دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۵:۱۶Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث»

رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پلیس هلند اقدام به دستگیری رئیس یکی از بزرگ ترین باندهای قاچاق مواد مخدر در جهان کرده که حکم جلب او در استرالیا صادر شده است.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پلیس موفق به دستگیری متهمی شد که اطلاعات بیماران را اشتباه در پرونده پزشکیشان وارد کرده و باعث مرگ 3 تن شده است.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: با اعلام رضایت اولیای دم رفسنجانی، جوانی از قصاص رهایی یافت.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پلیس شهر سلما در ایالت تگزاس اعلام کرده که اپل واچ در شناسایی موقعیت یک خانم ربوده شده به آن ها کمک کرده است.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 6 اراذل و اوباش در بهشهر توسط پلیس بازداشت شدند.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری متهمان پرونده سرقت از خانه های مسکونی با ترفندی شیادانه خبر داد.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: تش سوزی موتور سیکلت در یک منزل مسکونی در مشهد رخ داد.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس جمهور عراق حکم اعدام 340 محکوم تروریستی و جنایی را تأیید کرد.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مصدوم یک حادثه ترافیکی در ماسال با بالگرد اورژانس هوایی گیلان به رشت منتقل شد.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: برخورد یک دستگاه خودروی پراید با یک نیسان یخچال دار در بزرگراه یادگار امام(ره)آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
گروه حوادث – بیش از یک روز است که یک سیلی توجه تمام شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است. سیلی ای که به ناحق به صورت سربازی که در حال انجام وظیفه اش بوده زده شده و آن کسی هم که سیلی زده یکی از قانون گذاران کشور بوده است ...
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: کارگر ساختمانی بر اثر برق گرفتگی به کام مرگ فرو رفت.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به منظور بررسی و ارزیابی اقدامات زیرساختی و رفاهی، از پس حوادث اخیر شهرستان اهواز و بندر امام، معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران، امروز به خوزستان سفر و در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شرکت کرد.
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: آنچه به عنوان قتل ناموسی شناخته می شود، در واقع نوعی ارتکاب به قتل است که در آن زنان یک خانواده به دست مردان خویشاوند و نزدیکان خود کشته می شود. قتل این زنان بیشتر به دلیل آن چه ننگین کردن شرافت خانواده خود توصیف می شود، صورت می گیرد.
رکنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: تبدیل انسان به زامبی با یک ماده مخدر در رسانه ها سوژه شد.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: وقتی حکم قصاص و زندان مرد جوان که متهم است که با همدستی سه دوست فراری اش دست به جنایت زده در دیوان عالی کشور شکسته شد ردیابی سه متهم فراری از سوی پلیس اینترپل در دستور کار قرار گرفت.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: بر اثر تصادف وانت پیکان با موتورسکلت در محور دهدشت - چرام یک نفر جان باخت.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم شهریاری گفت: جهت جلوگیری از شیوع کرونا و حوادث ناشی از شکستگی های دست و پا و فشار مضاعف بر کادر درمان محل تجمع و ازدحام تپه برفی سریاس توسط راهداران شهرستان پاوه تخریب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
حوادث امروز یکشنبه 5 بهمن ماه 99 در استان خوزستان را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان که از چهار سال قبل متهم به قتل زن مورد علاقه خود است،با رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافت.
کیهان   ۷ ساعت پیش    
(متواضعان) کسانی هستند که وقتی نام خدا برده می شود، دل هایشان پر از ترس از پروردگار می گردد. (ترس از مسئولیت هایی که بر دوش دارند که مبادا کوتاهی کرده باشند و دیگر اینکه) آنها در برابر حوادث دردناکی که در زندگیشان رخ می دهد ...
خبرگزاری دانشجو   ۷ ساعت پیش    
معاون آموزش و مسئول افسران ایمنی سازمان آتش نشانی تهران گفت: استاندارد های مرجع آتش نشانی صراحت اعلام می کنند که یک افسر ایمنی باید بر شرایط، فعالیت ها و عملکرد ها در حوادث نظارت کند تا مشخص شود که بر اساس برنامه ی مدیریت ریسک که در سازمان تعریف شده است.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: حکم قصاص و شلاق پسر جوان که با همدستی دختر خاله اش، شوهر وی را کشته و جنازه او را به آتش کشیده بود در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: طی روزهای آینده شاهد هوای گرم هستیم که این موضوع موجب ذوب شدن آب در ارتفاعات و جاری شدن آن به صورت روان آب خواهد شد که در نتیجه احتمال سقوط بهمن در کوهستان های استان وجود دارد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سقوط مرگبار یک جوان، مصدوم شدن 22 نفر در تصادف کامیون با اتوبوس، قمه کشی در درگیری خانوادگی، کشف بیش از 28 کیلوگرم تریاک و دستگیری قاتل 17 ساله توسط پلیس را در بسته حوادث ایمنا بخوانید.
حادثه 24   ۷ ساعت پیش    
مرگ پدر پس از قتل پسر 17 ساله اش در پیشوا فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری متهم 17 ساله که منجر به قتل یک نوجوان شده بود، خبر داد. طناب دار برگردن مسعود ده نمکی ...
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دختر 13 ساله در گچساران اقدام به خودکشی کرد.
رئیس فراکسیون مناطق محروم مجلس گفت: باید وضعیت امنیت کلاس های کانکسی در مناطق محروم مشخص شود تا از بروز حوادث تلخ جلوگیری شود.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: براثر برخورد دو خودرو در جنوب سیستان و بلوچستان 5تن جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت بحران بر لزوم پیش بینی یک طرح جامع برای بازسازی منازل و مناطق آسیب دیده از حوادث مانند آبگرفتگی ها در سطح کشور تاکید کرد.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان: گارد ساحلی اندونزی، دو نفتکش را که یکی از آن ها با پرچم ایران و دیگری با پرچم پاناما حرکت داشت را به ادعای آنچه انتقال غیر قانونی سوخت نامیده شده، توقیف کرد. ...
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا:پرسه یک سگ در مقابل بیمارستانی که صاحبش بستری شده به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.
عقیق   ۹ ساعت پیش    
کشور ما بستر اتفاقات و حوادث پی در پی و متنوع است در نتیجه این گونه جلسات باید بیش از پیش از برگزار شود تا انس و ملاطفت این جمع نورانی بیش تر گردد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: عاملان قتل احمد دولت آبادی توسط پلیس دستگیر شدند
میزان   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - در این بسته حوادث مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را پنجم بهمن ماه مشاهده می کنید. بیشتر بخوانید: پروتکل های بهداشتی بدون تنش اجرا شد بیشتر بخوانید: کاهش 50 درصدی تردد ها و 38 درصدی تصادفات در بحران کرونا بیشتر بخوانید: اقدام سرباز راهور کاملا قانونی بود ...
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد مجروح برای ادامه درمان، با بالگرد اورژانس از ماسال به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : محمد حسن آقا از روز سه شنبه 30 دیماه سال جاری گم شده است.
برترین ها / رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: پلنگ نماد تنوع زیستی استان گلستان است که تصویر استراحت آن در منطقه ای از پارک ملی گلستان را محسن حدادی محیط بان گلستان شکار کرده است.
راهبردنامه   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سردار حسین عبدی روز یکشنبه در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با جمعیت هلال احمر استان با اشاره به ماموریت های مختلف نیروی انتظامی، اظهار داشت: تعدد ماموریت هایی که توسط نیروی انتظامی انجام می شود، کم نظیر است و این نیروی مردمی در تمامی حوادث طبیعی و غیرطبیعی حضور فعال دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان از برخورد پژو پارس با موتور سیکلت و برجا ماندن 3 کشته و زخمی در رفسنجان خبرداد.
اقتصادگردان   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در نخستین جلسه هیات امنای صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی، با اشاره به پیگیری های دو دهه ای دولت های مختلف برای راه اندازی این صندوق، امروز را یکی از روزهای بیاد ماندنی برای صنعت بیمه خواند که موجب اطمینان خاطر شهروندان در مقابل این گونه حوادث خواهد شد.
رکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جسد سه غارنورد که در پی یافتن گنج جان خود را از دست دادند کشف شد.یکی از آنها برای امدادرسانی به دو نفر دیگر راهی غار شده بود.