پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۵۵Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان اصلاحات»

خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
عضو حزب ندای ایرانیان گفت: بدنه جریان اصلاحات و بخش قابل توجهی از احزاب، آقای همتی را به عنوان گزینه نهایی خود انتخاب کردند.
عصر امروز   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
پس از انصراف مهرعلیزاده، برخی بزرگان اصلاح طلبان نظیر سید محمد خاتمی نیز با صدور بیانیه ای از کناره گیری وی به نفع همتی تقدیر کردند اما همزمان برخی پدرخوانده های جریان اصلاحات به دنبال برنامه دیگری مبنی بر فشار به عبدالناصر همتی برای کناره گیری از رقابت ها هستند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله گنجی نوشت: دیدار همکاران محترم بنده (مدیران رسانه های اصلاحات) با رییسی آن هم در فضای انتخاباتی، نقطه عطفی بود که از یک سو امید به حل مسائل کشور و رسانه ها را گوشزد می کرد و از سوی دیگر علنی شدن آن، پیام مرزبندی شده ای است که سکولارهای پدرسالار جریان اصلاحات باید آن را دریافت کنند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۴۳ سایت دیگر  
برنا نوشت: نماینده پیشین مجلس اظهار کرد: اگر همه مخالفان رویه شورای نگهبان و همه موافقان انتخابات آزاد از جمله اصلاح طلبان و معتدلان از همتی حمایت کنند احتمال اینکه انتخابات به دور دوم کشیده شود زیاد است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۶    
ایسنا/ایلام رئیس ستاد مهرعلیزاده در استان ایلام گفت: این ستاد تمام توان خود را در اختیار ستاد دکتر همتی قرار خواهد داد و مطمئنا این هم افزایی نتایج خوبی برای جریان اصلاحات خواهد داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شرق نوشت: اصولگرایان نگران تکرار سال 92 هستند و اینکه بازی را به نماینده نزدیک به جریان اصلاحات ببازند آن هم در شرایطی که وضعیت خاص بدنه اجتماعی جریان مقابل باعث شده بود کاملا از بردن خود مطمئن شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در ویدئویی به دو نامزد مربوط به جریان اصلاحات و اعتدال توصیه کرد باهم ائتلاف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس ستاد عبدالناصر همتی، در استان ایلام گفت: امروز اقتصاد ما به دلیل نداشتن تعامل با خارج به روز ناخوشی رسیده و برای خروج از این مشکلات راهی جز تعامل با جهان وجود ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
محمد قوچانی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در یادداشتی در روزنامه سازندگی نوشت: جبهه اصلاحات در آستانه ی تصمیمی راهبردی و تاریخی قرار گرفته است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
موعد یک انتخابات دیگر فرا رسید و باز هم جریان اصلاحات برای جمع آوری رای عملیات روانی گسترده ای را راه اندازی کرده است. عملیاتی که دارای جنبه های مختلفی از جمله تخریب، دروغ، سیاه نمایی و از همه ی آن ها مهمتر، تغییر اولویت های جامعه به منظور جلب آرا است ! ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۴:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
حمایت از نامزدی عبدالناصر همتی در جلسه امشب جبهه اصلاحات ایران رای لازم را کسب نکرد. از 46عضو مجمع عمومی جبهه اصلاحات، 23عضو به حمایت از همتی رای دادند؛ اما حدنصاب، دوسوم آرا (31رای) بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۸    
بیست و نهمین بسته اخبار انتخاباتی خط و ربط بخش های خواندنی آخرین مواضع نامزدها و فعال شدن جریان اصلاحات برای دعوت مردم به مشارکت را در خود جای داده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: جمعی از اصلاح طلبان در نامه ای به بزرگان جریان اصلاحات در راستای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری پیشرو نامه نوشتند. متن این نامه به شرح زیر است: بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ با یأس بیعت نمی کنیم حضرات حجج اسلام و آقایان: سیدمحمد خاتمی علی اکبر ناطق نوری ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
جریان اصلاحات در شرایط روزِ جامعه موقعیتی پیچیده پیدا کرده است. در واقع اصلاح طلبان هم موانع زیادی پیش روی خود می بینند و هم در درون تشکیلات خودشان هم رفتارهایی بازدارنده مشاهده می کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس ورزشی پارسینه ؛ در آخرین مناظره تلویزیونی، عبدالناصر همتی در آخرین نطق خود پیش از پایان مناظره اعلام کرد که از چندین افراد سرشناس در کابینه خود استفاده خواهد کرد که نام عادل فردوسی پور نیز در میان آنها بود. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم همه کارشکنی های جریان اصلاحات و اعتدال، انتخابات ریاست جمهوری در 28 خرداد، با مشارکت حدود 55درصد واجدین شرایط شرکت در انتخابات برگزار شود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران با بیان اینکه اگر بتوانیم در انتخابات رای آقای همتی را از مردم بگیریم حتما موضع رهبری نسبت به جریان اصلاحات متفاوت است گفت: در نظرسنجی ها تا الان رای آقای همتی صعودی است و رای آقای رئیسی نزولی است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۳    
به گزارش مشرق محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: علی صوفی عضو نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان می گوید "مهرعلیزاده و همتی در مناظره ها هیچ دستاوردی نداشتند؛ ما سال 92 چیزی برای گفتن داشتیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مناظره سوم در حالی به پایان رسید که نامزدهای جریان اصلاحات بازنده اصلی این رقابت ها بودند. ضعف شدید همتی و مهرعلیزاده از یک سو و عملکرد مناسب نامزدهای جریان انقلابی از سوی دیگر هر سه مناظره را به صحنه باخت جریان اصلاحات بدل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۴    
گروه استان ها - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عبدالناصر همتی با ظاهرسازی و عوام فریبی خود را منتقد دولت و جریان اصلاحات نشان داده و به جای توضیح در ارتباط با عملکرد بسیار ضعیف در بانک مرکزی و بدهکاران این بانک از پاسخگویی طفره می رود.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
الان تعدادی از این 5 نفر به این دلیل احراز صلاحیت شدند که برای یک یا دو کاندیدای اصلی که مد نظر آقایان بوده پوشش درست کنند تا شرایط را برای حملاتی که لازم می دانند، به دولت روحانی و جریان اصلاحات فراهم کنند. آقای زاکانی بسیار بدون رودربایستی این نقش را بازی کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۲    
یک هفته مانده به انتخابات جریان های مختلف سیاسی در تدارک اقدامات نهایی خود هستند. در این گزارش استراتژی های جریان اصلاحات را برای چند روز پایانی انتخابات بررسی کرده ایم.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بحث و جدل کردن با دو نماینده جریان اصلاحات در مناظرات بی فایده است چراکه چیزی برای دفاع کردن از دولت اصلاحات و اعتدال ندارند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۱    
دبیر شورای راهبردی ستاد مردمی آیت الله رئیسی گفت: ستاد ثمر در ماه های گذشته تمام پیش بینی ها را نسبت به رفتار جریان اصلاحات انجام داده و به طور خاص در حوزه معیشت و اقتصاد به تولید محتوا مبادرت ورزیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی گفت: خیانت بزرگ جریان رقیب ما این است که موضوعات فرهنگی مانند مسائل زنان، آزادی و فضای مجازی را تبدیل به مسائل سیاسی و امنیتی می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۲    
گردهمایی طرفداران محمد سالاری (رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران و کاندیدای دور ششم انتخابات شورای شهر) شب روز گذشته (20 خرداد) در باشگاه دارایی با حضور اعضای این نهاد و دبیرکل خانه کارگر برگزار شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تخریب و اهانت جریان رقیب نسبت به جریان اصلاحات و کاندیداها مثل آتش زدن بنر آقای همتی در قم یا تهدید مقامات دولتی را در چه راستایی تحلیل می کنید؟
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۳:۲۷    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: وقتی یکی رو دوست داشته باشی، دکترای افتخاری و غیرکلاسیکش هم برات با ارزشه! گزارش روزنامه اطلاعات از ذوق زدگی سیاستمداران جریان اصلاحات و ... به ماجرای اعطای مدرک دکترای افتخاری به آقای هاشمی رفسنجانی در روزهای پایانی ریاست جمهوری. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل فرهنگی و اجتماعی با بیان اینکه فضای مناظره، فضای منطق و برهان است، گفت: متاسفانه در مناظرات گذشته کاندیداهای موسوم به جریان اصلاحات و دولت فعلی به جای منطق، بر بال هوا و هوس حرکت کردند.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد دکتر همتی در شهرستان کهگیلویه منصوب شد. به گزارش”صبح خرد”، طی حکمی از طرف دکتر ابراهیم دباغ اصل رئیس ستاد انتخاباتی استان کهگیلویه و بویراحمد،آقای حبیب اله جمالی فر، کارشناس ارشد روانشناسی، فرهنگی شاغل در آموزش و پرورش ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی اکبر محتشمی پور، وزیر کشور دولت میرحسین موسوی و از بنیانگذاران حزب الله لبنان درگذشت شامگاه پنجشنبه ای که گذشت، انتشار یک فایل صوتی نام دو چهره انقلابی را که هر دو از نزدیک ترین یاران بنیانگذار جمهوری اسلامی بودند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان اصلاحات همانند 8 سال گذشته که هیچ برنامه ای برای کشور نداشت، لذا الان هم بدون برنامه و تنها با شانتاژ و رفتارهای پوپولیستی قصد رقم زدن انتخابات به نفع خود را دارد؛ رفتارهای کاندیداهای اصلاح طلبان نشان می دهد آنان دچار پارادوکس درونی شده اند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۳۴    
محسن مهر علیزاده نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در یک نشست خبری که در خبرگزاری دولتی ایرانا برگزار شد، با بیان اینکه باید اجازه دهیم جریان اصلاحات به تصمیم برسد، گفت: من به عنوان یک کاندیدای اصلاح طلب حتماً در مسیری پیش خواهم رفت که منافع اصلاحات حفظ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: تئوریسین های جریان اصلاحات اعلام کردند اگر در این انتخابات رای نیاورند اصلاحات نیز مانند نهضت آزادی و جبهه ملی به تاریخ می پیوندد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۲:۳۳    
سرویس سیاسی- اولین مناظره انتخاباتی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، عصر شنبه 15 خرداد برگزار شد. با آنکه محور سؤالات بخش اول مناظره ها درباره مباحث اقتصادی بود و روال مناظره به این صورت بود که 5 نامزد در مخالفت با وضعیت موجود و 2 نامزد در موافقت و توجیه وضع موجود حضور داشتند اما ...
خبرآنلاین: عضو حزب کارگزاران بر این باور است که هر چه به انتخابات نزدیک می شویم به رأی همتی افزوده و از رأی رئیسی کاسته می شود. محمدعلی نمازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی: ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: جریان اصلاحات شروع به تمجید و تعریف از دکتر جلیلی کرده اند. بعد از تهمت در مناظره به دنبال تفرقه در میدان هستند. گرچه ناشیانه و کودکانه است اما اینها جلیلی را با ظریف اشتباه گرفته اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: گروه ها و جریانات سیاسی حامی دولت به دنبال حاشیه سازی مناظره های انتخاباتی هستند و نمی خواهند در مناظره ها کارنامه دولت مورد ارزیابی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۱    
رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کردستان گفت: مردم کردستان دنبال تغییر در دولت و دروغ پردازی های جریان اصلاحات هستند که چندین دوره است جز دروغ و شعار چیزی برای مردم ندارند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر کریمی در گفتگو با مهر ، در واکنش به اهانت ها و متلک اندازی های نمایندگان جریان اصلاحات و دولت در اولین مناظره انتخاباتی، اظهار داشت: ریشه این اهانت ها را باید در فرار از پاسخگویی نامزدهای منتسب به جریان اصلاح طلب و حامیان دولت دانست. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مهر نوشت: عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از احتمال حمایت جبهه اصلاحات از عبدالناصر همتی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: صحنه انتخابات صحنه ترک نیست بلکه صحنه حضور است. ...
حضور محسن رضایی در گفت وگوی ویژه خبری و حرفهایش به خصوص تعریضی که به سیدابراهیم رئیسی داشت، جریان اصلاحات که به داشتن یک گزینه جدی مقابل رئیسی امیدوار نیست، به این فکر انداخت که از رضایی ساخته و در مقابل رئیسی قرار دهد!
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سیما پروانه گهر در روزنامه سازندگی نوشت : با اعلام نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری 1400 باز هم جریان اصلاحات در دوراهی اسفند 98 قرار گرفت؛ دوراهی ای که در آن بخشی از جریان در سکوت به گفته خود اعتراض کرد و بخشی از گزینه های موجود کاندیدا ارائه داد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۴    
شریعتی می گوید: جریان اصلاحات که خودش را در انتخابات پیش رو بازنده می داند استراتژی مهمش این است که با برنامه هایی تحت عنوان اختلاف انداز و حکومت کن بین نیروهای جبهه انقلاب چنددستگی ایجاد کند. چراکه این روزها خودشان هم متوجه شده اند که پایگاه مردمی ندارند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رویداد 24: فعال سیاسی اصلاح طلب می گوید مهرعلیزاده کار سختی در انتخابات 1400 پیش دارد. او در غیاب کاندیدای اصلاح طلب هم باید از عملکرد جریان اصلاحات دفاع کند و هم جامعه را برای حضور در انتخابات متقاعد کند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: صادق زیباکلام در یادداشت امروز خود در روزنامه شرق به برخی از براندازان و منتقدان جریان اصلاحات پاسخ داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: حضور محسن رضایی در گفت وگوی ویژه خبری و حرفهایش به خصوص تعریضی که به سیدابراهیم رئیسی داشت، جریان اصلاحات که به داشتن یک گزینه جدی مقابل رئیسی امیدوار نیست، به این فکر انداخت که از رضایی ساخته و در مقابل رئیسی قرار دهد! شاهدش گزارش روزنامه شرق با تیتر رضایی با رئیسی دو قطبی می سازد؟ ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۳۲    
بخشی از گفت وگوی سیدمصطفی تاجزاده با مردم در کلاب هاوس را به نقل از کانال فردای بهتر می خوانید: پرسش : اگر همین مردم که زیر بار فشار خسته و عصبانی هستند و صبرشان در حال لبریز شدن است، راه حل خیابان (اعتراضات خیابانی) را انتخاب کنند ...
598   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روز انتخابات، سایت های حامی دولت و منتسب به جریان اصلاحات که در این دوره انتخابات دست خود را به خاطر عملکرد دولت متبوع شان در بهبود وضعیت اقتصادی خالی می بینند؛ به فعالیت های مخرب خود شدت بخشیدند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۹    
روزنامه شرق نوشت: نخستین پیامد حمایت اصلاح طلبان از همتی تأیید ضمنی عملکرد اقتصادی دولت روحانی است که چنین شرایطی حتما نه فقط در این انتخابات بلکه در آینده نیز به جریان اصلاحات لطمات بسیاری وارد می کند.