شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۴۶Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه گردشگری»

توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به ظرفیت های گردشگری در استان اردبیل گفت: وضعیت زیرساخت های حوزه گردشگری اردبیل در خور مردم منطقه نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: این استان با ظرفیت های گوناگون باید محلی برای برگزاری رویدادهای علمی، فرهنگی، فناوری و پژوهشی مختلف باشد که این امر رونق حوزه گردشگری منطقه را به دنبال خواهد داشت.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عزت اله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در گفتگو با سبلان ما ، با بیان اینکه بشریت، عوامل زندگی و شناخته شدن بیش از یک میلیون سال سابقه دارد به موقعیت خاص جغرافیایی از دریا و جنگل گرفته تا کوهستان و طبیعت محیط خیلی استثنایی است که علاوه بر آن آثار باستانی و تاریخی هم که یک موقعیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گسترش گردشگری سلامت با استفاده از ظرفیت آبگرم های بی نظیر سرعین باید از مهم ترین بخش های توسعه حوزه گردشگری در اردبیل باشد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص سفر استانی رئیس جمهور به استان اردبیل با سید حامد عاملی استاندار اردبیل به صورت تلفنی گفتگو کرد. سید حامد عاملی با اشاره به ظرفیت های استان اردبیل گفت: این استان هم در حوزه کشاورزی ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آزادشهر از صدور 5 موافقت نامه اصولی برای ایجاد طرح های سرمایه گذاری حوزه گردشگری این شهرستان در کمیسیون فنی سرمایه گذاری استان گلستان خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
، نشست هم اندیشی سید احمد علوی، رئیس کمیته گردشگری شورای ششم شهر تهران با متخصصان حوزه گردشگری پایتخت امروز برگزار شد. در این نشست استاد نصرالله حدادی از متخصصان حوزه تهران شناسی، دکتر احمد ابوحمزه، استاد تاریخ ری و تهران، رضا دبیری نژاد، مدیر موزه ملک ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خطاب به دست اندرکاران و فعالان حوزه گردشگری گفت: حال گردشگری خوب نیست ، فرصت را از دست ندهیم و موانع را برطرف کنیم. من می توانم کارهایی انجام دهم و شما نیز کارهایی دیگر، پس با همکاری متقابل به داد صنعت گردشگری برسیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از خانواده گردشگری خواست اولاً موضوع گردشگری را مسئله محور بررسی کرده و به دنبال ارائه راه حل باشند و ثانیاً به دور از استبداد و تحریف، فضای گفت و گوی کارشناسانه و تعامل دو طرفه را فراهم آورند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد در نشست مدیر کل میراث فرهنگی با فرماندار و رئیس شورای شهر شهرستان خاتم پیرامون ساماندهی برخی از طرح های نیمه تمام حوزه گردشگری این شهرستان تصمیماتی اخذ شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- خراسان رضوی به عنوان یکی از استانهای با ظرفیت بالا در حوزه گردشگری جایگاه والایی در این حوزه دارد به گونه ای که توسعه این صنعت در اوضاع کنونی، با توجه به فروکش کردن نسبی شیوع کرونا می تواند بستری برای رونق اقتصاد این خطه باشد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۳:۵۰    
در جلسه کمیته فنی سرمایه گذاری استان کرمانشاه 18 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به توقف 20ماهه صدور ویزای گردشگری، از آغاز مجدد فرایند مجدد صدور این ویزا از ابتدای آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: برای رفع مشکلات حوزه گردشگری همه بخش ها باید همکاری کرده تا موانع رفع شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گردشگری فرهنگی ادبی یکی از فاخرترین جلوه های فرهنگی به شمار می رود که در پرتو آن می توان ده ها رویداد و رخ داد فرهنگی و هنری را رقم زد و این موضوع می تواند پیوست های تازه ای برای حوزه گردشگری تعریف کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش یکشنبه شب ایرنا، بهرام سرمست در آیین تجلیل از خیران حوزه گردشگری در تالار کرامت استانداری طی سخنانی با اشاره به شیوع کرونا، اظهار داشت: حوزه گردشگری و خدمات بیشترین لطمه را در شرایط کرونایی متحمل شد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۶    
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه در راستای رونق صنعت گردشگری برنامه های مختلفی در روستاها و شهرها برگزار می شود که همدان نیز باید در این حوزه ها وارد شود، گفت: همدان چاره ای جز فعال کردن حوزه گردشگری را ندارد
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی آفرود و کمپینگ، یک بار دیگر حوزه گردشگری و طبیعت گردی و صنایع و ملحقات آن، جنبش تازه ای را شاهد خواهد بود.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر تقویت حوزه گردشگری شهر و استفاده از این ظرفیت تاکید کرد و گفت: گردشگری همدان بیش از گذشته تقویت خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۴    
گروه استان ها – با گذشت بیش از 19 ماه از شیوع کرونا و اقدامات سرعتی در واکسیناسیون عمومی مردم در سه ماه گذشته، همزمان با کمرنگ شدن رنگ کرونایی قشم، چراغ اماکن اقامتی و حوزه گردشگری جزیره روشن تر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزرای گردشگری امارات و رژیم صهیونیستی در دیداری که در نمایشگاه اکسپوی 2020 دوبی با یکدیگر داشتند، توسعه همکاری های دوجانبه در حوزه گردشگری را بررسی کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بر اساس آمارهای رسمی منتشر شده از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از ابتدای پاندمی کرونا تا ابتدای سال جاری بخش اقامتگاه های بوم گردی خسارتی بالغ بر 2 هزار و 946 میلیارد تومان متحمل شده و 2 هزار و 133 نفر نیز در این بخش بیکار شده اند ...
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۸    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: در 6 ماهه نخست امسال اشتغال 175 نفر در بخش گردشگری شهرستان مشگین شهر در پنجره واحد اشتغال ثبت شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۲    
رکنا: با توجه به اولویت اول شهرستان سرعین در حوزه گردشگری است تمامی طرح های اجرایی از طرف دولت با محوریت گردشگری اجرا می شود
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حمایت از تمامی زنجیره گردشگری به ویژه موضوعات مربوط به واحدهای اقامتی و بومگردی در نقاط مختلف جزیره قشم و رفع مشکلات آنها جهت ارائه خدمات بهتر به گردشگران با جدیت دنبال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۴    
همه فعلان حوزه گردشگری پیش از راه اندازی فعالیت در این زمینه به مرکز شتاب دهنده گردشگری مراجعه کنند.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، شهر بندرکیاشهر یکی از شهرهای گیلان است که هرساله به خاطر جاذبه های توریستی که دارد موردتوجه گردشگران بوده است؛ مرتضی عاطفی شهردار بندرکیاشهر درباره طرح های زیرساختی برای این ناحیه گفت: بندرکیاشهر دارای پتانسیل های بی نظیری در حوزه گردشگری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۱۴    
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت های بالای استان در حوزه گردشگری گفت: این استان پتانسیل این را دارد که یکی از قطب های گردشگری جهانی شود اما در صورتی این امر محقق خواهد شد که وزارت نیرو مکلف به همکاری باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فارس در انواع 17 گانه گردشگری از جمله تاریخی، طبیعی و به ویژه سلامت جایگاه ویژه ای دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای استفاده از ظرفیت های موجود در چهارمحال و بختیاری در حوزه گردشگری باید برنامه ریزی لازم توسط دولت صورت بگیرد، مجلس نیز باید قوانین تاثیرگذار مصوب کند و مردم نیز مطالبه گر باشند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بازدید رئیس جمهور از تخت جمشید ، انتصاب حاشیه ساز در موزه فرش، حضور ایران در اجلاس WTO مالدیو و تبدیل خانه های تاریخی به خانه خلاق از جمله خبرهای حوزه گردشگری و میراث فرهنگی در این هفته بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه در حوزه گردشگری و فرهنگی بر الگوهای اسلامی، ایرانی و شیرازی تاکید داریم، گفت: متاسفانه در سال های اخیر از ظرفیت فارس برای جذب حوزه توریست کمی عقب ماندیم و محوریت گردشگران خارجی از شیراز به استان های همجوار رفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به شهرستان پاسارگاد بر توسعه این شهرستان با ظرفیت های بی بدیل در حوزه گردشگری و کشاورزی تاکید کرد و نخبگان و علمای بخش پاسارگاد نیز بهره گیری مطلوب از ظرفیت گردشگری میراث جهانی پاسارگاد در توسعه منطقه را از دولت سیزدهم خواستار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد نسبت به حل مشکلات سرمایه گذاری در حوزه گردشگری خصوصا مشکلات مربوط به شهرداری ها تاکید کرد و گفت: اینجا، اتاق جنگ اقتصادی است و با عزم جدی تری باید مسایل پیگیری شود.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
احیای گردشگری بعد از رخوت 2 ساله عنوان وبیناری است که گروه تحلیل، تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا برگزار کرده است. در این وبینار دکتر شایسته مقدس فعال گردشگری و هتلداری و استاد دانشگاه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس انجمن سفیران گردشگری خوزستان با اشاره به ورود اعضای فراکسیون گردشگری و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی به اهواز، گفت: بررسی موانع و چالش های موجود در حوزه گردشگری استان و ارائه راهکارهایی برای احیای صنعت گردشگری در دوران پسا کرونا از جمله دلایل این سفر هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی را یکی از مهمترین فاکتورهای توسعه در حوزه گردشگری برشمرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم با بیان اینکه در دوران کرونا 200 هزار میلیارد ریال خسارت به حوزه گردشگری قم وارد شد، گفت: چهار هزار و 300 فرصت شغلی نیز به دلیل تعطیلی و موانعی که برای ورود مسافران بود، از بین رفته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم جشن هفتمین سالروز افتتاح پل طبیعت صبح امروز با حضور مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران، سازندگان و فعالان حوزه گردشگری و معماری برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در بخش ویژه باسخنگویان در خصوص بررسی فعالیت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با محمد قاسمی، مدیرکل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
رشت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار بندر کیاشهر با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران دیدار کرد و در گفت وگوهای دوجانبه، پتانسیل های بندر کیاشهر در بخش های گردشگری و صنعت توریسم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در جمع فعالین اقامتگاه های بوم گردی کشور گفت: توسعه بی ملاحظه و صرفاً کمی اقامتگاه های بوم گردی، آفتی جدی در حوزه گردشگری کشور به شمار می آید و نیاز است با تقویت ابعاد کیفی و فرهنگی، جایگاه بومی این نوع از تاسیسات گردشگری کشور حفظ و ارتقا یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتی از اعلام آمادگی سردار جمیری مسئول حفاظت ازفرودگاه های کشوربرای همکاری در حوزه گردشگری خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
با تکمیل طرح های سرمایه گذاری بخش گردشگری در آذربایجان غربی برای بیش از 810نفر در استان شغل ایجاد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۱    
گروه استان ها کرونا بیشترین آسیب را به حوزه گردشگری استان کردستان وارد کرده تا جائی که اقامتگاه ها به ویژه اقامتگاه های بوم گردی و هتل ها ضرر زیادی را متحمل شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، علی مستوفیان بیان کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان در راستای بسترسازی عمومی و تبیین اهمیت جایگاه گردشگری در سطوح مختلف افکار عمومی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
هفتمین سالروز افتتاح پل طبیعت با حضور سازندگان و فعالان حوزه گردشگری و معماری برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری هرمزگان؛ مرکزمشاوره گردشگری توسط مدیریت موسسه مشق آفرینش که از نهادهای خصوصی پرتجربه حوزه گردشگری استان است با همکاری راه اندازی شده است، مهدی شیرخانی مدیرعامل اولین مرکز شتاب دهنده کسب و کارهای گردشگری است که مصاحبه ترتیب دادیم وبا هم می خوانیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- "فرهود زعفری"، فعال صنعت گردشگری و مدرس دانشگاه با اشاره به ضرر و زیان های حوزه گردشگری در ایام کرونا، گفت: به طور قطع با درایت دولت جدید مردم از این بحران عبور خواهند کرد. دولت باید ساز و کارهایی ایجاد کند تا حوزه های مختلف گردشگری شناسایی و دسته بندی شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
نخستین مرکز تخصصی مشاوره و شتاب دهنده کسب و کار های گردشگری پایدار هرمزگان با حضور مدیرکل فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران در بندرعباس افتتاح و آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۳    
قزوین - ایرنا - معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: 13 میلیارد ریال تسهیلات جبران خسارت کرونا طی نیمه نخست امسال به فعالان حوزه گردشگری استان پرداخت شده است.