دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۱۳Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم مذاکره کننده هسته ای»

صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدانیوز،دیروز یکشنبه محمد مرندی که عنوان مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران را یدک می کشد با اشاره به بحران انرژی اروپا، در توئیتر نوشت: پیشتر به غربی ها هشدار داده بودم که زمستان در راه است ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با اشاره به بحران انرژی که هم اکنون اروپا با آن مواجه است، در توئیتر نوشت: پیشتر به غربی ها هشدار داده بودم که زمستان در راه است.
برترین ها / مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با اشاره به برگزاری جلسه ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل درخصوص ایران مدعی شد که واشنگتن به حمایت از مردم ایران ادامه خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۴۷ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در پاسخ به مقاله تهدیدآمیز یک رسانه صهیونیستی تاکید کرد که در صورت وقوع هر گونه حمله به ایران، هزاران پهپاد و موشک زیرساخت های رژیم های متجاوز را هدف قرار خواهد داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نیاز به توافق برجام بیش از گذشته دیده می شود، روزنامه وابسته به سازمان صداوسیما به تیم مذاکره کننده هسته ای گفته اظهارات نماینده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا مبنی بر خوش بینی نسبت به برجام باید به بسته تر شدن گارد جمهوری اسلامی شود!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۶    
رفتار قابل تقدیر دکتر علی باقری، معاون وزیر خارجه و رئیس تیم مذاکره کننده هسته ای بار ها توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۷:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
در اثنای امیدواری های جامعه برای ازسرگیری مذاکرات وین، حصول توافق و احیای برجام در مردادماه، دلواپسان و سوپراصولگرایان با تکیه بر توهم و افسانه ای به نام پاییز و زمستان سرد اروپا به دنبال فشار بر دولت برای تأخیر دوماهه گفت وگوها بودند تا قاره سبز با تشدید بحران انرژی از موضع ضعف پیش شرط های ایران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران تاکید کرد آمریکا و کشور های غربی به طور مستقیم و از روزهای نخستین از اغتشاشات حمایت کرده اند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سید محمد مرندی، استاد دانشگاه تهران و مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای به اعلام حمایت رابرت مالی، مسئول ویژه امور ایران در دولت بایدن، از تجمعات ضدایرانی در آمریکا و برخی از شهرهای اروپایی واکنش نشان داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور تیم مذاکره کننده کشورمان در پاسخ به استقبال رابرت مالی از تجمع برخی از ایرانیان خارج از کشور تاکید کرد تامین مالی اغتشاشات همزمان با اعتراضات مردمی در غرب بی فایده است. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: محمد مرندی ، مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان با انتشار یک توئیت در حساب کاربری خود به پیام توئیتری راب مالی نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران در حمایت از تجمع گروهی از ایرانیان خارج از کشور واکنش نشان داد. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رابرت مالی ، مسئول میز ایران در وزارت امور خارجه آمریکا و سرپرست تیم مذاکره کننده هسته ای این کشور اخیرا بار دیگر تأکید کرده است که دولت بایدن، نمی تواند تضمینی در خصوص رویکرد دولت آتی آمریکا در قبال توافق هسته ای با تهران دهد!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۰:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پس از آنکه دولت جو بایدن روز پنج شنبه هفتم مهر ماه تحریم های جدیدی را در حوزه نفت ایران اعمال کرد، روز گذشته محمد مرندی، مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان نخستین واکنش را به این تحریم ها نشان داد و گفت آمریکا به تحریم عادت کرده ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۵۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای خاطر نشان کرد، آمریکا در حال حاضر سیاست فشار حداکثری را علیه ایران اعمال کرده است، بنابراین وضع تحریم های جدید بی معنی خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۹    
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران تاکید کرد که آژانس بین المللی انرژی اتمی، آنچه آمریکا به این سازمان دیکته می کند را اجرا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۰    
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مصاحبه ای با تاکید بر خواسته های به حق ایران گفت: ایران خواستار دریافت تضمین پیش از امضای هر توافقی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمد مرندی کارشناس و تحلیل گر امور مسائل سیاسی یکشنبه شب در گفت وگو با شبکه المیادین گفت: موقعیت کشورهای غربی اجازه افزایش فشار به ایران را نمی دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
حضور علی باقری، رییس تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در هیات جمهوری اسلامی ایران در سفر به نیویورک نشان می دهد، ایران برای هرگونه مذاکره در جهت احیای برجام آمادگی دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران: ادعای نیویورک تایمز یک روز پیش از سخنرانی توسط آیت الله خامنه ای مطرح شده است. آن ها ادعا کردند از چهار نفر مطلع با وضعیت سلامتی ایشان (رهبر انقلاب) اطلاعات کسب کرده اند ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای از سفر باقری به همراه رئیسی به نیویورک خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۱    
اقتصاد ایران: مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان ادعای اخیر روزنامه نیویورک تایمز درباره وضعیت سلامت رهبر معظم انقلاب را نمونه ای از عملکرد مغرضانه و وحشتناک رسانه های غربی درباره مسائل ایران دانست.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۹۵ سایت دیگر  
مشاورتیم مذاکره کننده هسته ای ایران ادعای اخیر روزنامه نیویورک تایمز درباره وضعیت سلامت رهبر انقلاب را نمونه ای از عملکرد مغرضانه و وحشتناک رسانه های غربی درخصوص مسائل مرتبط با ایران توصیف کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین تاکید کرد: علیرغم فشار های وارد شده به دولت آمریکا همچنان به توافق نزدیک هستیم.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
پس از اعلام مسدودسازی خط لوله نورداستریم-1 که گاز روسیه را به اروپا انتقال می دهد، رسانه های فارسی زبان خارجی توییت محمد مرندی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای و همچنین تحلیل و گزارش برخی صاحبنظران و رسانه های داخل ایران با این درونمایه را که زمستان در راه است طعنه زنی به اروپا بابت درگیری با مصائب ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با این تفاسیر می توان گفت آقای مرندی و دوستان ایشان سر قبری گریه و زاری راه انداخته اند که اساسا مرده ای داخل آن نیست و البته عدم آگاهی به این نکات از سوی مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای قابل تامل است.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف در توییتی نوشت: با اینکه روابط بین الملل در مذاکرات وین پیچیده است اما شرکت کنندگان عمل گرا هستند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۰    
محمد مرندی، مشاور ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در وین دو روز پیش در صفحه توئیتری خود با تاکید بر اینکه ایران ابهامات و خلاهای متن پیش نویس توافق را نمی پذیرد، نوشت: زمستان نزدیک است و اتحادیه اروپا با بحران انرژی فلج کننده مواجه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در صفحه شخصی خود نوشت: ایالات متحده با سنگ اندازی بی مورد بر روی چند کلمه مبهم (اما بسیار مهم)، قیمت جهانی انرژی را افزایش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای با انتقاد از سیاست های رژیم آمریکا در صفحه توئیتر خود نوشت: رژیم شما بخش اعظمی از جهان را به خون کشیده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دو روز پیش ایران در شرایطی پاسخ آمریکا را ارسال کرد که پیشنهادهای آمریکا دارای ابهامات بسیار و ایران خواستار رفع این ابهامات شده بود. در همین بین، سیروس ناصری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در پیامی توئیتری علت حقیقی نفرت مردم بسیاری از کشورهای دنیا از آمریکا را غارت اموال و سرمایه های این کشورها توسط آمریکا و متحدانش توصیف کرد.
سلام نو / تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
به گفته محمد مرندی مشاور هیأت مذاکره کننده ایران، ایران به دنبال یک توفق بدون شکاف است که آمریکا نتواند از این شکاف ها برای لغو توافق استفاده کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در خصوص مذاکرات احیای برجام در توئیتی نوشت: ایران خواستار رفع ابهامات باقی مانده در متن است. امریکا نیز خواستار حفظ ابهامات است، تا بتواند از آن ها استفاده کند. مشکل هم در حد چند کلمه است. اگر توافق را می خواهند، ابهامات را رفع کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای نوشت: برای اینکه توافق امضا شود نباید هیچ ابهامی باقی بماند که بعداً برای آسیب رساندن به توافق مورد استفاده قرار گیرد. این پیچیده نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تشکر از عملکرد دقیق و حرفه ای تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: تیم مذاکره کننده جدید با اعتماد به نفس جلو رفتند و به خاطر عملکرد صحیح شان تشکر می کنم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای در خصوص پاسخ ایران به متن پیشنهادی اتحادیه اروپا در صفحه شخصی خود نوشت: ایران همانطور که وعده داده بود پاسخ داده است. وقت آن است که تیم بایدن تصمیم جدی بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
محمد مرندی، مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای نوشت: ایران همانطور که وعده داده بود پاسخ داده است. وقت آن است که تیم بایدن تصمیم جدی بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۶:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : مشاور تیم مذاکره کننده ایران در مذاکرات وین درباره برخی تحولات و ناآرامی های اخیر عراق، در صفحه توییترش نوشت: آن دسته از رژیم های منطقه که مقتدی صدر را به سمت این وضعیت غم بار سوق دادند، سخت دچار اشتباه محاسباتی شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۳:۰۷    
مقتدایی گفت: تا زمانی که طرف غربی تضمین های لازم را جهت تأمین منافع مردم نداده، هیچ توافقی انجام نمی شود زیرا نفع اقتصادی برای ملت ایران ایجاد نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با اشاره به وضعیت لیبی در سال های گذشته تاکید کرد که اگر رشادت های سردار سلیمانی نبود، عراق، سوریه، لبنان و یمن نیز چنین وضعیت بدی داشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در بوشهر گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای با حفظ خطور قرمز و با قاطعیت در حفظ منافع ملی به مسیر خود ادامه می دهد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در توییتی ادعای مطرح شده توسط العربیه در رابطه با پاسخ آمریکا به ایران را رد کرد. العربیه روز چهارشنبه در خبری مدعی شده بود که ایالات متحده هیچ کدام از خواسته های اضافی ایران را نپذیرفته است. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران در توییتی ادعاها در این خصوص که آمریکا پاسخی “قاطع” به ایران داده است را تکذیب کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران در توییتی ادعاها در این خصوص که آمریکا پاسخی "قاطع" به ایران داده است را تکذیب کرد.
خسروشاه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در توییتی ادعای مطرح شده توسط العربیه در رابطه با پاسخ آمریکا به ایران را رد کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
آیا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از لیست تحریمی گروه های تروریست! خارج می شود؟! دیروز آقای محمد مرندی گفت: ماه هاست که می گویم حذف سپاه پاسداران از FTO (فهرست ادعایی سازمان های تروریستی خارجی) پیش شرط نیست ! ایشان توضیح ندادند که پیش شرط نیست؟ یا اصلاً در میان شرط ها نیست؟!
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۲۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران به ادعای العربیه مبنی بر نپذیرفتن خواسته های اضافی ایران از سوی آمریکا واکنش نشان داد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نواندیش- رضا امیری: صدای پای توافق به گوش می رسد و بار دیگر آقای شریعتمداری لب به گله و شکایت گشوده است، او که تا پیش از این تیم قبلی مذاکرات را به صورت پی در پی مورد عنایت قرار می داد، حالا انگشت اتهام را به سمت تیم مذاکره کننده فعلی گرفته است ...
598   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در توییتی ادعای مطرح شده توسط العربیه در رابطه با پاسخ آمریکا به ایران را رد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : مشاور رسانه ای تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در توییتی ادعای مطرح شده توسط العربیه در رابطه با پاسخ آمریکا به ایران را رد کرد.