یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۱۹Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تمدن سازی»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۱    
توسعه، فرهنگ خاص دارد و فنون ویژه. فعالیت بینانسلی برای خودش راهکار و نشانه دارد و ایضا صحبت از تمدن سازی کردن. کجای گام اول انقلاب را بد رفتیم و کار را به چه جنس افرادی نباید می سپردیم که سپردیم ...
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۹    
امام جمعه لارستان با بیان اینکه هدف در گام انقلاب تمدن سازی است و لازمه این حرکت آشنایی با منظومه فکری امامین انقلاب است، گفت: لازمه عملیاتی شدن بیانیه گام...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام قمی با تاکید بر اینکه مجموعه های مردم نهاد باید تقویت شوند، گفت: باید برای تمدن سازی نیرو پرورش داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بیژن عبدالکریمی در برنامه شبکه چهار سیما بیان می کند که تمدن سازی در انزوا امکان پذیر نبوده و نمی توان بدون همگرایی با دنیا به توسعه و تمدن رسید و دچار فروپاشی از درون می شویم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
صدها درود بر آنانی که امروز تصمیم گرفته اند در گمنامی با تشکیل حلقه های میانی در خارج از دولت به نظام و دولت کمک کنند و حتما آنان در تمدن سازی سهم بیشتری از مدیرانی دارند که بدون هیچ برنامه تحولی، بر ساختارهای فرسوده تکیه خواهند زد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان گفت: عید سعید غدیر، عید اکمال دین و اتمام نعمت و آغاز جریان تمدن سازی اسلامی از طریق سلسله امامت بوده و مساجد باید این عید بزرگ را با رعایت پروتکل های بهداشتی باشکوه برکزار کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- یکی از فعالان عرصه ادیان، عرفان و تصوف گفت: نقش حضرت امام رضا (ع) در فرهنگ پروری و تمدن سازی ایران بزرگ و تاریخی بویژه خراسان انکارناپذیر است و ایشان نقطه عطف در مسیر فرهنگ، تمدن و اخلاق ما به شمار می روند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست مشترک اعضای شورای معاونان اداره کل با اعضای شورای معاونان آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: پروژه مهر نقشه راه و محور فعالیت های آموزش و پرورش است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: از رویکرد های آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی، توسعه جامعه مخاطبان، مردمی سازی تبلیغ و توجه به ارتقاء باورهای معرفتی و بصیرتی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا- یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: در فرآیند پنجگانه انقلاب ، نظام سازی ، دولت سازی ، جامعه سازی و تمدن سازی ، مرحله نظام سازی از همه مراحل مهم تر است؛ چراکه هیچ انقلابی بدون نظام سازی نمی تواند دستادوردهای خود را تثبیت و حفظ کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۶    
ما به دنبال حاکم کردن نگاه صفر و صدی به پرورش انسان نیستیم لکن آن انسان مسلمانی می تواند در مسیر تمدن سازی گام بردارد که از کف این پرورش بهره مند باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نعمت اسدی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب حرکت به سوی تعالی انسان حتی زندگی جمعی و تمدن سازی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۷    
حوزه/ حیا و حجاب نشأت گرفته از حیا نه یک قطعه کوچک در پازل عالم هستی بلکه یک شاهرگ کلیدی و ماء مَعین و آب حیاتی برای تمدن سازی و امت سازی است و زنان عفیف و با حیا رکن تمدن سازی، سلامت و پیشرفت جوامع انسانی هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نور گفت: بیانیه گام دوم انقلاب حرکت به سوی تعالی انسان حتی زندگی جمعی و تمدن سازی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۷    
حجت الاسلام محمدتقی اکبرنژاد؛ تولیت مؤسسه فقاهت و تمدن سازی می گوید: بنده اجتهاد موجود در حوزه را ضعیف می دانم و معتقدم فرق چندانی با اخباری گری ندارد بلکه نوعی اخباری گری پیچیده است. با این سیستم اجتهادی و با این اصول نمی توان وارد کارهای جدید شد و تحول ایجاد کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۷    
تولیت مؤسسه فقاهت و تمدن سازی با انتقاد از وضعیت آزاداندیشی در حوزه علمیه معتقد است که اجتهاد فعلی حوزه تنه به تنه اخباری گری می زند و با اجتهاد 180 سال قبل فرق چندانی ندارد به همین دلیل در برابر مدرنیته به چالش کشیده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر علمی همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی گفت: پیشینه تاریخی ما نشان می دهد که هرجا تجلل، ایرانیت و اسلامیت در هم تنیده شده، نقطه اوج و شکوفایی و تمدن سازی ما بوده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکریان امیری گفت: هیئات مذهبی در حوزه تمدنی ایران اسلامی نقش آفرین هستند و به عنوان قدرت نرم جمهورس اسلامی می توانند قدم های موثری بردارند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۲    
حجت الاسلام حسین زاده گفت: مهم ترین پیام و پیامد حرکت امام رضا (ع) جریان تمدن سازی در متن جهان امروز است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی وظایف حاکمیتی فراوانی دارد و عمران و آبادانی و تمدن سازی در فضای کشور را راهبری می کند که با این نگاه و نقشی که مناطق آزاد تجاری به عنوان دروازه شکوفایی اقتصادی در رونق اقتصاد کشور دارند، تفاهم نامه همکاری مشترک به امضا رسید.
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص بازگشایی مدارس، اظهار کرد: بعد از سپری شدن یک سال از شیوع کرونا، اجلاسی با حضور تمام وزرای آموزش و پرورش جهان ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب فقه نظام مالیاتی اسلام از سوی مؤسسه فقاهت و تمدن سازی رونمایی می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
متاسفانه ظاهرگرایی منتج به بعضا مسخره بازی های خاص و تمایل بالای برخی ها به حاشیه ها و لمپن ها، فضا را برای حاشیه ها و افراد حاشیه ای باز کرده است. ایا با این فرمان قصد تداوم گام دوم انقلاب و تمدن سازی اسلامی- ایرانی را داریم؟
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۲:۰۴    
آرش فهیم فرهنگ و هنر، زیربنا و چارچوب اساسی تمدن سازی هستند. در تمام طول تاریخ، تمدن ها وقتی به اوج و قدرت رسیدند که تولید فرهنگی و هنری نیز در آنها به شکوفایی و پویایی رسید ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اولین هدف از این اجلاسیه ساماندهی فعالان مهدوی و تمدن سازی در بین اقشار مردم است، از دیگر اهداف این اجلاسیه می توان به گفتمان سازی مهدوی بین مردم، شناختن ایده های برتر مهدوی، شناسایی فعالیت های شاخص مهدوی و ارتقا آن در سطح ملی و بین المللی، استعدادیابی و پرورش استعداد های جوان و نوجوان مهدوی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
زرین دشت- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس عمل به امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان زمینه ساز تمدن سازی اسلامی عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۱    
برخلاف تضییقات فراوان ساختاری، نظام سلطه تاکنون نتوانسته مانعی برای الگوی سرایت کنندگی نظام اندیشگی انقلاب اسلامی و شکل گیری روندهای تمدن سازی ایجاد کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری با بیان اینکه اصطلاح های تخصصی جریان شناسی فرهنگی را باید با هم و به صورت منظومه ای به هم پیوسته بررسی نماییم، گفت: نظریات فکری می تواند، بلکه باید به گفتمان تبدیل شده، در ادامه، وارد فرایند جریان سازی شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۸    
این روزها و همزمان با ایام میلاد امام رضا(ع)، بنیادپژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در برنامه ای با عنوان توحیدخانه به بررسی جلوه های تمدنی در فرهنگ و سیره رضوی می پردازد که از شبکه 4 سیما پخش می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: تقویت پایه های فرهنگی جامعه مهمترین عامل ساختار سازی تمدن اسلام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
امیرحسین قاضی زاده هاشمی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: یاری گر دولت منتخب که دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد است و تمام ظرفیت های خود را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ملت شریف ایران و تمدن سازی بهره می گیرد، خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
این حماسه حضور نشان داد در گام دوم انقلاب اسلامی، امت سازی به اکمال رسیده و امت در جهت همراهی با امام خویش برای تمدن سازی آمادگی کامل دارد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۹    
این مسئله، گویای بی توفیقی دولت های سرگرم سیاسی کاری و مجلس های فرصت کش و فاقد ابتکار و حرکت است، بدون هیچ تعارفی!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مهدویت مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس در پیامی ضمن تبریک پیروزی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد که امیدواریم در دوران ریاست جمهوری شما قدم های بلند و استواری در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی و حرکت به سمت تمدن اسلامی و زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر عج ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۴    
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با تقدیر از ملت حماسه ساز ایران اسلامی در خلق این شکوه بی نظیر سیاسی ، گفت: این حماسه بی نظیر ملت بصیر ایران اسلامی تجدید عهدی بود به فرامین رهبری معظم انقلاب در گام تمدن سازی ایران اسلامی و در تاریخ ماندگار شد .
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مازندران - حجت الاسلام شکریان گفت: حماسه بی نظیر ملت بصیر ایران اسلامی، تجدید عهدی با رهبری معظم انقلاب در گام تمدن سازی ایران اسلامی بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به نقش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: انتخابات در کشور منجر به تحقق تمدن اسلامی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد: مشارکت بالا در انتخابات می تواند پایه های اسلام و نجات محرومان و مستضعفان را قوت بخشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه حضور در انتخابات از بهترین اعمال صالح است، افزود: این عمل صالح در نهایت به جامعه سازی و تمدن سازی جهانی منجر می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قطبی، مشروعیت و قانونی بودن حکومت را یکی از مهم ترین و اساسی ترین مؤلفه های حکومت متعالی دانست و با تشریح مؤلفه های 5 گانه حکومت متعالی، گفت: در قانون اساسی و منظومه فکری امام و رهبری همه اهداف و چشم اندازها مشخص شده است، اگر تمدن سازی ایرانی اسلامی محقق شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- همسر حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما در نقیه عطف تمدن سازی اسلامی قرار گرفتیم و باید قبل از هر چیز متوجه این موقعیت تاریخی باشیم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش امروز در آئین الحاق ناوشکن دنا و ناو مین شکار شاهین به ناوگان نیروی دریایی طی سخنانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت:هنر دف نوازی ریشه در اعماق تمدن اسلامی دارد و پیام آن پرچمداری مردم کردستان و ملت ایران در تمدن سازی و خلق عزت و اقتدار برای جهان اسلام است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در نشست با اعضای هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: باید از توانایی برنامه های آموزشی دانشگاه فرهنگیان ، برای تربیت معلمان توانمند و مسئولیت پذیر اطمینان حاصل کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناصر خدایاری روز شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی تکاب با بیان اینکه انتخابات مطلوب با مشارکت حداکثری کشور را به سمت تمدن سازی اسلامی سوق می دهد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۰    
ملت سازی از سوی یک نظام اجتماعی، مقدمه تمدن سازی است که خود نیازمند دولت سازی از سوی مردم و نظام سیاسی می باشد که انقلاب اسلامی ایران برای نیل به تمدن سازی بشدت به دولت سازی نیاز دارد، همان واقعیتی که از ابتدای تثبیت نظام اسلامی ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۰:۱۴    
ملت سازی از سوی یک نظام اجتماعی، مقدمه تمدن سازی است که خود نیازمند دولت سازی از سوی مردم و نظام سیاسی می باشد کع انقلاب اسلامی ایران برای نیل به تمدن سازی بشدت به دولت سازی نیاز دارد، همان واقعیتی که از ابتدای تثبیت نظام اسلامی ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۸    
یکی از پرسش هایی که همواره در نسبت میان دین و آزادی مطرح می شود، همین است که جایگاه تفریح، سرگرمی و لذت جویی در آموزه های دینی کجاست؟ حد و مرز آن چگونه تعیین می شود و چه تأثیری بر تمدن سازی دارد؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: امروز در مکتب انقلاب اسلامی نیازمند تحول در راستای گام دوم انقلاب اسلامی بوده و می خواهیم تا در گام دوم انقلاب، با خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی در راه رسیدن به طلوع خورشید ولایت عظمی که یک وعده قرآنی است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نیکشهر-ریای خروشان همبستگی و وحدت و بالاتر از این ها تفکر و نقشه راه امامین انقلاب، اقتدار و تمدن سازی اسلامی ایرانی را رقم خواهد زد.