یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۱۴Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده کل سپاه»

برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه انگلیس روز دوشنبه تحریم های جدیدی را به بهانه مسائل حقوق بشری عل هفت نفر از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران وضع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان در آشوب های اخیر هر خباثتی که توانستند انجام دادند و با وجود این که انتظار موفقیت داشتند شکست مفتضحانه ای خوردند.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، در بیست و پنجمین روز از اسفند ماه یادواره سرداران و 420 شهید شهرستان کهگیلویه با حضور کم نظیر و پرشور مردم ولایت مدار و شهید پرور در سالن ورزشی 9 دی سپاه شهرستان کهگیلویه آغاز شد. تصاویر تکمیلی:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اشتیاق جوانان به شناخت شهدا و حضورشان در یادمان های دفاع مقدس ما را به آینده امیدوارتر می کند و شاهد تکرار تاریخ پرافتخارمان در آینده به واسطه همین جوانان خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با صدور پیامی درگذشت مجاهد نستوه، پاسدار رشید اسلام حاج ناصر مددیان را تسلیت گفت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار سلامی گفت: حتی رحم نکردن به جوانان و نوجوانان معصوم ما در مدارس، یک زنجیره کامل از تمام مخاطرات، توطئه ها و تهدیدات در حد ممکن آن یعنی دشمن با تمام قدرت به صحنه آمده است. اما، هرچه عمل می کند، کمتر نتیجه می گیرد و از اهداف خود دورتر می شود. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت روز شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره سردار مهدی باکری با حضور سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه در تالار اجتماعات مصلای تبریز برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهیدان مهدی و حمید باکری و شهدای عملیات های بدر و خیبر با حضور و سخنرانی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات مصلی حضرت امام خمینی (ره) تبریز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سردار علی فدوی با بیان اینکه جبهه متحد باطل طی 44 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک بار هم طعم پیروزی در جبهه جمهوری اسلامی ایران را نچشیده اند، گفت: طی این سال ها آمریکا و متحدانش توطئه های بسیاری انجام داده و هرکاری توانستند انجام دادند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دوره ای را پیدا نمی کنید که دشمنی صورت گرفته با انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران در آن رخ نداده باشد؛ با این حال، در تقابل 44 ساله آمریکایی ها یک پیروزی در مقابل جمهوری اسلامی ثبت نشده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۸    
همایش شکوه هجرت با هدف تجلیل از جهاد گران نمونه استان با حضور فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ومسئولین استانی در همدان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: دشمن در برابر ملت هرگز ذره ای به ایده آل ها و آرزوهایش نرسید و اعتراف کرد که تحریم ها ملت ایران را قوی تر کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن در برابر ملت هرگز ذره ای به ایده آل ها و آرزوهایش نرسید و اعتراف کرد که تحریم ها ملت ایران را قوی تر کرده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشکلات در کشورهای پیشرفته کمتر از اینجا نیست نمی گویم همه چیز حل شده است، اما باعث نمیشود تسلیم شویم. ما مردمی نیستیم که در مقابل مشکلات زانو بزنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن در برابر ملت هرگز ذره ای به ایده آل ها و آرزوهایش نرسید و اعتراف کرد که تحریم ها ملت ایران را قوی تر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۵۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقدیر از ایستادگی مثال زدنی ملت ایران در مقابل دشمنان گفت: سالی که گذشت، سال ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان بود و حضور مردم در صحنه دشمن را مأیوس کرد و پیروزی های امروز به دلیل همین استقامت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بررسی آخرین تحولات با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و بررسی آخرین تدابیر و اقدامات صورت گرفته و میزان آمادگی دستگاه های اجرایی برای شب چهارشنبه آخر سال از جمله دستورکارهای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آینده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به مدیرعامل خبرگزاری تسنیم، درگذشت دایی ایشان آقای حسن غفوری فرد را تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- آئین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در عرشه ناو شهید رودکی عسلویه با حضور فرمانده کل سپاه و با معرفی برگزیدگان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
دهمین آیین الحاق تجهیزات جدید شناوری از جمله ناو اقیانوس پیمای شهید نادر مهدوی و 95 شناور موشک انداز سبک و نیز مجموعه دیگری از شناورهای امدادی و ... امروز با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بندرعباس برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هر چه دشمن بر فشار خود می افزاید مردم قوی تر ظاهر می شوند تعیین کنندگی نسبت مردم با مخاطراتی که دشمن تولید می کند بسیار جالب و دیدنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی که امروز با حضور سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه به نیروی دریایی سپاه الحاق خواهد شد، یک ناو سنگین چند منظوره 14 هزار تنی است که 240 متر طول و 32 متر عرض دارد و قادر است تا با قابلیت حمل انواعی از شناورهای سبک، پهپاد و بالگرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۱    
اظهارات سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآیین بهره برداری از ناو شهید مهدوی و صد فروند قایق تندرو موشک انداز هم اکنون به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در آیین الحاق تجهیزات جدید به ناوگان نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: آزمون استقامت ملت بزرگ ایران در این عرصه همه جانبه تهدید، یک آزمون سرشار از سرافرازی و استحکام و قوت و ایستادگی و ثبات قدم اعتماد آفرین و امیدبخش است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تجهیزات جدید به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه، الحاق و رونمایی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت شامگاه چهارشنبه (17 اسفند) با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر روی عرشه رزم ناو شهید رودکی به کار خود پایان داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن با تمام قدرت به صحنه آمده است. اما، هرچه عمل می کند، کمتر نتیجه می گیرد و از اهداف خود دور تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه در مراسم بهره برداری از ناو شهید مهدوی و صد فروند قایق تندرو موشک انداز به سخنرانی پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
95 شناور موشک انداز و ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی به ناوگان نیروی دریایی سپاه پاسداران با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران الحاق شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک ناو اقیانوس پیما و نیز 95 شناور موشک انداز به ناوگان نیروی دریایی سپاه در بندرعباس الحاق شد. به گزارش صبح ساحل، صبح امروز در مراسمی با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه آیین الحاق یک ناو و چند شناور موشک انداز به ناوگان نیروی دریایی سپاه برگزار شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد؛ الحاق ناو اقیانوس پیما و 95 شناور موشک انداز به ناوگان نیروی دریا مراسم الحاق ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی و 95 شناور موشک انداز به ناوگان نیروی دریایی سپاه برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم الحاق شناورهای موشک انداز و ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی در بندرعباس گفت: هر چه دشمن بر فشار خود علیه ایران می افزاید، مردم قوی تر در مقابل او ظاهر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه فلسفه هنر ترویج حقیقت است، گفت: سینمای مقاومت بهترین ابزار برای معرفی منطق مقاومت است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
95 شناور موشک انداز و ناو اقیانوس پیمای شهید مهدوی به ناوگان نیروی دریایی سپاه پاسداران با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران الحاق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در عرشه ناو شهید رودکی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران و با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۳:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه گاه ساخت فیلم های حوزه مقاومت و دفاع مقدس سخت تر از انجام یک عملیات نظامی است، گفت: جشنواره فیلم مقاومت باید به تبیین منطق مقاومت بپردازد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سردار سلامی گفت: دنیای فیلم در غرب تماما برای ویران کردن فضای ذهن و تعادل ذهنی انسانهاست. غربی ها تلاش می کنند ذهنیت ها را آنگونه که می خواهند بسازند. فرمانده کل سپاه: مشکلات اقتصادی و نوسانات ارز را درک می کنیم اما ملت نباید تسلیم شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با تشریح اهمیت کارکرد سینما در سیره مقاومت، گفت: بدون هنر، حماسه ها ماندگار نمی شوند و فلسفه هنر ترویج حقیقت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۶۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی به وزیر اطلاعات تاکید کرد: سپاه آماده هرگونه همکاری برای تسریع در پیگیری ماجرای بدحالی کودکان و برخورد جدی با عوامل ایجاد ناامنی روانی نزد خانواده های ایرانی است.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ظرفیت اکوسیستمی کشور برای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت احصا شده است و کاشت درخت براساس آمایش سرزمین به طور عمده در عرصه های غرب و شمال کشور و در برخی مناطق داخلی با آبدهی برای استقرار انجام می شود. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم سراسری درخت کاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه 16 اسفند) با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران و وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت بسیج در کاشت نهال گفت:اگر قرار شد ظرف مدت چهار سال یک میلیارد اصله نهال کاشته شود، این کار را می توان با بهره گیری از ظرفیت بسیج انجام داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۲    
مراسم گرامیداشت روز درختکاری در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروزسه شنبه 16 اسفندماه 1401 با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه و سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) برگزار شد.