سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۱۵May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلبریتی»

انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برخی از ستارگانی که آن ها را با فعالیت هایشان در دنیای سرگرمی می شناسیم تصمیم گرفتند خود را در عالم سیاست نیز محک بزنند. اما برخی چهره های سیاسی هم هستند که نمی دانستیم پیش از سیاستمدار شدن در دنیای سرگرمی فعالیت داشتند ...
سلام نو / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
استوری انتقادی علی کریمی از باز شدن درب هواپیما در حین پرواز باعث شد که مجریان تلویزیون با این استوری واکنش نشان دهند.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۸    
همه خانم ها بارها و بارها موهای خود را به شکل دم اسبی بسته اند و این مدل یکی از رایج ترین مدل های مو است که با کمی تغییر مجلسی تر و زیباتر شده و مناسب مراسم و مهمانی ها است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
چند روز اخیر ویدئویی از محمد رضا گلزار منتشر شد که برای افتتاح یک مرکز خدمات تلفن همراه، به بازار موبایل ایران رفته و شاهد استقبال سیل طرفدارانش در ورودی این مجموعه بودیم، همان گونه که قبلتر هم چند ویدئو به همین شکل مثلا در مراسم پخش نذری و ... از او دیده بودیم. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آرایش سیاسی، رسانه ای و فرهنگی دشمن نشان از طرح ریزی حساب شده علیه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، لذا با تصویب قانونی جامع باید مانع از تحرک پیاده نظام دشمن در عرصه های فرهنگی و رسانه ای شویم. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵    
یک کلینیک دندانپزشکی در شمال تهران که توسط یک فرد معلوم الحال اداره می شود به پاتوق افراد مسئله دار، سلبریتی ها و برخی چهره های مشکوک تبدیل شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
از فرش قرمز گرفته تا شبکه های اجتماعی، ما مدام در محاصره ی تصاویر ستاره های محبوبمان هستیم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ پورسید در نشست خبری با محوریت لایحه عفاف و حجاب بیان کرد: در لایحه عفاف و حجاب بین مردم عادی و چهره های شاخص تفاوت وجود دارد و چهره ها با جریمه مشدد (تشدید شده) و محرومیت های اجتماعی روبرو خواهند شد. در این لایحه به ماده 23 قانون مجازات اسلامی ارجاع داده شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۰    
یک فعال فرهنگی درباره نقش برخی از سفارتخانه ها در تحریک سلبریتی ها به انجام اقدامات ضدصحبت کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فیلم صحبت های تند مریلا زارعی علیه سلبریتی ها که در اینستاگرام منتشر شده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرنای ساریکایا بازیگر مشهور سینما ترکیه برای انتخابات ریاست جمهوری به پای صندوق رأی گیری رفت. ساریکایا برای اینکه شناخته نشود، کلاه، عینک و هدست بزرگی به سر داشت! وقت صبح – حضور پررنگ تر مردم ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری در دور دوم احساس میشود. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مردان مشهور زیادی پدر شدن را تجربه کرده اند. اما برخی ستاره های مرد نه تنها در کار خود به جایگاه بالایی رسیده اند، بلکه خانواده ی بزرگی نیز با فرزندان فراوان ساخته اند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: برخی از فیلم هایی که در شبکه های خانگی پخش می شود سراسر تبلیغ دخانیات است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۲    
پیش از برگزاری مراسم و اعلام برندگان شاهد حضور بسیاری از هنرمندان بر روی فرش قرمز اختتامیه این مراسم بودیم. در طی این جشنواره و فرش قرمز های مختلفش، بسیاری از سلبریتی ها را با لباس هایی نه چندان جالب و استایل های نامناسب دیدیم. ...
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه درباره لایحه عفاف و حجاب گفت: تهیه این لایحه قضایی با توافق سران قوا به قوه قضاییه سپرده شد و این لایحه توجه به جرم انگاری دارد و درحالی است که در موضوع عفاف و حجاب باید جنبه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی نیز مورد توجه قرار گیرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۴    
با توجه به وضعیت رسانه ای کشور و موضع گیری هماهنگ سلبریتی ها درحوادث گوناگون می توان گفت شبکه سازی رسانه ای در ایران به گونه ای طراحی شده تا درجهت اهداف استعماری باشد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: در لایحه بین مردم عادی و چهره های شاخص تفاوت وجود دارد و چهره ها با جریمه مشدد و محرومیت های اجتماعی روبرو خواهند شد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه توضیحاتی را پیرامون لایحه عفاف و حجاب قوه قضاییه ارایه داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۷    
پورسید گفت: طی جلسه ای با سران سه قوه موضوع مطرح و توافقی صورت گرفت مبنی بر اینکه قوه قضاییه لایحه قضایی در این زمینه تهیه و ارائه کند. در همین جلسه هم توافق شد تفاوتی بین تخلف و جرم قائل شویم. در لایحه بین مردم عادی و چهره های شاخص تفاوت وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تهیه کننده برنامه خوش نمک درباره ویژگی های این برنامه تازه در شبکه نسیم، فضای مردانه ترکیب شرکت کننده های آن و فرایند انتخاب مجری توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه با بیان اینکه رویکرد کلی لایحه عفاف و حجاب تفکیک تخلف از جرم است، گفت: محرومیت از کار حرفه ای در صورت کشف حجاب سلبریتی ها در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضائیه درخصوص مجازات چهره ها پیرامون کشف حجاب گفت: مجازات این افراد در صورت تکرار تنها جریمه نقدی نیست؛ بلکه هم جریمه این افراد تشدید و هم محرومیت از فعالیت حرفه ای اعمال می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
از همین منظر نگاهی می کنیم به جریانی که برادران لیلا در سال گذشته کلید و در ادامه آن منجر به ناآرامی در کشور شد و فیلم های امسال هم در جهت تقویت این جریان منحوس امسال در کن جولان می دهند. ...
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وقتی دوباره فیلم های قدیمی را مرور می کنیم، پذیرش تاثیری که گذر زمان بر چهره بازیگران محبوب دهه های 80 و 90 میلادی گذاشته، سخت است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها و مطالعات نشان می دهد که حدود 38 درصد مردان و 4 درصد زنان در منطقه مدیترانه شرقی دخانیات مصرف می کنند و در برخی از کشورها 57 درصد مردان و 29 درصد زنان، مصرف کننده دخانیات هستند.
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در طول سالیان ستاره های مشهور زیادی اعتراف کرده اند که برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام خود از روش های غیرعادی و بسیار عجیبی استفاده می کنند. از خوردن خاک رس یا یک استکان سرکه سیب هر روز صبح گرفته تا مصرف گوشت خام و روزه گرفتن 18 ساعته ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سیگار و سایر مواد دخانی، عامل مستقیم و غیرمستقیم ابتلا به انواع سرطان ها و بیماری های مرگبار هستند؛ اما چرا همچنان شاهد سیر صعودی مصرف سیگار و قلیان در جامعه هستیم .
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای اسم پسر ریحانا را می دانید؟ در ادامه می خوانید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مقوله هنر در جهان بعضا می تواند با شهرت فعال آن حوزه همراه باشد؛ به خصوص در حوزه هایی که با اجرای زنده و تصویر همراه است. زمانی که شهرت به دست بیاید، به دنبال آن پول نیز می آید، قدرت هم می آید ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
فخر روحانی استاد حوزه علمیه خواهران؛گفت: نباید باور داشت که غالب جامعه ما را افراد بدحجاب یا بی حجاب تشکیل داده اند. ممکن است ما دچار یک تحلیل اشتباه مبنی بر غالب بودن افراد بی حجاب بر افراد با حجاب شویم. اما لازم است بپذیریم که برهنگی به دلیل سکوت نهادهای فرهنگی ما در حال تبدیل به یک فرهنگ است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
میثم مطیعی با بیان اینکه یکی از عناصر سلوک فردی هر مداح، تواضع است، تصریح کرد: حسادت، میل به شهرت، ریا و ... باید در مداحی کنار گذاشته شود تا نفس کشش پیدا کند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲    
نظرتان درباره تلاش صداوسیما برای عبور از سلبریتی زدگی در تولید برنامه ها چیست؟ ابتدا بگویم من با به کارگیری لفظ سلبریتی برای خیلی از این افراد مشکل دارم ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در گزارش پیشرو واکنش های انتقادی شبکه های اجتماعی نسبت به ازدحام هواداران محمدرضا گلزار در مراسم افتتاحیه مرکز خدمات تلفن همراه را میخوانید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۹    
استاندارد دوگانه سلبریتی ها در برابر وقایع مختلف اجتماعی و سیاسی دیگر چیزی نیست که نیازی به اثبات داشته باشد، اگر پیش از این خود آنها هم سعی در پنهان کردن این موضوع می کردند حالا ماجرا عیان تر از آن است که بخواهیم استدلالی بر سر این ادعا رو کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
تهیه کننده ویژه برنامه نشان ارادت از ساخت فصل ششم این برنامه تلویزیونی برای پخش در محرم و صفر امسال خبر داد. این برنامه ساز اعلام کرد که در سری جدید برای پرهیز از تکرار فصل های گذشته، از حضور سلبریتی ها به چهره های مردمی رسیدیم.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: سکوت سلبریتی ها دربرابر شهادت مرزبانان ایرانی و فریادشان برای اعدام نکردن سه تروریست خانه اصفهان نشانگر خیانت و وطن فروشی آن هاست و دیگر قوه قضاییه نباید مماشات کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جریان سیاسی که نام انحصاری انقلابی را برای خود برگزیده در تلاش است تا سلبریتی های اختصاصی خودش را داشته باشد. چهره هایی که نه مانند هنرمندان و ورزشکاران معمولی، کاملا تحت تسلط و در اختیار او نباشند ...
عقیق   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت ضمن انتقاد از سکوت سلبریتی ها و برخی از تریبون داران در قبال شهادت مظلومانه 5 تن از مرزبانان کشور، تصریح کرد: تربیت یافتگان مکتب فاطمه معصومه سلام الله علیها، با توکل بر خدا، در مقابل گردبادها و تندبادها و در مواجهه با تطمیع ها ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر جولیان دی سیلوا، جراح پلاستیک چهره مشهور، با استفاده از نسبت طلایی، 10 مرد خوش تیپ و جذاب را از میان سلبریتی ها پیدا کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
آیا تا به حال فکر کرده اید که سلبریتی های مورد علاقه تان بدون آرایش چه شکلی هستند؟ در این مقاله عکس هایی از چهره های مشهور را بدون هیچ گونه میکاپی مشاهده خواهید کرد .
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ستاره های هالیوود بارها در فیلم ها در نقش قهرمان تماشاگران را به وجد آورده اند. اما بعضی از آن ها ثابت کرده اند که در زندگی واقعی هم می توانند قهرمان باشند و برای نجات دیگران دست به کار شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص برخورد با رفتار برخی سلبریتی ها گفت: پیش بینی هایی در این زمینه داشتیم که بر اساس آن اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد که البته نمی توانم فعلا جزئیات آن را بیان کنم.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ویدئویی از رقص خنده دار بهرام افشاری در فیلم فسیل در فضای مجازی وایرال شد.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چند روزی می شود که فضای مجازی پر شده از اخبار و پست هایی مرتبط با نامی که ریانا، خواننده مشهور آمریکایی، روی فرزند اولش گذاشته.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در این مقاله سراغ سلبریتی ها مردی رفتیم که بیخیال کت و شلوار و تاکسیدو شدند و در لباس پوشیدن دست به نوآوری زدند.
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، یکی از کاربران فضای مجازی با انتشار ویدئویی از صحبت های خاندوزی، وزیر اقتصاد در صفحه توئیتر خود نوشت: یادمون نرفته زمان روحانی مجوز آسون فقط برای سلبریتی ها بود! فقط 4 هزار مجوز کسب و کار توی یک روز صادر شده! ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ستاره های هالیوود بیشتر با فعالیت هایشان در عرصه های بازیگری، خوانندگی یا مدلینگ شناخته می شوند. به همین دلیل کمتر کسی می داند که بسیاری از آن ها تحصیلات دانشگاهی هم دارند، گرچه برخی از آن ها برای تمرکز بر کار در عرصه سرگرمی مجبور به رها کردن دانشگاه شدند. یارا شهیدی ...