پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۳:۱۵Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه رامین»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تلاشگران این نیروگاه توانستند با استفاده از دانش و تجربه کسب شده خود تعدادی از بیرینگ های ایرهیتر های واحد شماره 5 نیروگاه رامین را بازسازی کنند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۵    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز: طی حکمی از سوی مهندس پیشاهنگ مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی کشور مهندس محسن حافظی بعنوان مدیرعامل این نیروگاه منصوب شد. در حکم یاد شده آمده است: ...
با صدور حکمی از سوی عبدالرسول پیشاهنگ، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، محسن حافظی بیرگانی به عنوان مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز منصوب شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از تولید بیش از 7 میلیون مگاوات ساعت برق در این نیروگاه طی 11 ماه خبر داد و گفت: امیدواریم با انجام تعمیرات اساسی، میان دوره ای و رفع چالش های فنی واحدها بتوانیم با آمادگی کامل به استقبال تابستان برویم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از تولید بیش از 7 میلیون مگاوات ساعت تولید برق در این نیروگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز گفت: تعداد قطعات ساخته و بازسازی شده در نیروگاه رامین به بیش از 5 هزار و 600 قطعه رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
متخصصین خلاق نیروگاه رامین به منظور کاهش هزینه ها، ایمنی کارگران، سهولت در کار تعمیراتی و جلوگیری از صرف زمان بسیار تعمیرات، سازه مخصوص تعویض بادبند های برج های خنک کن را طراحی و مورد ساخت قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سیستم تزریق پلی آکریل آمید پس از اقدامات فنی انجام گرفته توسط متخصصین نیروگاه رامین مورد بهره برداری قرار گرفت.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری نشست فرهنگی و بصیرتی مدیران ارشد و میانی نیروگاه رامین اهواز اهواز - شبنم قجاوند: در دهه فجر انقلاب و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نشست بصیرت افزایی با حضور حجت الاسلام موسوی از اساتید برجسته دانشگاه و مراکز پژوهشی و با شرکت مدیران ارشد و میانی نیروگاه رامین برگزار ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۸:۳۵    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، در ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور که در وزارت نیرو برگزار شد، روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز موفق به کسب رتبه برتر سال 1401 شد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
این برای اولین بار در کشور است که یک شرکت داخلی موفق به ساخت پره 134 توربین های نیروگاه رامین اهواز شده است. پره توربین های نیروگاه رامین اهواز از سوی راصد صنعت توسعه از شرکت های تابعه توسعه نیشکر طراحی و به صورت آزمایشی تولید شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهر ویس گفت: حساب نیروگاه رامین به دلیل بدهی چندساله بسته شده است اما فشارهای زیادی برای باز شدن حساب این نیروگاه وجود دارد ولی ما از حق مردم کوتاه نمی آییم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۲۳    
رئیس اداره محیط زیست شهرستان باوی گفت: نیروگاه رامین اهواز از 19 آذرماه تا 29 دی ماه 1401 در یکی از واحدهای 6 گانه خود مازوت سوزی انجام داد و از این تاریخ تاکنون مازوت سوزی در این نیروگاه انجام نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست نیروگاه رامین اهواز از همکاری شرکت ملی گاز استان خوزستان در تامین گاز مورد نیاز همه واحدهای تولیدی این مجموعه و عدم مصرف سوخت مازوت در این نیروگاه خبرداد.
اجرای تعمیرات اساسی واحد 315 مگاواتی شماره پنج نیروگاه رامین مهم ترین برنامه عملیاتی این مجموعه در نیمه دوم سال است. این واحد تولیدی به منظور رفع مشکلات و تعمیرات اساسی از مدار تولید خارج شده تا با رفع چالش های فنی بتوان سطح آمادگی و توان تولیدی این واحد را تقویت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز گفت: با ساخت و بازسازی تعداد 431 قطعه در دی ماه سال جاری، مجموع این قطعات در 10 ماهه امسال به 4 هزار و 812 قطعه رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از ساخت و بازسازی 4 هزار و 812 قطعه صنعتی و نیروگاه در 10 ماه امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
امسال بیش از 6 میلیون مگاوات ساعت برق در نیروگاه رامین اهواز تولید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۵    
نیروگاه رامین علی رغم آلودگی های محیط زیستی که در منطقه ایجاد کرده است از دادن حق مردم در قالب آلایندگی ها خودداری می کند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - این مقام مسئول از تامین گاز مورد نیاز پنجمین واحد نیروگاه برق رامین اهواز خبر داد و گفت: در حال حاضر همه نیروگاه های گازی خوزستان از گاز مطمئن و پایدار استفاده می کنند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان - مدیرعامل شرکت گاز خوزستان گفت: گاز مورد نیاز پنجمین واحد نیروگاه برق رامین در 25کیلومتری شمال اهواز که نقش تعیین کننده ای در پایداری شبکه برق خوزستان دارد، تامین شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز با اشاره به تکذیب مازوت سوزی در تهران گفت: چرا باید مازوت سوزی در نیروگاه رامین اهواز انجام شود؟ اهواز که آلایندگی ناشی از فعالیت شرکت های فولاد، نفت مارون، نفت کارون و شرکت کربن را دارد باید آلایندگی مازوت سوزی نیروگاه رامین را هم داشته باشد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از عزم جدی این نیروگاه در اجرای تعمیرات اساسی و رفع موانع تولید به منظور پایداری واحد های تولید برق در تابستان آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز گفت: کمبود گاز و استفاده از مازوت سبب خروج واحد شماره 6 این نیروگاه از مدار تولید برق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت سومین سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان در حسینیه نیروگاه رامین اهواز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که 95 درصد حجم گاز مصرفی خوزستان به بخش صنایع اختصاص دارد نیروگاه رامین مدعی شده است برای تامین گاز خانگی مجبور به استفاده اضطراری از سوخت مازوت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۰:۰۳    
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از ساخت و بازسازی 4 هزار و 381قطعه صنعتی در این نیروگاه خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۲۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی نیروگاه رامین اهواز، محسن حافظی بیرگانی سرپرست این نیروگاه با اعلام این خبر گفت: در نه ماهه نخست سال جاری توانستیم 6 میلیون و 251 هزار و 902 مگاوات ساعت انرژی برق در نیروگاه رامین تولید نماییم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به مازوت سوزی در نیروگاه رامین اهواز و آلودگی شدید هوا در روزهای اخیر گفت: متاسفانه هیچ سیستمی برای کنترل آلاینده های ناشی از سوخت مازوت در نیروگاه رامین اهواز تعبیه نشده است و در هر صورت باید برای مدت محدود این شرایط آلودگی را بپذیریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نیروگاه رامین نیز به دلیل تامین نشدن گاز از سوی شرکت ملی گاز به دلیل برودت هوا و نیاز مردم مناطق سردسیر کشور به مازوت سوزی روی آورد.
با هدف رفع وابستگی و بومی سازی قطعات مورد نیاز و کاهش هزینه های خرید قطعات از خارج ، 3 هزار و 668 قطعه مورد نیاز نیروگاه رامین مورد ساخت و بازسازی قرار داده شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در هشت ماهه نخست سال جاری صورت گرفت اهواز - شبنم قجاوند: محسن حافظی بیرگانی سرپرست نیروگاه رامین گفت: باهدف رفع وابستگی و بومی سازی قطعات موردنیاز این نیروگاه و کاهش هزینه های خرید قطعات از خارج، تعداد 3668 قطعه موردنیاز نیروگاه رامین را مورد ساخت و بازسازی قراردادیم. ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مجلس شورای اسلامی: اهواز - شبنم قجاوند: سید کریم حسینی نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی طی بازدیدی که به همراه صفری فرماندار و تعدادی از مسئولان شهرستان باوی از نیروگاه رامین داشت بر توجه جدی وزارت نیرو به رفع چالش های مالی و فنی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از تولید بیش از 5.5 میلیون مگاوات تولید برق در این نیروگاه خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از ساخت و بازسازی بیش از 3500 قطعه صنعتی در این نیروگاه طی هشت ماه امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
واحد 315 مگاواتی شماره 6 نیروگاه رامین اهواز پس از اجرای عملیات تعمیر های میان دوره ای به شبکه سراسری برق کشور متصل شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز، از آغاز تعمیرات میان دوره ای واحد شماره 6 این نیروگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست نیروگاه رامین اهواز از تعمیر واحد شماره 5 باهدف تقویت تولید انرژی برق خبر داد.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با صدور حکمی محسن حافظی را به عنوان سرپرست نیروگاه رامین اهواز منصوب کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین طارمی در این بازدید که با حضور علیرضا نصرالهی، مجری طرح نیروگاه های سیکل ترکیبی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی برگزار شد، به نمایندگی از مدیران ارشد شرکت برق حرارتی در نیروگاه رامین حضور یافته بود.