پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۴۰Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه رازی»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر مزرعه آموزشی و پژوهشی پردیس کشاورزی دانشگاه رازی از برنامه ریزی برای توسعه نهالستان پردیس کشاورزی از چهار هکتار به شش هکتار خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۶    
لقمان علی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی می گوید:بنده دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه گیلان در رشته ی مکانیزاسیون کشاورزی خوشه ی مدیریت و تحلیل سامانه هستم که کارشناسی را در دانشگاه رازی در رشته ی مکانیزاسیون در خوشه ی انرژی مشغول به تحصیل بوده ام. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۲    
انجمن علمی معماری دانشگاه رازی کرمانشاه دوره آموزشی تحلیل مصرف انرژی ساختمان با نرم افزار دیزاین بیلدر (design builder) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۷    
انجمن علمی دانشجویی گروه مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه رازی کارگاه طراحی و اجرای فضای سبز شهری را برگزار می کند.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بیستمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران را به صورت مجازی در تاریخ 15 بهمن ماه 1399 در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۷    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد: تا دو هفته آینده تمامی امور اداری تحصیلات تکمیلی دانشگاه از مرحله پذیرش و ثبت نام دانشجو تا مرحله دفاع، به صورت مجازی انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- کافه کارآفرینی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی کرمانشاه به دنبال فراهم کردن زمینه آشنایی دانشجویان و دانش آموختگان علوم ورزشی با مفاهیم صحیح کارآفرینی و ایده های جدید است که به افزایش ثروت در جامعه از طریق توسعه اقتصاد دانش محور مرتبط با صنعت ورزش کمک کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: رویداد جذب ایده های نوین اشتغالزا در حوزه های کشاورزی و خدمات با همکاری کمیته امداد، جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری و دانشگاه رازی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۱    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی سخنرانی علمی ترویجی با موضوع آشنایی با مزایا و اهمیت اقتصادی کشت دانه روغنی کاملینا برگزار می کند.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه و به نقل از ایسنا؛ هدایت حاتمی در افتتاحیه مجموعه نشست های هفته جهانی کارآفرینی در دانشگاه رازی که امروز(26 آبان) به مناسبت آغاز این هفته به شکل مجازی در دانشکده علوم اجتماعی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: اگر به اقتصاد دانش بنیان بیشتر توجه شود، شرایط اشتغالزایی استان ارتقاء پیدا می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲    
انجمن علمی دانشجویی کسب و کار الکترونیک دانشگاه رازی کرمانشاه کارگاه آموزشی ایده پردازی و طراحی مدل کسب و کار را به صورت آنلاین برگزار می کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارتقاء کارآفرینی در هر منطقه ای را مستلزم برقراری تعامل باکیفیت و گسترده بین اجزاء اکوسیستم کارآفرینی آن منطقه دانست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ششمین همایش ملی با رویکرد (چالش ها و فرصت های آموزش تاریخ استان کرمانشاه) در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی کرمانشاه اعلام کرد: تمامی دروس نظری و همچنین دروس عملی با قابلیت ارائه به صورت الکترونیکی در تمامی مقاطع تحصیلی این دانشگاه به صورت غیرحضوری و آنلاین ارائه می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه شیمی کاربردی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: پژوهشگران این دانشگاه موفق به بومی سازی تجهیزات فتوراکتور های آزمایشگاهی و منابع تغذیه الکتریکی فتوراکتور ها با هدف تصفیه آب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۵۱    
عضو هیات علمی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی گفت : قطب یولاف و بانک بذر یولاف در دانشگاه رازی راه اندازی می شود و ارقام جدید در آینده ای نزدیک معرفی و ثبت می شود .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه از قرار گرفتن نام شش نفر از اعضای هیات علمی این دانشگاه در جمع پژوهشگران پر استتناد دنیا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۷    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی کرمانشاه، کارگاه آموزش مقدماتی نرم افزار sas و کاربرد آن در تجزیه ی طرح های کشاورزی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۷    
انجمن علمی دانشجویی کشاورزی و کارآفرینی دانشگاه رازی کرمانشاه کارگاه آموزشی طراحی سایت با وردپرس را به صورت مجازی برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۲۲    
برای نخستین بار در تاریخ دانشگاه رازی عنوان استاد ممتاز به پروفسور مجتبی شمسی پور اعطا شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۰۵    
مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: این دانشگاه موفق شده در سه بخش موضوعی نظام رتبه بندی تایمز 2021 در جمع دانشگاه های برتر جهان قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۵    
مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: گروه جهادی طلایه داران انقلاب اسلامی این تشکل دانشجویی اقدام به شناسایی 14 خانواده با اولویت آسیب دیدگی از کرونا کرده و آنان را تحت پوشش قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۴    
عضو هیات علمی گروه مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت : تا پایان سال جاری مساحت نهالستان پردیس کشاورزی دانشگاه رازی به حدود 6 هکتار می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- علمی ترین نهالستان غرب کشور در دانشگاه رازی کرمانشاه با داشتن نهال های شناسنامه دار، اصلاح شده و با اصالت موجب اشتغال و کارآفرینی، مهارت آموزی و ایجاد سیمایی خوش با هوایی پاک و سالم شده است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۱:۴۸    
در قسمتی از بیانیه آمده است: جنایاتی از قبیل تحریک صدام برای حمله به این مرز و بوم و حمایت مالی و تسلیحاتی از وی، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران، حمایت از سازمان منافقین، اعمال تحریم های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران و ترور سردار سلیمانی و دانشمندان هسته ای.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی کشاورزی و کارآفرینی دانشگاه رازی کرمانشاه کارگاه آموزشی طرح کسب و کار (Business plan) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۵۶    
انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه رازی کرمانشاه دوره یادگیری و فعال کردن واژه ها و ساختارها با کتاب Vocabulary for IELTS را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۸    
انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه رازی کرمانشاه وبینار معرفی رشته آکوستیک در معماری را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۵۳    
انجمن های علمی دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه رازی کرمانشاه کارگاه آموزشی آشنایی با اصول و مبانی پدافند غیرعامل با تاکید بر پدافند فنی و مهندسی را به صورت مجازی برگزار می کند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۸:۳۳    
اصطلاح حاشیه نشینی با بررسی اقدامات مسئولان و واکاوی ایده های فعالان اجتماعی حول مسأله حاشیه نشینی، می توان به این نتیجه رسید که عمده نگاه ها پیرامون این مسأله، تنها ناظر بر جنبه کالبدی آن بوده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۱    
انجمن علمی دانشجویی علوم زیستی ورزش دانشگاه رازی کارگاه تخصصی طراحی برنامه تغذیه و تمرین با هدف چربی سوزی برای بانوان را برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۶    
مدیر مرکز آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد (آپا) دانشگاه رازی گفت : در رقابت های آنلاین و بین المللی فتح پرچم که توسط این دانشگاه برگزار شد، یک تیم از کشور نروژ عنوان نخست را کسب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۱    
کرمانشاه- ایرنا- مدیر مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی کرمانشاه از آغاز مسابقات ملی فتح پرچم غرب به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه با حضور بیش از 30 تیم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۱    
کرمانشاه- ایرنا- مدیر مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: تاکنون 36 تیم 2 تا 6 نفره برای شرکت در مسابقات ملی فتح پرچم از سراسر کشور ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: براساس آزمایشات و تحقیقات انجام شده، بهترین شرایط را برای کشت زعفران در استان داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه رازی گفت: اسب کرد را می توانیم به عنوان یکی از شناسنامه های تاریخی کرمانشاه در جهان ثبت و معرفی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی گروه مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی کرمانشاه، با تاکید بر بر افزایش کشت گیاه کاملینا در کشور، گفت: کشت و توسعه گیاه کاملینا سبب کاهش وابستگی کشور به واردات دانه های روغنی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۳۲    
انجمن علمی دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه رازی کرمانشاه وبینار مطالعه سیاست خارجی و امنیتی مشترک اتحادیه اروپا: پیامدهای آن برای ایران را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسابقات بین المللی امنیت سایبری فتح پرچم دانشگاه رازی کرمانشاه با قهرمانی تیمی از کشور نروژ به پایان رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: این دانشگاه در تازه ترین ارزیابی نظام رتبه بندی یو. اس. نیوز موفق به کسب رتبه 11 در بین دانشگاه های جامع کشور شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر مرکز آپا(آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد در حوزه امنیت و فناوری اطلاعات) دانشگاه رازی کرمانشاه وضعیت امنیت سایبری استان را خوب اعلام کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۳    
در این دوره از مسابقات که از پنجم لغایت هفتم آبان ماه به میزبانی دانشگاه برگزار می شود، 85 تیم از ایران و 205 تیم خارجی از 55 کشور جهان مشغول رقابت می باشند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۴    
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح توانمندسازی منطقه باغ ابریشم توسط این دانشگاه گفت: دانشگاه رازی نسبت به مسایل و مشکلات شهر کرمانشاه احساس مسوولیت می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی کرمانشاه وبینار تخصصی دانش افزایی فعالیت ورزشی مناسب در زمان کرونا با رویکرد تقویت سیستم ایمنی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه جمعی از صاحب نظران اقتصادی در دانشگاه رازی کرمانشاه گردهم آمدند و به بررسی وضعیت اقتصاد ایران و تاثیر آن بر بازارهای مالی کشور پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مسابقات بین المللی فتح پرچم درحوزه امنیت سایبری با حضور تیم هایی از 55 کشور دنیا، بصورت آنلاین در دانشگاه رازی کرمانشاه آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۶    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه رازی در اطلاعیه ای زمان ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز سال 99 و پذیرفته شدگان دکتری استعداد های درخشان این دانشگاه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه از شروع طرح توانمندسازی منطقه باغ ابریشم کرمانشاه توسط این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۷    
انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه رازی کرمانشاه دومین نشست از سلسله نشست های نیاز امروز برای آزمون فردا را برگزار می کند.