جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۱۰Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آموزش فنی و حرفه ای»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان سمنان گفت: راه برون رفت از آسیب های اجتماعی و مشکلات مربوط به اشتغال، مهارت گرایی است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا -استاندار اردبیل گفت: با تلاش سرمایه گذار واحد کامیون سازی مشگین شهر، نیروهای انسانی که در کارخانه حدید مبتکران مشغول به کار می شوند، از آموزش های فنی و حرفه ای مرتبط با فعالیت کارخانه بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: پنج هزار و 627 نفر ساعت آموزش مهارتی در رشته های مختلف طی پنج ماهه امسال به مشمولان بیمه بیکاری در استان ارایه شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۰    
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار با حضور غلامحسین میرزایی مسئول بسیج اصناف کارگری، کارمندی شهرستان، محمد حیدریان مسئول بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان، حجت اله بابایی مسئول قرارگاه کارآموزی سپاه منطقه ای شهرستان، محمدرضا حق شناس مسئول بسیج سازندگی شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۸    
تهران- ایرنا- یکی از پارامترهای عمده رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هر جامعه، تربیت نیروی انسانی کارآمد است که آموزش فنی و حرفه ای راهکاری میانبر برای تربیت نیروی انسانی متخصص به شمار می رود.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان جنوبی گفت: برند سازی صنایع دستی استان بر اساس همکاری مشترک میراث فرهنگی و آموزش فنی و حرفه ای برنامه ریزی و معرفی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از اشتغال بکار 372 نفر از کارآموزان مهارت آموخته کارگاه های آموزشی_تولیدی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۵    
اتحادخبر: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان " تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها "، یکی از محورهای جدید در حوزه اوقات فراغت، توجه به مهارت آموزی است که این امر باید به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز در مراسم افتتاح مراکز آموزش فنی و حرفه ای جوار کارگاهی در مجاورت سه شرکت صنایع غذایی استان ، ارتقا آموزش های فنی و حرفه ای را بستر ساز حمایت و پشتیبانی از تولید و افزایش روند بهره وری عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۴    
ری- رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرری گفت: هم زمان با شیوع ویروس کرونا بهبودیافتگان اعتیاد در این شهرستان 25 هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای دیده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: از فرصت به وجود آمده برای مشارکت شرکت نفت در تامین و تجهیز زیر ساخت های مهارت آموزی باید بهره برد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۵    
قزوین-ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: پنج هزار و 551 نفر طی پنج ماهه امسال با شرکت در دوره های آموزش فنی و حرفه ای بخش دولتی در استان، صاحب مهارت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۶    
مسئول اشتغال و حرفه آموزی زندان زاهدان از شروع چهار دوره جدید آموزش فنی و حرفه ای برای مددجویان زندانیان این زندان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۷    
شهرکرد- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری از تدوین هشت استاندارد آموزشی در این اداره کل خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۹    
با انعقاد این تفاهم نامه همکاری آموزشی، اجرای آموزش های هدفمند مهارتی در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها با هدف ایجاد اشتغال افراد سرپرست خانوار در سطح شهرستان نظرآباد تسریع می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۲    
کرج - ایرنا - تسریع در اشتغال زایی پایدار با اولویت بستر سازی در ایجاد مشاغل خانگی و زود بازده برای زنان و مردان سرپرست خانوار و افراد بی بضاعت و کم بضاعت نظرآباد در دستور کار مشترک مرکز آموزش فنی و حرفه ای و ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان قرار گرفت.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۶    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: طراحی و اجرای برنامه اشتغال برای جوانان به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری از برنامه های اصلی سازمان است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۴    
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان، نیاز سنجی آموزش های مهارتی را مهم ارزیابی کرد و گفت: در حال حاضر اشتغال افراد در واحد های تولیدی، تجاری و اقتصادی جامعه نیازمند ارتباط با استاندارهای جهانی است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۶    
دوره های آموزشی جایگاه های شغلی بازار های مالی با تاییدیه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان به همراه عباس مهدیان معاون آموزش،پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل از کارگاه تولیدات ناشنوایان ومعلولان استان اصفهان بازدید نمودند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۲    
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار گفت: در راستای اجرای سیاست های راهبردی مقام معظم رهبری تفاهم نامه همکاری فی مابین مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار با ناحیه بسیج شهرستان امضاء شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۱    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: طراحی و اجرای برنامه اشتغال برای جوانان به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری از برنامه های اصلی سازمان است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۳    
پور رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار از تفاهم نامه مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار با مرکز آموزش گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۰    
ولی الله فرزانه بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان برای افزایش صادرات و اشتغال زایی در کشور تاکید کرد و گفت: آموزش فنی و حرفه ای مهارت را با صنعت به هم نزدیک و زمینه اشتغال زایی برای جوانان را فراهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۵    
16 پودمان تخصصی برای ارتقای مهارت مربیان فنی وحرفه ای کشور توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران اندیمشک طراحی و اجراشده است.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
با هدف بهره مندی مستمر از ظرفیت های متقابل سازمانی و اجرای رویکرد آموزش مبتنی بر سفارش جهت آموزش نیروی انسانی متخصص، ماهر و کارآفرین متناسب با نیاز بازار کار ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۱    
مرکزی_ قلمنا_ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: بر اساس نتایج بررسی عملکرد سال 1399 دستگاههای اجرایی استان ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی موفق به کسب رتبه اول در گروه علمی فرهنگی و آموزشی، دستگاه های اجرایی استان گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل فنی و حرفه ای استان همدان از جذب 31 نفر از کارآموزان مهارت آموخته کارگاه های آموزشی_تولیدی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مدنی شهرستان همدان خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر گفت:200 استاندارد آموزشی در حوزه پرورش ماهی در قفس و پرورش میگو در این استان تدوین می شود.
رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان گناباد با صدور پیامی از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: از ابتدای امسال تاکنون 16 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در کارگاه های آموزشی جوار صنایع در قالب دوره های فنی و حرفه ای محیط واقعی کار برای متقاضیان در استان برگزار شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۶    
کارشناس روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان دربیست وچهارمین جشنواره شهیدرجایی استان به عنوان کارمند نمونه برگزیده شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۸    
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان رتبه برتر شاخص های اختصاصی گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را کسب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آیین دهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی که با محور بررسی چشم انداز بخش تعاونی در دولت سیزدهم برگزار شد، اظهار داشت: آموزش برای بروزرسانی تعاونی ها یک ضرورت است.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
درپی اعتراض جمع زیادی از کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نسبت به عملکرد علی اوسط هاشمی مدیر کرمانشاهی الاصل سازمان آموزش فنی و حرفه ای در اواخر هفته گذشه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی وی را برکنار و غلامحسین حسینی نیا را به ریاست این سازمان منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۳    
قزوین-ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: 106 هزار و 878 نفر ساعت آموزش مهارتی از ابتدای امسال تاکنون برای متقاضیان مهارت جو در روستاهای این استان برگزار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: طراحی و اجرای برنامه اشتغال برای جوانان به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاهی با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری از برنامه های اصلی سازمان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۳    
جلسه هم اندیشی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار با مسئولان رسانه شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۵    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند گفت: طی 5 ماهه امسال میانیگن جمع عملکرد 4 مرکز دولتی فنی و حرفه ای شهرستان 33 درصد تعهدات با 617 هزار و 255 نفرساعت بوده که اجرایی شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۵    
نشست تعاملی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان برخوار با موذنی رئیس آموزش کانون اصلاح وتربیت استان برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
وهب مختاران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان و افراد جویای شغل و همچنین کمک به تولید داخلی، آموزش های مهارتی در کارگاه های بازار محور مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کبودرآهنگ و بهار ارائه شد ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۸    
اتحادخبر: تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با هدف راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای جوار در بیمارستان خلیج فارس و برگزاری دوره های نوین مهارتی در حوزه پزشکی منعقد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
با حکم حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینی نیا به عنوان رئیس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینی نیا به ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۷    
غلامحسین حسینی نیا با حکمی از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان رئیس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۰۴    
زاهدان- ایرنا- مرکز آموزش فنی و حرفه ای کسب و کار و سالن 150 نفره آمفی تئاتر مرکز شماره یک فنی و حرفه ای زاهدان امروز (سه شنبه) با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، رییس شورای هماهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان و جمعی از مدیران مراکز مهارتی افتتاح شد.
با حکم دکتر حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینی نیا به عنوان رئیس جدید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۳    
رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه ارایه آموزش های سفارش محور متناسب با نیاز بازار کار بعنوان رویکرد اداره آموزش فنی و حرفه ای در دستور کار قرار گرفته است گفت : دستگاه ها و متقاضیان نیروی کار نیازهای آموزش های مهارتی شان را اعلام کنند.