چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۲Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش فنی و حرفه ای»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست بررسی موضوعات آموزشی برای بسیجیان و مهارت آموزی آن ها با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان و رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان برگزار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دو هزار و 498 سرباز وظیفه پارسال در پادگان مازندران آموزش های مهارتی دیدند. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران با اشاره به اهمیت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در جهت توانمندسازی نیرو های مسلح ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۳۵    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان حجّه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان بیان داشت: با توجه به شرایط بهداشتی و محدودیت ها ناچار به تعطیلی نماز جماعت ادارات شده ایم اما امیدواریم هر چه زودتر و با ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا نماز جماعت ادارات نیز همچون قبل رونق خود را ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران دامغان گفت: 998 نفر در بخش دولتی و 456 نفر زیر نظر 20 آموزشگاه آزاد در بخش خصوصی، سال 99 آموزش های مهارتی فراگرفتند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۰    
در روزهای گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب طرح "کلیات لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور "، رافع یکی از مشکلات ساختاری و زیر بنائی سالیان اخیر این سازمان شدند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته 10 هزار و 350 نفر از جوانان استان آموزش های مهارتی مورد نیاز را در آموزشگاه های دولتی استان فرا گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استانداری قزوین، ساختمان ملی ملی تربیت مربی در رشته باغبانی و باغداری و همچنین آموزش معلولان برای دستیابی به کار به صورت آزمایشی در استان قزوین راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: نردبان حرفه ای در کشور ریل گذاری نشده در حالی که نردبان مدرک به خوبی جا افتاده است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۶    
در همایش مدیران کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که با حضور مدیران کل استان ها و مدیران ستادی و ریاست سازمان فنی و حرفه ای کشور در دهم و یازدهم فروردین سال جاری در شهرستان کرمان برگزار شد، از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان زرند به عنوان مرکز برتر در سه سامانه آموزشی مراکز ثابت و شعب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۱    
گروه استان ها- تفاهم نامه ارتقای مهارت آموزی کارجویان و جمعیت فعال شاغل در استان قزوین ظهر امروز میان رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استاندار قزوین به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی سازمان آموزش فنی و حرفه ای در ارتباط با اثرگذاری تدوین استانداردهای آموزش های مهارتی در تولید گفت: این سازمان با تلفیق دنیای کار با آموزش های مهارتی در تدوین استانداردهای مهارتی در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید در کشور عمل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای سیستان وبلوچستان از برگزاری یک هزار و 854 نفر دوره آموزش فنی و حرفه ای در سال 99 ویژه روستائیان و عشایر در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین از مهارت آموزی به نابینایان خبر داد و گفت: در این راستا، دوره آموزشی نرم افزار آفیس ویژه نابینایان امسال برای نخستین بار در کشور در قزوین برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان با اشاره به مراکز جوار کارگاهی فنی و حرفه ای گفت: سنجش سلامت حرفه ای شاغلان بنگاه های اقتصادی در تمام شهرستان ها در سال جاری در برنامه این اداره کل قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان نشینان در نشست علنی امروز کلیات لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را تصویب و قانون صدور چک را اصلاح کردند و در حاشیه جلسه از اهمیت رسیدگی به وضعیت بورس و پرداخت حقوق سربازان گفتند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با کلیات لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان فنی و حرفه ای کشور موافقت کردند. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای به منظور افزایش اشتغال و تولید در کشور استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مجاز دانستن سازمان فنی و حرفه ای برای دریافت هدایای اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
کلیات لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تصویب شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور و گزارش مرکز پژوهش ها در مورد عملکرد آن مرکز در مجلس یازدهم در دستور کار امروز پارلمان قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای مهاباد گفت: سال گذشته، یک هزار و 58 مهارت آموز در قالب 214 هزار نفر ساعت آموزش های مختلف را در این مرکز فراگرفتند.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۵    
دوره آموزش تولید اسانس و عرقیات گیاهی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شیراز راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: 105 استاندارد جدید آموزش شغلی و شایستگی در این اداره کل برای ارائه به مشاغل جدید با جامعه هدف تدوین شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از بخشنامه یکسان سازی حقوق و مزایای کارکنان قرارداد کار معین (مشخص) و پیمانی، برای اجرا به استان ها خبرداد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای لامرد از برگزاری 18 دوره آموزش های فنی و حرفه ای در مرکز جوار صنعت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در 7 ماه گذشته خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: سطح اجتماعی خوبی برای کارگران و افراد با مهارت در ایران دیده نشده است. به گزارش ایلنا، برنامه تلویزیونی غیرمحرمانه با موضوع مهارت شغلی دانشجویان جمعه 27فروردین ماه با حضورابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر از ارائه مهارت های اموزشی به سربازان خبر داد و گفت: این آموزش ها 90 درصد منجر به اشتغال سربازان پس از پایان خدمت دوره ضرورت می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برنامه ایجاد 1400 مرکز آموزش جوار و بین کارگاهی در سال 1400 خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۴    
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با اشاره نقش آموزش فنی و حرفه ای برای ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری، گفت: پارسال6 هزار و 929 نفر در استان در آموزشگاه های آزاد و دولتی استان آموزشهای فنی و حرفه ای را فراگرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: 169 هزار و 950 نفر ساعت دوره آموزشی برای یکهزار و 324 مهارت آموز از سوی بخش دولتی این شهرستان در سال 1399 ارایه شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: در سال 99 در مجموع 17 هزار و 657 نفر- دوره در آموزشگاه های دولتی و غیردولتی فنی و حرفه ای این استان تحت آموزش قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته 537هزار نفر ساعت آموزش مهارتی برای اقشار مختلف از جمله کارکنان بنگاه های اقتصادی، سربازان، ساکنان سکونتگاه های غیررسمی و زندانیان ارائه شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فارس: علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: مهارت زایی در حوزه گردشگری مذهبی ایران – عراق دنبال می شود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۴    
نخستین جلسه کمیسیون اقتصادی و مشارکتی هیات نظارت مرکزی سازمان در سال جاری بر اساس نظر و مصوبه آخرین جلسه هیأت نظارت مرکزی در سال 1399، به منظور بررسی نهایی شهریه آموزشگاه های آزاد برای سال 1400 و نیز پیشنویس دستورالعمل صدور مجوز آموزشگاه آزاد در خارج از کشور برگزار شد. ...
صدای برخوار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵    
صدای برخوار-جلسه هم اندیشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان برخوار با آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد شهرستان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
از سوی روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان، فراخوان اجرای طرح پژوهشی در حوزه مهارت آموزی محصول محور در خرمشهر منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از اجرای بیش از 27 هزار نفر آموزش مهارتی در بخش آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان از پرداخت تسهیلات کرونایی به آموزشگاه های آزاد آسیب دیده خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگاه های مهارتی متناسب با نیاز دشتی و تنگستان تقویت شود. به گزارش فکرشهر از مهر، غلامحسین کرمی صبح دوشنبه در بازدید از کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای بوشهر اظهار داشت: اشتغال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سواعدی گفت: با توجه به تغییر رویکرد آموزش فنی و حرفه ای 80 درصد آموزش مهارتی در این سازمان به صورت تقاضا محوری ارائه می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شریعتمداری در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه زمینه های همکاری در این سند عمدتا بر مسایل اشتغال زایی و اقتصادی متمرکز است گفت: تلاش داشتیم تا این همکاری ها را از نجف بعنوان شهری مقدس آغاز کنیم که در همین راستا یک یادداشت تفاهم همکاری های مشترک فیمابین سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایران با ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای خسارت دیده از کرونا برای دریافت تسهیلات حمایتی ثبت نام کنند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان تولید؛ پشتیبانی ها؛ مانع زدایی ها گفت: رهبر انقلاب 3 موضوع مهم و کاملاً هوشمندانه را در این شعار فرموده اند که بر این اساس، توانمندسازی و ارتقای بهره وری ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۲    
سیدعلیرضا حسینی طلب گفت: در 12ماهه سال گذشته ، 11 هزار و 708 نفر در دوره های مهارتی اجرا شده درآموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد استان شرکت کردند که ازاین تعداد 8 هزار و 510 نفر زن و 3 هزار و 198 نفر مرد بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر با اشاره به اشغال بخشی از بازار کار استان توسط اتباع خارجی و غیربومی، گفت: آموزش های مهارتی در استان بوشهر توسعه می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تدوین 2 هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آن ها نسبت به 4500 استاندارد در کل ایام گذشته خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر رفاه پس از دیدار و گفت وگو با عادل الارکابی وزیر کار و امور اجتماعی عراق ، برنامه اقدام مشترک پنج ساله با وزارت کار و امور اجتماعی عراق در حوزه های آموزش فنی و حرفه ای ، کارآفرینی و اشتغال ،روابط کار ، بیمه و رفاه اجتماعی را امضا کرد .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی از عقد تفاهم نامه همکاری بین فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با هدف ایجاد شغل برای مربیان رزمی در آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس مرکز فنی و حرفه ای خرمشهر گفت: پارسال 439 هزار و 619 نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در بخش خصوصی و دولتی در خرمشهر به کارآموزان ارایه شد.