جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۳:۳۱Oct 2020 23

جدیدترین‌های «وحدت ملی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
کامیار عابدی با انتقاد از اعطای جایزه موقوفات افشار به محمدرضا باطنی، می گوید، او ضدیتی آشکار با معیارهای ادبی در زبان فارسی دارد. همچنین ایشان درباره موقعیت زبان فارسی در کشور ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جبریل الرجوب دبیرکل کمیته مرکزی جنبش فتح امروز (سه شنبه) اعلام کرد، مصر با میزبانی مذاکرات فلسطینی-فلسطینی موافقت کرده است. الرجوب به رادیو صوت القدس گفت ، گفت وگوها میان فتح و حماس نشأت گرفته از خواست واقعی دو طرف است و وحدت ملی یک گزینه راهبردی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
نواف الاحمد الجابر الصباح امیر کویت گفت همه را به لزوم پایبندی به اصول پایدار ملی که در راس آن ها وحدت ملی قرار دارد،
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۳    
مولوی دهانی با تاکید براین مطلب که مسلمانان یک وظیفه دینی و یک وظیفه ملی دارند، تاکید کرد: مسلمین باید هم وحدت ملی خود را حفظ کنند هم وحدت دینی. همانگونه که مقام معظم رهبری به تمام ادیان، مذاهب و اقوام به صورت مساوی نگاه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور صلح منطقه گفت وگو با فتح را گزینه راهبردی خواند و از برخی فشارهای خارجی برای سنگ اندازی در مسیر وحدت ملی پرده برداشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۶    
عضو مجمع علمای مسلمان لبنان اعلام کرد: تصمیم ممنوعیت فعالیت پرستاران محجبه به وحدت ملی و چهره لبنان آسیب می زند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان : بخش گردشگری با اشتغال زایی بالا می تواند مشکلات را حل کند و ورزش هم موثرترین راه برای وحدت ملی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۳    
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، با اشاره به اثرگذار بودن شعر رسانه ای و مسئولیت شاعران، گفت: شعر می تواند پرچمدار ملی باشد، چنانچه ملتی هویت خود را گم و وحدت ملی را از دست بدهد دچار تفرقه خواهند شد و دشمن به اهداف شوم خود می رسد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدرضا باهنر با بیان اینکه با اصلاح طلبان رقیب هستیم اما خصومتی با یکدیگر نداریم گفت: ناطق نوری برای نامزدی 1400 قانع نشد اگر یک سری اصلاح طلب در درون نظام هستند که با باهنر و امثال باهنر هم مخالف هستند، جرم و جنایت مرتکب نشده اند چون چارچوب نظام ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۵:۵۵    
گروه فرهنگ و هنر بسیج پرس به نقل از دفاع پرس؛ رسول حسنی؛ ایران از دیرباز مهد قومیت های متنوعی بوده که با وجود تفاوت ها و افتراقها به وحدت ملی معتقد بوده و همواره به آن پایبند بوده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد که مسکو از میزبانی نشست رهبران گروه های فلسطینی به منظور تحکیم وحدت ملی و مقابله با توطئه ها برای نابودی مسئله فلسطین استقبال کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دماوندی همچنین با بیان این که مناقشه قره باغ می تواند به وحدت ملی ارمنستان کمک کند، گفت: نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان که حدودا دو سال است به قدرت رسیده و خیلی کارآزموده نیست از این طریق می تواند میزان اعتبار بیشتری را کسب کند و کمتر مورد سوال و انتقاد جناح مقابل قرار گیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴    
سعد حریری، پرحاشیه ترین سیاستمدار تاریخ معاصر لبنان بار دیگر با مواضع خود زلزله ای سیاسی در بیروت به پا کرده است؛ مواضعی که به تعبیر روزنامه الاخبار، برای دوستان و دشمنان حریری به یک اندازه غافلگیر کننده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۰    
یکی از مشخصه های برجسته دوره ترامپ این است که حوادث تروریسم با درخواست های سنتی برای وحدت ملی دنبال نمی شود، بلکه اغلب شکاف حزبی را عمیق تر می کنند
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس و زیاد النخاله دبیرکل جهاد اسلامی تلفنی گفت وگو کردند. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرد پرس به نقل از ناس نیوز، این سازمان در گزارشی نوشت: مقامات اقلیم کردستان بدون داشتن حکم قضایی، دفاتر این شبکه را در شهرهای دهوک و اربیل - تحت کنترل حزب دمکرات – بستند که این امر باعث افزایش نگرانی ها درباره سیاسی بودن این اقدام شده است. ...
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : استاندار قزوین با اشاره به اینکه یکی از عوامل حفظ نظام همین حرکت های کمک مومنانه است، گفت: فرهنگ غنی اسلام فرهنگ رحمت، ارزش ها و دستگیری از مستضعفین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میلاد عظیمی می گوید: منش و کارنامه ایرج افشار اثبات می کند که هم می توان عاشق و خادم فرهنگ بومی و زبان مادری خود بود و هم ایران مدار بود و دل در گرو زبان فارسی و منافع ملی و وحدت ملی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین طی سخنانی به مناسبت 33مین سال تأسیس این جنبش، بر لزوم مقاومت و وحدت ملی برای خنثی کردن توطئه های ضد فلسطینی تأکید کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۶    
یک روزنامه لبنانی فاش کرد که 4 کشور عربی تلاش می کنند تا بر سر راه تفاهمات اخیر بین جنبش های فتح و حماس در استانبول در راستای وحدت ملی و برگزاری انتخابات کارشکنی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تضادهای به وجود آمده از طریق جنگ نرم، همبستگی اجتماعی و وحدت ملی را بر هم می زند و زمینه های بروز بحران و درگیری های داخلی را فراهم می سازد. بنابراین تخریب وحدت ملی یکی از پیامدها و ویژگی های جنگ نرم است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۳    
حوزه/ هیئتی از جنبش آزادیبخش فلسطین "فتح" با هدف تکمیل تلاش ها در جهت پایان جدایی و تحقق وحدت ملی و اجرای انتخابات به دمشق پایتخت سوریه می آید.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۷    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز چندی پیش مطلبی با عنوان وحدت با چه کسانی؟ و بر سر چه چیزی؟ در سایت عصر امروز منتشر گردید که واکنش های خوانندگان را در پی داشت. در همین خصوص یکی دیگر از خوانندگان نیز مطلبی را برای ما ارسال کرده است که در زیر ملاحظه می نمایید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه مواضع حضرت آیت الله العظمی سیستانی ایشان را به سمبل وحدت ملی عراق تبدیل کرده است، خاطر نشان کرد: آیت الله العظمی سیستانی نماد عقلانیت و درایت مرجعیت هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس تأکید کرد، وحدت ملی میان فلسطینی ها توطئه ها و معامله های مشکوک را ناکام می گذارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم پرسپولیس بتواند راهی فینال شود که باعث وحدت ملی و شور اجتماعی خواهد شد. مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم رونمایی از تندیس 5 قهرمان، اظهارداشت: دستاوردهای خوبی در رویدادهای مهم بین المللی مثل جام جهانی 2018 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حماس بر پایبندی نوارغزه به وحدت ملی و حضور فعال در روند همکاری تمامی طیف های فلسطینی به منظور اجرای هرچه بهتر اهداف و نتایج نشست رهبران گروه های فلسطینی که در تاریخ 3 سپتامبر در بیروت برگزار شد، تاکید ورزید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- شورای امنیت سازمان ملل متحد با تاکید بر تعهد قوی خود به حاکمیت، استقلال، تمامیت ارضی و وحدت ملی لیبی، ماموریت این سازمان در این کشور را یکسال دیگر تمدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حماس فلسطین طی بیانیه ای از اقدام دیروز کمیته مرکزی فتح در تصویب توافقات بین این دو جنبش، وحدت ملی را عامل قوی در تحقق اهداف و آرزوهای ملت فلسطین دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۱    
تهران - ایرنا - رادیو بین المللی فرانسه اعلام کرد: " مختار اوآن" که یکشنبه گذشته 27 سپتامبر / 6 مهر به عنوان نخست وزیر جدید مالی منصوب شد دو هدف فوری را دنبال می کند که اولی تشکیل دولت وحدت ملی و دومی لغو تحریم های تصویب شده از سوی جامعه اقتصادی کشورهای غرب آفریقا است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۹    
امیر جدید کویت گفت: کشورمان با تهدیدات خطرناکی مواجه است و می طلبد مردم وحدت خود را حفظ کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح طلب ها چون خود را از قبل بازنده می بینند تنها راه خروج از این وضعیت را یک شورش اجتماعی و بر هم زدن انسجام جامعه کشور و تولید نفرت ملی به جای وحدت ملی می دانند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دفاع مقدس مظلومانه ترین جنگ ایران است، گفت: دفاع مقدس وحدت ملی و قومی را در میان اقوام مختلف رقم زد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده لشکر10 سیدالشهداء(ع) گفت: یکی از دستاوردهای 8 سال دفاع مقدس نمایش وحدت ملی به جهانیان بود.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۸    
کارشناسان بین المللی اتفاق نظر دارند که در مقدمه طرح فرانسه درباره لبنان بر ضرورت تشکیل دولت وحدت ملی تصریح شده است؛ که افراد ذی نفوذ در تشکیل دولت این موضوع را نادیده گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مازندران با هشدار به برهم زنندگان انسجام و وحدت ملی گفت: فرد خاطی که به مردم شریف سمنان توهین کرده بود، به دستگاه قضایی احضار شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، هشت سال دفاع مقدس را یکی از مقاطع فراموش نشدنی و بی نظیر در تاریخ ایران اسلامی خواند و گفت: وزارت راه و شهرسازی از تاثیرگذارترین دستگاه ها در این دوران بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه 8سال دفاع مقدس گنجینه ارزشمندی از فرهنگ ایثار و شهادت است گرامیداشت این هفته ونهادینه شدن فرهنگ دفاع مقدس اقتدار ایران اسلامی را تضمین وتمام توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۶    
وزیر اطلاعات روز گذشته در نشست شورای اداری استان گیلان گفت: بدون ایجاد وحدت ملی، توسعه اقتصادی، رفاه و امنیت ملی تحقق نخواهد یافت. حجت الاسلام والمسلمین یونسی با اشاره به مشارکت گسترده مردم در مقابله با جنگ تحمیلی عراق گفت: اگر اجازه مشارکت به مردم ندهیم، در ایجاد توسعه نیز توفیقی نخواهیم یافت ...
روز شمار و محور برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار محوری ما قوی هستیم اعلام شد. ردیف ایام هفته تاریخ عنوان روزها محور فعالیت روز اول دوشنبه 99/06/31 اقتدار-ولایت مداری-همبستگی ملی ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۸۰ سایت دیگر  
دشمن با جنایت های اقتصادی و تحریم های یکسویه در صدد تضعیف مقاومت ملت ایران است، گفت: قطعاً در پس این فشار ها و تحمل محدودیت ها، گشایش در حوزه اقتصادی نیز رقم خواهد خورد و همانگونه که جنگ تحمیلی ضرورت یک دفاع همه جانبه را برای کشور ایجاب کرد در عرصه اقتصادی نیز می شود با تدبیر و وحدت ملی به شکوفایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۵    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر فارس گفت: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس، ایجاد وحدت ملی بین اقوام و طوایف ایرانی، ارتش، سپاه و بسیج مردمی بود که حس وطن دوستی را در وجود یکایک ملت بزرگ ایران نهادینه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا گفت: وحدت ملی و انسجام ملی دستاورد مردم بعد از سال های دفاع مقدس و برای نیروهای مسلح اقتدار، تثبیت و تضمین این نظام جمهوری اسلامی است.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: دستاوردهای سیاسی و اجتماعی از مهمترین رهاوردهای دفاع مقدس است. بسیج همگانی مردم بیش از هر چیز نشان از وحدت ملی و التزام جمعیِ ایرانیان به حفظ منابع، مرزها و سرمایه های ملی دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام جامکلو بیان کرد:دفاع مقدس با تکیه بر معنویت و شکوفایی استعدادها تحکیم وحدت ملی را به ارمغان آورد.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
شاخص : استاندار قزوین گفت: دفاع مقدس عصاره یک ملت و مظهر عزت و وحدت ملی ما است چراکه از همه اقشار حضور داشتند که ما را به پیروزی رساند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر برقراری گفت: شاه کلید موفقیت کشور دیروز و امروز و آینده وحدت ملی حول محور ولایت فقیه است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه تویسرکان از برگزاری بیش از 70 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد و گفت: فرهنگ دفاع مقدس تنها راه حل مشکلات است. مرتضی سیاهوشی روز گذشته در نشست با اصحاب رسانه هفته دفاع مقدس را یادآور مجاهدت ها و ایثارگری های فرزندان ایران زمین در برابر تجاوز عراق دانست و اظهار ...