سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۱:۱۱Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاملات بازار»

رویداد 24   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات بازار سرمایه با رشد 16 هزار و 690 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 375 هزار و 538 واحد ایستاد.
دانا   ۹ ساعت پیش    
شاخص بورس تهران با روند صعودی و رشد 16 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 375 هزار واحد قرار گرفت. ارزش معاملات هم به بیش از 14 هزار میلیارد تومان رسید.
همایون دارابی، کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که برآیند تغییرات در بورس پس از مشخص شدن نتیجه انتخابات در آمریکا مثبت بوده است و این فضا انتظارات سوددهی بازارهای موازی مرتبط با شرایط بین المللی مانند بازار ارز و طلا را تعدیل کرده است.
کاماپرس   ۱۰ ساعت پیش    
در حالی که نرخ دلار امروز دوشنبه سوم آذرماه 1399 بدون تغییر بود سکه 100 هزار تومان دیگر در کانال 11 میلیون بالا رفت. به گزارش کاماپرس، معاملات بازار طلا و سکه این روزها رونق چندانی ندارد و معامله گران بازار به اندک خرید و فروش انجام شده در بازار دلخوش می کنند. ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۰    
امروز دوشنبه در بازار قیمت فروش سکه امامی به 11 میلیون و 750 هزار تومان رسید و سکه بهار آزادی با نرخ 10 میلیون و 900 هزار تومان فروخته شد. همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب با قیمت شش میلیون و 190 هزار تومان و چهار میلیون و 200 هزار تومان به فروش رسیدند و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 129 ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با رشد 25 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 383واحد قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۴    
اقتصادنیوز : شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با رشد 25 هزار واحدی در ارتفاع یک میلیون و 383واحد قرار گرفت.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد در مرحله پیش گشایش بورس امروز عرضه و تقاضا به نوعی تعادل نسبی دارند و با شرو معاملات بازار سهام عرضه بیشتر شود.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز (یکشنبه دوم آذرماه) در معاملات بازار آزاد ثابت ماند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸    
شاخص بورس در پایان معاملات امروز با 7686 واحدی عقب گرد به ارتفاع یک میلیون و 358 هزار واحد رسید و ارزش معاملات بازار سهام هم به بیش از 21 هزار میلیارد تومان رسید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران امروز در ارتفاع یک میلیون و 355 هزار واحد قرار گرفته و ارزش معاملات بازار به حدود 7 هزار میلیارد تومان رسیده است. یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که اکنون بهترین زمان برای ورود سرمایه به بازار بورس و خرید سهام است.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عرضه در بازار سهام امروز باعث ریزش شاخص کل شد، اما آیا در ادامه معاملات بازار سهام صف های فروش جمع می شوند؟
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۰    
امروز یکشنبه نرخ فروش سکه امامی (طرح جدید) به 12 میلیون تومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت 11 میلیون و 180 هزار تومان به فروش رسید. همچنین نیم سکه و ربع سکه در معاملات ابتدایی امروز با به ترتیب با قیمت شش میلیون و 280 هزار تومان و چهار میلیون و 250 هزار تومان فروخته شدند و هر گرم طلای 18 عیار یک ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- در معاملات ابتدایی امروز در بازار آزاد نرخ فروش دلار به 26 هزار تومان رسید و نرخ خرید دلار هم به کانال 25 هزار تومان رسید و 25 هزار و 900 تومان قیمت خورد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۶    
بااین حال درصورتی که شاهد برخی خبر های حاشیه ای از مجلس نباشیم به نظر می رسد که به تدریج شاهد بهبود روند معاملات بازار در ساعات میانی و پایانی بازار باشیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۰    
یک کارشناس بازار سرمایه درباره روند دیروز معاملات بازار سرمایه توضیحاتی داد و گفت: پس از سودآوری اغلب سهم ها در هفته گذشته، خروج سهامداران از بازار برای به دست آوردن نقدینگی طبیعی است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان بر این باورند که فضای معاملات بازار سرمایه متاثر از عوامل کلان اقتصادی است.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی، امروز شنبه یکم آذرماه 99 در معاملات بازار آزاد تهران به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ارزش معاملات بازار امروز بورس و فرابورس با افزایشی خیره کننده به نزدیکی 24 هزار میلیارد تومان قرار گرفت و حجم معاملات دو بازار نیز بیش از 24 میلیارد سهم بود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در جریان معاملات روز جاری با 21 هزار و 235 واحد رشد در ارتفاع یک میلیون و 366 هزار واحد قرار گرفت؛ ارزش معاملات بازار سرمایه هم به حدود 24 هزار میلیارد تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۲    
در معاملات صبح جمعه قیمت طلا روند افزایشی آغاز کرد. تحلیل گران روند صعودی معاملات بازار طلا را ناشی از مصاحبه استیو منوچین وزیر خزانه داری آمریکا با شبکه خبری CNBC می دانند ...
ربیع   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مهر، در جریان معاملات امروز شنبه یکم آذرماه 1399 بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل روندی نزولی داشت و یک میلیون و 374 هزار واحد نیز رسید. البته این روند در ساعات پایانی کمی نزولی شد و در نهایت شاخص روی عدد یک میلیون و 366 هزار واحد ایستاد.
اقتصاد ایران: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی، امروز شنبه یکم آذرماه 99 در معاملات بازار آزاد تهران به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۲    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی، امروز شنبه یکم آذرماه 99 در معاملات بازار آزاد تهران به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۹    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی، امروز شنبه یکم آذرماه 99 در معاملات بازار آزاد تهران به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی، امروز شنبه یکم آذرماه 99 در معاملات بازار آزاد تهران به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۷    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی، امروز شنبه یکم آذرماه 99 در معاملات بازار آزاد تهران به 12 میلیون و 100 هزار تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بازار ارز هفته جدید و آذرماه را با چندصد تومان افزایش قیمت در ساعات اول معاملات بازار رسمی و بازار آزاد آغاز کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نرخ فروش سکه طرح جدید صبح امروز به 11 میلیون و 850 هزار تومان رسید و سکه بهار آزادی با قیمت 11 ملیون تومان فروخته شد. نیم سکه و ربع سکه هم به ترتیب با قیمت شش میلیون و 300 هزارتومان و چهار میلیون و 300 هزارتومان فروخته شدند و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 111 هزارتومان قیمت خورد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مقایسه آمار های 8 ماه امسال با پارسال اعداد عجیب و غریبی را نشان می دهد. این آمار بیانگر آن است که به طور میانگین ارزش کل معاملات بازار سرمایه با رشد بی سابقه 515درصد افزایش یافته و به عدد 2860هزار میلیارد تومان، معادل 110میلیارد دلار رسیده است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۰    
ارزش دارا یکم در آخرین روز معاملات بازار بورس با افزایش 0.69 درصدی همراه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
علاوه بر افزایش شیوع بیماری کرونا در آمریکا، حالت بلاتکلیفی و سردرگمی در تصمیم گیری های سازمان کشور های صادر کننده نفت (اوپک) نیز در کاهش قیمت نفت در بازار جهانی تاثیر گذار بوده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: صبح امروز در بازار آزاد نرخ فروش دلار به 26 هزار و 100 تومان رسید. یورو نیز با کاهش 50 تومانی نسبت به آخرین معاملات روز گذشته، با نرخ 30 هزار و 925 تومان به فروش رسید.همچنین در بازار آزاد نرخ خرید دلار و یورو به ترتیب 26 هزار تومان و 30 هزار و 775 تومان ارزش گذاری شد. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۱    
فرارو- صبح امروز در بازار آزاد نرخ فروش دلار به 26 هزار و 100 تومان رسید. یورو نیز با کاهش 50 تومانی نسبت به آخرین معاملات روز گذشته، با نرخ 30 هزار و 925 تومان به فروش رسید. همچنین در بازار آزاد نرخ خرید دلار و یورو به ترتیب 26 هزار تومان و 30 هزار و 775 تومان ارزش گذاری شد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
امروز 28 آبان وضعیت معاملات بازار بورس به نحوی بود که می توان به کامبک قدرتمند نمادهای ارزنده امیدوار بود. شاخص کل بورس 3.74 درصد رشد کرد و بسیاری از نمادهای فولادی و سنگ آهنی با صف خرید به تعطیلات رفتند.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در جریان سفارش گیری بورس امروز، تقاضا در گروه های خودرویی، فلزات اساسی و پالایشی ها زیاد است و با شروع معاملات بازار سهام روند صعودی دارد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: ارزش کل تسویه معاملات بازار فیزیکی بورس انرژی در پایان 6 ماه ابتدایی سال 99 به 425.700.599 میلیون ریال رسیده است.
روند معاملات بازارسرمایه نشان می دهد که طی روز جاری با افزایش قابل توجهی در ارزش معاملات بورس مواجه بودیم. به طوریکه ارزش معاملات بورس و فرابورس در مجموع به حدود 200 هزار میلیارد ریال رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۴۵    
یک کارشناس بازار سرمایه بازگشایی سهام شستا را به عنوان نقطه عطف در روند امروز معاملات بازار سرمایه معرفی کرد و عنوان کرد: اعتماد مردم به بازار باعث شد که شاخص کل جلوی دخالت حقوقی ها بایستد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نرخ فروش سکه امامی صبح امروز به 12 میلیون و 400 هزارتومان رسید و سکه طرح قدیم با قیمت 11 میلیون و 500 هزارتومان فروخته شد. همچنین نیم سکه و ربع سکه صبح امروز به ترتیب شش میلیون و 550 هزارتومان و چهار میلیون و 600 هزارتومان قیمت گذاری شدند و هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 170 هزارتومان رسید ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۸    
با توجه به تعیین بازارگردان شستا احتمال دارد که نماد این شرکت نیز بازگشایی شود که به طور قطع نحوه بازگشایی آن می تواند اثر مهمی بر روند کلی معاملات بازار را داشته باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که چند روزی است روند معاملات بازار سهام بهبود پیدا کرده ولی از اول آذر ماه قرار است تعطیلی گسترده برای مقابله با کرونا اعمال شود، اما این تعطیلی گسترده چه تاثیری بر بازار سهام دارد؟
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فعالان بورسی از توقف عرضه سهام عدالت در معاملات بازار سهام خبر داده و می گویند دو روز است که اجازه داده نشده سهام عدالت معامله شود تا روند بازار بهبود یابد.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، امروز در حالی که عرضه در نمادهای شاخص ساز باعث سیر نززولی شاخص کل شد ولی تقاضا بهبود پیدا کرد و روند شاخص کل صعود شد، اما روند بازار سهام فردا چگونه خواهد بود؟ ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران با 16 هزار واحد افزایش در ارتفاع یک میلیون و 273 هزار واحد قرار گرفت و ارزش کل معاملات بازار سهام با تغییر مالکیت 11 میلیارد و 750 میلیون سهم به حدود 13 هزار میلیارد تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
با شروع معاملات امروز بازار سهام شاخص کل روندی نزولی داشت اما با ادامه معاملات تقاضا در بازار سهام بهبود یافت و شاخص کل بعد از نزول 5 هزار واحدی 1/3 درصد رشد کرد.