یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۴۶Oct 2020 25

جدیدترین‌های «چرخه تولید»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸    
گروه استان ها - امروز به همت دادگستری استان زنجان 9 واحد از 18 واحد مشکل دار تولیدی در استان به چرخه تولید بازگشتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره با ارزیابی اتاق بازرگانی کشور گفت: بر اساس ارزیابی اتاق بازرگانی کشور به عنوان یک نهاد مستقل، آذربایجان غربی در 6 ماهه اول امسال رتبه نخست بهبود محیط فضای کسب و کار در کشور را به خود اختصاص داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴    
شاد از رسیدگی به 150 پرونده واحد های تولیدی سبزوار باهدف مرتفع کردن و رفع موانع تولید در کلینیک های صنعت و کشاورزی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
وام برای ازدواج مجددهاست، منتها باید یک فاصله ای بین ازدواج اول و ازدواج دوم باشه. ما با آشنایی که تو بانک مرکزی داریم، می تونیم این کار رو انجام بدیم . این ادعای یک دلال است که مدعی می شود با واسطه گری فردی در بانک مرکزی و دستکاری اطلاعات توسط وی، ازدواج مجددها هم می توانند وام ازدواج دریافت کنند!
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-دبیر اقتصاد مقاومتی دادگستری زنجان،گفت: با تلاش دستگاه قضایی دراستان زنجان از 18 واحد صنعتی تعطیل 9 واحد وارد چرخه تولید شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۰    
کردستان- الماسی، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 20 واحد تولیدی راکد در این استان تا پایان سال جاری به چرخه تولید باز می گردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: در نیمه نخست امسال 30 واحد راکد به چرخه تولید بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود بر ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب سد سهند تاکید کرد و گفت: تکمیل چرخه تولید محصولات کشاورزی و ایجاد صنایع تبدیلی در پایاب این سد به اشتغال و رونق اقتصاد منطقه کمک می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۸    
همدان- 80 طرح تولیدی راکد از ابتدای سال گذشته تاکنون در استان همدان احیا شده و به چرخه تولید برگشته و در حالی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به دنبال احیای مابقی واحدهای راکد است که بدهکاران بانکی تقاضای تقسیط بدهی ها را دارند اما از آنجا که منابع بانکی کاهش یافته این امر چالشی جدی ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - تحریم های ظالمانه اقتصادی علیه کشور و شیوع کرونا، وضعیت اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده اما با وجود این مشکلات تولید و صادرات استان یزد متوقف نشد و چرخه تولید در این دیار با همت صنعتگران، تولیدکنندگان و کشاورزان فعال نگه داشته شد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با حمایت دادگستری گلستان، پنج واحد تولیدی از ابتدای امسال، به چرخه تولید بازگشتند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گالیکش- فرماتدار گالیکش گفت: با رفع مشکل زیست محیطی کارخانه سیمان پیوند گلستان به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان گفت: با حمایت دادگستری، پنج واحد تولیدی در گلستان از ابتدای امسال، به چرخه تولید بازگشتند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۵:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال با اشاره به این که از سال 97، گواهی محدود ارقام بومی و محلی در دستور کار موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال با هدف حفظ این ارقام در چرخه تولید و بهبود کیفیت بذر آنها قرار گرفته است ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت:هزار و 718 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی داریم که وزارت اقتصاد امور دارایی و بانک مرکزی موظف به ارائه گزارش اقدامات خود در راستای دستورات رئیس جمهور شدند و موظف به بررسی وضعیت واحد های تحت تملک شدند .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت:سال گذشته 116 واحد راکد احیا و امسال هم تاکنون 56 واحد راکد احیاء و به چرخه تولید بازگشت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: بر اساس آخرین آمار 1718 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی قرار دارند که در کوتاه ترین زمان به چرخه تولید باز می گردند. ...
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بارتاب ایلام- رئیس کل دادگستری استان ایلام در بازدید از واحد تولید میلگرد فولادی ایوانغرب گفت: این واحد تولیدی از سال 97 تاکنون تعطیل بوده و با پیگیری های صورت گرفته توسط ستاد اقتصاد مقاومتی استان و نهادهای اجرایی، مقرر شد که این واحد صنعتی ظرف 2 ماه آینده به چرخه تولید بازگردد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از احیای 15 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در طی هفت ماهه نخست امسال در استان اردبیل خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از افزایش بازگشت واحدهای صنعتی راکد کشور به مدار تولید خبر داد و گفت: طبق دستور جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قرار شد تعداد 2 هزار واحد صنعتی راکد مستقر در شهرک های صنعتی تا پایان سال به چرخه تولید بازگردند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵    
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی، گفت: تعداد 2 هزار و 576 واحد تولیدی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان فعالیت دارند که حدود 84 درصد از این واحدها فعال هستند و با ظرفیت های مختلف، مشغول به کار هستند و میزان اشتغالزایی آن ها حدود 61 هزار نفر است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور در بازدید از مجموعه گل و گیاه رویش آمل، از بازگشت 2000 واحد تولیدی راکد در تملک بانک به چرخه تولید خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۸    
آمل- معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور مجموع واحدهای تولیدی راکد در کشور را 10 هزار واحد بیان کرد و گفت: دو هزار واحد تولیدی راکد در کشور به چرخه تولید باز می گردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان شرقی از بازگشت 40 واحد تولیدی صنعتی مستقر در داخل شهرکها و نواحی صنعتی استان به چرخه در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - استاندار قم در بازدید و افتتاح واحدهای منطقه صنعتی نیزار گفت: در 6 ماهه نخست 17 واحد از مجموع 25 واحد راکد و نیمه راکد فعال شدند و مابقی نیز تا پایان سال به چرخه تولید باز می گردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: بر اساس آخرین آمار هزار و 718 واحد تولیدی تحت تملک شبکه بانکی قرار دارند که در کوتاه ترین زمان به چرخه تولید باز می گردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دین پرست گفت: در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای بازگشت به چرخه تولید 4 هزار و 500 واحد معدنی برنامه ریزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- قائم مقام سازمان توسعه ونوسازی معادن وصنایع معدنی ایران ( ایمیدرو) گفت: بررسی ها نشان می دهد از ابتدای امسال تاکنون ( نزدیک به هفت ماه) تعداد 147 معدن کوچک مقیاس که راکد بودند، احیا و به چرخه تولید پیوستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
واحد های راکد تولیدی که واگذار شدند دو ماه فرصت دارند به چرخه تولید برگردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معادن، آنچه که سیستان و بلوچستان از آن غنی است و به خوبی می توانند در چرخه تولید و توسعه اقتصادی، نقش ایفاء کنند، البته به همت سرمایه گذارانی که این مسیر را هموار می سازند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ساعت 24-شرایط بحرانی و عجیب و غریبی که ویروس مهلک کرونا از اواخر سال گذشته بر سینمای ایران تحمیل کرده اساسا ادامه حیات این صنعت را با چالش جدی مواجه کرده است ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دین پرست مهمترین موارد دستور کار نود هشتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور را که سه شنبه 29 مهرماه برگزار می شود، تشریح کرد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در راستای برنامه بازگردانی واحدهای راکد به چرخه تولید و صیانت از اشتغال در سال جهش تولید، سامانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در بستر بهین یاب به صورت پایلوت کشوری در آذربایجان شرقی راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کشاورز نی ریزی پس از 8 بار کشت ناموفق با به ثمر نشاندن محصول پاپایا، استان فارس را در چرخه تولید کنندگان جهانی این میوه استوایی قرار داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران که 15 درصد از ظرفیت تولید محصولات فولادی کشور را بخود اختصاص داده، پس از سالها رکود در سال جهش تولید به چرخه تولید و رونق بازگشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲    
با تلاس مهندسین در مجتمع گل گهر سیرجان غبار کارخانه به چرخه تولید کنسانتره برگشت
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 33 واحد صنعتی، تولیدی راکد این استان امسال با پیگیری های انجام شده به چرخه تولید و اشتغال بازگشت.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۷    
گروه جامعه: رئیس دانشکده و انیستیتو تحقیقات تغذیه ای گفت: سالانه 1.3 میلیارد تن مواد غذایی در دنیا از چرخه تولید تا مصرف ( از مزرعه تا سفره) به صورت ضایعات دفن می شوند که حدود 2.3 درصد آن سهم ایران است.جلال الدین میرزایی رزاز رئیس دانشکده و انیستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور درباره [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشکده و انیستیتو تحقیقات تغذیه ای گفت: سالانه 1.3 میلیارد تن مواد غذایی در دنیا از چرخه تولید تا مصرف ( از مزرعه تا سفره) به صورت ضایعات دفن می شوند که حدود 2.3 درصد آن سهم ایران است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی تعیین تکلیف پروژه فولاد، بازگشت کارخانه قند به چرخه تولید، بررسی مشکلات پروژه های راه فسا- نوبندگان و بازدید از واحدهای دامداری را از جمله اقدامات انجام گرفته در سرکشی بر حوزه انتخابیه خود طی هفته گذشته برشمرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۹    
موسوی از آزادسازی 172 هکتار اراضی کشاورزی در استان البرز خبر داد و گفت: با حکم قضایی 172 هکتار از اراضی کشاورزی استان که به صورت غیر مجاز تغییر کاربری شده بودند طی یک هفته گذشته به چرخه تولید بازگشتند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۳    
خودروی ال 90 که در کشور ما طرفداران فراوانی دارد مدتی است به دلیل تحریم از چرخه تولید خارج شده است اما مدل جدید این خودرو با ظاهری تهاجمی و جوان پسند رونمایی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت از امور اراضی کشاورزی استان البرز اعلام کرد که با حکم قضایی 172 هکتار از اراضی کشاورزی استان که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بودند طی هفته گذشته به چرخه تولید باز گشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷    
گروه استان ها- معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 41 واحد و کارگاه تولیدی استان قزوین با مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به چرخه تولید ملی بازگشتند.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۱    
پرورش قرقاول از صفر تا صد پرورش قرقاول از صفر تا صد شامل چرخه تولید کامل قرقاول است که با ارائه نکات کلیدی موثر و کامل به شما در ایجاد یک کسب و کار پر سود کمک می کند. پرورش قرقاول در منزل ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در جلسه بازدید استاندار یزد و هیات همراه شان از مجتمع مس سونگون، گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران انرژی های مورد نیاز خود یعنی آب و برق و .. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - استاندار زنجان اعلام کرد ارزش سرمایه گذاری واحدهایی که امسال به چرخه تولید بازمی گردند، پنج هزار میلیارد تومان است که این برنامه در مراحل نهایی شدن قرار دارد. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، کارگران، این قشر اثرگذار در اقتصاد، نیازهایی دارند که در صورت کم توجهی به این نیازها، بدون شک چرخه تولید و اقتصاد کشور با مشکل مواجه می شود. مسائل مالی و بهبود شرایط رفاهی آنان از یک سو و امنیت شغلی از سوی دیگر مهم ترین نیازهای کارگران را تشکیل می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول بسیج جامعه کارگری همدان از اجرای طرح شهید کریمی خبر داد و گفت: با اجرای این طرح نیز توانستیم واحد 18تولیدی از 46 واحدی تولیدی راکد استان را به چرخه تولید بازگردانیم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت حمایت از واحدهای تولیدی اظهار کرد ...