پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۴۴Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران - شارا (shara.ir)

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 1 فروردین 1395 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1396 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 28 اسفند 1397 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 29 اسفند 1398 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 30 اسفند 1399 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 فروردین 1400 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 اردیبهشت 1400 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 خرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 تیر 1400 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 16 مرداد 1400 شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران 31 شهریور 1400 
  ۸ ساعت پیش    
کتاب "رویکردهای نوین کاربردی خلاقیت در روابط عمومی" به کوشش حسن بشیر و مهدی باقریان در 234 صفحه توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اخبار فرهنگی با پرداختن با موضوعات جذاب فرهنگی و آداب و رسوم ملل می تواند اطلاعات بسیار مفید و کاربردی از نقاط مختلف ایران و جهان در اختیار افراد قرار دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: روابط عمومی ها بازوان پُر توان سازمان ها و دستگاه ها در راستای معرفی ماموریت و انعکاس عملکرد آنان به مردم هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
چهارشنبه 31 شهریور ماه به عنوان آخرین مهلت جهت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی و شرکت در پنجمین جشنواره حساب های پس انداز قرض الحسنه بانک سینا اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک رفاه کارگران، افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران به پاس مدیریت بهینه این بانک در راستای محرومیت زدایی و توجه به مناطق محروم، مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
هشتمین و نهمین دوره قرعه کشی تسهیلات طرح "امید رفاه" ویژه مرداد و شهریور ماه 1400 برگزار و برندگان خوش شانس این دوره مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران از امکان دریافت خدمت واریز شناسه دار از طریق خودپرداز ها و کیوسک های این بانک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تعیین یک استراتژی مناسب برای تولید محتوا درباره محصول یا خدمات استارتاپ شما، ضامن رسیدن به نتیجه است. اما یک نکته مهم در این باره وجود دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی درگذشت دکتر ابومحمد عسگرخانی استاد پیشکسوت ارتباطات بین الملل دانشگاه تهران را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در یک سال گذشته، برندها و کسب وکارها زیر ذره بین مردم قرار گرفتند. مشتریان نگاه متفاوتی به برندها پیدا کردند و برندها روش های برخورد با مشتریان را تغییر داده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۴    
مهمترین مهارت این است که بتوانیم به طور مؤثر ارتباط برقرار کنیم. - کتاب "مهارتهای ارتباطی موثر" تالیف مهدی باقریان توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ملیحه رنگ آمیزطوسی - کارشناس ارشد ارتباطات - شهر هوشمند شهری است که دارای شش ویژگی یا شاخص شامل مدیریت هوشمند ، شهروند هوشمند ، محیط زندگی و کار هوشمند ، اقتصاد هوشمند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اخبار اقتصادی اخباری است که به سود و زیان، تورم، سرمایه گذاری ها و . . . می پردازد و در تلاش است که مردم را از شرایط اقتصادی ایران و جهان آگاه سازد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۹    
در عصر تجارت مدرن، شکست های امنیت سایبری از شایع ترین اشکال فاجعه روابط عمومی است. نقض امنیت سایبری شبکه نه تنها به مشتریان نشان می دهد که دقت لازم را در شبکه خود انجام نداده اید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۹    
محتوای عالی می تواند مخاطبان شما را به سفری حیرت انگیز و سرگرم کننده و غنی هدایت کند. با این وجود محتوای سست یا بی معنی، علاوه بر اینکه کیفیت و جذابیت ندارد، به برند شما نیز آسیب می رساند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فکر انتقادی درباره داده هایی که در حال جمع آوری هستید و چگونگی استفاده از آن، چیزی است که لازم است همه آن را در پیش بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۶۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره آخرین پیگیری هایش از دو وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و راه و شهرسازی درباره مسکن خبرنگاران پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۹    
امیرعباس تقی پور مدیرمسئول ماهنامه مدیریت ارتباطات - طبیعی است با تغییر دولت ها و استقرار وزیران جدید، ترکیب مدیران روابط عمومی وزارتخانه ها و سازمان های دولتی و عمومی نیز دستخوش تغییرات شود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاونت مالی واقتصادی و معاونت نیروی انسانی شهرداری یزد مراسم تکریم و معارفه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین شیرازی مقدم، فعال رسانه ای و خبرنگار، مدیر روابط عمومی هیأت بولینگ ، بیلیارد و بولس استان تهران شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شماره جدید ماهنامه مدیریت ارتباطات، با بررسی پرونده ویژه ِاسلَکتیویسم که مبارزه زیر پتو ترجمه شده به روزگاری پرداخته که کاربران فضای مجازی را ابزاری برای رساندن صدای اعتراض خود می دانند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان در گردهمایی کارشناسان روابط عمومی ادارات مناطق ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی فصلی کارشناسان روابط عمومی ادارات مناطق، نواحی و شهرستان های آموزش و پرورش استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری و با محوریت آغاز سال تحصیلی 1401-1400 برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
حداقل 65 درصد آز شهروندان بالای 15 سال در کشور در شبکه های اجتماعی عضو هستند. در میان این افراد واتس اپ محبوب ترین پیام رسان محسوب می شود. اینستاگرام و تلگرام نیز در رتبه های بعدی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
در حکمی از سوی دکتر سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، "علیرضا رضازاده" به سمت مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر خدابخش با صدور حکمی از سوی مدیر عامل گروه فراب به عنوان مشاور مدیر عامل و رئیس روابط عمومی گروه فراب منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۵    
با کتاب "فنون روابط عمومی"، دستنامه کارآمد مدیران و کارشناسان این حوزه بیشتر آشنا شویم
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۰    
رونی بلاشکه - در همه جا این رقابت ها را به علت احترام به تنوع و حقوق بشر ستودند. اما این صرفاً بخش ظاهری و سطحیِ ماجرا است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در راستای اشاعه فرهنگ سلامت و تندرستی به قله های مرتفع در استان های گلستان، سمنان، خراسان رضوی و خراسان شمالی صعود کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۵    
یاسر عبدالعزیز - و با وجود اینکه رسانههای بریتانیایی از تنوع، تعدد، غنای حرفه ای قابل توجه و از تجربه های تاریخی عمیق و الهام بخش برخوردارند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۰    
کتاب پنج گفتار مدیریت محتوا در قطع وزیری، تهیه و تنظیم اسماعیل کریمیان کاکلکی توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی انتشار یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
زمانی که سازمان ها از یک سیاست کلان در حوزه ورزش همگانی تبعیت کنند کنشگران حوزه ورزش نیز بهتر می توانند ارائه خدمات کنند. بنابراین ارتباطات بین فردی نیز مستقیما از ارتباطات بین بخشی تاثیر می پذیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۰    
در نشست کمیته سرآمدی و اثربخشی برندسازی دانشگاه که با حضور دکتر ماشاءاله ترابی، مدیر روابط عمومی و اعضای این کمیته برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس یک نظرسنجی که در توسط مرکز مطالعاتی Pew و با پرس و جو از بزرگسالان آمریکایی انجام شده، نزدیک به 90درصد شرکت کنندگان، بر این باورند که اینترنت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت ارتباطات و روابط عمومی شهرداری آمل گفت؛ برنامه ریزی نقشه راه روابط عمومی است و مانع روزمرگی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ساده ترین بخش فروش این است که فکر کنید کسی به محصول یا خدمات شما نیاز دارد و مشتاق خرید آن است. غیر از این هم نیست، اگر شرکتی محصول یا خدمتی نفروشد، انگار اصلا وجود ندارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۱۰    
ترجمه: گودرز میرایی - هر دو این عوامل باعث پیدایش و تولد صنعت روابط عمومی شدند که هدف آن کسب امتیاز از این دو جنبه از روزنامه نگاری حرفه ای بود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در این دوره از جشنواره تعداد 125 اثر در 5 محور انتشارات، فیلم، عکس، فعالیت خلاقانه و خبر به دبیرخانه رسیده بود که پس از بررسی آثار رسیده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به کسب و کارها و اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا، اقساط تسهیلات گروه های مشمول از سوی بانک سینا امهال شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی ها باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به قلم علی زند اکبری مدیر و مدرس دوره های مدیریت استراتژیک - اینکه کل مفهوم برندینگ را در قالب روابط عمومی تعمیم دهیم ناشی از دیدگاه افراطی انتخاب اهالی خبر و خبرنگاری به عنوان مدیر روابط عمومی و یا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دَشت اول، یکی از پرچالش ترین مراحل کار کسب وکارهاست. اینجا چند نکته برای کمک به کسب وکارهایی وجود دارد که می خواهند نخستین مشتریان خود را جذب کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵    
مکنزی مهارت هایی را که کارمندان برای موفقیت در آینده به آنها نیاز خواهند داشت، مطالعه کرد. مجموعه ای از 56 مهارت اساسی برای کارمندان در آینده مشخص شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مایکروسافت در گزارشی اعلام کرده است که تا پایان سال 2020، شمار کاربرانی که از Windows Hello، برنامه بیومتریک لاگ این و ورود به سیستم، استفاده کرده اند، از 69. 4 به 84. 7 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۰    
ما در اینجا به نکاتی می پردازیم که برای همه نوع مهارت ارتباط بین فردی کاربردی باشد هرچند هر نوع رابطه نکات خاص خود را دارد و این نکات تنها نکات پایه برای تمامی روابط بین فردی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
با حکم سارا سادات حسینی، رئیس مجمع جوانان خراسان رضوی سید علی اسلامی به سمت مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی این مجموعه منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: نقش کارشناسان اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش در شفاف سازی افکار عمومی برای آموزش حضوری دانش آموزان بسیار تعیین کننده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی در جریان بازدید از بخش های مختلف اداره کل مراجعات مردمی با تعدادی از مراجعینی که اغلب از شهرستان ها برای پیگیری به دفتر رئیس جمهوری مراجعه و نسبت به تأخیر در پاسخگویی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۰    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب فنون روابط عمومی اثری در شش فصل برآن است تا تصاویری از فنون مختلف در عرصه رسانه ای ، تبلیغاتی و ارتباطات میان فردی به خواننده ارایه کند .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۵    
نویسنده: Laura Schneider مترجم: محمد سهرابی - متخصصین بازاریابی به شما خواهند گفت که یک طرح ریزی خوب برای بهبود و توسعه روابط عمومی غالبا خیلی موثرتر از تبلیغات است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۲:۵۵    
جین ویکفیلد خبرنگار حوزه فناوری - یک روش جدید برای انتقال اینترنت پرسرعت از طریق عبور دادن پرتوهای نور در هوا، توانسته است با موفقیت داده ها را از یک ساحل رود کنگو به ساحل دیگر آن منتقل کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۵    
کتاب "مقررات روابط عمومی" که به همت مهدی باقریان در 192 صفحه قطع وزیری تالیف و تدوین شده است توسط انتشارات کارگزار روابط عمومی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۵    
کتاب مدیریت تولید و انتشار بروشور تالیف مهدی باقریان از سوی انتشارات کارگزار روابط عمومی به بازار کتاب عرضه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای بازی پیوسته در حال پیشرفت است و همراه آن گیمرهای جدیدی به این دنیا می پیوندند. طبق گزارش تازه اکسنچر، ارزش صنعت جهانی بازی در حال حاضر بیش از 250 میلیارد یورو است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
انتقادها از اینستاگرام متنوع اند. برخی از نوجوانان از "مقایسه" سخن می گویند. مقایسه خود با دیگران. مقایسه ای که منجر به آسیب های روحی این دسته از کاربران جوان می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نمی توانیم به خودمان اجازه دهیم که همچنان در پی جبران عقب افتادگی ها باشیم به این ترتیب که ابتدا اجازه استفاده از هوش مصنوعی را بدون کنترل و محدودیت یا با محدودیت ممکن سازیم و تازه پس از آن با ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۹    
ارتباط با رسانه ها و نشریات الکترونیکی: 1- تولید خبر ، گزارش ، مقاله در سایت ها و مجلات الکترونیکی 2- برگزاری مصاحبه اختصاصی – گروهی در سایت های خبری ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۹    
نظرسنجی از بیش از 3000 متخصص در سراسر جهان از 27 آوریل تا 12 مه 2021 انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۹    
ارتباط بین فردی قدرتمند داشتن یکی از بزرگ ترین کلیدهای خوشبختی است. من معتقدم که روابط برای رسیدن به یک زندگی رضایت بخش و خرسندانه مهم است، که مانند هر چیز باارزشی در زندگی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۹    
حل مسئله یک فرایند است یعنی متضمن دستکاری معلومات در دستگاه شناختی یا ذهن حل کننده است (یعنی اجرای عملیات شناختی روی بازنمایی های نمادی درونی).
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عرصه کار به واسطه پاندمی کرونا دستخوش تغییرات متعددی بوده است. سازمان ها که ابتدا در برابر این شرایط بحرانی، دست به دامن پاسخ های کوتاه مدت می شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
این گوشی جدید تا حد زیادی به نمونه ارزان تر شبیه است: درست مثل آیفون13 عادی، در بالای صفحه نمایش فرورفتگی کوچک تری دارد و به سیستم دوربین جدیدی مجهز است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی گفت: سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات امکانی مناسب برای دسترسی آزادانه مردم به اطلاعات نهادهای دولتی و مطالبه گری قانونی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از برگزیده شدن "پیشکسوت عکاسی و نقاشی روابط عمومی" در مسابقه عکاسی دانشگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
حاج سیدنور عاملی رنانی، پدر گرامی جناب حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید سعیدرضا عاملی استاد تمام ارتباطات دانشکده علوم اجتماعی و استاد وابسته دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران دارفانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست با اعضای هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران اظهار داشت: می توانم این امید را بدهم که هماهنگی خوبی بین وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۹    
نویسنده: مارسل لاپوتور ترجمه: فرهاد گشایش - خبرنامه یک ابزار تبلیغاتی عالی است زیرا هم جنبه اطلاع رسانی دارد وهم به فروش می رسد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۴    
نوشته: لی مک کاسکیل - هرگز نگویید : جای شرح و تفسیر ندارد یا این که وکلای مان ما را نصیحت می کنند . سعی کنید این گونه بگویید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
طی ابلاغی از سوی خلیل محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین،داوود سلیمانی بعنوان سرپرست روابط عمومی این مجموعه منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی از تعامل گرم، مثبت و سازنده با رسانه ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی در سومین هفته استقرار در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مدیر روابط عمومی این وزارتخانه را تغییر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آیدا ابوترابی (مشاور و پژوهشگر ارتباطات و رسانه) - بیش از دو دهه است که در کنار مفهوم مدیریت بحران ، مفهوم دیگری به نام ارتباطات زمان بحران یاCrisis Communications مطرح می شود که از آن نه فقط در زمان ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۹    
در حرفه ارتباطات من می توانم به تفاوت های بی شماری بین امروز و قرن اخیر اشاره کنم. اتاق های خبری کوچکتر، موضوعات گسترده تری را پوشش می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۴    
یک برنامه روابط عمومی پایدار به ایجاد آگاهی کلی از محصول، خدمات یا برند شما کمک خواهد کرد و هر گونه تلاش مستقیم و بازاریابی و تبلیغات را تکمیل می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ " صمد عباسی " به عنوان سرپرست مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی ناجا منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
به دنبال عملکرد مناسب و تعیین کننده بانک رفاه کارگران در واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی و اعلام آمادگی این بانک به منظور همکاری در واکسیناسیون عمومی شهروندان تهرانی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا ضمن دیدار با همکاران شعب گراش و لار در استان فارس با اشاره به اهمیت اقتصادی و تجاری این شهرها که عامل رشد و توسعه بخشی از مسیر صنعتی و تجاری کشور است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اواخر مرداد ماه-روز خبرنگار- بود که خبر راه اندازی مدرسه روزنامه نگاری و مطالعات رسانه رسانه ای شد. در این مدت سوالات زیادی پیرامون فعالیت های این مدرسه، مباحث مطرح شده در بخش های مختلف این مدرسه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۴    
سخنران: دکتر سعیدرضا عاملی استاد گروه ارتباطات و مطالعات آمریکای دانشگاه تهران - دکتر سیدسعیدرضا عاملی در چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (19 آذر 96) اظهارکرد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۹    
امروزه با توجه به شرایط کرونا، دیگر شاهد برگزاری جلسات حضوری نیستیم. با این حال این مسئله را ابدا نباید یک نکته منفی به حساب آورد. براساس آمارها این دسته از جلسات دارای تاثیرات به مراتب بهتری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران می گویند سهم واقعی فناوری اطلاعات و ارتباطات در انتشار جهانی گازهای گلخانه ای می تواند حدود 2. 1 تا 3. 9 درصد باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری در این مراسم با قدردانی از تلاش های "علیرضا معزی" در دوران تصدی مسئولیت معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری برای "عباس هنرمند" در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو از مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران به جهت تشکیل کارگروه اطلاع رسانی مدیریت مصرف آب و برق تقدیر و قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا معزی - در 1398 و در پایان فعالیتم، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نه یک سازوکار بروکراتیک منزوی و که به روابط عمومی ای پویا برای تبیین فعالیت های دولت تبدیل شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عباس هنرمند مدیرعامل باشگاه خبرنگاران جوان جایگزین علیرضا معزی در سمت معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری با صدور حکمی، حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی را به سمت " رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری" منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۰    
لینکدین یک شبکه اجتماعی حرفه ای و پیشرو است؛ اما رقبای ارزشمندی نیز دارد که گاها سرنوشت کارفرمایان و کارکنان بسیاری را تغییر داده و به سوی موفقیت رهنمون ساخته اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه پنجمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال که در روز سه شنبه 16 شهریور ماه سال جاری در مرکز همایش های دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی سرپرست شهرداری گرمدره علی روایی مدیر روابط عمومی شهرداری گرمدره شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جواد اوجی وزیر نفت در حکمی علی فروزنده را به عنوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت ایران منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیران پخته؛ مدیرانی هستند که: براساس سلسله مراتب سازمانی و شایستگی های فردی و تخصصی ارتقاء یافته اند. سرد و گرم روزگار را چشیده اند. حرف حساب سرشان می شود. پرت و پلا نمی گویند. دنبال حل مسئله هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۰    
پروفسور دین کراکبرگ استاد دانشگاه کارولینای شمالی، شارلوت - هدف نهایی و غایی روابط عمومی عبارت است از حفاظت از مردم در برابر کووید-19 با رعایت اصل اعتماد و این اعتماد مفهومی است که فقط زمانی می تواند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۰    
در هر کسب و کاری، اعتماد ضروری است. امروزه با اینکه اعتماد بیشتری به دست آورده ایم، اما به دست آوردن آن به طور فزاینده سخت تر شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۵    
بالاخره روز 14 سپتامبر (23 شهریور) که اپل همایش مجازی رونمایی از گوشی جدید را برگزار کند خواهیم فهمید این محصول جدید دقیقا چیست ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۵    
نویسنده: سید حسین علوی لنگرودی - در گفتگوهای فرد به فرد بین کارکنان، فرصتی ایجاد می شود تا مدیران به تک تک افراد خود به عنوان انسان توجه کنند و آنها را بهتر بشناسند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۰    
شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)- کتاب شش گفتار روابط عمومی نوین اثر دکتر حسن بشیر عضو هیئت علمی دانشکده معارف اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۵۵    
فرشید نادریان – فعال حوزه رسانه ،ارتباطات و از مدیران روابط عمومی کشور - رسانه ها تا چه میزان می توانند در این مدار راستی آزمایی فنی در برابر جامعه هدف خویش چیره گشته و همچون گذشته بعنوان ابزارهای ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به پیشنهاد رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، معاون سرمایه انسانی در حکمی، امیر خالقی را به عنوان مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی آستان قدس منصوب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...