پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۵۹Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسباب بازی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
5سرگرمی و اسباب بازی جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که با مشارکت بخش های خصوصی و دولتی در یک سال اخیر به تولید رسیده اند، رونمایی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی، این محصول فرهنگی را تأثیرگذارتر از کتاب دانست و گفت: در 6-7 سال ابتدایی شکل گیری شخصیت کودک، اسباب بازی نقشی ویژه دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، این روزها ششمین جشنواره ملی اسباب بازی در حال برگزاری است که در بخش فروش این جشنواره بیش از 1 هزار و 250 اسباب بازی و سرگرمی از 140 تولیدکننده داخلی با توجه به شرایط سنی و موضوع های مختلف ارائه شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب اسباب بازی ایران روایتی از دستاوردهای هویت سازترین صنعت فرهنگی امروز با حضور روسای فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی کتاب اسباب بازی ایران روایتی از دستاوردهای هویت سازترین صنعت فرهنگی امروز با حضور روسای فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب اسباب بازی ایران، صبح امروز چهارشنبه 6 اسفند 99 در مجمتع فرهنگی یادمان شهدای هفتم تیر برگزار شد.
پنج سرگرمی و اسباب بازی جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که با مشارکت بخش های خصوصی و دولتی در یک سال اخیر به تولید رسیده است در آیینی با حضور مسوولان و دست اندرکاران این حوزه رونمایی شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸    
مدیرکل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیین رونمایی از پنج سرگرمی جدید برگزاری این رویداد در شرایط کنونی کشور را فرصتی برای تحقق وسیع تر اهداف آن دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محققان دانشگاه فنی دانمارک با همکاری محققان دانشگاه میشیگان واقع در آمریکا و برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد با بررسی ترکیبات مورد استفاده برای تولید اسباب بازی های پلاستیکی، دریافتند در این اسباب بازی ها بیش از 100 ترکیب شیمیایی وجود دارد که می تواند برای کودکان خطرناک باشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۲    
پنج اسباب بازی جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیینی با حضور مسوولان و دست اندرکاران این حوزه روز سه شنبه 5 اسفند 1399 رونمایی شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۰    
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، با رویکردی نو در فضای مجازی در حال برگزاری است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز : این ساعتایی که توی مترو جوراب می فروشم، شبایی که بدون استراحت، بعد از نگهبانی روز، برای نگهبانی شب تا صبح، اضافه کار می مونم، فقط بچه هام میان جلوی چشمم. اون وقتی که بچه ام میگه بابا یه بسته بیسکویت برام بخر و من پول ندارم که حتی یه بسته بیسکویت بخرم. واقعا ندارم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آئین رونمایی از کتاب سال اسباب بازی ایران با موضوع روایتی از دست آوردهای هویت سازترین صنعت فرهنگی فردا 6 اسفندماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۴    
ابزارهای بازی یکی از مناسب ترین و پرکاربردترین ابزارها برای کودکان است که ارتباط کاملی با تربیت آن ها دارد که این موضوع اهمیت تهیه و خرید اسباب بازی ها را به میزان قابل توجه ای در میان والدین افزایش داده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱    
اقتصاد ایران: ششمین جشنواره اسباب بازی به صورت مجازی تا 11 اسفند دایر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۶    
اولین واحد تولید کننده اسباب بازی و ماشین فلزی کشور در ایوانکی گرمسار به بهره برداری رسید.
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۲    
در این مطلب می خواهیم توضیحاتی در باره خرید و قیمت ماشین شارژی، انواع ماشین شارژی، مشخصات مهم و اصلی ماشین شارژی و مدلهای مختلف این اسباب بازی محبوب ارائه دهیم. آن دسته از والدین گرامی که قصد خرید ماشین شارژی دارند با اطلاعات مناسب و دقیق بتوانند یک انتخاب خوب و درست داشته باشند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اسباب بازی یک محصول چندوجهی است که می توان به آن از جنبه های مختلف پرداخت، مثلاً از جنبه اقتصادی، تولید اسباب بازی به تنهایی بازار بزرگی را تشکیل می دهد، در کنار آن اقتصاد کودک، اقتصاد رسانه، انیمیشن و بازی های رایانه ای را داریم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۳    
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۱    
محسن حموله با ارائه پیشنهادی برای خانواده های ایرانی گفت: خانواده ها می توانند محصولات را به نام بچه ها خریداری کنند؛ وقتی بسته ای به نام کودک و یا نوجوان به درب منزلش ارسال می شود احساس غرور و خوشحالی می کند که به او بها داده شده و به نام خودش بسته ای را درب منزل آوردند و او تحویل می گیرد.
اسباب بازی های فرهنگ بنیان در بخش ویژه ای از ششمین جشنواره ملی اسباب بازی مورد توجه قرار گرفت و پس از بررسی آثار، برترین سرگرمی های این حوزه معرفی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بهنام زنگی پژوهشگر حوزه صنایع فرهنگی معتقد است، در جامعه ما بازی و اسباب بازی رسمیت ندارد و این خطای بزرگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از اسباب بازی های موجود در بازار، وارداتی است، اما در سال های اخیر فعالیت هایی برای حل این مشکل انجام شده است.
بازار فروش مجازی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 28 بهمن تا 11 اسفند 1399 در پایگاه اینترنتیirantoyfestival.ir برای عموم قابل دسترسی است.
کارشناسان ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به خانواده ها برای خرید اسباب بازی مناسب، مشاوره رایگان تلفنی می دهند.
وزیر آموزش و پرورش از بخش های مختلف ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۱    
بازی "گنج یک یک پنج" توسط سازمان اورژانس کشور در ششمین جشنواره ملی اسباب بازی ارائه می شود.
هم زمان با فعالیت بخش فروش و نمایشگاه تخصصی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی، برترین اسباب بازی های حوزه شناختی کودکان و نوجوانان از سوی کانون پرورش فکری معرفی شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۵    
در آخرین ماه سال 1399 جشنواره های "نمایش عروسکی تهران " و " اسباب بازی ایرانی" در فضای مجازی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۱    
سرویس اجتماعی ایکنا، در هفته گذشته اخبار و گزارشهایی در رابطه با وقف در دوره کرونا، نمایشگاه و جشنواره مد و لباس فجر، نمایشگاه اسباب بازی کودکان، جشنواره نوگلان حسینی، آسیب شناسی معماری شهری، گفت و گوی خانواده؛ ضرورت ها و نوآوری ها و آخرین وضعیت کرونا منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۵    
تولید اسباب بازی ، تجارتی پرسود و خاموش است که اگر جای خود را در سبد خرید خانواده ها پیدا کند ، به تولید و اشتغال کمک می کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. دختر بلندپرواز ترامپ این روزها چه می کند؟ فروش کتاب سوخته شده خانم نویسنده با قیمتی باورنکردنی در اهمیت مدیریت دستشویی! دلایل اینکه چرا دست هایتان همیشه می لرزد ده نمکی خودش را دار زد+عکس ...
نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از صبح روز 28 بهمن 1399 فعالیت خود را آغاز کرد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۰    
رکورد قیمت خودروهای مخصوص کودکان، روز شنبه در حراجی RM-Sotheby در پاریس، شکسته شد. شنبه سیزدهم فوریه، فراری 330 P2 Junior توسط مربی فرانسوی، De La Chapelle، به قیمت 110,000 یورو (133,325 دلار) به فروش رفت. این قیمت، بالاترین پیشنهادی است که برای یک خودرو کوچک اسباب بازی در تاریخ، ارائه شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مناسب ترین و بهترین اسباب بازی ها برای دوران پیش از دبستان ، اسباب بازی های آموزشی است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۰    
برترین ها: اسباب بازی های مختلف علاوه بر اینکه موجبات سرگرمی کودکان را فراهم میکنند، میتوانند راهی برای افزایش توانمندی های کودکان و کسب مهارت های لازم برای آن ها باشند. از همین رو خرید اسباب بازی برای کودکان از اهمیت ویژه ای برخوردار است ...
تندیس های ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آیینی به برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد اهدا شد.
داوران بخش عروسک ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پس از بررسی آثار رسیده به دبیرخانه، چهار عروسک را شایسته دریافت جایزه این بخش معرفی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
زن سالخورده با دیدن صحنه لانه کردن عنکبوت در داخل اسباب بازی نوه اش دچار ترس و وحشت شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۷    
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری روز 28 بهمن 1399 با حضور مسوولان جشنواره و کودکان و نوجوانان آغاز شد
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۵    
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی از صبح امروز 28 بهمن کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.
دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی گفت: بانک اطلاعاتی جامعی از تولیدکنندگان اسباب بازی های ایرانی در یک تارنمای مرجع برای همگان در دسترس قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ششمین جشنواره ملی اسباب بازی به صورت مجازی امروز 28 بهمن ماه آغاز به کار کرد و یکی از مزیت های خود را ارسال رایگان محصولات دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان از برگزاری نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی در کرمان خبرداد.
نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از صبح روز 28 بهمن 1399 فعالیت خود را آغاز کرد.
برگزیدگان بخش رقابتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز 28 بهمن 1399 معرفی و تجلیل شدند.
نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از صبح روز 28 بهمن 1399 فعالیت خود را آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه مجازی و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از امروز آغاز به کار می کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: سعید مولایی بعد از شکست های مفتضحانه ش با پرچم مغولستان، امروز برای مسابقات اسرائیل وارد تل آویو شد. آره دایی، وقتی خودت رو میکنی اسباب بازی یه عده برای زیر سوال بردن کشورت وضعت بهتر این نمیشه ...
نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی ششمین جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز 28 بهمن 1399 در سایت irantoyfestival.ir گشایش می یابد.