سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۳:۴۱Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلبان»

ایرنا   ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار بیرجند گفت: تمهیدات و شرایط لازم برای آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا فراهم شده و توصیه این است که با توجه به شرایط کرونایی، داوطلبان روش های غیرحضوری را برای ثبت نام انتخاب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۱ دقیقه پیش    
دادستان کهگیلویه گفت: داوطلبان انتخابات شورای شهر از ورود با همراهان برای نامنویسی خودداری کنند، اگر بیایند بازداشت می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۲۰ دقیقه پیش    
حیدری گفت:چهار روش برای ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات ششمین دوره ی شورا های اسلامی شهر و روستا وجود دارد.
ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش    
ایسنا/کرمان رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از فردا 20 اسفند ماه آغاز می شود.
دیار جنوب   ۳۱ دقیقه پیش    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان دشتستان گفت: شرایط ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر اعلام شد. به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان، فتح الله نوروزی رئیس ستاد انتخابات شهرستان در این ارتباط اظهار داشت: پیرو اطلاعیه ی شماره 4 ...
نام نویسی از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از فردا 20 اسفند همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد آغاز می شود.
نبض بازار   ۴۹ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه سرمد، آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیأت مدیره خود را منتشر کرد.
صبح الوند   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱۴۰ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره شش خود زمان بندی و جزئیات ثبت نام الکترونیک و حضوری داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۰ دقیقه پیش    
ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا های اسلامی شهر همزمان با سراسر کشور از فردا در استان اصفهان آغاز می شود.
دانا   ۵۱ دقیقه پیش    
رئیس آموزش و پرورش شهرستان دنا گفت: نامه ای برای اختصاص سهمیه حوادث غیرمترقبه به وزارت خانه برای دانش آموزان داوطلب کنکوری سی سخت ارسال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
فرماندار همدان از آمادگی ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر و روستا خبر داد و گفت: همه زیرساخت های لازم فراهم شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری ایلام گفت: داوطلبان شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر به جای مراجعه به فرمانداری های 12 گانه استان از طریق اینترنت فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سخنگوی فرمانداری تهران از ثبت نام کاندیداهای شورای شهر تهران، ری و تجریش به صورت غیرحضوری از 20 تا 26 اسفند خبر داد.
شکراله حسن بیگی گفت: ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه مورخ 20/ 12/ 1399‬ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 26/ 12/ 1399‬ (جمعاً به مدت 7 روز) ادامه خواهد یافت.
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت:ثبت نام داوطلبان شورا های شهر همزمان با سراسر کشور از فردا چهارشنبه (20 اسفند) در استان آغاز می شود.
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، گفت: تمهیدات، تدابیرو شرایط لازم برای آغاز نام نویسی از داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در لارستان فراهم شده است.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
استاندار مازندران گفت: به دلیل اهمیت سلامت مردم هرگونه تجمع تبلیغاتی ممنوع است اما نامزدها می توانند از پتانسیل رسانه ملی و فضاهای مجازی استفاده کنند.
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عیسی فرهادی در گفت وگو با میزان، با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات شورا های شهر از فردا (20 اسفندماه) اظهارداشت: ثبت نام به دو صورت الکترونیکی و حضوری انجام می شود. ...
استانداری تهران   ۲ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قرچک با بیان اینکه داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از همین ایام قانونمداری خود را به نمایش بگذارند، گفت: تبلیغات زودهنگام داوطلبان انتخابات شوراها ممنوع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
داوطلبان شورا های اسلامی شهر از 20 تا 26 اسفند 1399 و داوطلبان شورا های اسلامی روستا از 16 تا 22 فروردین 1400 می توانند نام نویسی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر از فردا بیستم اسفند ماه آغاز می شود.
پیک هشت رود   ۳ ساعت پیش    
امین امینیان گفت: هنوز مصوبه ای مبنی بر الحاق این روستا به هشترود ابلاغ نشده و در انتخابات سال آینده در قالب روستا انتخابات شورا برگزار خواهد شد.
فرماندار شمیرانات به ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت الکترونیکی توصیه کرد.
معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر از فردا بیستم اسفندماه آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان بیرجند گفت: فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شورا های اسلامی شهر ، از فردا آغاز می شود.
عرف: معاون سیاسی وزیر کشور گفت:ملاک ما برای ارزیابی مجریان و همکارانمان قانون است و ما نمی توانیم در انتخابات جانبداری کنیم و مجاز نیستیم گرایش خود را در جریان انتخابات دخیل کنیم و این یعنی بی طرفی و امانتداری. ...
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ثمینی با اشاره به اینکه فرآیند انتخابات از 18 اسفند ماه آغاز می شود، گفت: ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 20 اسفند ماه به مدت یک هفته آغاز می شود.
نقدینه   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - شرکت بیمه سرمد، آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیأت مدیره خود را منتشر کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، این شرکت آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیأت مدیره خود را منتشر کرد. در متن این آگهی آمده است: آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیئت مدیره شرکت بیمه سرمد (سهامی عام) ...
دانا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جزئیات پذیرش دانشجوی دکتری پژوهشی در 57 رشته علوم پزشکی از طریق آزمون دکتری تخصصی اعلام شد. برای داوطلبان دوره دکتری پژوهشی داشتن مقاله الزامی است.
ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا های اسلامی شهر ها از ساعت هشت صبح فردا چهارشنبه بیستم اسفندماه آغاز می شود.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار ویژه شهرستان کرج زمانبندی و جزئیات ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر را تشریح کرد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار مشهد گفت: ثبت نام از داوطلبان عضویت در شورای اسلامی شهر ها، 20 اسفند ماه آغاز می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- پرداخت 32 میلیارد ریال زکات مال در مهریز، انجام ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها به صورت غیرحضوری ، لزوم نظارت و حمایت مردمی بر فروش و عرضه کالا و زکات علاوه بر برکت مال، سبب گشایش زندگی فقرا می شود و از جمله خبرهای 24 ساعت گذشته استان یزد است.
یزد فردا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهاباد در بازدید از روند اجرای این مانور گفت: دومین مانور ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با هدف تست سامانه اپلیکیشن موبایلی و دسکتاپی ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از 20 اسفند آغاز می شود.
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی گفت: مدارک 89 درصد داوطلبان استخدام در استانداری این استان که در آزمون فراگیر هشتم شرکت کرده اند توسط کمیته بررسی مدارک تایید شد. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با ثبت نام داوطلبان شرکت در آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی (PH.D ) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، شرایط مشمولیت سهمیه های پذیرش در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه ...
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
محقق اصلی کارازمایی بالینی واکسن رازی کووپارس ضمن تشریح روند تست انسانی این واکسن بر 13 نفر پیش قراول این طرح و موفقیت آن در مرحله اول تست، در عین حال از داوطلبان شرکت در مطالعه بالینی این واکسن خواست که برای ثبت نام اقدام کنند.
نصیر نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی ورامین در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: مراکز موسوم به مثبت زندگی 22 خدمت از جمله فرزندخواندگی، بازدید منزل، ارجاع به مراکز سطح بالاتر، شناسایی داوطلبان و خیران را به جامعه هدف ارائه می دهد ...
90 استاد دانشگاه در نامه ای ضمن ارائه 5 معضل اصلی اقتصادی کشور، خطاب به نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری 1400 خاطرنشان کردند: احساس تکلیف بدون پشتوانه تیم متخصص ظلمی نابخشودنی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۰:۴۷   + ۱۰۰ سایت دیگر  
وزیر کشور در حالی دستور شروع فرایند انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا را به فرمانداران و بخشداران سراسر کشور صادر کرد که ثبت نام از داوطلبان انتخابات شورا های اسلامی شهر از روز پنج شنبه آغاز می شود.
اقتصاد ایران: معاون سیاسی وزیر کشور گفت: ثبت نام ها از 20اسفند به صورت غیرحضوری و از طریق درگاه های موبایل و وب سایت و پیشخوان های دولت و همچنین به صورت حضوری شروع می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۱    
پژوهشگران در بریتانیا برخی از داوطلبان سالم در جهت اولین آزمایش انسانی واکسن احتمالی ویروس کرونا، عمدا مبتلا به این بیماری کردند. البته با رضایت خودشان. ...
مهرصبا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۳:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و رئیس حوزه انتخابیه میانه در تشریح جزئیات ثبت نام داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و پیرو اطلاعیه ی شماره 4 ستاد انتخابات کشور از آغاز فرایند ثبت نام از روز چهارشنبه 20 اسفند ماه خبر داد و گفت این فرایند براساس چهار روش ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد دبیر انجمن اسلامی مستقل دانشگاه علوم پزشکی یزد از انجام بیش از 3 هزار مور نظارت و بازرسی از اصناف یزد توسط داوطلبان جهادی این انجمن خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۲:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مسئول اپیدمیولوژیک کارآزمایی بالینی واکسن رازی کووپارس از داوطلبان 18 تا 55 ساله و سالم خواست که برای فازهای بعدی تست انسانی این واکسن ثبت نام کنند. به گزارش ایسنا، مسعود سلیمانی در نشست خبری که درباره کارآزمایی بالینی واکسن کووپارس ساخت موسسه رازی برگزار شد ...