پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۶:۵۲May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکور ارشد»

اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1404-1403 اعلام شد داوطلبان ملزم هستند در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۰    
تاثیر معدل در کنکور ارشد یکی از مهم ترین سوالات داوطلبان این آزمون است. داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور بار ها با پیغام هایی مبنی بر اهمیت معدل در کنکور مواجه می شوند و این اهمیت به قدری است که نقض در معدل منجر به لغو قبولی داوطلب خواهد شد.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملّی سنجش و ارزشیابی نظام آموزشی گفت که مسئولیت طراحی و مدیریت تمام آزمون های کشور بر عهده این سازمان خواهد بود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۱:۳۲    
در این بسته خبری موضوعاتی چون، کاهش شدید دانشجو در موسسات غیرانتفاعی و آغاز ثبت نام از داوطلبان کنکور متقاضی ترمیم نمره و زمان انتشار نتایج اولیه کنکور ارشد و معرفی شدگان دکتری اعلام شدو دیگر موارد مرتبط که در ادامه آنها را مرور خواهیم کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد سال 1403 و فهرست معرفی شدگان کنکور دکتری 1403 را اعلام کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1403 در اواخر خرداد ماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۱    
اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد و کارنامه نهایی نیز مدتی پس از انتخاب رشته داوطلبان در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. اطلاع از زمان جواب کنکور کارشناسی ارشد 1403 در هر دو مرحله حائز اهمیت است ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام کلاس های کنکور روانشناسی و مشاوره (تخفیف ویژه عید فطر) مصاحبه کنکور دکتری کارگاه تخصصی spss-ept-msrt کلاس های کنکور ارشد و دکتری کلاس های نکته و تست بسته های آموزشی ویژه کنکور آمادگی برای کنکور 1404 روانشناسی و مشاوره ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۳    
خب، تبریک می گویم! تصمیم گرفته اید برای ورود به دنیای روانشناسی، قدم به عرصه کنکور ارشد بگذارید. اما حالا سردرگم هستید که بهترین منابع ارشد روانشناسی چیست؟ نگران نباشید، هم سفر کنکوری شما اینجاست تا در این مسیر پرپیچ و خم، یاری تان کند. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۲    
تصویر متفاوت از یک داوطلب کنکور ارشد در مشهد
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در اواخر اردیبهشت ماه خبر داد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مانند همیشه که برگزاری جلسات کنکور حواشی خودش را دارد، تصویر زیر یکی از همین حاشیه ها بود و تتو جالب این داوطلب کنکور سوژه لنز دوربین عکاس ها شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رقابت داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 صبح امروز جمعه 4 اسفندماه 1403 در 154 شهر کشور آغاز شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روند برگزاری آزمون کارشناسی ارشد برای پذیرش در تمام دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و دانشگاه آزاد اسلامی سال 1403 آغاز شد که طبق اعلام رئیس سازمان سنجش، نتایج اولیه در اواخر اردیبهشت 1403 اعلام می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۱    
کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403 صبح و بعد از ظهر امروز جمعه (4 اسفند 1402) در 154 شهر در حال برگزاری است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۲    
سازمان سنجش اعلام کرد فردا جمعه چهارم اسفند همزمان با کنکور ارشد و دکتری اینترنت قطع نمی شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آزمون مقطع دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال 1403 بعدازظهر روز جمعه به تاریخ چهارم اسفند ماه جاری برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۶    
کنکور کارشناسی ارشد و دکتری 1403 صبح و بعد از ظهر روز جمعه (4 اسفند 1402) در 154 شهر برگزار خواهد شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403، صبح و بعد از ظهر روز جمعه، چهارم اسفند ماه سال 1402 و بر اساس اطلاعات مندرج روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 در صبح و بعدازظهر چهارم اسفندماه 1402 در 154 شهر کشور برگزار می شود. کارت شرکت در آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: امکان تعویق و یا تغییر در برگزاری کنکور ارشد و دکترا وجود ندارد .
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات در آزمون کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی سال 1403 ساعت 24 امروز، 8 اسفند به پایان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۷:۲۵    
شهروند خبرنگاری به نمایندگی جمعی از داوطلبان کنکور ارشد و دکترای سال 1403 خواستار برگزاری این آزمون در اردیبهشت ماه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دانشگاه تربیت مدرس شرایط و جزییات پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان در دوره های کارشناسی ارشد سال 1403 را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1403 در روزهای 10 و 11 خردادماه 1403 برگزار می شود و ظرفیت اولیه پذیرش در این آزمون بیش از 4 هزار و 200 نفر اعلام شده است.
دوات آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۵    
سالهای پر تب و تاب کرونا تمام شده است اما هنوز شیوع بیماری های مختلف تنفسی جلسات کنکور را به تهدیدی جدی برای سلامتی تبدیل کرده است. چه باید کرد تا صحیح و سالم از جلسه کنکور برگردیم؟
ایتنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رویاهایتان را به عنوان هدف هایتان قرار دهید و با برنامه ریزی برای کنکور ارشد مامایی آن هم به طور دقیق و مداوم، به این هدف ها کم کم نزدیک شوید.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دوشنبه 02/8/29 ، تهران , (اخبار رسمی) : شما نگران قبولی کنکور ارشد و دکتری در سال آینده هستید و اگر چنین باشد، قطعاً مبلغی که بابت مسیریابی قبولی در آزمون ارشد و دکتری باید بپردازید در مقایسه با فرصت هایی که ممکن است بر اثر اتفاقات پیش بینی نشده از دست بدهید بسیار ناچیز است ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
موسسه کنکور روانشناسی نگاره (گروه آموزشی دکتر محمدی)، تنها مرکز تخصصی روانشناسی در کشور با همت و تلاشهای دکتر علیرضا محمدی پایه گذاری گردید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۱    
انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه رازی با همکاری اتحادیه انجمن های مهندسی شیمی، نفت و پلیمر و انجمن های علمی مهندسی شیمی همکار، وبینار کنکور ارشد مهندسی شیمی را برگزار می کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه 17 آبان پایان می یابد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۰۸:۱۳    
چهارشنبه 17 آبان، آخرین مهلت برای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 است. یکی از ابهاماتی که درخصوص کنکور ارشد برای داوطلبان مطرح است، این است که آیا می توان برای ارشد در رشته دیگری شرکت کرد و آیا این تغییر رشته، کار منطقی به حساب می آید؟ آیا یک داوطلب باید حتما رشته خودش [...]
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۲    
سلب مسئولیت: دیجیاتو صرفا نمایش دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد. طراحان سوال کنکور ارشد روانشناسی از چه کتاب های رفرنسی استفاده می کنند؟ با بررسی سوالات کنکور ارشد روانشناسی سال های اخیر می توانیم به این سوال پاسخ دهیم. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 310 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 خبر داد. علیرضا کریمیان در گفت وگو با پانا با بیان اینکه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تا روز 17 آبان ماه ادامه دارد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۷:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
دانشجویان اخراجی، مشمولان غایب و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد که تمایل به تحصیل مجدد در همان رشته را داشته باشند و فارغ التحصیلان با معدل کمتر از 12 مجاز به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 نیستند.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۲۱:۵۰    
بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، زمان ثبت نام کنکور ارشد نیمه اول آبان ادامه دارد. و زمان برگزاری آن اوایل اسفند ماه خواهد بود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 در تمام دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی، دانشگاه آزاد و بیست و نهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور تا 17آبان ماه خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 100هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تسهیلات سازمان سنجش در کنکور ارشد 1403 برای داوطلبان دارای معلولیت اعلام شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه هفتم آبان آغاز می شود.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۴۷ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی از امروز یکشنبه هفتم آبان آغاز می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 از فردا 7 آبان ماه آغاز می شود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۲۲:۱۱   + ۵۸ سایت دیگر  
متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و نهمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می توانند از هفته آینده با در نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای آزمون ...