دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۲۳Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کفر»

رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت تکبر، حرص و حسادت را ریشه های کفر برشمرد و گفت: سرآغاز تکبر این است که در دلمان، خود را بالاتر از دیگران بدانیم.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۳    
مولوی عبدالحمید در ادعایی کذب گفته است در تهران بیش از 40 سال است یک مسجد برای اهل تسنن ساخته نشده، در صورتی که اهل تسنن در تهران 9 و در کشور 15 هزار مسجد دارند که بعد از انقلاب ساخته شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۷    
حجت الاسلام آل هاشم گفت: در شرایطی که جبهه کفر برای تضعیف اسلام و انقلاب با تمام قوا به میدان آمده، بسیج عماروار در حال روشنگری و بصیرت زایی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: در شرایطی که جبهه کفر برای تضعیف اسلام و انقلاب با تمام قوا به میدان آمده، بسیج عماروار در حال روشنگری و بصیرت زایی است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
آیا دشنام اولیای کفر، جهل و کذب به اولیای خِرد و فحاشی نادانان اهل گناه به فقیهان پاک ربانی، امری عجیب به شمار می آید؟ دشنام کفر و ظلم به، ولی فقیه از دشنام به ولایت الهی سرچشمه می گیرد و نیز ولایت فقه جعفری در مبارزه علیه استعمار ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۰    
ماموستا عبدالسلام محمدی بیان کرد: توهین کانال های معاند و بی دین به ساحت علما و بزرگان کردستان نشان دهنده عداوت جبهه کفر و عناد علیه اسلام است، و این نشانه حقارت و گمراهی آنهاست، توهین این کانال ها به اسلام، پیامبر(ص)، قرآن و علما کاملا مشهود و برنامه کفر علیه اسلام است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور با تاکید بر این که امروز به شکل بی سابقه تمام کفر و نفاق و رنگین کمان سپاه شیطان در برابر ایران، انقلاب و نظام اسلامی ایستاده است، گفت: کسانی می خواهند از اسلام ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۰    
حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی، استاد حوزه علمیه با بیان اینکه بداخلاقی و بخل دو بال کفر است، گفت: بداخلاقی نتایج زیان باری مانند دوری از نزدیکان، رزق کم، خودآزاری و دور شدن از اسلام و حتی کفر را در پی دارد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پورات گفت: به فضل الهی این امت اسلامی و مردم شیعه مسلمان در راه پیشرفت، در راه قوی شدن، در راه اجرای احکام الهی و در راه نابودی جبهه کفر و جهالت عزتمندانه پیش خواهند رفت و فتنه های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی می کند.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه امروز کفر و نفاق جبهه واحدی را در برابر اسلام ناب محمدی تشکیل داده اند، گفت: امروز رهبر معظم انقلاب الگوی استقامت دربرابر این جبهه طاغوت جهانی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۹    
سیدمحمد نقیب؛ معاون امور فرهنگی و اجتماعی متروی تهران پرده اول سال سوم هجرت کفار در جنگ بدر شکست سنگینی خوردند، اما برای جبران این شکست به فرماندهی ابوسفیان برای جنگ با رسول مکرم اسلام حضرت محمدبن عبدالله صلی الله علیه و آله عازم مدینه شدند و پیامبر هم پس از مطلع کردن مسلمانان از مدینه خارج ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۲    
شماره چهاردهم دوفصلنامه علمی ترویجی سیره پژوهی اهل بیت(ع) به همت اداره نشریات شعبه خراسان رضوی و پژوهشکده اسلام تمدنی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو علمی مدرسه دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران با اشاره به وظایف مردم در جامعه اسلامی طبق سوره توبه گفت: جامعه اسلامی باید شش اصلِ مدیریت محبت و ولایت، دافعه نسبت به شرک، ارباب غیر خدا اخذ نکردن، در حرکت و جهاد کندی به خرج ندادن ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: سردار سلامی گفت: اینجا حق و باطل از هم قابل تشخیص است، در یک طرف ترامپ، بایدن، بن سلمان ، مکرون، نخست وزیر انگلیس و نتانیاهو ایستاده است و یک طرف امام ما و ولی امر مسلمین و جوانان غیور و وطن دوست ایستاده اند. ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: امروز فصل انتخاب است وسط نمی شود ایستاد یا باید در جبهه اسلام باشیم یا در جبهه کفر ، صحنه ای که آمریکا و اسرائیل آن را اداره می کنند یک صحنه نجس است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه "بایدن، ترامپ و نتانیاهو" نمی توانند ایران را از ایرانی پس بگیرند، گفت: کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است؛ همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک از سراسر جهان با مزدوران و سرشاخه های داخلی خود به جنگ انقلاب، امنیت و وحدت ملی آمده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک با مزدوران و سرشاخه های داخلی خود به جنگ انقلاب شکوهمند ملت آمده است. دشمن تصور می کند نظام ساقط خواهد شد و در توهم رویاهای باطل خود به سر می برد. منبع: ایرنا
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پیشکسوت دفاع مقدس گفت: تقویت ولایت فقیه، بصیرت افزایی و تلاش برای نشر تفکرات دینی و الهی ایران اسلامی تنها راه مقابله با دشمن و نظام کفر است. سرتیپ پاسدار جواد ملکی شنبه شب در دومین سالگرد شهادت شهید فخری زاده در مهاباد اردستان افزود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۰۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه "بایدن، ترامپ و نتانیاهو" نمی توانند ایران را از ایرانی پس بگیرند، گفت: کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است؛ همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک از سراسر جهان با مزدوران و سرشاخه های داخلی خود به جنگ انقلاب، امنیت و وحدت ملی آمده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در زاهدان:همه آرایش سیاسی قوای کفر وشرک بامزدوران و سرشاخه های داخلی خود به جنگ انقلاب شکوهمند ملت آمده است. دشمن تصور می کند نظام ساقط خواهد شد ودر توهم رویاهای باطل خود به سر می برد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله ابوالقاسم علیدوست ضمن ادامه بحث تفسیر بسم الله به تبیین رابطه خداوند با مخلوقات پرداخت و گفت: یکی از اشکالات مخالفین فلسفه نسبت به فلسفه این است که می گویند شما می خواهید بگویید خداوند علت و عالم معلول است و بین خدا و خلق خدا جدایی بیندازید و این جدایی کفر و شرک است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ساری - بسیج با اقتدا به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پیروی محض از ولایت، کشور را در مقابل انواع چالش ها، فتنه ها و توطئه های متعدد و همه جانبه جبهه کفر و استکبار بیمه کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز گفت: در شرایطی که جبهه کفر علیه ایران اسلامی متحد شده بسیج بار دیگر ثابت کرد پاسدار حقیقی ایران قوی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در خطبه نخست نماز جمعه تهران، بسیج را حرکت سازمان یافته مؤمنانه و مجاهدانه با رهبری امام و ولی جامعه برای اعتلای کلمه حق و نابودی کلمه باطل و کفر و شرک توصیف و اظهار کرد: با این تعریف می توانیم مفهوم بسیج، تفکر بسیجی ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، جلیل محبی، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر در توییتی نوشت: نمی دانم چرا برخی از اهل ایمان از دشمنی کفر عصبانی اند، قرآن نخوانده اید؟ ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۱    
استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز دشمن تاب دیدن ایران قوی را ندارد، گفت: ایران اسلامی قدرت اول منطقه بوده و همواره با کفر می جنگد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با اشاره به اینکه تقویت روحیه مقاومت و ایستادگی رمز ماندگاری در برابر جبهه کفر است، گفت: جوانان هنرمند بایستی بیش از پیش با معارف و دستاوردهای دفاع مقدس آشنا باشند و برای نشر ارزش های آن دوران طلایی گام های مؤثری بردارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اوقاف مصر از انتخاب مصطفی محمد مصطفی عبدالله ابوالعمایم ، امام جماعت و خطیب اداره اوقاف کفر الشیخ به عنوان مدرس قرآن نمونه سال 2022 در این کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: بسیج در مقابله با فتنه های مختلف از گذشته تاکنون نقش آفرینی کرده و به فتنه شناسی و شناسایی شیوه های دشمن بیشتر رسیده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۲۵    
ابوالقاسم محمدزاده عباس محمدجانی توی وصیت نامه اش نوشته بود: - خدایا! ما با تو پیمان بسته بودیم که تا پایان راه برویم و بر پیمان خویش همچنان ماندیم.اینک برای رضای تو به امر نایب برحق امام زمانت قدم به صحنه جهاد علیه کفر می گذاریم ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۸    
امام علی(ع) فرمود: خداوند با چیزی بهتر از عقل عبادت نشده است، عقل کسی کامل نشود، مگر اینکه در او چند خصلت باشد: 1- کفر و بدی از او انتظار نمی رود 2- رشد و خوبی از او امید می رود 3- زیادی ثروتش بخشوده 4- و زیادی سخنش نگهداشته شده است 5- بهره او از دنیا تنها غذای روزانه است 6- در طول زندگی از دانش ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۷    
سنگدلی موجب می شود تا انسان در برابر حقیقت مقاومت کند و سر فرود نیاورد و گرفتار کفر و کفران شود. از این رو خداوند جبهه کفر را متشکل از انسان های بیماردل و سنگدلی می شمارد (حج، آیه 53) که این سنگدلی اجازه نمی دهد تا از حقایق تبیین شده در قرآن متاثر شوند (حشر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار گفت: من از بزرگان ، مصلحان، اساتید و فرهنگیان و کسانی که می توانند تاثیرگدار باشند برای آگاه کردن جوانان فریب خورده ورود کنند شعار زن، زندگی آزادی برای تغییر نظام است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین، بسیج را متعلق به همه زمان ها و بشریت دانست و گفت: جهان اسلام باید با تفکر و روحیه بسیجی و با مقاومت و بیداری و اتحاد و انسجام جهان کفر و طاغوت را شکست دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شهیدپیام درویشی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است باید با جان و مالمان از قرآن و اسلام دفاع کنیم موقعیت، موقعیت جنگ است زمانی است که تمام کفر در مقابل اسلام قرار گرفته است. کفار همگی دست به یکی کرده اند تا انقلاب را از ریشه بخشکانند و به قول خودشان دیگر از اسلام خبری نباشد .
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس کمترین امکانات را داشتیم، گفت: رزمندگان ما با تکیه بر آیات الهی در برابر تمام دنیای کفر و استکبار ایستادند و یک وجب از این خاک پاک ایران اسلامی را به دشمنان ندادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۶    
ابراهیمی با اشاره به اینکه بسیج موجب امید و دلگرمی مظلومان و وحشت مستکبران و جبهه کفر است، برنامه های هفته بسیج در کوهبنان را اعلام کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در وصیتنامه شهید فریدنیا آمده است: این جنگ باعث شد که انقلاب اسلامی زودتر به مردم دنیا شناسانده شود و به سراسر جهان گسترش یابد. جنگ ما تمامی ندارد تا زمانی که کفر از بین برود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ستارخان خود را تابع نظر علما می دانست و اظهار می کرد ما به حکم علمای نجف اشرف می گوییم باید دولت ما مشروطه شود و در نامه خود به عضدالملک نایب السلطنه، می نویسد: بیرق استقلال ایران را که عبارت از مشروطیت است بلند کرده ام و تابع ظلم و استبداد نخواهم شد.
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین ادیانی گفت: امروز مبارزه ما با نظام سلطه این است که می خواهیم معارف قرآن و آموزه های ائمه هدی که مفسران قرآن هستند در این نقطه استراتژیک جهان که ایران اسلامی است پیاده کنیم.
دکتر عاملی گفت: در اغتشاشات اخیر تمام جبهه کفر از جمله کشورهای استعمارگر و گروهک های ضدانقلاب در برابر تمامیت اسلام و جمهوری اسلامی صف آرایی کردند که حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال خط بطلانی بر برنامه ها و نقشه های آنان بود. هوشمندی مردم عامل اصلی بازدارندگی در حوزه جنگ شناختی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: ما امروز دو وظیفه مهم داریم اینکه نقاط قوت را نباید فراموش کنیم چون کفر بوده و دشمن به دنبال همین است که به جوان بگوید ببین چقدر بیچاره شده ای.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مکتب ایران اسلامی ریشه در مکتب و فرهنگ عاشورایی دارد؛ مکتبی که می گوید از جان و مال و همه هستی ات بگذر؛ اما زیر بار ظلم و ستم دشمنان دین و قرآن نرو. مکتبی زنده و پویا که دست تمام دنیای کفر و نفاق را بسته و هرگاه آتش فتنه ای روشن می شود، با همان شور و حرارتی که در عاشورائیان بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شهیدشمس الله زندعباس آبادی در بخشی از وصیت نامه خود آورده است ای ملت مسلمان! سرنگونی کفر و منافقین در نتیجه تبعیت از ولایت و وحدت تحقق می پذیرد .
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۳    
حجت الاسلام جباری گفت: ناکارآمد جلوه نشان دادن نظام نقشه شوم دشمن است که کفر بر آن غالب شده است و باید برای توسعه فرهنگ قرآنی و هدایت جامعه تلاش شود و قطعا دنیای کفر را هم با هدایت های قرآنی آزاد می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خطیب جمعه شیراز بیان کرد: دشمنان با اقدامات خود می خواهند مقابل صدای مردم ایران و جهان اسلام بایستند، اما بدانند که خبرگان، جوانان و فرهیختگان جهان اسلام فریب نخواهند خورد و محکم مقابل کفر خواهند ایستاد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۰    
شفقنا- حجت الاسلام وحیدی در مجموعه نوشتارهایی با عنوان کفر در قرآن که در اختیار شفقنا قرار داد، آورده است: شیطان به خداوند عرضه داشت که در سرتاسر صراط مستقیم حضور خواهم داشت و می نشینم از این جمله ی او می فهمیم که شیطان صراط مستقیم را خوب می شناسد و حضورش و جایگاهش در صراط مستقیم است و در راه های ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد بابازاده 1. یکی از عقبه های سخت مؤمنین مبارزه با نفاق است. در واقع این مبارزه، جنگ با زرنگ ها و زرنگی های مردمان بی دینی است که افراد بی اطلاع را وسیله قرار می دهند ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۵    
آیت الله عبادی گفت: خدا که بندگانش را دوست میدارد این اراده را فرمود و در این دنیای کفر آخرالزمانی یک پایگاه هم برای حیات انسانی و الهی به وجود آورد و شهدا این راه را رفتند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۱۰    
عرفایی که در تاریخ عرفان و تصوف اسلامی به دفاع از شیطان برخواسته اند، تمایل داشته اتد تا به ماورا و باطن این نافرمانی و تمرد نظر کرده و کِبر و کفر شیطان را به گونه ای موحدانه توجیه و به گونه ای القا کنند که او با همه تمرد و عصیانی که داشته ...