دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۵۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه اصفهان»

تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه اصفهان گفت: چون رفتار ویروس کرونا و روند کاهشی آن قابل پیش بینی نیست، لازم است بیش از پیش، سیاست های اقتصاد مقاومتی که قابلیت تاب آوری به اقتصاد ملی ما می دهد، مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۲    
ایسنا/اصفهان عضو هیات علمی گروه آمار دانشگاه اصفهان گفت: فضای مجازی و آموزش از راه دور با کلاس حضوری تفاوت بسیاری دارد و این تفاوت را می توان به تمایز میان تئاتر و سینما تشبیه کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتر نوشت: در نشست هم اندیشی اسفند99 در دانشگاه اصفهان پیشنهاد کردم از دولتها بویژه کشورهای توسعه یافته، مالیات تغییر اقلیم اخذ شود که بر پایه سهم هر کشور در مصرف سوخت فسیلی یا تولید گازهای گلخانه ای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک استاد علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه اصفهان گفت: نمی توان به نگرش واحدی درباره خروج ایران از پروتکل الحاقی دست یافت. اهداف و نگرش های ایران با طرف های اروپایی و آمریکا در این خصوص متفاوت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک استاد معارف اسلامی دانشگاه اصفهان گفت: به تعبیر حضرت علی(ع) آنچه می تواند فرد را به اوج انسانیت برساند رسیدن به توحید و تنه زدن به حقیقتِ بی نهایت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۱    
60 نسخه نیم جزء دست نویس قرآن کریم با خط نسخ و مزین به تذهیب اهدایی علیرضا بهنام، خیر نیک اندیش اصفهانی به موزه و مرکز اسناد تاریخی دانشگاه اصفهان اهدا شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
امین حاجیان نژاد استادیار حسابداری دانشگاه اصفهان به دنبال کاهش مداوم ارزش سهام از تابستان تا کنون، عده زیادی از سهامداران به ویژه جدیدالورودها متضرر شدند و اعتماد به بورس خدشه دار شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دانشگاه اصفهان گفت: صندوق بین الملل برای مقابله با تغییر اقلیم باید ایجاد شود و کشور هایی که بیشترین سهم را در تغییرات اقلیمی دارند، بیشترین مالیات را به این صندوق بپردازند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر هفت یا هشت دهک جامعه تقریبا آمده پذیرش شعارهای پوپولیستی اقتصادی هستند. باید توجه داشت حافظه عمومی مردم ما فراموش کار است و به راحتی از این فضا استفاده می شود بنابراین این شعارها حتی از دوران احمدی نژاد نیز کاربرد بیشتری خواهد داشت هرچند که می ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون اداری مالی دانشگاه اصفهان گفت: بی توجهی به موضوع همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها و نظام ناهماهنگ پرداختی ها به مهاجرت نخبه ها منجر می شود.
دکتر رضایی در دانشگاه اصفهان گفت: تغییر اقلیم و محیط زیست را باید به حرکتی مستقل از دولت ها برای حفظ آینده بشریت در بیاوریم و مطالبه گری برای تاسیس صندوق جهانی مقابله با تغییر اقلیم را آغاز کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - عضو هیات علمی و استاد دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه اصفهان گفت: توجه بیشتر به ورزش کارمندان و سالمندان ضروری است، اما در تصمیمات و برنامه های مدیران ورزشی کشور کمتر به این 2 مقوله توجه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/اصفهان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان گفت: از آذرماه امسال کنسرسیوم دانشگاه های استان برای حل مسائل زیست محیطی شکل گرفت که به زودی با تفاهم نامه ای که با سازمان محیط زیست امضا می شود، دانشگاه ها نیز برای حل مشکلات زیست محیطی ورود خواهند کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محسن رضایی روز یکشنبه در جلسه کمیته تغییر اقلیم مجمع تشخیص مصلحت نظام که با حضور استادان دانشگاه های اصفهان در دانشگاه اصفهان برگزار شد، افزود: در صورت راه اندازی چنین صندوقی ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: : نکته بسیار مهم که باید مد نظر داشت این است که ادبیات مردمی کردن اقتصاد با خصوصی سازی تفاوت دارد. خصوصی سازی موروث سیاست نئولیبرالیسم تاچر و ریگان در دهه 80 میلادی در انگلستان و آمریکا است.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سیناخبر- رییس هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی اصفهان از الحاق سه دانشکده و مرکز آموزش عالی گلپایگان، خوانسار و شهرضا به دانشگاه های بزرگ این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/اصفهان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان گفت: باید به دنبال بازی هایی باشیم که به بچه ها فراگیری فتوت و دور شدن از رذایل اخلاقی را یاد می دهد، همچنین احسان، ایثار، توازن و خردمندانه زیستن را به کودکان فرا دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/اصفهان مدیر مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان گفت: در کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای؛ فرصت ها و چالش ها 85 مقاله پذیرفته که در پایان این کنفرانس دو روزه 5 مقاله برتر معرفی می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۶    
عضو سابق هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان درباره حداقل حقوق 1400 گفت: حداقل دستمزد سال آینده باید حداکثر 25 درصد افزایش یابد و نباید درباره افزایش حداقل حقوق در کشور احساسی رفتار کرد.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۷    
دکتر بشیر اسماعیلی – استاد دانشگاه اصفهان و کارشناس روابط بین الملل،به طور کلی ، آنچه سالهاست درباره آزادی رسانه ها در آمریکا و استقلال آنها از نهاد قدرت گفته می شود ، واقعیت بیرونی ندارد .
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کتاب 10 دقیقه ذهن آگاهی با ترجمه دکتر محمدرضا عابدی، عضو هیئت علمی دانشکده روانشناسی دانشگاه اصفهان و سیده رویا درخشنده، کارشناس ارشد مشاوره منتشرشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری صنایع سرگرمی اصفهان گفت: دانشگاه اصفهان و بنیاد ملی بازی های رایانه ای در حمایت از پژوهش های مرتبط با بازی های دیجیتال همکاری خواهند کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۹    
ایسنا/اصفهان دبیر کنفرانس بین المللی بازی های رایانه ای؛ فرصت ها و چالش ها از برگزاری ششمین دوره این کنفرانس در 30 بهمن و 1 اسفند به صورت آنلاین در دانشگاه اصفهان خبر داد و گفت: تاکنون 130 مقاله در رشته های مختلف به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده که 85 مقاله پذیرش شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۵    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان با بیان اینکه جدایی نفت از بودجه در شرایط فعلی ممکن نیست، گفت: از آنجا که هیچ کس در کشور ما قدرت کاهش هزینه های جاری دولت را ندارد، شعارهایی مانند کاهش اتکای بودجه به نفت در حد همان شعار باقی مانده و هیچ اقدام واقعی برای اجرای آن صورت نمی گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- عضو هیات علمی و دانشیار علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه اصفهان گفت: توهین به رییس جمهوری، بدور از فرهنگ و نمادی از بی اخلاقی بود و تکرار چنین مواردی تنها موجب تفرقه و شکاف در جامعه خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۹    
عضو هیئت علمی رشته تاریخ دانشگاه اصفهان گفت: زنان و بانوان امروز که در جامعه اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئول هستند، تکالیف خود را بشناسند و از جایگاه انسانیت، شغلی و حرفه ای خود در راه رضای خدا بهره بگیرند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: استان اصفهان و استان سیچوآن چین تفاهم نامه ای امضا کرده اند تا بتوانند روابط گردشگری، تجاری و اقتصادی خود را بهبود بخشند. احمدرضا آریان عضوهیئت علمی گروه زبان چینی دانشگاه اصفهان با اشاره به امضای تفاهم نامه بین استان اصفهان و استان سیچوآن چین به منظور توسعه روابط گردشگری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۴    
ایسنا/اصفهان بر اساس تازه ترین داده های مجله تحلیلی خبری یو.اس. نیوز اند ورلد ریپورت در سال 2021، دانشگاه های صنعتی اصفهان، علوم پزشکی اصفهان، کاشان، دانشگاه اصفهان و واحدهای نجف آباد، اصفهان و خمینی شهر از دانشگاه آزاد اسلامی در میان برترین دانشگاه های جهان قرار گرفتند.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۵    
کتاب سفرنامه اروپا، از کرانه زاینده رود تا ساحل رود سن نوشته سیدمرتضی هاشمی به شرح سفر استادان دانشگاه اصفهان به اروپا می پردازد.
یافته   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
حریرچی مطرح کرد: پزشک لرستانی خودش فهمیده بود رفتنی است... چاپ ایمیل توضیحات بخش: مصاحبه ها مجموعه : اجتماعی ........اخیراً دکتر گلشن استاد برجسته ریه دانشگاه اصفهان را داشتیم که شهید شدند ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی خبر فوری در اصفهان به گفتگو با مصطفی نیلی پور عضو جمعیت پیشگامان انقلاب اسلامی اصفهان واز جوانان فعال مبارز پیش از انقلاب با حکومت پهلوی پرداخته است. ...
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اولین شهید دانشجوی پزشکی نجف آباد به گزارش نجف آباد نگار از شهرداری نجف آباد ، شهید حسینعلی سمندری فرزند حیدر، دانشجوی رشتۀ دکترای داروسازی دانشگاه اصفهان ، ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - عضو هیات علمی و استاد علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: بطور قطع ملت ایران در انتخابات 1400 فریب دشمنان را نخواهند خورد و با چراغ سبز دشمن آرمان انقلاب اسلامی را فراموش نمی کند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۱۵    
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان با بیان اینکه فولاد مبارکه جزو بزرگترین شرکت های صنعتی در کشور است، وجود چنین شرکت هایی را برای اشتغالزایی، ارزآوری، انتقال تکنولوژی روز دنیا و رشد اقتصادی کشور تاثیرگذار دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۳    
استاد دانشگاه اصفهان گفت: اگر 42 سال پیش مردم ما مرگ بر آمریکا را شروع کردند، امروز نه تنها در خود آمریکا پرچمشان را آتش می زنند بلکه در کشوری مثل ژاپن هم روحیه ضدآمریکایی نفوذ کرده است و دیدیم که یکی از نخست وزیران این کشور با شعار ضدآمریکایی به روی کار آمد اما موفق به این کار نشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون فرهنگی، اجتماعی دانشگاه اصفهان با اظهار تاسف از تخریب برخی از شخصیت ها که در حال خدمت به جامعه هستند، گفت: هیچ انسانی، مُبرا از خطا نیست اما اینکه در فضای عمومی، فرهنگ تخریب بوجود آید بسیار خطرناک است.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سرمایه نیروی انسانی را سرمایه اصلی و کلیدی کشور دانست و گفت: سرمایه نیروی انسانی از دستاوردهای مهم کشور هستند که همواره به وجود تاثیرگذار آن ها در ارتقای دستاوردهای علمی کشور، افتخار می کنیم. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: قیمت نفت از سال 2014 میلادی تا کنون در کانال 20 تا 70 دلار در نوسان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- عضو هیات علمی و استاد روابط بین الملل دانشگاه اصفهان گفت: رعایت نکردن ادب و موازین اخلاقی در اظهارنظرهای مسوولان، نابودی سرمایه اجتماعی و در پی آن اعتماد متقابل در جامعه را به همراه دارد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: طرح ساماندهی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با هدف کیفی سازی هرچه بیشتر آنها بویژه واحدهای کوچک در حال اجراست و هدف ما تخریب و تعطیلی نیست. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۱    
منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراهی جمعی از مدیران دانشگاهی استانی و کشوری همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برخی پروژه های دانشگاه اصفهان افتتاح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۳    
اصفهان-ایرنا- منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شامگاه جمعه وارد اصفهان شد و امروز شنبه با حضور در دانشگاه اصفهان علاوه بر افتتاح طرح های عمرانی در جلسه شورای مدیریت استانی و جلسه منطقه ویژه علم و فناوری استان شرکت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- اصفهان- منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شامگاه جمعه وارد اصفهان شد و امروز (شنبه) با حضور در دانشگاه اصفهان علاوه بر افتتاح طرح های عمرانی در جلسه شورای مدیریت استانی شرکت کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون اداری مالی دانشگاه اصفهان گفت: در دولت های یازدهم و دوازدهم تاکنون 50 هزار متر مربع طرح عمرانی و ساختمانی در این دانشگاه احداث شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما : دراین آیین باحضور دکتر منصور غلامی این طرح ها شامل تکمیل حرم الشهدا و محوطه سازی با مساحتی حدود 300 متر مربع بقعه و چهار هزار متر مربع محوطه، ساختمان دهقانی با سه هزارو 400 متر مربع مساحت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری گفت: این موضوع که امروز در جایگاه 15 رشد و تولید علم در دنیا هستیم، نشان می دهد مراکز علمی و دانشگاهی ما کار جدی و جهادی انجام داده اند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه تا زمانی که بیماری کووید، سلامت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه را تهدید می کند، باید آموزش را در فضای مجازی پیش ببریم، گفت: باتوجه به اینکه در طول این مدت، شیوع بیماری با سرعت بالا و زمان ما کم بود، آنچه در آموزش مجازی ایده آل بود، محقق نشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری تعدادی طرح عمرانی در دانشگاه اصفهان افتتاح و ساختمانی فرهنگی هم کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه شورای عالی عتف، با حضور دکتر غلامی، افتتاح پروژه های عمرانی دانشگاه اصفهان شامل: بقعه حرم الشهدا، دانشکده علوم و فناوری های زیستی و گروه زمین شناسی، نوسازی و بهسازی سالن همایش پیامبر اعظم (ص)، ساختمان دهقانی، احداث، نوسازی، بهسازی، تاسیساتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۰    
ایسنا/اصفهان معاون اداری و مالی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه 70 هزار متر مربع پروژه در دست ساخت در دانشگاه اصفهان وجود دارد، گفت: از طرفی 80 هزار متر مربع بازسازی درجه یک ساختمان در دانشگاه اصفهان انجام شده است.