یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۰۴Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قدرت نرم»

ایلنا   ۴ ساعت پیش    
تئوریسین های حوزه قدرت نرم بر این باورند که یک کنشگر باید در عرصه بین المللی ویژگی های جذاب و منحصر به فردی را نمایندگی کند تا دیگران به سمت آن جذب شوند. ویژگی هایی که در نوع خود می توانند قدرت اقناعی آن بازیگر در عرصه بین المللی را نیز تا حد زیادی تقویت کنند ...
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
چینی ها برای تسخیر سرزمین ها مانند قرون گذشته قشون کشی نمی کنند. شی جین پینگ، رئیس جمهور چین در قالب قدرت نرم به دنبال تسخیر جهان ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی طی 9 ماهی که از جنگ غزه سپری شده، بزرگ ترین قدرت نرم خود را از دست داده و آن قدرت فریبکاری است. این رژیم جعلی که خود را به گزافه، تنها دموکراسی خاورمیانه می خواند و درباره آزادی بیان و مطبوعات مانور می دهد، به شکلی کاملا متناقض ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه انتخابات برای کشور افتخارآفرین و هویت ساز است، گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای موجب تولید قدرت نرم برای نظام می شود.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۰۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
محمد کشاورز در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مشارکت حداکثری مردم اظهار کرد: حضور بالای مردم در انتخابات، نشان دهنده وجود نشاط سیاسی در کشور است و البته مشارکت قوی برای جمهوری اسلامی ایران تولید قدرت نرم نیز در پی خواهد داشت. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایران اکونومیست از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حبیب الله سیاری با تأکید بر لزوم شرکت پرشور و گسترده مردم در انتخابات اظهار داشت: برگزاری انتخابات در سطح گسترده و وسیع موجب رشد اقتدار و سرافرازی ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به هر میزان که حضور مردم در انتخابات گسترده تر باشد، تولید قدرت نرم برای نظام جمهوری اسلامی ایران بیشتر خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امیر دریادار حبیب الله سیاری با تأکید بر لزوم شرکت پرشور و گسترده مردم در انتخابات، گفت: برگزاری انتخابات در سطح گسترده و وسیع موجب رشد اقتدار و سرافرازی، بالا رفتن قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور می شود و قدرت نرم کشور را نیز افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: مشارکت بالا در انتخابات قدرت نرم کشورمان را در عرصه بین المللی بالا می برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۸:۴۰    
کارشناس فرهنگ و ارتباطات گفت: در عصر حاضر، ورزش فقط رقابت نیست و از آن به عنوان یکی از مولفه های قدرت نرم نام برده می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سلاح پیامبر اکرم(ص) در واقعه مباهله، استفاده مطلوب از چیزی بود که امروزه با عنوان قدرت نرم شناخته می شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۲۹    
حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی ایمانی پور، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: دیپلماسی فرهنگی قدرت نرم کشور است و هر کشوری که دیپلماسی فرهنگی قوی تری دارد، موفق تر است. دیپلماسی اقتصاد را شکوفا می کند. امنیت زا است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایران اکونومیست ، در این مراسم که با حضور ایرانیان و دوستداران ایران در حسینیه اهل البیت شیعیان دوبلین برگزار شد سخنرانان دستاوردهای دولت سیزدهم در داخل ایران و سطح بین المللی را مورد توجه قرار دادند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۸    
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه لرستان گفت: انتخابات، جشنواره ملی در راستای تقویت قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۷:۴۱    
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش ها و القائات ناامیدکننده نظام سلطه برای کاهش مشارکت در انتخابات و قهر مردم با صندوق های رأی گفت: فراهم کردن امکانات و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم، ایمن، مشارکتی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرمایه اجتماعی بالا می تواند در عرصه بین المللی به عنوان یک قدرت نرم موقعیت کشور را تقویت کند اما در این بین عدم تمکین به نتیجه انتخابات می تواند این معادلات مهم و سرنوشت ساز را بر هم بزند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، لبیک به ولایت و تولید قدرت نرم نظام است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: بر همه نخبگان و مردم واضح است که ایران عزیز برای ایفای نقش ارزشمند خود در عرصه جهانی نیازمند قدرت نرم اجتماعی است و این مهم تنها با مشارکت فعال مردم و حضور آگاهانه، اجتماعی و سیاسی آحاد جامعه محقق می شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه پرند با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ابتداً حضور و مشارکت حداکثری و بعد بر انتخاب اصلح تاکید دارند گفت:همگان باید نسبت به حضور حداکثری در انتخابات که تولید قدرت نرم برای کشور است، توجه داشته باشند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- استقلال از مقولات قدرت نرم هر کشور محسوب می شود. استقلال کشورها ابزار نفوذ و توفیق آنها در معادلات بین المللی و وسیله ای برای رسیدن به حداکثر منافع نیز هست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فعال حوزه دانشجویی گفت: وقتی مردم در انتخابات شرکت می کنند و به نظام سیاسی خود اعتماد نشان می دهند، این اقدام به افزایش سرمایه اجتماعی کمک می کند. این سرمایه اجتماعی بالا می تواند در عرصه بین المللی به عنوان یک قدرت نرم عمل کند و موقعیت کشور را تقویت نماید.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
پارسینه : مسعود پزشکیان در جمع بندی مناظره پنجم گفت: من از خلافکار دفاع کردم؟ من از کسی دفاع کردم که شش مجتهد شورای نگهبان و شش حقوقدان او را تایید کردند و نماینده شد اما شما در حق او جفا کردید. او افزود: آمده ام تا با قدرت نرم و سخت و دیپلماسی و میدان مردم را از تنگناها برهانم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس ستاد انتخابات دانشگاهیان لرستان گفت: انتخابات جلوه ای از قدرت نرم نظام جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان است.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پزشکیان تاکید کرد: آمده ام تا با قدرت نرم و سخت و دیپلماسی و میدان مردم را از تنگنا ها برهانم. آمده ام تا تحریم ها را رفع کنم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مرحله جمع بندی پنجمین و آخرین مناظره با موضوع کارآمدسازی دولت گفت: آمده ام تا با قدرت نرم و سخت و دیپلماسی میدان مردم را از تنگناها برهانم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۷    
ایسنا/خوزستان رئیس شورای شهر اهواز گفت: اسرائیل در حال هماهنگی امکانات و تسلیحات خود برای حمله به جنوب لبنان است، بنابراین باید با یک حرکت تاریخی و تمدنی، امکانات خود در منطقه را جمع کنیم و با قدرت نرم و در صوت اجبار با نشان دادن قدرت سخت خود و با استفاده از قوانین بین المللی ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۴    
فاش نیوز - یک پژوهشگر گفت: کتاب صبح شام که خاطرات شهید امیرعبداللهیان از بحران سوریه است، روایتگر یک قدرت سخت با زبان و قدرتی نرم است. این یک اعجاز است که بتوانیم قدرت سخت را با قدرت نرم به مخاطب عرضه کنیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- امروزه رسانه ها به عنوان قدرت نرم در جامعه عمل کرده و می توانند به افکار عمومی سمت و سو دهند و به همین خاطر نقش بی بدیلی در افزایش مشارکت توده های مردم در تعامل و تقابل با مسایل مختلف از جمله انتخابات هشتم تیر امسال ایفا می کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در دوره ای که رقابت داغ انتخاباتی در بیشتر کشورهای عربی منطقه امری نادر است، شبکه لبنانی المیادین، با پوشش جزئیات رقابت انتخاباتی ایران برای دهها میلیون مردم عرب، قدرت نرم ایران را به نمایش گذاشته است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در نشست انتخابات پرشو؛ قدرت نرم جمهوری اسلامی در عرصه بین الملل که با حضور برخی از طلاب فعال فضای مجازی برگزار شد بر ضرورت انتخاب فرد اصلح در انتخابات و لزوم استفاده از ظرفیت رسانه برای معرفی اهل بیت(ع) به جهانیان تاکید شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۷    
قزوین - ایرنا - مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر گفت: زیارتنامه ها به عنوان بیانیه اعتقادی شیعه یکی از مولفه های قدرت نرم انقلاب اسلامی هستند که معرفت افزایی را در جامعه افزایش می دهند.
شیوا بیان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۳    
میرمعظم ابراهیمی از دیدگاه یک ناظر بیرونی فعالیت های انتخاباتی #دکتر_پزشکیان دارای دو وجهه متناقض است. از یک طرف ظرفیت ایجاد هیجان شدید را دارد و گاهی اینگونه است و گاهی بسیار سرد و خشک و منطقی است ...
اکوایران: جنگ نوظهور بر سر قدرت نرم چالش جدیدی را برای رقابت میان تهران و ریاض ایجاد می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - اشتغال مولد تعمیق فناوری، استقرار و توسعه تحقیق و توسعه و ایجادحلقه های ارزش دربخش های خدمات راسبب می شود،این نوع اشتغال می تواند پیکره اقتصاد صنعتی کشور را زنده نگه دارد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شهر جهانی نوآوری و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و خلاق کشور به منظور ایجاد سکوی یکپارچه تجارت و صادرات کالاها و خدمات مرتبط با حوزه فناوری های نرم، صنایع فرهنگی و خلاق، ساماندهی تولید، عرضه و بازاریابی کالاها و خدمات این حوزه، ایجاد و تثبیت اشتغال مرتبط با این حوزه ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۵    
ایسنا/خراسان رضوی یک فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه امروز قدرت اصلی، قدرت نرم و مبتنی بر مردم سالاری است، گفت: رئیس جمهور آینده با استناد به یک سبد بالای مشارکت مردمی، می تواند ایران را به عنوان یک الگوی دموکراتیک مقتدر در منطقه و نظام بین الملل معرفی کند.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدی فشارکی گفت: اصحاب رسانه در تولید و ارتقاء قدرت نرم ارتباط مستقیم دارند و گزارش و انعکاس اخبار خبرنگاران برای داغ کردن تنورانتخابات نفش اساسی دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۸    
جنگ روسیه علیه اوکراین همچنان ادامه دارد و هیچ کس نمی داند چه زمانی و چگونه پایان خواهد یافت.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در پیام خود به کنگره عظیم حج چندین پیام معنوی و سیاسی را درکلید واژه های قدرت نرم بصورت مختصر و مفید و البته پرمغز و پرمعنا برای مسلمانان جهان و دشمنان اسلام و بویژه شیطان مجسم و روبه زوال رژیم صهیونیستی و حامیانش بخصوص آمریکا ایراد کردند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سرمایه گذاری در حوزه علوم شناختی سبب صیانت از منافع ملی خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی حیات ، علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در مراسم امضاء تفاهم نامه تشکیل کنسرسیوم سه جانبه همکاری های علمی و فناورانه سلامت محور و علوم شناختی گفت ...
اکوایران: برخلاف دارایی های قدرت سخت مانند سربازان، تانک ها و هواپیماها، ذخایر قدرت نرم یک کشور به جای دولت ها توسط جامعه مدنی تولید می شود.
گلستان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت: مشارکت حداکثری باعث ارتقای قدرت نرم افزاری انقلاب اسلامی می شود.
سروش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
انتقادها از تناقص ها و استاندارد های دوگانه غربی ها در قبال اوکراین و غزه از سوی کشور های عربی، قدرت های نوظهور، رقبای جغرافیایی، مقامات سازمان ملل و حتی خود مقامات غربی تا حد زیادی قدرت نرم اروپایی ها در افکار عمومی را کاهش داده است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف امشب در برنامه میزگرد اقتصادی کاندیداهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که از شبکه اول سیما پخش شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری:ما در زمینه های دفاعی در حوزه علم و دانش تحقیق، در حوزه مسائل گفتمانی، فرهنگی و قدرت نرم در حوزه مردم سالاری دینی و مردم ما برای خود تعیین تکلیف می کنند و کشوری مستقل و آزاد هستیم از افتخارات ماست ولی هرگز نباید از چالش های خود فاصله بگیریم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۲    
مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: انتخاب درست با مشارکت بالا قدرت نرم جمهوری اسلامی را افزایش می دهد.
سلام نو / دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام قربانپور با بیان اینکه جمهوری اسلامی دارای قدرت بازدارندگی در مقابل تهدیدات نظامی دشمنان است، خاطرنشان کرد: پشتوانه آرای مردمی از رئیس جمهور آینده می تواند مقدمه ای برای رفع تهدیدات اقتصادی باشد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان نقده گفت: مشارکت حداکثری مهمترین اولویت است و این مشارکت اقتدار ملی را افزایش می دهد و تقویت قدرت نرم ایران را به دنبال دارد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه برازجان تولید اقتدار ملی، تقویت مقبولیت نظام، ارتقاء ثبات سیاسی در کشور، افزایش همبستگی و وحدت ملی، کاهش آسیب پذیری ارکان نظام تصمیم گیری و اجرایی، افزایش بازدارندگی نرم و دفع تهدیدها، تقویت موقعیت و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان را از فوائد مشارکت حداکثری عنوان کرد.