پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۹:۰۷Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان»

خبرگزاری مهر   ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دشمنان در جنگ ترکیبی به دنبال از میان برداشتن بنیان خانواده هستند که ماه مبارک رمضان و عید نوروز فرصت خوبی برای تقویت بنیان خانواده است.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با محکومیت تحریم شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیر آن توسط شورای وزرای اتحادیه اروپا، این اقدام را نشانه ضعف و استیصال دشمنان فرهنگ انقلاب خواند.
قم فردا   ۳ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تجلیل از حضور مستمر مردم در صحنه، نمونه اخیر بیداری و ایستادگی مردم را مقابله با اغتشاشات اخیر خواندند و تأکید کردند: مردم به همه کسانی که در اغتشاشات تحریک یا از اغتشاشگران حمایت کردند سیلی زدند و به حول و قوه الهی در آینده نیز ملت ایران به دشمنان خود سیلی خواهد زد.
598   ۴ ساعت پیش    
در جریان اغتشاشات پاییز 1401 حوادث گوناگون و پیچیده ای در کشورمان رقم خورد. در این نوشتار، فهرستی از حوادث تلخ غیر طبیعی داخلی، دخالت های دشمنان خارجی، عناصر معاند خارجی، شبکه نفوذ، جنگ رسانه ای و عملیات روانی دشمنان در جریان فتنه سنگین 1401 تبیین شده است.
قم فردا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی پیشرفت در دوران محاصره اقتصادی و شدیدترین فشارهای ممکن را، عملکرد درخشان ملت خواندند و گفتند: آمریکایی ها با همه ی دروغگویی شان اذعان کردند که فشارهای اقتصادی آنها بر ملت ایران در تاریخ بی سابقه بوده است.
قم فردا   ۴ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به هدف اصلی دشمنان فرمودند: هدف اصلی دشمنان از طرح مفهوم تحول ساختاری ، تغییر ، انقلاب یا کلمات مشابه خواسته های ضد تحولی و کاملاً مخالف اهداف نظام و تغییر هویت جمهوری اسلامی است.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
پاک آیین افزایش رشد تولید و همچنین مهار تورم را سبب بی اثر کردن تحریم ها برشمرد و خاطرنشان کرد: خنثی سازی تحریم ها یک راهبرد است، به همین دلیل حتی اگر دشمنان دست از خصومت بردارند و تحریم ها را لغو کنند، باز هم ما باید در مسیر رشد تولید حرکت کنیم.
صبح قزوین   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نکته ای که وجود دارد این است که یکی از اهداف دشمنان از بحران آفرینی برهم زدن تمرکز دولت از انجام اقدامات مثبت خود است، که نیاز است دولت با توجه بیشتر اهداف و برنامه های خود را پیگیری نماید.
تابناک ایلام   ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه مدافعان و حافظان امنیت که در حوادث اخیر دچار آسیب دیدگی و جراحت شدند، مایه افتخار هستند، گفت: مدافعان و حافظان امنیت خار چشم دشمنان هستند.
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا داوودنژاد معتقد است: جریاناتی در برابر سینمای ایران قرار گرفته اند که سعی دارند آن را از چشم مردم بیاندازند و از این طریق تولید را متوقف و راه را برای ورود تولیدات بیگانه باز کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۱:۳۸    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: دستگاه دیپلماسی و جمهوری اسلامی ایران نسبت به نقاطی از کشورهای پیرامونی که می تواند برایش تهدیدزا باشد و یا اینکه دشمنان قادر هستند از آن نقطه ایران را تهدید و با مخاطراتی مواجه کنند، توانست اقداماتی را صورت داده و نقاط آلوده به تهدید را مهار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل اعزام مبلغ سازمان تبلیغات گفت: جریان تبلیغ کشور نیازمند پیوست رسانه ای در جنگ چندوجهی دشمنان است.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، تحول به معنای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب را نیاز اساسی کشور خواندند و با اشاره به اهداف و خواسته های کاملاً ضد تحولی دشمنان گفتند: باید با اراده قاطع، تکیه بر اعتماد به نفس ملی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن مردم سالاری اسلامی را نشانه گرفته است، گفت: برای مقابله با این قضیه باید وحدتی بین قوا و مردم و دولت وجود داشته باشد و حکومت نیز برای افزایش رفاه نسبی مردم تلاش کند تا توطئه دشمنان خنثی شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
انتظار می رود یافتن پاسخ ابهامات، در دستور کار نهاد های نظارتی مانند مجلس شورای اسلامی قرار گیرد و شواهد، حکایت از شکل گیری تکاپو هایی در این خصوص دارد؛ تکاپو برای یافتن عوامل رقم خوردن قصوری عجیب که با صدور اطلاعیه و انداختن تقصیر به گردن دیگران، قابل رفع و رجوع نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: اگر همت و عزم ملی برای اجرای دستورات رهبر معظم انقلاب در سال 1402 باشد، پیش بینی می شود یأس کامل برای آمریکا، اروپا، اسرائیل و منطقه به وجود خواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه سال جدید مبتنی بر تدابیر حکیمانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری سال مهار تورم و رشد تولید نام گذاری شده گفت: در مسیر تحقق بیانات مقام معظم رهبری شتابنده حرکت خواهیم کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مسجد قبای شهرستان مریوان گفت: رشد تولید اقتصادی و علمی می تواند به شعار سال کمک شایانی کند و دل مردم و رهبری را شاد و توطئه های دشمنان را نقش بر آب کند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
گروه سیاسی: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره این که باتوجه به گلایه های مردم درباره نحوه اداره کشور چقدر ضرورت دارد در سال آینده شاهد یک حکمرانی خوب باشیم، گفت: در قرآن آمده است خداوند دشمنان ما را از احمق ها آفریده است ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای هدف اصلی دشمنان از طرح مفهوم تحول ساختاری ، انقلاب یا کلمات مشابه را تغییر هویت جمهوری اسلامی دانستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۲    
تهدیدهای نرم به دلیل کم هزینه تر بودن، تأثیر بر عوامل نرم افزارانه حوزه اقتدار ملی، استفاده نکردن از روش های خشونت آمیز و... بیش از پیش مورد نظر دشمنان انقلاب اسلامی قرار گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
امیر حاجیلو گفت: دشمنان قسم خورده اسلام به اقتدار روزافزون این نظام الهی پی برده اند و شما مرزداران سرپنجه های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستید.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۴    
در بخشی از وصیت نامه شهید عروجعلی رحیمی آمده است: بخشی از وصیت نامه شهید: باید بکوشیم که قدردان نعمت جمهوری اسلامی و ولایت فقیه باشیم و به کوری چشم تمامی دشمنان اسلام از منافقین تا ابرقدرت های کافر، پرچم اسلام روز به روز سرافرازتر می شود .
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۶:۵۴    
یکی از مهم ترین اقدامات دشمنان علیه جوامع هدف، ایجاد روحیه یأس و ناامیدی در دیگر جوامع، با تأکید مکرر بر برخی نقاط قابل بهبود و بزرگ جلوه دادن برخی کاستی ها است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۲۱    
مشهد (پانا) - روایت یک دانش آموز خبرنگار از دیدار نوروزی رهبر معظم انقلاب با مردم مشهد: یأس در جوانان باعث بن بست می شود . جمله ای تامل بر انگیز است آن هم زمانی که دشمنان تمام سعی و تلاش خودشان را برای نابود کردن ایران گذاشته اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ضروری است همه مسؤولان برای تحقق منویات معظم له و خدمت صادقانه به مردمی که در تمامی عرصه وفاداری خویش را به نظام و انقلاب نشان دادند، جهادی و بسیجی وار پا به میدان عمل خدمت به ملت گذاشته و گام های مؤثری در جهت گشایش شریان های اقتصادی در زندگی مردم بردارند تا شاهد ناکامی دشمنان در این عرصه باشیم.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین روز سال نو، در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، تحول به معنای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب را نیاز اساسی کشور خواندند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی، تحول به معنای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب را نیاز اساسی کشور و هدف اصلی دشمنان از طرح مفهوم تحول ساختاری ، تغییر ، انقلاب یا کلمات مشابه را تغییر هویت جمهوری اسلامی دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: آینده کشور ما آینده بسیار روشنی است، دشمنان ما عقب نشسته اند، بساط آمریکا و استکبار در حال برچیده شدن از منطقه است، این ها همه نشان می دهد ما منتظر تحولات بزرگی در منطقه به نفع مردم و آسایش و رفاه آنها هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۹۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی، تحول به معنای تقویت نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و معیوب را نیاز اساسی کشور خواندند و با اشاره به اهداف و خواسته های کاملاً ضد تحولی دشمنان گفتند: باید با اراده قاطع، تکیه بر اعتماد به نفس ملی، امیدواری و هوشیاری ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش لرستان گفت: برای اینکه بتوانیم دانش آموزان را در برابر توطئه های دشمنان مصون کنیم، نیاز است فرهنگ قرآنی را بین آنان ترویج دهیم.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۷    
در اغتشاش های اخیر همه وارد شدند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۱    
رهبر انقلاب در بیانات خود در جمع زائرین حرم رضوی از هداف شوم و شنیع دشمنان ملت ایران پرده برداری کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: هدف دشمنان حذف تمام چیزهایی است که مردم را به یاد اسلام ناب و انقلاب می اندازد، هدف آنان تبدیل حکومت مردم سالاری به یک حکومت باب میل استکبار است ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در گفت وگو با ویژه برنامه سال تحویل شبکه العالم اعلام کرد که دشمنان برای جلوگیری از همکاری آژانس بین المللی انرژی اتمی با ایران، آژانس را تحت فشار قرار می دهند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: دشمنان با تکرار نام امام خمینی (ره) مخالفند؛ با برگزاری مراسم 22 بهمن مخالفند. استکبار در ایران خواستار حکومتی است که او را تهدید و یا تطمیع کند تا بتواند کشور را غارت کند.
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تصریح کردند: - برخی دلسوز و علاقه مند به نظام اسلامی و انقلاب هستند اما گاهی غفلت می کنند و برای یک حرکت خوب و اصلاحی، بی دقتی می کنند و به نقاط خوب و قوت ضربه وارد می کنند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۲۶    
رهبر انقلاب در سخنرانی نورزوی در حرم مطهر رضوی گفتند: دگرگونی مورد نظر دشمنان درست مقابل آن چیزی است که مورد نظر ماست، آنها چیزی را مطرح می کنند که متاسفانه برخی به طبع آنها در داخل هم همان حرف را با تعبیرات دیگری تکرار می کنند؛ تغییر قانون اساسی، تغییر ساختار نظامی اسلامی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم رضوی با تأکید بر ادامه حمایت نظام از جبهه مقاومت، ادعای دروغ مشارکت ایران در جنگ اوکراین را رد کردند و گفتند: ما حضور در جنگ اوکراین را قاطعاً و صریحاً رد می کنیم و ابداً چنین چیزی صحت ندارد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، معمولا گفته می شود که تاریخ را برندگان می نویسند، اما وقتی به دنیای باستان نگاه می کنید، دقیق تر است که بگوییم تاریخ توسط مورخان نوشته شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبرانقلاب در سخنرانی نورورزی حرم مطهر رضوی فرمودند: منظور دشمن از دگرگونی، تغییر هویت جمهوری اسلامی است. دشمنان با هویت جمهوری اسلامی مخالفند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم رضوی با تأکید بر ادامه حمایت نظام از جبهه مقاومت، ادعای دروغ مشارکت ایران در جنگ اوکراین را رد کردند و گفتند: ما حضور در جنگ اوکراین را قاطعاً و صریحاً رد می کنیم و ابداً چنین چیزی صحت ندارد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
اینان با هویت جمهوری اسلامی مخالف هستند و اگر می گویند تغییر و تحول و انقلاب مقصودشان این است که هویت جمهوری اسلامی تغییر کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم رضوی با تأکید بر ادامه حمایت نظام از جبهه مقاومت، ادعای دروغ مشارکت ایران در جنگ اوکراین را رد کردند و گفتند: ما حضور در جنگ اوکراین را قاطعاً و صریحاً رد می کنیم و ابداً چنین چیزی صحت ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام نوروزی تأکید کرد: دشمنان در پاییز 1401 با پیچیده ترین نقشه ها و توطئه ها وارد میدان شدند، اما فرماندهان و رزمندگان جان برکف نیروی زمینی سپاه با ازخودگذشتگی، طومار فتنه گران و حامیان آنان را در هم پیچیدند.
تیک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین کنعانی مقدم، فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که سال جاری سال برگزاری انتخابات مجلس است. چه اقداماتی باید برای آشتی ملی و افزایش مشارکت مردم انجام شود و چقدر ضرورت دارد که حاکمیت، فرصت حضور همه سلایق و افکار مختلف را در انتخابات فراهم کند ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
سیدکمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در آخرین روز اقامت خود در دمشق، صبح امروز با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دیدار کرد. پیام نوروزی سرلشکر باقری/هرگونه توطئه دشمنان را در نطفه خفه خواهیم کرد ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که نیروهای این ستاد آماده تر از هر زمان برای صیانت از کیان ایران اسلامی از مجاهدت و بذل جان دریغ نخواهند کرد و هرگونه تحرّکات و توطئه های مذبوحانه دشمنان را تحت نظر داشته و در نطفه خفه خواهند کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح با صدور پیامی به مناسبت سال جدید اعلام کرد: نیروهای این ستاد آماده تر از هر زمان برای صیانت از کیان ایران اسلامی از مجاهدت و بذل جان دریغ نخواهند کرد و هرگونه تحرکات و توطئه های مذبوحانه دشمنان را تحت نظر داشته و در ...