چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۸:۰۹Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه اصفهان»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان-مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در نخستین سفر استانی خود با دانشجویان و دیگر اقشار مختلف استان اصفهان در دانشگاه اصفهان دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - دیدار مردمی مسعود پزشکیان با مردم اصفهان در ورزشگاه نیل فروش زاده دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک استاد تمام گروه مدیریت دانشگاه اصفهان گفت: وقتی ما فرهنگ جهانی را ندانیم، گز و سوهان و هر محصول دیگرمان را نمی توانیم در بازار جهانی به فروش برسانیم. فروشندگی هنر است، اما هنر دیگر فقط نزد ایرانیان نیست.
خرداد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان در دومین سفر استانی خود، صبح چهارشنبه 30 خرداد 1403، به همراه چهره های چون محمدجواد ظریف، سیدرضا صالحی امیری، سیدمحمود حسینی، محسن مهرعلیزاده و مرتضی بانک به شهر اصفهان رفت. ...
فرارو   ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه پیشین کشورمان با تاکید بر اینکه رای ندادن رای دادن به اقلیت است، گفت: رای ندادن پیام نیست و رای ندادن قدرت بخشیدن به اقلیت است و این اقلیت پرسر و صدا و پرگو می تواند ایران را به سمت شرایط ناگوار پیش ببرد. ...
روز نو   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان در جمع هوادارانش در دانشگاه اصفهان گفت:رای بدهید تا نگاه ظریف و ظریف ها حاکم شود
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان استاد تمام دانشگاه اصفهان گفت: اولین ماده قانون اساسی ایران، کرامت انسان و دومین آن رفاه مردم است و برای تئوریزه شدن این دو خواسته اساسی مردم، یعنی رفاه و کرامت انسانی، باید از دانشگاهیان کمک گرفت.
محمدجواد ظریف در دانشگاه اصفهان گفت: رای ندادن رای دادن به اقلیت است! حرف کسانی که پیام ناامیدی را القا می کنند گوش نکنید، به پزشکیان عزیز رای بدهید و ایران جدید خواهید یافت.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف که به دلیل سخنان طوفانی اش در میزگرد سیاسی روز سه شنبه، بارها مورد تشویق حاضران در سالن شهید نیل فروش زادگان دانشگاه اصفهان قرار گرفت، گفت: هیچ کسی نمی تواند یک ایرانی را از زندگی و از خواستن برای ایران نامید کند هیچ کس نمی تواند یک ایرانی را تهدید کند ...
اقتصاد ایران: اصفهان - پزشکیان با استقبال مردم اصفهان برای سخنرانی وارد سالن نیلفروش زاده دانشگاه اصفهان شد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی حامیان مسعود پزشکیان صبح امروز در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۸    
همایش حامیان دکتر پزشکیان روز چهارشنبه 30 خرداد رأس ساعت 9:30 صبح در سالن شهید نیلفروش زاده دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حدود یک ماه و نیم پیش، از دانشگاه اصفهان که حدود 70 بیمار دیالیز صفاقی دارد، برای نخستین بار با ما تماس گرفتند و اعلام کردند که دیالیز آنها ناکافی شده است ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان معتقد است که معیشت استادان و دانشجویان دکتری از جمله مهم ترین مطالبات آموزش عالی از دولت آینده است.
پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۹    
شانزدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان کاراته مرداد ماه در دانشگاه اصفهان برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ستارگان کاراته و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷    
مسئولین دانشکده حکمرانی دانشگاه اصفهان در راستای مطالعه و بررسی فرصت های سرمایه گذاری شیلاتی در سواحل مکران با رئیس مرکز دیدار و گفتگو کردند.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۴    
رئیس دانشگاه اصفهان گفت: اندیشکده حکمرانی دانشکده علوم اداری و اقتصاد نمونه عینی برنامه راهبردی جامعه محوری و تمدن سازی است که بعد از تشخیص این مهم که یکی از مشکلاتی که کشور و استان با آن مواجه شده از حوزه حکمرانی در عرصه های مختلف است ، راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
استراتژی های نگهداری بهینه برای سیستم های منسجم تحت ضمانت عنوان طرح پژوهشی مهدی توانگر دانشیار دانشگاه اصفهان است که با حمایت بنیاد ملی علم ایران به انجام رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۳    
نشست بصیرت افزایی در قالب جهاد تبیین امروز در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۷    
استاد دانشگاه اصفهان از اهمیت انتخاب درست و لزوم شرکت در انتخابات با اشاره به اقدامات دولت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت و بیان کرد: انتخابات درست زمینه ساز دولتی موفق و خدوم است.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۴    
رییس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 200 هزار مادر دارای 2 فرزند و بیشتر در کشور مشمول دریافت خودرو در طرح جوانی جمعیت شده اند که از بین آنها تاکنون حدود 110 هزار مادر خودروی خود را دریافت کردند. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۸:۲۷    
کارمند دانشگاه اصفهان از مشارکت در انتخابات و انتخاب درست و همچنین برخی ویژگی های شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی گفت و افزود: رئیس جمهور شهیدمان به ما آموخت که هیچگاه نگذاریم مراجعه کنندگان دست خالی از پیشمان بروند. شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح به نوعی ادای دین به شهداست.
ندای اصفهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۷:۲۰    
دانشگاه اصفهان که به لحاظ قدمت و رشته های تحصیلی بزرگ ترین دانشگاه در منطقه مرکز کشور می باشد، دانشگاهی دولتی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که پایه های نخستین آن از 30 آذر سال 1325 شمسی با ایجاد آموزشگاه عالی بهداری اصفهان گذاشته شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: مطالبه دانشگاهیان این است که اختصاص بودجه های جاری برای آموزش و پژوهش دانشگاه ها در همه رشته ها و به ویژه رشته های علوم انسانی در اولویت جدی رئیس جمهور باشد تا در بلندمدت کشور به استغنا و خودکفایی رسیده و مسیر توسعه پایدار را پشت سر بگذارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه اصفهان گفت: آماری از دانش آموختگان دانشگاه اصفهان به ویژه در مقطع تحصیلات تکمیلی تهیه کردیم و درس ها و رشته هایی که اشتغال پذیری آن ها کم تر از سایر رشته ها است را شناسایی و از دروس دانشگاه حذف کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: اصلی ترین معضلی که در مسائل اداری وجود دارد، عدم انضباط و شفافیت مالی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رشته مطالعات فرهنگی و رسانه در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه اصفهان راه اندازی شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت سیزدهم در تنگناهای اقتصادی دولت را تحویل گرفت و توانست در مدت کوتاهی اقتصاد کشور را از حالت اضطرار خارج کند و هم اکنون متغیرهای واقعی اقتصاد بهبود یافته و متغیرهای اسمی اقتصادی نظیر تورم نیز در شیب نزولی قرار گرفته اند.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به تلاش های دولت سیزدهم برای عبور از شرایط اقتصادی به جا مانده از دهه نود، تاکید کرد: امروز شاهد بهبود آمار بیکاری، سرمایه گذاری و صادرات غیر نفتی هستیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نشست فعالان اندیشکده حکمرانی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی برگزار شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۲    
نهمین شماره از فصلنامه علمی فرهنگی 1435 (مهندسی راه آهن) دانشگاه اصفهان منتشر شد.
احمد شعبانی، عضو هیئت علمی گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه اصفهان در بازدید از کتابخانه شهید دستغیب گفت: گستره خدماتی که این کتابخانه ارائه می دهد، بسیار توسعه پیدا کرده و در آینده مبحثی خواهد بود که در دیگر کتابخانه ها تأثیر خواهد گذاشت.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از ستاد علوم شناختی، دکتر سید محمد مهدوی در جلسه هم اندیشی با مسوولان و دست اندرکاران آزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه اصفهان با تشریح اهداف و سیاست های راهبردی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نشریه صفیر به صاحب امتیازی بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان انتشار پیدا کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۷    
رئیس دانشگاه اصفهان تصریح کرد: دانشگاه خانه دوم شماست و هیچ فرقی بین دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی وجود ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۴    
استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: در 15 خرداد 1342 گرفتار استبداد پهلوی و استعمار آمریکا بودیم و اجازه نداشتیم استقلال داشته باشیم اما امروز کشوری هستیم که از استبداد پهلوی نجات پیدا کرده ایم و از استعمار و سلطه و کاپیتولاسیون نجات پیدا کرده و ارزش های دینی و ملی و استقلال را در کشور پیاده کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: رویکردهای اقتصادی دولت شهید رییسی موفق و راهگشا بوده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۳:۵۳    
دومین جلسه شورای اداری استان اصفهان در سال جاری عصر امروز با حضور مدیران ادارات استان در سالن پیامبر اعظم (ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۵    
جلسه شورای اداری استان اصفهان عصر امروز شنبه دوازدهم خرداد در سالن پیامبر اعظم(ص) دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۷    
اصفهان- ایرنا- دانشیار گروه علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: سیاست خارجی شهید رییسی چند وجهی و بدون وابستگی به غرب و برجام بود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۲    
رئیس دانشگاه اصفهان با بیان اینکه بازسازی عتبات می تواند تاثیرات مثبتی در روند تعاملات ملی و بین المللی کشور با کشورهای منطقه و جهان داشته باشد، اظهار کرد: بازسازی عتبات تجربه بسیار گرانسنگی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر ناحیه نوآوری، فناوری و کارآفرینی دانشگاه اصفهان، گفت: دانشگاه اصفهان در زمینه پرورش خلاقیت و نوآوری های جدید، یکی از 13 دانشگاه برتر کشور است.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه اصفهان بیان کرد: دانشجویان موتور محرک فعالیت های علمی، اجتماعی، سیاسی هستند و خود نیز می توانند باعث مشارکت حداکثری این فعالیت ها باشند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۰    
سومین نشست دانشگاه، بین زمین و آسمان با همت مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان و انجمن علمی جامعه شناسی دانشگاه اصفهان، برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۳    
نخستین رویداد ملی علوم و فناوری های شناختی در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه اصفهان گفت: قصد تغییر داریم، اما تغییر، هزینه دارد. این تغییر، با رویکرد محافظه کارانه انجام نمی شود. اکثریت محافظه کارند و حتی اساتید دانشگاه هم علاقه ای به تغییر ندارند. راه حل این نیست که شما خودتان را حذف کنید چون با حذف خود، دیگران برای شما تصمیم می گیرند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۱    
مهلت بازدید از نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور که از ششم خرداد ماه در دانشگاه اصفهان برگزار شده بود تا پایان وقت اداری فردا تمدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای ایران، روایتی از صفر تا صد غنی سازی است که به دست دانشمندان ایران صورت می گیرد. این نمایشگاه اکنون در دانشگاه اصفهان در حال برگزاری است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 50 فرقه انحرافی در استان اصفهان فعال هستند. این گفته حجت الاسلام حامد نیازی در نشستی در اصفهان بود.