یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۱۴Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگری»

نمایندگان قم در رقابت های تکواندو کارگری کشور موفق به کسب دو مدال نقره و برنز شدند.
به منظور هماهنگی در برگزاری بهتر مراسم چهلمین و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برای جامعه کار و تولید نشست کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان قزوین تشکیل شد.
نزدیک به 24 ماه از انعقاد تفاهمنامه همکاری بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی جهت ساخت 200 هزار واحد مسکونی برای کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور گذشته که این تعداد به 400 هزار واحد مسکونی در سال جاری افزایش یافته است.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت فعلی صندوق های بازنشستگی در کشور و نگرانی ها از این بخش، اظهار داشت: وضعیت صندوق های بازنشستگی در کشور ناامید کننده است. ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری پیرامون تصویب بودجه 90 هزار میلیارد تومانی در کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 بابت تهاتر مطالبات سازمان تامین اجتماعی اطلاعیه ای را صادر کرد.
ایتنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - داکان اسمیت، یکی از سازماندهندگان اتحادیه کارگری آمازون(ALU) به دلیل تلاش برای تاسیس این اتحادیه اخراج شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها- نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور ضمن تاکید بر لزوم توجه ویژه به ورزش کارگری گفت: نبود ردیف بودجه به دغدغه فدراسیون ورزش کارگری کشور تبدیل شده است.
گروه استان ها- رئیس هیئت ورزش کارگری کاشان از برگزاری رقابت تکواندو آقایان کارگری کشور در کاشان با قهرمانی تیم استان البرز خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت وگو با روزنامه ایران می گوید: معاونت روابط کار که متولی بخش سازمان های کارگری وکارفرمایی است به دنبال این است که ضمن تقویت تشکلات کارگری و کارفرمایی موجود به توسعه این تشکلات اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
مشاور کانون عالی انجمن های کارگری گفت: سهمیه جدید بیمه برای کارگران ساختمانی هنوز به جایی نرسیده است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قاسم مدهنی رییس انجمن ورزش های رزمی کارگری استان لرستان گفت : مسابقات مجازی حرکات ورزشی قهرمانی استان لرستان که با شرکت 165 نفر برگزار و نفرات برتر مشخص شدند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تامین معاش، کودکان خانواده های بی بضاعت در مناطق کم برخوردار کشور را ملزم به اشتغال کودکان می کند. این موضوع در نواحی لازم التوجه کشور به کرات دیده شده است؛ یعنی دانش آموزانی که صبح درس می خوانند و عصر ها کارگری می کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس انجمن تکواندو کارگری استان سمنان گفت: هادی خالقیان موفق به کسب مدال طلا و رضا رضایی صاحب مدال برنز در بخش کیوروگی مسابقات تکواندو کارگری کشور شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسابقات تکواندو کارگری کشور در کاشان در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته های مختلف در این شهرستان با حضور تیم هایی از سراسر استان های کشور برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: فرمانداران استان مرکزی به ویژه شهرستانهای ساوه و دلیجان با همکاری تشکل های کارگری نسبت به واکسیناسیون اتباع تا سه دوز اقدام کنند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۸    
مردم نه ی بزرگی به حزب مذکور که از رقیبان ابراهیم رئیسی حمایت علنی می کرد گفته اند بنابراین انتظار نداریم در سمت های مدیریتی از این گونه افراد حمایت شود.اگر هم قرار به استعفا از احزاب بود باید افراد پیش از انتخابات این کار را می کردند پس این گونه حرکات نیز می تواند شائبه براگیز باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
منابع کارگری در شهرستان لارستان، از فوت یکی از کارگران حادثه شرکت سیمان سفید لارستان خبر دادند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۷    
مسابقات تکواندوکاران کارگر کشور با حضور 37 تیم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار می شود. هیئت ورزش کارگری کاشان خود را برای نخستین میزبانی مسابقات کارگری تکواندو در کاشان آماده می کند که این مسابقات با حضور 37 تیم(15 تیم بانوان و 22 تیم آقایان) در روزهای 30 دی ماه در بخش بانوان و 2 بهمن ...
افزایش سن و سابقه بازنشستگی که توسط دولت در لایحه بودجه 1401 گنجانده شده بود، در هفته های گذشته مورد اعتراض بسیاری از تشکل های کارگری و جمعیت زیادی از کارگران به خصوص کارگران در آستانه بازنشستگی،قرارگرفته بود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۷    
شنبه 00/11/02 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : تولید کننده فعال عرصه فروش سپتیک تانک پلی اتیلن کشور، سپتیک تانک پلی اتیلن را با امکان نصب و راه اندازی در مجرای خروجی فاضلاب ساختمان ها و اماکن اداری یا حتی کمپ های کارگری کارخانجات ، فاضلاب خروجی هتل ها ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۰    
رئیس اداره ورزش کارگری استان قزوین گفت: بانوان تکواندوکار استان قزوین در مسابقات قهرمانی کارگران کشور در بخش تیم یو انفرادی موفق به کسب سه مدال برنز شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
حاتم شاکرمی، گفت: افزایش حداقل مزد کارگران، حتما باید بر اساس تورم سال 1400 دیده شود. اگر بدون در نظر گرفتن این شاخص عمل شود یا دستمزدی را پایین تر از آن تعیین کنند، یعنی به جای افزایش حداقل دستمزد، کاهش یا عدم افزایش آن را در پیش گرفته ایم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال کارگری با اشاره به مبلغ دستمزد 2022 کارگران در ترکیه،تاکید کرد: تا زمانی که در خصوص تعریف خط فقر به اجماع واحدی در بین دستگاه ها و مراجع آماری نرسیم، نمی توانیم حداقل دستمزد کارگران را بر مبنای رقم خط فقر تعیین کنیم. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استرلا سالازار، نوجوان 17 ساله ای که اهل یک شهر کارگری در نزدیکی مکزیکو سیتی است، در یک اقدام جالب برای خواهر کم شنوای خود، اپلیکیشنی را طراحی کرده تا راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس هیئت ورزش کارگری کاشان از برگزاری مسابقات تکواندو بانوان کارگری کشور در کاشان با قهرمانی تیم "فولاد امیرکبیر کاشان الف" خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یک فعال کارگری با اشاره به مبلغ دستمزد 2022 کارگران در ترکیه،تاکید کرد: تا زمانی که در خصوص تعریف خط فقر به اجماع واحدی در بین دستگاه ها و مراجع آماری نرسیم، نمی توانیم حداقل دستمزد کارگران را بر مبنای رقم خط فقر تعیین کنیم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۶۳ سایت دیگر  
آبروی انسان امانت الهی است و انسان امین الله است، پیامبر دست کارگری را بوسید که برای خودش کار می کرد و کنار سفره خود می نشست. بر همگان واجب است که این مملکت را با کرامت اداره کنند و راه آن رونق تولید و اشتغال است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۶    
فرماندار زرند گفت: چهار شیفته شدن در راستای توجه ویژه به بنیان و آرامش خانواده کارگران امری ضروری است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
با نظر فقهای شورای نگهبان: اخراج کارگران در مناطق آزاد ممنوع شد و کارفرما به هیچ وجه نمی تواند کارگری را که توان انجام کار دارد، در خلال مدت قرارداد اخراج کند؛ این حکم یک امتیاز به نفع کارگران این مناطق است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۲    
علیرضا محجوب، دبیرکل خانه کارگر می گوید برای تعیین دستمزد های سال 1401 راه سخت و دشواری پیش روی گروه کارگری شورای عالی کار است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هادی ابوی در گفت وگو با میزان، در خصوص مشکلات تعیین دستمزد کارگران گفت: کمیته دستمزد شورای عالی کار با توجه به اطلاعات و پژوهش های موجود و مطابقت آن با هزینه های واقعی زندگی سبد معیشت کارگری را برای تعیین نهایی دستمزد کارگران به شورای عالی کار پیشنهاد می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۲۹    
ایسنا/خوزستان نماینده خوزستان در مسابقات قهرمانی تکواندو کارگری کشور شرکت می کند.
هاژه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، مدیر مرکز امدادرسانی سریع در سلیمانیه گفت: یک شهروند اهل کوردستان ایران که در شهر سلیمانیه کارگری می کرد شب، گذشته (29 دی ماه 1400) در سلیمانیەی اقلیم کوردستان براثر سرمازدگی جان باخته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس انجمن تکواندو کارگری استان سمنان گفت: 2بانوی تکواندوکار استان در نخستین تجربه اعزام به مسابقات کارگری کشور پس از غلبه بر حریفان خود با راهیابی به فینال مسابقات موفق به کسب مقام قهرمانی و مدال طلا شدند و در بخش تیمی نیز به مقام نایب قهرمانی رسیدند.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۹    
به گزارش شروع آنلاین محمدرضا شمسایی، رئیس اداره فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری باغستان با اعلام این خبر گفت: در راستای رویکرد حمایت از حوزه ورزش، مسابقات والیبال کارگری بانوان استان تهران طی 2 هفته اخیر به میزبانی شهرداری باغستان در سالن امیرکبیر سعیدآباد به همت حوزه فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فعال کارگری هپکو گفت: آیا کمیسیون تلفیق سازوکاری برای ایجاد ضمانت درنظر گرفته شده تا این دستگاه های وارداتی جدید به باتلاق ماشین آلات قبلی افزوده نشوند؟
راه امروز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی نیز به بالارفتن آمار تجمعات اشاره کرده و گفته: آمار تجمعاتی که در کشور چه در سال گذشته و در سال جاری برگزار شده آمار قابل توجهی است که شاید بیش از 93 درصد این تجمعات، تجمعات صنفی و کارگری بوده و در این جریان هم شرایط موجود فقط اداره شده است .
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: امسال قصد داریم جهت جبران بدهی های دولت به صندوق تامین اجتماعی 200 هزار میلیارد تومان در بودجه منابع در نظر بگیریم.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان کارگر را شریان حیاتی جامعه عنوان کرد و گفت: ارتباط میان جامعه کارگری و مسئولان بسیاری از مشکلات را برطرف می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۶    
رکنا:دبیرکانون شوراهای اسلامی کارآذربایجان غربی ازمصوبه اخیراعضای کمیسیون امنیت کارگری استان قدردانی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراها و از نمایندگان کارگری مزد گفت: احتمالاً تا دوشنبه آینده محاسبات سبد تمام شده و به عدد و رقم می رسیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان با شعارهای قشنگی مثل "تحقق عدالت اجتماعی"، "خط بطلان بر ساخت و سازهای غیرمجاز"، "کاهش مشکلات فرهنگی و اقتصادی" و ده ها حرف و حدیث دیگر، سرانجام شهری شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان حمایت از حقوق کارگران و کارفرمایان دریکی از اولویت های دولت سیزدهم دانست و گفت: به کارفرمایان اعلام شده که در صورت تعطیلی و یا اخراج نیرو گزارش را به ما اعلام کنند تا با اقدامات صورت گرفته از جمله مذاکره با بانک ها تا حد امکان از این کار جلوگیری شود.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در دیدار خود با نمایندگان کارگری تنظیف شهرداری تبریز از زحمات جامعه شریف پاکبانان تقدیر نمود
سلام نو / صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
کارگران می توانند در صورتی که کمتر از میزان مصوب شورای عالی کار عیدی دریافت کردند با مراجعه به شورای حل اختلاف احقاق حق کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- مسابقات قهرمانی کارگران کشور در رشته تکواندو به مدت چهار روز به همت هیات ورزش کارگری استان اصفهان در شهر کاشان برگزار می شود و کارگران یزدی نیز در این رقابت ها حضور یافته اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۷    
چاه به طرح اگو وصل بود و نیاز شدیدی به لایروبی داشت. مهندس جوان برای انجام این کار، کارگری را به کار می گیرد تا به عمق چاه 15 متری برود و این عملیات را انجام دهد، غافل از اینکه محاسبات اشتباهش آن ها را به یک قدمی مرگ می کشاند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه کارگری ال جی به دلیل پیشبرد اهداف و مقاصد سازمان ملل، موفق شد از سایر سازمان های مردم نهاد(NGO) متمایز شود.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ارائه خدمات به جامعه کارگری و کارفرمایی محدوده منطقه آزاد ارس، از سامانه جامع روابط کار مدیریت کار و خدمات اشتغال ارس رونمایی شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹    
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در اولین نشست هم اندیشی با اعضای کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان: برنامه های کمیته کارگری و کارفرمایی دهه فجر باید با حضور و مشارکت کارگران و کارفرمایان برگزار شده و شاهد فضایی بانشاط و شاداب در بین جامعه کار و تولید استان باشیم.