده است. در حوزه گردشگری، انواع شغل های مختلفی وجود دارد که به افراد امکان می دهد در این صنعت فعالیت کنند و درآمد خود را بهبود بخشند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۰    
درآمد های عملیاتی این شرکت نسبت به دوره مشابه سال گذشته یک هزار و 163 درصد افزایش یافت و از طرفی هزینه های ارائه خدمات این شرکت فعال در حوزه گردشگری نیز 98 درصد زیاد شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۴    
گرگان- فعالان حوزه گردشگری گلستان، از نبود نظارت بر فعالیت های گردشگری، فقدان برنامه و چشم انداز برای اقتصادی کردن ظرفیت های بسیاری که از آن ها برای توسعه گردشگری درست استفاده نمی شود، گلایه دارند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان فارس با بیان اینکه تاکنون عمده فعالیت اقتصادی ما با کشور تایلند در حوزه گردشگری بوده است گفت: سیاست و تمرکز ما بر افزایش بخش اعظمی از صادرات و واردات و توسعه تعاملات تجاری در سبد مبادلات اقتصادی بین استان فارس و کشور تایلند است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۹    
گروه گردشگری: گردشگری همیشه سرشار از هیجان و پر از خاطره سازی است، شغل های مربوط به گردشگری هم تا حدودی هیجان انگیز و در عین حال پولساز هستند!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۰    
کمتر از سه سال از عمر دولت سیزدهم می گذرد، دولتی که با پرواز بی فرود رئیس جمهورش در روز 30 اردیبهشت، پایان یافت، اما رد تاثیر اقداماتش در زمینه های مختلف باقی خواهد ماند. یکی از حوزه های اقدامات مثبت دولت خادم الرضا رئیس جمهور شهید رئیسی، حوزه گردشگری است که در این یادداشت به آن پرداخته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی با بیان اینکه آموزش های حوزه گردشگری از مهارت محوری و کاربردی بودن فاصله دارد، تاکید کرد: از حضور دانش بنیان ها برای تحول آموزش های این حوزه استقبال می کنیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۲    
مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از توانمندی های پارک علم و فناوری استان کرمانشاه بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری قم گفت: توسعه سالن های ورزشی، مجتمع های ورزشی، مراکز تفریحی و مسائل مربوط به حوزه گردشگری در دستور کار سازمان سرمایه گذاری شهرداری قم قرار گرفته است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کرمانشاه _ ساحل بهمنی در یادداشتی به بلوار طاق بستان به عنوان یک ظرفیت ممتاز در حوزه گردشگری شهری کرمانشاه پرداخته است که در ادامه می خوانید:
استانها / چهارمحال و بختیاری اکبر هادی پور گفت:از آنجایی که شهرستان کیار، یک شهرستان هدف گردشگریست و جاذبه هایی از جمله قلعه و حمام دزک ، طبیعت دستنا ، شلمزار ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: یکی از آفت های اقتصاد ما تک محصولی بودن اقتصاد است. در حالی که ظرفیت های بسیار خوبی در این کشور وجود دارد که به عنوان مثال می توان به ظرفیت های گردشری در کشور اشاره کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با امام جمعه بابل با اشاره به ظرفیت های بسیار خوب استان مازندران اعلام کرد که می بایست به موضوع صنایع تبدیلی و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در این استان توجه شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۲    
نماینده مردم حوزه شمالی ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت : توجه به حوزه گردشگری استان ایلام در توسعه استان راهگشا است و به طور قطع اگر به این مهم توجه شود، می تواند در حوزه اشتغال زایی جوانان ایلامی بسیار تاثیرگذار باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلامگفت: توجه به حوزه گردشگری دفاع مقدس یکی از پیشران های برنامه توسعه استان در سال جاری است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: از معرفی جاذبه ها تا تامین زیرساخت ها اقدامات مختلفی در حوزه گردشگری شهرستان نیر در حال انجام است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: شهرستان کوثر ظرفیت های خوبی در حوزه گردشگری دارد و اقدامات خوبی در جهت رونق گردشگری در این شهرستان انجام می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان تویسرکان از برگزاری دوره های آشنایی در حوزه گردشگری برای دانش آموزان تویسرکانی خبرداد.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
پارسینه : جواد واحدی روز پنجشنبه در حاشیه سفر دور دوم هیات دولت به مازندران در چالوس افزود : ثبت جهانی روستای کندلوس در حال اقدام بوده و ارزیابی نهایی این طرح صورت گرفته و پرونده برای ثبت جهانی به مبادی ذیربط ارجاع شده است. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سرعین گفت: صنعت گردشگری محوری ترین حوزه توسعه اقتصادی در شهرستان سرعین است و اقدامات تمامی دستگاه های اجرایی در ارتباط با این حوزه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون امور مجلس،حقوقی و استان های سازمان میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه برخی موضوعات سد راه سرمایه گذاران حوزه گردشگری است، گفت: انصافا سرمایه گذاری در مازندران و استان های شمالی در حوزه گردشگری سخت است و بروکراسی اداری وجود دارد که باید کم و رها سازی شود.