یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۷:۵۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فنی حرفه ای»

رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بنا به گفته یک مقام مسئول در وزارت آموزش وپرورش یکی از تسهیلاتی که درصدد هستیم برای دانش آموختگان رشته های فنی حرفه ای فراهم شود گذراندن دوره سربازی به عنوان سرباز صنعت، سرباز کشاورزی، سرباز شرکت دانش بنیان است تا موانع به کارگیری این نیرو ها در سازمان ها رفع شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معافیت مالیاتی دستگاه ها، کارخانه ها و کارگاه هایی که در حوزه آموزش فنی و حرفه ای با وزارت آموزش و پرورش مشارکت می کنند نیز از دیگر احکام برنامه هفتم است که انشالله به تصویب نهایی در صحن مجلس برسد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
در حال حاضر 37 درصد دانش آموزان در هنرستان ها در حال تحصیل هستند که بر اساس برنامه هفتم توسعه بایستی ظرفیت برای حضور 50 درصد دانش آموزان در رشته های فنی و حرفه ای فراهم شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۳:۲۹    
دانشگاه فنی و حرفه ای بیش از 12 سال است که در زیست بوم دانشگاهی و علم و فناوری کشور فعالیت می کند. پس از تاکیدات فراوانی که در حوزه ادغام دانشگاه ها و آمایش رشته ها صورت گرفت، نگاه بسیاری از کارشناسان آموزش عالی در بحث ادغام به سمت دانشگاه هایی مانند پیام نور و علمی-کاربردی و فنی حرفه ای و.. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۹    
رییس اداره آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش استان از ارسال تجهیزات هنرستانی به مناطق و نواحی استان اردبیل به ارزش 50 میلیارد ریال خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون متوسطه آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ضروری است که وسایل و دستگاه های جدید و مدرن تهیه و خریداری شود تا آموزش هنرجویان هنرستان ها متناسب با نیازهای بازار کار باشد و با فراگیری مهارت های جدید بتوانند اشتغال زایی و کارآفرینی داشته باشند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکز گزینش و استخدام فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: انتظامی کشور به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز از بین جوانان (مرد) مومن، متعهد و کارآمد دارای مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری، فنی حرفه ای و کار و دانش در مقطع درجه داری استخدام می کند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۴    
نصر: معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور گفت: این پروژه بعد از گذشت 16 سال در دولت های مختلف با اعتبار بیش از 730 میلیارد ریال هزینه، فرصت مغتنمی برای کشور جوانان است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۹    
نصر: معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: در راستای برنامه و سیاست سازمان فنی حرفه ای در خصوص حل چالش بیکاری جوانان و از سویی معضل کمبود نیروی کار در صنایع، بیش از گذشته باید به موضوع مهم مهارت بخصوص در حوزه صنعت توجه کنیم.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲    
در این مقاله، مفهوم نسخه پرمیوم، مراحل خرید تریدینگ ویو و استفاده از آن را به صورت دقیق بررسی می کنیم. از مزایای فراوانی که این نسخه با خود به همراه دارد، می توان به دسترسی به ابزارها و اطلاعات پیشرفته، به روزرسانی های منظم و پشتیبانی فنی حرفه ای اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون فرهنگی کمیته امداد البرز گفت: کمیته امداد امام(ره) البرز با خرید تبلت و گوشی هوشمند، پرداخت کمک هزینه لوازم التحریر و کتب درسی، کمک به تقویت بنیه تحصیلی، پرداخت کمک هزینه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس شبانه، کار و دانش و فنی حرفه ای از دانش آموزان مددجو حمایت می کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:هدایت دانش آموزان به تحصیل در رشته های فنی حرفه ای و کاردانش که امکان مهارت آموزی و اشتغال بهتری داشته باشند را نیاز کنونی جامعه ما محسوب می شود.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۲    
رکنا:رئیس آموزش و پرورش نظرکهریزی در بازدید از هنرستان های منطقه بر توسعه متوازن هدایت تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد و گفت: هدایت دانش آموزان به تحصیل در رشته های فنی حرفه ای و کاردانش که امکان مهارت آموزی و اشتغال بهتری داشته و مورد نیاز جامعه هستند، از جمله سیاست های راهبردی آموزش و پرورش است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲    
تهران (پانا) - مدیر آموزش و پرورش منطقه 4 تهران، امیدآفرینی، حرکت و پویایی را از عوامل موثر بر افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان برشمرد. نشست مدیران مدارس متوسطه دوم و هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش در راستای اقدامات پروژه مهر و برنامه ریزی تمهیدات بازگشایی مدارس با حضور هادی زمانی نژاد مدیر ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، گفت: بر همین اساس 2 موضوع مهم یعنی کیفی سازی امکانات و آموزش های موجود و توجه به رشته های جدید آموزشی را هدفگذاری کرده ایم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه انتصاب مدیران مدارس مقطع متوسطه اول، دوم و فنی حرفه ای و کاردانش، امروز شنبه 18 شهریور ماه در سالن جلسات شهید صدرزاده ناحیه یک مشهد برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: هدایت تحصیلی یک میلیون و 120 هزار دانش آموز پایه نهم که وارد پایه دهم می شوند، انجام شد و هدایت تحصیلی 950 هزار دانش آموزی که در خردادماه نمره قبولی را کسب کردند انجام و در اختیار مدیران مدرسه قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به منظور خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی تیم های امداد در رشته های سرویس و نگهداری خودرو و خیاطی اداره کل فنی و حرفه ای استان کردستان در مرز باشماق مستقر شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۸    
جلسه کمیته هماهنگی و پیگیری قانون جامع حمایت از حقوق معلولان با حضور معاون توانبخشی ،رییس بهزیستی شهرستان سنندج ، ادارات جهادکشاورزی ، ورزش و جوانان ،آموزش و پرورش استثنایی، اداره راه و شهرسازی، فنی حرفه ای و نمایندگان معلولین در سالن اجتماعات معاونت توانبخشی برگزار شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای غدیر سوادکوه و سوادکوه شمالی از بهره مندی هزار و 300 نفر از آموزش های فنی حرفه ای در این شهرستان خبر داد.
انجمن روابط عمومی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۱    
استراتژی های مؤثر ارتباطی در محیط کار دکتر حسن خسروی. مدرس دانشگاه و تحلیلگر مسائل مدیریت دولتی ایران. برای موفقیت در محیط کار علاوه بر تخصص و سایر ملزومات جانبی؛ به شدت نیازمند فراگیری روابط عمومی بصورت فنی حرفه ای و هم چنین مهارت های ارتباطی هستیم. چشم ما دروازه آشنایی با پدیده ها و [...] ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی از آموزش نزدیک به 3000 دانش آموز تا به امروز در طرح تابستانه مهارت در مراکز آموزش فنی حرفه ای استان خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان با تأکید بر ارتباط مستقیم آموزش فنی حرفه ای با حوزه صنایع دستی گفت: در سال جاری نیز اقدامات مشترکی را با میراث فرهنگی خوزستان در قالب تفاهم نامه و موارد دیگر انجام خواهیم داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۸    
به اطلاع همشهریان محترم می رساند به لطف خدای متعال و تلاش استاندار استان مرکزی و مسئولین مربوطه آموزش و پرورش و فنی حرفه ای استان مرکزی، هنرستان جوار صنعت شهدای ماشین سازی، هنرستان صنایع دستی دخترانه، هنرستان خیّر ساز امیرکبیر به تازگی تاسیس شده و در سال تحصیلی جدید هنرجو می پذیرند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مهرداد عظیمی با حضور در سومین روز از نمایشگاه روایت خدمت از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد و در جریان آخرین دستاوردهای دولتی قرار گرفت. بازدید از نمایشگاه روایت خدمت برای عموم آزاد است تا بدون واسطه با خدمات و دستاوردهای دستگاه های اجرایی آشنا شوند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، صبح امروز شنبه چهارم شهریورماه 1402، با حضور نظری معاون برنامه ریزی آموزشی و خلیلی کارشناس مسئول تربیت بدنی دفتر فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش و به منظور بررسی مشکلات هنرستان های فنی حرفه ای استان ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۷:۴۱    
تهران(پانا)- سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تاکید بر لزوم تجهیز مدارس فنی حرفه ای و هنرستان ها به امکانات به روز، اظهار کرد لازم است در جهت به روزرسانی آموزش ها و نوسازی تجهیزات و امکانات در هنرستان های کشاورزی توجه ویژه تری صورت گیرد. ...
طی نشستی روز سه شنبه 31 شهریور ماه سال جاری فی مابین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان و سازمان فنی و حرفه ای مرکز شهید مطهری رشت بر الزامات تفاهم نامه منعقد شده تاکید شد .
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۲    
تهران(پانا)- عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس، مدارس فنی حرفه ای و هنرستان ها را محلی برای ممانعت از ورود بی دلیل به رشته های مازاد جامعه دانست و افزودیکی از راه کارهای هدایت درست محصلان هنرستان ها و فنی حرفه ای ها، ایجاد رشته های مورد نیاز بازار کار در جامعه است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، در جلسه مشترک با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برنامه ریزی های انجام شده برای توسعه رشته های هنری در هنرستان های اردبیل خبر داد.
کارت دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی فنی و حرفه ای امروز سه شنبه 31 مرداد روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۵۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان و به نقل از دبیرخانه دومین جشنواره الگوهای برتر تدریس (ویژه هنرآموزان فنی حرفه ای و کاردانش)، 6 هنرآموز از شهرستان های استان گلستان به مرحله کشوری جشنواره راه یافتند که در مهر ماه و به صورت حضوری برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: پذیرش دانشجویان دختر در دانشگاه فنی و حرفه ای نهبندان تصویب شد.
با هدف افزایش تعاملات فرهنگی و مهارتی در استان یزد تفاهم نامه همکاری بین اداره کل کتابخانه های عمومی و اداره کل فنی حرفه ای منعقد شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره عیب یابی و تعمیر کولر های اسپیلت و پنجره ای به همت معاونت علمی و فناوری سپاه و همکاری فنی حرفه ای برای صدور گواهی نامه آغاز شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۹    
نصر: تبریز میزبان هجدهمین المپیاد ورزشی و فرهنگی دختران و بیست و هفتمین المپیاد ورزشی و فرهنگی پسران دانشجویان دانشگاه فنی وحرفه ای کشور با حضور یک هزار و 71 نفر از سراسر کشور خواهد بود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۷    
اجلاس مدیران هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش کشاورزی سراسر کشور با حضور عباس بیات مدیر کل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، بهرامی معاون توسعه منابع دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، محمود رضایی معاون آموزش متوسطه ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۱:۲۲    
ساری(پانا) - دستیار سیاسی رئیس مجلس شورای اسلامی از راه اندازی اندیشکده های مبتنی بر اندیشه و عمل در برخی استان ها از جمله مازندران خبر داد. مراسم افتتاح اندیشکده اندیشه و عمل مازندران با حضور محمد سعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه ای رئیس مجلس و علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه ارتقای شاخص های حوزه مهارت آموزی از برنامه های اولویت دار این دستگاه است گفت: در همین راستا 120 میلیارد ریال تجهیزات کارگاهی به هنرستان های فنی حرفه ای و کار ودانش َاستان در یک سال اخیر اهدا شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۷    
با همکاری مرکز فنی حرفه ای و دانشگاه های شهرستان های فومن و شفت، نخستین همایش کارآفرینی مهارت محور کارجویان این دو شهرستان، در فومن برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۳    
تبادکان (پانا) - کارشناس مشاوره تبادکان بیان کرد حدود چهار هفته بحث هدایت تحصیلی با حضور 15 نیروی مشاور و یک نیرو از فنی حرفه ای به صورت ثابت در کمیته هدایت تحصیلی در منطقه تبادکان سازماندهی شد. ...
با تدریس مربی مسئول کانون پرورش فکری شهرستان درمیان، کارگاه آموزش قصه گویی و فن بیان و زبان بدن، شعرخوانی و کاردستی ویژه ی متقاضیان دوره تربیت مربی مهد کودک در فنی حرفه ای شهرستان درمیان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۳    
به میزبانی هنرستان کشاورزی شهید یوسفی آموزش و پرورش ناحیه شش مشهد اجلاس مدیران هنرستان های فنی حرفه ای و کار دانش کشاورزی سراسر کشور در مشهد برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش های فنی حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تحصیل بیش از 34 هزار هنرجو در هنرستان های کشاورزی، از اولویت افزایش هنرجوهای هنرستان های کشاورزی کشور خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۵    
سجاد صدیقی فرمانده بسیج فرهنگیان کشور در اجلاس مدیران هنرستان های فنی حرفه ای و کار دانش کشاورزی سراسر کشور در مشهد که با حضور عباس بیات مدیر کل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش، بهرامی معاون توسعه منابع دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۹:۵۸    
دانش آموزان 12 تا 18 ساله قمی در طرح تابستانه مهارت اداره کل فنی و حرفه ای قم حضوری پرشور دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه دنیای تعمیر با سالها سابقه درخشان در زمینه آموزش تعمیرات موبایل و برد الکترونیک، دوره های تخصصی در رشته های مختلف را برگزار می نماید و مهارت کارآموزان را آماده ی حضور در بازار کار می نماید.