یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۵۴May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تکفیری»

تقریب   ۶ ساعت پیش    
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه تروریسم تکفیری و کسانی که بازیچه دست استکبار و شیاطین بوده و با بهره گیری و سوء استفاده از نام اسلام به دنبال ایجاد تفرقه قومی و مذهبی و ایجاد تنش در منطقه هستند گفت: وظیفه عالمان دینی است تا با روشنگری و بیداری اسلامی موجب وحدت اسلامی شوند.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
خواهر شهید مدافع سرلک می نویسد: درست 17 ماه رمضان بود. مصادف با 22 اردیبهشت 1399. انگار کلافه بودم و هر کاری می کردم آرام نمی شدم. سال گذشته در چنین روزی وقتی به علت شیوع ویروس کرونا، مردم ناچار به برگزار نکردن بسیاری از تجمعات معمول بودند و سرتیتر خبرها درباره میزان انتشار ویروس بود ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۵    
سازمان بسیج رسانه استان زنجان و انجمن صنفی خبرنگاران زنجان در محکومیت فاجعه افغانستان با صدور بیانیه ای ایجاد تروریسم تکفیری را توطئه آمریکایی ها در افغانستان دانستند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۲:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
هشدارنیوز، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صفحه شخصی خود توئیتر واکنش به حادثه تروریستی مسه سیدالشهداء کابل نوشت: دخترک جوان من! جان پ کجاستی ؟ دخترانمان را با زبان روزه کشتند؛ بی رحمی و قساوت جنایت تکفیری ها، قلب ها را به د آورده است. بِأیّ ذنبٍ قُتلت ؟ ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
25 اردیبهشت، سالگرد شهادت یکی دیگر از دلباختگان حسین(ع) است که داوطلبانه، گام در راه دفاع از حرم گذاشت. شهید علیرضا بابایی، پنج سال قبل در چنین روزی، در نبرد با تروریست های تکفیری در فلوجه عراق، به مقصود خود رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه و داعش تکفیری در افغانستان، اعلام کرد که احیای داعش و گروه های نیابتی با کشتار در افغانستان در زمرۀ دسیسه های خبیثانۀ آمریکا قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۰    
به گزارش مشرق حسن رحیم پور ازغدی در توئیتی نوشت: جهادیون فلسطین و تشکر از قاسم سلیمانی و سپاه قدس برای جدیدترین موشکها که بر فرق صهیونیستها فرود می آید. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان-سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه و داعش تکفیری در افغانستان بیانیه ای صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۲    
حوزه/ یک استاد دانشگاه اهل افغانستان، جهل آمیخته با تعصب و نگاه سطحی نگر به آموزه های اسلامی را عامل اصلی فاجعه تروریستی مدرسه سیدالشهدا افغانستان دانست و بر لزوم بررسی اندیشه های رادیکال و تکفیری در مجامع دانشگاهی تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سید رضا طاهر دهم دی 1364 در روستای هریکنده بابل در خانواده ای مومن و مذهبی به دنیا آمد و در تاریخ 16 اردیبهشت 1395 در دفاع از حرم آل الله (ع) در خان طومان سوریه به دست تکفیری های داعشی به شهادت رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم با صدور پیامی جنایت تکفیری ها در کشتار دختران و نو گلان امت اسلامی در افغانستان و هجوم صهیونیست های کودک کش به روزه داران نمازگزار در مسجدالاقصی را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
15 نفر از عناصر گروهک تکفیری- تروریستی بوکوحرام در ایالت بورنو واقع در نیجریه به هلاکت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
شیراز - نماینده ولی فقیه در فارس گفت:حضور نظامیان اشغالگر آمریکایی در افغانستان بر دامنه نا امنی و گستره فعالیت گروه های تکفیری و ضد اسلامی افزوده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی گفت: جنایت هولناک در کابل واقع پرده ای از سلسله اقدامات پنهان و آشکار آمریکایی ها برای سرپوش گذاشتن بر شکست سیاست های خود در 20 سال حضور ننگین در افغانستان و نیز ناکامی در عرصه جنگ های نیابتی و تکفیری منطقه است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۳    
علمای اهل سنت کردستان ضمن محکوم کردن کشتار بی گناه دختران مدرسه سیدالشهدای کابل، معتقدند: تفکری که دانش آموزان بی گناه افغانی را به خاک و خون می کشد ادامه همان تفکر زنده به گور کردن دختران در دوران عرب جاهلی است که به شکل تکفیری خود را نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۱    
علمای اهل سنت کردستان ضمن محکوم کردن کشتار بی گناه دختران مدرسه سیدالشهدای کابل، معتقدند: تفکری که دانش آموزان بی گناه افغانی را به خاک و خون می کشد ادامه همان تفکر زنده به گور کردن دختران در دوران عرب جاهلی است که به شکل تکفیری خود را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد باصدور پیامی ضمن تسلیت حادثه تروریستی در کابل، این فاجعه جانکاه را تلاشی مذبوحانه با هدف ناامن جلوه دادن کشور افغانستان و نیز نمونه ای از جمود، حماقت و توحش اندیشه صهیونیسم و گروه های تکفیری خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سازمان بسیج دانش آموزی در بیانیه ای اعلام کرد: آمریکای جنایتکار و همپیمانان تکفیری آنان بدانند که افغانستان تنها نیست و اکنون تمام محور مقاومت با استمداد از روح بلند شهدای مقاومت از جمله شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، خونخواه شهیدان بی گناه مدرسه سیدالشهدا خواهند بود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۳    
گروه استان ها- نائب رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه هدف استکبار از خشونت گرایی گروهک های تروریستی، تفرقه در جهان اسلام است گفت: جنایت مدرسه سیدالشهداء افغانستان برخواسته از منطق جنگ و مظلوم کشی تکفیری ها است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
حوزه/ مؤکداً از دولتمردان، مقامات ملی و مذهبی افغانستان و همچنین مجامع بین المللی اسلامی می خواهم که با عاملان آن که برای ایجاد اختلاف در صفوف مسلمانان و مخدوش کردن چهرۀ رحمانی اسلام انجام می شود، با شدت برخورد نمایند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۹    
یک رسانه آمریکایی از زمینگیر شدن ناوگان جت های اف-16 نیروی هوایی عراق به دلیل خروج خدمه آمریکایی از پایگاه های عراق از بیم حملات راکتی خبر داد. این اتفاق، یک بار دیگر، بی خاصیت بودن تسلیحات نظامی آمریکا در کشورهای دیگر را ثابت کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۰    
در پی اقدامات تروریستی گروهک های تکفیری در افغانستان و شهادت جمعی از دانش آموزان مدرسه سیدالهشدای کابل این مراسم برگزار میگردد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس شورای اسلامی در محکومیت جنایت داعش در مدرسه سیدالشهدای کابل بیانیه ای صادر کرد و در این بیانیه تصریح شده که این حادثه تلاش استکبار جهانی برای احیای تروریسم تکفیری و بازگشت جنگ و ناامنی به افغانستان است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی اخیر کابل و تسلیت به دولت و ملت افغانستان و خانواده های قربانیان این اقدام ضد بشری، مبارزه با جریان های افراطی و تفکرات تکفیری را وظیفه همگانی خواند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۷    
حملات تروریستی ضد شیعیان افغانستان یک برنامه نسل کشی برای حذف آنها یا کاهش تعداد شان است تا بتواند به تدریج برنامه تکفیری خود را در این کشور اجرا کنند و بی ثباتی و ناامنی را در منطقه حکم فرما کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۶    
حسن رجایی فر چهارم تیر 1354 در روستای کامی کلا از توابع بندپی غربی، شهر خشرودپی شهرستان بابل به دنیا آمد و در 17 اردیبهشت 1395 در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در خان طومان به دست تکفیری های داعشی به شهادت رسید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پی وقوع حادثه تروریستی در مدرسه دخترانه سید الشهداء در غرب کابل و شهادت جمعی از شهروندان بی گناه بویژه دختران دانش آموز، پیامی صادر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی کابل خواستار عدم سکوت مجامع حقوق بشری و دولت های جهانی مدعی حقوق بشر در برابر این خشونت های غیرانسانی و وحشیانه تکفیری ها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- نائب رئیس مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه هدف استکبار از خشونت گرایی گروهک های تروریستی، تفرقه در جهان اسلام است گفت: جنایت مدرسه سیدالشهداء افغانستان برخواسته از منطق جنگ و مظلوم کشی تکفیری ها است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۲    
داودمدرسی یان به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت تفکر تکفیری از زمان شکل گیری خوارج در صدر اسلام وجود داشته است. این تفکر متحجر نه تنها وجود سایر تفکرات را محترم نمی شمارد بلکه حاضر است با انتحار خود آنان را از بین ببرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۷    
اراک- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری کودتای نافرجام ترکیه را محکوم کرد و گفت: ریشه همه ناامنی های منطقه در شدت گرفتن قدرت گروهک های تکفیری و تروریستی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۰    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مرید حسین نقوی گفت: اقدام برای مهار گروه های تروریستی تکفیری در سطح بین المللی ضروری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله حیدری گفت:افراد و جریان هایی همچون القاعده، داعش و طالبان که در مناطق مختلف میلیون ها انسان را از مسلمان و غیر مسلمان به شهادت رساندند، هدفی جز تامین منافع آمریکا ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تلاش یک گروه تروریستی وابسته به گروهک تکفیری صهیونیستی داعش برای نفوذ به صلاح الدین عراق ناکام ماند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پایتخت افغانستان همزمان با خروج نظامی آمریکا و در حالی که مذاکرات صلح به بن بست خورده، صحنه انفجاری دلخراش بود که می تواند نشانه ای از لجاجتی عامدانه برای دامن زدن به بحران های موجود باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ از دولت افغانستان درخواست می کنم مانع پایمال شدن خون این عزیزان باشند و در سایه تلاش های دیپلماتیک و با مجاهدت های جوانان غیور افغانستان، مانع زیاده خواهی های گروه های تکفیری در منطقه باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولین سعودی با حمایت از گروه های تکفیری و جریان های مقابل جمهوری اسلامی ایران مقصر اصلی اختلاف بین ایران و عربستان هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خطیب زاده در واکنش به حملات تروریستی اخیر در افغانستان گفت: در خصوص اتفاق ناگواری که در افغانستان اتفاق افتاد و دختران افغانستانی، معصومانه، مظلومانه و با زبان روزه در ماه مبارک رمضان قربانی این خشونت تکفیری ها شدند دل و جان آدم را به درد می آورد. ما داغدار افغانستان هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۲    
سعید خطیب زاده گفت: پرپر شدن دختران افغانستان که معصومانه و مظلومانه با زبان روزه در ماه مبارک رمضان قربانی خشونت تکفیری ها شدند، دل و جان آدم را به درد می آورد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-مجمع جهانی اهل بیت (ع) در پی حمله تروریستی به مکتب سیدالشهداء کابل، بیانیه ای صادر کرد. به گزارش شفقنا، متن بیانیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم (مَن قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الْأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۶۷ سایت دیگر  
سپاه در بیانیه ای با محکومیت شدید جنایت تروریستی دبیرستان دخترانه سیدالشهدای کابل این جنایت بزرگ را توطئه آمریکایی ها برای احیای تروریسم تکفیری و بازگشت ناامنی به افغانستان دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۷   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه: جریان صهیونیستی - تکفیری با این جنایت هولناک نه تنها مردم ایران و افغانستان، بلکه ملت های منطقه را متاثر کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ اقدام تروریستی و ددمنشانه گروهک تکفیری در غرب کابل و دشت برچی افغانستان و کشتار گسترده دختران شیعه هزاره در ماه مبارک رمضان که گناهی جز ایمان به خدا و اعتقاد به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام نداشته اند مایه تأسف و تأثر شدید گردید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: اظهارات آیت الله رئیسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه (6 اردیبهشت)
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا: دستی که در مسجدالاقصی نمازگزاران را مورد حمله قرار می دهد، همان دستی است که در افغانستان مردم را به خاک و خون می کشد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
این حملات و پرپر شدن این جان ها و دختران افغانستان که مظلومانه و معصومانه با زبان روزه، قربانی این خشونت تکفیری ها شدند، دل و جان انسان را به درد می آورد. ما داغدار افغانستان هستیم. اتفاقات یک سال اخیر به ویژه چند هفته اخیر ما را ناراحت می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
وقتی در برابر داعش و نیرو های تکفیری قرار می گرفت، رجز می خواند که ما فرزندان علی و زهراییم؛ رسمی که بعد از شهادتش ادامه پیدا کرد و همرزمانش در هنگام حمله می خواندند: أنا شیعة علی ابن ابی طالب
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶    
ناکام گذاشتن اقدام داعش برای بمبگذاری خیابانی میان القائم و عکاشه در الانبار، انهدام تونل های تکفیری ها در جنوب غرب موصل به دست حشد شعبی و کشته و زخمی شدن 4 نظامی عراقی در طوزخورماتو از مهمترین اخبار امنیتی عراق است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۸   + ۶۲ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در پی جان باختن 50 افغان در حمله تروریستی اخیر در کابل پیام تسلیتی منتشر و بر لزوم میارزه همه جانبه با داعش تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۲    
واشنگتن امیدوار است با سرمایه ای که از انتقال بقایای تکفیری های دست آموز خود از سوریه به افغانستان فراهم ساخته دکان ماندنش در افغانستان را باز نگه دارد