یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۰۸Oct 2020 25

جدیدترین‌های «زمین خواری»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 2 هکتار از اراضی منابع طبیعی به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان زنجان که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره زمین خواری به ارزش 4 میلیارد ریال در شهرستان کنگان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۱۳    
نوشهر- برخی از روستاییان حاشیه محور اصلی نوشهر- رویان با بیان اینکه اقدام برخی دستگاه های خدمات رسان نظیر گاز و راه مصداق زمین خواری است از اعمال سلایق در تعیین حرایم طرح های گازرسانی و راه انتقاد کردند.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شیخ فرهنگ پس از 16 سال از تریبون نماز جمعه مسجدسلیمان کناره گیری کرد/ به قولی که به شما داده ام پایبند و در کنار شما در بحث حوزه های علمیه، مساجد، هیئات و.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهدمقدس گفت: صدور اسناد تک برگ مانع جدی گسترش روند زمین خواری در مشهد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- سرپرست پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی یزد گفت: جرایم اقتصادی به خصوص فرار مالیاتی، احتکار و زمین خواری در سال جاری و نسبت به مدت مشابه سال گذشته در مجموع 30 درصد در استان افزایش یافته است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۹    
اتحادخبر: اتحاد خبر: اهالی روستای گلدشت دشتستان در نامه ای به استاندار بوشهر معترض زمین خواری در محدوده سد رئیسعلی دلواری شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: مبارزه با زمین خواری و حریم راه ها در اردبیل تشدید می شود و در این زمینه استفاده از ظرفیت های قانونی دستگا ه های اجرایی برای پیشگیری از تخلفات اولویت اساسی است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک خوزستان هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از زمین خواری در استان عنوان کرد و افزود : نزدیک به 46 هزار متر مربع عرصه های منابع طبیعی خوزستان جزو منابع ملی است و کاری جهادی در نظام ثبتی کشور می طلبد . ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیین تکریم و معارفه مدیرکل ثبت اسناد استان سمنان، با حضور مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد. ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۴    
فندقلو – سطل زباله – گلخانه – فشار خون – اسالم – متکدی – ازناو خلخال – یارانه – المان نوروز – زمین خواری
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
https://shahrkhan.ir/38197
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری و مبارزه با پدیده زمین خواری و ساخت و ساز های غیرمجاز، 88 قطعه باغ ویلا و دیوار کشی غیر مجاز در اراضی کشاورزی دزفول قلع و قمع شد.
ایل نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۱    
یک منبع ناشناس در تماس با ایل نیوز گفت؛بیایید به داد ما برسید .مدیریت فامیلی، شهر چلگرد را به روز سیاه نشانده است.او می گفت؛در شهر چلگرد برای بیش از 9هکتار از اراضی بدون رعایت ماده 101 سهم شهرداری مجوز صادر شده است که43درصد این 9هکتار سهم شهرداری است و به لطف مدیریت فامیلی این مدل زمین خواری در شهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از پدیده زمین خواری 58 هزار و 890 هکتار از عرصه های منابع طبیعی پلاک نودان شهرستان کازرون با اخذ سند تک برگ تحت مالکیت دولت قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در راستای جلوگیری از زمین خواری و رفع تصرف اراضی ملی طی شش ماه گذشته 117 هکتار اراضی ملی شهرستان جهرم از دست متصرفان آزاد و به بیت المال بازگردانده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت : در 6 ماه نخست امسال 160 پرونده به ارزشی 722 میلیارد تومان در حوزه زمین خواری تشکیل شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۰    
امروز مطالبی همچون دلیل اصلی شیوع کرونا در جایگاه های سوخت / خبر خوش اردکانیان از آزاد سازی زمین خواری ها / اختصاص یارانه انرژی نیازمند بسترسازی دولت است / جدیدترین روش تولید انرژی پاک از ضایعات ؛ در سایت نبض انرژی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۸    
گرگان - ایرنا - فرمانده انتظامی گلستان گفت که در نیمه نخست امسال 24 فقره زمین خواری به متراژ 153 هزار مترمربع و ارزش هزار و 500 میلیارد ریال در این استان کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۵    
فرمانده انتظامی گلستان گفت: در طی 6 ماهه ابتدای سال جاری 24 فقره زمین خواری به متراژ 153 هزار مترمربع و به ارزش 150 میلیارد تومان در گلستان کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی گلستان گفت: امسال 24 فقره زمین خواری به متراژ 153 هزار متر و ارزش 150 میلیارد تومان در استان کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: پرونده کوهنورد مفقودی ارتفاعات کردکوی در حال پیگیری است و تاکنون 3 نفر بازداشت شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۷    
فاضل دادگر گفت: در حوزه جرائم اقتصادی به همت پلیس امنیت اقتصادی 24 پرونده زمین خواری به مساحت 153 هزار متر مربع به ارزش ریالی 150 میلیارد تومان تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۴    
گرگان- فرمانده انتظامی گلستان با بیان این که 153 هزار مترمربع زمین خواری در استان کشف شد، گفت: دو درصد سارقان گلستان تحصیلات عالیه دارند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اوقاف استان فارس در جوابیه ای، درخصوص گزارش آفتاب نیوز مبنی بر زمین خواری در برخی روستاهای این استان توضیحاتی ارائه کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وریا حسن پور، عضو شورای شهر سردشت در گفت و گو با خبرنگار کردپرس بیان کرد: در شرایط بحران اقتصادی کنونی حساسیت کمیسیون عمران در راستای حفظ بیت المال دوچندان شده اما متأسفانه در این مدت در شهر سردشت شاهد عدم اجرای صحیح برخی از پروژه ها و عدم رعایت توازن و تعادل در توزیع پروژه های عمرانی شهرداری در ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مرد در سایه اقتصاد ایران کیست؟، رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس نهم بازداشت شد! ارتباط روحانی با اصلاح طلبان پس از هاشمی، آیا زنان همچنان به دلیل جنسیت رد صلاحیت خواهند شد؟! کاندیدای اجاره ای احمدی نژاد کیست؟ زمین خواری با سند کشاورزی و املاک وقفی، دو نگاه سرمرزی به تحریم تازه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بندرعباس گفت: در مورد زمین خواری در مناطق بخش مرکزی بندرعباس از دستگاه قضایی می خواهم با قدرت به این مسائل بپردازند. البته تاکنون برخوردهای خوبی صورت گرفته و ضروری است تا این برخوردها با زمین خواران با جدیت ادامه پیدا کند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
با پدیده هایی چون زمین خواری ، دریا ،جنگل ،جاده خواری و.... آشنایی دارید اما برای اولین بار نهر خواری در کشور آن هم نهر اصلی فیض آباد و حریم آن مشهور به شاه نهر !!!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۲    
یکی از اهالی روستای نظم آباد اراک نسبت به خطر شیوع پدیده زمین خواری در این روستا هشدار داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدتقی تقی زاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند در گفت وگو با میزان از کشف یک کلاهبرداری در فروش هشت هزار قطعه زمین خبر داد و بیان کرد: در این پرونده زمین خواری که متهمان آن به دام افتادند در منطقه بکر اسب چران و سرهار فردی با تأسیس یک شرکت تعاونی اقدام به فروش هشت هزار قطعه 250 متری از ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- در راستای مقابله با زمین خواری با صدور احکام قضایئی 22 هکتار از اراضی ملی در دیلم استان بوشهر رفع تصرف و به بیت المال برگردانده شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دیّر در استان بوشهر از کشف یک فقره زمین خواری و تصرف در اراضی ملّی به ارزش سه میلیارد ریال خبر داد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ سرویس اجتماعی: سید رحمان سیدزاده، دادستان بندرانزلی با حفظ سمت به ریاست حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان گیلان منصوب شد. وی پیش از دادستانی بندرانزلی، ریاست دادگستری رضوانشهر را برعهده داشت. ظاهرا قرار است دادستان جدید بندرانزلی به زودی معرفی گردد. ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رییس کل دادگستری استان تهران از تشکیل مجتمع قضایی ویژه رسیدگی به جرایم زمین خواری در آینده نزدیک خبر داد. محمدجواد حشمتی، رئیس کل دادگستری استان تهران در سومین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی و منابع طبیعی استان تهران از تشکیل مجتمع قضائی ویژه رسیدگی به جرایم زمین خواری در ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - قانون جامع حدنگار، موسوم به کاداستر ، از جمله قوانین مترقی در پیشگیری از زمین خواری است که با اجرای آن در آذربایجان شرقی، تاکنون مالکیت 760 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی استان تثبیت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
داستان ورامین گفت: عده ای سود جو با سوء استفاده از شرایط موجود در این منطقه اقتصادی، به سوداگری، زمین خواری و تغییر کاربری اراضی کشاورزی مبادرت کردند که قطعا" دادستانی با آنهابرخورد قاطع وقانونی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا-روزنامه صبح ساحل روز سه شنبه 15مهرماه سال جاری تیتر جزییات کشف زمین خواری 16میلیاردی در هرمز را به نقل از فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک فقره زمین خواری در جزیره هرمز و دستگیری یک متهم با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی قشم، از رفع تصرف 3 هزارو700 متر از اراضی دولتی به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان قشم که به صورت غیرقانونی تصرف شده بود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی میاندورود از آزاد سازی 2 هکتار از منابع طبیعی این شهرستان از چنگ یک زمینخوار در این شهرستان خبر داد .
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، واژه زمین خواری مدت هاست که در بی قانونی های مرسوم کشور ما جا خوش کرده و پول های هنگفتی را عاید زمین خواران کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۴۶    
فرمانده انتظامی چالوس از کشف زمین خواری 100 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف زمین خواری 100 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -سید محمد هاشمی مقدم با بیان این مطلب که با اجرای قانون کاداستر می توان تضمین کرد که پایان زمین خواری های حرفه ای در کشور در پیش است، گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۷    
اردبیل - ایرنا - امام جمعه نیر گفت: دولت و قوق قضاییه با بکارگیری راهکارهای مناسب باید از تعرض به سرمایه های ملی از جمله زمین خواری جلوگیری کنند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی مقدم گفت: متأسفانه یکی از خلاء هایی که در کشور با آن مواجه هستیم زمین خواری و کوه خواری است که مقام معظم رهبری هم تاکید دارند زمین های ملی باید از غصب شدن نجات پیدا کنند که در این راستا از سال های قبل قانون کاداستر در دست اجرا است که اگر این قانون به درستی و کامل اجرا شود قطعاً زمین خواری به ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۴    
نشریه چشم انداز اردبیل در شماره جدید به موضوع سفر رئیس قوه قضاییه به اردبیل پرداخته و موضوع زمین خواری در این استان را از زوایای دیگر مورد بررسی قرار داده است. ”
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۶    
نشریه چشم انداز اردبیل نوشت: چرا رئیسی از روند مبارزه با زمین خواری در اردبیل ناراضی است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 72 هزار مترمربع از اراضی ملی از دست متصرفان خارج شد.