سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۰۴Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دشمنان»

شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صدیقی با بیان اینکه ملت ما هم پرورش یافته مکتب موسی بن جعفر(ع) هستند، گفت: ملت شریف ایران با تاسی از این امام معصوم در برابر سختی های ناشی از تحریم های دشمن صبر و تحمل پیشه کرده اند و به یاری خدا بر دشمنان پیروز خواهند شد.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی حمایت از خرید کالای ایرانی را از اهداف ارزشمند سامانه سککوک در طرح اعطای کارت اعتباری عنوان کرد. به گزارش بانکداری ایرانی ...
تابناک ایلام   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اگر چه به عقیده بسیاری از مسئولین کشور،حفظ امنیت نظام از مهمترین مولفه های تامین منافع ملی در مبارزه به تروریسم داعش خوانده می شود اما در کنار این موضوع مقوله ضرر وفایده ورود به چنین عرصه ای از حیث منافع اقتصادی باید مد نظر قرار گیرد .
روزنامه سیاست روز   ۹ ساعت پیش    
جریان های سیاسی در حالی کم کم از شعارها و حتی افاد مورد نظرشان برای انتخابات 1400 ریاست جمهوری رونمایی می کنند که مطالبه مردم از آنها شفافیت و صداقت در ارائه برنامه های عملی و اجرایی برای خروج کشور از چالش های پیش روست. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای وحدت اصولگرایان گفت: وحدت و یکی شدن نیروهای انقلابی و ولایی را نزدیک می بینم و ان شاءالله با یک حرکت عظیم و وحدت مثال زدنی دوستان را امیدوار و دشمنان را ناامید خواهیم کرد.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: آمریکا با هزاران بمب اتمی از پس یک ملت بر نمی آید و این منطق شهادت طلبی در کشورمان است که توطئه ها و تهدیدهای دشمنان را بی اثر کرده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری ایران درباره برخی واکنش ها به سخنان معاون اول رییس جمهوری نوشت: جنگ اقتصادی پیچیده ترین نبرد دشمنان علیه جمهوری اسلامی است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-"علی باقری کنی" با بیان اینکه در جمهوری اسلامی ایران زرتشتی، مسیحی و کلیمی در کنار مسلمان در برهه های مختلف در یک جبهه دوشادوش یکدیگر در مقابل دشمن ایستاده اند، گفت: تعامل ملی" ذیل پرچم "هویت ملت ایران" پادزهر توطئه دشمنان در ایجاد انشقاق ملی است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۷    
پرسش: دشمنان اسلام در زمان پیامبر گرامی(ص) از چه تکنیک هایی در جنگ نرم علیه پیامبر(ص) استفاده می کردند؟ آیا این شیوه ها و تکنیک ها در حال حاضر هم کارایی دارد و دشمنان کینه توز از آنها علیه اسلام استفاده می کنند؟ پاسخ: ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گالیکش با اشاره به اینکه شهرستان گالیکش به لحاظ اقتصادی در نقطه مطلوبی قرار ندارد؛ تصریح کرد: این وظیفه ما را سنگین می کند تا برای رفع این مشکلات و فراهم نمودن زیرساخت های توسعه شهرستان بیش از پیش تلاش کنیم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۹   + ۹۹ سایت دیگر  
شفقنا- رییس جمهور گفت: دشمنان با این تصور که جمهوری اسلامی چند ماه بیشتر در برابر فشار حداکثری تاب نخواهد آورد، تحریم ها را طراحی کرده بودند، اما ملت ایران با مقاومت و ایستادگی حداکثری در برابر جنگ تمام عیار اقتصادی، در برابر دیدگان جهانیان، افتخاری دیگر خلق کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مکارم اخلاق و ویژگیهای روحی پیشوای هفتم (علیه السلام) چنان چشمگیر بود که نه تنها دوستان، بلکه سرسخت ترین دشمنان آن حضرت نیز بدان معترف بودند و خود را در برابر آنهمه عظمت، کوچک و حقیر می دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان ما به همان میزان که از جهاد دفاعی ما می ترسند از جهاد علمی و اقتصادی ما نیز واهمه دارند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: اعمال تحریم های ناعادلانه از سوی دشمنان انقلاب، سبب افزایش انگیزه در جوانان ما شده تا استعدادهای خود را در جهت حل مسائل کشور به کار بگیرند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۸    
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان جمهوری اسلامی به همان میزان که از جهاد نظامی و دفاعی ایران وحشت دارند از جهاد علمی و اقتصادی نیز می ترسند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشارکت بالا در انتخابات هم منجر به قوام داخلی و تأمین امنیت ملی می شود و هم زبان نظام سلطه را در ارتباط با ما کوتاه می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، سردار سرلشکر حسین سلامی در دهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت در سینما بهمن سنندج گفت: کردستان بخش مهمی از هویت ایران عزیز است، کردستانی که مردمان آن ریشه در حیات ازلی این سرزمین و در آینده در حیات ابدی و جاودانه آن خواهند داشت. ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: فرمانده نیروی دریایی ارتش کارکنان و خانواده های نیرو های مسلح همواره مورد تهدید فرهنگی دشمنان هستند
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در این سال شاهد حوادث و اتفاقات مختلفی بودیم که با وجود تلاش دشمنان و فشارهای اقتصادی و سیاسی سال 99 با تلاش پلیس و همراهی و همدلی خوب مردم، سالی امن و باثبات بود.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: به ناکامی مخالفان جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان در برابر ملت ایران قد خم کرده و شکست خورده اند.
ایمیدرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور افتتاح بیش از 15هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مرتبط با وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را گامی در مسیر توسعه بیشتر کشور خواند و ابراز امیدواری کرد که سال 1400 سال دستیابی ملت ایران به موفقیت های بزرگ در روند مبارزه با بیماری کرونا و جنگ ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سردار غیب پرور گفت: رژیم جعلی صهیونیستی و امریکائی ها به خوبی می دانند که نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در مسیر تولید قدرت قرار گرفته اند و هر روز قدرتمندتر از روز دیگر به پیش خواهند رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن شناسی و بصیرت انقلابی تنها راهکار مقابله با توطئه های دشمنان است و مردم کردستان این مهم را به صورت علنی به جهانیان نشان داده اند.
598   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سفر پاپ فرانسیس به عراق و ملاقات با جناب آیت الله سیستانی(حفظه الله) مرجع عالیقدر جهان تشیع در نجف از مهمترین اخبار رسانه ها و شبکه های اجتماعی در روزهای اخیر بوده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات از یک طرف توطئه های دشمنان را خنثی و از سوی دیگر موجب اتحاد، انسجام و استحکام نظام اسلامی خواهد بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پیگیری مطالبات رهبری درباره گرانی بازار در دستور کارویژه سازمان بازرسی، بازنشستگان تامین اجتماعی نباید فراموش شوند، امروز وظیفه مسئولان مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان، سرعت افول در نظام مستکبری آمریکا شدت یافت برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
گودرزی گفت: در شرایطی که دشمنان با همه توان برای ضربه زدن به اعتقادات و ارزش های اسلامی ملت ایران و خصوصاً جوانان پای کار آمده اند راهیان نور می تواند جوانان و نوجوانان را در برابر هجمه های دشمنان بیمه کند.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور افتتاح بیش از 15هزار میلیارد تومان طرح و پروژه مرتبط با وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را گامی در مسیر توسعه بیشتر کشور خواند و ابراز امیدواری کرد که سال 1400 سال دستیابی ملت ایران به موفقیت های بزرگ در روند مبارزه با بیماری کرونا و جنگ ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رادیو اقتصاد ویژه برنامه هستی در سوگ را 19 اسفند مصادف با 25 رجب، به مناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع) روی آنتن می برد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امام موسی کاظم (ع) با دشمنان و بداندیشان به نرمی و مهربانی رفتار می کرد و با این شیوه به تربیت آنها می پرداخت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ناکامی مخالفان جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان در برابر ملت ایران شکست خورده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان تصور می کنند که ملت ایران شرافت و عظمت خود و اقتدار و اعتبار خود را با مادیات جابه جا می کند؛ داستان محاصره اقتصادی داستان خطای دشمن در شناخت حقیقت درونی جامعه ماست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: این سرزمین که بخشی از جبهه مقاومت اسلامی است امروز یک سرزمین امن و در حال رشد است که با فرهنگی غنی در مقابل دشمنان سرشکسته که همراه با امریکا فکر می کردند می توانند بر این ملت حکومت کنند، شکسته شده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۷    
تقویت باورهای دینی و انقلابی، استعدادشناسی و نبرد با تهاجم فرهنگی دشمنان دستاورد و ظرفیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد است که متناسب با نوع مدیریت و حمایت ها عملیاتی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: آمریکا و همه دشمنان شکسته، کهنه و پوسیده شده اند و ملت ایران با سرفرازی و مقاومتی مثال زدنی در برابر آنان ایستاده است.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۹    
فاش نیوز - هر اتفاقی در این دنیا حکمتی دارد و وقوع انقلاب اسلامی برای مردم ایران حکمتی بزرگ بود. مردمی که با جان و مال خود برای اهداف این انقلاب ایثار و جانفشانی می کنند، جوانانی که ایمانشان به انقلاب، دشمنان را به ذلت کشیده است، جوانانی که دلاوران جنگ های محال و فاتح میادین دشوار لقب گرفته اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قم – ایرنا - آیت الله سید محمد سجادی از فقهای حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه چند صدایی و مواضع متفاوت و متضاد در سیاست خارجی باعث تضعیف نظام خواهد شد، گفت: همه مسئولان باید با تبعیت از رهبر معظم انقلاب، از بیان مواضع و سخنانی که باعث سوء استفاده دشمنان شود، خودداری کنند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی استاندار گلستان در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و تحریم های ناجوانمردانه دشمنان با هدف ایجاد فاصله بین مردم و حاکمیت، باید از همه ظرفیت ها برای فراهم نمودن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 1400 بهره گرفت. ...
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به مجاهدات مردان بزرگی چون شهید بیک محمدی امروز در اوج عزت و افتخار قرار دارد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: شهدای مدافع حرم با درک صحیح از تهدید دشمنان اسلام، با حضور در صحنه مقابله با گروه های تروریستی تکفیری و با نثار جان خود، امنیت کشور و منطقه را به تمامی ملت ها ارزانی داشتند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص هدف گیری مشارکت مردم در انتخابات توسط دشمنان با دکتر لاله افتخاری، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس تاکید کرد: امروز نیروی هوایی ارتش به عنوان یک سازمان در خنثی سازی سازی تحریم و فشار حداکثری آمریکا نمونه ای است که جوانان ما باید به آن دقت کنند؛ امروز وظیفه مسئولان مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان است.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۸    
پدر شهید مجید رجائی با بیان اینکه خدمت فرزندم در زیر پرچم ایران و اسلام و شهادتش افتخاری برایم است، گفت: دشمنان این کشور بدانند که با شهید کردن فرزند من به هیچ نتیجه ای نخواهند رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: بعد از انقلاب همه امکاناتی که روزی در خدمت یک رژیم منحوس بود، در اختیار انقلاب اسلامی و مردم قرار گرفت.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۶:۲۵    
مصدریابی جعلی واقعه اخیر، یعنی عقب نشینی آمریکا- اروپا از صدور قطعنامه ضد ایرانی، منجر به ارائه آدرس های گمراه کننده ای به افکار عمومی شده است!
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم کمیته امداد را یاری کنند تا نیازمندان در رفاه بیشتری زندگی کنند، گفت: دشمنان از اعتمادسوزی مردم و مسئولان برای ضربه به انقلاب استفاده می کنند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایستادگی در برابر فشارها جز با قدرت و قدرت سازی ممکن نیست؛ ما هم می سازیم، هم می ایستیم و هم دشمنان را وادار می کنیم که به اراده ملت ایران تن دهند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۶    
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر یکروزه به استان قم در دیدار با مادر معظم سرداران شهید مهدی و مجید زین الدین گفت: اگر ایستادگی و مقاومت ملت ایران نبود، حتما نقشه های دشمن علیه نظام اثر گذار می شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۱    
سرهنگ دستجانی گفت: انتخابات سال آینده نخستین انتخابات در گام دوم انقلاب است و در منظر بین المللی از اهمیت خاصی برخوردار است
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۸    
حجت الاسلام محمد اعرافی در وبینار و نشست علمی نقش ابوطالب(ع) و طالبیان از نگاه علامه محقق سید محمد مهدی خرسان با ذکرچند آیه ازقرآن کریم و احادیث وروایات وارده از طریق فریقین شیعه و اهل سنت، دلایل متقن ومنطقی بر ایمان حضرت ابوطالب و رد دشمنان دین و بد خواهان بیان داشت.