چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۲۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاکرات هسته ای»

عصر امروز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز حسین شریعتمداری در یادداشتی نوشت: 1- برخلاف برخی از گمانه ها که هدف از خرابکاری اخیر در تاسیسات نطنز را، اخلال در مذاکرات وین می دانند ...
در حالی که پاریس به حادثه دو روز پیش در سایت هسته ای نطنز که در نتیجه خرابکاری دشمنان روی داده بود واکنشی نشان نداده بود امروز آغاز غنی سازی 60 درصد توسط ایران را محکوم کرد.
خرابکاری در مجتمع غنی سازی هسته ای نطنز آن هم در میانه مذاکرات هسته ای وین موضوعی قابل تامل است اما بر هیچ کس پوشیده نیست که دشمن در پی نابودی دستاورد هسته ای کشورمان به هر طریقی است ...
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
هم اکنون تحت دولت بایدن به احتمال قوی اختلافات میان ایران و آمریکا فروکش خواهد کرد، ولی از سوی دیگر خطر اینکه اسراییل اوضاع خاورمیانه را بی ثبات کند در حال افزایش است.
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
زاکانی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس شامگاه دوشنبه در برنامه تلویزیونی با موضوع از مذاکرات هسته ای وین تا ترور هسته ای در تأسیسات هسته ای نطنز در شبکه افق گفت: امکان ندارد تحریم ها برداشته شود. چون حقوقی و سیاسی بوده و به شدت در هم تنیده است.
همشهری   ۸ ساعت پیش    
به نظر می رسد حادثه تروریستی روز یکشنبه 22 فروردین ماهدر تأسیسات هسته ای نطنز، حلقه ای از یک زنجیره گسترده تر برای افزایش فشار به ایران و ایجاد مانع تراشی در مسیر مذاکرات هسته ای برای احیای برجام و بازگشت مجدد آمریکا به توافق نامه است.
رویداد 24   ۱۰ ساعت پیش    
حامیان مذاکرات هسته ای می گویند اسرائیل خشمگین از مذاکرات وین و احتمال برداشته شدن تحریم ها و احیای برجام، حادثه نطنز را رقم زده است، در مقابل مخالفان برجام، اما می گویند مذاکرات باید متوقف شود چرا که حمله نطنز بخشی از این مذاکرات بوده است.
مشرق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه آرمان در یادداشتی به قلم حشمت الله فلاحت پیشه از نمایندگان حامی دولت در مجلس دهم نوشت: دولت حتی نتوانسته از اختیارات خود استفاده کند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی فراکسیون گام دوم انقلاب در مجلس شورای اسلامی، در توئیتی به بیانیه امروز نمایندگان درباره مذاکرات هسته ای اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – چندین رسانه آسیایی گزارش های رسانه ها و خبرگزاری های برجسته غربی درباره خرابکاری نطنز را بازتاب داده و خاطرنشان کردند که این رویداد مذاکرات هسته ای برای احیای برجام را به خطر می اندازد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو هیأت رئیسه مجلس، بیانیه بیش از 204 نماینده مجلس درباره مسائل و مذاکرات هسته ای را قرائت کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده تبریزدر تذکری گفت: راستی آزمایی کامل لغو تحریم های هسته ای خط قرمز مجلس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تارنمای فرانس انفو تی وی در گزارشی با اشاره به حادثه رخ داده در نطنز، رژیم صهیونیستی متحد اصلی واشنگتن در خاورمیانه را مظنون شماره یک خرابکاری تاسیسات اتمی ایران باهدف کارشکنی در روند مذاکرات هسته ای وین دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست امروز پارلمان، ضمن صدور بیانیه ای درباره مذاکرات هسته ای و استماع توضیحات وزیر دفاع درخصوص اعمال فوق العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح، با اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک موافقت کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: حادثه نطنز نتیجه این بود که دولت به جای اینکه به قانون راهبردی لغو تحریم ها عمل کند، مجدداً کشور را معطل مذاکره کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت اقدام تروریستی در نطنز، گفت: در این شرایط دولت باید درباره تداوم مذاکرات هسته ای تجدید نظر کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از 204 نفر از نمایندگان مجلس در خصوص مسائل و مذاکرات هسته ای را قرائت کرد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : حادثه ی روز یک شنبه (22 فروردین 1400) در تأسیسات هسته ای نطنز، که ایران آن را تروریسم هسته ای توصیف کرده است، حلقه ای از یک زنجیره ی گسترده تر برای افزایش فشار به ایران و همچنین آمریکا در مذاکرات هسته ای برای احیای برجام است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: نهادهایی که در زمینه امنیت ادعا دارند، در خصوص حادثه تروریستی سایت نطنز پاسخگو باشند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، این اتفاق در حالی رخ داد که روز یکشنبه برخی از تحلیلگران فنی بازار به معامله گران توصیه کرده بودند از خرید ارز پرهیز کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل با اشاره به سفر وزیر امور خارجه روسیه به تهران گفت: این سفر فرصت مغتنمی است که ایران و روسیه در ارتباط با موضوع برجام و مذاکرات هسته ای به طرح های مشترکی در برابر موانع احتمالی برسند.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
جن ساکی در نشست خبری روز دوشنبه خود در پاسخ به سوالی درباره خرابکاری در سایت غنی سازی نطنز و اینکه آیا بر مذاکرات هسته ای تاثیر دارد یا خیر، این مطلب را مطرح کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمانی مذاکرات هسته ای در وین با اقدام خرابکارانه در تاسیسات نطنز نشان می دهد که این دو رویداد با هدفی مشترک در حال اجراست و هدف اصلی قرار دادن ایران در موضع ضعف و امتیازگیری یکطرفه از کشورمان است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سخنگوی کاخ سفید بدون اعلام موضع در قبال حمله تروریستی به سایت هسته ای نطنز، هرگونه دخالت آمریکا را در این حادثه رد کرد. جن ساکی در نشست خبری روز دوشنبه خود در پاسخ به سوالی درباره خرابکاری در سایت غنی سازی نطنز و اینکه آیا بر مذاکرات هسته ای تاثیر دارد یا خیر ...
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سرنخ های خرابکاری در سایت نطنز پیدا شده است، گفت: سیستم برق اضطراری سایت همین امروز راه اندازی شده و بقیه امور هم پیش خواهد رفت. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق سوئد با انتقاد از اقدام تروریستی اخیر دریکی از تأسیسات هسته ای ایران، گفت مذاکرات هسته ای در مرحله حساسی قرار دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه خبری اردو پوینت، ماریا زاخاروا، نسبت به حادثه نطنز واکنش نشان داد و گفت: روسیه، گزارش های رسانه ها و بیانیه های نمایندگان ایران را پیرامون مرکز غنی سازی اورانیم نطنز که دچار حادثه جدی شده است به طور دقیق دنبال می کند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق سوئد با انتقاد از اقدام تروریستی اخیر دریکی از تأسیسات هسته ای ایران، گفت مذاکرات هسته ای در مرحله حساسی قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق سوئد با انتقاد از اقدام تروریستی اخیر دریکی از تأسیسات هسته ای ایران، گفت مذاکرات هسته ای در مرحله حساسی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دانشیار گروه آموزشی علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: از آنجا که مسیر اصلی برای تداوم مذاکرات هسته ای باز شده، اقدام تروریستی در نطنز موضع مذاکراتی ایران را تقویت و کشور را در این زمینه مصمم تر خواهد کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ماریا زاخاروا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه ضمن ابراز امیدواری درخصوص عدم تأثیرگذاری حادثه نطنز بر مذاکرات هسته ای گفت، در صورتی که این حادثه عمدی باشد آن را به شدت محکوم می کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عملیات خرابکارانه تاثیراتی را بر مذاکرات هسته ای خواهد داشت و امکان بیشتری را برای واشنگتن فراهم می کند تا احتمالا با دستانی بازتر وارد پروسه چانه زنی بر سر 1600 تحریم دوران ترامپ با ایران شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۷    
سید حسین رضوی پور گفت: اگر امریکا به میز مذاکرات هسته ای بازگردد مدل پیشنهادی کاخ سفید طرحی گام به گام خواهد بود و این پیشنهاد هر چقدر برای دولت دوازدهم مطلوب است برای اقتصاد کشور مهلک و خسارت بار بوده و ضامن حفظ تحریم ها و شرطی سازی مجدد اقتصاد ایران به مذاکره است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه جهان آرا با موضوع از مذاکرات هسته ای وین تا ترور هسته ای در تأسیسات هسته ای نطنز روی انتن خواهد رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه اروپا امروز در واکنش به حادثه نطنز اعلام کرد: تضعیف مذاکرات هسته ای وین مردود است.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۵    
از جریان مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا به این نتیجه می توان رسید که طرفین به دنبال رسیدن به یک نقطه ی مشترک هستند. روز گذشته آمریکایی ها موضوع جدی خود را برای رفع تحریم های نفتی اعلام کردند.این موضوع می تواند پایان تحریم های نفتی و بازگشت رونق به معاملات حوزه انرژی و نفت ایران تلقی گردد ...
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در نخستین واکنش رسمی به حادثه در تاسیسات هسته ای نطنز اعلام کرد هرگونه تضعیف مذاکرات هسته ای وین مردود است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، پیتر سانتو، سخنگوی رئیس دستگاه سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه و در یک کنفرانس مطبوعاتی ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان می گوید آنچه که روز گذشته در نطنز رخ داد؛ نمی تواند برای مذاکرات برجامی که در وین در حال برگزاری است؛ سازنده باشد. به گزارش شیعه پرس به نقل از فرانس پرس، هایکو ماس وزیر خارجه آلمان می گوید تحولات اخیر پیرامون حادثه ای که در سایت هسته ای نطنز رخ داد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۷    
به گزارش مشرق، کبری آسوپار فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: چطور شعارنویسیِ صرف علیه اسراییل روی موشک ایرانی، خلاف روح برجام بود و به قول دولت روحانی و حامیانش از موانع ثمردهی برجام ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی با اشاره به اینکه سازمان جاسوسی موساد پشت حادثه تاسیسات نطنز قرار دارد، مدعی شد که حمله به این سایت از مدت ها پیش از مذاکرات هسته ای در وین برنامه ریزی شده بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس دهم، هدف خرابکاری در سایت نطنز را اختلال در روند مذاکرات و موفقیت در مذاکرات هسته ای را انتقام از خرابکاران عنوان کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در تشریح جزییات نشست این کمیسیون با ظریف گفت: وزیر خارجه به مذاکرات هسته ای که بین ایران و گروه 4+1 در وین در جریان است، اشاره کردند و گفتند ما در حال حاضر ایده مذاکرات گام به گام را نمی پذیریم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا به نقل از جروزالم پست، حمله به تأسیسات هسته ای اصلی نطنز ایران مدت ها قبل از مذاکرات هسته ای وین بین ایران و قدرت های جهانی برنامه ریزی شده بود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که در هفته جاری ادامه مذاکرات برجامی ایران و گروه 1+4 در وین برگزار خواهد شد، خبر حادثه در تأسیسات نطنز فضای رسانه ای کشور را تحت تأثیر قرار داده است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلال محمودزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فتنه انگیزی رژیم جعلی اسراییل علیه ایران، افزود: رژیم صهیونیستی با این اقدامات تحریک آمیز و خرابکارانه در شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی نظنز ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو منبع اطلاعاتی مدعی شد که حادثه نطنز یک انفجار بزرگ بود که سیستم برق رسانی این مجموعه را به کلی از کار انداخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع نزدیک به مذاکرات هسته ای ایران با اعلام اینکه آمریکا باید به همه اقدامات ضدایرانی پایان دهد گفت تهران با هیچ گونه معافیت به جای برداشته شدن این رژیم تحریم ها موافقت نمی کند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه گفت: وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران مسئولیت دارد که در چارچوب سیاست های نظام در جهت رفع تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران تلاش کند و این کار را انجام می دهد و همزمان هم رژیم صهیونیستی پاسخ اقدامات خود را از مجاری خودش خواهد گرفت.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
خطیب زاده ادامه داد: آنچه در وین انجام می شود مذاکرات هسته ای نیست، گفتگوهای فنی برای رفع تحریم هاست. ما یکبار بر روی برجام انجام دادیم و تمام شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف ، نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین، امروز (دوشنبه)، خطاب به اعضای برجام برای درک بیشتر لغو تحریم ها عیه ایران، پیامی توئیتری فرستاد. ...