دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۲۳Oct 2020 26

جدیدترین‌های «کارگری»

بسیج   ۱ ساعت پیش    
فرماندهی حوزه بسیج ادارات الحدید و کارگری الغدیر سپاه ناحیه شاهرود با رئیس و کارکنان پلیس راه آهن شمال شرق کشور مستقر در شاهرود دیدار و گفتگو کردند.
آی اسپورت   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آی اسپورت – تحسین کردن وحید امیری حالا یک اتفاق عادی و روزمره است. او شرمگین و آرام همه حرف ها را می شنود اما همان است که بود؛ سر به زیر، کم حرف، دونده، در خدمت تیم، خوش تکنیک و قابل اعتماد. در این سال ها انگار با خودش عهد بسته عوض نشود. حتی ظاهرش همان است که بود ...
خبر روز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همگان اطلاع دارند که از قدیم الایام بخش عظیمی از اقتصاد و معیشت شهروندان هندیجان وابسته به فعالیت گمرک و بندر سجافی بوده و اقشار مختلف مردم هندیجان اعم از لنج داران، کسبه و بازاریان، خودروهای حمل و نقل و باربری و نیروهای کارگری بطور مستقیم و جمعیت بسیاری نیز بطور غیرمستقیم از این راه [...]
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: هماهنگی بین بخشی با کلیه ارگان های خارج از شهرداری و همراهی و همکاری مطلوب با کلیه واحدهای ستادی و اجرایی شرکت آب منطقه ای، استانداری، وزارت کشور، راهور، هواشناسی و مدیریت بحران در مواجه با بارش های پیش رو و مجهز شدن مناطق به تجهیزات، ادوات کارگری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۴    
گروه استان ها- معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان مرکزی با بیان اینکه "طرح پاکسازی مناطق از جرم در حاشیه شهرهای استان مرکزی اجرا می شود" گفت: پلیس استان مرکزی همیشه کنار و همراه قشر کارگری است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۳    
معاون شهردار منطقه 6 تهران، به تشریح اقدامات مدیریت شهری در این منطقه همزمان با موج سوم شیوع کرونا پرداخت.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در زمستان در مناطق بالاشهر برف پشت بام ها را پارو می کرد و بعد پول آن را برای مناطق محروم هزینه می کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا بنی اسدی در انتخاب نوشت: "هشدار نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس به تضییع حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان" این تیتری است که در گرو های کارگری و بازنشستگان تامین اجتماعی، دست به دست می شود ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۳:۲۰    
عنبر نسا ماده خری گفت به من سربسر حق و حقوق تو چه باشد مگر مزد تو از پشکل ما کمتر است هر پِهِن از کل حقوقت سر است بوق سحر تا سر شب متصل کار کنی تا که نگردی خجل کل حقوق تو در این روزگار خرج معاشت نکند برقرار پشکل ما لیک دو وعده به روز در شود از پشت من دلفروز ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: برای آنکه کارگران بیکار شده از کرونا و کارگران فاقد بیمه بیکاری تحت پوشش بیمه قرار بگیرند باید منابع مورد نیاز در قالب طرح یا لایحه ای از سوی تامین اجتماعی پیشنهاد و به مجلس ارسال شود و وزارت کار از ظرفیت تشکل های کارگری در شناسایی و معرفی کارگران فاقد ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
جامعه کارگری خسته است؛ دولت نباید که بیش از این، آنها را خسته کنند و زیر فشار بگذارند. جامعه مستمری بگیران دردمند است. هرچه برای همسان سازی مستمری های آن ها لازم است را باید از پول نفت فراهم کنند؛ در غیر این صورت پول آن ها را خرج خودشان نکنند؛ چرا که بازنشستگان بهتر از آن ها این کار را بلدند.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه های کارگری از رنو به دلیل عرضه کراس اور برقی داچیا اسپرینگ ساخت چین و فروش در فرانسه به شدت انتقاد کردند و آن را مخالف سیاست حمایت از صنعت خودروسازی دانستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی درباره نحوه محاسبه حق اولاد برای زنان و مردان توضیحاتی داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی گفت: پس گرفتن منابع تخصیص یافته به سازمان تامین اجتماعی تداوم اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان را به خطر می اندازد و جفا در حق کارگران و بازنشستگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین دوره از رقابت های ورزش کارگری کشور بصورت مجازی در سنگاچین بندر انزلی آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ابوی، دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران گفت: متاسفانه جامعه کارگری در کشور از حیث معیشت و امنیت شغلی هنوز دچار مشکل است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
در بین بانک های تحریم شده، موضوعی که بیش از همه قابل توجه است، قرار گرفتن نام بانک رفاه کارگران است که سهامداران آن را طیف مختلفی از جامعه کارگری تشکیل می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی، حمایت همه جانبه این فراکسیون را از بیمه شدگان، بازنشستگان و سازمان تأمین اجتماعی جهت تحقق عدالت اجتماعی اعلام نمود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ما هشدار می دهیم در صورت اصرار به برداشت از بند ( و ) در تبصره 2 بودجه و کاهش سهم تأمین اجتماعی، جامعه کارگری حق مسلم خود می دانند حتی در شرایط کرونا اعتراض خود را به شکل حضوری و فیزیکی اعلام کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۱    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری سپاه خوی گفت: کارگران و کارفرمایان در تحقق جهش تولید نقش ویژه ای دارند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزای تسنیم، گزارش” بررسی نسبت حداقل دستمزد کارگران به متوسط درآمد و هزینه خانوارهای کشور 98-1390′′ تعیین حداقل دستمزد کارگران یکی از مهمترین چالش های حوزه روابط کار و دغدغه شورای عالی کار در ما ه های پایانی هر سال است ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نمایندگانی که طرح اختصاص بخشی از مطالبات سازمان تامین اجتماعی را برای تجهیز منابع طرح توزیع کالابرگ الکترونیک، پیش کشیده اند، گفت: اجازه تصویب این طرح را نمی دهم و با همکاری سایر نمایندگان برای افزایش بودجه مورد نیاز همسان سازی اقدام می کنیم.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۶    
همکاری خوب با شرکای اجتماعی به خصوص تشکلات کارگری و بازنشستگی، تعامل مناسب و خوب با پزشکان، کارکنان در راستای خدمات مناسب به بیمه شدگان تامنی اجتماعی، تاکید بر خرد جمعی ، تاکید بر ارتقای کیفیت خدمات درمانی، ارتقای هتلینگ بیمارستان ها، ارتباط موثر با رسانه ها .
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، کمک های مردمی توسط حسن رحیمی دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان جهان در رشته کشتی آزاد و سجاد گنج زاده قهرمان جهان و بازی های آسیایی میان خانواده های کارگری در کوره پزخانه های اطراف تهران میان مردم توزیع کردند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجمع تعاونی های مصرف استان گیلان، گفت: از آنجا که حداقل دستمزد کارگران زیر خط فقر قرار دارد، خواسته ما از دولت و مجلس این است که با اختصاص بن کارگری، دوباره رونق را به سفره کارگران و بازنشستگان برگردانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اختلافات کارگری و کارفرمایی درباره ادامه همکاری با کارگر و اخراج آن در قراردادکار موقت توضیحاتی داد.
سیمان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۶    
به گزارش سیمان خبر ، علی محمد عزیزی از فعالان استانی و ملی و بین الملی کارگری جمهوری اسلامی ایران بوده وهمچنین در صد و هشتمین اجلاس سازمان جهانی کارilo و صدمین سال تاسیس این سازمان جهانی بعنوان نماینده مجمع عالی کارگران ایران که در ژنو سوئیس برگزارگردید حضور یافت. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۰    
این بی ثباتی اولین آسیب را متوجه معیشت خانوارها کرده است و بیشترین آسیب را هم خانوار های کارمندی و کارگری که دستمزد ثابتی دارند و تغییر نرخ ارز و گران شدن ها تاثیری بر درآمدشان ندارد، خواهند دید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با تشکر از کارفرمایانی که علیرغم مشکلات بسیار و کسادی بازار در ایام کرونا کارگران را حفظ کرده اند، گفت: انتظار داریم اگر کارگری دچار کرونا شد عذر او را نخواهند که معیشت او به خطر بیفتد بلکه کمک کنند پس از درمان به سر کار برگردد و کارگرانشان را برای چنین ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۵    
این روزها کارگران خدمات شهری ناحیه 4 منطقه 5 که پس از خستگی کار شبانه به محل اسکان کارگری خود بازمی گردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۳    
خانه بهداشت کارگری شرکت پارس تکنو و گلزار شهدا به مناسبت هفته نقش کارگران در دفاع مقدس با حضور اعضای شورای خدمات بهداشتی و مسئولین کارگری و کارفرمایی شهرستان چابهار افتتاح و غبارروبی شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یکی از زیرساخت های اساسی تحقق جهش تولید در کشور، حمایت از نیروی انسانی و کارگران عزیز و زحمتکشی است که در خط مقدم جهاد اقتصادی و تولیدی قرار دارند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۴۳    
به مناسبت گرامیداشت هفته نقش کارگران در دفاع مقدس گلزار شهدای گمنام شهرستان زاهدان با حضور مدیر سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان و مدیر اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی غبارروبی و عطرافشانی شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آیا هیچ کارگری می پذیرد به صرف وجود یک مشکل که در نظامات دموکراتیک راه حل های بسیاری از جمله "رأی خوب در انتخابات" برای آن وجود دارد؛ به تمام شدن تحمل و واکنش حداکثری بیاندیشد؟!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 90 گروه جهادی فعال در کارخانجات و مراکز صنعتی و کارگری استان مرکزی سازمان دهی شده است که آمادگی لازم برای انجام خدمت بی منت به مردم را دارند که نمونه های آن را در زلزله، سیل و بیماری کرونا به وضوح مشاهده کردیم.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۵    
یارانه دستمزد چیست؟ سازمان منطقه آزاد ماکو با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف حمایت از کارگران و کارفرمایان و همچنین ایجاد اشتغال، 30 درصد از حداقل دستمزد کارگری مصوبِ تمامی کارگرانی که از مهرماه سال گذشته تا امسال در تمامی صنوف ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت Agility ربات کارگری به نام دیجیت (Digit) ساخته است. این ربات توانایی حمل جعبه ها و قرار دادن آن ها درون خودروهای حمل را داشته و 250 هزار دلار قیمت گذاری شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دشمن تلاش کرده که از جامعه کارگری استفاده خودش را ببرد اما کارگران که دل در گرو میهن دارند با این دشمنان جنگیده و خط تولید را حفظ کرده اند
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۳    
جلسه بررسی مشکل 3 واحد تولیدی بزرگ کشوری شهرستان شاهرود به همت حوزه بسیج ادارات و کارگری الغدیر برگزار شد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران از رفع تاخیر سه ماهه حقوق و مزایای بازنشستگان تامین اجتماعی با صدور احکام جدید خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت گرامی داشت هفته نقش جامعه کارگری در دفاع مقدس، آیین غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا و تجلیل از کارگران بسیجی با حضور مقامات استانی و لشکری، نمایندگان بسیج کارگری استان و با همت سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و بسیج شهرداری اهواز برگزار شد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با تاکید بر اینکه گروههای آسیب پذیر و کارگران بی بضاعت باید در طرح یارانه خرید کالاهای اساسی به طور ویژه دیده شوند، اختصاص سهام شستا به کارگران به منظور تقویت قدرت معیشت آنها را خواستار شد. ...
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ولی نگاهی به عملکرد نیروی انتظامی، هر ناظر منصفی را به این باور می رساند که این نیرو در مسیری صحیح گام برمی دارد و جهت کلی حرکت آن به سوی اهدافی است که وصول آن از این نیرو انتظار می رود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یادواره شهدا کارگری، نمایشگاه عکس و پوستر شهدا، نمایشگاه صنایع دستی از مهم ترین برنامه های اجرا شده شهرستان چابهار به مناسبت هفته نقش کارگران در دفاع مقدس بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۲    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: سلامت نیروی کار و حفظ روند مطلوب تولید و معیشت و اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی برای متولیان جامعه کارگری بسیار با اهمیت است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هر مراسمی که به یاد شهدا برگزار می شود تداعی کننده راه، ایثارگری ها و شهادت طلبی شهدا است و این خود کمتر از شهادت نیست.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
محمود محمودزاده در پاسخ به این سوال که طبق مصوبه دولت مبنی بر اینکه 50 درصد اراضی واگذار شده برای ساخت مسکن کارکنان دستگاه های اجرایی قرار می گیرد، آیا در این صورت رانتی برای کارمندان ایجاد نمی شود و سهم کارگران در این اراضی چقدر خواهد بود ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۰    
مسئول سازمان بسیج کارگری استان همدان از نامگذاری همزمان 10 بلوار و خیابان در شهرک های صنعتی استان همدان به نام مبارک شهدای کارگری به مناسبت هفته نکوداشت نقش آفرینی کارگران در دوران دفاع مقدس خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹    
با ریاست غلامرضا اخلاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان آبیک و دستگاه های ذیربط ، جلسه کمیسیون امنیت کارگری این شهرستان برگزار شد.