دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۲:۱۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکور ارشد»

اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی منتشر شد و داوطلبان از امروز 6 اسفند تا 16 اسفند فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1400 این هفته آینده آغاز می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1400 هفته آینده انجام می شود. به گزارش مهر، پیش از این قرار بود ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1400 (سال تحصیلی 1401-1400) از امروز 29 بهمن آغاز شود که بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1400 هفته آینده انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۱    
انجمن علمی دانشکده مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران، همایش هر آنچه لازم است درباره کنکور ارشد بدانید + آشنایی با گرایش ژئوتکنیک برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون فنی و آماری سازمان سنجش اعلام کرد که در مقیاس کلان هر یک از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، حدود 60 درصد شانس قبولی خواهند داشت.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون های کشوری شامل آزمون دکتری، آزمون کارشناسی ارشد و کنکور 1400 به پایان رسیده است و آمارها نشان می دهد داوطلب کنکورهای سراسری و ارشد نسبت به سال گذشته با کاهش مواجه بوده اند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
امکان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 (ویژه متقاضیان ثبت نام با تاخیر) در سایت سازمان سنجش فراهم شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در آزمون صبح روز جمعه کنکور ارشد فراگیر که به صورت سراسری برگزار شد، پروتکل های بهداشتی حداقل در حوزه امتحانی دانشکده الهیات واقع در تقاطع مفتح رعایت نشد. فاصله صندلی ها بسیار کم بود و آن را در راهروی بسیار باریک با فاصله کم از هم چیده بودند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۰    
تعداد روز های برگزاری کنکور ارشد و سراسری افزایش یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در مجموع مهلت های تعیین شده 524 هزار نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 ثبت نام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام 506 هزار و 27 داوطلب برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1400 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مهلت تمدید شده ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 ساعت 24 امروز، شنبه یازدهم بهمن ماه 99 به پایان می رسد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 برای بار دوم و تا 11 بهمن ماه تمدید شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال 1400 و بیست و ششمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور برای بار دوم تمدید شد و داوطلبان تا شنبه 11 بهمن می توانند در آزمون ثبت نام کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 ساعت 24 امروز، هشتم بهمن ماه به پایان می رسد.
بر اساس آئین نامه آموزشی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته مصوب شورایعالی برنامه ریزی علوم پزشکی هر گونه انتقال، تغییر رشته و یا جابجایی محل تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نتایج پذیرش مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 99 اعلام شد و پذیرفته شدگان از 8 بهمن می توانند در دانشگاه ها ثبت نام کنند.
اصلاحیه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 منتشر شد و داوطلبان تا 8 بهمن می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مهلت مجددبرای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از امروز یکشنبه 5 بهمن ماه آغاز شد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 و بیست و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور و همچنین ایجاد امکان برای ثبت نام مجدد آن دسته از متقاضیانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، فراهم شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
فرصت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 99 به درخواست داوطلبان برای روزهای 24 تا 27 دی ماه 99 تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۵    
انجمن علمی دانشجویی مددکاری اجتماعی دانشگاه یزد جلسه ای مجازی به منظور آموزش نکات کنکور ارشد مددکاری اجتماعی برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 99 اجرا شده است و داوطلبان تا ساعت 24 امروز 21 دی ماه می توانند رشته های مورد نظر را انتخاب کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور اعلام کرد که به زودی زمان ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی را اطلاع رسانی می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد سال 1399 از امروز، 17 دی ماه آغاز می شود.
ملیت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان نهایی مرحله پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد سال 1399 از امروز چهارشنبه 17 دی ماه می توانند برای ثبت نام اینترنتی به سایت دانشگاه های محل قبولی مراجعه کنند.
فاطمه زرین آمیزی گفت: نتیجه نهایی پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد سال 99 اعلام شد و تعداد 70 هزار و 972 نفر پذیرفته شدند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۵    
مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 99 اجرا می شود. داوطلبان از 20 دی ماه می توانند رشته های مورد نظر را انتخاب کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مرحله تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 99 اجرا می شود. داوطلبان از 20 دی ماه می توانند رشته های مورد نظر را انتخاب کنند.
در حالی که بسیاری از دانشجویان در آستانه امتحانات نیم سال اول هستند، اخبار مربوط به ثبت نام کنکور ارشد 1400، ثبت نام در پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها و آزمون های استخدامی، همچنین بررسی جزئیات وام های دانشجویی و نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه ها ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- اگر هنوز برای کنکور ارشد 1400 اقدام نکرده اید پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کرده و ماهانی شوید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش آخرین آمار ثبت نام کنندگان در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 99 را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تعداد 80 هزار و 808 نفر در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 ثبت نام کردند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۹    
در حالی که بسیاری از دانشجویان در آستانه امتحانات نیم سال اول هستند، اخبار مربوط به ثبت نام کنکور ارشد 1400، ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها و آزمون های استخدامی و همچنین بررسی جزئیات وام های دانشجویی، سبب شد تا در هفته ای که گذشت شاهد اخبار مهم و تاثیر گزاری در این زمینه ها باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 65 هزار نفر در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 ثبت نام کردند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی امروز (چهارشنبه 3 دی ماه) پایان می یابد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
چهارشنبه سوم دی ماه 99 آخرین مهلت ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 است.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز سنجش آموزش پزشکی جدیدترین تغییرات برگزاری آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی را اعلام کرد. ▫️آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 30 و 31 اردیبهشت 1400 برگزار می شود و ثبت نام برای شرکت در این آزمون در روزهای 29 بهمن تا 10 اسفند 99 انجام می گیرد./باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس تقویم آزمون های علوم پزشکی، آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی در روزهای 30 و 31 اردیبهشت سال 1400 برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد 99 با ارائه اصلاحاتی در کدرشته های امتحانی تا سوم دی ماه 99 تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آخرین مهلت شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ها را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان تا ساعت 24 امروز یکشنبه 30 آذر 99 می توانند در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 ثبت نام و انتخاب رشته کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان سنجش آموزش کشور، زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنندگان و آن دسته از افرادی که موفق به ثبت نام در کارشناسی ارشد 1400 نشده اند را اعلام کرد. ...
خبرگزاری مهر: امکان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 و بیست و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور و همچنین ایجاد امکان برای ثبت نام مجدد آن دسته از متقاضیانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، فراهم شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 409 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 و بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور ثبت نام کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال خالی ماندن بخشی از ظرفیت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد سال 99، ظرفیتی برابر با 143 هزار نفر برای تکمیل آن در نظر گرفته شد که این پذیرش بدون آزمون و تنها با معدل لیسانس است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اکوفارس: مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 و بیست و ششمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور ساعت 24 امروز 26 آذر 99 به پایان می رسد.