جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چرخه تولید»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع 143 واحد مرغداری، 102 واحد فعال و نیمه فعال است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به تعداد واحد های تولیدی تحت تملک شبکه بانکی، از پیگیری این ستاد در راستای برگشت این واحدها به چرخه تولید خبر داد و اعلام کرد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا جعفری در گفت وگو با میزان، پیرو سفر آیت الله رئیسی به استان همدان، گفت: همه فعالیت های اقتصادی زمانی که به مشکل برمی خورند دادرس نهایی آن ها قوه قضاییه است به خصوص اینکه در سال های اخیر به دلیل رشد تورم در کشور همه فعالان اقتصادی کسب و کارشان دچار مشکل شده است که مجبور بودند با منابع مالی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۱    
با بازگشت 30 واحد تولیدی راکد در کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید برای 518 نفر شغل ایجاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: کارخانه قند قهستان در شهرستان درمیان با تلاش مستمر سرمایه گذاران در سال جاری احیا و راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
با بازگشت 30 واحد تولیدی راکد در کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید برای 518 نفر شغل ایجاد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بوئین زهرا گفت: با پیگیری های انجام شده در یک سال گذشته 12 واحد صنعتی راکد در شهرستان به چرخه تولید و فعالیت بازگشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 30 واحد مرغداری راکد این استان قابلیت احیاء و بازگشت به چرخه تولید دارند و 25 واحد دیگر باید احداث شود تا مشکل گوشت مرغ استان رفع شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: در راستای فعال سازی واحدهای تولیدی راکد، واحد معدنی سنگ آهن چاه بیگی نی ریز که غیرفعال بود، به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
با عقد قرارداد شرکت دیارخودروی گلپایگان با شرکتی چینی خط تولید محصول جدید این شرکت راه اندازی و پس از 18 ماه به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: دستگاه قضایی درصدد باز کردن گره ها و مشکلات واحد های تولیدی است و سعی دارد تا حد امکان کارخانه ها به چرخه تولید برگردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۰    
امیر چگینی در گفت وگو با میزان، با اشاره به رویکرد قوه قضاییه در حمایت از تولید اظهار کرد: تولید در کشور رکن اصلی فعالیت های اقتصادی است که متاسفانه در ایران و سایر کشور های نفتی به دلیل واردات بی رویه کالا مغفول مانده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: این شهرستان با داشتن پنج معدن طلا به عنوان شهرستان طلایی شرق کشور مطرح است و طبق برنامه ریزی های انجام شده کارخانه فرآوری جوار معدن طلای شادان در سال جاری به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
شادان، کودکان و هیرد، معادنی هستند که واحد فرآوری یکی از آن ها آماده بهره برداری و دو واحد دیگر نیز در حال نصب ماشین آلات کارخانه است و تا پایان سال وارد چرخه تولید طلا می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اسلامی، کارشناس اقتصادی معتقد است رونق تولید و کنترل نقدینگی در کنار مهار نوسانات بازار ارز می تواند منجر به تقویت قدرت پول ملی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مراغه به اجرای 11 مورد قلع و قمع و آزادسازی اراضی کشاورزی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با اجرای قلع و قمع تغییر کاربری اراضی، یک هکتار از زمین های کشاورزی و باغی به چرخه تولید محصولات زراعی و میوه بازگردانده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
در راستای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدائی ها، یک واحد تولیدی شیر و فرآورده های لبنی در شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان که 10 سال گذشته غیرفعال بود به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری 34 جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از بازگشت 30 واحد به چرخه تولید در سال قبل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آرزو حسینی جوان 28 ساله اردبیلی است که بر حسب علاقه خود به فرش وارد چرخه تولید فرش دستباف شده و اکنون 250 نفر در کارگاه های وی مشغول کار شده اند که حداقل 100 نفر از آن ها تحت پوشش کمیته امداد هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: در سال گذشته با اقدامات حمایتی که در سطح استان انجام شد 67کارخانه راکد وتعطیل استان ، مجددا به چرخه تولید بازگشت.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: مهدی نداف زاده افزود: صرفا 9 درصد از تولید سال 99 به محصولات جدید اختصاص داشت اما در سال جاری، برنامه ریزی تامین و تدارک قطعات خودروهای جدید که وارد چرخه تولید می شوند، نیازمند عزم جدی زنجیره تأمین و مجموعه ساپکو خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل نیروگاه برق شهید مفتح همدان گفت: واحد شماره یک این نیروگاه که به دلیل انجام تعمیرات به صورت موقت از چرخه تولید برق خارج شده بود، به همت مهندسان، به شبکه تولید نیروی برق کشور بازگشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- رئیس سازمان صمت ایلام از بازگشت 25 واحد صنعتی و تولیدی راکد استان به چرخه تولید طی یک سال گذشته خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران معتقد است، یکی از راهکارهای مهم برای اینکه معادن کشور فعال باشند، ایجاد پنجره واحد و عملیاتی کردن آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-رئیس سازمان صمت ایلام از بازگشت 25 واحد صنعتی و تولیدی در استان ایلام به چرخه تولید طی یک سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت که با اقدامات موثر و هدفمند 120 واحد نیمه فعال و راکد استان در سال گذشته احیا و به چرخه تولید بازگشتند.
سیدعلی اکبر کلانتر در گفت وگو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این که تولید بیش از پیش برای رونق به حمایت نیاز دارد اظهار کرد: تولید فقط در حوزه صنعت و معدن نیست و بخش های دیگر را شامل می شوند که چرخه تولید را تکمیل می کند. وی با اشاره به این که کرونا بر حوزه های مختلف اقتصاد [...] ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار همدان گفت:20 واحد تولیدی همدان به چرخه تولید بازگشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ادریس دینارزهی گفت: با اجرای تفاهم نامه ای با شرکت شهرک های صنعتی که به صورت ویژه و تنها برای سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده بود، واحدهای تولیدی نوپا و یا نیمه تعطیل به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از مشکلات مالی و حقوقی که یک سال پیش گریبانگیر یک شرکت تولیدی شده و آن را به تعطیلی کشانده بود، با پیگیری های دادگستری آذربایجان شرقی این کارخانه به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی همدان از افتتاح 81 طرح کشاورزی با 226 میلیارد تومان سرمایه گذاری خبر داد و گفت: سال گذشته 49 واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشت که عمده مشکل آنها تملک بانک ها بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷    
محمدمهدی اقبال پور از راه اندازی 500 واحد راکد و نیمه فعال به چرخه تولید در مازندران خبر داد و گفت: در سال جدید به 700 واحد تولیدی خدمات ارائه می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اختصاص تجهیزات به بخش درمان/ 15 معدن به چرخه تولید باز می گردد/ ادامه آشفتگی در بازار مرغ، عناوین مهم روزنامه های امروز 19 اردیبهشت در چهارمحال و بختیاری است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۳۸    
رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا از راه اندازی 500 واحد راکد و نیمه فعال به چرخه تولید هم خبر داد و گفت: در سال جدید به 700 واحد تولیدی خدمات ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
امسال 100واحد تولیدی راکد و غیر فعال به چرخه تولید باز خواهند گشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد گفت: 9 واحد غیرفعال این شهرستان طی یک سال گذشته به چرخه تولید بازگشته و دوباره فعال شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام محمدعلی نظری با بیان اینکه در راستای تأکیدات ویژه ریاست قوه قضائیه و سیاست های تحولی قوه قضائیه یکی از اولویت های دستگاه قضایی حمایت از تولید و سرمایه گذاری مشروع است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایرنا نوشت: ابوالفضل نصیری درباره بازگشت کارخانه تصفیه شکر و تولید قند اهر به چرخه تولید گفت: این کارخانه از سال 97 به علت اختلافات حقوقی با شرکت کشت و صنعت مغان با مشکل مواجه شده بود که رایزنی ها و تشکیل جلسات متعدد ریاست دادگستری آذربایجان شرقی و دستگاه قضایی شهرستان با طرفین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول با تاکید بر لزوم تکمیل چرخه تولید در این شهرستان گفت: کمیته برنامه ریزی برای سرمایه گذاری در شهرستان ایجاد شده است که طرح های اقتصادی را پیش از اجرا بررسی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی اعلام کرد: سال گذشته تعداد 107 واحد تولیدی راکد در شهرک های صنعتی این خطه به چرخه تولید بازگشتند و شرکت ما رتبه دوم کشوری را کسب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی شهرستان خوسف گفت: 31 واحد مرغداری در این شهرستان پس از مهار بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان به چرخه تولید بازگشتند و جوجه ریزی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار اشتهارد با بیان اینکه طی مدت اخیر بسیاری از واحدهای صنعتی و تولیدی در این شهرستان به چرخه تولید بازگشته و یا فعالیت خود را توسعه داده اند، گفت: این موضوع باعث شده واحدهای مستقر در اشتهارد به شدت به نیروی کار نیاز پیدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سازمان صمت چهارمحال و بختیاری از احیای 15 معدن در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع گلخانه مومن آباد واقع در شهرستان سروستان با اعطای تسهیلات حمایتی تولید به مبلغ 12 میلیارد ریال فعال و به چرخه تولید بازگشت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عباس حسینی پویا با اشاره به صدور دستور قضایی برای جلوگیری از تخریب شرکت لوله سازی خوزستان اظهار کرد: فعلا جلوی حراج این شرکت را گرفته ایم؛ پیشنهاد می کنم کارگروهی زیر نظر استاندار خوزستان تشکیل شود و به مشکلات شرکت رسیدگی و آن ها را حل کند تا شرکت به چرخه تولید بازگردد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی نوشهر گفت: 4000 مترمربع اراضی کشاورزی نوشهر به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶    
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی از جمله اهداف سازمان جهاد کشاورزی است که در این راستا واحد های راکد صنایع تبدیلی وارد چرخه تولید می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ایوان گفت: به همت مسئولان و با تزریق اعتبارات کارخانه تولید میلگرد این شهرستان به چرخه تولید بازگشت تا زمینه اشتغال 60 نفر بصورت مستقیم فراهم شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از بازگشت 35 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در این استان خبرداد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسدالله جعفری گفت: پرونده 13 واحد مرغداری دارای مشکل در استان بررسی شد که تا به کنون با پیگیری های انجام شده چهار واحد از آنها به چرخه تولید بازگشتند.