شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۰۱Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امت اسلام»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
در دوران پیامبر اسلام (ص) تبیین مسئله مهدویت و آخرالزمان شکل ویژه تری به خود گرفت، به گونه ای که گفتمان آن در بین مردم رواج یافت و امت اسلام نسبت به جزئیات آن آگاهی یافته بودند و مدام از آن حضرت نسبت به آخرالزمان و زمان فرا رسیدن آن پرسش می کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو ارشد دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: قدرت رسانه مسئولیت بزرگی را برای رسانه ها ایجاد کرده است که باید در ارتباط با امت اسلام صداقت داشته باشند.
آناج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ای امت اسلام و ای نوجوانان! دیگر وقت نشستن نیست و ساکت بودن در مقابل جنایت کفار، ننگ است. برادران! به این دنیا دل نبندید.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۳:۳۸    
کارشناس علوم دینی و استاد حوزه علمیه قم، بیان کرد: اگر امت اسلام از اهل بیت(ع) بیاموزند و از مرگ و شهادت در راه خدا نهراسند ، با این روحیه هیچگاه استکبار نمی تواند بر امت اسلامی پیروز شود و بالعکس این رویه طبیعی است که دشمن صهیونیستی و فریب خوردگان منطقه ای اش به دنبال از بین بردن روحیه شهادت و ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۰:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر عربستان سعودی با استاندار اصفهان برگسترش روابط بر مبنای ارزش های مشترک تاکید شد. استاندار اصفهان در این دیدار، عربستان سعودی را به عنوان یکی از کشور های بزرگ اسلامی دانست و گفت: معتقدیم اگر بین امت اسلام ارتباطات عمیق تری برقرار شود در نهایت با موفقیت های بزرگ نیز مواجه خواهیم شد ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دیواندره اظهار داشت: نیاز است، در عصر حاضر تمام امت اسلام با اتحاد کامل و همه جانبه علیه ظلم و جور رژیم صهیونیستی به حرکت درآیند و با آن قطع معامله کنند تا طبق وعده خداوند، صهیونیست غاصب نابود و بیت المقدس آزاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اندک مدتی پس از رحلت پیامبر (ص) امت اسلام به وصیت پیامبرشان عمل نکردند. پس از این رویداد بود که بسیاری از سنت های عصر جهالت در جامعه مسلمین احیاء و سنت نبوی تحریف شد. قیام امام حسین (ع) حرکتی در راستای اصلاح این وضعیت نابسامان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن آوده است: این امواج انسانی و فریادهای آسمانی و بیداری ایمانی و آتشفشان انقلابی نقطه قوت و پشتوانه اقتدار و راز پیشرفت ملت بزرگ ایران و امت اسلام و سرمایه ای عظیم برای فائق آمدن بر چالش ها و مشکلات پیش روی میهن و ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- امام جمعه موقت تهران گفت: حیات امت اسلام، بازگشت به هویت دینی، استقلال، عزت و اقتدار برای جامعه اسلامی بزرگ ترین دستاورد انقلاب اسلامی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مجمع علمای مسلمین لبنان در پیامی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرده است: ما در مجمع علمای مسلمان معتقدیم جمهوری اسلامی ایران امروز محوری را هدایت می کند که برای احیای سربلندی و عزت امت اسلام تلاش خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: قبل از انقلاب کشورهایی مثل مصر و ایران و غیره هم پیمان رژیم صهیونیستی بودند اما با ظهور انقلاب اسلامی، جبهه مقاومت به رهبری امام خمینی(ره) مجدداً امت اسلامی به آن مسیر اصلی و هویت اصلی خود بازگشت.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۲    
امام جمعه اهل سنت سیریک هرمزگان، بیان کرد: نبی مکرم اسلام(ص) محور وحدت امت اسلام در جهان می باشد، اکنون جامعه اسلامی از وحدت شیعه وسنی عبور کرده است و دیگر مسئله ای با این عنوان مطرح نیست زیرا به فرموده برخی از مراجع جامعه اسلامی یک ملت واحد هستند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۲    
رییس هئیت افتاء اهل سنت استان بوشهر، بیان کرد: در واقع امت اسلامی با تکیه بر مشترکاتی همچون خدای واحد ،قرآن ، پیامبر و اهل بیت پیامبر می توانند وحدت بسیار مستحکمی را داشته باشند، مهم این است همه امت اسلامی به اسلام تعلق دارندو یک بدنه هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عید مبعث حضرت محمد (ص)، مبعوث شدن رسول اکرم به پیامبری، سرآغاز راه دین مبین اسلام است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، احمد وحیدی در دیدار با مشاور وزیر کشور عراق و هیأت همراه، گفت: نماینده عراق در شورای امنیت مواضع خوبی گرفت. آمریکا باید بفهمد نمی تواند در کشورها دخالت کند، سوریه و یمن را بمباران و در همان حال از رژیم صهیونیستی حمایت کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت: همه امت اسلام باید نمایش اسلامیت را در عید مبعث نشان دهند، نباید کاری کنیم که مناسبت های دینی به فراموشی سپرده شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
چهارصد و سی امین شماره هفته نامه خط حزب الله، با عنوان پیام جاویدان برای امت اسلام منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۵    
این وحدت درس مهمی بود که امام به مسلمانان داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۳    
امام جمعه دیواندره تصریح کرد: بصیرت افزایی و معرفت افزایی در حوزه شناخت جبهه مقاومت لازم است؛ ما امت اسلام باید دست به دست هم دهیم و با اعتصام به حبل الله و سیره نبی(ص) و با وحدت کلمه به تمام معنا به عنوان مدافع، اسلام ناب و دشمن بشریت را به مردم بشناسانیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه امروز در قلب امریکا و در مهمترین دانشگاه های آن از جمله هاروارد، بر علیه رژیم صهیونیستی اعتراض و حمایت از غزه صورت می گیرد و اینها خاری در چشم رژیم صهیونیستی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر اینکه استقامت امت اسلام و خون مردم غزه دنیا را بیدار کرد، گفت: حرکت بزرگ ملت ها در سراسر جهان آغاز شده و امروز همه مردم به اعتراض گسترده علیه استکبار جهانی روی آورده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
امتی که خود به امام حسین (ع) نامه نوشتند تا تحت امامت ایشان قرار گیرند، نه تنها زیر بار امامت و ولایت آن امام بزرگوار نرفتند و عهد و پیمان خود را ادا نکردند بلکه به بدترین شکل ممکن ایشان را کشتند و گرفتار حاکمان اموی و عباسی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم راز نهفته در قدرت جبهه مقاومت در عراق، غزه، لبنان ، یمن و غیره را روحیه شهادت طلبی مردم دانست و گفت: امروز صحنه غزه، مقاومت اسلامی، جبهه مقاومت در برابر انگلیسی ها، آمریکایی ها و صهیونیست ها آزمایشی برای امت اسلامی و بسترسازی ظهور حضرت مهدی(عج) است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۳    
نماینده جنبش حماس در ایران تصریح کرد که موضع یمن در حمایت از فلسطین، قابل تقدیر است و همه باید از آن الگو بگیرند.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۶    
شهروندان جامعه اسلامی را مؤمنان، سست ایمان ها، منافقان و اهل کتاب تشکیل می دهند. هر یک از آنان با توجه به حقوقی که برایشان به عنوان شهروندان امت اسلام مطرح می باشد، مسئولیت هایی دارند. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۰    
حوزه/ امام جمعه کهک گفت: همان طور که امام خمینی (ره) فرمودند تنها راه پیروزی امت اسلام در برابر این رژیم غاصب را مقاومت و پایداری است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله دژکام اظهار کرد: ما می خواهیم مسیر تاریخی دنیا را عوض کنیم و این کار آسان نیست، ولی مسیر را به نفع دین و امت اسلامی و به نفع قرآن کریم عوض می کنیم و به استقبال حضرت ولیعصر (ع) می رویم و دهه فجر را گرامی می داریم و در این ایام آنچه درخور بزرگداشت این دهه است، به خوبی انجام خواهیم داد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: در نظام اسلامی، مردم جلو هستند و دستگاه های حکمرانی، پشت سر مردم راه می افتند. مردم زمینه ای می سازند که حاکمیت به کجا حرکت کند. اگر قرار است بی حجابی براندازی شود، اگر قرار است مشکلات معیشتی حل شود، باید به خواست مردم باشد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
افشین علا، شاعر معاصر سروده جدیدش درباره غزه را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد: ای اهل غزه! از همه ی خلق ها سرید از زبدگان امت اسلام بهترید آحاد مسلمین به شما غبطه می خورند چون حافظ حریم عروج پیمبرید هرچند مانده اید به باریکه ای اسیر چون رشته ای به گردن آفاق، زیورید ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۵    
اندیشمند آفریقایی از کشور گینه کوناکری تصریح کرد: رژیم اسرائیل هیچ اصالت و جایی در میان امت اسلام ندارد، بلکه از سوی دشمنان برای فتنه افکنی در میان امت اسلام، تفرقه و دودستگی میان آنها ایجاد شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در پیام سیدحسن نصرالله به دوازدهمین همایش غزه؛ نماد مقاومت که از سوی سیدعبدالله صفی الدین نماینده حزب الله لبنان در تهران قرائت شد، آمده است: غزه امروز نماد است چون در غزه یک مقاومت شریف، پیشگام و سازش ناپذیر وجود دارد اگر غزه مقاومت نمی کرد، نماد عزت نمی بود، مقاومت رمز عزت و [...]
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: غزه نماد وحدت خون، سلاح، میدان و هدف است که خواب را از چشم دشمنان ما ربوده. هر کس باور دارد این امت گزینه ای جز مقاومت دارد بسیار بسیار بسیار در اشتباه و خیال است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۴    
شهید رضا بابایی در وصیت نامه اش می نویسد : تنها سفارشم به اعضای خانواده، پیروی از خط امام، این قلب تپنده امت اسلام است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قم- در بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه آمده: پاسخ کوبنده و دشمن شکن سپاه انقلاب اسلامی به اقدامات تروریستی و جنایتکارانه رژیم کودک کش اسرائیل قلوب ملت ایران و امت اسلام را شاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای علمای اندونزی ضمن تشریح محورهای مبارزه امت اسلام ضد رژیم صهیونیستی تاکید کرد که کمک به فلسطینیان واجب و دفاع از اسراییل حرام است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدعبدالملک بدرالدین الحوثی گفت: مصلحت امت اسلام ایستادگی در کنار فلسطین و مقابله با دشمن مشترک است.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲    
امام جمعه اهل سنت شهرستان کنگان، بیان کرد: امت اسلام باید با جدیت و قاطعیت در مقابل زیاده خواهی و یاوه گویی های اسرائیل و متحدان آن بایستند و با مشت های متحد پیکره استکبار را در هم خرد کنند تا درس عبرتی برای آیندگان شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۸    
امام جمعه موقت بانه با بیان اینکه غفلت امت اسلامی، موجب جنایات استکبار جهانی در منطقه شده است؛ عنوان کرد: امروز دشمنان قسم خورده اسلام، با تجدید تعهد خائنانه با همپیمانان خود خواستار به راه انداختن خون آشامی دیگر در منطقه علیه امت اسلام و آنهم مردم مقتدر یمن شده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان با اشاره به که باید به دنبال راه کارهای عملی و جدی برای مقابله با طرح های دشمن باشیم تصریح کرد: باید در این کنفرانس پیشنهادهای عملی حمایت از مقاومت و نجات فلسطین ارائه شود چرا که اساساً دشمن و غده سرطانی اسرائیل با سوء استفاده از ضعف خود امت اسلام و عرب توانست در ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک شاعر گفت: شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عینه به جهانیان نشان داد که فرهنگ شهادت ضامن پویایی و حافظ وحدت و بقای امت اسلام در طول تاریخ است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تایباد- امام جمعه تایباد گفت: معاملات ربوی و ترویج ربا بزرگترین ظلم به امت اسلام است، اما برخی به عناوین مختلف به دنبال توجیه این ظلم هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن با تایید خبر هدف قرار دادن یک کشتی آمریکایی حامی رژیم صهیونیستی با تعداد زیادی موشک بالستیک و پهپاد در دریای سرخ تصریح کرد: نیروهای مسلح یمن هرگز در مقابله مناسب با تمام تهدیدهای دشمنان در چارچوب حق دفاع مشروع از کشور و ملتمان و امت اسلام تردید نخواهند کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون ایران مجمع تقریب با بیان اینکه از بین بردن امت اسلام و وحدت آن مهمترین هدف کشورهای استکباری و رژیم غاصب صهیونیستی است، تأکید کرد: موضوع غزه و فلسطین باعث شد، اتحاد آزادی خواهان، انسان گراها و اسلام گراها در دنیا پدید آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مشاور اهل سنت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ضرورت عمل به توصیه های دین برای اتحاد مسلمانان گفت: امت اسلامی از طریق تقویت فرهنگ گفتگوی قرآنی و دیپلماسی می تواند به وحدت برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دشمن در محاسبه بی ارزش خود پنداشته بود حذف جسم حاج قاسم، اسم و رسم او را هم کمرنگ و بی ثمر می کند، اما اینک پس از 4 سال از ترور فرمانده غیور امت اسلام هم در غزه ضربه فنی شده اند و هم از دست یمن شجاع که تازه از یک جنگ فرسایشی بیرون آمده، ضربه مغزی!
میزان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - چهارصد و بیست و ششمین شماره خط حزب الله با عنوان اتمام حجت سربازان راه سلیمانی منتشر شد. گزارش هفته این شماره خط حزب الله، به این پرسش، پاسخ داده که رذالت جنایتکاران در برابر عشق و شور مردم به قهرمان ملی ایران و امت اسلام چه تأثیری در مسیر مبارزه با استکبار دارد؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ما، بشریت، امت اسلام و جبهه مقاومت تا قیامت مدیون امام هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه چالدران گفت: امت اسلام راه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را با قدرت همچنان ادامه می دهد.
شوشان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شوشان - دکتر حمید خادم مسجدی : مرشد بزرگ امت اسلام حضرت امام خمینی (ره) رحمت الله علیه فرمود: *مردم ولی نعمت هستند* فرهنگ مطالبه گری را از رهبر عزیزمان دام ظله العالی آموختیم که فرمود: *پرچم آرمان خواهی و مطالبه گری را زمین نگذارید* ...