شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۶:۳۲Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده کل سپاه»

پرس شیعه   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم گفت: مراسم اختتامیه جشنواره پاسداران اهل قلم روز دوشنبه با حضور و سخنرانی فرمانده کل سپاه برگزار می شود. سردار محمدعلی آسودی مدیر مؤسسه علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم در گفتگو با شیعه پرس ...
سردار دقیقی :فرهنگ شهادت راه نجات ملت ایران و ذلیل کردن بدخواهان این نظام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ساوه-ایرنا- مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به برکت اقتدار ملی و توان نیروهای مسلح، هیچ کشوری جرأت تعرض و طمع به خاک ایران را ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در احداث بزرگراه غدیر گفت: این دستاورد مهم، محصول مدیریت، عمل جهادی، انقلابی، اراده و خودباوری ایرانی در عصر جنگ اقتصادی، تحریم های ظالمانه و فشار حداکثری دشمنان است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از اقدام قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در احداث بزرگراه غدیر گفت: آزادراه غدیر، محصول همت و اراده ایرانی در عصر جنگ اقتصادی دشمن است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگپزاری میزان - بنا به اعلام سپاه نیوز، در پی افتتاح پروژه مهم آزادراه غدیر با حضور رئیس جمهور، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در طراحی، احداث و گشایش به موقع آزادراه راهبردی غدیر، این پروژه را محصول رویکرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در احداث بزرگراه غدیر تاکید کرد: این دستاورد مهم، محصول مدیریت و عمل جهادی و انقلابی و اراده و خودباوری ایرانی در عصر جنگ اقتصادی، تحریم های ظالمانه و فشار حداکثری دشمنان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: سرها داده شده تا سنگرها حفظ و سیمای قدرتمند آمریکا تبدیل به چهره ای زشت و منفور شود. ماحصل همه این مجاهدت ها این شده که امروز دشمن ما ناامید و خسته از نبرد، شخصیت ابرقدرتی خود را از دست داده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان-سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) از گردان های امام علی (ع) سپاه ناحیه همدان سرکشی و بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۳۵    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص مساله برجام گفت: در نقض عهد، اروپائیان با آمریکایی ها هیچ فرقی نمی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۱۶    
در آستانه میلاد با سعادت حضرت علی(ع) با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران "سرلشکر پاسدار حسین سلامی" بیش از 5هزار طرح عمرانی مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۲    
فرمانده کل سپاه گفت: از سوی رهبر معظم انقلاب دستور داریم تا همه امکانات سپاه را برای زدودن فقر از چهره مستضعفین و ساکنان نقاط محروم کشور به کار بگیریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، رهبری، اسلام و مردم را عناصر سرافرازی ایران اسلامی دانست و گفت: با پیوند این سه عنصر بزرگ تبدیل به قدرتی مسلط شده ایم.
گذار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۹    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمک خیران و مردم نیک اندیش، جریانی امید بخشی است که مشعل های امید را در دل مردم زنده می کند، ما در آغار راه هستیم
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶    
اقتصاد نیوز : فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وظیفه داریم در هرمیدانی که هردشمنی این مردم عزیزمان را تهدید می کند حضور یابیم و این وظیفه ماست و منتی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۳    
جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با مادر چهار شهید دفاع مقدس پیشوایی دیدار و گفتگو کرد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وظیفه داریم در هر میدانی که هر دشمنی این مردم عزیزمان را تهدید می کند آنجا حضور یابیم و این وظیفه ماست و منتی نیست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس ، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه امروز در حاشیه هشتمین آیین اهداء جایزه ملی شهید رهنمون که در ستاد کل سپاه برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پنج هزار و 531 طرح عمرانی حوزه اقتصاد مقاومتی اجرا شده با هزینه هفت هزار و 840 میلیارد ریال در حاشیه شهر مشهد و مناطق کم برخوردار خراسان رضوی، روز چهارشنبه طی مراسمی در مشهد با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب ما مکلف هستیم همه امکانات سپاه را تا حد ممکن برای کمک به مردم این مرز و بوم به کار بگیریم آنچه در اختیار ماست متعلق به ملت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- پنج هزار و 531 طرح عمرانی حوزه اقتصاد مقاومتی که با هزینه هفت هزار و 840 میلیارد ریال در حاشیه شهر مشهد و مناطق کم برخوردار خراسان رضوی اجرا شده اند روز چهارشنبه طی مراسمی مشترک در مشهد با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۰    
امروز با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، پنج هزار و 531 پروژه محرومیت زدایی در حاشیه شهر مشهد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در ایران وقتی سه عنصر به هم پیوند خورد ماجرا تغییر کرد؛ امام، اسلام و مردم، تاریخ می گوید این سه عنصر سرفرازی ما و حیثیت و کرامت ماست، و با پیوند این سه عنصر عظیم ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان - سردار حسین سلامی در آئین بهره برداری از 5531 طرح عمرانی، اقتصاد مقاومتی در مناطق کم برخوردار خراسان رضوی، گفت: کسانی که با احساس و عواطفی عمیق در شرایط سخت به یاری و امداد مردمان نیازمند می شتابند در نزد خداوند، کریم هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: برغم تمامی توطئه ها و فشارهای همه جانبه دشمنان، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می رود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ایران تنها و بدون هیچ متحدی توانست سیاست فشار حداکثری دشمنان را بشکند، گفت: ملت آگاه ایران با مقاومت خود باعث شدند صدای شکستن استخوان های یک امپراتوری عظیم در جهان طنین انداز شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان-جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) گفت: دشمنان باید بدانند امنیت کشور شوخی بردار نیست و هر که بخواهد کوچک ترین خدشه ای به آن وارد کند به شدت پاسخ آن را خواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وظیفه داریم در هرمیدانی که هردشمنی این مردم عزیزمان را تهدید می کند حضور یابیم و این وظیفه ماست و منتی نیست.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۶    
سردار غفورپور گفت: امروز آیین بهره برداری از حدود 5500 پروژه محرومیت زدایی در استان خراسان رضوی آغاز شد که بخش عمده ای از این پروژ ها در حاشیه شهر مشهد و مناطق کم برخوردار و محروم است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۶    
5531 پروژه عمرانی اقتصاد مقاومتی و بیش از 11 میلیون نفر خدمت رسانی در حاشیه شهر مشهد و مناطق کم برخوردار خراسان رضوی با حضور فرمانده کل سپاه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه السلام استان تهران و نجفی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پیشوا با ام الشهدا حاجیه خانم جنیدی مادر چهار شهید دفاع مقدس در شهرستان پیشوا دیدار کردند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دماوند- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه سه شنبه با خانواده شهیدان سجادیان در رودهن دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دماوند- جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه سه شنبه با خانواده شهیدان سجادیان در رودهن دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در شهر رودهن از توابع شهرستان دماوند با خانواده شهیدان سجادیان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - جانشین فرمانده سپاه پاسداران با ام الشهدا جنیدی مادر چهار شهید دفاع مقدس در شهرستان پیشوا دیدار کرد.
ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سردار فدوی با مادر چهارشهید در شهرستان پیشوا دیدار کرد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سردار دوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسئولان باید در برابر مردم پاسخگو باشند چرا که شهدا هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند تا امروز استقلال و سربلندی داشته باشیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: جبهه مقاومتی که در منطقه تشکیل شده الگوی جوانان آزادیخواه و باعث موفقیت جبهه حق علیه استکبار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه علیرغم دشمنی شیاطین عالم با انقلاب اسلامی که طی42 سال گذشته رقم خورد، خداوند ما را پیروز گرداند، تصریح کرد: کارهای سخت را با تقدیم 200 هزار شهید انجام دادیم و در حال حاضر اقتدار ما نه با اوایل انقلاب، بلکه با دو سال پیش هم قابل مقایسه نیست.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۸    
به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص روش های خنثی سازی نقشه های دشمن در تقابل با انقلاب اسلامی با سردار اسماعیل کوثری مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به صورت تلفنی گفت وگو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا-فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ارسال لوحی از مجاهدت های سه تن از فعالان رسانه ای استان هرمزگان که در دوران دفاع مقدس نقش داشتند، قدر دانی کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص روش های خنثی سازی نقشه های دشمن در تقابل با انقلاب اسلامی با سردار اسماعیل کوثری، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به صورت تلفنی گفت و گو کرد. ...
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰    
تعدادی از کانال های تلگرامی خبر دادند که قالیباف نیز بعد از رستم قاسمی نامه ای را خطاب به فرمانده کل سپاه با موضوع انتخابات نوشت .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۱    
اقتصاد ایران: سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران به مناسبت شهادت سردار شهید علیرضا گلمحمدی و شهید محمود حاج قاسمی در جریان عملیات تفحص پیکرهای مطهر شهدا پیامی صادر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران از مناطق زلزله زده سی سخت بازدید و در جریان جزئیات خسارت ها و خدمات صورت گرفته قرار گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار ربیعی مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران به منظور ارزیابی و برآورد کمک به خسارت دیدگان زلزله شهرستان دنا وارد استان شد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا از کشف 3 هزار و 500 تن نهاده های دامی در استان خبر داد و گفت:با تشکیل قرارگاه 17 ربیع توسط فرمانده کل سپاه مبنی بر نظارت و بررسی بازار و تامین ارزاق عمومی و اساسی مردم، کشفیاتی زیادی از جمله 3 هزار تن روغن نباتی و همچنین لاستیک خودرو های سنگین، قند و شکر در استان داشتیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی شهادت سردار جانباز علیرضا گلمحمدی فرمانده گمنام و نام آور قرارگاه عملیاتی جستجوی مفقودین و همرزمش را تسلیت گفت.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
اخبار شرکتها ؛ به گزارش، یوسف سلحشور مسئول هیئت اندیشه ورز حوزه مقامت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان ، سردار سلامی ضمن بازدید از غرفه اختصاصی این حوزه با اشاره به فعالیت های گسترده بسیجیان صنعتگر و کارگران در زمینه کم اثر کردن تحریم ها تصریح نمود ...