دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۶:۳۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زمین خواری»

رییس کل دادگستری استان البرز جزییات جدید از باند بزرگ زمین خواری نظرآباد را مطرح کرد و گفت: تاکنون 40نفر از مدیران و مسئولان در این پرونده مشارکت داشته و متهم هستند.
کرج رسا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، رئیس کل دادگستری استان البرز با اشاره به دستگیری 40 متهم در پرونده زمین خواری شرکت فلاحتی، گفت: در این پرونده از نیرو های شهرداری، آموزش و پرورش و ثبت اسناد و املاک به جرم ارتشا و دست درازی به اموال دولتی دستگیر شده اند. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۸    
معاون دادستان مشهد از اجرای طرح برخورد با مالکان دستگاه های مکانیکی خبر داد که بازوی افراد زمین خوارهستند و افزود: در این زمینه بیش از پنج دستگاه لودر و بیل مکانیکی توقیف شده است.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ هرمزگان_ فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزار متر مربع زمین خواری به ارزش 10میلیارد ریال درشهرستان بندر عباس خبر داد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار حوادث روز استان فارس را می توانید در بسته ویژه حوادث شیرازه مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- کشف 14 تن مواد مخدر در استان، کاهش 40 درصدی بارندگی در استان، دستگیری 34 نفر از اراذل و اوباش در شاهرود، درگیری 36 روستای دامغان با بیماری سالک و ممانعت پلیس از 2800متر زمین خواری در مهدیشهر بخشی از مهمترین خبرهای استان سمنان در هفته گذشته بود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان جیرفت گفت: موضوع زمین خواری و تغییر غیرمجاز کاربری اراضی در شهرک خالق آباد، تبدیل به یکی از مشکلات اجتماعی در شهر جیرفت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فساد و زمین خواری اروپایی ها پس از قدرت گرفتن بهایی ها در دوران پهلوی در مجموعه مستند خیابان داور مورد بررسی قرار گرفته است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۳    
به گزارش هه وال موکریان ، زمین خواری ها و تصرف اراضی ملی در شهرستان مهاباد در این سال ها بالا گرفته است. یکی از این موارد تصرف اراضی حاشیه سد مهاباد در قالب باغات و خانه باغ های ویلایی است که تا کنون علیرغم تخریب توسط شورای تامین در سال 98 ...
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 34 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش 68 میلیارد ریال در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد. عصر کاسپین/ سردار “عزیزاله ملکی” با بیان اینکه زمین خواری تعرض به منابع طبیعی و اراضی ملی بوده و جرم است اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی با اعلام پلمب دفتر موقوفه رضوان در مشهد از تشدید برخورد با زمین خواری و دست اندازی به حقوق بیت المال در استان خراسان رضو ی خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۱    
حمیدیه شهری تاریخی است که آثار بسیار زیادی را می توان در آن مشاهده کرد. از بین این آثار، اما تنها دو اثر ثبت ملی شدند و یکی از آن ها محوطه تاریخی حمیدیه است که در سال 1381 به شماره 7930 در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است و دیگری کوشک تاریخی حمیدیه است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان “اقلید” از کشف زمین خواری 11 هکتاری به ارزش 5 میلیارد ریال و دستگیری یک نفر در این زمینه خبر داد. به گزارش اول فارس ، سرهنگ “مراد صارمی” در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : روز دوشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی با تاکید بر ضرورت حفظ سرمایه های ملی و مردمی از دست افراد فرصت طلب و سودجو افزود ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
شبکه مستند به بهانه صدسالگی کودتای رضاخان در سوم اسفند 1299 مجموعه مستند ثبت با سند برابر نیست را برای نخستین بار روی آنتن تلویزیون می برد. ثبت با سند برابر نیست از اسناد منتشر نشده ای مربوط به املاک رضا پهلوی رونمایی می کند ...
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو هزار و240 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای سرریگ جزیره قشم خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان گفت: زمین خواری 2862 متری به ارزش بالغ بر 40 میلیارد ریال در شهرستان مهدیشهر کشف شد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امروزه اهمیت فضای سبز در کاهش آلودگی هوا به خصوص در کلان شهرها بر کسی پوشیده نیست و مدیریت شهری مشهد همواره بر این مساله تاکید داشته است که از آن جمله می توان به اقدامات انجام شده در جهت توسعه کمربند سبز جنوبی اشاره کرد، همچنین علاوه بر تاثیر بسزای این فضا در کاهش آلودگی های هوا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سه قاضی و مسئول در دادگستری البرز پیش از آنکه اراضی یک نهالستان در کرج را خریداری کنند، اراضی آن را در قطعات متعدد به کارمندان دادگستری و دیگران فروخته اند؛ اما رأی بدوی دادگاه به نفع آنان بود!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان همدان از کشف زمین خواری به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان رزن خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- ورود دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه به موضوع برخورد با زمین خواری و متصرفان منابع طبیعی این روزها به نقل محافل مختلف این شهرستان و همچنین شبکه های اجتماعی فضای مجازی تبدیل شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۹    
دکه صبح زاگرس در این قسمت از خبرهای کوتاه خود به معمای زمین خواری جریان خواص در گچساران ، جاده خونی دنا از جمله خبرهای داع دکه صبح زاگرس است که به آن اشاره شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۴    
موضوعاتی پیرامون زمین خواری در گچسارات مطرح می شود که به نظر می رسد اعطا و واگذاری اراضی ملی تحت عناوین مختلف به برخی افراد سودجو و منفعت طلب و بانفوذ مطرح باشد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف یک فقره زمین خواری و تصرف در اراضی موات به ارزش 15 میلیارد ریال در جنت آباد خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲    
گروه استان ها- کرمان- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف یک مورد زمین خواری و تصرف اراضی دولتی به ارزش 10 میلیارد ریال و دستگیری یک متهم در این عملیات خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها _ هرمزگان_ فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 125 هکتار زمین خواری به ارزش625 میلیارد ریال در شهرستان بندر عباس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از آزاد سازی اراضی کشاورزی به ارزش بیش از 50 میلیارد ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زمینخواری در شهرستان مهر گسترده و سازمان یافته است و کسانی که خود باید الگوی قانون گرایی و فریاد شعور و عدالت و انضباط اجتماعی باشند و کسانی که خود باید مروج و مبلغ ترویج فرهنگ حسنه مشارکت در امور خیریه در جامعه باشند، متاسفانه ذی نفع و هدایتگر چنین فساد هایی اقتصادی اند ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس، در برنامه جهان آرا حضور یافت و به درباره برخی مسائل سیاسی روز صحبت کرد. بخشی از سخنان پزشکیان به این شرح است: - نباید بگذارند کسی 8 هزار میلیارد تومان اختلاس کند و بعد او را دستگیر کنند، اصلا نباید چنین امکانی وجود داشته باشد. ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ معین رمضانی* *کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی یکی از معضلات کنونی کشور که به دغدغه مهم دولت و دستگاه قضایی تبدیل شده است پدیده معروف به زمین خواری و تعدی به منابع طبیعی و اراضی ملی است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 21هزار و 540 مترمربع از اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای ریگو و دفاری خبر داد و گفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۵    
فتونیوز صبح زاگرس در این قسمت از عکس نوشته های خود به ماجرای جنجالی ادامه تعریض پروژه بزرگ یاسوج به سی سخت اشاره دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها- جانشین انتظامی گلستان با اشاره به اجرای سومین مرحله طرح مبارزه با زمین خواری گفت: 49 هکتار از اراضی ملی استان به ارزش 60 میلیارد ریال که به صورت غیرقانونی تصاحب شده بود، رفع تصرف شد.
مرآت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از کاهش پدیده زمین خواری با اجرای قانون کاداستر خبرداد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با انتقاد از افزایش خرید و فروش های قولنامه ای گفت: این نوع خرید و فروش ها زمین خواری را تسهیل کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۲    
مدت هاست بر لزوم مبارزه با زمین خواری تاکید می شود اما همچنان شاهد هستیم بستر و کوهپایه های دنا مورد هجوم زمین خوران قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن تاکید بر لزوم مقابله با زمین خواری وعده داد: حکم تخریب سازه های غیرمجاز در کمترین زمان ممکن در استان اجرایی شود.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 590 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در محدوده خارج از طرح هادی روستای خالدین جزیره قشم خبر داد و گفت ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۹    
شرایط خوب کشاورزی، سکونت و سرمایه گذاری در این منطقه، از نظر اهالی این روستا، دستمایه ای شده تا عده ای به این منطقه چشم طمعی بدوزند و زمین از این منطقه بخواهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش وپرورش در آیین انعقاد تفاهم نامه سه جانبه آموزش وپرورش، سازمان ثبت و بنیاد مسکن؛اظهار کرد: بیش از 38 هزار ملک آموزش وپرورش از امروز دارای سند می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس ادعاهای مطرح شده با عنوان "روستا خواری در استان فارس و تثبیت و صدور اسناد دهها هکتار از اراضی ملی در شهرستان مهر به نام اوقاف و امور خیریه" را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۷:۵۹    
گروه استان ها- منطقه ساوه و زرندیه درحالی طعمه ای قابل توجه برای ویژه خواران است که رئیس کل دادگستری استان مرکزی تاکید کرد: با هر ویژه خواری و زمین خواری در استان برخورد قاطع قضایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در بازدید از مناطق معدنی سوادکوه گفت: آنچه مشاهده کردیم از آنچه به ما گزارش شده بود فاجعه بارتر است، هم دامنه کوه به شدت، غیراصولی و غیرقانونی برداشت شده و هم در مجاورت آن که هر لحظه امکان ریزش مناطق بالادست آن وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
در ایران جانور عجیبی پیدا شده که مثل شَتِه عمل می کند، با این تفاوت که شته برگ درختان را می خورد؛ ولی این جانور تاجدار زمین خوار است و هرچه قدر هم املاک مردم را می خورد ...
در قسمتی از این نامه آمده است: آنچه که هنوز در خبرگزاری ها در دسترس است، اتهاماتی می باشد که به او زده شده بود، از زمین خواری و کلاهبرداری 400 میلیاردی همکار او تا مفاسد عدیده ای من جمله پروژه دکترسازی از درس نخوانده هایی که بعضی شاید رنگ و بوی جزوه و درس و کلاس را هم ندیده بودند را شامل می شد!
رییس یگان حفاظت از اراضی خالصه دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 62هزار و 510 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای دفاری جزیره قشم خبر داد و گفت: این اقدام دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۳:۰۵    
یکی از مهم ترین چالش های فراروی شهرداری ها، مقابله با تخلفات ساختمانی است که شامل احداث سازه ها به روشی فراقانونی و بی ضابطه به انگیزه های مختلف از جمله یافتن سرپناه، نپرداختن حقوق قانونی یا زمین خواری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی دادگستری استان یزد از دستگیری مهندس شرارت و زمین خواری در یزد خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها – هرمزگان – فرمانده انتظامی استان از کشف 6 هکتار زمین خواری اراضی ملی به ارزش 60 میلیارد ریال و دستگیری یک متهم در این رابطه، در شهرستان "بندرعباس"، خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی خالصه دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 62هزار و 510 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای دفاری جزیره قشم خبر داد و گفت: این اقدام دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر مبارزه با زمین خواری و احقاق حقوق مردم جزیره قشم ...