پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۰۲:۴۷Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

روزنامه زاینده رود (zayanderoudonline.ir)

روزنامه زاینده رود 1 فروردین 1396 روزنامه زاینده رود 14 فروردین 1397 روزنامه زاینده رود 27 اسفند 1398 روزنامه زاینده رود 1 فروردین 1399 روزنامه زاینده رود 31 اردیبهشت 1399 روزنامه زاینده رود 2 خرداد 1399 روزنامه زاینده رود 4 تیر 1399 روزنامه زاینده رود 1 مرداد 1399 روزنامه زاینده رود 31 شهریور 1399 روزنامه زاینده رود 30 مهر 1399 روزنامه زاینده رود 28 آبان 1399 روزنامه زاینده رود 1 آذر 1399 روزنامه زاینده رود 30 دی 1399 روزنامه زاینده رود 30 بهمن 1399 روزنامه زاینده رود 2 اسفند 1399 روزنامه زاینده رود 3 اسفند 1399 روزنامه زاینده رود 4 اسفند 1399 روزنامه زاینده رود 5 اسفند 1399 
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مسوول سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مرگ و میر مردان این استان بر اثر سکته قلبی 2.6 و بر اثر سایر بیماری های قلبی عروقی 1.6 برابر زنان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه کبک در مطالعه اخیرشان اظهار کرده اند از دست دادن حس بویایی و چشایی ممکن است تا پنج ماه بعد از ابتلا به بیماری کووید-19 همچنان باقی بماند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یک متخصص ژنتیک پزشکی گفت: برای ساخت موثرترین واکسن کرونا باید نسبت به ساختار ژنتیکی ویروس شناخت کافی داشت؛ بعضی از ساختارهای ژنتیکی، RNA و بعضی دیگر DNA هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش محسوس دما بین 8 تا 12 درجه سانتی گراد به ویژه در نیمه شرقی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی کرونا در اصفهان گفت: وضعیت برخی شهرها با ورود به موج چهارم در حال تغییر است اگر شدت شیوع بیماری کرونا زیاد باشد قطعاً سفرهای نوروزی را نخواهیم داشت اما اگر گرفتار موج چهارم نشویم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان از سرقت مجدد بخش میانی نماد تقدیس اثر استاد پرویز تناولی در میدان امام حسین (ع) این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 2 مورد مبتلا به کرونای انگلیسی در این استان خبر داد و گفت: آزمایش اولیه ویروس جهش یافته انگلیسی در این 2 نفر مثبت است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: اکنون 71 بیمار کووید 19 در مرکزهای درمانی کاشان و آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند که 13 نفر آنان در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمارها، تاکنون بیش از 111 میلیون و 996 هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 272 فرد به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه طرح نسخه نویسی الکترونیک را به تدریج پیش می بریم تا کار تکمیل شود اعلام کرد: از هفته آینده پوشش هزینه درمان و داروی بیماران صعب العلاج ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان 1تا 3 درجه افزایش خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
در این گزارش 20 مورد از عجیب ترین اسکناس های دنیا معرفی شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
در گزارش زیر معروف ترین شهر های تک رنگ در جهان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: بعید می دانم قانون تغییر ساعت رسمی کشور در سال 1400 اجرایی و عملی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
پوست لیموترش دارای خواص بی نظیری است و کاربرد های باورنکردنی در خانه داری و زیبایی به همراه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول سلامت خانواده و جمعیت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، با اشاره به اینکه میزان مرگ و میر مردان بر اثر کرونا بیشتر از زنان است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: متأسفانه به دلیل انتظار تورمی و کمبودی که در برهه ای از زمان در بازار روغن شکل گرفت، تقاضای کاذب ایجاد شد و اکنون بسیاری از روغن ها به جای اینکه در ویترین مغازه ها باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵    
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 309 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان به جز دو منطقه کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر بهداشت محیط مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: یکی از مدارس اصفهان در بحران شیوع کرونا درخواست برگزاری اردوی 200 نفره را به مرکز بهداشت استان اصفهان ارسال کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت اپل در حال تولید نوعی باتری است که به صورت مغناطیسی به جدیدترین مدل های آیفون متصل می شود و این گوشی ها را به صورت بی سیم شارژ می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گفت: در مجموع چهار میلیون و 650 هزار نفر در استان اصفهان مشمول دریافت کارت ملی هوشمند هستند و 97 درصد از مشمولان دریافت کارت ملی در استان اصفهان اقدامات لازم را برای ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۴۵ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه 11 میلیون و 180 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در زندگی هر فردی عادت های کوچکی وجود دارند که بسیاری از ویژگی های شخصیتی او را آشکار می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵    
شاخص کیفی هوای کلان شهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 76 وضعیت سالم را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 108 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵    
وعده شام بهترین زمان برای مصرف مواد لبنی است و تأثیر مطلوبی روی استخوان ها می گذارد و به “سیستم عصبی” آرامش می بخشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سویه جدید ویروس کرونا تا کنون در بیش از 80 کشور دنیا شناسایی شده و قوانین جدیدی برای پیشگیری از شیوع آن در سراسر جهان وضع شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
یک مشاور تغذیه و رژیم شناسی درباره عوارض نوشیدن بیش از حد چای به بیان توضیحاتی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: سرعت طوفان در استان اصفهان طی 24 ساعت آینده بین 80 تا 100 کیلومتر بر ساعت پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مصرف بعضی مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات رنگارنگ، غذاهای سرشار از فولات، گوجه فرنگی، چای، انگور، توت فرنگی، زردچوبه و لوبیا، خطر ابتلا به سرطان را کاهش می دهد
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی 35 مورد جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تخم کتان دارای خواص بیشماری مانند بهبود سلامت مو و پوست، کاهش وزن، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و کاهش خطر ابتلا به سرطان است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بارش برف زمستانی شهرستان فریدونشهر را سفید پوش کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
دانشمندان در نظریه جدیدی مطرح کرده اند که ستاره های دنباله داری که توسط میدان گرانشی سیاره ی مشتری از مدار خارج شده اند، احتمالا عامل انقراض دایناسورها بوده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران گفت: مصرف آنتی بیوتیک در کودکان زیر دو سال می تواند باعث بروز انواع بیماری ها مانند آسم، درماتیت آتوپیک و افزایش وزن شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس راه اصفهان گفت: بارش باران صبح پنجشنبه 30 بهمن 99 در بیشتر محورهای ارتباطی به ویژه در مناطق غربی و سمیرم در جنوب استان سبب لغزندگی سطح جاده ها و کندی تردد شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: وزش باد شدید از روز گذشته تاکنون منجر به شکسته شدن 30 اصله درخت و واژگون شدن پنج خودرو در استان اصفهان شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به اینکه بیماری کرونا قدرت سرایت بالایی دارد ، اگر مبتلا به این بیماری شدید یا مشکوک به ابتلا بودید باید یکسری نکات بهداشتی را رعایت کنید تا سایر اعضای خانواده و دوستان تان به این ویروس مبتلا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف یک تن و 200 کیلو گرم روغن خوراکی، دو هزار ماکارونی و 400 رب گوجه احتکار شده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اعمال قانون سه هزار تا سه هزار و 500 خودروی متخلف در طرح ممنوعیت تردد شبانه استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۰    
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: طی 24 ساعت اخیر 212 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر چای سیاه را به درستی مصرف نکنیم مشکلات فراوانی را برای بخشهای مختلف بدن به وجود خواهد آورد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان گفت: شرایط پذیرش مسافران نوروزی در استان اصفهان تنها به شرط حضور در هتل ها امکان پذیر است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
برخی از انواع سرطان ها تنها از طریق شیمی درمانی یا دارو درمان می شود، در حالی که برخی از انواع آنها به جراحی، پرتودرمانی، شیمی درمانی یا هر دو نیاز پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت اصفهان گفت: به نظر می رسد، واکسن های وارداتی کارایی موثری دارند، چرا که هر واکسنی که آماده تزریق می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 17 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که 12 نفر اهل کاشان هستند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی از آغاز بارش ها در نیمه غرب و جنوب استان اصفهان از امروز خبر داد و گفت: طوفان لحظه ای و گرد و خاک نواحی شرقی استان را دربر می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
گیاه خواری اگرچه مزایای زیادی برای سلامت شما دارد، اما از اطلاعات و باورهای غلط مصون نمانده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در گزارش زیر چند فیلم احساسی را معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد تنظیم بازار استان اصفهان با اشاره به تمهیدات پیش بینی شده در زنجیره تولید و توزیع مرغ گوشتی گفت: قیمت گوشت مرغ در اصفهان کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
لخته خون می تواند در تمام شریانهای بدن ایجاد شود و آسیب های جدی و مرگباری را به وجود آورد. قبل از آسیب رساندن یک لخته کوچک به بدن علائم را بشناسید و فورا درمان کنید
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۵    
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 344 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مترو اصفهان از افزایش ساعت کار مترو اصفهان از ساعت 19 به ساعت 20 شب با تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی که B.1.1.7 نام دارد، تا کنون در 82 کشور از جمله آمریکا شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار ستاد ملی کرونا، با رعایت پروتکل های بهداشتی، سفرهایی انجام می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بستری های ناشی از ویروس کرونا در دهه دوم بهمن امسال به نسبت دهه اول این ماه، 65 درصد افزایش داشته و این شرایط بسیار خطرناک است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 113 وضعیت (نارنجی) ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:با توجه به نمونه برداری های میکروبی و کلرسنجی روزانه از شبکه توزیع شهر اصفهان هیچ گونه آلودگی در آب اصفهان مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در مطلب زیر می خواهیم شما را با 10 فیلم غیرانگلیسی زبانی آشنا کنیم که مخاطبان آمریکایی را شیفته خود ساختند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: دفترچه های درمانی در اصفهان از اول اسفندماه حذف و ارائه کارت ملی جایگزین آن خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
باغ پرندگان اصفهان تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استفاده از عصاره دارچین و سرکه سیب برای کنترل و تنظیم قند خون بسیار مفید است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: وزش باد شدید برای چهارشنبه و پنجشنبه در مناطق مرکزی شرق و شمال شرق استان اصفهان پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰    
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 246 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه روی افراد دچار سرگیجه خوش خیم وضعیتی، نشان داد که بیمارانی که کمبود ویتامین D دارند، شدت سرگیجه بیشتری را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۰    
هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی در بازار آزاد تهران امروز (دوشنبه 27 بهمن) به قیمت 11 میلیون و 800 هزار تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مجری طرح واکسیناسیون کرونا در استان اصفهان، با بیان اینکه استقبال از واکسن کرونا در اصفهان بیش از حد تصور بود، گفت: امیدواریم تا قبل از عید نوروز تمام کادر درمان در اصفهان واکسینه شوند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ژاپن استفاده از واکسن فایزر را به طور رسمی تصویب کرده و قرار است واکسیناسیون عمومی این کشور از روز چهارشنبه آغاز شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 140 وضعیت (نارنجی) ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
زینلی گفت: وضعیت ذخایر خونی در استان اصفهان در وضعیت قرمز قرار دارد و این ذخایر به کمتر از سه روز رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 202 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه بارشی به استان اصفهان از روز چهارشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بهتر است مردم، ترشی های خانگی را جایگزین ترشی های صنعتی نمایند، زیرا ترشی های صنعتی به علت افزودنی های زیاد و نمک فراوان توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی یک فرد مشکوک به کرونای انگلیسی در کاشان خبر داد و گفت: این فرد که دارای بیماری زمینه ای بود فوت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع آتش سوزی در ساختمان 6 طبقه بانک ملت در خیابان شیخ صدوق اصفهان و مصدومیت پنج نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم های فوتبال سپاهان و استقلال دیروزدر چارچوب رقابت های لیگ برتر و از ساعت 17 و 10 دقیقه به مصاف هم رفتند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین 77 در وضعیت سالم قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دو شهرستان اردستان و نطنز در استان اصفهان به رنگ نارنجی در آمده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۵    
برای بسیاری از افراد سوال است که آیا مصرف میوه، قند خون دیابتی ها را تنظیم می کند؟
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته 9 بیما ر مبتلا به کرونا در بیمارستان های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدا آران و بیدگل بستری شدند .
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۷۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 7هزار و 120 بیمار جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 173 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نجات کشور با اتکا به مراکز علمی حاصل می شود، توهین به مسوولان کار پسندیده ای نیست و هیچ نهادی بدون هماهنگی با دانشگاه حق احضار دانشجویان را ندارد از مهم ترین رویدادهای خبری اصفهان در هفته گذشته بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: میزان بستری بیماران دارای علائم کرونا در بیمارستان های استان نسبت به اوائل بهمن حدود 15 درصد رشد یافت و با خیز ملایم در حال افزایش است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
415 ورزشکار اصفهانی در آیین 22 بهمن شرکت کردند، تیم فوتبال بانوان شهرداری بم ذوب آهن اصفهان را شکست داد و سرمربی فوتبال ذوب آهن روزهای آینده معرفی می شود از مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی دما: دمای هوا طی 24 ساعت آینده در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۰    
دیدار حساس و مهم سپاهان اصفهان در برابر استقلال تهران در هفته پانزدهم لیگ برتر ، امروز در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ورود خودرو های غیربومی با اوج گیری دوباره کرونا همچنان به استان اصفهان ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کادر فنی تیم ملی فوتبال عصر امروز تماشاگر دیدار سپاهان و استقلال خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۴۵    
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 321 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان طی 24 ساعت اخیر شناسایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شرایط حساس بیماران زمینه ای در بحران کرونا را چالش بزرگی برای نظام درمان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نداشتن خواب کافی، کمبود ویتامین D، مصرف داروهای خاص، ورزش نکردن، سیگار کشیدن، احساس غم و اندوه و مصرف غذاهای پرچرب باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن افراد می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جو اصفهان پایدار است و تا یک هفته آینده سامانه جوی در استان پیش بینی نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: 100 هزار دُز واکسن آنفلوآنزا در استان اصفهان توزیع شده و همچنان امکان توزیع این واکسن در استان را داریم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: همه مجوزهای تردد بین شهری در استان اصفهان ابطال شده است و هیچ مجوزی اعتبار ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با شاخص 125 وضعیت (نارنجی) ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۴۴ سایت دیگر  
واکسیناسیون ویروس کووید19 روز سه شنبه و همزمان با یازدهمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر با دستور حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور در بیمارستان امام خمینی(ره) و 635 بیمارستان ارجاع ...
مشاهده نتایج بیشتر...