دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۵۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رزمنده»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
کتاب راه درخشان خاطرات رزمنده آزاده محمدرضا درخشانی را در بر می گیرد که به قلم بهمن علی نژاد به رشته تحریر درآمده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۶    
یک رزمنده دفاع مقدس گفت: سالن اجتماعات گلستان شهدا زمینه را برای برگزاری نمایشگاه عکس های دفاع مقدس، تاتر های آیینی و مراسمات مذهبی و یادواره های بزرگداشت شهدای دفاع مقدس مهیا می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه جوان : محمود نجیمی از رزمندگان این لشکر درباره عملیات والفجر 8 گفت: والفجر 8 تنها عملیاتی بود که برای دو عملیات آموزش دیدیم. ما بعد از عملیات خیبر، مدتی را در هورالعظیم مستقر شدیم، از خیبر عقب آمدیم، در پاسگاه زید استقرار یافتیم و مهیای انجام عملیات شدیم.
اسپاش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۲    
شرکت آمریکایی مکسار (Maxar Technologies) تصاویر ماهواره ای از حمله روز جمعه 26فوریه (8اسفند) آمریکا به سوریه را منتشر کرد. در این روز جنگنده های آمریکایی مواضع نیروهای کتائب (گردان های) حزب الله عراق را بمباران کردند و بنابر اعلام این گروه، یک رزمنده در این حملات به شهادت رسید ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۴    
ملایر-همزمان با روز پدر و ولادت حضرت علی (ع) با حضور اعضای بسیج رسانه سپاه ناحیه ملایر از خبرنگار رزمنده دوران دفاع مقدس تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت اولین سالگرد رحلت حجت الاسلام عبدالحمید مقدسیان از منبری های مطرح تهران، رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس فردا دوشنبه 11 اسفندماه برگزار خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار"جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) به همراه اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و جمعی دیگر از مسئولان با رزمنده دوران دفاع مقدس کریم نرگسی دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ بازنشسته فنی هوایی پایگاه هوایی کرمان، با بیان خاطره ای به دردسرهای انتقال و بررسی یکی از بالگردهای غول پیکر عراقی که به غنیمت گرفته شده بود، پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه در نامه ای به رئیس بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس، با اشاره به شهادت 34 رزمنده دزفولی در جریان عملیات والفجر 8، پیشنهاد ایجاد یادمانی به منظور گرامیداشت یاد این شهیدان را مطرح کرد.
شاهین پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۱    
رزمنده مدافع حرم گفت: دشمن با اشتباه خود باعث شد جبهه مقاومت در منطقه به فرماندهی حاج قاسم سلیمانی شکل بگیرد و امروز همه با هم زیر پرچم ولایت حضرت آقا بر علیه دشمن می جنگند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱    
روحیه قدرتمند ایشان همیشه در خلال نوشتن برای من قابل احترام بوده و فکر می کنم ایمان و اراده رزمنده قطع نخاعی که حتی بعد از مجروحیت با ویلچر تا قلب دشمن برود بسیار قابل احترام است و شاید در جهان نمونه دیگری نداشته باشد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶    
معاون فرهنگی ورزشی بنیاد اردبیل گفت : زنان سلحشور میهن اسلامی در قالب نیروهای رزمنده، امداگر، پشتیبانی و حمایت های عاطفی از رزمندگان اسلام نقش بارزی در دوران دفاع مقدس ایفا کردند و در این راه جمعی از آنها به خیل شهدا پیوستند .
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۸    
بمناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از دو تن از کارکنان رزمنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملکان تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی با اشاره به اقدامات مجلس هفتم برای تصویب تعرفه گذاری خدمات پرستاری گفت: در این صحنه کرونا کادر درمان قهرمانانه ایستادند و نشان دادند اگر سلامت مردم در خطر باشد، مثل یک رزمنده می ایستند و دفاع می کنند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت اسناد و مدارک اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصاویر رزمنده دفاع مقدس محمدرضا ملازم پور را که نشانگر گوشه ای از حضور رزمندگان خراسانی در این حماسه جاوید است، منتشر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کتاب مَن، اَمَن خاطرات امن الله امانی رزمنده و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس لشکر 31 عاشورا از دوران حماسه و ایثار را در برمی گیرد که به قلم اسماعیل هدایتی به رشته تحریر درآمده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب آخرین شلیک شامل خاطرات کاظم فرامرزی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ پنجم رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
سردار نصرالله فتحیان درباره فعالیت های موسسه بهداری رزمی در سال 1399 گفت: یکی از بزرگترین کار هایی که صورت گرفت، تصویب درس دو واحدی آشنایی با مبانی دفاع مقدس است و در این حوزه نیز کتابی تدوین و رونمایی شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
دوران پر رمز و راز دفاع مقدس هر روزش برگی از دفتر هزار برگ خاطرات رزمندگان است خاطراتی که حتی تصور برخی از آنها حیرت انگیز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا سلطانی قمی، اول اسفند 1339 در شهرستان قم پا به عرصه وجود گذاشت و سرانجام در عملیات فتح المبین در تاریخ 1361/1/18 در حالی که مشغول رساندن تدارکات به نیرو های رزمنده بود، به همراه برادرش به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار نصرالله فتحیان درباره فعالیت های موسسه بهداری رزمی در سال 1399 گفت: یکی از بزرگترین کار هایی که صورت گرفت، تصویب درس دو واحدی آشنایی با مبانی دفاع مقدس است و در این حوزه نیز کتابی تدوین و رونمایی شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۷    
گفت وگو زهرا محبی: در نیمه شب وقتی شهید یا مجروحی را می آوردند، بدن مان می لرزید و هول و هراس زیادی سراسر وجودمان را فرا می گرفت که این بار چه کسانی را آورده اند؟ شب از نیمه گذشته بود و مجروحی را به بیمارستان آوردند، سریع به طرفش دویدم و بدنش را غرق در خون دیدم ...
یافته   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۷    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: فیلم اصغر بهرامی در جریان بازدید رهبر معظم انقلاب از منطقه دهلران در سال 1359 محافظ ایشان بود. میهمان این هفته برنامه ما ایستاده ایم در شبکه افلاک، اصغر بهرامی از رزمندگان لرستانی است که در جریان بازدید رهبر معظم انقلاب از منطقه دهلران در سال 1359 محافظ ایشان بود. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۲۱    
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصحلت نظام به شهر زلزله زده سی سخت سفر کرد، در جریان سفرش به این شهر، دو نفر از رزمندگان دوران جنگ تحمیلی با بغض و گریه از محسن رضایی می خواستند که به انتخابات ریاست جمهوری با جدیت ورود کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۱۸    
بهرامی در جریان بازدید رهبر معظم انقلاب از منطقه دهلران در سال1359 محافظ ایشان بود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار دستاری جانباز قطع نخاعی، 33سال راحت نخوابنده اما نغمه شاد زندگی همواره در خانواده او جاری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: رمزپیروزی انقلاب اسلامی وحدت و همدلی بود و نباید اجازه داد دشمن در صفوف ملت ونظام رخنه و فتنه ایجاد کند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در کشور حدود 200 هزار رزمنده معسر فاقد شغل، حقوق و بیمه وجود دارد که مجلس در حال تلاش برای مقرر کردن حقوق این افراد است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهارستان در دیدار با جانباز دوران دفاع مقدس گفت:شجاعت ایثارگران رزمنده خط شکن در دفاع مقدس ماندگارشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۰    
فیلم سینمایی گذرگاه به نویسندگی و کارگردانی شهریار بحرانی محصول سال 1365 است. یک رزمنده به نام ناصر به همراه سه تن از همرزمانش (احمد- قاسم و محمد) برای عملیات گشت و شناسایی به جبهه اعزام می شود. ناصر حلقه ازدواجش را به عاطفه که تازه به عقد او درآمده می دهد و عازم می شود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی پرسپولیس با انتشار عکسی از رزمنده های اسلام روز مرد را تبریک گفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۳    
شاهرود_شاعر رزمنده و بسیجی پایگاه عاشورا حوزه بسیج مساجد و محلات خاتم الانبیا (ص) شاهرود در آستانه ولادت حضرت علی (ع) شعری سروده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۸    
شاهرود_در رثای شهادت جستجوگر نور محمود حاجی قاسمی، ایوب حسین پور، رزمنده و جانباز و راوی و پژوهشگر دفاع مقدس دلنوشته ای را تقدیم این شهید بزرگوار کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رزمنده دوران دفاع مقدس گفت: اولین عملیاتی که بعنوان تنبیه متجاوز طراحی و اجراء شد، عملیات خیبر بود که بر اساس آن به سمت خاک دشمن هجوم صورت گرفت .
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
زینب محمودی عالمی- در دفاع مقدس زن و مرد ایرانی در کنار هم در مقابل دشمن ایستادگی کردند. علاوه بر آن دسته از بانوانی که در خطوط مقدم جبهه حضور یافتند، خیل بزرگی از زنان کشورمان وجود داشتند که به عنوان مادران یا همسران رزمنده ها، سختی های نبود عزیزانشان را تحمل می کردند و در یک جهاد خاموش ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان ( پانا) - در پنجمین روز اسفند62 و طی عملیات خیبر در جزایر مجنون، نزدیک به 200 رزمنده نجف آبادی که بیشترشان 14 تا 23ساله بودند، طی یک روز و در یک محدوده به شهادت می رسند و پیکرشان چندین سال بعد طی تفحص به کشور بازگردانده می شود. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس: مهدی چمران امروز در پویش ملی کمک های مؤمنانه به یاد شهدای مهندس دفاع مقدس و جبهه مقاومت که به همت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشوری در مسجد فرودگاه مهر آباد برگزار شد ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۱    
روایت متفاوت یک رزمنده از عملیات خیبر در سالگرد این حماسه
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی درپیامی شهادت رزمنده سرافراز مصطفی سلطانی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۰    
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گلستان طی پیامی درگذشت رضا زاهد احمدی از رزمندگان دفاع مقدس را تسلیت گفت.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم جشن عروسی 70 مبارز یمنی که قبلا در جریان جنگ با ائتلاف سعود اسیر شده بودند در صنعاء برگزار شد. محمد علی الحوثی رییس کمیته عالی انقلاب یمن و عضو شورای عالی سیاسی یمن نیز در این مراسم حضور داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهید محمود حاجی قاسمی در دوران دفاع مقدس به عنوان رزمنده خوش درخشید و هم سال ها در کسوت رزمنده تیم تفحص شهدا بیابان ها را برای یافتن نشانه ای از شهدای مفقود، زیر پا گذاشت.
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۸    
حیات- محمد شفیعی یار جانباز و رزمنده در دوران دفاع مقدس از تلاش های خود و خانوادۀ همسرش؛ شهیدان میرسجادیان برای حفظ انقلاب می گوید. او در عملیات کربلای 5 مجروح و شیمیایی شده است و از خانوادۀ همسرش چهار فرزند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
حسین متقیان گفت: عملیات های آبی - خاکی همچون خیبر و والفجر 8، مقدمه تربیت تعداد زیادی رزمنده شد تا با گذراندن دوره های تخصصی آموزش غواصی، توانایی رزم دریایی را کسب کردند تا نیروی رزم دریایی را در سپاه پاسداران پایه گذاری کنند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اختتامیه اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت با رویکرد تجلیل از روحانیون رزمنده و پیشکسوتان جهاد و مقاومت صبح امروز در مدرسه عالی دارالشفاء آغاز شد. به گزارش خبرنگار شفقنا در قم، در این مراسم قرار است، سرلشکر باقری و حجت الاسلام والمسلمین مصلحی سخنرانی کنند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معصومه خسروشاهی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون کتاب ناآرام گفت: کتاب ناآرام برگرفته از خاطرات گردان تخریب و به روایت مرتضی شادکام است، خاطراتی جذاب و خواندنی که سبک زندگی متفاوتی را به مخاطب ارائه می کند. ...
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
200 هزار رزمنده با حقوق ماهانه 900هزار تومان و بیکار داریم.
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس سازمان غذا و دارو صبح امروز در مرکز انتقال خون وصال شیرازی سومین اهدای خون امسال خود را رقم زد. به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون ایران ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: روحانیون در جبهه ها به عنوان مبلغ، رزمنده و فرمانده حضور مؤثر و پررنگ داشتند، تلاشی مجاهدانه و مخلصانه که شهید حجت الاسلام و المسلمین علی کاری شهید شاخص امسال نمونه بارز آن است.
سراج24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جواد کرمانی در خاطرات خود آورده است: در بین نیروها اعلام کردم که اگر می خواهیم نقشه خروج از موقعیت موفق باشد، باید حداقل سه نفر باقی بمانند. همه دست بلند کردند! یادآوری کردم که هرکس بماند، قطعاً شهید می شود اما بازهم هیچکدام از برادران اهل سنت دستشان را پایین نیاوردند لذا ناچار شدیم قرعه کشی کنیم.