جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۸:۰۵Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده سپاه قدس»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی مناسبت ایام مبارزه با استکبار جهانی گفت: آمریکا مسیر افول را باسرعت طی میکند و روز به روز منزوی تر از گذشته می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مشرق نوشت: قابی که پیش رو دارید، در اوایل دهه 1360 شمسی به ثبت رسیده است. افراد حاضر در عکس از سمت راست به این قرارند: * شهید ابوالفضل رفیعی (متولد 11 فروردین 1334. در 12 اسفند 1362 به شهادت رسید. هنگام شهادت، قائم مقام فرماندهی لشکر 5 نصر بود.) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان تاکید کرد: رسانه ها با اتحاد از جریان انقلاب دفاع کنند و و اجازه توطئه را به دشمن ندهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه امروزه هیچکس جرأت نگاه چپ به ما را ندارد گفت: ریشه تبعیض و فساد ضعف عملکرد در ساختار اداری است.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید از ایجاد فضای چندقطبی در فضای مجازی پرهیز کرد گفت: باید در فضای رسانه ای در کنار هم باشیم و از دسته بندی رسانه ها به عناوین مثل چپ و راست پرهیز کنیم تا بتوایم برخی مسائل و مشکلات مردم را در این فضا حل کنیم.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۵    
گیل خبر/ نشست مدیران رسانه های خبری استان گیلان با سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان برگزار شد. عکس: علی سمرقندی
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گیل خبر/ نشست مدیران رسانه های خبری استان گیلان با سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان برگزار شد. عکس: علی سمرقندی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به توافق حاصل شده با دانشگاه علوم پزشکی برای احداث بیمارستان هشت طبقه در رازی رشت گفت: ایستادگی و همراهی ملت ایران، به خصوص گیلانی ها در شرایط بد زیرساختی درمانی، منجر به کنترل نسبی اوضاع در ایام کرونا شد.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: تصویری از نصب عکس شهید حاج قاسم سلیمانی روی درب مغازه ای در لبنان در فضای مجازی منتشر شده است. شهید سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران بود که در جنگ با داعش حضور موثر داشت و باعث آزادسازی شهرهای سوریه و عراق شد ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۸    
فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن بهره برداری از 87 مسکونی برای سیل زدگان استان گلستان در منطقه گمیشان گفت: 41 سال است که این انقلاب تحت شدیدترین فشار ها است، اما ملت ایران همه این تهدیدات را به فرصت تبدیل می کنیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان در آیین افتتاح 100 واحد مسکونی مناطق سیل زده : اگر هرکاری صورت میگیرد از مردم و برای مردم است و بخش زیادی از واحد های مسکونی ساخته شده ما با کمک های خیرین مردمی صورت گرفت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آغاز پنجمین مرحله رزمایش مواسات در شهرستان آستانه اشرفیه گفت: با تلاش خیرین، مردم، مساجد و پایگاه های بسیج امروز 901 بسته معیشتی و 501 بسته لوازم التحریر در بین نیازمندان شهرستان آستانه اشرفیه توزیع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رشت- در دیدار فرمانده سپاه قدس و فرماندهی انتظامی گیلان بر هم افزایی بیشتر این دو نیرو تأکید و سپاه و ناجا دو بازوی قدرتمند برای برقراری امنیت در جامعه معرفی شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: جانشین فرمانده سپاه قدس می گوید: آمریکایی ها به ایران پیغام داده و خواهش کرده اند که به این کشور فرصت داده شود. ظاهرا این تقاضا برای خروج از عراق است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۰   + ۵۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: ترامپ می گوید آمریکا امروز امن تر شده است ، اگر آمریکا امن تر شده چرا در پایگاه هاتان عین بید می لرزید و در پیام هایتان خواهش می کنید که لختی فرصت دهید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به توزیع 261 بسته معیشتی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در این استان، گفت: مرحله بعدی رزمایش مواسات 13 آبان در گیلان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان، از توزیع 261 هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات در استان خبر داد و گفت: فاز سوم دومین مرحله رزمایش مواسات همزمان با ولادت پیامبر(ص) است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به توزیع 261 هزار بسته معیشتی در استان گیلان گفت: از اولین روزهای شیرینی کرونا تاکنون 261 هزار بسته معیشتی توسط پایگاه مقاومت و مساجد در بین افراد نیازمند توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: از ابتدای رزمایش مواسات تاکنون بیش از 261 هزار بسته کمک معیشتی بین آسیب دیدگان کرونا در گیلان توزیع شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان از اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات در استان همزمان با دهه آخر صفر خبر داد و افزود: اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 241 هزار بسته معیشتی بین آسیب دیدگان از بیماری کرونا در قالب رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان توزیع شده است.
رشت پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ دوم پاسدار علی قاسمی با صدور حکمی به عنوان معاون عملیات سپاه قدس گیلان منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۳    
سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان صبح امروز در جمع رزمندگان لشکر 16 قدس گیلان در مناظق عملیاتی شمالغرب کشور حضور یافت و با آنان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه لازمه تحقق اهداف انقلاب اسلامی وجود روحیه جهادی در میان مدیران است، گفت: مدیران باید با تلاش مضاعف در خدمت مردم باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه مشکلات زیرساختی و کشاورزی و آبخیزداری تالش باید حل شود گفت: با تمام قوا در مهار و مدیریت بحران حضور داریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۳    
سردار عبدالله پور, فرمانده سپاه قدس گیلان باصدور پیامی درگذشت حاجیه خانم فاطمه تیزهوش مادر شهیدان محمد و احمد ارژن از شهرستان آستانه اشرفیه تسلیت گفت.
با مردم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز، فرمانده سپاه قدس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مدیرکل صدا و سیمای استان در خط مقدم دفاع از مردم در مرکز دانشگاهی رازی رشت حاضر شدند و ضمن دلجویی از مدافعان سلامت با تقدیم گل از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر آن ها تقدیر کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان به همراه رییس دانشگاه علوم پزشکی امروز از کادر درمانی بیمارستان رازی رشت تقدیر و تشکر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۶    
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شباهت تلاش های مدافعان سلامت با رزمندگان دفاع مقدس گفت: اقدامات مدافعان سلامت مجاهدانه هست و ما دست بوس آن ها هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۹    
سردار محمد عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان از کادر درمان بیمارستان رازی رشت بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۳    
صبح امروز فرمانده سپاه قدس گیلان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و همچنین مدیرکل صداوسیمای گیلان در خط مقدم دفاع از مردم در بیمارستان رازی رشت حاضر شدند و ضمن دلجویی از مدافعان سلامت با تقدیم گل از زحمات شبانه روزی و خستگی ناپذیر آن ها تقدیر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن قدردانی از تلاش پرستاران بیمارستان رازی رشت گفت: حضور مدافعان سلامت کنار مردم در ایام شیوع کرونا یادآور رشادت های رزمندگان دفاع مقدس است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدافعان سلامت در سانتر کرونای رازی رشت توسط فرمانده سپاه قدس گیلان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و مدیرکل صداوسیمای استان تقدیر و تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۷    
آستارا - ایرنا - فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: آسیب دیدگان از سیلاب در تالش احساس غربت نکنند زیرا سپاه نیز با دولتمردان برای رفع خسارت ها و کاهش آلام مردم همکاری و همراهی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۴۱    
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: سپاه وظیفه دارد هرجایی مشکل باشد برای حل آن وارد عمل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۷    
معاون عمرانی استاندار گیلان در جلسه مدیریت بحران شهرستان تالش اجرای طرح های آبخیزداری یکی از اصلی راهکارهای مقابله و جلوگیری از خسارات های سیل دانست و فرمانده سپاه قدس گیلان از آمادگی سپاه برای کاستن از آسیب های ناشی از سیل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه قدس گیلان تخریب بی رحمانه جنگل های تالش را نگران کننده خواند و گفت: سپاه برای مبارزه با قاچاق چوب در کنار اهالی بومی منطقه تالش است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۲:۳۰   + ۹۶ سایت دیگر  
سردار قاآنی با قدردانی از نقش آفرینی ها و حمایت های سرنوشت ساز مرجعیت عراق از استقلال و استقرار امنیت در این کشور تاکید کرد: آیت الله سیستانی نماد افتخار و اقتدار مرجعیت و قدرت بسیج کنندگی آن در جامعه عراق و جوامع اسلامی است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سردار محمد عبدالله پو, فرمانده سپاه قدس گیلان با صدور پیامی روز بزرگداشت مقام آتش نشان را تبریک گفته و از تلاش های این قشر فداکار و ایثارگر جامعه در راستای خدمت رسانی به آسیب دیدگان و ارتقاء سطح شاخص های کیفیت زندگی شهری و روستایی تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس 10 واحد مسکن محرمان در رشت افتتاح شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سردار محمد عبدالله پور در حاشیه مراسم افتتاح 10 واحد مسکن محرومان در شهرستان رشت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد سردار سلیمانی اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس امسال 130 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد به همت سپاه استان و بسیج و خیران برای مردم گیلان افتتاح شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بعد از گذشت 9 ماه از شهادت حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و شهادت چند تن از یارانش، هیکی دیگر از یاران سردار که از یادگاران جنگ بود، به قافله شهدا پیوست.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امروز راه حل عبور از مشکلات کشور بهره مندی از تجارب دفاع مقدس و مدیریت جهادی است. سردار محمد عبدالله پور در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان که در ستاد فرماندهی سپاه قدس گیلان برگزار شد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۷    
فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه اهل هنر مشکلات زیادی دارند و باید با گذر از این موانع آثار ماندگار را در جامعه نهادینه کنند، گفت: هنرمندان با گذر از موانع، آثار ماندگار را در جامعه نهادینه کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به کم کاری های صورت گرفته در حوزه هنر انقلابی و نمایش مقاومت، گفت: نیازمند نگاه جدی هنرمندان و فعالان حوزه هنر هستیم.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های خستگی ناپذیر و شبانه روزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کادر سلامت تقدیر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۶    
گروه استان ها- مسئولان اجرایی و برخی از مدیران کل گیلان به مناسب هفته دفاع مقدس با فرمانده سپاه قدس استان دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان از حمایت های همه جانبه سپاه از مردم آسیب دیده تالش خبر داد و گفت: سپاه آمادگی دارد تا 50 درصد هزینه های طرح های منابع طبیعی و کمک هزینه خرید لوازم خانگی را بپردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۶    
فرمانده سپاه قدس گیلان در سفر به تالش از آمادگی سپاه برای بازسازی زیرساخت های آسیب دیده از سیل خبر داد.