دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۸:۰۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان اصلاحات»

شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۶    
نماینده مردم تهران در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: هنوز تعذداد زیادی از نیروهای قبلی به وابسته به جریان اصلاحات در دانشگاه فرهنگیان حضور دارند آقای صحرایی چطور می خواهند در آموزش و پرورش با این رویکرد تحول ایجاد کنند.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
خصریان، نماینده مخالف وزیر پیشنهادی گفت: با آمدن یک فرد و یک وزیر مشکلات عدیده وزارت آموزش و پرورش قابل حل نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶    
انتخابات مجلس شورای اسلامی 9 ماه دیگر برگزاری می شود و طبعا گروه های سیاسی تلاش دارند تا سبد رأی خود را در مدت زمان باقیمانده تقویت کنند. از جمله فرصت هایی که برای تقویت سبد رأی وجود دارد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: اینکه اصلاح طلبان دنبال چسباندن شعارها به عنوان خواسته های معترضان (بخوانید اغتشاشگران) هستند، نشانه ضعف جریان اصلاحات است که خود را خالی می بیند و دنبال قوی نشان دادن خود از این مسیر است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرج کمیجانی، عضو جبهه اصلاحات ایران در گفت وگو با صبح نو با اشاره به ترکیب 15نفره اعضای حقیقی این جبهه اظهار کرد: درباره ترکیب افرادی که معرفی شدند، باید بگویم که نزدیک 60 تا 70 درصد آنها از افراد قبل هستند. چند نفر جدیدی هم که اضافه شدند، افراد ریشه دار در جریان اصلاحات هستند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
جریان اصلاحات با مسائلی رو به رو است که این مسائل خارج از جبهه اصلاحات شکل گرفته است.این مسائل جبهه اصلاحات را دچار تشدد کرده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: آقای خاتمی محور بی بدیل سیاسی و اخلاقی جریان اصلاحات است اما چیزی را به جبهه اصلاحات دیکته نخواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۸    
یک فعال سیاسی گفت: نهادهای ذی ربط می توانند با تلاش، برنامه ریزی و جلب اعتماد، همه جریانات سیاسی بویژه اصلاح طلبان را مجدداً به عرصه انتخابات دعوت کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در یادداشتی با تیتر یادی از دوم خرداد به بررسی دوران اصلاحات پرداخته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور علی لاریجانی گفت: خوب است که جریان اصلاحات با صندوق های رأی آشتی کند اما اینکه با کسی مذاکره کند ما در جریان نیستیم.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵    
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترکیه در بسیاری از موارد از جمله دموکراسی باید از ما درس بگیرد،خطاب به جریان اصلاحات، گفت: باید رفتار سیاسی خود را اصلاح کنید.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۷:۱۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه جریان اصلاحات در سال 88 به رأی مردم و قانون تمکین نکرد، گفت: آن ها باید پایبندی به قانون را از نامزد های انتخابات ترکیه الگو بگیرند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۹    
تحلیل گر مسائل سیاسی با بیان اینکه جریان اصلاحات و اعتدال گرایان در انتخابات مجلس دوازدهم حضور پیدا می کنند، گفت: رئیس سابق مجلس هم با اعتدالی ها ائتلاف نمی کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران در نشست روئسا و نمایندگان استان های این حزب، اظهار داشت: همه ما دلبسته این کشور، این جامعه و این مردم بوده و نگران وضعیتی هستیم که در کشور جاری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
جریان اصلاحات از هر فرصت و بهانه ای برای تحقیر ایران استفاده می کند. اخیرا نیز انتخابات ریاست جمهوری ترکیه به دستاویز غربگرایان برای این موضوع تبدیل شده است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۷    
حجت الاسلام محققی سناریو و شانتاژ رسانه ای جریان اصلاحات علیه شورای نگهبان را برای امتیازگیری دانست و تصریح کرد: حرکت شورای نگهبان بر اساس مبانی خنثی کننده هجمه ها خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جریان اصلاحات روزهای خوب و بد زیادی داشته است، روزهایی که هم با اقبال عمومی روبه رو بوده و هم با قهر مردم واجه شده است، معصومه ابتکار، معاون اسبق رئیس جمهور در دولت اصلاحات در گفت وگو در کافه خبر خبرآنلاین پاسخ شفافی به این پرسش می دهد که تا کی می خواهد اصلاح طلب باقی بماند. منبع: خبرآنلاین
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چندی پیش گزارشی در خصوص یک پروژه بزرگ در جزیره کیش در یکی از سایت های نزدیک به جریان اصلاحات منتشر شد که می تواند مبدا واکاوی و موشکافی از یک جریان پشت صحنه باشد.اما ماجرا چیست؟
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۵    
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ سید محمد خاتمی، رئیس دولت اصلاحات و از سران فتنه آمریکایی - صهیونیستی سال 88 در تازه ترین اظهارات خود که در دیدار با جمعی از فرهنگیان و نمایندگان تشکل های صنفی معلمان مطرح شده، گفته است: انقلاب ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۳    
آن طور که از فضاسازی رسانه های جریان اصلاحات برمی آمد،انتظار می رفت جهانگیری در دادگاه حاضر شود اما در غیاب معاون اول سابق تنها وکیل او برای ارائه دفاعیه در دادگاه حاضر شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : فارس در گزارشی نوشت، در ماجرای مناظرات انتخاباتی سال 96 جریان اصلاحات و اعتدال با چندین گزینه وارد صحنه انتخابات شدند و در مناظرات تلویزیونی این کاندیداها بحث ها و چالش های مختلفی بوجود آمد ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حال اصلاح طلبان که می دانند رویکرد ضدفساد زاکانی نقطه ی قوت او در افکار عمومی محسوب می شد، با دست گذاشتن بر این مسئله و ربط دادن این فسادها به زاکانی سعی دارند تا وجهه ی شهردار تهران را تخریب کنند.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۸    
محمد رضا عادلی در توییتی نوشت: جریان مدعی اصلاحات از اینکه مردم مدیریت اجرایی امثال زاکانی را تجربه کنند هراس داشت، زیرا له خوبی از توان و عرضه او با خبر بودند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی پرونده های مختلف از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون نشان می دهد کسانی که امروز در جریان اصلاحات تعریف می شوند، سابقه خوبی در حوزه های مختلف مدیریتی و ... نداشته و ندارند یا مرتکب اقداماتی عجیب و غریب شده اند که ابهامات زیادی را درباره آن ها ایجاد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارمند ایرانی جورج سوروس در رسانه های اصلاح طلب چه می کند؟ رسانه های جریان اصلاحات چه ارتباطی با این فعال ضدایرانی و حامی تحریم دارند؟!
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
فاش نیوز - سندروم لال شدگی و سانسور، تبدیل به رویه ای ثابت در زیست سیاسی مدعیان اصلاحات شده است. در این زمینه روزنامه وطن امروز ضمن مرور برخی موارد نوشت: بعد از حادثه سوءقصد به آیت الله حاج شیخ عباسعلی سلیمانی رحمهًْ الله علیه که به شهادت ایشان منتهی شد، تمام کارشناسان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۶    
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اگر جریان اصلاحات احساس کند می تواند نارضایتی مردم را به سمت نیروهای خود سوق دهد، قطعا به صحنه می آید و می کوشد انتخابات پرشور شود اما برعکس وقتی اصلاحات بداند نیروهایش رأی نمی آورند مردم را از حضور در صحنه انتخابات دلسرد می کند، به همین دلیل انتخابات پرشور نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب اسلامی خطاب به خاتمی رییس جمهور اسبق گفت: از شما خواهشمندم که با عبرت از تاریخ، پیشنهادات برخی از عناصر مشکوک برای عدم فاصله گزینی صریح با براندازان و جلب نظر آنان با هدف کاهش فشار به جریان اصلاحات را نپذیرید.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۱    
فارس نوشت: سعید حجاریان، یکی از اعضای حلقه سخت جریان اصلاحات در یادداشتی با عنوان چرا گشت ارشاد مردانه نداریم ، به برخی از مسائل فقهی و دینی پرداخت. اما در این یادداشت، آیات قرآن را متناسب با میل خود، نه بر اساس حقیقت قرآن، تفسیر کرده و به دفاع از ساواک پرداخته است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سعید حجاریان، یکی از اعضای حلقه سخت جریان اصلاحات در یادداشتی با عنوان چرا گشت ارشاد مردانه نداریم ، به برخی از مسائل فقهی و دینی پرداخت. اما در این یادداشت، آیات قرآن را متناسب با میل خود، نه بر اساس حقیقت قرآن، تفسیر کرده و به دفاع از ساواک پرداخته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۴    
اقتصادنیوز: کیهان در ستون خبرهای ویژه خود به سیدمحمد خاتمی رهبر جریان اصلاحات حمله کرد و ادعاهای گذشته خود علیه رئیس جمهور سابق را تکرار کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸   + ۵۲ سایت دیگر  
فکرشهر: محمدجواد لاریجانی با تاکید بر اینکه بعضی ها به بهای انحراف در اسلام می خواهند رای جمع کنند، گفت: این خیلی بد است که ما سعادت و آینده ملت خودمان را فدا کنیم به خاطر این که چند تا آدم می خواهند رأی بیاورند. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مخالفان جریان اصلاحات برای باورپذیربودن ادعاهای خودشان از مواضع محمدرضا عارف بهره گرفته و می نویسند: درباره رفتارهای رادیکال در جبهه اصلاحات و انتقاد کسانی به این رفتارها باید یک نکته مهم را دانست و آن اینکه مردم دیده اند که جبهه اصلاحات همواره به سمت همین رادیکالیزم چرخش کرده است!
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سال 76 و 77 بود که تقابل فکری و عملی من با جریان اصلاحات آغاز شد. این تنفر و تقابل بسیار هم شدید بود. پس از اینکه متوجه خطرات فراوان اصلاح طلبی برای کشور شدم، سال 77 نامه ای ناشناس به آقای خاتمی ارسال کرده و در آن صریحا ایشان را خطری برای مملکت خطاب کردم و او را مرید شیطان دانستم. ...
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
در اواخر دهه هفتاد موجی علیه جریان اصلاحات شروع شد. فرشاد طولابی نقشه ترور خاتمی را می کشد. در ادامه مصاحبه با فرشاد طولابی را خواهید خواند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
سال 76 و 77 بود که تقابل فکری و عملی من با جریان اصلاحات آغاز شد. این تنفر و تقابل بسیار هم شدید بود. پس از اینکه متوجه خطرات فراوان اصلاح طلبی برای کشور شدم، سال 77 نامه ای ناشناس به آقای خاتمی ارسال کرده و در آن صریحا ایشان را خطری برای مملکت خطاب کردم و او را مرید شیطان دانستم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سال 88 سران رژیم صهیونیستی با تمجید از افراطیون اصلاح طلب تاکید کردند این طیف، سرمایه های اسرائیل در ایرانند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۱    
تکلیف جریان اصلاحات همواره در دعواهای سیاسی و منافع جناحی مشخص است. اما سوال این است: هدف اصلاح طلبان از قبح زدایی خودکشی و قتل چیست؟ چه نفعی از این کار به اصلاح طلبان می رسد؟ آیا تضمینی هست که مرحله بعد از تطهیر خودکشی، خوب جلوه دادن دیگرکشی نباشد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تکلیف جریان اصلاحات همواره در دعواهای سیاسی و منافع جناحی مشخص است. اما سوال این است: هدف اصلاح طلبان از قبح زدایی خودکشی و قتل چیست؟ چه نفعی از این کار به اصلاح طلبان می رسد؟ آیا تضمینی هست که مرحله بعد از تطهیر خودکشی، خوب جلوه دادن دیگرکشی نباشد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خودکشی کیومرث پوراحمد که اظهارنظرهای مختلفی را در پی داشته، حامل نکته جالبی بود. برخی هنرمندان و رسانه های جریان اصلاحات سعی داشتند فعل خودکشی که یک فعل حرام و گناه کبیره است را تقلیل دهند و با عبارت مرگ خودخواسته و حرکت شجاعانه از آن یاد کنند که انتقادات زیادی را در بین عامه مردم داشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۹    
برخی افراد و رسانه های جریان اصلاحات و همچنین سلبریتی ها عادت کرده اند که برای اعمال حرام، گناهان و رفتارهای نابهنجار عبارات مثبت استفاده کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
صوفی با بیان اینکه انتخابات باید آزاد و رقابتی باشد، گفت: اگر خطوط قرمز جریان اصلاحات رعایت و موانع برای حضور کاندیداهای حداکثری این جریان برطرف شود، این جریان سیاسی وارد عرصه رقابت خواهد شد، در غیر این صورت وارد نخواهند شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۰۸:۲۵    
قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه جریان اصلاح طلب تحرکات انتخاباتی خود را آغاز کرده است،گفت: البته جریان اصولگرا قطعاً از رقابت محکم و خوب، حمایت می کند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
محمد سلامتی دبیرکل سازمان مجاهدین انقلاب می گوید: الاح طلبان همواره روش قانونی و مسالمت آمیز را توصیه می کند. گرچه برخی از تندرو های جناح مقابل تلاش دارند، اصلاح طلبان را به سمت رویارویی با نظام بکشانند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رویترز عکسی از رد خون سعید حجاریان بر سنگفرش مقابل ساختمان شورای شهر تهران پس از ترور توسط سعید عسگر در 22 اسفند1378 را منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
پس از شکست جریان اصلاحات در 2 انتخابات اخیر ایران و عدم توجه مردم به این جریان سیاسی، احزاب و گروه های مختلف این جریان یک سال مانده به انتخابات با مواضع گوناگون و پر از تناقض خود پرده از نزاع درونی و عدم وحدت گفتمانی میان خود برداشته اند.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
بهزاد نبوی، از چهره های ستادی جریان اصلاحات اخیراً اعلام کرد که از سمت ریاست جبهه اصلاحات کنار رفته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه جریان اصلاحات به جای مطالبه گری باید پاسخگوی رفتار خود در گذشته باشد، گفت: این جریان امروز باید پاسخگوی اقدامات و رفتار خود باشد که باعث شرایط کنونی کشور شده است. کشور ما هیچ گاه به بن بست نرسیده است و به راه خود ادامه خواهد داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۶    
مرصاد نیوز: اخیرا خبرسازی هایی از سوی رسانه های جریان اصلاحات برای اختلاف افکنی در درون دولت سیزدهم صورت گرفته است که به قول خودشان مبنایی ندارند اما این رسانه ها دستورالعملی که به طور هماهنگ از سوی اتاق جنگ اصلاحات را گرفته اند منتشر می کنند و کاری به جریان واقعی خبر ندارند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
شفقنا- سیدمحمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات در بیانیه ای ضمن بیان نقدهایی به عملکرد برخی نهادهای مهم حاکمیتی، جریان سیاسی متبوع خود را نیز به نقد کشید و به ارائه پیشنهادهایی برای آینده پیش روی جریان اصلاحات پرداخت که در بخشی از بیانیه آمده است: اصلاح طلبی به شیوه و روال تجربه شده ...