شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۵:۴۳Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فشار حداکثری»

فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مریم آزمون روز گذشته از فهرست 22 نفره خود برای حضور در اردوی تیم ملی فوتبال زنان رونمایی کرد تا بازیکنانی که مورد پذیرش آزمون قرار نگرفتند، به خانه بازگردند و دور پایانی تمرینات آماده سازی تیم پیش از اعزام به میانمار برای حضور در مرحله اول انتخابی المپیک 2024 پاریس، با فشار حداکثری برگزار شود. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان لیگ دقایقی پیش برنامه چهار هفته پایانی خود را در حالی اعلام کرد که سه هفته پایانی به فاصله 13 روز برگزار خواهد شد تا لیگ برتر با فشار حداکثری به تیمها خاتمه یابد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس اعتقاد دارد تداوم راهبرد شکست خورده فشار حداکثری ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی خصوصا در حوزه دفاعی و نظامی راه به جایی نخواهد برد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که به لندن سفر کرده است در گفت وگو با همتای انگلیسی خود، ضمن تکرار اتهام ها علیه ایران، خواستار تداوم سیاست شکست خورده فشار حداکثری رژیم دونالد ترامپ علیه تهران شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۴۵    
واکنش سکینه سادات پاد به گزارش ضد ایرانی گزارشگر حقوق بشر تهران- ایرنا- دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی در واکنش ادعاهای گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین رکن قدرت در نظام جمهوری اسلامی، همراهی دولت و ملت ایران در فراز و فرودهای سهمگین در محیط منطقه ای و بین المللی است. غرب و رژیم صهیونیستی با فهم هسته قدرت در ایران سعی دارند با اعمال فشار حداکثری بر اقتصاد و معیشت طبقات متوسط و پایین جامعه در گام نخست و سپس بازنمایی تصویری منفی از وضعیت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
غرب با تکنیک رسانه ای دروغ بزرگ، به دنبال جوسازی های بین المللی علیه ایران به عنوان کشوری مستحق فشار بوده و با بزرگ نماییِ آنچه در مدارس ایران روی داده ابعاد جدیدی از تحرکات بین المللی علیه ایران در قالب فشار حداکثری را آغاز کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ساختار انتزاعی و غیرعملیاتی اینستکس مدت ها به نماد تلاش اروپایی ها برای حفظ توافق هسته ای تبدیل شد. این در حالی بود که همزمان با تأکید اروپایی ها بر اهمیت و جایگاه سازوکار مالی در تجارت ایران و اروپا، صدراعظم سابق آلمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۶:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ند پرایس به رغم اتخاذ رفتار دوگانه و سیاست فشار حداکثری واشنگتن در قبال تهران تاکید کرد دیپلماسی موثرترین راه در قبال برنامه هسته ای ایران است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان در بیانیه ای مشترک از انحلال سازوکار مالی اینستکس خبر دادند. این سازوکار قرار بود مراودات تجاری با ایران را در سایه تحریم های ظالمانه ایالات متحده تسهیل کند اما به دلیل سیاست فشارحداکثری آمریکا ناکام ماند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در راستای سیاست شکست خورده فشار حداکثری خود علیه جمهوری اسلامی ایران و هراس از برنامه پهپادی تهران، 5 شرکت چینی و یک فرد را به اتهام ارتباط با این برنامه دفاعی ایران تحریم کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۱:۵۱    
آمریکا در تداوم رویکرد دوگانه و سیاست فشار حداکثری خود علیه جمهوری اسلامی ایران اسامی چند فرد و شرکت را در فهرست تحریم های جدید خود قرار داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۹    
شهدای ایران : سرویس سیاسی/ در حرفه آتش نشانی پدیده ای به اسم آتش نشان آتش افروز (pompier pyromane) وجود دارد که به اقلیتی اطلاق می شود که خود آتش به پا می کند تا بعد بتواند در کسوت قهرمان و منجی در صحنه نزد قربانیان ظاهر شود. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا در تداوم سیاست فشار حداکثری کشورش علیه ایران همسو با ادعای دیپلماسی در قبال تهران، تهدید کرد که نهادهایی که تجارت نفت و پتروشیمی ایران را تسهیل کنند، تحریم خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: روند توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران به اعتراف کشور های غربی و با وجود این که در 44 سال گذشته زیر آتش کامل هجمه و فشار حداکثری دشمن قرار داشته ایم رو به رشد بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در راستای رویکرد دوگانه واشنگتن علیه جمهوری اسلامی ایران، با تداوم سیاست فشار حداکثری، 6 شرکت و 20 کشتی در ارتباط با ایران را تحریم کرد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: چطور انتظار دارند وقتی سال ها واقعیت مسلم تحریم را بی اهمیت شمردند حالا کسی توطئه را باور کند؟ علیرضا معزی، فعال رسانه ای نوشت: صلات ظهر، روز روشن را کتمان کردند و در فشار حداکثری تأثیر تحریم ها را انکار جهان ترامپ را تقبیح کرد و این جماعت تطهیر. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۰    
سرگرد مباشری گفت: امپراطوری رسانه ای دشمن امروز در جنگ ترکیبی تبلیغاتی رسانه ای اقتصادی با فشار حداکثری در صدد ضربه زدن به مردم و نظام است تا مردم را از انقلاب جدا کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
محمدبیگی با بیان اینکه سیر صعودی قیمت ارز فشار حداکثری به دوش مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه را به همراه داشته است، گفت: این موضوع در مجلس به جد در حال پیگیری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
یکی از ماموریتهای اساسی نتانیاهو به گروسی (پس از بازگشت وی به مسند قدرت در تل آویو)، هدایت معادله "اعمال فشار حداکثری به ایران"در عین "جلوگیری از احیای برجام" است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که در اجلاس مونیخ از سیاست فشار حداکثری و تحریم علیه ایران سخن گفتند نمی توانند نماینده ملت ایران باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
همدانی افزود: دشمنان با فشار حداکثری گمان می کنند که تاب آوری مردم را می شکنند اما نتوانستند به اهداف خود برسند و مردم انقلابی ایران با قدرت تمام پوزه دشمنان را به خاک مالیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند گفت: جریان هایی که 100 روز کشور را ناامن کردند، این سرزمین را برای سرمایه گذاری اقتصادی ناامن جلوه دادند تا از ناامنی سیاسی و اجتماعی، ناامنی اقتصادی خلق کنند و فشار حداکثری را برای مهار حداکثری ایران ایجاد کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز امام جمعه کرج گفت: دشمنان با فشار حداکثری گمان می کنند که تاب آوری مردم را می شکنند اما نتوانستند به اهداف خود برسند و مردم انقلابی ایران با قدرت تمام پوزه دشمنان را به خاک مالیدند.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۴    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: این روزها شاهد بی در و پیکری ملموسی در بازار کهگیلویه و بویراحمد هستیم. بسیاری از صنوف به ویژه در آستانه عید نوروز کمر همت به چپاول جیب مردم بسته و با قیمت هایی که معلوم نیست کدام مرجعی تأیید کرده فشار حداکثری به مردم روا داشته اند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
اروپا در ادامه سیاست فشار حداکثری پس از سیرک نشت امنیتی مونیخ دیروز تحریم های جدیدی را علیه برخی افراد و شرکت های ایرانی وضع کرد که با واکنش های منفی همراه بود چنانکه نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین با بیان اینکه زبان زور و تهدید به دیپلماسی این روزهای اتحادیه اروپا تبدیل شده ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ یک روزنامه غربگرا، در مطلبی به اظهارات اخیر حسن روحانی پرداخت و نوشت: آقای روحانی چند روز پیش در نشستی با همکاران خود در دولت های یازدهم و دوازدهم گفته اند تحریم ها در اسفند 99 با احیای برجام رفع شدنی بود؛ اما مصوبه مجلس مانع شد ...
شبکه بلومبرگ که در هفته گذشته ادعا کرده بود که ایران غنی سازی 84 درصدی را آغاز کرده است اما خبرنگارآمریکایی اعلام کرده که آژانس درباره ادعای غنی سازی84درصدی درایران جداگانه گزارش نمی کند.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معادل دلاری حجم نقدینگی کشور در سال های 95 و 96 در حد 320 تا 340 میلیارددلار بود، در حال حاضر، حجم نقدینگی با وجود رشد بالای30درصدی نقدینگی در سال های اخیر، با محاسبه دلار بازار آزاد معادل 125میلیارد دلار و با دلار نیمایی (حواله ای) معادل 210میلیارد دلار است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه ایالت کنتاکی می گوید نه تحریم های ضدایرانی، نه کارزار فشار حداکثری ، و نه ترک توافق هسته ای، با کم ترین تأثیر یا تغییری در رفتارهای ایران همراه نشده اند.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: یکی از سخت ترین موارد، جنگ است که آن را هم 8 سال به ایران تحمیل کردند. خودِ آمریکایی ها گفتند فشار حداکثری علیه ایران شکست فاحش خورده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: اگر دولت بتواند سازوکار داخلی را سرو سامان دهد و شرایط را با مخالفان و منتقدان در یک وضعیت مساعد قرار دهد و تنش زدایی را جایگزین تنش زایی کند و از طرف دیگر اقدامات موثر اقتصادی را در دستور کار قرار دهد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
شاکی کاهش ارزش پول ملی بوده و مدعی بودند که فقط آنها میتوانند تحریمها را خنثی و ارزش پول ملی را تقویت کنند عبدالناصر همتی، رییس پیشین بانک مرکزی نوشت: ...
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
دولت انگلیس در بحبوحه ناامیدی کشورهای غربی از وادار کردن جمهوری اسلامی ایران به پذیرش توافق هسته ای مطلوب غرب با توسل به سیاست های فشار حداکثری تلاشی جدید برای پرونده سازی علیه تهران در سازمان ملل آغاز کرده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دولت انگلیس در بحبوحه ناامیدی کشورهای غربی از وادار کردن جمهوری اسلامی ایران به پذیرش توافق هسته ای مطلوب غرب با توسل به سیاست های فشار حداکثری تلاشی جدید برای پرونده سازی علیه تهران در سازمان ملل آغاز کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران در مجلس یازدهم با تاکید به اینکه افزایش بدون تشریفات قیمت ها قابل قبول نیست، گفت: صنعت هوایی کشور ما نزدیک به 40 سال است که به سختی نیروهای متخصص خود را حفظ کرده است از طرفی راه تداوم فعالیت و تقویت آنها افزایش قیمت بلیط نیست که فشار حداکثری به مسافران وارد کند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۱    
رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت 22 بهمن: مقاومت ملت باعث شد دشمنان در پروژه تحریم ها علیه ایران شکست بخورند ملت ایران هیچ وقت متوقف نمی شود، نه در علم و فناوری و تولید کالاهای نفتی و غیرنفتی و نه در صادرات و تراز تجاری علیرغم فشار تحریم ها کشور از رشد اقتصادی و سرمایه بهره مند است ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سعید جلیلی گفت: در نقطه ای هستیم که ملت ما با افتخار چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلابش را جشن می گیرد و این ارزشمند است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: وقتی می گفتند می خواهیم فشار اقتصادی بیاوریم این یک فشار معمولی نبود. تمام این فشارها را آوردند، مثلاً می گفتند نمی گذاریم جمهوری اسلامی حتی یک بشکه نفت بفروشد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: وقتی می گفتند می خواهیم فشار اقتصادی بیاوریم این یک فشار معمولی نبود. تمام این فشارها را آوردند، مثلاً می گفتند نمی گذاریم جمهوری اسلامی حتی یک بشکه نفت بفروشد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : سعید جلیلی منتقد جدی برجام که بارها به تیم مذاکره کننده هسته ای و دولت روحانی انتقاد کرده است ، این بار در رسانه ملی از شکست کمپین فشار حداکثری گفته است.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دشمن از مجموعه گزینه ها علیه ایران استفاده کرد سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از سخت ترین موارد جنگ است که آن را هم 8 سال به ایران تحمیل کرد؛خود آمریکایی ها گفتند فشار حداکثری علیه ایران شکست فاحش خورد. دریافت 14 MB
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: یکی از سخت ترین موارد، جنگ است که آن را هم 8 سال به ایران تحمیل کردند. خودِ آمریکایی ها گفتند فشار حداکثری علیه ایران شکست فاحش خورده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سعید جلیلی منتقد جدی برجام که بارها به تیم مذاکره کننده هسته ای و دولت روحانی انتقاد کرده است ، این بار در رسانه ملی از شکست کمپین فشار حداکثری گفته است. اتفاقی که جو بایدن رییس جمهور آمریکا در زمان دولت حسن روحانی از آن سخن گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: یکی از سخت ترین موارد، جنگ است که آن را هم 8 سال به ایران تحمیل کردند. خودِ آمریکایی ها گفتند فشار حداکثری علیه ایران شکست فاحش خورده است.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عطنا - بسیاری از تحلیل گران سیاسی و برخی از قدرت های سیاسی جهان که در راس آنها دولت مستقر در کاخ سفید است، چهل و چهار سال است که در حال انکار نسل انقلاب اسلامی هستند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در چین با بیان اینکه مردم ایران هرگز هدف مقدس خود یعنی آزادی و عدالت را فراموش نکرده اند، گفت: ایران پس از چهار دهه کوران سختی ها و دشواری ها و به رغم تحریم و فشار حداکثری و محدودیت های 44 ساله به بلوغ و توانمندی رسیده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مراسم راهپیمایی 22 بهمن، در 38 هزار روستا و 1400 شهر با حضور پرشور مردم آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه انقلاب اسلامی ساخت قدرت را در شرق و غرب دچار چالش کرد و بدنبال آن برآمدند که بعد از جنگ نظامی تحریمها و تهدید ها را افزایش دهند و خودشان فشار حداکثری را اعلام کردند و با مقاومت ملت، این پروژه هم طبق اعتراف خودشان مفتضحانه شکست خورد.
سلام نو / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
والی آدیمو معاون وزیر خزانه داری آمریکا، در دستور کار جدیدی علیه ایران اعلام کرد که راه های دور زدن تحریم ها بسته خواهد شد.