پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۳:۰۵Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چرخه تولید»

نصیر نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر گروسی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این زمینه طی امسال بیش از 40 واحد تولیدی مورد بازدید قرار گرفته است که در جریان این بازدیدها 22 واحد تولیدی تعطیل شده یا دچار مشکل با حمایت دستگاه قضایی استان به چرخه تولید بازگشته است. رییس کل دادگستری [...]
هنر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۱    
مدیرفروش کیان تایرالبرز گفت: ما از وزارت صمت درخواست می کنیم که به ما در بحث اختصاص ارزنیمایی کمک کنند. امروزما برای ادامه دار بودن چرخه تولید خودمان از ارز نیمایی و آزاد استفاده می کنیم تا تولید مان متوقف نشود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) می گوید: تعاونی آب معدنی دنا و کارخانه قند یاسوج را به چرخه تولید بازمی گردانیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۴    
رشت- استاندار گیلان احیای واحدهای راکد و بازگشت کارخانه های تعطیل و تملیک شده به چرخه تولید را جزو برنامه های مهم سال جهش تولید در استان بیان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) می گوید: تعاونی آب معدنی دنا و کارخانه قند یاسوج را به چرخه تولید باز می گردانیم.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
امین امینیان شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار راهبردنامه افزود: این مهم نشان دهنده جایگاه ارزشمند شهرستان در چرخه تولید استراتژیک ترین محصول کشاورزی در سطح کشور است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از بازگشت 70 واحد معدنی غیرفعال به چرخه تولید خبر داد و گفت: این معادن از سال گذشته به جمع واحدهای فعال استان اضافه شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۸    
شهرکرد - ایرنا - 20 واحد صنعتی با هزینه یک هزار و 252 میلیارد و 193 میلیون ریال سرمایه ثابت و 302 میلیارد ریال تسهیلات در چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید بازگشتند. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به رفع موانع تولید دو واحد تولیدی بر اهمیت رونق تولید داخلی و بازگرداندن واحدهای تولیدی به چرخه تولید تاکید کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۷    
امیدوارم مشکل تمام غول های صنعتی-تولیدی کشور برطرف بشن تا به چرخه تولید و اقتدار سابق برگردن امان از "نماد" سازی ها ... آدم ها و سازمان ها خودشون باید آینه بدست باشن وقتی با هیجان آدرس اشتباه می دهند، نتیجه آن آتش در خرمن انداختن است تکبیر همینا قشنگی های بازار هستن بخدا ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون بهداشت مجلس با انتقاد از عملکرد ستاد ملی کرونا، از فروش بیش از 3 میلیون تومانی داروی ضدکرونای ایرانی در ناصرخسرو خبر داد و گفت: ضعف در حمایت از تولید داروی ضدکرونای ایرانی و اطاله وقت، به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملایر گفت: دو کارگاه تولیدی مبلمان منبت واقع در شهرک صنعتی خوشه ملایر که به علت عدم پرداخت به موقع تسهیلات در اختیار بانک قرار گرفته بود به چرخه تولید بازگشت.
کارشناسان می گویند ممکن است تعطیلی پالایشگاه ها در تگزاس به خاطر یخبندان و بازگشت آنها به چرخه تولید هفته ها طول بکشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۰    
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی روز شنبه در حاشیه بازدید از کارخانه قند یاسوج، اظهار داشت: تعطیلی این کارخانه به عنوان یک مرکز تولیدی برای شهر یاسوج، استان کهگیلویه و بویراحمد و کشور قابل توجیه نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس قوه قضاییه گفت: با هماهنگی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و متولیان حوزه صنعت و حل مشکلات قضایی، به زودی کارخانه قند یاسوج به چرخه تولید بر می گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: کارخانه قند یاسوج، یک سرمایه و ثروت ملی است که باید هر چه سریعتر به چرخه تولید بازگردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: واقعیت آن است که تعداد قابل توجهی از واحدهای تولیدی به تملک بانک ها درآمدند که با پیگیری های قوه قضاییه و سازمان بازرسی یا از تعطیلی آنها جلوگیری شد و یا مجدد به چرخه تولید برگشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس قوه قضائیه گفت: کارخانه قند یاسوج، یک سرمایه و ثروت ملی است که باید هر چه سریعتر به چرخه تولید بازگردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه تعطیلی کارخانه قند یاسوج بعد از 5 سال قابل توجیه نیست، گفت: بانک تجارت سریعتر این کارخانه را به چرخه تولید بازگرداند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۵۱    
زارع با بیان اینکه از سال گذشته تا کنون 420 واحد تولیدی با حمایت دولت به چرخه تولید بازگشتند گفت: 69 واحد تولیدی استان در تملک بانک ها هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه تعداد واحدهای تولیدی در تملک بانک از 117واحد به 69 واحد کاهش یافته است، گفت: در روزهای آینده 20 واحد به چرخه تولید باز می گردد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 27 واحد صنعتی راکد و تعطیل این استان امسال به چرخه تولید بازگشته اند. بختیار رازانی افزود: صنایع بزرگی در لرستان وجود داشته است که یا نتوانسته اند تجهیزات و امکانات خود را به روز و خطوط تولید را بازسازی و نوسازی کنند و یا موفق به دستیابی به بازار فروش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در خصوص پرداخت ارز چهارهزار و 200 تومانی، گفت: توزیع ارز با این نرخ باعث ایجاد رانت شده و صرف بهبود چرخه تولید نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارز 4200 تومانی با رانت تنها به افرادی خاص و معدود تعلق می گیرد، گفت: یارانه ارز دولتی باید به انتهای چرخه تولید اختصاص یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
یک معلول جسمی در شهرستان نیمروز چرخه اشتغال خود و خانواده اش را به خوبی به چرخش در آورده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۲    
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان گفت:در راستای کمک به اشتغال جوانان، 12 واحدراکد در کردستان به چرخه تولید بازگشتند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
علی رسولیان روز پنجشنبه در جریان بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی مهاباد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در راستای عارضه یابی واحدهای تولیدی و در قالب کلینیک های صنعت و کار، هزار و 365 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشته است. وی با بیان این که در حال حاضر [...]
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت در آیین احیاء واحدهای غیر فعال استان چهارمحال و بختیاری که با عنوان جشن تولد واحدهای تولیدی متوقف شده برگزار شد، اعلام کرد: احیا واحدهای صنعتی غیرفعال از سال 98 توسط وزارت صنعت هدفگذاری شد و خوشبختانه در سال جاری بیش از 1300واحد صنعتی مجدد به چرخه تولید بازگشتند که استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری از فعال شدن مجدد 20 واحد تولیدی و صنعتی در این استان خبر داد و گفت: برای بازگشت این تعداد واحد تولیدی و صنعتی در استان به چرخه تولید یک هزار و 252 میلیارد و 193 میلیون ریال سرمایه ثابت هزینه و 302 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون صنایع وزیر صمت گفت: تاکنون در سال جاری 1300 واحد راکد مجددا به چرخه تولید بازگشته اند، سهمیه چهارمحال و بختیاری برای احیای واحد هشت واحد صنعتی بود که خوشبختانه تاکنون 20 واحد صنعتی در این استان به چرخه تولید برگشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در 10 ماهه امسال یک هزار و 300 واحد تولیدی و صنعتی در کشور به چرخه تولید بازگشتند و دوباره فعال شدند.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رسولیان گفت: تاکنون 91 درصد برنامه های پیش بینی شده برای احیای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط به چرخه تولید برگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۴    
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: از یک هزار و 500 واحد تولیدی راکد و نیمه فعال، بیش از یک هزار و 365 واحد به چرخه تولید بازگشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان گفت: با تلاش و همت دستگاه قضایی استان و در راستای عملی کردن منویات مقام معظم رهبری و کمک به تولید 12 واحد تولیدی راکد در کردستان به چرخه تولید بازگشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از راه اندازی دوباره شرکت تولیدی آرد بوجار بعد از گذشت 4 سال تعطیلی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با اشاره به فعالیت کارخانه های تولیدی و صنعتی بی شمار در البرز، گفت: در همین راستا حدود 70 درصد مواد شیمیایی مورد نیاز صنایع البرز از کشور چین وارد می شود؛ این اقلام مستقیم وارد چرخه تولید می شوند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک های دولتی و نیمه دولتی عضو شورای هماهنگی بانک ها نیز بر اساس این تفاهمنامه، اقاله واحد تملیک شده به ذینفع اصلی با پرداخت اولیه 10 درصد و اقساط 5 ساله با دوره تنفس حداقل 6 ماه برای بازفعال شدن واحدها، و در غیر این صورت واگذاری به سرمایه گذاران جدید به صورت اجاره به شرط تملیک را تسهیل خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه رازی می گوید انجمن های علمی پویا، نوآور و خلاق، موج مثبتی در جهت آگاه سازی در بین دانشچویان بوجود خواهند آورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تولید برق از هیدروژن و پیل سوختی یکی از تازه ترین راهکارهای مناسب برای مقابله با آلودگی هواست که مورد حمایت و تشویق سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق ایران قرار دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز شکل دفاع مقدس به شکل نوین تغییر پیدا کرده و کمک به چرخه تولید در زمان تحریم ها به معنای تلاش در خط مقدم این جبهه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان از راه اندازی مجدد کارخانه آرد بوجار در شهر صنعتی رشت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی از تلاش برای بازگشت مجدد 25 واحد تملک شده استان به چرخه تولید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جبران خسارت 20 میلیارد ریالی آتش سوزی شرکت زرین فوم ماهشهر توسط بیمه البرز شعبه بندرامام خمینی و بازگشت کارخانه یونولیت به چرخه تولید صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون معدنی سازمان صمت استان مرکزی گفت : 100معدن غیر فعال به چرخه تولید برگردانده شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان:ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصادی مقاومتی در قوه قضائیه با پیگیری هایی که انجام داده است تاکنون از تعطیلی چندین کارخانه بزرگ و بیکاری هزاران کارگردر استان اصفهان جلوگیری کرده است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشکلاتی مانند کمبود نقدینگی، مواد اولیه، تحریم، نوسان قیمت ارز و فرسودگی ماشین آلات، بدهی های مالیاتی، بانکی، بیمه ای و پایین آمدن سطح درآمد سبب شده بخشی از واحدهای تولیدی این استان دچار رکود و یا تعطیلی شوند که ستاد اقتصاد مقاومتی به ریاست قوه قضاییه توانسته در این زمینه ورود یافته و با اقدامات به ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: به منظور تحقق فرامین مقام معظم رهبری و اجرایی کردن برنامه ها و سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی تاکنون 42 واحد صنعتی به چرخه تولید برگشته اند که 7 مورد با دخالت مستقیم دستگاه قضایی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رییس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به بررسی پرونده 136 واحد تولیدی در ماه های گذشته توسط ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گفت: طی 4 جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و همچنین برگزاری جلسات گوناگون کمیته های فرعی ستادبا سرمایه گذاران استان مازندران تاکنون مشکلات 32 واحد تولیدی برطرف و ...