سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۲۱Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش فنی و حرفه ای»

گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۱    
به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، نمایشگاه نوروزی دارالفنون با حضوز معاونین آموزش و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی افتتاح شد. غرفه های این نمایشگاه از دستاوردهای کار آموزان، کار آفرینان مهارت آموخته و آموزشگاههای آزاد فنی حرفه ای تشکیل شده اند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵    
مراسم افتتاحیه طرح نهضت حرفه آموزی شهرستان گمیشان با حضور سقلی فرماندار گمیشان و مسئولین در دهیاری خواجه نفس برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان در این مراسم سقلی اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: 270 استاندار آموزشی در حوزه نفت و گاز استان بوشهر تدوین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: چهار هزار و 100 استاندارد شغل و شایستگی جدید در سازمان فنی و حرفه ای تدوین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراغه گفت: دوره آموزشی کسب و کار های اینترنتی برای نخستین بار در آذربایجان شرقی در شهرستان مراغه برگزار شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۶    
به گزارش خاورستان، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خراسان جنوبی در نظر دارد در راستای جزء 3 بند الف تبصره 18 قانون بودجه 1400 و ماده 27 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) مصوب 1393 مجلس شورای اسلامی و دستورالعمل شرایط واگذاری طرحهای تملک دارائی های سرمایه ای به بخش ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۷    
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از مدال آوران مسابقات ملی مهارت در صورت راه اندازی کسب و کار مد نظر و کارآفرینی به نحوه شایسته حمایت می کند. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در آیین تجلیل از مدال آوران و نخبگان مهارتی در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت با تأکید بر اینکه تک تک مدال آوران با ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۵    
به گزارش خاورستان، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خراسان جنوبی در نظر دارد ششدانگ عرصه و اعیان مرکز آموزش فنی وحرفه ای مود را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) ( https://eauc.setadiran.ir ) و مزایده عمومی به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برساند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۷    
با ابلاغ حکمی از سوی سیدحسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان و طی مراسمی با حضور مجتبی اقوامی پناه فرماندار مهدیشهر، علیرضا ذوالفقاریان به عنوان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان مهدیشهر منصوب و از تلاش های صفرعلی اتوکش رئیس سابق این مرکز قدردانی شد.
ویژه برنامه ی استقبال از بهار با همکاری مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اصلاندوز و با هدف ایجاد شادی و نشاط در بین کودکان و نوجوانان، روز چهارشنبه 24 اسفندماه 1401 در مرکز فرهنگی و هنری کانون این شهر برگزار شد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: نخبگان مهارتی استان پنج دیپلم افتخار، 2 مدال طلا، یک نقره و یک مدال برنز در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت کسب کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات تبصره 16 را به مسیرهایی که منجر به مهارت آموزی و ایجاد اشتغال می شود هدایت خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت کنونی و چشم انداز توسعه همکاری های بین ایران و تاجیکستان در دیدار وزیر کار، مهاجرت و اشتغال تاجیکستان با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم آئین تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم باحضور معاون استاندار قم برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار دیلم گفت: برای تأمین نیازهای بازار کار در استان بوشهر به ویژه مناطق صنعتی شمال استان لازم است جوانان جویای کار مهارت های فنی خود را افزایش دهند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: باید گفتمان مهارت را در استان بوشهر نهادینه کنیم تا زمینه برای تربیت نیروی ماهر و متخصص مورد نیاز صنایع استان فراهم شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در دیدار با وزیر محنت، مهاجرت و اشتغال تاجیکستان با تأکید بر توسعه دیپلماسی مهارت با آن کشور از اهتمام ویژه دولت جمهوری اسلامی ایران به توانمندسازی و اشتغال پذیری جوانان با توسعه آموزش های مهارتی خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان بوشهر از امضای تفاهم نامه مشترک با دانشگاه علمی کاربردی در گام دوم توانمند سازی جوانان بوشهری خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور مهارت افزایی دانشجویان در عرصه فنی و حرفه ای و اجرای طرح سرمد در سراهای دانشجویی منعقد شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بیش از سه هزار نفر آموزش های مهارتی را در محلات کم برخوردار در سطح استان فرا گرفتند/ مدیر کل فنی و حرفه ای استان از ارائه آموزش های مهارتی در محلات کم برخوردار به تعداد3099 نفر در سطح استان خبر داد ...
با مردم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۴:۲۱    
بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای در اسلامشهر نقش موثری در هدایت کارآفرینان و افراد دارای مهارت های کارآفرینی به سمت کارهای مولد و فعالیت های اقتصادی لازم برای جامعه و بازگشت زودهنگام دارند. جهت گیری اصلی آموزش فنی و حرفه ای انتقال فناوری و مهارت به فراگیران است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۲    
تیم رقابت کنندگان اعزامی از اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی در بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت افتخار آفرینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۳    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران به منظور شرکت در کمیسیون مشترک همکاری ها با تاجیکستان وارد دوشنبه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گناوه- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: نفرات برتر اولین دوره مسابقات آزاد مهارت گبه بافی ویژه مددجویان کمیته امداد امام (ره) استان بوشهر معرفی شدند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، از تحقق شعار هر دانشجو یک مهارت با انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اجرای طرح توانمندسازی مهارتی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی با رویکرد اشتغال ، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- اولین دوره مسابقات آزاد مهارت گبه بافی ویژه مددجویان کمیته امداد در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بوشهر آغاز شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۶    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز گفت: مسابقات ملی مهارت با حضور 36 نخبه مهارتی در کرج آغاز شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۵    
نهمین نشست شورای فرهنگی سال 1401 به ریاست رضا علی زاده مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان و اعضای شورای فرهنگی اداره کل با موضوع تدوین برنامه های سال 1402 در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: طا ها کریمی از قزوین به عنوان دومین نخبه مهارتی استان در این رقابت ها خوش درخشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: در 11 ماه از سال جاری به 160 هزار سرباز وظیفه، آموزش فنی و مهارتی ارائه شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اصغر خسروشاهی توصیه کرد: ما به دولت پیشنهاد می کنیم که از طریق رسانه های جمعی و حتی تلویزیون فراخوان آموزش نیروی کار بدهد تا برای رفع نیاز صنعت (به خصوص در حوزه قطعه سازی خودرو) به صورت رایگان آموزش فنی به افراد بیکار داده شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در تاکستان افتتاح شد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در تاکستان افتتاح شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 3 هزار و 233 کارآموز آموزش های مهارتی را در محیط واقعی کار فرا گرفته اند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: امیر رضا غلامی نوجوان 13 ساله از سیستان و بلوچستان با کسب مدال طلای توسعه نرم افزارهای موبایل، پدیده مسابقات ملی مهارت آموزش فنی و حرفه ای کشور شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان با دو مدال طلا در المپیاد مهارت درخشید.
مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی تاکستان با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین و فرماندار این شهرستان راه اندازی و افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
حسینی نیا بر تعریف هزینه واقعی آموزش های مهارتی کارآموزان در راستای ارائه آموزش های واقعی و باکیفیت تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۵    
سرپرست اداره کل فنی و حرفه ای قم گفت: از ابتدای امسال تاکنون یک میلیون و 978 هزار و 146 نفرساعت آموزش فنی و حرفه ای در بخش دولتی در استان به علاقه مندان ارائه شد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۶    
به مناسبت میلاد باسعادت امام زمان (عج)، نمایشگاه نوروزی صنایع دستی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رهبر برگزار شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: نزدیک به 3 هزار نفر در محیط کار واقعی فنی و حرفه ای استان آموزش های لازم را فرا گرفته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۰    
مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای گیلان از آموزش مشاغل فنی، خدماتی، کشاورزی و فناوری اطلاعات امسال به بیش از 5 هزار سرباز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان گفت: از کاروان های راهیان نور سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور که از مناطق جنگی خوزستان و یادمان های شهر های مختلف بازدید می کنند میزبانی می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: قاریان استان بوشهر در هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با کسب مقام های برتر خوش درخشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: جوان مهارت آموخته کردستانی مدال طلای بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته لوله کشی و گرمایشی را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم آموزشگاه های آزاد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قم طی مراسمی با حضور مسئولین کشوری تجلیل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۳    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای تربت جام از کسب مدال نقره و دو دیپلم افتخار مسابقات ملی مهارت توسط جوانان نخبه این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ثبت رکورد اشتغال در سال 1401 خبر داد و با دفاع از آمار ایجاد اشتغالی در کشور گفت: در سال آینده بحث اشتغال افراد متاهل را حل و فصل خواهیم کرد و ظرفیت های خالی اشتغال را که برایشان متقاضی کار نیست با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای فعال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از کسب دو مدال طلا در رشته رباتیک در بیستمین مسابقات ملی مهارت به میزبانی استان فارس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: بیش از 2 هزار نفر از روستاییان و عشایر خراسان جنوبی امسال با شرکت در دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای، صاحب مهارت جدید شدند.