جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۱۱May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفکر»

خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
فعالان دانشجویی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما به بیان دیدگاه های خود در خصوص مشارکت، شاخصه های رئیس جمهور دولت سیزدهم و نقش دانشجویان در تحول حکمرانی پرداختند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۴    
معاون سیاسی و راهبردی سازمان بسیج اساتید و طلاب گفت:امیدواریم شخصی در انتخابات رای بیاورد که به رهبری چشم بگوید و نسبت به ایشان تبعیت پذیری کامل داشته باشد تا رهبرانقلاب بتوانند با قوت بیشتر و با بازوان قوی مسیر انقلاب را به جلو ببرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابراهیمی پور با بیان اینکه روزی تفکر صهیونیست ها تحقق شعار از نیل تا فرات بود؛ ولی امروزه به دنبال امنیت در دیوارهای خود هستند، گفت: زمان زیادی تا نابودی این غده سرطانی باقی نمانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ساوه گفت: باید اختلافات را کنار بگذاریم چراکه در تفکر اسلامی انتخابات اعلام آمادگی برای خدمت است اما در غرب بدنبال برد و باخت و قمار سیاسی هستند و از حیثیت خود نیز برای برنده شدن در انتخابات مایه می گذارند اما در کشور اسلامی انتخابات باید فقط برای خدمت به مردم باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۵    
سرهنگ حیدری گفت: رفع موانع همه جانبه نیازمند تفکر بسیجی، حضور مدیران جوان و انقلابی و گروههای انقلابی ایثارگر و جهادی تاثیرگذار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مهدی شهر- امام جمعه مهدی شهر با بیان اینکه رئیس جمهور آتی کشور باید تفکر انقلابی داشته باشد، گفت: مردم باید به دنبال کسی باشند که به کاهش فاصله در طبقات اجتماعی توجه ویژه داشته باشد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۶    
تفکر انتقادی نوعی مهارت است که بهره مندی از آن باعث پیشرفت در زندگی اجتماعی و فردی هر انسانی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۱    
امام جمعه میشیگان تأکید کرد: در فرهنگ نمازگزار واقعی، جایی برای غیبت و تهمت و شایعه سازی باطل و ترور شخصیت و دروغ وجود ندارد. تعهد به نماز اول وقت، دیسیپلین حیاتی است که برکات آن در همه امور زندگی ظاهر می شود؛ نمازی که با تفکر عمیق همراه است.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: حکیم محمدعلی باقری، یکی دیگر از کسانی است که برای ثبت نام در وزارت کشور حاضر شده است. او می گوید برای کاندیداتوری نیامده اما می گوید هیچ کدام از کاندیداهای ما علم ندارند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله پاکاری در مراسم تجلیل از اساتید شاهد و ایثارگر حوزه و دانشگاه و عضو دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر استان،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معلم شهید،علامه مرتضی مطهری،اظهار کرد:شهید مطهری فیلسوف بزرگ و نادر زمان بود که توانست اندیشه و تفکر اسلامی را احیا کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۹    
حکیم محمدعلی باقری، یکی دیگر از کسانی است که برای ثبت نام در وزارت کشور حاضر شده است. او می گوید برای کاندیداتوری نیامده اما می گوید هیچ کدام از کاندیداهای ما علم ندارند. او بر این باور است که به ابرکاندیدا نیاز داریم و ویژگی هایی را برای دولت ابرکاندیدا نوشته است و در دست دارد ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۳    
علمای اهل سنت کردستان ضمن محکوم کردن کشتار بی گناه دختران مدرسه سیدالشهدای کابل، معتقدند: تفکری که دانش آموزان بی گناه افغانی را به خاک و خون می کشد ادامه همان تفکر زنده به گور کردن دختران در دوران عرب جاهلی است که به شکل تکفیری خود را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۱    
علمای اهل سنت کردستان ضمن محکوم کردن کشتار بی گناه دختران مدرسه سیدالشهدای کابل، معتقدند: تفکری که دانش آموزان بی گناه افغانی را به خاک و خون می کشد ادامه همان تفکر زنده به گور کردن دختران در دوران عرب جاهلی است که به شکل تکفیری خود را نشان می دهد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: پویایی سازمانی با واکاوی فلسفی ذهنیت های پنج گانه مدیران آموزش و پرورش معنا پیدا می کند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در نشست مشترک شورای معاونین استان و روسای شهرستان ها ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
با بررسی صوت منتشر شده ظریف نکات نشان می دهد این تناقض ها در سخنان ظریف یک هدف اصلی را دنبال می کند و آن تلاش برای توجیه وکاستن از بار ناتوانی و ناکارآمدی تفکر غربگرا در کشور است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۷    
مسئله ای که در انتخابات پیش رو جلب توجه می کند نگاه مثبت به انتخابات حزبی است، با توجه به پاسخگو نبودن دولت های قبلی در قبال کم کاری ها و عدم پاسخگویی این تفکر در حال شکل گیری است که اگر منتخب مردم حزب مشخصی باشد که طرز تفکر و دیدگاه های داخلی و بین المللی، سیاسی و اقتصادی مشخص باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۸    
گروه استان ها - فرمانده سپاه امامت تبریز، تنها راه حل مشکلات کشور را تفکر انقلابی و عمل جهادی دانست و گفت: اما راحل همواره تاکید داشتند که اگر تفکر و آرمان های انقلاب کنار گذاشته شود، کل ملت ایران سیلی خواهد خورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خاکزاد با بیان اینکه عملیات بیت المقدس مهمترین و بزرگترین عملیات دفاع مقدس بود، گفت: حماسه ها، تفکر های ناب ولایی، مقاومت و صبوری و رشادت های بی نظیر رزمندگان باید در تاریخ ثبت شود تا نسل به نسل، از آموزه های آن دفاع جانانه برای حفظ اسلام، بهره جویند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
محمد حاتمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: در شرایط شیوع کرونا آسیب پذیرترین قشر کودکان هستند چرا که آن ها مانند بزرگسالان از تفکر شناختی برخوردار نیستند تا کرونا را شناخته و مشکلات ناشی از آن را بپذیرند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اقصی نخشی پور روز سه شنبه در مراسم گرامیداشت مقام شامخ معلم اظهار داشت: طبق فرمایش امام راحل و عظیم الشان، معلمی شغل انبیا است چون مسیر تفکر و بنیاد ارزش های انسانی و اسلامی را در جامعه ترویج و تبیین می کند که رسالتی قابل توجه و ارزشی والا به شمار می رود. وی [...]
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از گروه دیگر رسانه های خبرگزاری دانشجو، چندین دوره است که انتخابات ریاست جمهوری در ایران حول دوگانه های کاذب می چرخد، دوگانه هایی که هرگز نشان از دو تفکر یا دو گفتمان رو در رو و مقابل هم یا دو نوع سیاست گذاری خاص نیست بلکه [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت گفت: برای تحول در حکمرانی باید در فکر و اندیشه مسئولان تحول ایجاد شود زیرا هنوز تفکر عده ای این است که ما نمی توانیم و برای چرخاندن اقتصادمان باید وابسته باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
غالب شدن این تفکر در میان نخبگان و روشنفکران غربگرای عهد قاجار که رژیم سلطنتی حاکم به عنوان حکومتی خودکامه خود را تابع هیچ قاعده و قانونی نمی داند، باعث تغییر نگرش آنان به این رژیم سلطنتی شد ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: به دنبال افزایش زیست پذیری شهر بوده و تبریز را با تفکر انسان محوری اداره کرده ایم.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام اسبق شرکت ملی پالایش و پخش گفت: در طول سالیان بعد از انقلاب، اغلب تفکری بر وزارت نفت حاکم بوده است که خام فروشی نفت را یک امر مقدس می داند؛ این تفکر توسط آقای زنگنه و تیم همراهشان نمایندگی می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سلسله نشست های بصیرتی و روشنگری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در دفتر خبرگزاری بسیج مازندران با حضور کارشناسان مسائل سیاسی حول محور های حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب درست، راه اندازی شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
هسته بین الملل بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در بیانیه ای تاکید کرد: هدف ترورها و قتل های هدفمند در افغانستان، مشروعیت بخشی به حضور نیروهای اشغالگر آمریکایی و ایجاد تفکر وابستگی به آنها است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام رفیعی علت عذاب قوم عاد و ثمود را زیبا جلوه دادن گناهانشان دانست و گفت: شیطان با جعل عناوین زیبا، کارهای زشت را توجیه می کند؛ برای مثال اسراف را سخاوت، وسواس را تمیزی و دینداری، ربا و کم فروشی را زرنگی، غیبت را بحث سیاسی، دروغ را سیاست، رشوه را هدیه و جنایت را شجاعت جلوه می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۱    
به گزارش مشرق ، حسن عابدینی در توئیتی نوشت: کاملا هریس معاون رییس جمهور امریکا در واکنش به اینکه قبل از نهایی شدن نامزدی بایدن در حزب دموکرات، او را به خاطر پرونده های متعدد آزار جنسی زنان بی کفایت خواندید با قهقهه گفت: "آن حرف دوران مناظره بود". ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۹    
مطهری گفت: شهید مطهری سبد کالای خانوار است، یعنی ایشان هم برای کودک کتاب نوشته هم برای اساتید برجسته.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۹    
مازندران - نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا با تأکید براین که در جامعه اسلامی نباید شاهد تفکر لیبرالی باشیم، گفت: تفکر غرب گرا به تفکر غرب گدا منتهی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا رخشانی با صدور پیامی 21 اردیبهشت؛ سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی را تبریک گفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، متن این پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: تفکر جهادی عامل بقای انقلاب و اقتدار ایران اسلامی بوده و همه ما مسئول ترویج این تفکر غنی هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: من با شعار نظم و قانون در سایه مکارم اخلاق آمده ام تا دولت مقتدر و منضبط تشکیل دهم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: به صورت مستقل وارد عرصه انتخابات شدم ولی به لحاظ تفکر اصولگرا هستم.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۲    
داودمدرسی یان به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت تفکر تکفیری از زمان شکل گیری خوارج در صدر اسلام وجود داشته است. این تفکر متحجر نه تنها وجود سایر تفکرات را محترم نمی شمارد بلکه حاضر است با انتحار خود آنان را از بین ببرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضوکمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در توئیتی به انفجار تروریستی در غرب کابل و شهادت دانش آموزان اشاره کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد قاضی در گفت وگو با میزان، با اشاره ایام روز جهانی قدس، این یوم الله را نمادی از نفرت عمومی دنیای اسلام نسبت به اشغالگری، ستم و جنایت رژیِم صهیونیستی و حامیان آن برشمرد و گفت: روز جهانی قدس ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله علوی بروجردی طی پیامی در مورد فاجعه تروریستی مکتب سیدالشهدای کابل گفت: بر دولت افغانستان، علماء و روحانیت این خطه و همه ارباب تفکر و درد آشنایان است که حرکتی مسئولانه، در حمایت از این مردم بی دفاع در پیش گیرند و اگر از عهده این مهم بر نمی آیند صریحاً اعلام کنند. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، مرحله سوم عملیات بیت المقدس (فتح خرمشهر) با تفکر بهره گیری از ضعف دشمن در 20 اردیبهشت ماه سال 1361 به صورت تعجیلی به اجرا در آمد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۶    
حوزه / مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت قزوین گفت: انقلاب اسلامی احیاگر تفکر دینی بود و امروز در سراسر نقاط جهان در حال گسترش و ترویج است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۰    
تفکر خردمندانه یک مهارت است که باید فرا گرفته شود. مسیر کسب این مهارت از مطالعه فردی می گذرد. یعنی هر چه بیشتر کتاب بخوانید، قدرت تشخیصتان افزایش می یابد و بهتر می توانید فکر کنید. شما با مطالعه فردی، توانایی اندیشیدن را که پایه و اساس گزینش های سایر مطالب است خواهید آموخت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۷    
زابل (پانا) - اساسنامه کنکور شهرستان زابل برای سال های 1400 تا 1403 طی جلسه ای در فرمانداری این شهرستان رونمایی شد. معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل در این جلسه برنامه ریزی را فرآیند تفکر در رابطه با فعالیت های لازم برای رسیدن به هدف مطلوب برشمرد و اظهار کرد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شصت و هشتمین نشست کانون تفکر اقتصاد دانشگاه یزد با محوریت تعیین اولویت های موضوعی کانون به صورت مجازی برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۷    
اولویت های پژوهشی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در جلسه شورای پژوهشی با حضور پریچهره مدیرکل بررسی شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۵    
سمیه گنجی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون مضمون کتاب تو جای همه آرزوهایم گفت: کتاب تو جای همه آرزوهایم به زندگی نامه یکی از رزمندگان لشکر فاطمیون تعلق دارد، شهید نعمت الله نجفی عارفی که به مکتب نرفته مراحل رشد را طی کرد و به معبود نزدیک شد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی استان همدان راه یابی 12 همکار فرهنگی استان به مرحله کشوری جشنواره تجارب برتر تربیتی و الگوی برتر تدریس خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۶    
نسیم ادبی تصویر زیر را در صفحه رسمی خود منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تفکر و نگرش گروهک های تندرو صهیونیستی مبتنی بر جایگزینی دینی است، یعنی تخریب کامل مسجد الاقصی و ساخت معبد کذایی یهود بر روی خرابه های آن.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۸    
آیین اختتامیه جشنواره های تربیتی با حضور مدیر کل ، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان ، برخی از برگزیده استانی و داوران جشنواره و از طریق شبکه شاد با حضور مدیران آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق ، معاونین پرورشی ، برگزیدگان و داوران جشنواره های تربیتی برگزار شد . ...