پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۵۱Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خلاقیت»

شارا   ۸ ساعت پیش    
کتاب "رویکردهای نوین کاربردی خلاقیت در روابط عمومی" به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان در 234 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۷    
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه گفت: تربیت معلمان توانمند و متعهد که بتوانند با خلاقیت و ابتکار زمینه تعلیم و تربیت نسل آینده را فراهم کنند، از الزامات اساسی و مهمی است که آموزش و پرورش باید به آن به طور جدی توجه کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زینی وند با بیان اینکه کم کاری ها باعث شده، فضای غالب کشور فضای ایثارگری نباشد؛ گفت: امروز راه اداره کشور سپردن امور به مردم و بازکردن میدان های اداره کشور برای بروز خلاقیت های جوان هایی است که کمتر از جوانان زمان جنگ نیستند
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۱    
حجت الاسلام واضحی آشتیانی گفت: نباید در اربعین به سخنرانی و مرثیه خوانی بسنده شود،با خلاقیت و کارهای جهادی، جوانان را به حقیقت اصلی دعوت کنیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دستیابی به رشد و توسعه اقتصادی پایدار همواره یکی از اهداف دولت ها به شمار می رود. در سال های اخیر و با پیشرفت علم و فناوری نحوه دستیابی جوامع به توسعه پایدار اقتصادی نسبت به قبل متفاوت شده و الزامات دیگری دارد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصاد شهری گفت: از آنجا که شهرداری ها پیشانی اقتصاد و محل تمرکز فعالیت های اقتصادی و نوآوری و خلاقیت و پیشرو در افزایش ثروت ملی هر کشور هستند در چنین شرایطی بیش از سایر بخش های جامعه آسیب می بینند و لازم است در این شرایط دولت های ملی آنها را یاری دهند.
زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۴:۲۱    
خلاقیت یا آفرینندگی توان ساختن یا خلق نمودن چیزی نو است، خواه راهکاری نو برای حل یک مشکل، یک روش یا یک دستگاه نو، و یا یک شیء یا فرم نو هنری.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۴    
خلاقیت نیروهای مردمی سبب شد درزمینه های گوناگون به نوعی خودکفایی برسیم، به ویژه در حوزه تجهیزات نظامی که با مشکلاتی زیادی برای تأمین آن روبرو بودیم موفق به پیشرفت های مناسبی شدیم و حتی دسترسی ما به تکنولوژی های جنگی و غیرجنگی به شکل بی سابقه ای با همراهی و همت نیروهای مردمی تسهیل شد؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۶    
وقتی با اجرای طرح های خلاقانه، مصرف برق در استان یزد تا 15 درصد کاهش می یابد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۱    
نشست فصلی مربیان، رابطان و کارشناسان ادبی کانون فارس با حضور هما اجتهادی، کارشناس آفرینش های ادبی کشور در شیراز برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰    
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه بردسکن گفت: گردان های سایبری خط مقدم جبهه در مقابله با مستکبرین است، لذا خلاقیت و تلاش رمز موفقیت گردان های سایبری است.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین عامل ادامۀ خلاقیت و ایده پردازی، اجازه سیر آزادانه در رهنمون های جدید، تأخیر در قضاوت تا یافتن حداکثر تعداد راه حل ها و در مجموع حفظ موهبت تفکر آزاد است.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم حذف بروکراسی اداری در کشور تاکید کرد و بروکراسی اداری را مانع توسعه دانست. علی کریمی فیروزجایی با بیان اینکه بروکراسی شدید اداری در کشور به مانع عمده برای توسعه تبدیل شده است، گفت: بروکراسی اداری عامل حذف خلاقیت و نوآوری در روند توسعه است. ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در جامعه امروز که بیکاری یکی از مهم ترین عوامل ایجاد آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی محسوب می شود، نقش کارآفرینان خصوصا ایده پردازان با خلاقیت های نوین نقش مهم و اثر گذاری در ایجاد امنیت و آسایش در محیط های اجتماعی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه ها کسب مهارت و خلاقیت را برای دانشجویان احیا می کنند براین اساس می توان شاهد شکوفایی نو در این مراکز بود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ دکتر محمدحسین قربانی زواره با حضور در برنامه امواج شبهه درباره روش ها و فنون رسانه ای در تصویرسازی ذهنی علیه ایران گفتگو کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۸    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر احیای کسب مهارت و خلاقیت حرکت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۴    
کرمان- ایرنا- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمان با تاکید بر به کارگیری خلاقیت و ابتکار عمل در فعالیت های فرهنگی و رسانه ای گفت: اهمیت فضای مجازی را دست کم نگیریم، علاوه بر منبر، ممبر هم داشته باشیم و شعبه دیگری از نهادهای فرهنگی را در فضای مجازی دایر کنیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲    
تهران (پانا ) - معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش منطقه 12 اوقات فراغت را بستر مناسبی برای بروز خلاقیت ها و نوآوری هادانست که در ایام کرونا؛ برنامه ریزی مناسب برای آن ضروری است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۰    
محققان خلاقیت را یکی از زیبا ترین و شگفت انگیز ترین خصیصه های انسان می دانند که می تواند به رشد و شکوفایی استعداد هایش کمک کند.صرف نظر از این که این مهارت به ما کمک می کند که به گونه ای متفاوت بیاندیشیم ، تصمیم بگیریم و عمل کنیم ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مجلسی با بیان اینکه هر پوستر را یک رسانه است، گفت: در سه مرحله محتوا، مرحله فرم و مرحله اجرا و ارائه اثر می توان خلاق بود و البته برای رسیدن به خلاقیت نیازمند تکنیک نیز هستیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۰۸    
حوزه/ معرفی الگوهای موفق کارآفرینی در شبکه افق سیما با عنوان "کارآفرینان" حرکتی ارزشمند و پرخیر و برکت در رسانه ملی است که البته باید این روند در آینده با در نظر گرفتن اصل خلاقیت و مخاطب شناسی ادامه پیدا کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: یافتن طلای گمشده در منزل نیازمند خلاقیت و راهکارهای ساده ای است که شاید دانستن آنها برای شما جالب باشد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۰۲    
ست کردن لباس یکی از مدهای جذابیست که این روز ها به خصوص در میان زوج ها بسیار محبوب شده است، ست دو نفره نه فقط به این معنا که صرفا لباس هایی شبیه به هم بپوشید بلکه با استفاده از رنگ ها و طراحی های مکمل و گاها متضاد و کمی چاشنی سلیقه و خلاقیت یک ست منحصر به فرد ایجاد کنید.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۲    
فعال و مربی قرآن لرستان با اشاره به تعطیلی کلاس های حضوری آموزش قرآن مؤسسات قرآن، گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا مجبور بودیم آموزش ها را به فضای مجازی بیاوریم. برای پیشبرد کار در این فضا نیازمند به ایده های جدید و خلاقیت در آموزش هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۲    
دهه شستی ها با خلاقیت و نوآوری کاری کردند کارستان و کارگاه کوچک تولید در و پنجره های دو جداره را در روستایی کوچک به بزرگترین تولید کننده این محصول در کشور تبدیل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگ کننده سپاه گیلان از اجرای 4 هزار و 230 برنامه هفته دفاع مقدس در گیلان خبر داد و گفت: مرکز رشد و خلاقیت شهید فخری زاده در مرکز استان راه اندازی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸    
نقاشی کردن کودکان خردسال، نه تنها می تواند منجر به رشد و پرورش خلاقیت در آنها شود، بلکه سبب برانگیختن هوش و ذکاوت ، تحریک هوش و هیجان در کودکان و همچنین سبب پیشرفت و ترقی آنها در زمینه های دیگر می شود ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۳    
تبریز(پانا)-معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی ضمن اشاره به پروژه مهر گفت هدف اصلی پروژه مهر خلق مدارس شاد و پر نشاط و ماندگار برای دانش آموزان همراه با خلاقیت و نوآوری مدیران مدارس است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۹۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای گفت: اگر واقعاً بخواهیم تحول به معنای واقعی شکل بگیرد باید در کنار همت و تلاش مضاعف، ایده های نو، ابتکار و خلاقیت و استفاده از فناوری های نوین را مورد توجه قرار دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دانشگاه پیام نور مرکز میاندوآب گفت: مرکز رشد این دانشگاه با هدف حمایت از ایده ها و خلاقیت های دانشجویی فعالیت خود را دوباره آغاز کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سرلشکر موسوی دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) را محل تولید علم و مرجع تاکتیک در کشور دانست و گفت: بسیاری از خلاقیت ها، تاکتیک ها و نوآوری ها از این دانشگاه آغاز می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۲    
طراحی اتاق خواب کودک تأثیر زیادی بر نحوه رشد و شخصیت آنها دارد، والدین باید مطمئن شوند که در عین زیبایی، فضایی راحت ایجاد می کنند. طراحی اتاق خواب دختر شما باید نشان دهنده ی شخصیت و علایق او باشد ...
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان کار و تولید موجب ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی و تشویق کارگران و کارفرمایان به خلاقیت و نوآوری در بخش خدمات، صنعت و کشاورزی می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق گفت: شک نکنید که با پیشرفت جهان ناچار هستیم از ظرفیت های جدید فضای مجازی و دیجیتال برای ترویج فرهنگ دینی استفاده کنیم، بنابراین ظرفیت ورود طلبه ها به عرصه های جدید فناوری های نو، بلاک چین ها، اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی را افزایش دهیم و حمایت کنیم.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در ادامۀ برنامه های استعدادیابی و فرهنگی با محوریت کارآفرینی، دوره خلاقیت و کارآفرینی ویژه معلمان مدارس سمپاد در استان خراسان شمالی در قالب برگزاری چهار کارگاه، به همت بنیاد نخبگان استان و با همکاری اداره سمپاد برگزار شد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، سید سعید هاشم زاده منتقد و مدرس سینما و تئاتر با برنامه گفتگوی فرهنگی در مورد طنز و تحولات اجتماعی مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هر کسی می تواند چمن مصنوعی داشته باشد، اما هر کسی نمی تواند با این محصول صرفه جویی کننده در مصرف آب و حتی عامل اصلی کاهش هزینه و وقت، از خود خلاقیت نشان دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۹    
سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دفاع مقدس باعث بروز، تقویت و جهش نهضت های رهایی بخش منطقه شد و وزن سیاسی کشور را در تراز جهانی بالا برد و به کشوری قدرتمند و تعیین کننده در جهان تبدیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داور بخش قانون پانزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، گفت: مدیران فرهنگی باید به هنرمندان آزادی عمل بدهند و نگاه کارمندی به هنرمند نداشته باشند. وقتی مدیران، هنرمندان را کارمندان اداری قلمداد کنند، امکان خلاقیت را از آنها می گیرند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۰    
بانوی ایران زمین عنوان نخستین جشنواره سراسری رادیویی است که با حضور حداکثری بانوان، چندی پیش، به همت فرهنگسرای سرو و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 6، با بخش های متنوعی از جمله گزارش مردمی، نمایش رادیویی، روایت داستانی، برنامه ترکیبی رادیویی (متن پلاتو، مجری، میکس و تدوین) و بخش ویژه خلاقیت (دوبله ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۲:۰۶    
یک کارآفرینی لرستانی گفت: مشکلات کشاورزی و مدیریت آب در استان نیازمند ورود کارآفرینان است . فاطمه حمیدی مقدم در گفت و گو اختصاصی با پایگاه خبری تمدن لر ، با بیان اینکه پیشنهادات نو همراه با خلاقیت توسط کارآفرینان، موجب تولید کالاها و خدمات جدید و در نتیجه موجب افزایش اشتغال زایی می شود ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۲:۰۱    
عرصه گردشگری افراد خلاقی دارد. اما بعضی افراد خلاقیت های عجیب و غریبی به خرج می دهند تا بتوانند نظر توریست ها را بخود جلب کنند، یکی از این تلاش ها ساخت هتل های کاملاً متفاوت است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مصطفی گیلانی نویسنده و زبان شناس در یادداشت کوتاهی به معرفی رویکرد بازیابی خلاقیت پرداخته است. رویکردی که با نگاهی تعاملی و تمرین محور به دنبال رها کردن خلاقیت هنری انسان ها از انسداد است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش اذربایجان غربی گفت بیان لطیف، ساده، روان و جذاب از ویژگی های شعر شهریار است. مهین منافی روز شنبه در وبینار کشوری شعر و ادب ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اعتقاد دارد آزادی عمل، پویایی و خلاقیت با تحقق تمرکززدایی صورت می گیرد اما به دلیل عدم تحقق این امر، امروزه شاهد ناکارآمدی در عرصه های مختلف هستیم.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر واحد اجتماعی سازمان با بیان اینکه شهر یزد به عنوان شهر دوستدار کودک انتخاب شده است گفت: باتوجه به نیاز احساس شده در مورد آموزش کودکان و نوجوانان در حوزه مفاهیم شهری و شهروندی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۰    
نیکجویان با بیان اینکه مسجد روحیه خودباوری، خلاقیت و هنری را در وجودش تقویت کرد، گفت: رویداد فهما و کرونا نیز موجب شدند تا تجربه فیلم سازی اعضای کانون فرهنگی هنری صمصام طور سیمرغ تقویت شود، و فیلم دعوت درجمع منتخبین مسابقه قرآنی1455قرار گیرد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان با بیان اینکه وکتور خط افق شهر تصویری از جمع ساختمان های نمادین یک شهر است، گفت: اصفهان به عنوان یک مقصد گردشگری و دارای ساختمان های شاخص بسیار، وکتوری ندارد تا بتواند به عنوان تجمیع نمادهای آن باشد.