دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۵:۲۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه رازی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عبدالحمید پاپ زن عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه دو راهکار مهم برای مدیریت بهتر مصرف آب در بخش کشاورزی ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۶    
عضو هیات علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه رازی و عضو هیات مدیره شرکت زیما گفت : محلول نانوکلوئید نقره ساخت شرکت دانش بنیان زیست یار مهر اندیش (زیما) است که در غلظت های مختلف از 100 ppm تا 1000 ppm تولید و عرضه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - محققان دانشگاه رازی اقدام به تولید نانو ذرات نقره دارای خاصیت ضدعفونی کننده بسیار قوی بر طیف وسیعی از باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها کردند که با توجه به درجه سمیت بسیار پایین در دوزهای استاندارد، می توانند جایگزین مناسبی برای محلول های ضدعفونی کننده کلردار باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: با تغییرات اقلیمی رخ داده دیگر نمی توان با شیوه های سنتی، کشاورزی را پیش برد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۵    
مرصاد نیوز: سردار ریحانی با صدور پیامی درگذشت مرحوم استاد عزت الله فرشادفر رییس اسبق دانشگاه رازی و مسئول اسبق بسیج اساتید این دانشگاه را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاه رازی در نظام رتبه بندی تایمز 2021 در جمع 27 دانشگاه تاثیرگذار ایران قرار گرفت.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی، درگذشت دکتر عزت اله فرشادفر، رئیس اسبق دانشگاه رازی و استاد گروه آموزشی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی این دانشگاه را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی طی پیامی، درگذشت رییس اسبق و استاد فرهیخته دانشگاه رازی زنده یاد پروفسور عزت اله فرشادفر را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد؛ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با صدور پیامی درگذشت مرحوم دکتر عزت الله فرشادفر رئیس اسبق دانشگاه رازی و عضو هیات امنای دانشگاههای رازی و صنعتی کرمانشاه را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی درگذشت دکتر عزت اله فرشادفر رئیس اسبق دانشگاه رازی را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق دانشگاه رازی و عضو کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه درگذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس اسبق دانشگاه رازی کرمانشاه شامگاه دوشنبه 13 اردیبهشت ماه در اثر ابتلاء به بیماری کرونا درگذشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- دکتر عزت الله فرشادفر رییس اسبق دانشگاه رازی و عضو کمیسیون دایمی هیات امنای دانشگاه های رازی و صنعتی کرمانشاه دوشنبه شب در سن 64 سالگی بر اثر ابتلا به کرونا دعوت حق را لبیک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دو تن از اعضای هیأت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه در قالب طرحی تحقیقاتی به ارزیابی آسیب پذیری لرزه ای تجهیزات پست های انتقال برق آسیب دیده شهرستان سرپل ذهاب در زلزله آبان 1396 و ارائه راهکارهایی برای بهسازی آنها خبر پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۴    
انجمن های علمی دانشجویی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی و علوم کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه ساری جلسه مجازی با عنوان کشاورزی ارگانیک، چالش ها و فرصت ها با تاکید بر خوداشتغالی را برگزار می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه ، دومین جلسه مدیران کارگروه های تخصصی خانه نخبگان بسیج استان با حضور دکتر پیمان لطیفی عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه رازی و رئیس خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه برگزار گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: کنگره بزرگداشت شهید محراب آیت اللّه اشرفی اصفهانی همزمان با پنجم مرداد روز ملی مقاومت و ایثار در کرمانشاه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- پرینت سه بعدی مستخرج از داده دایکام در جراحی ارتوپدی دامپزشکی توسط یک عضو هیات علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه رازی کرمانشاه ساخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه محققین دانشگاه رازی با همکاری شرکت فنآور لرزه بدل کار موفق به تولید و آزمایش "میراگرهای الحاقی ویسکوالاستیک" در مقیاس واقعی شدند، دستگاهی که می تواند با کاهش میزان قدرت انرژی وارده زلزله و باد به ساختمانها، از حجم خسارت آنها در چنین حوادثی بکاهد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۴    
سپهرغرب، گروه خبر: رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه نبود پارک علم و فناوری دانشگاهی را از دلایل ضعف حوزه فناوری در این دانشگاه دانست و گفت: دانشگاه رازی اکنون از داشتن امتیاز پارک علم و فناوری محروم مانده است. ...
نخستین دوره آموزشی راه های قرآنی خواندن با تدریس رضا کریمی، دکترای رشته تفسیر تطبیقی دانشگاه قم و از مدرسان دروس معارف در دانشگاه رازی کرمانشاه در پاییز 1399 برگزار و با اقبال مخاطبان روبه رو شد، این دوره برای دومین بار در کتابخانه های عمومی و ویژه کتابداران برگزار می شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده دامپزشکی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: ماسک آنتی باکتریال نانو در این دانشگاه تولید شده و با اخذ تاییدیه نهایی وارد فاز تولید انبوه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه باستان شناسان دانشگاه رازی که از حدود یک ماه پیش با مجوز پژوهشکده باستان شناسی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همکاری ادارۀ کل میراث فرهنگی کرمانشاه در تپۀ باستانی "قباق تپه" کوزران مشغول کاوش بودند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی کارگاه آموزش مقدماتی بیوانفورماتیک و کاربرد آن در علوم زیستی را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: این دانشگاه در نظام رتبه بندی ISC در شاخص پژوهش همچنان وضعیت مطلوبی دارد و در سطح 72 دانشگاه جامع کشور، رتبه 13 را کسب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۵    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی دوره آموزش مقدماتی نرم افزار SAS و کاربرد آن در تجزیه طرح های کشاورزی را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه رازی دوره آموزش آنلاین نرم افزار ABAQUS را برگزار می کند.
امروز دوشنبه (30 فروردین) جلسه ای با هدف هم اندیشی بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه رازی کرمانشاه جهت ایجاد رشته های فرهنگی و هنری در دانشگاه مذکور با حضور مدیرکل، معاون هنری و سینمایی، رئیس گروه اداره هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دانشیار قارچ شناسی گروه گیاه پزشکی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت : سهل انگاری و بی توجهی به خطر بزرگی که مصرف ناآگاهانه قارچ های خودرو می تواند به دنبال داشته باشد، سبب شده تا استان کرمانشاه رکورددار مسمومیت های قارچی باشد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست گروه باستان شناسی و عضو هیئت علمی دانشگاه رازی گفت : قباق تپه مکانی است که بر اساس یافته های باستان شناختی حداقل از هزاره سوم پیش از میلاد مورد سکونت قرار گرفته است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۸    
انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه رازی جلسه ای با عنوان "روح ناتمام تاریخ آردا" برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۳۲    
انجمن علمی دانشجویی معماری دانشگاه رازی وبینار بیومیمیکری در معماری را برگزار کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از سایت نوید شاهد؛ همایش بین المللی شهید قاسم سلیمانی در چشم انداز بین المللی پایان شهریورماه 1400 به مدت دو روز به میزبانی دانشگاه رازی برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۶    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی کارگاه آموزشی و مهارتی کاشت، داشت و برداشت زعفران را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی، ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه رازی جلسه مجازی آشنایی با مبانی محصولات تراریخته در صنعت کشاورزی و اثرات زیست محیطی آن بر روی سلامت جامعه را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۴    
انجمن علمی دانشجویی ترویج و آموزش کشاورزی دانشگاه رازی کارگاه آنلاین آموزش اصول مقدماتی آشنایی با گیاهان آبزی را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - دبیر همایش بین المللی گرامیداشت شهید سلیمانی در کرمانشاه گفت: این همایش توسط دانشگاه رازی در اواخر شهریور امسال به مدت 2 روز با حضور بیش از 50 عضو هیات علمی برجسته داخلی و خارجی به عنوان اعضای هیات علمی همایش برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۶    
محققان دانشگاه رازی کرمانشاه اقدام به ارائه روشی نوین در استخراج نقشه های تقویت ارتعاشات زلزله و دامنه ارتعاشات در مقیاس شهری کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست گروه آموزش های آزاد و مهارتی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: بر اساس اعلام وزارت عتف، دانشگاه رازی جزو چهار دانشگاه برتر در حوزه مهارت آموزی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۷    
سرپرست گروه آموزش های آزاد و مهارتی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دوره های مهارت آموزی و مهارت افزایی از سوی این گروه برای دانش آموختگان، دانشجویان و سازمان های خارج از دانشگاه برگزار می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۲    
مرصاد نیوز: لوح تقدیر دستگاه اجرایی برتر در اجرای طرح جامع اوقات فراغت و برگزاری ستادهای ساماندهی امور جوانان استان کرمانشاه از سوی استاندار کرمانشاه به دکتر شهریار عباسیان مدیر امور تربیت بدنی دانشگاه رازی اهدا گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۲    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی عمران دانشگاه رازی کرمانشاه کارگاه آموزشی نرم افزار ایتبس (ETABS) را برگزار می کند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۲    
مرصاد نیوز: بزرگ ترین باغچه سبز دانشگاه رازی طی مراسمی با حضور تعدادی از مسئولان و خبرنگاران، 23 اسفندماه 1399 در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه موفق به کسب جایزه دکتر کاظمی آشتیانی از سوی بنیاد ملی نخبگان شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۲    
مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: گرایش بین رشته ای تجارت الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه راه اندازی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۲    
دانشگاه رازی کرمانشاه برای سال تحصیلی 1401-1400 در مقطع کارشناسی ارشد رشته های تربیت بدنی و کشاورزی، به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۲۴    
مرصاد نیوز: باغچه سبز دانشگاه پردیس طاقبستان دانشگاه با حضور ساکنین کوی استادان پردیس طاقبستان برگزار و زمین های زراعی تحویل گردید.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۹    
مرصاد نیوز:کنکور سراسری دکتری 1400 با شرکت 5423 نفر داوطلب، 15 اسفند ماه 1400 همزمان با سراسر کشور در حوزه های امتحانی رازی، صنعتی کرمانشاه، آزاد اسلامی، پیام نور و اسلام آبادغرب و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.