چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۵۰Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چرخه تولید»

عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: هدف گذاری دولت در خراسان شمالی از این تاریخ بر مهار تورم و تولید برنامه ریزی خواهد شد و با چرخه تولید و اشتغال در نهایت جذب سرمایه گذار در راستای تحقق شعار سال و فرمایشات رهبر معظم انقلاب گام برخواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به حمایت از واحدهای تولیدی و اقتصادی اشتغال زا در استان گفت: راستا نهضت فعال کردن واحدهای تولیدی راکد در استان حدود 200 واحد تولدی راکد و نیمه راکد به چرخه تولید بازگشت.
تیتر20   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
دولت سیزدهم در نهضت ملی احیا و راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی راکد و غیرفعال یا افزایش ظرفیت تولید، رفع مشکلات و اعطای تسهیلات به بخش تعاونی ها برای یک هزار تعاونی در نظر گرفته تا با حمایت از این بخش، تعاونی های راکد به چرخه تولید باز گردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در سال 1401 بالغ بر 220 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید بازگشته و میزان اشتغال استان 110 درصد محقق شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی تیران و کرون در پایان گفت: پایش دوره ای تب مالت به صورت مستمر در گاوداری های شیری صنعنتی شهرستان در حال انجام بوده و در صورت شناسایی دام مبتلا، نسبت به حذف آن از چرخه تولید اقدام و اقدامات پیشگیرانه و کنترلی در بقیه دام ها اعمال می گردد
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رامین صادقی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: از یک هزار و 189 واحد فعال صنعتی که فرصت اشتغال خوبی را در استان مهیا کردند، 91 درصد این واحدها در چرخه تولید با ظرفیت مناسب حضور دلگرم کننده ای دارند. وی تصریح کرد: در سال جاری تلاش کردیم تا 70 واحد صنعتی راکد و نیمه تعطیل را [...]
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۲    
اقتصاد ایران: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: 74 واحد تولیدی راکد این استان با حمایت های ویژه مسئولان دستگاه ها و بانک ها به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امسال 34 واحد تولیدی در استان چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: 74 واحد تولیدی راکد استان با حمایت های ویژه مسئولان دستگاه ها و بانک ها به چرخه تولید بازگشت.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت:سال جدید باتوجه به پیش بینی هایی که درباره تورم شده است، وضعیت بازار خودرو بدتر خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شریعتی با اعلام اینکه نرخ بیکاری در حوزه انتخابیه بالای 18 درصد است، گفت: برای حل مشکل بیکاری با تکمیل شهرک شهید سلیمانی برای احداث صنایع بزرگ با دولت به توافق رسیده ایم، شرکت صدرا به چرخه تولید بازگشت امید داریم تا تابستان هزار نفر نیرو جذب کند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر گفت: اجازه مانع تراشی برای سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در این شهرستان را نخواهیم داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۴    
فاش نیوز - معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: 4200 واحد اقتصادی امسال به چرخه تولید برگشت و برای حدود 100 هزار نفر از این طریق به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل صمت لرستان گفت: امسال 23 واحد صنعتی راکد در استان به چرخه تولید بازگشته است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: 4200 واحد اقتصادی امسال به چرخه تولید برگشت و برای حدود 100 هزار نفر از این طریق به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغالزایی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 231 واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل این استان با حمایت های انجام شده و هماهنگی های برون بخشی به چرخه تولید بازگشتند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار هرمزگان گفت: هزار و 282 واحد تولیدی در هرمزگان به چرخه تولید بازگشتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: در سال جاری 97 واحد صنعتی و تولیدی رفع مشکل، احیاء و به چرخه تولید بازگردانده شد و بر این اساس زمینه اشتغال بیش از 6 هزار و 800 نفر فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۰    
امسال 34 واحد صنعتی راکد در چهارمحال و بختیاری به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تشریح برخی از اقدامات و عملکردهای دولت مردمی در سال 1401، اولویت های استان برای سال 1402 را تشریح کرد و از مسئولان دستگاه های اجرایی خواست تا برنامه عملیاتی و راهبردی خود را برای تحقق اهداف و برنامه های اولویت دار استان تدوین کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۰۹    
سرپرست صمت استان گفت: 38 واحد تولیدی غیر فعال در استان به چرخه تولید بازگشت.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صمت لرستان گفت: امسال 23 واحد صنعتی راکد در استان لرستان به چرخه تولید بازگشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: در دولت سیزدهم 80 واحد راکد و نیمه فعال تا امروز در دولت سیزدهم فعال شد و به چرخه تولید برگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با بیان اینکه امسال 4200 واحد اقتصادی به چرخه تولید برگشتند گفت: بانک واحد های اقتصادی راکدی که در تملک دارند را احیا یا برای احیا واگذار کنند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۲    
زینب غضنفری هر از گاهی شاهد خبر توقف تولید مدلی از خودروهای تولید داخل هستیم و در آخرین نمونه، گویا قرار است از سال آینده برخی از مدل های خودروهای تجاری و کار از چرخه تولید حذف شوند و استانداردهای عجیب و سخت گیرانه ای نسبت به تولید این مدل خودروها وضع شده که و می تواند به نظام تولید و عرضه این ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: با تلاش ستاد پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی دادگستری خوزستان در سال جاری، 98 واحد صنعتی راکد در استان به چرخه تولید بازگشت که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، بیش از 100 درصد پیشرفت داشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سنندج – حجت الاسلام حسینی، رئیس کل دادگستری کردستان از احیاء واحد تولیدی تعطیل شده در شهرستان سقز خبر داد و گفت: با ورود دستگاه قضا این واحد تعطیل شده به چرخه تولید بازگشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 25 هزار و 624 نفر در سامانه ملی رصد اشتغال ثبت نام کردند، گفت: بخش عمده ثبت نام شده در سامانه رصد، به دلیل احیای 231 واحد راکد استان است که به چرخه تولید بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: در حدود یکسال و نیم اخیر موفق شدیم 231 واحد تولیدی راکد و تعطیل را به چرخه تولید برگردانیم و در سطح کشور رتبه اول احیای واحدهای تولیدی را کسب کنیم.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: احیا و به چرخه تولید بازگشتن 478 واحد راکد در این استان موجب اشتغال مجدد 2 هزار و 523 نفر شد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، مصطفی نیدانی از افزایش سرمایه گذاری و رونق قابل توجه اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد خبر داد و گفت: امروزه سرمایه گذاری های بسیاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد صورت گرفته، اما لازم است این سرمایه گذاری ها در قالب تکمیل چرخه تولید به سرانجام برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، از بازگشت 2 هزار واحد راکد صنعتی به چرخه تولید در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین فرهیدزاده، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: گروه صنعتی تراکتورسازی ایران مایه مباهات نه تنها برای آذربایجان شرقی بلکه کشور می باشد و با اقداماتی که در راستای افزایش تولید، تنوع محصول ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- رئیس کل دادگستری گلستان از احیای 74 واحد تولیدی تعطیل طی امسال در این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر کل هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازگشت واحدهای تولیدی راکد استان به چرخه تولید هدفگذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت گفت: گروه صنعتی تراکتورسازی ایران(تبریز) مایه مباهات نه تنها برای آذربایجان شرقی بلکه کشور بوده و موجب شتاب بخشی چرخه تولید 600 واحد صنعتی در کشور شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: امسال پنج واحد تولیدی ورشکسته توسط سرمایه گذار خارجی خریداری شد و به چرخه تولید بازگشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری- استاندار مازندران خواستار خارج کردن ارقام برنج بی کیفیت از چرخه تولید در استان شد و گفت: برنج باید کیفی و صادرات محور باشد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد به همراه معاونین و برخی از مسئولین شهرستان در روز شنبه 20 اسفند ماه از کارخانه ریسندگی پایاجین در شهرک صنعتی علویجه بازدید نمود. مباشری در این بازدید در خصوص طرح تصفیه آب و بازگشت مجدد آن به چرخه تولید از مدیر عامل شرکت تجلیل [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: با همکاری دستگاه قضایی، 23 واحد تولیدی در ایلام به چرخه تولید بازگشته اند.
عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان خودرو در جمع بندی بحث جلسه گفت: متاسفانه ما تا حدودی بعد از رفتن آمریکا از برجام با کاهش تیراژ موقت از بیش از 1 میلیون خودرو به 400 هزار دستگاه خودرو رسیدیم و ایران خودرو و سایپا به دلایل سیاسی و قراردادهای خاص تعدیل نیروی مازاد خود را نداشت ولی ما مجبور به تعدیل ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل صمت استان ایلام اعلام کرد که نه تنها هیچ واحدی تعطیل نشده بلکه 36 واحد راکد به چرخه تولید باز گشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 955 پلاک از ابتدای اجرایی شدن قانون رفع موانع تولید در سال 1394 تا کنون در استان رفع تداخل شده است که مساحت این پلاک ها در سطح 127 هزار و 766 هکتار بوده است که به چرخه تولید بازگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۳    
باشگاه خبرنگاران توانا_ بهره برداری از خط تولید پارا آمینوفنول در کشور آغاز شد. 85٪ پارا آمینوفنول تولید شده در جهان تبدیل به استامینوفن می شود. ایران تنها کشور دنیا است که چرخه تولید استامینوفن از نفت را کامل کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیرکار گفت: اشتغال از محل تبصره 18 و بازگشت به چرخه تولید واحدهای راکد اولویت اصلی در سال آینده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی فناوری رئیس جمهور گفت: اینکه ما بتوانیم با استفاده از مواد نفتی مواد اولیه دارو را توسعه دهیم، یک ارزش افزوده بسیار ارزشمند است.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هدف گذاری و تلاش دولت برای پرداخت مطالبات بازنشستگان در لایحه بودجه سال 1402 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۴    
بزرگترین واحد تولیدصنعتی بخش خصوصی شیروان در شهرک صنعتی این شهرستان پس از 4 سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: از زمان شروع فعالیت دولت مردمی سیزدهم، 53 شرکت تعاونی در این استان احیا و به چرخه تولید بازگشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در سال 1402 در دو بخش باید گام های بزرگ برداریم، گفت: اشتغال از محل تبصره 18 و بازگشت به چرخه تولید واحد های راکد اولویت اصلی در سال آینده است.