جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاملات بازار»

رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۶    
با وجود تصمیماتی که سازمان بورس برای بازگشت رشد به معاملات بازار اتخاذ کرده برخی تصور می کنند خروجی مثبت بازار در دو روز اخیر ادامه می یابد، این در حالی است که شواهد بسیاری وجود دارد که ثابت می کند این روند نمی تواند ادامه دار باشد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در آخرین روز معاملات بازار سرمایه جریان بازار تعادلی و مثبت پیش رفت. اما هفته آینده بازار سرمایه چه روندی را در پیش می گیرد؟
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۰    
شاخص کل بورس امروز مثبت بود و رشد 4452 واحدی را ثبت کرد و ارزش معاملات تالار شیشه ای به بیش از 11 هزار میلیارد تومان رسید.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
در معاملات بازار بورس امروز چهارشنبه شاخص هم وزن 186 واحد بالا آمد و در سطح 419 هزار و 250 واحدی ایستاد. شاخص کل فرابوس هم 153 واحد رشد کرد. به گزارش وقت صبح به نقل از اقتصادنیوز ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400 با رشد 4452 واحدی به یک میلیون و 189 هزار و 979 واحد رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 42.166 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با رشد 59 واحدی به سطح 17.742 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 74.264 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 1.082 میلیارد برگه سهم بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس سبزپوش شد و با صعود 9800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 189 هزار واحد قرار گرفت .
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
روز گذشته معاملات بازار سهام با رشد قیمت ها خاتمه یافت. در این روز شاخص بورس تهران به میزان 9/ 1درصد رشد کرد تا صعود حدودا 22 هزار واحدی نماگر بازار سرمایه آن را به محدوده یک میلیون و 179 هزار واحدی برساند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۷    
معاملات بازار سهام در ادامه روز دوشنبه با افزایش تقاضا برای سهام بزرگ و تحرکات مثبت حتی از سوی کوچکترها دنبال شد. گرچه همچنان بسیاری از سهام به ویژه سهام شرکت های کوچک تر و بازار پایه صف فروش های نسبتا سنگین دارند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۰    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 47.428 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با رشد 153 واحدی به سطح 17.742 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 33.745 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 1.158 میلیون برگه سهم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: امروز هر قطعه سکه با افزایش قیمت مواجه شد و به 9 میلیون و 930 هزار تومان رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۴    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 45.073 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با رشد 38 واحدی به سطح 17.268 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 124.882 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 793 میلیون برگه سهم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در نیمه دوم معاملات بازار سرمایه در روز جاری بیشتر شاخص های بورس با افزایش مواجه بودند و شاخص کل با 5706 واحد افزایش معادل 0.50 درصد به یک میلیون و 157 هزار و 603 واحد رسید.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - معاملات بازار های سهام در آسیا و اقیانوسیه در روز دوشنبه در پی گزارش منفی مشاغل آوریل ایالات متحده و در حالی که معاملات آتی نفت افزایش داشت، به طور گسترده ای بالاتر بودند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه، 1700 واحدعقب نشینی کرد و در سطح یک میلیون و 150 هزار واحد قرار گرفت. فملی و فولاد از گروه فلزات سبزترین نمادهای امروز هستند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه، 1700 واحدعقب نشینی کرد و در سطح یک میلیون و 150 هزار واحد قرار گرفت. فملی و فولاد از گروه فلزات سبزترین نمادهای امروز هستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۳:۰۰    
تهران (پانا)- قیمت سکه همچنان در کانال 9 میلیون تومان در نوسان است. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 9میلیون و 460 هزار تومان رسید. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماد وپاسار از گروه بانکی در معاملات امروز با جابجایی بیش از 159 میلیون سهم به ارزش بیش از 261 میلیارد تومان بیشترین ارزش معاملات بازار را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- سرپرست اوراق بهادار استان اردبیل گفت: ارزش سهام عدالت اردبیلی ها شش هزار و 380 میلیارد ریال است که بالاترین سهم را در معاملات بازار بورس به خود اختصاص داده است.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۵    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 9میلیون و 460 هزار تومان رسید.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه 19 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 9میلیون و 460 هزار تومان رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۰    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 33.522 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با کاهش 138 واحدی به سطح 17.226 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 36.024 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 650 میلیون برگه سهم بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۴    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 31.640 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با کاهش 59 واحدی به سطح 17.365 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 55.010 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 495 میلیون برگه سهم بود.
تیک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
در نخستین هفته اردیبهشت ماه محمدعلی دهقان دهنوی ، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از بسته پیشنهادی 3+7 بازار سرمایه جهت حمایت از این بازار خبر داد و اعلام کرد که سه مصوبه آن از هفتم اردیبهشت ماه اجرایی می شود و هفت مورد دیگر منوط به تایید شورای عالی هماهنگی اقتصادی است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۲۱    
دنیای اقتصاد-طیبه مرادی : نوسان کاهشی بهای ارز در بازار آزاد اثر خود را بر معاملات بازار آتی بورس کالا نیز برجای گذاشت که در کنار نزدیک شدن به تاریخ سررسید سه قرارداد آتی زعفران نگین، زعفران پوشال و نقره در هفته قبل، شاهد خروج همزمان نقدینگی از این بازار به همراه افت قیمت ها بوده ایم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مصوبات سران قوا می تواند به طور قطع دارای اثر مثبت در بازار باشد، گفت: این مصوبات با دید میان مدت و بلندمدت برای بازار، مثبت ارزیابی می شوند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران با اشاره به رکود در بازار خودرو گفت: بازار خودرو آرام، بدون مشتری و معاملات آن در نقطه صفر قرار دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
با وجود نگرانی ها نسبت به تداوم افت شاخص، امیدواری ها نسبت به بهبود معاملات بازار سرمایه، تحت تاثیر تصمیمات جدید سران قوا افزایش یافته است. *** آخرین وضعیت بسته پیشنهادی سازمان بورس ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹    
ساری- حجم معاملات بازار بورس مازندران نصف شد و در عین حال روند فروش سهام در این تالار پرنوسان افزایش یافت.
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا: روند حرکت بازار سرمایه امروز نسبت به روزهای دیگر کمی صعودی بود به طوری که شاخص کل بورس و شاخص کل فرابورس سبزپوش شدند. شاخص کل بورس با 5205 واحد افزایش رقم یک میلیون و 172 هزار واحد را ثبت کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۸    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 31.640 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با رشد 7 واحدی به سطح 17.425 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 60.493 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 652 میلیون برگه سهم بود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
پس از تعطیلی یک روزه بازار، دوباره شاهد تدوام روند کاهشی نرخ دلار و سایر ارزها در معاملات بازار ارز هستیم.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز (دوشنبه 13 اردیبهشت ماه) در معاملات بازار آزاد با کاهش 110 هزار تومان به 9 میلیون و 450 تومان رسید.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - روند معاملات بازار سهام درحالی امروز هم به مدار نزولی ادامه داد که متغیر های زیادی در ریزش ماه های اخیر اثرگذار بودند و تعدادی از سهامداران به جبران زیان های وارده در تلاش ورود به بازار دیگری هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجم معاملات بازار سکه در نیمه اول روز پایین بود، قیمت ها نیز در حوالی همان نرخ های روز گذشته نوسان می کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بازار بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 13 هزار و 590 واحد دیگر روبرو شد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۹    
بازار از خریدار خالی شده و بار دگر به حمایت یک میلیون و 130 هزار واحد در حال نزدیک شدن است.روزها یکی یکی می گذرند و بازار سهام هم به امید روزهای بهتر هر روز شاهد حجم بیشتری از حرف درمانی است. به نظر می رسد که بازار منتظر خبرهای برجامی و تثبیت نرخ دلار است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۶    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 19.072 میلیارد ریال بود .شاخص کل فرابورس با کاهش 52 واحدی به سطح 17.417 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 100.833 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 668 میلیون برگه سهم بود.
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۷۸ سایت دیگر  
ایستانیوز:قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 9 میلیون و 610 هزار تومان رسید.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه بازار سرمایه معتقد است، با توجه به جو حاکم شده در بازار، هیچ یک از پیشنهادهای ارائه شده از سوی مسئولان، نمی تواند تاثیر چندانی را بر معاملات بازار سرمایه داشته باشد. *** بی توجهی بازار نسبت به پیشنهادات جدید سازمان بورس؛ علت چیست؟ ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سهیل کلاهچی، کارشناس بازار سرمایه گفت: بورس در حال حاضر در محدوده درجا زدن است و کاهش شدید ارزش معاملات نشان دهنده تداوم درجا زدن معاملات بازار است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۹    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 9 میلیون و 560 هزار تومان رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۵    
اقتصاد ایران: قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران به 9 میلیون و 560 هزار تومان رسید.
قیمت سکه طرح جدید امروز 29 اردیبهشت ماه به 9 میلیون و 997 هزار تومان رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۰    
ارزش معاملات بازار بورس برابر با 22.373 میلیارد ریال بود. شاخص کل فرابورس با کاهش 102 واحدی به سطح 17.470 واحد رسید. ارزش معاملات بازار فرابورس معادل با 16.857 میلیارد ریال و حجم معاملات برابر 540 میلیون برگه سهم بود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
نقدینه - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: انتظار داریم در هفته جاری همچنان روند سنگین و قوی در بازار شکل نگیرد و به نظر می رسد با بازاری به نسبت متعادل و معقولی روبرو باشیم. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۹    
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز با 13 هزار و 626 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 180 هزار واحد قرار گرفت و ارزش معاملات تالار شیشه ای کمتر از 4 هزار میلیارد تومان بود.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز روندی نزولی داشت و شاخص کل بورس بیش از 13هزار واحد کاهش یافت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۳    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه 11 اردیبهشت 1400 در معاملات بازار آزاد تهران در ادامه روند نزولی خود به 9 میلیون و 770هزار تومان رسید.