چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۸:۰۴Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه اصفهان»

ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دانشگاه اصفهان از میان دانش آموختگان مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور، پژوهشگر پسادکتری می پذیرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی پایان انحطاط تاریخی ایران بود، گفت: اگر بخواهیم نسبت پایان انحطاط تاریخی خودمان را با بیانیه گام دوم انقلاب بسنجیم، حتما به یک نگاه تمدنی نیازمندیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قرارداد همکاری بین دانشگاه اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی اصفهان منعقد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم بسکتبال دختران دانشگاه اصفهان قهرمان رقابت های دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
روز یکشنبه 30 بهمن 1401، مصادف با روز کارآفرینی، مراسم تجلیل از دکتر مرادی به عنوان چهره ماندگار زیست بوم فناوری در تالار پیامبر اعظم (ص) واقع در دانشگاه اصفهان برگزار شد. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۱    
رئیس دانشگاه اصفهان در مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشکده زبان های خارجی بر راه اندازی رشته های جدید مبتنی بر نیازهای جامعه تاکید کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان به اصفهان زیبا می گوید: توافق ایران با عربستان در کوتاه مدت روی انتظارات تورمی و انتظارات مربوط به افزایش قیمت ارز و طلا و دارایی های ناشی از آن ها تأثیر منفی می گذارد. در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: شاعر کسی است که به ضرورت زبان تن نمی دهد، یعنی زبان آن حصاری است که شاعر را درهم می شکند. برای همین، شاعر آفرینشگری در عرصه زبان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۱    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی گروه ادبیات دانشگاه اصفهان با بیان اینکه آزادیِ ما در دل ضرورت های ما معنا می شود و زبان، امپراتور ضرورت ها است، گفت: شاعر تن به سیطره و ضرورت زبان نمی دهد و حصار زبان را در هم می شکند و ازاین رو شاعر، آفرینشگری در عرصه زبان است.
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با حضور در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان و بازدید بخش های مختلف آن، از نزدیک در جریان روند فعالیت های این مرکز قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیرین معین دانش آموخته دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان با راهنمایی محمود منجگانی با ارائه 5 مقاله منتخب، به عنوان برنده سیزدهمین دوره جایزه آنالیز تابعی 2023 معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۵    
جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه اصفهان پس از 10 سال وقفه با حضور 400 زوج دانشجو برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
استاندار اصفهان در مراسم ازدواج دانشجویی 400 زوج جوان در دانشگاه اصفهان شرکت کرد و زوجین دانشجو را به تبلیغ امر ازدواج میان سایر دانشجویان توصیه کرد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جشن بزرگ ازدواج 400 زوج دانشجویی دانشکاه اصفهان همزمان با اعیاد شعبانیه و با حضور استاندار اصفهان، هیات رییسه دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اصفهان و جمعی از مسئولین استانی در محل سالن همایش های پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از سایت دانشگاه اصفهان همایش تقدیر از پژوهشگران برگزیده پردیس فنی و مهندسی دانشگاه اصفهان با حضور معاون پژوهش و فناوری و جمعی از اعضای هیات علمی این پردیس در محل تالار صدر دانشکده مهندسی عمران و حمل و نقل، برگزار شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، سامانه میدان سایبری نقش مجاز توسعه یافته در پژوهشکده آپا (آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه ای) دانشگاه اصفهان، در همایش تقدیر از پژوهشگران برگزیده پردیس فنی و مهندسی دانشگاه اصفهان رونمایی شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه انتظار در فرهنگ مهدویت، ابراز احساسات صرف از دوری ظاهری امام نیست، گفت: هر چه جامعه در کنش های فردی و اجتماعی به عدالت، اخلاق، معرفت و انسانیت نزدیک باشد، به امام نیز نزدیک است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه بهترین راه برای سوق دادن فضای جامعه به سمت فرهنگ انتظار و مهدویت، گفت وگو با زبان فطرت و اخلاق است، گفت: باید فرهنگ انتظار را به فرهنگی فطری و انسانی تبدیل کنیم که به مسئله حقوق بشر و عدالت خواهی گره می خورد و گمشده بشر امروز است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
گزارشی از روایت دانشجویی که دیشب در خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بدحال شد را ببینید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشکده زمین شناسی دانشگاه اصفهان گفت: زلزله های اخیر در ترکیه و سوریه، زنگ خطری بزرگ برای ایران بشمار می آید و باید با درسی که از آن می گیریم بصورت منسجم و جدی برای تهیه نقشه گسل های فعال اقدام کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۰    
رییس دانشگاه اصفهان در کارگروه الگوها و سازکارهای جذب دانشجویان بین الملل، بر ضرورت دیپلماسی علمی در تقویت همکاری های سیاسی و اقتصادی کشورها تاکید کرد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گزارشی از دورهمی دانشجویان در کافه گفت و گوی دانشگاه اصفهان به مناسبت ولادت حضرت حجت(عج) مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... روزی که فهمیدم قرار است مادر یک پسر باشم، تصمیم گرفتم اسمش را... ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه اصفهان، کارگاه آموزش مبانی اندنوت را برگزار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۲۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: تأکید بسیار زیاد قرآن بر موضوع عقلانیت و خردورزی، یکی از امتیازات ویژه این کتاب آسمانی است و حتی در مواضعی که اصحاب شریعت اجازه ورود عقل را نمی دهند، قرآن مخاطبان خود را به تعقل دعوت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با هدف ترویج فرهنگ مهدویت جشن های نیمه شعبان در سراسر استان برگزار می شود.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۵    
مدیر صندوق بازنشستگی استان اصفهان در دیدار با دکتر مصطفی عمادزاده استاد پیشکسوت دانشگاه اصفهان و مولف کتاب های اقتصادی متعدد از جمله “اقتصاد آموزش و پرورش” از این استاد برجسته دانشگاه تجلیل کرد. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان و اعضای بنیاد صلح ساساکاوای ژاپن ضمن بازدید از دانشگاه اصفهان، با دکتر شاهین مدیر همکاری های علمی و بین الملل و دکتر امیریوسفی معاون دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای، روز گذشته، 9 اسفندماه در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان هفتمین دوره مسابقات ملی پایان نامه سه دقیقه ای در دو بخش موضوعی آزاد و ویژه با محوریت محیط زیست از سوی واحد انتشارات معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۳    
سینما گپ این هفته به استقبال اکران فیلم ملاقات خصوصی برگزیده جایزه بهترین فیلم اول از جشنواره فیلم فجر سال گذشته می رود. این فیلم با حضور دکتر محمد رضا عابدی ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ببینید | ادعای استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان: تنها پولی که امروز در برابر دلار آمریکا ایستاده، ریال است! دکتر رسول بخشی دستجردی، استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان در گفتگو با نود اقتصادی گفت: بعضی اقتصاددان ها اجازه نمی دهند که جلوی سفته بازی گرفته شود ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز جانباز مراسم آیین تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه اصفهان، علوم پزشکی و هنر با حضور مدیر کل بنیاد شهید، رییس دانشگاه اصفهان، ریاست دانشگاه علوم پزشکی ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی مریم سعیدیان، عضو هیئت علمی دانشکده الهیات و معارف اهل البیت(ع) را به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اصفهان منصوب شد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا شاه کلید تأثیر دروغ بزرگ، هیجان هاست. حس خشم، ترس، طنز و نفرت... فرایند مصرف به جای برابرسازی فرصت ها و فروکاستن رقابت... ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان طی صدور حکمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه اصفهان توسط رئیس دانشگاه اصفهان منصوب شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۲    
مجید مجیری مدیر خانه نوآوری اصفهان گفت: همکاری ما با شرکت فولاد مبارکه در زمینه حمایت از پایان نامه های دانشجویی برای تبدیل شدن به پروژه ها و طرح های اجرایی است.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شبنم غفاری حسینی متولد 1363 در اصفهان است و درس خوانده رشته حقوق در دانشگاه اصفهان و مادر دو پسر. گفت وگوی اصفهان زیبا با شبنم غفاری حسینی، نویسنده اصفهانی. خبرنگار فرهنگ و هنر شاه کلید تأثیر دروغ بزرگ، هیجان هاست. حس خشم، ترس، طنز و نفرت... ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۱    
مراسم گرامیداشت روز جانباز و تجلیل از ایثارگران دانشگاه اصفهان با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران،رییس دانشگاه، امام جمعه موقت اصفهان ، جمعی از مدیران دانشگاه در محل تالار آوینی دانشگاه اصفهان برگزار شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۲    
نخستین جشنواره فیلم مستند، عکس و نماهنگ راهپیمایی اربعین حسینی شامگاه پنجشنبه، چهارم اسفندماه در سالن پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: راه اندازی مرکز مبادله طلا و ارز می تواند منجربه تشویق شرکت های صادراتی و کنترل واردات شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه اصفهان با بیان اینکه اگر سخنان افراد مختلف و یا دگراندیش را نشنویم و آنها را انکار کنیم قادر به گفت وگو با آن ها نخواهیم بود، گفت: وقتی افراد و نظر مخالف خود را انکار می کنیم ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۴    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: گزارش های تاریخی از زندگی امام حسین(ع) تا پیش از سال 61 هجری قمری و مقدمات واقعه عاشورا بسیار کمرنگ است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۱:۱۶    
نخستین جشنواره فیلم مستند، عکس و نماهنگ راهپیمایی اربعین حسینی شامگاه پنجشنبه، چهارم اسفندماه در سالن پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: دستاورد بین المللی سفر رئیس جمهور به چین، پاسخ به تلاش های غرب برای انزوای کشور، نمایش چهره ای فعال و موفق از ایران در عرصه بین الملل و پایان انحصار قدرت از سوی غرب است.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۵    
جلسه کارگاه آموزشی کارآموزان وکالت، روز پنجشنبه مورخ 4 اسفند 1401 رأس ساعت 9 صبح، به صورت حضوری در محل سالن اجتماعات کانون وکلای دادگستری استان اصفهان واقع در خیابان 22 بهمن برگزار می شود. عنوان: تاملی بر برخی مسائل کاربردی و مورد اختلاف درباب وکالت مدنی ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۴    
گردهمایی بزرگ شرکت های دانش بنیان استان اصفهان با تجلیل از چهره ماندگار زیست بوم فناوری استان (ابوالقاسم مرادی) و با حضور مدیران ارشد شهری در تالار پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا شاه کلید تأثیر دروغ بزرگ، هیجان هاست. حس خشم، ترس، طنز و نفرت... ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت انواع خودرو بسیار عجیب و غریب و معلول سوداگری در بازار است و با نرخ تورم اقتصادی، همخوانی ندارد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مسابقات قهرمانی هندبال دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور با قهرمانی تیم دانشگاه اصفهان به پایان رسید.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
در گردهمایی شرکت های دانش بنیان استان اصفهان در دانشگاه اصفهان از ابوالقاسم مرادی چهره ماندگار زیست بوم فناوری استان تجلیل شد.