جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۲:۰۲Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارشناسی»

ایسنا   ۷ دقیقه پیش    
زمان ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
قم پرس   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس شصت و هفتمین درس گفتار اندیشه و عمل با موضوع درس گفتار عمل گرایی در سیره امام موسی صدر 12 مردادماه برگزار می شود. سخنران این درس گفتار دکتر شهین اعوانی، استاد فلسفه و عضو بازنشسته هیأت علمی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران است. ...
عقیق   ۱ ساعت پیش    
ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا پس از ساعت ها بحث کارشناسی پیشنهاد های سازمان تبلیغات اسلامی را برای برگزاری مجالس عزاداری محرم 1400 ابلاغ کرد.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهریار در آئین تحلیف اعضای شوراهای اسلامی دوره ششم شهرهای شهرستان شهریار با اشاره فرصت ارزشمند خدمت در شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم، بر لزوم شفافیت عملکرد، صداقت در رفتار با مردم و اتخاذ تصمیمات کارشناسی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: هرچند تعرفه خدمات پزشکان با قیمت واقعی فاصله دارد، اما در سال گذشته اقدامات کارشناسی خوبی در این زمینه انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: متقاضیان و علاقه مندان به تحصیل در مقطع کارشناسی بدون کنکور می توانند از امروز تا 20 مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند.
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر همدان با قدردانی از عباس صوفی در دوره حضورش به عنوان شهردار همدان، شاکری را سرپرست شهرداری همدان معرفی کردند. وی دارای کارشناسی ارشد است و سابقه مدیریت بازرسی شهرداری و سرپرستی مدیریت شهرداری منطقه 4 را در کارنامه خود دارد. پیش از این [...]
آنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
زمان ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهرماه 1400دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
صبح قزوین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لطف الله سیاهکلی گفت: اکنون زمان مناسبی برای یافتن مقصر حادثه نیست، در حال حاضر به دنبال حل مسئله مردم هستیم و قطعا در زمان مناسب با مدیریت فرماندار، یک تیم کارشناسی تعیین می شود تا علت وقوع سیل به صورت دقیق بررسی شود و گزارش آن به دست مردم منطقه برسد.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل اتحادیه قرآنی خوزستان با بیان اینکه تفاهم نامه ای با دانشگاه غیرانتفاعی امیرالمؤمنین(ع) منعقد کرده ایم، گفت: طبق آن، مدیران مؤسسات در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو جذب و مدرک از سوی دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) صادر می شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه پیام نور استان کردستان گفت: با توجه به نیازهای بازار کار و کسب و کارهای نو، 9 رشته محل جدید به رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی این دانشگاه اضافه شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یکی از اثرات مجمع نظام مسائل می تواند فراهم کردن و تقویت حضور نخبگان در عرصه مدیریتی جامعه باشد تا از نظرات کارشناسی آنها به بهترین شکل استفاده شود. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۱    
شاهرود_دانشگاه قرآن و حدیث در رشته های علوم قرآن و حدیث و گرایش های آن به شیوه آموزش الکترونیکی برای سال تحصیلی 1400 در مقطع کارشناسی ازطریق ثبت نام براساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور دانشجو می پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان سنجش درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1400 اطلاعیه ای صادر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۵    
برنامه درسی پیشنهادی دانشگاه سمنان در رشته روانشناسی سلامت مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته در آموزش عالی تصویب و این رشته به رشته های آموزشی وزارت علوم اضافه می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی با اشاره به مشکلات محیط زیست کشور خواستار انتصاب افراد در پست های مدیریتی بر حسب نگاه کارشناسی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در اطلاعیه ای از پذیرش دانشجوی کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی برای نیم سال اول 1400 خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اقدامات دانشگاه پیام نور در راستای ساماندهی رشته های تحصیلی، دانشکده ها و گروه های آموزشی و مراکز / واحدها را اعلام شد و براساس آن ظرفیت 2 هزار و 706 رشته محل در مقطع کارشناسی صفر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۱    
انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی برای تمامی داوطلبان از امروز آغاز شده است .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۲    
دانشگاه فردوسی مشهد از سال تحصیلی جدید در رشته های فیزیک گرایش علوم و فناوری کوانتوم در مقطع کارشناسی و دکتری رشته ریاضی دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کرج در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر کلانشهر کرج با انتقاد از عملکرد دوره قبلی شورا در انتخاب شهردار اظهار داشت: در شورای پنجم شهرکرج حدود یک سال و نیم برای انتخاب شهردار فرصت سوزی شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان سنجش کشور انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی برای تمامی داوطلبان رشته های علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان خارجه از امروز یعنی پنج شنبه 14 مرداد 1400 آغاز می شود و همه داوطلبانی که متقاضی ورود به دانشگاه هستند ...
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۸    
حسن آیت که در خانواده ای عالم پرور به دنیا آمده بود، از کودکی با نهضت اسلامی و مبارزات انقلابی آشنا شد و سال37 موفق به کسب مدرک کارشناسی ادبیات فارسی از دانشسرای عالی تربیت معلم تهران شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۰۳    
انتخاب رشته کنکور سراسری کارشناسی برای تمامی داوطلبان رشته های علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان خارجه از امروز، پنج شنبه 14 مرداد 1400، آغاز می شود و همه داوطلبانی که متقاضی ورود به دانشگاه هستند، می توانند نسبت به انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: وحید یامین پور، فعال رسانه ای اصولگرا برای یکی از گزینه های جدی وزارت ارشاد آرزوی موفقیت کرد. محمدمهدی اسماعیلی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته روابط بین الملل از دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه و مدرک دکترای علوم سیاسی خود را در گرایش اندیشه سیاسی از پژوهشگاه علوم انسانی و ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این کتاب حاوی گزیده ای از یادداشت ها، مصاحبه ها و گزارش های منتشر شده خیری در مطبوعات و خبرگزاری های سراسری و استانی می باشد. وی دانش آموخته کارشناسی ارشد روزنامه نگاری است و بیش از یک دهه سابقه فعالیت مطبوعاتی دارد. این روزنامه نگار مدیر مسئول [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تورج حق وردی معتقد است که داور قضاوت خوبی در دیدار ملوان و فولاد داشت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین سید صادق طباطبایی نژاد نمایند مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی بررسی طرح صیانت از فضای مجازی مجلس شورای اسلامی که به همت بسیج اساتید استان اصفهان با همکاری بسیج کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی مشخص شد و حالا داوطلبان باید برای انتخاب رشته اقدام کنند. انتخابی که سرنوشت باقی عمرشان را رقم خواهد زد. اما همیشه این انتخاب ساده نبوده و گاهی تحت تاثیر اطرافیان و فضای حاکم بر مدرسه و اجتماع بوده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: 2 کارشناس داوری معتقدند که وحید کاظمی قضاوت بسیار ضعیفی را در نیمه نهایی جام حذفی داشت. نوید مظفری، کارشناس داوری در گفت وگو با ایسنا در خصوص داوری دیدار استقلال و گل گهر که با برتری اعلام کرد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
جی پلاس، حیدر سلیمانی، درباره عملکرد تیم داوری بازی استقلال و گل گهر اظهار داشت: اعلام خطا قبل از گل گل گهر درست نبود و بازیکن این تیم با زیرکی از وحید کاظمی خطا گرفت. بازیکن استقلال پای خود را به سمت وی پرتاب کرد اما برخوردی با بازیکن حریف نداشت. ...
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس درپی تامین منابع مالی پایدار برای اجرای مستمر همسان سازی دائمی حقوق بازنشستگان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
طهرانچی گفت: با انجام واکسیناسیون، دانشجویان ارشد به صورت حضوری در کلاس ها حاضر می شوند.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور استان قم از آغاز ثبت نام پذیرش دانشجو، بدون آزمون در مقطع کارشناسی این دانشگاه از 14 تا 20 مردادماه خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خسروانی گفت: سرپرست شهرداری اراک با همفکری اعضای روز پنجشنبه 14 مردادماه در اولین جلسه رسمی شورای ششم از بین گزینه ها های مطرح شده معرفی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به پشت پرده توقف لایحه مالیات بر مجموع درآمد،گفت: علیرغم تلاش کارشناسی بسیار برای این طرح، کنار گذاشتن آن صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: با توجه به نیازهای بازار کار استان بوشهر 13 رشته محل جدید به رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور استان اضافه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور ابوموسی از ثبت نام بدون آزمون کارشناسی از فردا 14 مردادماه خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: یازده طرح سرمایه گذاری گردشگری پس از اقدامات کارشناسی با حضور مسئولان ذیربط در کارگروه میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی تصویب شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: سرانجام پس از چند روز نشست و گفت و گو، مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه تشکیل "انجمن دائمی مردم آفریقایی تبار" را تایید کرد؛ این نهاد وظیفه دارد توصیه های کارشناسی را در رسیدگی به چالش های نژادپرستی، تبعیض نژادی، بیگانه هراسی و همچنین عدم تحمل و تعصب ارائه دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دفتر سیاسی حزب اتحاد ملت به ریاست علی شکوری راد ، مواردی از طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی را طرح و به صورت کارشناسی جزئیاتش را مورد بررسی قرار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از خانه ملت، سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پی توصیه رهبر انقلاب مبنی بر تسریع در روند تشکیل دولت جدید ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین تکلیف قیمت بلیت هواپیما تا هفته آینده خبر داد و گفت: هم اکنون آنالیز قیمت ایرلاین ها در کمیته کارشناسی که وزیر راه و شهرسازی دستور آن را صادر کرده در حال بررسی و راستی آزمایی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس : مدیر گروه حقوق بین الملل و بشر پژوهشگاه قوه قضاییه گفت: در همین راستا، پژوشکده حقوق عمومی و بین الملل پژوهشگاه فعالیت های مطالعاتی مختلفی را در افزون بر یکسال گذشته انجام داده است که از آن جمله می توان به رصد مطالعاتی روند رسیدگی به دعاوی جمهوری اسلامی ایران در دیوان بین المللی دادگستری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه پیام نور رفسنجان گفت: باتوجه به پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه و نیازسنجی صورت گرفته و پیرو درخواست و پیگیری های انجام شده، سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی گفت: برنامه مدون و کارشناسی شده ای در حوزه خشونت با اولویت زنان، کودکان و نوجوانان، پرخاشگری کلامی و نوشتاری، سرقت های خشونت آمیز و جنایات عمدی در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تدوین شده است.