پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۰:۲۵Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کفر»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۹    
حوزه/ استاد جامعه الزهرا(س) گفت: سیره استکبار ستیزی در مقابل کفر ایستادن و حمایت از مستضعفان حضرت علی(ع) برای همه جهانیان به ویژه جوانان الگو شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۲    
شیعه نیوز : معاویه از دو فرد کثیف و پلید بوجود آمده که بنا بقانون توارث خباثت ذاتی هر دو را به ارث برده بود.پدرش ابوسفیان رئیس مشرکین و بت پرستان قریش بود و خداوند نیز بهمین عنوان در قرآن درباره او فرماید: ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۵    
یادمان باشد ریشه حسد از کوری قلب و از انکار فضل معبود آغاز می شود؛ کوری دل و انکار فضل معبود دو بال کفر هستند. به خاطر حسد فرزند آدم در حسرت ابدی فرو رفت و در هلاکتی گرفتار شد که از آن رهایی پیدا نخواهد کرد
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جواد علیه السلام، مانند دیگر ائمه معصومین برای ما اسوه، مقتدا و نمونه است. زندگی کوتاه این بنده شایسته خدا، به جهاد با کفر و طغیان گذشت. در نوجوانی به رهبری امت اسلام منصوب شد و در سال هایی کوتاه، جهادی فشرده، با دشمن خدا کرد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۹    
شبکه اجتهاد: از فروع مطرح در فقه، چگونگی برخورد جامعه اسلامی با اهل بغی است که گزاره های متعددی در تبیین آن دخالت دارد؛ مانند اینکه آیا باغی محکوم به کفر است یا عنوان بغی تأثیری بر اسلام او ندارد؟ احکام مسلمان و کافر در موارد متعدّدی؛ مانند أکل از ذبیحه آنان، ازدواج با آنان ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عبدی با بیان اینکه حضور فعال و اثرگذار روحانیت در عرصه های مختلف علمی و عملی در دفاع مقدس موجب هویت بخشی به دفاع مقدس ملت ایران در جنگ تحمیلی شد،افزود ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۳    
حجت الاسلام حسین جوشقانیان: الگو های تربیتی ، مدیریت و سبک زندگی ما توسط سیدالشهدا (ع) در تابلوی زیبای عاشورا نقش بست و ما باید توجه تام و کاملی نسبت به این میراث ماندگار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) داشته باشیم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- عضو انجمن علمی کلام اسلامی حوزه علمیه معتقد است: بسیاری از تکفیرهایی که توسط برخی صورت گرفته است، بخاطر یکسری مسائل کلامی بوده است که هیچکدام نه در عصر رسالت مطرح بوده و نه حتی در دوره خلفاء. عواملی که در قرون گذشته موجبات تکفیر بوده است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مسعود نجابتی در مراسم پایانی جشنواره هنر مقاومت بیان کرد ما فضای هنر را خط کشی نکرده ایم اما خط کشی در این فضا وجود دارد و به همین دلیل باید ببینیم کدام طرف ایستاده ایم. تا زمانی که جنگ و مبارزه و شرک و کفر در جهان باقی است، ما هم در میدان هنر مقاومت حضور خواهیم داشت.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
چنانچه قرآن کریم در سوره انعام آیه 108 حتی دشنام دادن به سران کفر و نفاق را هم منع می فرماید .بنابراین ضروری است که علمای هریک از مذاهب، زمینه ای را ایجاد کنند که از ناسزاگویی پیروان هر مذهب به مقدسات یکدیگر جلوگیری شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قم ایرنا رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: علاوه بر جنبه ایمانی حضرت ابوطالب(ع)، آن ابعادی که متناسب با شرایط روز جامعه ماست، مثل بعد مقاومت، مسایل سیاسی و اقتصادی، آن حضرت در این موضوع ها یک الگوی تمام عیار برای انقلاب امروز ما و برای جبهه مقاومت است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت ابوطالب مظهر ایمان است در آن شرایط سختی که وجود داشت در بعضی از موارد ناچار بوده مثل اصحاب کهف تقیه کند و ایمان خود را ابراز نمی کرد تا دفاعش از پیامبر(ص ) صرفا جنبه ی دفاع از قوم و خویش جلوه کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: شهدا کانون عزت و قدرت ما هستند، چرا که مردم دیگر ملل در جبهه مقاومت هم الهام گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت ملت ایران در مقابل نظام ظلم و کفر ایستادگی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدای اهل سنت باعث افتخار هستند و به آن ها افتخار می کنیم چرا که در مقابل کفر و شرک ایستادند و در مناطق مختلف کشور را از لوث وجود مستکبران پاک کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام شکری اظهار کرد: ما به شهدای بزرگوار روحانیت اهل سنت افتخار می کنیم چراکه بزرگانی بودند که در مقابل جبهه کفر و استکبار ایستادند و جامعه اسلامی را از لوث مزدوران مستکبران پاک کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۵    
حجت الاسلام یوسفعلی شکری گفت: روحانیون شهید اهل سنت افتخار ما هستند که در مقابل کفر و نفاق و شرک ایستادند و جامعه اسلامی را در مناطقی که حضور داشتند، از لوث مزدوران مستکبر پاک کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از مسلمانان در بمبئی تصمیم گرفته اند تا از طریق مسیر قانونی با پیام ها، فیلم ها و کارتون های تحریک آمیز ،کفرآمیز و اسلام هراسانه مبارزه کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۲    
در وصیت نامه شهید بهزاد نیک اندیش آمده است: کمر همت را ببندید و تا پیروزی این انقلاب بر کفر جهانی تا پای جان هایتان باشید و با کسانی که ضربه به اسلام می زنند حال به هر وسیله که می خواهد باشد، مبارزه کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهید علیرضا جبلی در بخشی از وصیت نامه خود خطاب به والدینش نوشته است: پدر و مادرم حال که روانه جهاد با کفر و الحاد جهانی می شوم و سینه دشمن را نشانه می روم نه اینکه کینه دارم بلکه ظلم و جور را در هم بکوبم و دینم را احیاء کنم.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام غفوری گفت: گاهی انسان یک گناه کبیره ای مرتکب می شود اما آن گناه را علنی نمی کند در این صورت هیچ فقیهی نمی آید درباره چنین انسانی حکم صادر کند اما زمانی که فرد گناه کبیره ای را علنی می کند فقیه در برابر این اقدام ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۶    
/هومن حکیمی مقدمه: کاد الفقر ان یکون کفراً ، یعنی: نزدیک است که فقر به کفر بیانجامد (اصول کافی، سیوطی و...). مسأله معیشت و تنگناها و فشارهای اقتصادی، البته که از اصلی ترین مسایلی ست که همه مسوولان باید برای برطرف کردنش تلاش کنند ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۰    
بعضی از خشک مغزان را می بینیم که جز خود و عده ای بسیار معدود مانند خود، همه مردم جهان را با دید کفر و الحاد می نگرند و دایره اسلام و مسلمانی را بسیار محدود خیال می کنند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد سطح عالی حوزه های علمیه گفت: حوزه انقلابی فریاد گر توحید است و در مقابل استکبار ، کفر و طاغوت قیام می کند
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فارس: رسانه های فلسطینی چهارشنبه شب از به شهادت رسیدن یک شهروند فلسطین خبر دادند. این رسانه ها گزارش دادند که عزام جمیل عامر ، از ساکنان روستای کفر از سوی یک شهرک نشین صهیونیست در شهرستان سلفیت واقع در کرانه باختری با خودرو زیر گرفته شده است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۷:۵۹    
تبریز (پانا) - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت انقلاب اسلامی غده سرطانی رژیم اشغالگر را جمع خواهد کرد. حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۲۱    
حجت الاسلام سید امین الله حجازی گفت: در دوران ستم شاهی ارتش ما تحت لوای جهان کفر بود اما امروز اقتدار نیروهای مسلح ما، پایه های نظام سلطه را به لرزه در آورده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عباس شیبک گفت: رمز پیروزی ملت ایران بر کفر و استکبار جهانی همدلی و اتحاد است تا زمانی پیرو رهبری و بیدار باشیم، گزندی به کشور، ناموس و داشته هایمان نمی رسد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را نتیجه باور، اعتقاد، ایمان و وحدت کلمه مردم ایران دانست و گفت: 22 بهمن تجلی ایستادگی ملت ایران در مقابل کفر و استکبار بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
پیام انقلاب همچنان زنده است و امروز شعارهایش تا پشت خانه دشمن طنین انداز است، فلسطین، لبنان، یمن، عراق، سوریه، نیجریه، کشمیر و بحرین در پرتویی از نورانیت انقلاب اسلامی به تلألؤ و درخشندگی رسیده اند و جبهه کفر و استکبار را به چالش کشانده اند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی قمی گفت: عوامل شکست طاغوت ها و رژیم های گذشته را باید بررسی کرد تا مبادا آن عوامل در حکومت بروز پیدا کند چراکه قدرت و سلطنت با کفر می ماند اما با ظلم دوام پیدا نمی کند و رژیم پهلوی به خاطر ظلمش نتوانست دوام پیدا کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه اعتمادی به آمریکا و اروپا نداریم، گفتند: ملت ایران با عزت و فلسفه حسینی زندگی کرده و با اعتقادی که در این مسیر دارد، راه را ادامه داده و سر تعظیم در برابر کفر فرو نمی آورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز افتخار جهان اسلام ایستادگی ایران اسلامی در مقابل تمام کفر است، گفت: زمانی که مانور نیروهای مسلح آغاز می شود آمریکایی ها از خلیج فارس عقب نشینی می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۳    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: آرمان انقلاب اسلامی حمایت از جبهه مقاومت و ملت های مسلمان است و نیروهای مسلح که نقش ویژه ای در این میدان دارند باید در جهت تقویت جبهه حق و تضعیف جبهه استکبار و کفر تلاش کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش در پیامی با تبریک فرارسیدن سالروز بیعت تاریخی کارکنان انقلابی نیروی هوایی ارتش با امام خمینی (ره) تأکید کرد: حماسه 19 بهمن تجلی تفوق اراده و ایمان بر اتحاد کفر است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز گفت: در انقلاب با وجود مشکلات با عزت زندگی می کنیم و تحت سیطره بیگانگان نیستیم و این با درایت و هدایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی که خار چشم دشمنان بوده، میسر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: از بسیاری آیات قرآن این برداشت می شود که جهان آینده با فرهنگ فاطمی مزین خواهد شد و بساط شرک و کفر قطعا برچیده می شود و قدرت های پوشالی رو به افول می رود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۳۹    
دهها فلسطینی در راهپیمایی روز گذشته در کفر قدوم که علیه گسترش شهرک سازیها برگزار شده بود، بر اثر استنشاق گاز اشک آور که توسط رژیم صهیونیستی پرتاب شده بود دچار حالات خفگی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۲    
ایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: انقلاب اسلامی ایران، نمونه بارز غلبه ایمان و اسلام بر کفر و طاغوت بود.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - آیت الله سلیمانی گفت: نسل های آینده باید 22 بهمن را که غلبه ایمان بر کفر است حفظ و از آن پاسداری و صیانت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه دشمن در زمانی که وحدت و اتحاد در بین مردم وجود داشته باشد توانایی حضور و موفقیت نخواهد داشت، گفت: باید 22 بهمن نشانه غلبه الله بر کفر بود را گرامی بداریم و از آن حفاظت و حراست کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مسئول ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری ضمن تاکید براینکه با وجود دلبستگی به طاغوت، ایمان به خداوند اثر نخواهد کرد گفت: کفر به طاغوت محور وحدت بین شیعه و سنی است و بعد از آن ایمان به خداوند در تمام وجود انسان ها نهادینه می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۹    
از اول هم که ملت ایران قیام کرد، در مقابل ظلم ایستاد و در مقابل کفر ایستاد و مقصدش این بود که جمهوری اسلامی باشد و از قید و بند گرفتاری های خارجی رهایی یابد و این مقصد، مقصدی است الهی و این مطلب، مطلبی است که اسلام امر فرموده است. صحیفه امام؛ ج15؛ ص384 | جماران؛ 3 آذر 1360
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید مبارک رضایی در وصیت نامه خود آورده است: ای امت شهید پرور پیروزی جنود خدا بر لشکر کفر حتمی است و به زودی رزمندگان اسلام از کربلا هم خواهید گذشت و به قدس خواهید رسید و در کربلا و مسجدالاقصی نماز جماعت خواهید خواند؛ بدانید که ظهور مهدی (عج) نزدیک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۱    
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ شهدا ستاره های هدایت و مرهم درد های اجتماعی و مادرانشان گنجینه های تاریخی هستند که برخی از آن ها یا از دنیا رفته اند و خاطرات مکتوبی از آن ها نداریم یا به دلیل کم کاری ها درحال فراموش شدن هستند ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۴    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، اظهار داشت: در زمانی که دنیا را کفر ، طاغوت و بی دینی فراگرفته بود، انقلاب اسلامی نعمتی عظیم از سوی خداوند متعال برای امت اسلامی و ملت های آزاده با هدف ایجاد وحدت و اخوت قرار داده شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- امام جمعه شهرستان ملایر گفت: ما با یک انتخاب اصلح و احسن در انتخابات ریاست جمهوری 1400و بنا کردن یک دولت حاج قاسم ، باید جهان کفر را مات و مبهوت کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی نوشت: خداوند به عمر علمی حضرت آیت الله جوادی آملی برکت بدهد. نظریه انسان متأله و حیات متألّهانه انسان تفسیر واقعی انقلاب اسلامی و تصویر واقعی حقیقت وجودی انسان در قرن ما شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مسئولان ارشد استان به مناسبت سالروز ورود تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) به مهین اسلامی، اظهار کرد: ملت ایران اسلامی اسوه مقاومت، صبر ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان - مراسم بزرگداشت یوم الله 12 بهمن و چهل و دومین سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) امروز در حرم مطهر این امام همام آغاز شد. این مراسم با توجه به تاکیدات ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی با حضور مسئولین لشکری و کشوری و تعداد محدودی از مدعوین برگزار شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی طی یادداشتی نوشت: دهه فجر، ایام ورود نور به تاریخ ظلمت و تباهی و پایان حکومت شاهان و تبهکاران در ایران است. امام خمینی(ره) که بود و چه کرد؟ این سؤالی است که مردم جهان در اواخر قرن بیستم خسته از تفکر الحادی فیلسوف نماهای کفر و شر ک مدرنیته بودند، از خود می پرسیدند!