یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۲۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همکاری های»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
طالبان پس از بازگشت هیئت بلندپایه خود از ازبکستان اعلام کرد که یک نقشه راه جدید برای گسترش همکاری ها بین کابل-تاشکند ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
در دیدار هیأت طالبان با مقامات ازبکستان در شهر ترمذ همکاری های دوجانبه به خصوص امنیت در مرزهای دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
عصر ایران   ۳ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
اختلاف افکنی میان کشورهای منطقه برای جلوگیری از به وقوع پیوستن همکاری های اقتصادی و ایجاد صلح پایدار در سراسر منطقه در دستور کار آمریکا و نیروهای وابسته به آنها قرار دارد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزرای گردشگری امارات و رژیم صهیونیستی در دیداری که در نمایشگاه اکسپوی 2020 دوبی با یکدیگر داشتند، توسعه همکاری های دوجانبه در حوزه گردشگری را بررسی کردند.
پارسینه   ۳ ساعت پیش    
مهندس علی آزاد ریاست شورای هماهنگی تشکل ها در همایش همکاری های نظام فنی اجرایی و نظام مهندسی ساختمان گفت: در کشور عزیزمان ایران شرایطی پیش آمده که صاحبان علم و اندیشه، تخصص و تجربه بخش خصوصی آن که می توانند زمینه ساز توسعه پایدار ایران باشند ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - اولویت سیاست خارجی دولت سیزدهم توسعه روابط و همکاری های گسترده در حوزه های مختلف به خصوص روابط تجاری با 15 کشور همسایه است که در این میان یکی از کشورهایی که باید اهتمام خاص قرار گیرد، جمهوری ترکمنستان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۴ ساعت پیش    
تعاملات و همکاری های اداره بهزیستی و نیروی انتظامی سبب افزایش خدمات به جامعه هدف بسازمان می شود.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم در نشستی مجازی تفاهم نامه همکاری های مشترک بین مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی واحد استان قم و مرکز رشد دانشگاهی آزاد اسلامی واحد الکترونیکی که به منظور مشارکت و بهره گیری متقابل از ظرفیت های طرفین و همکاری در زمینه های تجاری سازی فناوری، منعقد شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: ایران و پاکستان رزمایش مشترک دریایی برگزار خواهند کرد. سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران از توافق ایران و پاکستان برای برگزاری رزمایش مشترک دریایی خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۲۱    
محقق و استاد دانشگاه دلفت می گوید: حضور کمرنگ محققان ایرانی در کنفرانس های بین المللی باعث می شود که از ایده ها و علوم جدید و در نهایت ترند جهانی و موضوع روز جهان دور بمانند و ارتباطات لازم برای همکاری های بین المللی را برقرار نکنند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
دبیرکل وزارت امور خارجه اتریش که به منظور برگزاری پنجمین دور گفتگوهای سیاسی بین دو کشور به تهران سفر کرده به ملاقات امیرعبداللهیان رفت.امیرعبداللهیان با ابراز امیدواری در زمینه افزایش همکاریهای اقتصادی و تجاری بین دو کشور ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
پتر لاونسکی دبیرکل وزارت امور خارجه اتریش که به منظور برگزاری پنجمین دور گفت وگوهای سیاسی بین دو کشور به ایران سفر کرده است، با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران در گزارشی جدید به بررسی همکاری های اقتصادی مشترک میان ایران و اروپا و برنامه هایی که در آینده پیش روی این تجارت مشترک قرار دارد، پرداخته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به سفر اخیر خود به پاکستان گفت: علاوه بر افزایش همکاری های اطلاعاتی برای مقابله با تروریسم برای برگزاری رزمایش مشترک دریایی در آینده توافق کردیم. ...
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست مشترک شهاب الدین عزیزی خادم و سعید محمد جهت توسعه همکاری های مشترک و احداث کمپ های تیم های ملی امروز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: با همکاری های نیروی انتظامی روند برخورد با هرگونه جرایم فعالیت های گردشگری در استان تسریع می شود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰    
شنبه 00/7/24 ، تهران , (اخبار رسمی) : شرکت رنگهای صنعتی ایران درطول سالها فعالیت خود با شرکت های معتبر بسیاری همکاری کرده که این همکاری شامل نمایندگی شرکت های بزرگ تولید رنگ و تامین کننده کالای شرکت های معتبر است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه گفت که امیدوار است همکاری های آنکارا و برلین همچنان ادامه داشته باشد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵    
امینی، رایزن فرهنگی ایران در ایتالیا و دلوکا، مدیر قطب کتابخانه موزه ای لچه برای توسعه همکاری های فرهنگی به ویژه مشارکت در برگزاری نمایشگاه تأثیر معماری و هنر اسلامی بر معماری و هنر قرون 20 – 19 م. استان پولیا، توافق کردند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان گفت: ارتقاء سطح همکاری های اقتصادی دو جانبه ایران و پاکستان از طریق ایجاد اتاق تهاتر و افزایش سطح مبادلات اقتصادی به صورت پایاپای، راه عبور از تحریم ها است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
در راستای همکاری با موسسات و نهادهای مختلف فرهنگی و به خصوص توسعه فعالیت ها و حضور در استان ها و شهرهای مختلف ژاپن علاوه بر توکیو، از سوی رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و با همکاری موزه ملی ایران و اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران در گزارشی جدید به بررسی همکاری های اقتصادی مشترک میان ایران و اروپا و برنامه هایی که در آینده پیش روی این تجارت مشترک قرار دارد، پرداخته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷    
مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران در گزارشی جدید به بررسی همکاری های اقتصادی مشترک میان ایران و اروپا و برنامه هایی که در آینده پیش روی این تجارت مشترک قرار دارد، پرداخته است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل و معاونان صدا و سیمای کرمانشاه با فرماندهی نیروی انتظامی استان به منظور گسترش همکاری های دو جانبه دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این دیدار افشین امیری، مدیر کل صدا و سیمای استان ضمن تبریک هفته ناجا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد امارات متحده عربی اعلام کرد که این کشور و سوریه بر سر برنامه های آینده برای تقویت همکاری های اقتصادی در بخش های مختلف به توافق رسیده اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-علی اصغر سهلی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زبرخان با بیان این خبر گفت: حفظ و حراست از اراضی ملی و عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری با توجه به مساحت شهرستان که بالغ بر 100 هزار هکتار بوده و 56000 هکتار آن اراضی ملی می باشد بدون همکاری مردم و مسئولین محلی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کراچی - ایرنا – سردارسرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با ابراز اطمینان از نتایج سفر خود به پاکستان و با تاکید بر اشتراک نظر دوهمسایه در موضوعات مختلف، گفت : علاوه بر افزایش همکاری های اطلاعاتی برای مقابله با تروریسم برای برگزاری رزمایش مشترک دریایی در آینده توافق کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های اتاق بازرگانی ایران در گزارشی جدید به بررسی همکاری های اقتصادی مشترک میان ایران و اروپا و برنامه هایی که در آینده پیش روی این تجارت مشترک قرار دارد، پرداخته است.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
احتساب - مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه سال 1399مبلغ 800 میلیارد تومان با سود 12 درصد در قالب کشاورز کارت به 50 هزار نفر از کشاورزان کشور پرداخت شد، از صدور دامدار کارت طی روزهای آینده خبرداد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی با اشاره به توافق روسای جمهوری دو کشور ایران و ترکمنستان، گفت: رساندن مبادلات روزانه کامیونی در مرز به هزار دستگاه در افق همکاری های مشترک ضروری است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
در یک اقدام ابتکاری وبینار صلح عادلانه، گفتمان مشترک جهانی روز22 مهرماه با همکاری رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در تونس و مجمع جهانی صلح اسلامی برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات اعزامی گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان تاکید کرد: ضرورت دارد مجالس دو کشور برای کمک به دولت های خود در مسیر تقویت همکاری ها، ایجاد روزنه های جدید در روابط دوجانبه و گسترش تعاملات در زمینه های مختلف گام های اساسی بردارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مهدی گودرزی رئیس فدراسیون ورزش های سه گانه با مهندس اکبری مقدم دیدار و پیرامون توسعه همکاری های مشترک در بخش ورزش گفت و گو کردند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه پویش ملی ایران سرسبز صبح امروز 24 مهرماه با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی، معاون برنامه ریزی اداره کل فرهنگی هنری و مدیران سازمان جنگل ها برگزار شد. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
با هدف گسترش همکاری های دوجانبه و ارایه انواع خدمات ترجمه، تفاهم نامه همکاری بین مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی و کانون کشوری انجمن های صنفی مترجمان منعقد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان تاکید کرد: در شرایطی که تحریم های یکجانبه آمریکا موانعی در مسیر تعاملات فیمابین بوجود آورده است، ایجاد مکانیسم در دسترس فرصت مناسبی برای همکاری های تجاری و تسهیل کننده امور مالی و بانکی خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
چین اتحادیه ادبی یک کمربند و یک جاده را راه اندازی کرد. این اتحادیه که کشورهای مختلفی به عضویت آن درآمده اند، تلاش دارد همکاری های ادبی بین کشورها را افزایش دهد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه تلگراف چاپ لندن در گزارشی به قلم جیمز راث ول در روز 16 سپتامبر 2021 مدعی شد که امارات متحده عربی و رژیم اسرائیل برای اولین بار طی یک عملیات مشترک، ده ها زن ورزشکار، خواننده و فعال حقوق بشر را از کابل تحت سلطه گروه طالبان خارج کرده و مکان امنی در ابوظبی، پایتخت امارات انتقال داده اند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- مشاور امنیت ملی آمریکا و وزیر خارجه امارات در خصوص همکاری راهبردی میان دو کشور گفت وگو کردند. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری روسیا الیوم، کاخ سفید با صدور بیانیه ای اعلام کرد: جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا و عبدالله بن زاید آل نهیان ...
رایزن فرهنگی ایران در ارمنستان و رئیس اتحادیه نویسندگان ارمنستان دیدار و موضوع گسترش همکاری های متقابل و تداوم برنامه های مشترک در راستای معرفی ادبیات دو کشور را مورد بررسی قرار دادند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام تفاهم نامه همکاری توسعه همکاری های آموزشی ترویجی با هدف توسعه منابع انسانی بخش کشاورزی و ترویج نوآوری کشاورزی، بین وزارت جهاد کشاورزی و دانشگاه ایلام منعقد شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان جهت توسعه همکاری های مشترک با فدراسیون روسیه اوایل هفته جاری به مسکو سفر خواهد کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پس از یک سال بالاخره قاتل امیرعلی 3 ساله دستگیر و روانه زندان شد. محمدعلی نایب زاده فرمانده انتظامی شهرستان بستان آباد از شناسایی و دستگیری قاتل امیرعلی کودک سه ساله ای که یکسال پیش به قتل رسیده بود، خبر داد. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وحید خادمی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگاران به دیدار روز گذشته خود با فرمانده انتظامی ملکان به مناسبت هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود: با همکاری های عوامل انتظامی شهرستان ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- شرکت مشهور جواهرسازی Caviar که تاکنون همکاری های متعددی با شرکت های فناوری در زمینه تزئین محصولات تولیدی آن ها داشته، در جدیدترین اقدام خود با شرکت ژاپنی سونی همکاری کرده تا نسخه های محدود و منحصر بفرد از کنسول بازی محبوب PlayStation 5 را روانه بازار لوکس کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دارایی ترکمنستان با نماینده بانک جهانی در این کشور دیدار و بر گسترش همکاریهای دوجانبه تاکید شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: گسترش صادرات و واردات با اعضای سازمان همکاری های شانگهای زیرساخت های مبادلات تجاری با جهان را برای ایران تسهیل می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس در دیدار با رئیس کمیته علم، آموزش و فرهنگ شورای فدراسیون روسیه، ضمن تأکید بر توسعه همکاری های اقتصادی فیمابین دو کشور، به ویژه در شرایط تحریمی موجود، نقش زنان را در تولید و اقتصاد مبتنی بر دانش، حائز اهمیت خواند.
سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به پیگیری برنامه جامع ایران و چین در حوزه تجاری و سرمایه گذاری گفت: یکی از ثمرات توافق 25 ساله واردات چند ده میلیون دُز واکسن از چین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکمنستان در نشست عمومی کنفرانس جهانی حمل ونقل پایدار در چین از تعهد این کشور در همکاری های بین المللی در بخش ترانزیت خبر داد.