چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۲:۲۹Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جریان اصلاحات»

سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
علی صوفی، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: در دور دوم ریاست جمهوری روحانی متاسفانه بخشی از حاکمیت با ضعیف کردن نهادهای انتخابی همچون مجلس شورای اسلامی و دولت کاری کرد تا چهره های اصلاح طلب نتوانند وارد عرصه شوند و از سوی مردم گزینش شوند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن رهامی: برای بازسازی بدنه رأی و بدنه اجتماعی جریان اصلاحات کارهایی را، هم به صورت جمعی و تشکیلاتی و هم به وصف فردی و اشخاص حقیقی، شروع کرده ایم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
حاشیه سازی و اشکال تراشی، گویی به ادبیات ثابت برخی از احزاب و اشخاص سیاسی منتسب به جریان اصلاحات تبدیل شده تا به هر بهانه ای هر اقدام و رفتار دولت مردمی را مورد تخطئه قرار دهند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: سفر رئیس جمهور به روسیه نیز مبتنی بر دیپلماسی متوازن و شعار نه شرقی و نه غربی است.
سلام نو / پرسش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
جواد امام، فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جلسات آقای خاتمی با افراد (روحانی، ناطق نوری و ...) تشکیلاتی نیست، شاید دیدارها و دیدوبازدیدهایی داشته باشند، ولی هیچ جلسه تشکیلاتی که بخواهند راجع به انتخابات های آینده یا بحث های اینچنینی بین آقایان صورت بگیرد، مطلقا صحت ندارد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
متأسفانه دیرگاهیست که رجال هسته سخت جریان اصلاحات جای دو مقوله اسلحه و اعتراض را با هم اشتباه می گیرند و هرجا که اسلحه یا جنگ خیابانی یا خونریزی را ببینند بلافاصله به آن کلمه "اعتراض" را اطلاق می کنند!
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۷    
بخش هایی از سخنان محمدرضا خاتمی در کنگره ی انجمن اسلامی جامعه ی پزشکی – 10 دیماه 1400 انتهای پیام
الف   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۹    
جریان اصلاحات که عمدتاً متکی به اندیشه لیبرال است، متوجه شده که لیبرالیسم عمدتاً به تفرّد و انزوا فرد و در نتیجه بی توجهی به حیات سیاسی منتهی می شود. از طرفی جریان مذکور بی آن که چندان به این موضوع تصریح کند اما عموماً التفات دارد که ابتدا توسط مردم، طرد و حذف شده است ...
سیتنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۳    
آدرس هایی که بیش از 1,000 بیت کوین در اختیار دارند، در جریان اصلاحات قبلی بازار به روشی مشابه دست به انباشت این ارز دیجیتال زدند.
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه همدلی نوشت: به تازگی حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در گفت وگویی به درخواست خود از سردار شهید قاسم سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس برای بهبود شرایط لیست اصلاح طلبان اشاره کرد و گفت که از سردار سلیمانی خواسته است تا از رهبری بخواهند رابطی تعیین کنند تا کاندیداهای لیست ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آذر منصوری، دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: تاکید آقای خاتمی حفظ انسجام تشکیلات است، اختلاف نظرها وجود دارد در 98 و 1400 وجود داشت و غیرقابل انکار است در حال گفتگو هستیم تا به یک تحلیل واحد برسیم.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: بیش از 6 ماه است که از روی کار آمدن دولت سیزدهم می گذرد و خبرها حکایت از تحرک جدید اصلاح طلبان به ویژه برای انتخابات آتی مجلس دارد، این تحرک با اعلام توقف سیاست سکوت از سوی جهانگیری، همراه شده است، گویا او برنامه ای تازه در سر دارد؟ ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
جریان اصلاحات طی روزهای اخیر با توجه به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به مسکو سعی دارد تا ضمن پاکسازی مسئله تعاملات راهبردی تهران-مسکو، وضعیت تقابلی خود با سیاست خارجی کلان نظام را به سمت و سوی اتهام شرق گرایی دولت، تعمیم بخشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از نقاط قوت لایحه بودجه 1401، شجاعت دولت در ایجاد نظام سیستمی برای جلوگیری از رانت و فسادهای جامعه است.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: عصر دیروز حزب سیاسی خانه کارگر بعد از 8 سال سکوت درخصوص تحولات اقتصادی کشور و مشکلات جامعه کارگری در بیانیه ای تند از دولت سیزدهم بابت حذف ارز 4200 تومانی در لایحه بودجه سال 1401 انتقاد کرد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۴۵    
رئیس مؤسسه فتوح اندیشه گفت: کسانی که علیه شعائر مقدس سخن می گویند عقل مدنی، سیاسی و مذهبی خود را از دست داده اند و آشکار است که این مسأله، مسأله سیاسی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۱    
دوازدهمین سالگرد نهم دی در حالی برگزار شد که جریان اصلاحات و رسانه های منسوب به آن به روال همه این سال ها با سکوت و سانسور از کنار این حماسه ملی عبور کردند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: واکنش فرانسه به پرتاب ماهواره بر سیمرغ به فضا / رسانه روسی خبر داد: احتمال فروش سوخو-35 به ایران / رئیس جمهور: گرانی و تورم به زودی متوقف می شود / تیرک دروازه دلیل حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا؟ ...
فرارو: سحر زکریا در مصاحبه ای تصویری که به تازگی انجام داده است از مهران مدیری و حرف های گوهر خیراندیش انتقاد کرد. او گفت: حافظه تاریخی مردم بسیار کوتاه است خیلی از هنرمندان کارهایی انجام می دهند که پس مدتی سریع فراموش می شود و این برای یک جامعه بسیار بد است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس ششم تأکید کرد: جریان اصلاحات باید به دنبال راهکارها و برنامه های تخصصی برای حل مشکلات مردم بوده و به تربیت نیرو بپردازد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۳    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: عباس عبدی، از تئوریسین های جریان اصلاحات اخیراً در یک توییت نوشته است: "اشتباه حکومت این است که نمی بیند ریزش مردم، از ضرب المثل قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود گذر کرده. اکنون در حال سرریز سطل سطل به دریای کینه و نفرت عمومی است و زمان زیادی لازم ندارد که پُر شود ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دیدار رهبری با روحانی یک امر کاملاً عادی و مرسومه! جریان اصلاحات آن قدر کفگیرش در مناسبات سیاسی به ته دیگ خورده که بیچاره می خواد از یه دیدار مرسوم و معمول برای خودش حیثیت سیاسی- اجتماعی بخره .
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۳:۴۴    
در حالی جریان اصلاحات همچنان به دلیل حمایت های تمام قد از دولت حسن روحانی در مظان اتهام است که این جریان حمله به دولت سیزدهم و تخریب مجلس را تنها راهکار احیا سیاسی خود می داند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی جریان اصلاحات همچنان به دلیل حمایت های تمام قد از دولت حسن روحانی در مظان اتهام است که این جریان حمله به دولت سیزدهم و تخریب مجلس را تنها راهکار احیا سیاسی خود می داند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس سیاسی شهدای ایران : یک رسانه اصلاح طلب در مطلبی نوشت: سیاست خارجی محل توجه کارشناسانه به منافع ملی است و نه برخوردهای احساسی و از سر لجبازی سیاسی و مخالفت با حاکمان به هر قیمت ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۵۴    
در حالی که جریان اصلاحات این روزها با بحران مقبولیت در بین مردم مواجه است تلاش می کند برای حفظ حیات سیاسی خود تشکیلاتی چون پارلمان اصلاحات را راه اندازی کند تا نه پاسخگو باشد و نه عملکردش مورد رسد قرار گیرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ - ۱۳:۲۵    
نظریه پردازان جریان اصلاحات در حال نظریه پردازی برای ایجاد نارضایتی ، اعتراض های خیابانی و خشونت در جامعه هستند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، روزنامه اعتماد در مطلبی به نقل از حسین مرعشی دبیرکل حزب کارگزاران نوشت: بدون بازگشت روابط خارجی به یک سطح عادی و رفع تحریم های بین المللی، حرکت به سمت توسعه اقتصادی، کنترل تورم و حل مشکلات اساسی کشور توسط مسوولان و مدیران امکان پذیر نیست . . ...
برترین ها / امید نامه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: محمدرضا عارف در جمع اعضای هیات مدیره بنیاد امید ایرانیان با اشاره به ماموریت های این بنیاد در دهه دوم فعالیت خود ، گفت : بنیاد امید ایرانیان برای نیل به حکمرانی خوب در کشور حاضر است تمامی ظرفیتهای کارگروه های مختلف خود را در خدمت مدیران جامعه قرار دهد هر چند در مقطع فعلی نوعی بی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/خراسان رضوی یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر حمایت جریان اصلاحات از مذاکرات وین، گفت: برای اصلاح طلبان تفاوتی ندارد که توافق به دست چه کسی منعقد شود؛ تنها موضوعی که اهمیت دارد حل مشکلات مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریان اصلاحات قائل به گفت وگو و مذاکره است و خود پیشگام انجام مذاکرات در مسئله هسته ای است و اکنون هم از هر توافقی که تامین کننده منافع ملی باشد، حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تئوریسین های جریان اصلاحات و وابستگان دولت سابق، در حالی به دنبال سنگ اندازی بر سر راه مذاکرات لغو تحریم ها در وین هستند که به این سوال پاسخ نمی دهند؛ چه کشوری در برجام بدعهدی کرد و کدام طرف به تعهداتش عمل کرد؟
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۲۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
جماران: خاتمی گفت: اینکه ما ساز و کاری درست کنیم که نماینده همه کسانی که اصلاح طلب هستند و یا گرایش اصلاح طلبی دارند، چه عضو حزب باشند و چه نباشند، اینها را داشته باشیم که محور کار باشند و با سلسله مراتب بالا بیایند، کار لازمی است. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رضا صادقیان، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز، در یادداشتی با عنوان پیش افتادن تعارف از اصلاح طلبان درباره ی عملکرد اصلاح طلبان در انتخابات 1400 نوشت: جریان اصلاحات قبل و بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نتوانسته است حرف و سخن جدیدی در عرصه تحلیل وضعیت اجتماعی را بیان کند ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
جوادی حصار، سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: اگرچه جایگاه و اثرگذاری آقای خاتمی در جریان اصلاحات غیرقابل انکار است اما به نظر می رسد ایشان سال هاست که دیگر چندان تمایلی به ورود به مسائل ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
مهر نوشت:عضو بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه جریان اصلاحات جلسات مفصلی جهت آسیب شناسی انتخابات 1400 برگزار کرده است، گفت: به محض روشن شدن نتایج نهایی، سخنگوی جبهه اصلاحات آن را اعلام می کند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
محمد عطریانفر، عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی گفت: وقتی جامعه به این باور برسد که جریان اصلاحات و نیروهایش حاضرند برای اندیشه و گفتمان سیاسی شان قربانی شوند، طبیعتا از آنها حمایت می کند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
. همچنین دلواپسان درضدد القای این دروغ هستند که اصلاح طلبان خود را از قانون انتخابات کشور جدا کرده و با گزینه تحریم درصدد بر هم زدن انتخابات هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سیدمحمد خاتمی، رهبر جریان اصلاحات باز هم دست به قلم شد و اینبار به بهانه کنگره حزب اتحاد ملت هم هشدار داد و هم توصیه هایی به اصلاح طلبان کرد. خاتمی البته گلایه از رقبا را نیز چاشنی این پیام کرده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حالا به هرحال تصمیم حزب اتحاد ملت برای انتخاب یک دبیر کل زن، یک راه متفاوت را نشان می دهد و این که جریان اصلاحات وارد مرحله بازسازی شده است؛ مرحله ای که شاید زمان بر باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند: ایران در دستور کار مذاکرات آتی پوتین و بایدن / طرح ایران در صورت عدم بازگشت آمریکا به برجام / بیادی: برخی در لایه های مختلف چوب لای چرخ حرکت مردمیِ دولت می گذارند و ... را می خوانید.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی حزب اعتماد ملی گفت: انتخابات 1402 نباید تاثیری در تصمیم روند بازسازی در جریان اصلاحات داشته باشد، حتی در صورت ضرورت ممکن است از انتخابات بگذریم و بگوییم به انتخابات نمی رسیم.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شرایط کرونایی مانع از نشست ها و جلسات است. برخی از احزاب نشست ها و کنگره های خود را به صورت مجازی برگزار کرده اند و مشغول کار و فعالیت هستند و برخی دیگر فعالیت خاصی نداشته اند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
این نگاه مبتذل جنسی می تواند نشان دهد که حداقل بخشی از جریان اصلاحات چگونه نگاهی به روابط در سیاست خارجی دارند و حتی می تواند یادآور چند گزاره از زمانی که مجلس و دولت را در دست داشتند، بشود.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۱۶    
یکی از کاربران توئیتر، بی هزینه بودن دروغگویی جریان اصلاحات علیه شهردار تهران را باعث ادامه دار شدن این ماجرا دانسته است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: با وجود حمایت جریان اصلاح طلبی از دولت حسن روحانی و افول جایگاه اصلاح طلبان در چهار سال دوم دولت وقت، امروز اصلاح طلبان دیگر جایگاهی در دولت سیزدهم ندارند از این رو آینده اصلاح طلبی گنگ و مبهم است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
این نگاه مبتذل جنسی می تواند نشان دهد که حداقل بخشی از جریان اصلاحات چگونه نگاهی به روابط در سیاست خارجی دارند و حتی می تواند یادآور چند گزاره از زمانی که مجلس و دولت را در دست داشتند، بشود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۵    
آدرس غلط دادن به افکار عمومی و مفروضات غلط وارد معادله مذاکره کردن با حواشی سازی ها از سوی جریان اصلاحات و معلوم الحالانی که تنها منفعت سیاسی – حزبی شان را می بینند و بر طبل منفعت عمومی به دروغ می کوبند مصداق تخریب و خیانت به مردم و منافع ملی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بحث درباره چگونگی اصلاحات سیاسی در ایران، سال هاست موضوع مورد مناقشه فعالان و صاحب نظران عرصه سیاست است؛ اما طی چند سال اخیر که مشکلات مختلف در ایران شدت پیداکرده و اعتبار اجتماعی جریان اصلاحات نیز کاسته شده است، دوباره بحث درباره آینده اصلاحات در ایران در بین فعالان سیاسی و صاحبان نظر بالاگرفته است
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، اصلاح طلبان در زمان در دست گرفتن زمام امور و زمانی که به جهت عملکرد ضعیف از مسئولیت کنار گذاشته می شوند رفتارهای دوگانه ای را از خود بروز می دهند. قدرت گرایی صرف در افعال این جریان سیاسی به خوبی دیده می شود ...