سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۴:۱۵Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جانبازی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۳:۲۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند: ما در قضیه ی شهادت شهیدان و مجاهدت ایثارگران و جانبازان معمولاً جوانب محدودی را می بینیم و مشاهده می کنیم؛ در حالی که خود عمل و حرکت ایثار در جامعه که منجر به شهادت یا جانبازی می شود، معانی متعددی دارد؛ جهات مختلفی دارد که هر کدام از این ها درخور بررسی است.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۹    
س- پدر من ایثارگر بود و در دوران جنگ درصد جانبازی نگرفت اما بعد از 20 سال به سرطان ریه مبتلا شد. برای پزشکان محرز بود که ایشان شیمیایی و مبتلا به گاز خردل است و 20 سال بعد ممکن هست علائم آن شروع شود. هر چند که متاسفانه فوت شد. بعد از یک سال ما روی پرونده پزشکی پیگیری کردیم ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۵    
دیدار عضو هیئت رئیسه شورای شهر و شهردار منطقه با جانبازی که مبتلا به فراموشی شده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
جانباز سرافراز 70 درصد حاج غلامعلی مثبت( شاهجوئی) از یادگاران دوران دفاع مقدس شهرستان سمنان، پس از سال ها تحمل درد و رنج جانبازی به یاران شهیدش پیوست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، واکسیناسیون کرونا طی دو مرحله تاکنون در استان فارس هم زمان با سایر کشور انجام شده است. به کادر درمان ایرانی اعتماد دارم ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۴    
فایل مرتبط کبنا ؛ ایثارگر سید واحد خرمی زاده اهل شهرستان چرام بیش از 23 سال است که بر اثر علایم شیمیایی در عملیات والفجر 10فلج و نابینا شده است. در زیر صحبت های پسر وی را می شنویم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی در راه پر خطر دفاع از وطن بارها مرگ را تجربه کرد و جسم ورزیده و نحیفش آماج گلوله های دشمنان میهن قرار گرفت. نام او در صدر لیست ترور ضد انقلاب قرار داشت. در راه حفظ وطن تا آنجا پیش رفت که به مقام جانبازی 70 درصد رسید.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / استاد حوزه علمیه قزوین گفت: مرحوم حجت الاسلام جوادی از یادگاران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس و مبلغین توانمند و جانبازی فداکار بود.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فاش نیوز - حسن عبادی جانباز 70 درصد شهرستان مراغه دراستان آذربایجان شرقی دعوت حق را لبیک گفت و به کاروان شهیدان پیوست. بنا براین گزارش "حسن عبادی" جانباز 70 درصد از جانبازان دوران دفاع مقدس شهرستان مراغه از استان آذربایجان شرقی پس از عمری مجاهدت و پایمردی و همچنین سال ها تحمل درد و رنج ناشی از ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
روحیه قدرتمند ایشان همیشه در خلال نوشتن برای من قابل احترام بوده و فکر می کنم ایمان و اراده رزمنده قطع نخاعی که حتی بعد از مجروحیت با ویلچر تا قلب دشمن برود بسیار قابل احترام است و شاید در جهان نمونه دیگری نداشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
حاج حسن عبادی جانباز مراغه ای دوران هشت سال دفاع مقدس پس از تحمل 36 سال رنج و درد جانبازی به خیل همرزمان شهیدش پیوست.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
دفتر جانبازی و جوانمردی بسیجیان جامعه پزشکی شیراز اش با عنصر علم و مهارت مستحکم شده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران از برگزاری چهارمین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در سه ماه منتهی به سال جاری خبر داد و گفت:با تعامل خوبی که با کمیسیون ستاد مرکز داشتیم، چهارمین مرحله از کمیسیون پزشکی را برگزار کردیم.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۹    
چهارمین کمیسیون تعیین درصد جانبازی صبح جمعه هشتم اسفندماه در ساختمان شهید رجایی برگزار و به پرونده120 متقاضی از شهرستان های قرچک،ملارد و پاکدشت رسیدگی شد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۱    
شیما - من فرزند جانباز 45 درصد هستم و همچنین پدرم برادر سه تا شهید می باشد ولی تاکنون در هیچ ارگانی نتوانسته ام استخدام شوم با وجود اینکه مدرک فوق لیسانس دارم. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد معطری معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نجف آباد گفت: ما همسران شهید و جانبازی داریم که حافظ کل قرآن بوده و همه ما باید در مسیر قرآن و اهل بیت حرکت کنیم و از این عزیزان درس بیاموزیم.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سردار شهید تفحص، علیرضا گلمحمدی در عملیات های متعدد تفحص شهدای دفاع مقدس حضور داشته و شخصا اقدام به جمع آوری بازمانده های پیکر مطهر شهدای دفاع مقدس می کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حاج ذبیح الله پیرحیاتی متولد 1328 در عملیات آزادسازی خرمشهر جانباز شد و بر اثر جراحت های جانبازی پس از 35 سال تحمل درد به درجه رفیع شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
احمد امیر آبادی فراهانی گفت: 34 هزار جانباز زیر 25 درصد داریم که هیچ درآمدی بابت جانبازی خود ندارند و در حال تلاش برای ملحق کردن پرونده آنان به بنیاد شهید هستیم.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
پیکر شهید علیرضا گل محمدی فرمانده قرارگاه عملیاتی کمیته جستجوی مفقودین در محور غرب کشور، در شهرستان میانه تشییع شد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این شهید والامقام سال ها به دنبال شهادت دوید و چند بار به درجه جانبازی نائل آمد اما سرانجام در 30 بهمن امسال در منطقه زرباطیه عراق واقع در منطقه عمومی عملیاتی مهران در حین تفحص پیکر شهدای مفقود دفاع مقدس در پی انفجار مین باقی مانده از [...]
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حاج بهزاد پروین قدس گفت: شهید گل محمدی می گفت من دلداده و دلباخته شهدا شده ام و نمی توانم منطقه راترک کنم. برای همین به سردار باقرزاده نامه زدم که منجر به موافقت وی با تداوم حضور فرمانده شهید در عملیات های تفحص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار غلامحسین صفایی جانباز 70 درصد نخائی کشورمان که جانبازی را از الطاف خداوند می داند، دعا برای عاقبت بخیری را به عنوان تنها درخواستش از ملت ایران پیش روی مان گذاشت.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهید حاج ذبیح الله پیرحیاتی که در عملیات آزادسازی خرمشهر ردای جانبازی را برتن نمود و پس از سی و پنج سال مجاهدت سرانجام در ایام شهادت حضرت ام البنین(س) جام شهادت را نوشید و به یاران شهیدش پیوست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: هیچ گاه نباید از مشکلاتی که دشمنان بوجود می آورند، هراس داشت زیرا که انقلاب متکی بر جانبازی ها و شهادت خیل عظیمی از جوانان این کشور است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۳    
سرپرست معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت:چهارمین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در فاصله کمتر از دو ماه در شهرستان های استان تهران برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
علامه محمد جواد مغنیه معتقد بود؛ بدون مبارزه، هیچ اسلامی صحیح نیست و بدون فداکاری و جانبازی هیچ ایمانی کامل نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۶    
مادری صبور و اسوه استقامت و عشق که علاوه بر تقدیم سه فرزند شهیدش به نظام مقدس اسلامی چهار فرزند دیگرش نیز به فیض جانبازی نائل شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- حمزه کاظمی، شهید مدافع حرم کرمانشاه برای رضای خدا و دفاع از میهن در جبهه هشت سال دفاع مقدس با رژیم بعثی و در سوریه با تکفیری های داعش جنگید.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۱۸    
کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۷    
رزمنده و جانباز سرافرازی که در سن 21 سالگی مدال پر افتخار جانبازی را به گردن آویخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۱۴    
تعیین تکلیف پرونده های ایثارگری و جانبازی رزمندگان ایلامی یکی از سوژه های فارس من بود که در این راستا مسوول روابط عمومی و تبلیغات سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام خبر از بررسی 1500 پرونده باقی مانده را می دهد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۶    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از برگزاری کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در بنیاد استان ایلام خبر داد.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رویش زاگرس: بنوار احمدی جانباز 40درصدی مسجدسلیمانی پس از تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت های جنگ تحمیلی به دیار حق شتافت. به گزارش پایگاه خبری رویش زاگرس وی در زمان جنگ تحمیلی در حین کمک های مردمی به درجه جانبازی نائل گردید و پس از آن مجدداً به جبهه های حق علیه باطل شتافت ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۴۵    
همزمان با سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی استان برگزار شد.
حیات   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
به گزارش حیات به نقل از شناسنامه قانون، متن دستورالعمل اجرایی تبصره بند الف ماده 87 قانون برنامه ششم توسعه (رزمندگان فاقد مدارک بالینی) به شرح ذیل است: با سلام و احترام؛ ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۱۴    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مسجدسلیمان در جمع بسیجیان عنوان کرد: آسایش امروز جامعه مرهون جانبازی ها و ایثارگری شهیدان است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری دومین کمیسیون پزشکی تعیین درصد جانبازی در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۷    
جانباز انقلابی، حجت الاسلام والمسلمین اقبالیان با آموزش قرآن، مبارزات انقلابی، تبعید هایشان در زمان رژیم ظالم پهلوی و جانبازی در هشت سال دفاع مقدس شناخته شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
پرویز کریمی میرآبادی جانباز گرانقدر 70 درصد از شهرستان شاهین شهر و میمه استان اصفهان پس از سال ها تحمل رنج ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.شهید پرویز کریمی میرآبادی 17 مهرماه 1359 در بمباران شرکت صنایع فولاد اهواز به درجه رفیع جانبازی نائل آمد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیات عمومی دیوان عدالت اداری با صدور رأی وحدت رویه، رزمندگانی که فاقد صورت سانحه و مدارک بالینی جهت احراز جانبازی هستند و تاییدیه مجروحیت، توسط کمیسیون پزشکی نهاد اعزام کننده نیروهای مسلح را دارند، به عنوان جانباز تلقی و حداقل پنج درصد جانبازی به آنها تعلق می گیرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۸    
پژمان کریمی سال 75 بود که جشنواره فیلم کوتاه یاس با موضوع جانباز و فرهنگ جانبازی در شهر زیبا و دلکش تبریز برگزار شد. در این جشنواره جمعی از هنرمندان جوان شرکت کرده بودند. در میان این شرکت کنندگان؛ جوانکی ریز نقش بود که تلاش می کرد با دیگران - آشنا و ناآشنا- با خوشرویی برخورد کند ...
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۶    
همسر جانباز- همسرجانبازی هستم که از ناحیه چشم پوست ریه و اعصاب آسیب دیده و به او فقط 10 درصد جانبازی دادند و در آخرین کمیسیون آن را 15درصد کردن نمی دانم این 5درصد چ فرقی به حال ما دارد؟ ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس بیمارستان روانپزشکی نیایش با بیان اینکه غفلت از جانبازانِ اعصاب و روان ظلم بزرگی به جامعه جانبازان است، گفت: یکی از مهمترین مشکلات بیماران، درصد جانبازی آن ها بود که در دوره جدید مدیریت بنیاد شهید در حال رفع شدن است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۶    
از آن دست بانوانی است که با شغل خانگی اش زندگی یک خانواده را راه می برد، همسرش مجروح شیمیایی جنگ تحمیلی است و با توجه به جانبازی و اثرات مخرب دارو هایی که استفاده می کند، قادر به کارکردن نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اشاره به زندگی جانبازی که 40 سال روی تخت خوابیده است، گفت: وقتی با جانبازان صحبت می کنیم می بینیم چقدر زندگی را زیبا می بینند، درست مثل نگاه حضرت زینب (س) که جز زیبایی در کربلا چیزی ندید.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۶    
احمدعلی مقدم از بابل - بنده ازسپاه بابل به سپاه ساری و از آنجا به کلنیک سپاه در میدان امام ساری معرفی شدم جهت طی مراحل پزشکی جهت اخذ جانبازی و تمام مراحل پزشکی انجام شد و پرونده به دفتر کمیسیون تحویل شد گفتند کمیسیون برگذارشد زنگ می زنیم. الان بیش از 4 ماه گذشت به بهانه کرونا کمیسیون تشکیل نشد. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد عنوان کرد: به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی رشادت ها و جانبازی های رزمندگان و مدافعان میهن اسلامی، فضاسازی محیط شهری همزمان با برگزاری کنگره 4000 شهید استان یزد انجام می گیرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۴    
حجت الاسلام محمدجواد محمدی پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در مراسمی به همراه جمعی از مسئولین بنیاد استان با نبی اله فریدونی، جانباز 70درصد شهرستان شیراز دیدار و گفتگوکرد ...