پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۸Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کفر»

تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین، وعده صادق عملیات تنبیهی نیرو های مسلح کشورمان علیه رژیم صهیونیستی را بی نظیر دانست و گفت: سپاه اسلام بر سپاه کفر غلبه کرد و ضرب شستی بود علیه رژیم پوشالی صهیونیستی و وظیفه داریم ابعاد مهم این عملیات را برای مردم تبیین کنیم.
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم می گوید: اکثر خودکشی های اخیر در ایران مولود فقر، نداری و جیب خالی است، اینکه می گویند فقر از کفر بدتر است دقیقا به همین مسائل برمی گردد، در جامعه ای که تورم آن بالای 40 درصد و درآمد اهالی آن کم است، حتی برخی از آن ها بیکار هم هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: عقلانیت انقلابی اهل دو قطبی های کاذب نیست، بلکه جدال اسلام و کفر را مهم ترین جدال تاریخی می داند و عملیات وعده صادق را عینیت عقلانیت انقلابی می داند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۳    
ابوالفضل طاهر خانی در یادداشتی نوشت: سپاه پاسداران تمام مولفه های قدرت جهانخواران را به زیر کشاند و خط شکن انقلاب در تقابل با کفر است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ای کاش می دانستید تا زمانی که کفر بر جهان حاکم است هرگز دست از مبارزه و جنگ و جهاد بر علیه آنان بر نخواهیم داشت. آری قرآن بر ما حکم نموده هر کجا ظلم، جور، فساد، ستم، حق و ناحق است به پاخیزیم و تا زمان نابودی آن مبارزه کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۰    
استاد درس خارج حوزه علمیه تاکید کرد: تعبیر فلایخفف عنهم العذاب در 5 مورد در قرآن تکرار شده است. این 5 گروه در یک نقطه مشترک هستند و آن استمرار و پافشاری بر عناد و لجاجت است لذا پاداش آنها متناسب با عملشان است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۲    
ایسنا/زنجان امام جمعه خرمدره گفت: عملیات وعده صادق نقطه آغاز است و امیدواریم روزی شاهد نابودی جبهه کفر باشیم.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۷    
از جمله عوامل دین گریزی و دین ستیزی که ایمان و باورهای اعتقادی را سست میکند فقر است که گاه شخص را به پرتگاه کفر سوق میدهد. البته اگر دین خالصانه و با تقوای حقیقی باشد همانند حکومت 10 ساله پیامبر اسلام در مدینه و حدود 5 سال حکومت امیرالمومنین علیه علیه السلام در کوفه الگوی جهانیان خواهد بود زیرا بر ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجتی گفت: افرادی که دستی بر آتش دارند می گویند امام خمینی سیاستمدار، فرمانده، جامعه شناس، فیلسوف و مربی است و این ها مبالغه نیست چرا که برای همه این موضوعات مطلب وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اهالی کفر کلا در جنوب لبنان با وجود حملات نظامیان صهیونیست رزمنده شهید حزب الله را در زادگاهش تشییع و به خاک سپردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
استاد درس خارج حوزه علمیه با بیان اینکه عدد 19 و به تعبیر قرآن تسعه عشر برای موکلان جهنم بیان شده است، گفت: خدا فرموده یکی از دلایلی که عدد 19 تعیین شده؛ آزمونی برای کافران است تا دشمنان پیامبر(ص) به صدق دعوت او یقین بیابند و بر کفر کافران افزوده شود.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۳    
(خداوند یهودیان ساکن مدینه را که مکرراً با پیامبر(ص) پیمان می بستند و بلافاصله آن را می شکستند، این چنین معرفی می کند) بدترین جنبندگان نزد خدا کسانی هستند که راه کفر را در پیش گرفته اند و همچنان به آن ادامه می دهند و به هیچ وجه ایمان نمی آورند. انفال- 55
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای دانشجویی شورا های مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی به نیابت از 7 هزار مدیر مسئول و سردبیر نشریات دانشجویی، آرزوی توفیقات روز افزون برای این عزیزان و نابودی کفر و استکبار جهانی به ویژه رژیم منحوس صهیونیستی را خواستاریم.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۱    
مهم ترین مسئله ای نیز که پس از بروز و ظهور قدرت جبهه باطل و از بین بردن این ظهور توسط رهبران الهی در نفوس منظلمه ملت ها به وجود می آید امید و ایمان است که از بین برنده ترس و وحشتی است که جبهه کفر برای آنها تداعی کرده بود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۸    
امام جمعه مرکز یاسوج حمله پهپادی و موشکی را ضربه ای سنگین دانست که همه دنیای کفر را به لرزه درآورد و گفت: اگر مردم اسرائیل به درستی بدانند چه اتفاقی در کشور آنها افتاده، دچار ترس و التهاب خواهند شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۳    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بیان کرد: با جنایات وحشیانه صهیونیست ها و همراهی استکبار جهانی در مسئله غزه روبرو هستیم، هشدار و ارشاد های لازم داده شده است، لذا باید جهان اسلام یکپارچه به مانند ایران اسلامی در مقابل جبهه کفر ید واحده تشکیل دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، گفت: امروز جشن بزرگ پیروزی جبهه حق و مقاومت علیه کفر و شکست تمار عیار رژیم صهیونیستی خیلی از گذشته نزدیک تر شده است.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نگاه خاضع وخاشع برابرمرحمت بزرگ الهی، نگاه معرفت بخش توحیدگرا،ایمانی و فرهنگی به اقدام نظامی/امنیتی حمله به اسرائیل از خاک ایران و این پیروزی بزرگ ومضمون ارتقای بازدارندگی دراین اقدام و درک لطف خدا در نیرومندتر شدن انقلاب اسلامی بسیار مهم تر و حقیقی تر از نگاه ملی یامنطقه ای ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - مردم اسلامشهر با حضور غرورآفرین خود در خیابان باغ فیض، مُشت دیگری بر دهان حکومت جعلی و ظالم اسرائیل کوبیدند و خود را حامی مردم مظلوم فلسطین خواندند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۴۹    
آیت الله امان الله علیمرادی گفت: سیلی محکمی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بر رژیم صهیونیستی نواخت در واقع سیلی اسلام بر کفر است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، عفت شریعتی در جلسه علنی امروز (سه شنبه 28 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: جهان کفر و نفاق و مردمان بد مسلک و ناسپاس و جنایتکاران، اسرائیل، آمریکا و اذنابشان بدانند که عظمت اسلام راستین ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۳    
استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم، بیان کرد: امیدواریم سران و زعامداران کشورهای عربی به خود آیند و مشاهده کنند که هم افزایی و همگرایی همگانی می تواند دنیای کفر و صهیونیست را نابود سازد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۷    
معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرماندار کنگاور گفت: عملیات وعده صادق پیام مهم تنبیه تجاوزگر برای سردمداران جبهه کفر و باطل و پیام غرور و افتخار برای جبهه حق و حقیقت را به جهان مخابره کرد.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شادگان گفت: در این عملیات جمهوری اسلامی ایران در جبهه حق علیه کفر پیروز شد، هیبت و هیمنه دروغین رژیم غاصب کودک کش صهیونیستی اسرائیل را شکست داد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حسین انصاریان در خصوص عملیات وعده صادق در پیامی نوشت: خدا را شاکرم که در این ایام، استجابت دعاهای مکرر در ماه مبارک رمضان و التجاء به محضر ربوبی برای نابودی هیمنه کفر و ظلم ونفاق و شکست رژیم غاصب اسراییل را به دست مومنینی با تکیه به ایمان و اعتقاد، مشاهده نمودیم.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : انجام موفقیت آمیز عملیات وعده صادق و حمله قهرمانانه موشکی- پهبادی دلاورمردان سپاه اسلام به اهداف تعیین شده داخل سرزمین های اشغالی که در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم غاصب صهیونیستی چون جنایتِ به شهادت رساندن ناجوانمردانه سرداران رشید اسلام در بخش کنسولی جمهوری اسلامی ایران در دمشق صورت ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بنیاد ملی نخبگان در بیانیه ای، انجام عملیات پر افتخار وعده صادق را که نمونه تام و تمامی از رویارویی فاتحانه پیشانی جبهه اسلام یعنی ایران سرفراز با پیشانی جبهه کفر یعنی رژیم صهیونیستی بود را تبریک و تهنیت گفت.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محسن داوری در بیست و سومین جلسه قرارگاه آب شهرستان مشهد که ظهر یکشنبه در محل شرکت آب و فاصلاب شهرستان مشهد برگزار شد، ضمن اشاره و تبریک به پاسخ تنبیه ای ایران به اسرائیل اظهار کرد: رزمندگان اسلام به جریان کفر چنان پاسخ دادند که دنیا در برابر این اقدام [...]
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۱    
آستارا – ایرنا – فرماندار شهرستان آستارا گفت: اجلاسیه شهدا حرکت عظیم فرهنگی برای شناساندن فرهنگ ایثار، شهادت، انتقال ارزش های دفاع مقدس و مبارزه با کفر و استکبار است، برای برگزاری آن همه پای کار بیایند. این پست 42 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۳    
آستارا - ایرنا - فرماندار شهرستان آستارا گفت: اجلاسیه شهدا حرکت عظیم فرهنگی برای شناساندن فرهنگ ایثار، شهادت، انتقال ارزش های دفاع مقدس و مبارزه با کفر و استکبار است، برای برگزاری آن همه پای کار بیایند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر مرکز بزرگ اسلامی وامام جمعه مسجد قبای مریوان گفت: حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به رژیم جعلی، کودک کش، جنایتکار و دشمن دیرینه اسلام، نوید اضمحلال رژیم صهیونیستی را درپی خواهد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۱    
به گفته حزب الله این موقعیت بعد از انهدام موقعیت پدافندی سابق در کفر بلوم ایجاد شده بود که پهپادهایش دقیقا به هدف برخورد و آن را منهدم کردند.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۱:۲۷    
امامان و خطیبان جمعه اهل سنت استان گلستان با عنوان اینکه اقتدار و صلابت نیروهای جبهه مقاومت عجز و پشیمانی را برای دشمنان غربی و صهیونیستی به بار خواهد آورد بر مقابله جدی با جبهه کفر تا شکست نهایی آنان تأکید کردند.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۲    
شهید محمدحسین آقایی طی پیامی به ملت ایران در وصیت نامه اش می نویسد: همیشه پشتیبان ولایت فقیه و برای مبارزه با کفر و یزیدیان زمان در صحنه حضور داشته باشید، نگذارید خون سرخ شهدای انقلاب از بین برود و بدانید که اسلام عزیز پیروز است ...
توسعه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۲    
حاج ماموستا ملاقادر قادری در خطبه های این هفته نماز تصریح کرد: ما به عنوان مرزنشین و دلسوز ایران که درد بیشتری از مردم شهرهای مرکزی داریم، از مسئولان جمهوری اسلامی توقع داریم مستقیم درگیر نشوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۵    
امام جمعه شاهین دژگفت: مقاومت در برابر جبهه کفر پیروز ورژیم صهیونیستی بزودی نابود خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال تلگراف آیت الله سید محسن حکیم از عراق به مراجع و علمای قم مبنی بر مهاجرت به نجف، رهبر نهضت اسلامی در تصمیمی هوشمندانه خطاب به ایشان نوشتند: مرکز بزرگ تشیع در پرتگاه هلاکت افتاده و به دامن کفر و زندقه کشیده خواهد شد و برادران ایمانی عزیز ما در شکنجه و عذاب الیم واقع خواهند شد ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۱:۲۷    
امام جمعه اهل سنت شهرستان قروه گفت: عید سعید فطر رمز اتحاد و همبستگی و همدلی مسلمانان در مقابل جبهه کفر و استکبار جهانی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۷    
حجت الاسلام امینی گفت: عید سعید فطر یک رزمایش بزرگ برای نشان دادن اقتدار امت اسلامی و وحدت آن ها در مقابل جبهه کفر و استکبار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۲    
عمر نعمت است و خودکشی کفر نعمت محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۵    
نظامیان رژیم صهیونیستی حدود 100 بار به شهرک کفر کلا در مرز لبنان با فلسطین اشغالی حمله کردند، اما اهالی این منطقه حاضر به تخلیه کامل آن نیستند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید منوچهر خزایی در وصیت نامه خود نوشته است: تصور نکنید که این جنگ برای رهایی وطن بوده است بلکه این جنگ، جنگ اسلام با کفر است که تا هر زمانی که شده باید اسلام سرتاسر جهان استقرار پیدا کند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عصرایران نوشت: در حالی آسایش و تفریح مردم را به انتقام سخت گره می زند که تامین امنیت و رفاه جامعه از وظایف دولت است نه به عنوان یک افتخار برای مدیران. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۴۰    
نصرالله معین (خواننده 72 ساله) در کنسرت اخیرش در آنتالیا سرماخورده بود و وقتی نوبت به اجرای آهنگ کفر شد، صدایش به نحو عجیبی برگشت. او در خصوص این اتفاق گفت: همیشه اگر با خدا باشی همه کارها درست میشه.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۳    
گروه فیلم: ویدئو جدیدی از زهره حمیدی که مدتی است با بیماری سرطان دسته پنجه نرم می کند منتشر شده است. زهره حمیدی در واکنش به درگذشت رضا داودنژاد گفت: انگار مملکتمونو کفر برداشته... ....
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
این گوینده، از تلخ گوشتیِ ولی خدا می گوید و بعد تلاش مذبوحانه دارد ظاهر کلامش را توجیه کند!
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۶    
سوره ماعون تصویر جدیدی از کفر و تکذیب دین را ترسیم می کند که با آنچه پیش تر می شناختیم متفاوت است... این سوره انسانی که یتیم را می راند نیز تکذیب کننده دین می نامد. بنابراین ایمان و نماز اگر با توجه به امور دیگران همراه نباشند، ایمان حقیقی و نماز حقیقی نخواهند بود ...
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سردار آبنوش مشاور رئیس سازمان بسیج در واکنش به درخواست ها برای پاسخ نظامی مستقیم به اسرائیل در واکنش به حمله به کنسول گری، با اشاره به اینکه از ما سوال می کنند که چرا انتقام سخت نمی گیرید؟ می خواهید ما یک موشک بزنیم اسرائیل ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شیخ اولیا لواسانی گفت: مادران ایرانی با همراه کردن کودکان خود در راه پیمایی روز قدس روحیه مجاهدت و ظلم ستیزی و دفاع از جبهه حق و مبارزه با جبهه کفر و ظلم را از کودکی در درون شان تقویت و نهادینه می کنند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عزیززاده گرجی گفت: پیروزی های پیاپی امت اسلام علیه کفر و استکبار، سلطه و صهیونیست حاصل بیداری اسلامی و پیوند معنادار با روز جهانی قدس است و دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است.