دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۶:۰۱Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوزه گردشگری»

تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام گفت: در حوزه گردشگری 30 پروژه با اشتغالزایی برای 420 نفر در نظر گرفته شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس، با اعلام اینکه کرونا 87 هزار و 525 نفر در حوزه گردشگری را بیکار و 207 هزار و 143 میلیارد ریال به تأسیسات این بخش خسارت وارد کرده است، خواستار تمدید معافیت مالیاتی شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از تشکیل کمیته تخصصی فنی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در سطح استان لرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان این که گردشگری در آینده جایگزین خیلی از حوزه هایی که دچار رکود می شوند خواهد شد، از ارائه مشوق ها و تسهیلات حمایتی برای سرمایه گذاری و تقویت ظرفیت های شادآفرین در حوزه گردشگری خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام اظهار داشت :در حوزه گردشگری تعداد 30 پروژه با اشتغالزایی برای 420 نفر در نظر گرفته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری با اشاره به آنکه بالاترین میزان سرمایه گذاری در استان های خراسان رضوی و تهران انجام می شود، گفت: درحال حاضر صدور مجوز اصولی و ایجاد از دو ماه تا 5 سال طول می کشد اما با آغاز فعالیت سامانه صدور مجوزها با کاهش زمان استعلام گیری و صدور مجوز روبه رو ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۵    
توریسم آنلاین : آیا ارز مسافرتی حذف می شود؟ یا سازوکاری جدید پیدا می کند؟ این ها پرسش هایی است که بارها و بارها طی هفته های گذشته در ذهن مسافران و فعالان حوزه گردشگری می چرخید؛ چرا که دولت در اتفاقات مشابه سال های گذشته با نوسان در نرخ ارز سراغ گردشگرها رفته بود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سی و سومین جشنواره تئاتر استان فارس از پنجم آذرماه در شیراز آغاز خواهد شد و تا روز هفتم آذر ادامه دارد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
آیا ارز مسافرتی حذف می شود؟ یا سازوکاری جدید پیدا می کند؟ این ها پرسش هایی است که بارها و بارها طی هفته های گذشته در ذهن مسافران و فعالان حوزه گردشگری می چرخید؛ چرا که دولت در اتفاقات مشابه سال های گذشته با نوسان در نرخ ارز سراغ گردشگرها رفته بود.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه در یک سال گذشته و علیرغم وجود تحریم های ظالمانه توانستیم 6 قرارداد سرمایه گذاری خارجی در تولید انواع محصولات غذایی و تولید محصولات کیف و کفش را شاهد باشیم ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در گفتگوی زنده برنامه "رادیویی جام جهانی" گزارشی از چشم انداز حوزه گردشگری ورزشی این منطقه ارائه کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: از سرمایه گذاران حوزه گردشگری دعوت می کنیم با خیال راحت برای سرمایه گذاری در استان حضور پیدا کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۹    
به منظور رفع موانع و در راستای حمایت از فعالان حوزه گردشگری راهکارهای حمایت مالیاتی از فعالان گردشگری با حضور معاون گردشگری کشور و رئیس سازمان مالیاتی مورد بررسی قرار گرفت.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا فرجی تهرانی، رئیس اتحادیه فناوران رایانه عنوان کرد: فعالیت بازاریابی استارت آپ های حوزه گردشگری به دلیل محدودیت اینترنت متوقف شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری استان مرکزی گفت: از 6 فعال حوزه گردشگری به عنوان برترین های استان، با هدف ارتقا و توسعه پایدار صنعت گردشگری تجلیل شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نادری گفت: شهرداری شیراز و مشهد به سبب ارائه خدمات مطلوب به زائرین در دهه آخر ماه صفر و شهادت امام رضا (ع)، برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع و بسیج تمامی امکانات برای خدمات رسانی به زائرین در حوزه گردشگری برتر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۱    
قنات ها میراث گران بهای به ارث رسیده از نیاکان نباید از مدار بهره برداری در شهرها خارج شود و لازم است راهکاری جهت حفظ و استفاده از آنها در حوزه گردشگری در نظر گرفته شود.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر ادامه روند احداث پروژه تله کابین یاسوج تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک استاد دانشگاه و کارشناس حوزه گردشگری گفت: ایران هراسی یکی از موضوعاتی بوده که از دیرباز به عنوان بزرگ ترین چالش های گردشگری ایران مطرح است و دشمنان خارجی ما نیز همواره بر طبل ایران هراسی می کوبند ...
در حوزه گردشگری چند سالی است که عرضه خدمات بر روی نرم افزارها ارائه می شود که تاکنون توسط شرکت های دانش بنیان و خلاق فعال در این حوزه محصولات ایران ساخت کاربردی طراحی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه دغدغه ما در استان شیرابه ها و زباله های تر است و باید در این بخش مشکلات برطرف شود، گفت: در حوزه گردشگری با رعایت قوانین کارها اصولی و اقتصادی اجرایی شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از آنچه تاکنون در میزهای تخصصی گردشگری گذشته، سخن گفت.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۴    
کاشف اسرار- اولین نمایشگاه و همایش فرصت های سرمایه گذاری حوزه گردشگری گیلان 23 آبان ماه جاری با حضور معاون هماهنگی امور سرمایه گذاری استانداری ، اصحاب رسانه و برخی از مسئولان در تالار مرکزی بوستان ملت رشت بدون انجام تبلیغات محیطی در شهر افتتاح شد. ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی بر اهمیت حوزه گردشگری کشاورزی با وجود خرده مالکیت و تغییر اقلیم برای حفظو بازگشت به روستاها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۳    
بجنورد - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: بارندگی شدید و جاری شدن سیل در هفته گذشته هشت میلیارد و 200 میلیون ریال به بناها، سایت های تاریخی و اقامتگاه های بومگردی و گردشگری این استان آسیب رسانده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۴    
معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از حمایت 100درصدی این وزارتخانه از طرح های سرمایه گذاری گردشگری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره جامعه گردشگری سلامت گفت: ما در قیاس با سایر رقبا در حوزه گردشگری سلامت در جایگاه شایسته ای قرار نگرفته ایم؛ چراکه نتوانسته ایم مقرراتی را وضع کنیم تا با مبارزه با دلالی در این حوزه، دلالان را به مسیر مناسب هدایت کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: برنامه ریزی های خوبی بین ایران و چین در حوزه گردشگری ازجمله لغو روادید گروهی برای گردشگران چینی انجام شده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۳:۴۲    
توریسم آنلاین: روزنامه توریسم در شماره امروز خود از شرایط سخت و قوانین دست و پا گیر سرمایه گذاری در حوزه گردشگری نوشت.
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۳    
کاشف اسرار – وزیر میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، گفت : هم اکنون حدود 2 هزار و 500 پروژه در حال اجرای حوزه گردشگری وجود دارد و بالغ بر 330 هزار میلیارد تومان اعتبارات این پروژه هاست و تقریبا یک سوم از این پروژه ها بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند بنابراین با توجه به این که حداقل 100 هزار شغل ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری به این استان، 10 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های حوزه گردشگری خراسان شمالی مصوب شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان به مجرد دریافت درخواست و طرح پیوستی سرمایه گذاری در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ استعلامات را ارائه و تشریفات قانونی عقد قرارداد را طی خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۱۱    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی: باید با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و برداشتن موانع ایجادشده برای سرمایه گذاران، شاهد رونق اقتصادی در گیلان باشیم.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از بازار، سید عزت الله ضرغامی عصر پنجشنبه در همایش فرصت های سرمایه گذاری گردشگری در رشت با اشاره به ظرفیت های گردشگری گیلان از آن به عنوان ایرانی کوچک و ویترینی برای ایران بزرگ یاد کرد و سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را ارزشمند [...]
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۲:۱۱    
کارشناس انیمیشن ساز گفت: گردشگری و تبلیغات لازمه یکدیگرند که می توان با تولید انمیشن های جذاب توجه اکثریت مسافران را به منطقه مورد نظر جلب کنیم.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ حجت الاسلام مجتبی صداقت رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با اشاره به برگزاری رویداد ملی ارائه نیاز های فناورانه گردشگری شهری گفت: این رویداد ملی با هدف حمایت از ایده های فناوری نو در حوزه گردشگری و استارتاپ ها از 22 آبان ماه آغاز می شود و مهلت ارسال آثار 30 آذرماه است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه گیلان یکی از مناسب ترین موقعیت برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را دارد، گفت: باید با سرمایه گذاری و برداشتن موانعی که در طول های گذشته برای سرمایه گذاران مانع ایجاد کرده شاهد رونق این استان باشیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۲    
دلخوش ضمن تاکید بر ظرفیت گیلان برای ایجاد دهکده های سلامت و سرمایه گذاری گردشگری گفت: بیکاری در گیلان بیداد میکند و باید با استفاده از حوزه گردشگری نسبت به ایجاد اشتغال در استان اقدام کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه گفت: افزایش سرمایه گذاری برای توسعه زیرساخت های گردشگری استان از جمله اولویت های این اداره کل است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در واپسین روزهای باقی مانده به برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی جهان در خاورمیانه، تب و تاب بازار گردشگری در کشورهای حاشیه خلیج فارس به شدت داغ است اما شواهد رسمی گواه از آن دارد که ایران این فرصت مهم برای دستیابی به درآمد پایدار گردشگری را در این مقطع جهانی از دست داده است ...
شباویز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۱    
حجت الاسلام عباس نصیرالاسلامی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه و فنآوری های نوین، نقش بی بدیلی در جهت تحقق اقتصادی در حوزه گردشگری مذهبی دارند.
شهرداری یزد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۶    
اولین رویداد ملی ارائه نیاز های فناورانه گردشگری شهری در استان یزد با هدف حمایت از ایده های فناوری نو در حوزه گردشگری و استارتاپ ها از 22 آبان ماه آغاز می شود ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۵    
اولین رویداد ملی ارائه نیاز های فناورانه گردشگری شهری در استان یزد با هدف حمایت از ایده های فناوری نو در حوزه گردشگری و استارتاپ ها از 22 آبان ماه آغاز می شود و مهلت ارسال آثار 30 آذرماه است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس از افزایش اختیارات استان در حوزه گردشگری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
درگذشت تاریخ پژوه، دعوت از تورگردانان به ایران،همکاری ایران وتاجیکستان، ماجرای حبس بازدیدکنندگان موزه رضا عباسی و انتشارآمار سفر از جمله خبرهای حوزه گردشگری و میراث فرهنگی در این هفته بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ایجاد 800 فرصت شغلی مستقیم برای فعالان حوزه گردشگری و صنایع دستی در استان طی سال جاری خبر داد.
همگردی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ براساس آخرین خبر و گزارش های منتشر شده، سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چالش آفرین و استرس زا شده است. احمد شمس آبادی، یک دوستدار میراث فرهنگی با بیان اینکه میراث فرهنگی سرمایه گذاران در حوزه گردشگری را بی انگیزه می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۰    
رئیس گردشگری سلامت وزارت بهداشت : ایران در حوزه گردشگری سلامت جزء چهار کشور اول منطقه است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- فرماندار شهرستان خوسف گفت: این شهرستان دارای ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی داشته که آنگونه که شایسته است، مورد توجه قرار نگرفته است.