چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۵:۵۲Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

مرکز آمار و فناوری اطلاعات (eadl.ir)

  ۲۵ دقیقه پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: در گذشته میز های مذاکره و سازمان های آزادیبخش برای منطقه تصمیم گیری می کردند، ولی امروز مردم احساس می کنند که ابتکار عمل در دست جریان مقاومت و مجاهدان در میدان قرار دارد و میز ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
برای اولین بار جلسه دادرسی الکترونیک به منظور تفهیم اتهام و اخذ آخرین دفاع در خصوص پرونده دو متهم نگهداری مواد مخدر در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 24 تهران برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه دادگستری استان تهران اقدامات موثری برای کاهش موجودی پرونده و معوقه ها انجام داده است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس با اشاره به مشکلات بازار سرمایه در کشور در صحن مجلس گفت: از ورود قوه قضائیه و دستوری که ریاست محترم قوه قضائیه پیرو این موضوع دادند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای به دبیر کل و کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل از رویکرد سیاسی و مغرضانه گزارشگر ویژه، انتقاد کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: گاهی دیده می شود برخی افراد آبرومند و قانونمدار، بر اثر یک غفلت دچار خطا می شوند که اگر به موقع به آن ها تذکر داده شود که در مسیر نادرست حرکت می کنند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
به دنبال سالم سازی دستگاه قضا، حفاظت اطلاعات قوه قضاییه 28 کارمند دستگاه قضایی به دلیل ارتباط گرفتن با اصحاب پرونده و کلاهبرداری از آن ها بازداشت و تحویل محاکم قضایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: فعالان رسانه به عنوان گزارشگران فساد، بازرسان افتخاری و کمک کار سازمان بازرسی می توانند نقش چشمگیری در پیشبرد اهداف سازمان بازرسی داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
فرآیند مصاحبه علمی داوطلبان دانشگاهی جذب اختصاصی تصدی منصب قضا سال 1399 با صدور اطلاعیه ای آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، با فرمانده این نیرو دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری یزد گفت: باید از ظرفیت های جدید و تکنولوژی های روز برای تسهیل امور بالاخص در شرایط وجود ویروس همه گیر استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان ایلام از اجرایی شدن دادرسی الکترونیکی در کلیه حوزه های قضایی استان خبر داد و بر استفاده هر چه بیشتر از این ظرفیت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۵۱ سایت دیگر  
دستورالعمل ساماندهی رسیدگی به پرونده های بازار سرمایه ایران، در 8 ماده و 3 تبصره از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
در پی تأکید ریاست قوه قضاییه مبنی بر برخورد با وکالت تضمینی، 19 وکیل که 13 نفر از آن ها در تهران مشغول به فعالیت واسطه گری برای اعمال نفوذ در پرونده ها و انحراف در روند دادرسی بودند، دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زمان اعلام نتایج پذیرش مشمولین متقاضی امریه سربازی اعزام دی ماه سال 1399 منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی اعلام کرد: رؤسای صنوف و مجامع حرفه ای کشور با معاون اول رییس جمهور دیدار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۷   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در ارتباط با سیل فروردین 98، به ترک فعل مدیران در دو استان گلستان و فارس رسیدگی شد، این مقامات محکوم شدند و حکم در حال اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه در جریان جلسه امروز شورای عالی قوه قضاییه با اشاره به دستور رئیس دستگاه قضا برای رفع نواقص و موانع فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک قضایی از بازرسی 50 دفتر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر، گفت: بانی تعیین گزارشگر ویژه برای ایران کشوری است که از فروش تجهیزات پزشکی برای درمان کودکان معصوم بیمار خودداری کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۱۳۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: مقام معظم رهبری تاکید کردند که کار کشور باید پیش برود اما دشمنان دنبال سنگ اندازی و توقف در امور هستند و سیاست ما در قوه قضائیه این است که با انسجام و همکاری با دیگر دستگاه ها ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور از دستور دادستان کل کشور مبنی بر تشکیل شعب تخصصی ویژه رسیدگی به جرائم موضوع قانون حمایت از آمرین به معروف و ناهیان از منکر در دادسرا های سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها که به اتفاق دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه از ندامتگاه زنان استان تهران بازدید می کرد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۹۲ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، در 12 ماده از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل از اعلام رضایت در سه پرونده قتل عمد به همت کارگروه جهادی بخشایش دادگستری این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با زندانیان بیرجندی به صورت ویدئوکنفرانس و آنلاین برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه مجرمین حرفه ای و فاسدین روی آشتی با قوه قضاییه را نخواهند دید، گفت: این افراد در هیچ کجا در امان نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: کثرت پرونده های قضایی موجب کاهش عملکرد و بازدهی دادگستری ها می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اصفهان گفت: خوشبختانه در سال های اخیر دامنه مجازات های جایگزین حبس توسعه داده شده و دست قاضی در این زمینه باز است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نخستین روز از آبان ماه هر سال در تقویم رسمی کشور عزیزمان - ایران اسلامی - به روز ملی آمار و برنامه ریزی نام گذاری شده است
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح گفت: دستورالعمل حفظ کرامت و ارزش های انسانی جزء مهمترین دستورالعمل های قوه قضاییه است و مبانی آن بر اساس آموز های دینی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۱   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به نقش مهم حفاظت اطلاعات سپاه در تولید قدرت و صیانت از اقتدار نظام تأکید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در دیدار با خیرین گفت: به منظور حمایت های مادی و معنوی از فعالان و خیرین کمیته ای در این معاونت تشکیل خواهیم داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آذربایجان غربی از راه اندازی محکمه الکترونیکی در مرکز استان و زندان ارومیه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در خصوص اظهارات ربیعی درباره این که گفته بود لازم است قوه قضاییه در موضوع توهین برخی نمایندگان مجلس به رییس جمهور ورود کند، صحبت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 98 قوه قضاییه پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: در جمهوری اسلامی ایران، قوه قضائیه عزم راسخ در مقابله و مبارزه با فساد و مفسدین داشته و در این رسالت و وظیفه مهم هرگز کوتاه نخواهد آمد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه در کوچک ترین واحد اجتماعی هم نظارت ضروری است، گفت: اگر بهترین قانون را داشته باشیم، ولی در مرحله اجرا بر آن نظارت نشود، قطعاً اهدافش محقق نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا به رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه دستور داد با اعزام بازرس به دفاتر خدمات قضایی و بررسی دقیق نواقصی که موجب معطلی مردم در این دفاتر می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آماور و فناوری اطلاعات قوه قضاییه از راه اندازی سرویس مسدودی موجودی حساب و رفع انسداد به صورت الکترونیکی در سراسر کشور از هفته گذشته در راستای تسهیل دسترسی مردم به عدالت و تسریع رسیدگی به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها، گفت: آمار اشتغال زندانیان در سال 98، 15 درصد بوده که با تمهیدات اندیشیده شده، این آمار در 6 ماهه اول امسال به 23 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۴۷ سایت دیگر  
آیت الله رییسی با اشاره به ابلاغ سند امنیت قضایی گفت: سند امنیت قضایی، براساس تکلیف قانون برنامه ششم توسعه ابلاغ شد؛ محتوای این سند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۹۶ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در دیدار با اعضای کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به استجازه اخیر رهبر معظم انقلاب درباره برگزاری دادگاه های اخلال کلان در امور اقتصادی کشور گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: 91 درصد خدمات سازمان به بخش معاینات بالینی مربوط می شود و عمده خروجی های سازمان از معاونت پزشکی و آزمایشگاهی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
زمان و نحوه دریافت کارت آزمون (جذب عمومی) تصدی منصب قضاء سال 1399 اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
جلسه دفاع آنلاین از رساله تحقیقاتی پودمانی قضات با عنوان " بررسی مبانی درخواست صدور حکم طلاق از سوی زوجه در آرای محاکم خانواده مشهد " بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری راه اندازی سامانه رای صحیح را با هدف جلوگیری از آرای متعارض و یکسان سازی رویه های قضایی دانست که در دسترس قضات، حقوقدانان، دستگاه ها و سایر مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا با بیان اینکه قدرت در جامعه ما از آن مردم متدین است،گفت: اتصال با مردم حماسه آفرین اقتدار می آفریند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس دستگاه قضا با بیان اینکه قدرت در جامعه ما از آن مردم متدین است،گفت: اتصال با مردم حماسه آفرین اقتدار می آفریند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضایی دادگستری البرز از دادرسی بدون کاغذ در شعب شورای حل اختلاف استان البرز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: باید تلاش کنیم روز به روز جامعه سردفتری را به عنوان یک نهاد مدنی ارتقا ببخشیم و این اعتماد را حفظ کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: در راستای هوشمندسازی دستگاه قضایی، اجرای طرح پرونده های تمام الکترونیک در دادگستری استان آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۱۳۳ سایت دیگر  
سند امنیت قضایی در 37 ماده از سوی آیت الله رئیسی ، رئیس قوه قضاییه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در بخش های مختلف اداره کل کارگزینی اداری حضور یافت و با مدیرکل و کارکنان کارگزینی اداری دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر،گفت: کشورهایی که آحاد مردم ایران را بدون هیچ استثنایی تحت شدیدترین تحریم ها قرار داده و حق حیات و حق بر سلامتی آن ها را که جز حقوق اولیه هر انسان است مورد تهدید جدی قرار داده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سی و دومین جلسه ملاقات مردمی رئیس کل و معاونین دادگستری استان مرکزی در سال 1399 برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران به همراه معاونین و دادستان مرکز این استان، از زندان مرکزی ساری بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در آستانه تدفین پیکر های مطهر شهدای خان طومان پیامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
احکام جدید افزایش حقوق بازنشستگان کارکنان اداری قوه قضاییه (همسان سازی) توسط صندوق بازنشستگی کشوری صادر گردیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور در راستای توسعه اقدامات فرهنگی، اصلاحی و تربیتی از کانون اصلاح و تربیت تهران بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: وکالت و کارشناسی با عنوان تضمینی حیثیت دستگاه قضایی را خدشه دار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دوره توجیهی آموزشی کاربران سامانه اشتغال و حرفه آموزی بصورت و یدئو کنفرانس در سه نوبت کاری در تاریخ های 13 و 14 مهر ماه برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با بیان اینکه روسای محاکم باید با توجه به سیاست های حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها انجام وظیفه کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی دادگستری استان زنجان گفت: هیچ یک از عریضه نویسان، حق دریافت وجه نقد بابت ارائه خدمات ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
دومین مرکز بهداشت کارگری زندان های کشور در مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی شیراز افتتاح و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: یک سوم پرونده های قضایی در جریان رسیدگی وابسته به نظرات پزشکی قانونی است در حالی که تعداد کارکنان این مجموعه بسیار محدود و اندک است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت که هدف این سازمان حاکمیت قانون و ارتقای سلامت نظام اداری کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۴۵ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در خصوص ماجرای اوباش گردانی اخیر گفته است که تعرض به متهم ولو اوباش قطعا مجاز نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ورود دادگستری فارس سبب جلوگیری از مزایده و مانع از حراج کارخانه قند ممسنی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: کلیه دستگاه های اجرایی همواره باید حضور و نظارت مستمر سازمان بازرسی را احساس کنند و طبعا این احساس نظارت موجب پیشگیری از تخلف و فساد خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۱۵۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری نیروهای مسلح فرمودند: تحصیل در دانشگاه های نظامی و دانشگاه های سازمان های نیرو های مسلح ما یکی از باشرف ترین و باارزش ترین کار ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با تقدیر از پیگیری ها و تلاش های نهاد های نظارتی در ابطال قرارداد خصوصی سازی دشت مغان تأکید کرد: دستگاه قضایی از خصوصی سازی ضابطه مند که موجب رونق اشتغال و تولد شود حمایت می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ستاد حقوق بشر قوه قضاییه بیانیه ای را در محکومیت تحریم های آمریکا صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دادگستری خراسان رضوی اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته از تعطیلی 60 واحد تولیدی در استان در 3 ماه نخست امسال جلوگیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس دادگستری شهرستان بردسیر از ورود دستگاه قضایی به موضوع واگذاری 300 هکتار اراضی ملی به دو شرکت خصوصی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری یزد گفت: اعمال سیاست های نوین فن آوری اطلاعات در امور قضایی، در افزایش خدمات الکترونیک و کاهش مراجعات مردم به دستگاه قضا بسیار موثر و کارساز است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۷۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: همه کسانی که با قوه قضاییه مرتبط هستند باید بدانند همکاران این مجموعه سالم و پاک، هیچ گونه ناسلامتی و فساد را برنمی تابند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس خبر داد: کمیته سفیران صلح و دوستی، در سال جاری رضایت 36خانواده را در پرونده قصاص نفس اخذ کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان البرز از کاهش زمان حضور در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی با اخذ نوبت اینترنتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورا های حل اختلاف سیستان و بلوچستان از ورود بیش از 23 هزار فقره پرونده به شورا های حل اختلاف استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان بازرسی در خصوص بازرسی ها گفت: 117 بازرسی فوق العاده از سوی سازمان بازرسی صورت گرفته و 321 گزارش فوق العاده داشته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت شرکتهای سازمان ثبت اسناد گفت: بر اساس شاخص های بین المللی بانک جهانی در ایران مدت زمان لازم برای شروع کسب و کار از 72 روز به سه روز رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با بیان اینکه از همکاری خوب دستگاه قضایی، رییس کل دادگستری استان، دادستان و قضات هرمزگان در رفع موانع و احیای 36 واحد تولیدی در استان تشکر و قدردانی می کنم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه، با اعلام ارسال پیش نویس لایحه اصلاح پاره ای از قوانین قضایی برای قضات برجسته، حقوقدانان و وکلای کشور با هدف کسب دیدگاه های تخصصی ایشان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
زمان ثبت نام مشمولین متقاضی امریه سربازی در قوه قضاییه؛ اعزامی دی ماه 1399 اعلام گردید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان هرمزگان بصورت سرزده از حوزه قضایی شهرستان بستک بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری کرمان گفت: با توجه به ارائه آموزش های آنلاین تلاش می شود که تجهیزات موردنیاز از جمله تبلت و بسته های اینترنتی رایگان برای آموزش فرزندان خانواده های زندانیان تامین شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته نیروی انتظامی؛ رئیس سازمان زندان ها از سرهنگ ذوالفقار برفر فرمانده یگان حفاظت زندان های کشور تقدیر نمود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کرمان گفت:دستگاه قضایی آمادگی لازم را دارد تا در زمینه آگاهی بخشی حقوقی به دانش آموزان در اپلیکیشن شاد همکاری نماید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان زندان ها تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان خراسان جنوبی از بازارچه مرزی یزدان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: مدیران باید در عرصه جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال با جدیت وارد شده و اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری ایلام گفت: سلطه و اشراف اطلاعاتی بر مجرمین و محیط های جرم خیز از مؤلفه های اقتدار نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: قوه قضاییه حساسیت و اهمیت حمایت قضایی از واحدهای تولیدی را درک کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل، ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان را نتیجۀ تلاش های قوه قضائیه دانست و از زحمات ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: نباید در شرایط سخت اقتصادی با برخی اقدامات عرصه بر جهادگران تولید و صنعت تنگ تر شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۶۴ سایت دیگر  
آیت الله رییسی، رییس قوه قضاییه و نماینده مردم استان خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری، روز چهارشنبه 16 مهر، برای دیدار با مردم این استان به بیرجند سفر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نشست کارگروه هوشمند سازی سازمانهای تابعه قوه قضائیه در مرکز آمار و فناوری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در بخش های مختلف اداره کل کارگزینی قضات حضور یافت و با مدیرکل و کارکنان کارگزینی قضات دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هادی اصلان زاده سرپرست حوزه ریاست مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
زندان اوین مجهز به دفتر خدمات الکترونیک قضائی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...