شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۵۹Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگان رهبری»

خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: دولت اسلامی باید با تکیه بر مردم و با فراهم کردن مشارکت مردم اعتماد آن ها را جلب کرده واز ظرفیت بزرگ مردمی برای رفع مشکلات جامعه بهره بگیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در برابر کمک خیرین به نیازمندان و فقرا 700 برابر پاداش می دهد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
در پی واکنش های طرف های غربی به غنی سازی 20 درصد توسط ایران، اسفند ماه سال گذشته، رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری اعلام کردند که جمهوری اسلامی به این هیاهو ها توجهی نخواهد داشت و صرفا بر مبنای نیاز خود اقدام به غنی سازی خواهد کرد، لذا اگر نیاز باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران و به خصوص صهیونیسم بدانند که کشورمان با خرابکاری هایی چون حادثه سایت نطنز عقب نشینی نمی کند و با اقتدار در مقابل زیاده خواهی آنان ایستادگی خواهد کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۶۲ سایت دیگر  
جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور در گفتگویی تلویزیونی با توضیح تمهیدات و برنامه های ستاد انتخابات کشور در چهار انتخابات، شورا های اسلامی شهر و روستا، انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا: آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نایب رئیس مجمع جهانی اهل بیت با صدور پیامی نسبت به حادثه هفته گذشته در نطنز واکنش نشان داد و گفت: اسرائیل جنایتکار به عنوان جبهه کفر مقابل اسلام ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نباید به کشوری مثل آمریکا که تنها کشور استفاده کننده از سلاح های اتمی است اجازه داد که در استفاده ما از انرژی صلح آمیز هسته ای دخالت کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۱    
معاون سیاسی وزیر کشور عصر امروز مهمان گفتگوی شبکه خبر خواهد بود تا در خصوص آخرین وضعیت انتخابات 1400 و ثبت نام انتخابات شورا های شهر و روستا، مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری گزارش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: به عنوان یک طلبه از نامزدهایی که قدم به عرصه ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گذاشته اند، می خواهم که از خدا بترسند، رضای الهی را در نظر بگیرند و ورود به شورا را فرصتی برای خدمت به مردم بدانند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۹    
ساری-افتتاح برنامه های ماه مبارک رمضان با حضور آیت الله معلمی عضو مجلس خبرگان رهبری در سپاه قائم شهر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۶    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: بصیرت افزایی، آگاه سازی مردم، تبیین و روشنگری و افشا کردن نقشه های دشمنان برای مردم از جمله وظایف حوزه های علمیه و طلاب در زمان انتخابات است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ عضو خبرگان رهبری به عملکرد جریان غرب گرا در انتخابات اشاره کرد و گفت: این گروه از ابتدا در دولت های مختلف بوده و به راحتی بعد از هشت سال فرصت انتخابات را از دست نخواهند داد؛ این افراد امروز آرایش انتخاباتی گرفته اند و در فضای مجازی فعال شدند تا در صحنه آینده گزینه آنها بالا بیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بزرگ ترین ظلم منع از احیای مساجد و در نقطه مقابل بزرگ ترین خدمت دولت اسلامی احیای مساجد است و مساجد باید محور تمامی فعالیت ها به ویژه رزمایش همدلی و مواسات باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۱    
اصفهان - نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: همت انسان باید در مسیر رسیدن به کمال و سعادت ابدی باشد، افرادی که تنها در مسائل مادی همت دارند نهایت زندگی را دنیا می بینند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری، نیاز حکومت اسلامی به ابزارهای مناسب از منظومه ی معرفتی اسلام را تشریح نموده و بر لزوم به روزکردنِ تفکّر اسلامی به عنوان نرم افزار حکومت اسلامی تأکیدکرده و فرمودند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۹    
قم –ایرنا- مدرس حوزه علمیه قم و عضو سابق مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در زمان ها و موقعیت های خاص دنبال تخریب و خرابکاری است،گفت: حادثه خرابکاری اخیر در سایت نطنز و همزمانی آن با گفت وگوهای هسته ای نشانگر آن است که رژیم صهیونیستی و عوامل آن نمی خواهند تحریم ها برداشته شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۱    
عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری گفت:اصلاح زندانیان و زندان ها، باعث پیشگیری از وقوع جرم و اصلاح جامعه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات مازندران، گفت: هشت نفر برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان ثبت نام کردند که مراحل تعیین صلاحیت چندگانه در پیش روی داوطلبان قرار دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس ستاد انتخابات استان تهران: نام نویسی داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری هم از 21 اردیبهشت آغاز می شود و پنج روز ادامه خواهد داشت. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سیدحسن خمینی برای دومین بار از حضور در صحنه انتخابات کشور خارج شد. بار اول در انتخابات مجلس خبرگان رهبری از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شد. این بار نیز قبل از آن که در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند، بعد از توصیه رهبری تصمیم گرفت که از میدان خارج شود ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه عده ای کرونا را بهانه ای برای روزه نگرفتن قرار داده اند، گفت: ما در برابر دین اسلام مکلف هستیم و باید از خداوند اطاعت کنیم به طوری که اگر طبق شرایط سلامتی جسمانی و نظر پزشک مشکلی نداریم خود را از این فریضه الهی محروم نکنیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۹    
دور سوم مذاکرات وین برای لغو تحریم ها فردا درحالی از سر گرفته می شود که دیروز عباس عراقچی، رئیس تیم مذاکره کننده کشور از آغاز غنی سازی 60درصدی اورانیوم در ایران خبر داد. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده خبرگان رهبری شرایط امروز کشور و سیاست های اشتباه کرونایی را نتیجه عملکرد اشتباه دولت دانست و گفت: مردم دیگر مطلقا به این افراد اعتماد ندارند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محسن اسماعیلی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت و گویی در باره اقتصاد و تاثیر آن در فرهنگ و سیاست، اصل 44 و سیاست های کلی اجرای آن، خصوصی سازی ها، دشواری های مبارزه با فساد و مفسدان اقتصادی، و محور های نیازمند به بازنگری حقوقی سخن گفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر نظارت استان فارس گفت: ما نظارت و بازرسی بر نحوه انتخابات مجلس، ریاست جمهوری، خبرگان رهبری را برعهده داریم. در حقیقت این شبکه نظارتی، مدیریت سلامت انتخابات را تضمین می کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایر همزمان با سیزدهمین دوره رئیس جمهوری، دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و نخستین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 28 خردادماه 1400 برگزار می شود ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما، روزهای بهاری با سرعت در حال گذر هستند تا با عبور از 66 روز حساس، نفس گیر و سرنوشت ساز در روز 28 خرداد ماه، شاهد رقابت داوطلبان انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۳    
قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هرکسی نباید خود را در لباس و قامت ریاست جمهوری ببنید، توصیه کرد اگر افراد مدعی نامزدی در خود صفت هایی از جمله دیانت و انقلابی بودن،سیاست، کیاست، صداقت و تدبیر سراغ ندارند خود و مردم را معطل نکنند و وارد فضای انتخابات نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه – ایرنا – نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت: عوامل بقا و قوام نظام همان عوامل پیروزی و وقوع انقلاب اسلامی شامل وجود مکتب اسلامی، رهبریِ آگاهانه امام راحل و نیز حضور مردم در صحنه است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۲    
رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه و رئیس جامعه المصطفی العالمیه با آیت الله سید علی اکبر قریشی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو کردند.
اقتصاد ایران: خرم آباد- نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تقوا فلسفه وجودی رمضان است، بر ضرورت تقویت احسان گرایی و زیست مومنانه در این ماه مبارک تاکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محسن اسماعیلی، حقو قدان، استاد دانشگاه تهران و عضو خبرگان رهبری در یادداشتی که برای ایکنا ارسال کرده است، از حسرت ترک ماه شعبان و استقبال از ماه رمضان نوشته است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۰    
با حضور نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری سیلوی بزرگ 30 هزار تنی در شهرستان شوش افتتاح شد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همراه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا، اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز 28 خرداد 1400 برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری به نقش رهبری افکار و آینده نگری یک مدیر موفق اشاره کرد و افزود: اگر تمام برنامه ها بر اساس اشل و افق کاری پیش برود، شاهد پیشرفت روزافزون کشور در بخش های مختلف هستیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، نخستین میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و دومین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه 28 خرداد 1400 برگزار می شود ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۵    
آیت الله امان نریمانی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در پیامی درگذشت مرحوم کرمی راد را تسلیت گفت.
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۶    
آزمون اجتهاد از داوطلبان دومین انتخابات میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 7:30 صبح امروز (یکشنبه، 22 فروردین 1400) در محل مصلی قدس قم آغاز شد.
برترین ها / شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
برترین ها: آزمون اجتهاد از داوطلبان دومین انتخابات میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری از صبح امروز در قم آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نامزدهای نهایی انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در روز 12 خرداد اعلام خواهد شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۴    
اقتصاد ایران: نامزدهای نهایی انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در روز 12 خرداد اعلام خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزارت کشور جدول زمان بندی انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری را اعلام کرد. طبق اعلام وزارت کشور، نامزدهای نهایی انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در روز 18خرداد اعلام خواهد شد ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۵    
نامزدهای نهایی انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در روز 12 خرداد اعلام خواهد شد. به گزارش پیام فوری به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام وزارت کشور، تبلیغات این انتخابات از روز 13 خرداد آغاز شده و تا 26 خرداد ادامه می یابد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۶    
نامزدهای نهایی انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در روز 12 خرداد اعلام خواهد شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راه مردم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ برای دانلود کلیات برنامه زمان بندی برگزاری انتخابات دومین، میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری کلیک کنید. به گزارش راه مردم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ ...
برترین ها / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرفوری: سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور جدول زمان بندی انتخابات ریاست جمهوری 1400 را اعلام کرد. آغاز ثبت نام داوطلبان از 21 اردیبهشت به مدت 5 روز انتشار اسامی نهایی 5 و 6 خرداد 1400 به مدت 2 روز آغاز تبلیغات از 7 تا 26 خرداد 1400 به مدت 20 روز ممنوعیت تبلیغات از 27 خرداد برگزاری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
آزمون علمی دومین میان دوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری در مصلی قدس قم همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در حال برگزاری است.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حوزه علمیه قم از رئیس دولت آینده می خواهد که پیچیدگی های موجود در نظام اداری کشور را برطرف نموده و موانع را از سر راه بردارد. مهمترین مطالبه حوزه از دولت آینده، اجرای صد در صد احکام اسلام در تمام زمینه هاست؛ ما نیازمند اجرای احکام اسلامی به صورت کامل هستیم.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کاندیداهای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری در چهار حوزه انتخابیه مشخص شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: 12 نفر در انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کردند.