چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۲۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کفر»

تقریب   ۵ ساعت پیش    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایطی که دولت های غربی به سرکردگی آمریکا و رژیم صیونیستی به دنبال پدیده اسلام هراسی و اسلام ستیزی هستند، وحدت و تقریب مذاهب اسلامی اهمیت و ضرورت بیشتری خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمود علوی تاکید کرد: بسیج در خنثی نمودن توطئه های سپاه کفر خوش می درخشد و یقیناً تا همیشه تاریخ مایه افتخار و مباهات خواهد بود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۹    
شفقنا – برگزیدۀ قرآن کریم: مَتَاعٌ فِی الدُّنْیَا ثُمَّ إِلَیْنَا مَرْجِعُهُمْ ثُمَّ نُذِیقُهُمُ الْعَذَابَ الشَّدِیدَ بِمَا کَانُوا یَکْفُرُونَ سوره مبارکه یونس، آیه70 بهره ای [اندک] در دنیا [دارند] سپس بازگشتشان به سوی ماست آنگاه به [سزای] آنکه کفر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۵    
نیروهای رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده و طی آن تعدادی از فلسطینیان را بازداشت کردند و منزل یک شهروند فلسطینی در روستای کفر قاسم در داخل اراضی اشغالی را تخریب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید حمزه علی ابوالفتحی در وصیت نامه خود آورده است: وظیفه ما اکنون در شرایط جنگ و مقابله با کفر دفاع از کشور و خاک و دین است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۳    
شهید مجتبی زرگر در وصیت نامه خود آورده است: بدانید امروز مسئله اول ما تقابل اسلام و کفر است و باید اکنون برای دفاع از آب و خاک و میهن اسلامی مان باید جانانه دفاع کنیم.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر برقراری، امام جمعه ملایر در دیدار با تعداد محدودی از بسیجیان و پاسداران ملایری با اشاره به مهم ترین ثمرات بسیج در کشور اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید مجتبی زرگر در وصیت نامه خود آورده است: بدانید امروز مسئله اول ما تقابل اسلام و کفر است و باید اکنون برای دفاع از آب و خاک و میهن اسلامی مان باید جانانه دفاع کنیم.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۰    
امیر حسین ذاکری - همکار "اجنبی دوست" ما که دائم با همکار اجنبی ستیز مان سر جنگ دارد برای اینکه کفر همکار "اجنبی ستیز" را در آورد به طنز از قول رئیس جمهور گفت: مردم ثمره مذاکره با دنیا را در سال 95 و 96 دیدند. دربهترین شرایط بودیم، مردم طعم شیرین برجام را نوشیدند. مزه آن هنوز زیر دندانهاست ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز شنبه در دیدار فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از بسیجیان شهرستان ملایر به مناسبت هفته بسیج، اظهار داشت: تفکر بسیجی تنها راه سرنگونی دنیای کفر، استکبار و سرمداران کفر جهانی است ...
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۹    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، حجت الاسلام والمسلمین مهدی فرمانیان عضو هیأت علمی دانشگاه ادیان و مذاهب در مورد اظهارات برخی راجع به اجماع علمای شیعه بر کفر باطنی اهل سنت گفت: این که کسی بگوید به اجماع علمای شیعه در طول تاریخ، اهل سنت به لحاظ کفر باطنی کافر محسوب می شوند، درست نیست ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ و (ای پیامبر!) کسانی که در کفر می شتابند، ترا اندوهگین نکنند. آنان هرگز به خداوند ضرری نمی زنند. خداوند خواسته است که برای آنها هیچ بهره ای در قیامت قرار ندهد و برای آنان عذابی بزرگ است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۷    
حجت الاسلام والمسلمین اشکوری با بیان اینکه در سیره اهل بیت و علمای شیعه دلیلی بر کفر باطنی اهل سنت وجود ندارد، گفت: همواره علمای شیعه به دنبال تقریب مذاهب اسلامی بودند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم، بیانیه جامعه مدرسین در رد مواضع سید کمال حیدری را گامی در جهت تقویت مرجعیت ارزیابی کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰    
حجت الاسلام مهدی زاده گفت: آقای حیدری مفهوم کفر را در اندیشه شیعی از زمینه آن خارج کرد و با ادبیات جریان های تندروی اهل سنت خواند اشتباه بزرگی را مرتکب شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فارس: حمله نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی به شمال شهر قدس اشغالی چند مصدوم و زخمی از میان غیرنظامیان فلسطینی برجای گذاشت. به گزارش روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۳    
لحظه ای تردید به دل راه ندادم، ذره ای از فعالیت شدید دست برنداشتم مثل ماهی در حال سرخ شدن از نقطه ای به نقطه دیگر غلطیدم و رگبار گلوله در اطراف من می بارید و من نیز به چهار طرف تیراندازی می کردم و سربازان کفر را بر خاک می ریختم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهید سلیمان دهقان در فرازی از وصیت نامه خود نوشته است: جنگ کفر و ایمان برای امتحان خلق به یکدیگر است و آنان که در راه خدا کشته شدند، خدا هرگز رنج و اعمالشان را ضایع نگرداند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۱    
حجت الاسلام فاریاب گفت: اگر بخواهیم به شخصی نسبت کفر بدهیم باید معیار اسلام را در این خصوص در نظر بگیریم؛ معیار اسلام گفتن شهادتین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۷    
شهید علیرضا غریبی در قسمتی از وصیت نامه خود آورده است: خلق نشده ایم تا راحت طلب باشیم و یا در پی آسایش دنیوی باشیم؛ نه این ارزشی ندارد؛ خلق شده ایم تا آزمایش شویم. اینجا برای من خیلی خوب است؛ چون جنگ با کفر لذتی بزرگ دارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۶    
در این پژوهش نشان داده شده که تمام عالمان شیعه، اهل سنت را مسلمان می دانند و اگر بر غیر از ناصبیان و معاندان، اطلاق کفر کرده اند، مرادشان کفر در مقابل ایمان بوده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حکایت جفری لانگ ، ریاضیدان آمریکایی و گرایش او از سال ها بی خدایی تا ایمان به ذات اقدس الهی در پی انس و الفت با قرآن و تدبر در آیاتی درباره خلقت انسان شنیدنی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۱    
حجت الاسلام برنجکار گفت: اشتباه سیدکمال را اول بار خوارج در ماجرای حکمیت مرتکب شدند و در واقع بین ایمان و کفر را خلط کرده و از این مسیر اغراض سیاسی خود را دنبال می کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تحول از کفر و شرک به سوی توحید و یگانه پرستی از جمله تحولات اساسی و تأثیرگذاری است که با ممانعت برخی از کفار و مشرکین، سرزنش قرآن کریم را به دنبال دارد.
جهان اسلام در روزهای اخیر شاهد آن بود که رهبران کفر بار دیگر دست خود را در کینه و دشمنی با دین مبین اسلام و مسلمانان برملا ساخته و سناریوی نخ نمای تمسخر مقدسات اسلامی را با اقدام موهن و چندباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام(ص) تکرار کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- نماینده ولی فقیه در مازندران گفت : انتخابات آمریکا نباید در رفتار و دیپلماسی ما تغییری ایجاد کند و باید نشان دهیم دموکرات و جمهوری خواه برای ما فرقی نمی کند و همه با ما دشمن هستند و کارشان نفاق و کفر است و سیاست ما متکی به داخل می باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۷    
به راستی که در این زمانه وانفسا که صدای اذان از دورترین سرزمین ها برای نخستین بار شنیده شد، تنها مکاری همچون مکرون باید بلندگوی ابلیس شود و اینگونه دست و پا زدن کفر و الحاد را به نمایش بگذارد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۳۵    
ای آزادی خواهان جهان، برادران و خواهران مسلمان؛ هشیار باشید که این اقدامات نشان می دهد که ظلم و استکبار جهانی نفس های آخرش را می کشد، ان شالله که در راستای گرفتن انتقام خون پاک شهید حاج قاسم سلیمانی و اهداف این سردار عزیز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب پویا و تأثیرگذار در حوزه برون مرزی، اثر ژرف و عمیقی بر جامعه جهانی گذاشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه قرچک گفت: بدون شک این تعصبات پوچ و بی اساس به ضرر دنیای کفر و استکبار و صهیونیسم تمام خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پیامبر اسلام در مقابل همه کفر ایستاد و کعبه را به مرکز توحید تبدیل کرد. چنین شخصیت عظیمی در تاریخ بشریت همواره لایق ستایش و احترام است و توهین کنندگان به ایشان به خود ضرر می رسانند و البته دنیای اسلام هرگز مقابل این اقدامات هتاکانه سکوت نمی کند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۲:۰۳    
شبکه اجتهاد: از آنجایی که هر دین و آیینی از پیروان خود، التزام و پایبندی زبانی، قلبی و عملی می خواهد، ایمان جایگاهی بلند در همۀ ادیان و مذاهب دارد. بدین رو کفر، ارتداد، تکفیر و مفاهیم هم سو با آنها نیز اهمیت می یابد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۲۲    
حضرت محمد(ص) آخرین پیامبر خدا و برترین الگوی انسان ها، اشرف تمام انبیاء، بلکه اشرف تمام فرزندان آدم (ع) است. او که در رفتار و کردار سرآمد تمام جهانیان است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالغنی دهانی گفت: اگر جهان اسلام به فرمایشات رهبرانقلاب عمل و بر اشتراکات تاکید کنند کفر جرات این اهانت را به خود نخواهد داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
براساس آیات 12 سوره توبه و 41 سوره قصص ، دو ویژگی اصلی سران استکبار، ائمه کفر و یدعون الی النار است. به همین دلیل برای از بین بردن ظلم و فساد و استعمار و استثمار باید با رهبران و پیشوایان این جریان مبارزه کرد، نه با مردم عادی تحت حکومت نظام سلطه و استکبار.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان نیر به جنایات رژیم فرانسه در حق مسلمانان به ویژه کشورهای افریقایی اشاره کرد و گفت: همانطور که تسخیر لانه جاسوسی دست ایادی کفر و الحاد در نفوذ به ایران را قطع کرد، بیداری اسلامی در کشورهای منطقه نیز منجر به قطع دستان طمع و خون آلود آمریکا از خاورمیانه خواهد شد.
سراج24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۱:۲۵    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه گفت: جوان های اهل سنت با جوان های شیعه تفاوتی ندارند و باید همه در برابر جهان کفر متحد شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس گفت: تلاقی یوم الله 13 آبان با میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی و همچنین میلاد مسعود فرخنده امام جعفر صادق (ع) تداعی بخش و تجلی اتحاد و وحدت امت اسلام در برابر کفر است.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: امروز تلاقی 13 آبان با میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) تداعی بخش وحدت و همدلی ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی علیه استکبار جهانی بعنوان نماد کفر در عصر حاضر است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شبهه ای که ایراد می کنند و می گویند که ما مسلمانان فلسفه اسلامی نداریم. فلسفه چون تفکر آزاد و عقلی است، ربطی به اسلام و کفر و... ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- استاندار تهران ضمن تبریک به مناسبت میلاد پیامبر (ص)گفت: تلاقی 13 آبان با میلاد پیامبر تداعی بخش وحدت و همدلی ملت علیه استکبار جهانی به عنوان نماد کفر در عصر حاضر است.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۳    
در این پیام آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم هفته وحدت که برخواسته از اندیشه بلند و تفکر آزاداندیشی و وحدت آفرین حضرت امام خمینی (ره) است ، تجلی اتحاد و وحدت امت اسلام در برابر کفر است و این هفته ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۴    
حوزه/ امروز جهان با قطبی قدرتمند و دارای اندیشه، روبرو است که مکاتب مادی و منافع برآمده از آن را با خطر اضمحلال روبرو ساخته؛ تحرکات افراط گرایانِ اسلام ستیز بر اساس احساس خطر سران کفر و استکبار صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان بسیج فرهنگیان آذربایجان شرقی با بیان این که 13 آبان روز استکبار ستیزی و تقابل با جبهه کفر است، گفت: امروز اگر آموزه هایی علیه استکبار برجسته می شود، تبلور آن در 13 آبان شکل گرفته است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۳:۱۵    
کرمانشاه - حجت الاسلام درویشی گفت: توهین به مقدسات دیگر ادیان را هرگز نمی توان به آزادی بیان تعبیر کرد، بلکه باید آن را به نهایت بی دینی و کفر معنا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: تلاقی 13 آبان با میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) تداعی بخش وحدت و همدلی ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی علیه استکبار جهانی بعنوان نماد کفر در عصر حاضر است.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شیراز،تقارن یوم الله 13 آبان و هفته وحدت تجلی اتحاد و وحدت امت اسلامی در برابر کفر و استکبار جهانی دانست و گفت:این تقارن، نماد وحدت شیعه و سنی در ایران اسلامی است و نماد استکبارستیزی در قبال خون شهدا و رزمندگان اسلام را عنوان می کند.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گلستان 24؛ متن پیام سردار ملک شاهکوهی به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان ؛ سالروز مبارزه با استکبار جهانی بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم ...