پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۳۲Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاد حوزه»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاد حوزه علمیه با بیان اینکه عمل عاقلانه، عملی است که با هدفش منطبق است، گفت: ما باید ببینیم که هدف و اثر رأی دادن و یا رأی ندادن ما چیست و اگر نتیجه عمل با هدفی که از آن عمل داشته باشیم منطبق باشد عمل عاقلانه بوده است ولی اگر می بینیم که نتیجه رأی ندادن ما نه اصلاح جامعه بلکه شادی دشمن ...
سرکار خانم شکریان استاد حوزه و دانشگاه: بانوان همانطور که در حماسه خرمشهر نقش آفرینی کردند در صحنه انتخابات نیز نقش آفرین خواهند بود بانوان فرهیخته این سرزمین پر گهر بار دیگر صحنه های باشکوهی را از حماسه های خود به جای خواهید گذاشت. و مایه افتخاری برای نسل جوان و آیندگان خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۸    
استاد حوزه علمیه بیان داشت: همه دشمنان ما به دنبال کم رنگ شدن نقش مردم و حضور اندک در انتخابات هستند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: حضور در انتخابات سبب افزایش قدرت نرم جمهوری اسلامی می شود و مدیریت های ضعیف نباید بهانه فاصله گرفتن ما از قرآن باشد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷    
حوزه / حجت لاسلام مجتبی نظری استاد حوزه علمیه تریز، مشارکت حداکثری در انتخابات و تاثیر آن در کشور را تبیین کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۷    
حوزه / حجت الاسلام مهدی شیرزادی استاد حوزه علمیه تبریز، اهمیت حضور در انتخابات 1400 را تبیین کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۳    
گروه استان ها- استاد حوزه و دانشگاه گفت: مردم ایران با اطاعت از ولی فقیه عرصه انتخابات را تبدیل به "حماسه ملی" می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت- استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه انتخابات روز جشن جامعه است، گفت: باید فرهنگ سیاسی جامعه تعالی یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه و کارشناس مسائل سیاسی با درخواست از کاندیداهای جریان انقلاب در خصوص انصراف به نفع گزینه اصلح گفت: با وجود دو روز تا روز رای گیری تمامی کاندیداهای جریان انقلاب هنوز انصراف ندادند که بسیار نگران کننده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا- استاد حوزه علمیه قم با اشاره به ضرورت حضور باشکوه مردم در انتخابات 28 خرداد گفت: هر چه حضور مردم در صحنه انتخابات گسترده تر و باشکوه تر باشد به همان میزان به اقتدار، عزت، مشروعیت و مقبولیت نظام افزوده خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۶    
ایسنا/قم استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مردم بدانند که رأی دادن هم حق شهروندی و هم تکلیف الهی و ملی وانقلابی آن ها است، گفت: تکلیف و وظیفه الهی است؛ زیرا شرکت حداکثری مردم موجب تقویت و حفظ نظام اسلامی است که طبق فتوا و نظر علمای اسلام از اوجب واجبات است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۱    
حوزه/ حجت الاسلام ناجی گفت:زمانی که مردم جامعه در انتخابات شرکت نکنند یا ضعیف و یا ناآگاهانه شرکت کنند، ثمره آن تکرار تاریخ خواهد شد و آن چیزی جز خانه نشینی عقلا و عالمان جامعه و حکومت استبدادی جریانی فریبکار بر جامعه نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۷    
نشست بصیرتی سیاسی پیرامون انتخابات 1400 به همت پایگاه مقاومت نجمه شهدای خواهر با حضور خانم سمیه السادات حسینی استاد حوزه علمیه در پایگاه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۶    
ایسنا/کرمان استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: انگیزه های شوق آفرین برای انتخاب خوب نباید در دعواهای سیاسی به فراموشی سپرده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیرضا پناهیان گفت: رئیس جمهوری که بگوید نمی توانیم ؛ مدیران میانی کشور نیز سست می شوند و از وظیفه خود شانه خالی می کنند؛ اما اگر مرد میدان در راس باشد تحول عظیمی را شاهد هستیم او با شخصیت خودش در میان آن ها حرکت ایجاد می کند و آنها را از فساد و کم کاری دور می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۵۶    
قم- استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم، مملکت امام زمان (عج) را یاری خواهد کرد، گفت: تلاش دشمن در جهت سست کردن مردم نسبت به اصل نظام است.
صبای سلامت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۱    
صبای سلامت – به همت ستاد مرکزی فرهنگیان کشور و ستاد مرکزی پویش حامیان حضرت آیت ا... رئیسی ؛ گردهمایی بانوان فرهنگی و جامعه ورزش کشور در هتل المپیک با سخنرانی سرکار خانم دکتر فائزه مصلحی ؛ استاد حوزه و دانشگاه برگزار گردید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۷    
گروه استان ها استاد حوزه و دانشگاه گفت: آنچه سبب وحدت نیروهای انقلاب شد آمدن آیت الله رئیسی به صحنه انتخابات است و مردم نیز تکلیف خودشان را با حضور در انتخابات ادا می کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۳    
حوزه/ استاد حوزه علمیه خراسان، بصیرت، حمایت، نظارت، رعایت و مقاومت را پنج وظیفه همگانی در حفاظت از انقلاب و نظام اسلامی برشمرد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر ضرورت حضور اقشار مختلف مردم در پای صندوق های اخذ رأی، گفت: اگرچه خیلی ها از عملکرد مسئولین آسیب دیدند ولی انتخابات محل تسویه حساب با مسئولین نیست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۵    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین ایمانی مقدم گفت: خداوند در سوره هود می فرماید ای پیامبر تو گل سرسبد انبیائی و باید بر آنچه به تو نازل شده است استقامت نمایی؛ اما این استقامت را خداوند نه به صورت فردی که به صورت گروهی از پیامبر مکرم اسلام می خواهد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه کوچک شمردن دنیا انسان را در چشم امیرالمؤمنین(ع) بزرگ می کند، گفت: یکی از راه های کوچک دیدن دنیا همنشینی با اولیاء خدا و بندگان خوب و مطالعه احوالات آن ها است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید فاطمی منش استاد حوزه ودانشگاه با ذکر اینکه باید توجه به اطلاع رسانی و شفافیت در امور انتخابات کرد اظهار داشت: اصحاب رسانه از جمله وظایفی دارند که می تواند جهت دهی و بصیرت افزایی در جامعه باشند. که از جمله وظایف هر فردابتدا انتخاب در زندگی خودش است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۳۰    
استاد حوزه علمیه محمدیه تالش گفت: انتخابات باعث تجدید بیعت با انقلاب و رهبری است که به واسطه آن مردم ایمان و اعتقاد خود با نظام و رهبری آپدیت و ناکارآمدی ها را نابود خواهند کرد.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت ساربوک در پی درگذشت مولوی صمدانی فر مولوی فضل الله رئیسی حفظه الله در گذشت مولوی عبدالخبیر صمدانی فر رحمه الله عالم برجسته ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه ما همه مدیون یکدیگر هستیم و حق الناس به گردن همه ما است، گفت: سعد بن معاذ که در راه اسلام شهید شد و توسط پیامبر(ص) به او نماز خوانده شد و به خاک سپرده شد و ملائکه در تشییع جنازه او شرکت داشتند پیامبر(ص) پس از دفن او فرمودند الان سعد دچار فشار و عذاب قبر است زیرا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۸    
استاد حوزه و دانشگاه های کشور با تأکید بر اهمیت رأی اولی های این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، گفت: شرکت در انتخابات می تواند تجربه سیاسی بسیار شیرینی برای جوانان باشد، فضای ویژه ای برای ابراز وجود و تأثیرگذاری در سرنوشت جامعه ایجاد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم گفت: اهالی مسجد و متدینین جامعه باید در این عرصه به صورت فعالانه شرکت و در کنار آن، آحاد جامعه را برای حضور حماسی پای صندوق های رأی دعوت کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۴    
خبرگزاری شبستان، گروه غدیر و مهدویت به نقل از تحلیلی رادیو گفت و گو، حجت الاسلام سید منذر حکیم استاد حوزه علمیه قم با برنامه سوفیا در مورد فلسفه امامت مصاحبه تلفنی کرد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- استاد حوزه و دانشگاه گفت: در طول چهار دهه گذشته، فلسفه انتخابات در نظام اسلامی بر اساس سه نظریه فقهی رایج شکل گرفته است که پایه عقلانیت دینی درچالش اساسی نخبگان و به تبع آنها توده مردم در چهار دهه گذشته در باب انتخابات در جمهوری اسلامی بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه علما واسطه رزق علمی، معنوی و مادی پروردگار را حضرت معصومه(س) و دیگر حضرات می دانستند، گفت: باید مانند حضرت معصومه(س) اهل سرعت و سبقت در خیرات باشیم تا به بهشت نعیم برسیم و امروز بالاترین خیر نصرت نظام اسلامی در انتخابات است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۸    
حوزه / استاد حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: وقتی پای عزّت نظام و کشور در میان باشد، آحاد ملت ایران با قدرت و بصیرت، در صحنه حضور داشته و خواهند داشت.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۲    
خراسان شمالی - حجت الاسلام رحمانی گفت: حدود 80 نفر از روحانیان مبلغ و اساتید حوزه علمیه استان دوره پودمانی مشاور خانواده را با موفقیت گذراندند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
درپی اظهارات سید حسن خمینی، چند تن از اساتید حوزه علمیه قم در نامه ای خطاب به سید حسن خمینی، آمادگی خود را برای مناظره با وی اعلام کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- استاد حوزه علمیه با اشاره به ویژگی های حضرت معصومه سلام الله علیها حجاب و عفت ایشان را الگوی زنان و دختران دانست و گفت: حرکت حضرت معصومه سلام الله علیها از مدینه به قم نشان دهنده نقش اجتماعی ایشان است که با وجود اینکه در نهایت عفاف و حجاب بودند ولی در اجتماع هم نقش آفرین بودند و با این حرکت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۷    
یک استاد حوزه گفت: تخریب و محکوم کردن یکدیگر در مناظرات انتخاباتی از اخلاق اسلامی به دور بود و اگر حضرت رضا(ع) به صورت فیزیکی میان ما حضور داشتند، چه بسا این شیوه برخورد را محکوم می کردند!
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۷    
حوزه/ فاطمه احمدی، شرکت در انتخابات را یک تکلیف الهی برشمرد و حضور در انتخابات را موجب ظهور و بروز دوباره عزم و اقتدار ملی ایرانیان دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حضرت معصومه سلام الله علیها از اهل بیت(ع) و عترت پیامبر(ص) هستند، گفت: در قرآن مودت نسبت به اهل بیت (ع) واجب دانسته شده و کمترین راه ابراز مودت و محب به حضرت معصومه سلام الله علیها حضور در حرم و زیارت ایشان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۵۰    
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)، همایش معصومه های سردار با حضور دختران و خانواده های معظم شهدا و سخنرانی حجت الاسلام حبیب الله فرحزاد استاد حوزه و دانشگاه در باغ خاتون مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: مردم حتی اگر در داخل کشور دچار مشکل باشند، اجازه دخالت بیگانه در امورات کشور را نمی دهند و حتما در انتخابات 28 خردادماه شرکت خواهیم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۲۶    
استاد حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه تمدن اسلامی بزرگترین خطر برای غرب است، گفت: هانتینگتون بعد از پژوهش های متعدد به این نتیجه رسید که تمدن غرب رو به افول است و چند تمدن از جمله تمدن اسلامی، ظرفیت جایگزین شدن را دارند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ استاد حوزه علمیه با بیان اینکه حرم بانوی کرامت نقطه امن خداوند و حریم اهل بیت(ع) است و شیطان به این حریم راه ندارد، گفت: دعاهای زیارت نامه حضرت معصومه سلام الله علیها اکسیر اعظم است که انسان را بهشتی و اهل بیتی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۴    
یک استاد حوزه در پاسخ به این سؤال که دختر شایسته کیست، گفت: دختر شایسته آرزوهای ارزشمند و چنان شخصیت استواری دارد که اگر کسانی او را سرزنش کنند دست از این راه و مرام صحیح خود برنمی دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۱    
حوزه / استاد حوزه علمیه شهرستان تاکستان گفت: تاکنون با مشارکت مردم توانسته ایم صحنه های سختی را پشت سر بگذاریم و نقش سازمان تبلیغات با همراهی روحانیون در تمام این مسیر بسیار موثر بوده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پیروزمند ، استاد حوزه و دانشگاه عالی دفاع ملی طی یادداشتی نوشت: انقلاب اسلامی ایران نمونه ای بی بدیل از استواری قیام برای خداست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - استاد حوزه علمیه قم گفت: برای شکرگزاری از نعمت بزرگی که نظام مقدس جمهوری اسلامی در اختیار ما مردم قرار داده برای خدمت بیشتر و پیشبرد اهداف والا و آرمان های امام راحل و پاسداشت خون شهدا استفاده کنیم.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: استاد حوزه علمیه قم گفت: همه شیعیان با شفاعت حضرت معصومه(س) داخل بهشت می شوند، ازجمله مقامات بانوی کرامت این است که هجرت به ایران محدود به نسل و عصر خاص نیست و تأثیر آن را به خوبی مشاهده می کنیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با بیان اینکه خداوند مقام ولایت تکوینی، ولایت تاریخی و تأثیرگذاری بر جامعه را بر ائمه (ع) داده است، گفت: ادله متعددی داریم که تمام این شئون ائمه(ع) برای حضرت معصومه سلام الله علیها هم وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه هجرت حضرت معصومه (س) منشأ بسیاری از تحولات در آینده تشیع و جهان شد، گفت: ایشان تابع محض امام زمان خود و یک ولایت مدار اصیل بوده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اول ذی القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت (ع)، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) است که به این مناسبت، با حجت الاسلام محمد هادی هدایت، استاد حوزه و دکترای کلام امامیه به گفت و گو نشستیم تا گوشه ای از کمال و جایگاه فاطمه ثانی را منعکس نماییم.