دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۰۶Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردرگمی»

نمایندگان مجلس شورای در مصوبه ای با افزایش بهای برق صنایع فولادی، واحدهای پالایشگاهی و پتروشیمی موافقت کردند.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
بایدن اکثر توجه خود را به دو کشور خاورمیانه و شمال آفریقا معطوف کرده که در زمان اوباما چنین جایگاه محکمی نداشتند: روسیه و ترکیه.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – در روزهای پایانی سال توزیع نامناسب، خروج غیرقانونی مرغ زنده و وجود دلالان و واسطه ها موجب آشفتگی بازار مرغ، ایجاد صف های طولانی و سردرگمی مردم استان شده است.
مربی پیشین تیم ملی ابراز امیدواری کرد که فوتبال ایران با شناخت رئیس جدید خود رنگ آرامش را ببیند و شاهد تحول در همه عرصه ها باشیم.
بازتاب   ۹ ساعت پیش    
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی که قرار بود زمینه ساز تسهیل در ارائه خدمات درمانی باشد، حالا با گذشت 10 روز از اجرای آن، بیش از همه موجب سردرگمی بیمه شدگان تأمین اجتماعی شده است؛ رویدادی غیر قابل قبول که علاوه بر سردرگمی ...
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عکس نوشته های قم فردا این بار به ورود کرونای انگلیسی به قم و سردرگمی مردم در مرکزدرمانی و داروخانه ها با حذف دفترچه تامین اجتماعی اختصاص یافته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است، اما این طرح باعث سردرگمی مردم شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
خانه نصیرالدوله، در گیر و دار دادگاه و وزارت میراث فرهنگی هر روز سست تر می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سامانه آموزشیار که به عنوان سامانه جامع آموزشی دانشجویان دانشگاه آزاد طراحی شده با بیش از 53 مشکل فنی دانشجویان را دچار سردرگمی کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه خراسان نوشت: بعد از سال ها بالاخره قرار بر حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی از اول اسفند شد. قراری که به نظر می رسد به دلیل فراهم نبودن زیر ساخت ها و اجرای عجولانه، در همین ابتدا با مشکلاتی همراه بوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۵    
وضعیت ابوالفضل رزاق پور بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال ماشین سازی، در نقل و انتقالات زمستانی مشخص نیست.
ثمره نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پویا مهرابی که پس از درگذشت مسعود مهرابی، صاحب امتیاز مجله سینمایی فیلم شد، به دنبال اختلافات مطرح شده میان هوشنگ گلمکانی و عباس یاری، سردبیر و دبیر تحریریه این نشریه سینمایی، اعلام کرد که این اختلافات ریشه قدیمی دارد و مربوط به ماه های اخیر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
از طرفی شرایط مسافرت در نوروز 1400 اعلام می شود و از طرف دیگر زمزمه هایی مبنی بر ممنوعیت مسافرت های نوروزی به گوش می رسد. سردرگمی ای که درنهایت چه مادی و چه معنوی، دودش به چشم مردم می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
استان کرمان بهشت معادن کشور نام دارد، اما دغدغه های زیست محیطی و آلودگی آب ناشی از معادن از جمله معادن گوغر و قنات مروان در شهرستان بافت موضوعی است که مدت هاست جزو مطالبه و دغدغه اصلی کشاورزان و دامداران این منطقه شده است.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۴۳ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است اما این طرح باعث سردرگمی مردم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
طرح حذف دفترچه بیمه تأمین اجتماعی طی یک هفته گذشته در مراکز درمانی آغاز شده است اما این طرح باعث سردرگمی مردم شده است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
احساسات طاقت فرسا مانند ترس، ناامیدی، ناتوانی، سردرگمی و افسردگی از جمله عوامل پدید آورنده تفکر خودکشی است.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرونا و تعطیلی بسیاری از کسب و کارها در اسفند ماه سال گذشته، اصناف خلخال را دچار سردرگمی و بلا تکلیفی کرده و بی اطلاعی از تعطیلی و یا عدم تعطیلی بازار عید امسال، علت اصلی این بلا تکلیفی است ...
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۹    
حرکت های بزرگ بازارسرمایه که توسط رویدادهای خبری ایجاد می شوند، غالبا متناسب با متغیرهای بنیادی اقتصاد نیستند و اخبار مثبت و منفی گاهی اوقات می تواند موجب سردرگمی سرمایه گذاران شود و روند هیجانی ایجاد کند. خبر و اثر آن در بازار سرمایه موضوع این قسمت از بورس تاک است.
وقت صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معامله گران دلار تلاش کنند که قیمت را به بالای محدوده 25 هزار و 200 تومان ببرند. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، بازار آماده می شود که یکبار دیگر به مرز 26 هزار تومانی حمله می کند. به طور قطع اگر مرز 25 هزار تومانی از دست برود، نوسان گیران بار دیگر به سوی محدوده 24 هزار و 500 تومانی حرکت خواهند کرد. ...
اقتصاد ایران: نایب رئیس انجمن داروسازان ایران ضمن تشریح چالش های اجرای ناقص طرح نسخه نویسی الکترونیک، اعلام کرد که بر اساس دستورالعمل نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی باید در مطب پزشک انجام شود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۵    
هماوردی مردم ایران با شش قدرت بزرگ جهانی درروند پرونده هسته ای که با زمان تحقق ضرب الاجل ایران به اوج خود رسیده است، در شرایطی که گردانندگان حال و گذشته کاخ سفید به شکست فشار حداکثری امریکا علیه مردم ایران اذعان کرده و در ادامه مواجهه با مردم ایران دچار سردرگمی و استیصال شده اند ...
اقتصاد آنلاین / سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: عدم پذیرش بیماران در مراکز درمانی و بیمارستان های طرف قرارداد تامین اجتماعی تخلف محسوب شده و مراکز بهداشت ودرمان موظف به پذیرش بیمار با کارت ملی هستند.
598   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رسانه ها باید به این مهم توجه داشته باشند که انتقال یک نگاه جامع در موضوعات مهمی مانند باغ پرندگان به عنوان یک موضوع مهم شهری می تواند برای افکار عمومی مفید و مؤثر باشد و از سردرگمی ها بکاهد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۲    
قیمت خودروها برخلاف اعلام مسئولان در آخرین ماه پایان سال رو به افزایش است و به دلیل کاهش توان خرید مردم، بازار خودرو همچنان در رکود به سر می برد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
آن طور که فاش شده سربازان نیروی ویژه آلمانی در یک ماموریت آموزشی در آمریکا تقریبا موجب یک جنجال دیپلماتیک در اوایل ماه جاری میلادی شدند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : در حالی که دربار سلطنتی عربستان سعودی این روزها با اعلام سیاست های جدید آمریکا از سوی بایدن در مورد جنگ یمن و پرونده قتل جمال خاشقچی به شدت آشفته و نابسامان است، با این حال سعودی ها تصمیم گرفته اند که در این روزهای پرهیاهو میزبان مقامات عراقی باشند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۲۰    
آزمون زبان وزارت علوم (MSRT) برای سومین بار از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا لغو شده و این قضیه سردرگمی و ضرر بسیاری از دانشجویان را به همراه داشته است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - همانند دیگر بازارها، بازار خودرو نیز در ایام پایانی سال می بایست با جنب و جوش و افزایش استقبال از خرید و فروش همراه باشد اما به گفته فعالان بازار امسال بازار خودرو هیچ شباهتی با سالهای گذشته نخواهد داشت و کسادی میهمان نوروزی بازار خودرو خواهد بود ...
گام خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گام خبر: این روز ها سامانه جدید دانشگاه آزاد اسلامی با اقدام تامل برانگیز خود باعث گلایه دانشجویان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تعلل و سردرگمی مسئولان اقتصادی استان کرمانشاه باعث شده که خام فروشی قیر طبیعی ادامه پیدا کند، این در حالی است که چندی پیش و برای اولین بار در جهان یک جوان کرمانشاهی توانسته بود از قیر، فلزات سنگین استخراج کند، کشفی که پایان خام فروشی قیر طبیعی است ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : پرونده یک قتل پس از 42 سال سردرگمی به سرانجام رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: تعدد بیش از حد تشکل ها بدون تعیین چارچوب قانونی، علاوه بر جامعه عشایری می تواند باعث ایجاد مشکلات و چندگانگی در جوامع دیگر بخش های کشاورزی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- اجرای طرح حذف دفترچه های کاغذی طرح بزرگی از سوی سازمان تأمین اجتماعی است اما گویا پاره ای از مشکلات موجب سردرگمی بیمه شدگان و خانواده هایشان شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
بحث وام سهام عدالت برای دارندگان سهام عدالت، مدت هاست که بر سر زبان ها می چرخد و امیدی را در دل ها برای بسیاری از افراد روشن کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : از این هفته، طرح توقف صدور دفترچه های تامین اجتماعی و جایگزینی نسخه های کاغذی با نسخه های الکترونیک در حالی آغاز شد که به دلیل آماده نبودن برخی زیرساخت ها، مقاومت در پذیرش نسخه دیجیتال و ضعیف بودن اطلاع رسانی همگانی درباره جزئیات این طرح ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – دولت انگلیس بار دیگر هدف گذاری تکمیل واکسیناسیون سراسری در این کشور را تغییر داد و چند ماهی به جلو کشاند، اما اعلام کرد که این مساله به سرعت رفع محدودیت های کرونایی و خلاصی از قرنطینه ارتباطی ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۶    
در این مقاله قصد داریم تا با ارائه 10 نکته ی مهم در خرید آیفون تصویری هرگونه سردرگمی را از ذهن مخاطب دور کنیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سکه در سردرگمی ناشی از فشار های سیاسی بر سر دلار به کانال 11 میلیون و 520 هزارتومان بازگشت تا کانال مهم حمایتی خود را حفظ کند. قیمت طلا تا پیش از امروز 3 اسفند چقدر بود؟
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خراسان: 10 سال پس از شروع اختلاف جنجالی پلیس و سازمان ثبت اسناد کشور بر سر انتقال خودرو با برگ سبز یا سند دفاتر رسمی، حالا دولت وارد ماجرا شده است تا شاید با حل این اختلاف، هم وقت مردم برای تنظیم دو سند در یک معامله تلف نشود و هم هزینه مضاعف این کار از روی دوش خریدار و فروشنده خودرو برداشته شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۰    
ما چک لیستی از کارهای لازم برای هر قسمت آماده کرده ایم که به شما کمک می کند تا بدون سردرگمی بتوانید به کارهای خود رسیدگی کنید.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
قصه تکراری گرانی، تراژادی تلخی است که امسال با کرونا دست به دست هم داده اند تا شیرینی عید را بر کام هموطنان تلخ تر کنند. این در حالی است که بنا به گفته عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، بخشی از مشکلات به بی سروسامانی تکالیف بین وزارت جهاد و وزارت صمت و بخشی هم به افزایش هزینه های تولید مربوط می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: به گواه جدول، استقلال هنوز هم یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر به شمار می رود اما بازتاب آن چه از کمیته فنی به بیرون انتشار پیدا می کند، نشان می دهد که بین این تیم و قهرمانی فاصله ای بعید وجود دارد. فکری با این قطعه های اشتباه، شانسی برای کامل کردن پازلش در استقلال ندارد ...
برترین ها / فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: بازار معاملات مسکن پاییز و زمستان امسال دو فاز متفاوت را تجربه کرد. در فاز اول که به دنبال صفر شدن تورم ماهانه مسکن در آبان آغاز شد و در آذر با تورم منفی ماهانه و افت قیمت ها در بازار معاملات خرید و فروش واحدهای مسکونی در شهر تهران ادامه یافت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۷    
سیدسجاد موسوی : اولین شیرهایی که به وسیله انسان اختراع شد، همان چیزی است که اکنون به عنوان آب بند یا دریچه می شناسیم. دریچه ای که با گذاشتن یا برداشتن آن در مسیر آب، جریان را بسته، باز یا نیمه باز می گذارند ...
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۵    
مردم سی سخت از مشکلات بعد از زلزله، از صف های طولانی کمک ها و سردرگمی ها میگویند
روند بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
روند بازارهای ایران در آخرین هفته بهمن ماه در شرایط خاصی قرار گرفتند. بسیاری از معامله گران معتقدند خاص بودن این شرایط به سردرگمی بازار ارز در روزهای پایانی بهمن ماه باز می گردد. ...
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۸    
حجت الاسلام سالاری گفت:داشتن سواد رسانه ای در جامعه امروزی بسیار مهم است و باید در جنگ رسانه ای امروز، سخن هر تحلیلگری را به رسمیت نشناسیم و اگر دوچاره سردرگمی شدیم به سخنان رهبر معظم انقلاب گوش کنیم که نقشه راه است.