شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۱:۳۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وحدت ملی»

شبکه خبر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آمادگی دولت وحدت ملی افغانستان برای فصل جدید جنگ، هم طالبان و هم دولت یکدیگر را به فرار از میز مذاکره و اخلال در روند صلح متهم می کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۵    
ابوالفضل عمویی در گفت وگو با میزان، با بیان این که مشکلات افغانستان راه حل نظامی ندارد، بیان داشت: هیچ گروهی نباید فکر کند که می تواند از طریق فتح نظامی بر افغانستان مسلط شود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان – لیبی پس از تقریبا یک دهه جنگ داخلی و تفرقه، در ماه های اخیر به سمت صلح و آشتی در حرکت است؛ مسیری که وجود چالش ها و مشکلات در آن قابل پیش بینی است. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۲    
شیخ حسن البغدادی، عضو شورای مرکزی حزب الله، بر ضرورت همبستگی اجتماعی و وحدت ملی در لبنان تأکید و نسبت به برنامه جدید آمریکایی در منطقه که معیشت و وحدت ملی شهروندان را هدف قرار داده است، هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۱    
نخست وزیر دولت موقت وحدت ملی لیبی گفت: هیچ نظامی یا مزدور بیگانه در کشور باقی نخواهد ماند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت های ملی و حقوقی فلسطینی از تشکیلات خودگردان فلسطین و دولت خواستند روسای دستگاه های امنیتی را تغییر دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دولت موقت وحدت ملی لیبی گفت: بنده اطلاعی از تفاهم روسیه و ترکیه درباره خروج مزدوران شان از لیبی ندارم اما از چنین توافقی استقبال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی اعلام کرد، از هرگونه تفاهم میان روسیه و ترکیه درمورد خروج نظامیان خود از کشور بی اطلاع است اما از چنین اقدامی استقبال می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۷:۲۸    
مجید تفرشی تاریخدان و آشنا به مسایل بین المللی در گفتگویی با تاکید بر اینکه طالبان وحدت ملی ایران، تشیع و زبان فارسی را هدف گرفته است گفت: هر گونه توافق و تفاهم بین ایران و گروه طالبان ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به تجربه دهه شصت اظهار کرد: در آن سال ها به رغم هشت سال جنگ تحمیلی و مشکلات شدید اقتصادی، انسجام و وحدت ملی و اعتماد مردم به نظام و مسئولان کشور خیلی بالا بود و مردم فاصله و شکافی بین خود، مدیران و مسئولان نظام احساس نمی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان دبیر جبهه وحدت ملی استان همدان گفت: جبهه ملی وابسته به جناحین چپ و راست نیست و آنچه به نفع مردم است و مردم از آن منتفع می شوند، هدف وحدت ملی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن استقبال از ابتکارعمل های ملی که به انجام گفت وگوها فرامی خواند، بر تمایل خود به وحدت ملی برای پایان دادن به اختلافات و دودستگی ها تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان با حضور در گفتگویی با بررسی وضعیت فعلی افغانستان به بیان نقطه نظرات خود درباره فرصت ها و تهدیدهای طالبان برای ایران در صورت به قدرت رسیدن این گروه پرداختند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تماس رئیس جمهور منتخب با فعالان اصلاح طلب اقدام مثبتی است، اما تجربه نشان می دهد اصلاح طلبان راه حل روشنی برای مدیریت کشور، به خصوص در شرایط حاضر ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۰    
آبی احمد گفت: طرح سد النهضه برای مردم اتیوپی فراتر از یک سد صرف است بلکه نماد حاکمیت و وحدت ملی کشور به شمار می رود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۰۹    
حوزه/ نبود دولت ملی تبعات مختلفی در سرنوشت سیاسی و امنیتی یک کشور خواهد داشت؛ ضعف ملت سازی در افغانستان نتیجه نبود دولت ملی در این کشور است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه گفت: ما باید به تشکیل دولت ملی در افغانستان کمک کنیم؛ حمایت تمام عیار از تشکیل دولت وحدت ملی چه با حضور طالبان و چه بدون طالبان می تواند بهترین راهبرد برای جمهوری اسلامی ایران باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی تاکید کرد، دولتش از تونس خواسته تا تمامی اموال توقیف شده لیبی توسط این کشور را آزاد کرده و بازگردادند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۲    
معاون امور جوانان حزب وحدت ملی استان کرمان گفت: اصناف از مصوبات ستاد کرونا تبعیت می کنند اما حمایتی دریافت نمی کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۶    
بسیاری از کارشناسان و دولت های خارجی مانند چین معتقدند که خروج غیر مسئولانه آمریکا از افغانستان می تواند آینده این کشور را به سمت جنگی بی پایان سوق دهد. اما این روند می تواند با مذاکره میان طالبان و شخصیت های سیاسی کابل منجر به تشکیل دولت وحدت ملی شود ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از فلسطین الیوم، یک عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی از جنبش های مقاومت به عنوان سرمایه معنوی و اصلی ملت فلسطین و امت اسلامی یاد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که مرحله فعلی مرحله گفت وگو برای دستیابی به وحدت ملی و تعیین مقاومت به عنوان تنها راه آزادسازی سرزمین فلسطین است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا،” محمدسرور دانش معاون رئیس جمهوری افغانستان روز شنبه در گفت وگویی اظهار کرد طالبان به راه حل سیاسی ،مشکل افغانستان اعتقاد ندارد و تنها راه نجات کشور مقاومت فراگیر مردمی ،تقویت وحدت ملی ،اجماع سیاسی و حمایت از نیروهای امنیتی برای مقابله با طالبان است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در دیدار با مقامات فلسطینی و لبنانی در بیروت تاکید کرد که به تحقق وحدت ملی ادامه داده و از حق بازگشت 7 ملیون آواره فلسطینی به سرزمین خود عقب نمی نشینیم.
تسنیم: رئیس فدراسیون فوتبال به این نکته تأکید کرد که فدراسیون متبوعش زیر بار تعهد پرداخت بدهی سنگین مارک ویلموتس سرمربی پیشین تیم ملی نخواهد رفت. شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بعد از موفقیت تیم ملی فشار روی ما خیلی کم شد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه خبری "فلسطین الیوم" هنیه این سخنان را در جمع دانشمندان، شخصیت های سیاسی و اصحاب رسانه در بیروت بیان کرده است. وی همچنین بار دیگر بر پایندی جنبش حماس به رویکرد ملی اصیل برای آزادسازی جامعه سرزمین های فلسطینی تأکید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شورای ریاستی لیبی از نخست وزیر دولت وحدت ملی این کشور خواست در نشست یکشنبه آتی جهت رایزنی برای تعیین وزیر دفاع حضور یابد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پدرام ،دبیر ائتلاف وحدت ملی در استان اصفهان در خصوص وظایف احزاب، جبهه ها و ائتلاف های مختلف و ستادهای انتخاباتی متشکله در کشور گفت؛ نقشه راه و مسیر در بیانیه گام دوم تبین شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام دکتر علیرضا احمدی گفت: دولت بعدی دولت اعتدال نیست بلکه دولت وحدت ملی است که با تنظیم یک حکومت مردمی صرفاً برای مردم تشکیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۹    
نخست وزیر دولت موقت وحدت ملی لیبی در راس یک هیئت بلندپایه از مقامات این کشور برای نخستین بار وارد مغرب شد تا با دولتمردان رباط به گفت وگو بنشیند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه درباره اوضاع افغانستان گفت: با طرف های مختلف افغانستانی در حال گفت وگو هستیم و معتقدیم حفظ تمامیت ارضی و وحدت ملی و رعایت حقوق اقلیت ها و دستاوردهایی که ملت افغانستان در دو دهه گذشته به سختی به دست آورده و گفت وگوهای اصیل بین الافغانی تنها راه حلی است که برای افغانستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی پس از دیدار با وزیر خارجه مراکش، راه اندازی اتحادیه کشورهای عربی آفریقایی و حل تمامی مشکلات و چالش های پیش روی آن را خواستار شد ...
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
برنا نوشت: عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: رئیس جمهور منتخب می تواند از وزرای قبلی و افراد کارآمد پیشین استفاده کند حتما لازم نیست نیروهای جدید و بی تجربه بر سر کار باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- عضو ارشد دفتر سیاسی جنبش حماس گفت که مقاومت به هیچ وجه تشکیل دولت وحدت ملی یا مجلس قانونگذاری بدون انتخابات را نمی پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که این جنبش تشکیل دولت وحدت ملی بدون برگزاری انتخابات را نمی پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت وحدت ملی لیبی امروز (یکشنبه) عازم رباط شده است و این نخستین سفر وی از زمان انتصابش در این پست در ماه فوریه گذشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه با تاکید بر اینکه کشورش دولت موقت وحدت ملی لیبی را به طور کامل به رسمیت می شناسد، گفت: آمریکا به شدت مخالف اقدامات یک جانبه نیروهای وابسته به خلیفه حفتر است.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۸:۲۸    
7 سال پس از حمله داعش به عراق و تشکیل حشدالشعبی (بسیج مردمی عراق) اکنون این سازمان نوپا به نمادی از وحدت ملی و تکیه گاهی محکم برای تامین امنیت عراقی ها مبدل شده است. نخستین رژه رسمی حشدالشعبی از زمان شکل گیری آن با عنوان عیدالحشد دیروز در حالی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۶    
نخست وزیر دولت موقت وحدت ملی لیبی از پایبند بودن تمام بازیگران محلی و بین المللی تحولات کشورش به نتایج نشست برلین 2 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۸    
تهران - ایرنا - نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تاکید کرد که جنبش حماس به وحدت ملی و گزینه مقاومت ملی فراگیر پایبند است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه نبرد شمشیر قدس را نشان دهنده قدرت و صلابت مقاومت و ضعف و ناتوانی دشمن صهیونیست دانست و گفت: آنان که در نبرد شمشیر قدس پیروز شدند، قادر هستند وحدت ملی را هم محقق کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت وحدت ملی موقت لیبی بر اهمیت برگزاری انتخابات سراسری در این کشور در موعد مقرر خود یعنی 24 دسامبر آینده تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری کنفرانس برلین 2، وزیران خارجه آمریکا و آلمان بر لزوم خروج نیروهای خارجی از لیبی و برقراری آتش بس تاکید کردند. همچنین نخست وزیر دولت وحدت ملی موقت لیبی امروز چهارشنبه با وزیر خارجه ترکیه هماهنگی مواضع در جریان کنفرانس برلین2 درباره لیبی را بررسی کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با تأکید بر ضرورت هوشیاری در برابر توطئه تفرقه دشمن پس از انتخابات، گفت: وحدت ملی و سرمایه اجتماعی تضمین کننده امنیت کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائتلاف وحدت ملی با اشاره به لزوم بهره مندی از دیپلماسی اقتصادی برای توسعه روابط تجاری با کشورها گفت: باید ساختار وزارت خارجه تغییر و 5 معاونت اقتصادی در این وزارتخانه تشکیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن تبریک انتخاب حجت الاسلام و المسلمین رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حضور مردم در انتخابات 28 خردادماه وحدت و انسجام ملی را نشان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۳    
معاون امور جوانان حزب ائتلاف وحدت ملی استان کرمان گفت: دولت سید ابراهیم رئیسی با شعار دولت انقلابی و جوان منتخب مردم واقع شد و مردم انتظار دارند برای فرزندان و جوانانشان اتفاقات خوب در حوزه اشتغال، ازدواج، معیشت زندگی، مسکن و مدیریت و اداره کشور بیفتد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور منتخب گفت: پیام حضور مردم در انتخابات 28 خرداد ، پیام وحدت و انسجام ملی و ضرورت تغییر در وضعیت و شرایط اقتصادی و زندگی آنها بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵    
عبدالفتاح السیسی در دیدار با نجلان منقوش وزیر امور خارجه لیبی بر حمایت قاهره از شورای ریاستی و دولت وحدت ملی در لیبی در مرحله انتقالی تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۷    
مدیرمسئول روزنامه آرمان ملی گفت: از دولت و کابینه آیت الله رئیسی انتظار می رود که دولت سیزدهم برایندی از جامعه ایران باشد و بتواند همان چیزی که خیلی ها در بیان و تحلیل ها می آورند در عمل با آن روبروشویم و آن دولت وحدت ملی باشد.