پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۳:۵۰Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگان رهبری»

بسیج   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدرضا موحد در ادامه دیدارهای نوروزی با آیت الله سیداحمدخاتمی عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان و امام جمعه موقت تهران دیدار و گفت وگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تبیین هوشمندانه مسائل روز با استفاده از ابزار افزایش سواد رسانه ای، یکی از ضرورت های جهاد تبیین در جامعه امروز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری توجه و افزایش تخصیص اعتبارات از سوی دولت به حوزه راهداری استان را ضروری دانست و گفت: دولت به توسعه بخش حمل و نقل کردستان توجه کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۲    
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کارکنان ثبت اسناد اجازه ندهند کسی به ناحق مال دیگری را تضییع و برای خود تصرف کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه قطع صله رحم مانع بهشتی شدن انسان می شود، گفت: سخنران حرم بانوی کرامت خاطر نشان کرد: تعامل با خویشاوندان باید خیرخواهانه و فعالانه باشد و مؤمن در این تعامل با عمل به امر به معروف و نهی از منکر باید مانع ترویج خطاها شود.
تلنگر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
امیر محمدی: چگونه می شود که در حکومت اسلامی و رسانه ملی سخنانی زده شود که با روح و رفتار دین در تضاد باشد؟ چگونه سخنرانی بخشی از جامعه را طغیانگر می خواند؟
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری مسؤولان را به بسیج عمومی برای تحقق شعار سال فراخواند و با تبیین وظایف دولت و ملت در این راستا، اسراف را یکی از مشکلات جدی در کشور خواند.
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: تکرار تذکر زبانی از سوی افراد مختلف، قطعا اثرگذار خواهد بود، نباید در مقابل کشف حجاب بی تفاوت باشیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۴    
عضو خبرگان رهبری با تأکید بر مسئله ولایت به عنوان عامل اصلی در زندگی بخشی به روح انسان گفت: روح تمام اموری که ما را زنده می کند ولی و ولایت است و در آیه 196 اعراف می گوییم ولی ما خدا است، لذا به خدا توجه می کنیم و دستورات خدا و رسول خدا(ص) را دنبال می کنیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نخستین جلسه مشترک هماهنگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری بین مسؤولان ستاد انتخابات و دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان مازندران برگزار شد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر ایران؛ حاج ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نباید مردان و زنان به دنبال جابه جایی نقش های خود در خانواده باشند و توازن نقش های خود را از بین ببرند، اگر زن ها از نظر مالی مستقل شوند خانواده درگیر طغیان می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اراده انسان ها در بهره مندی از برکات ماه رمضان اثر دارد و ما باید لیاقت داشته باشیم که دعوت الهی را با جان و دل بپذیریم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۲    
حوزه / نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله یثربی قبل و بعد از انقلاب به حکم امامین انقلاب به عنوان نماینده حضرت امام(ره)، با خدمات ارزشمند خود به مردم کاشان، پایه گذار امامت و سنگربان نظام و رهبری در منطقه بود.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
حاج ابوالقاسم دولابی عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: نباید مردان و زنان به دنبال جابه جایی نقش های خود در خانواده باشند و توازن نقش های خود را از بین ببرند، اگر زن ها از نظر مالی مستقل شوند خانواده درگیر طغیان می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:افزایش خانواده های تک فرزندی آثاراجتماعی و روانی نامطلوبی را به جای خواهدگذاشت و موجب پیری جمعیت می شود و ابعاد مختلف زندگی فردی و اجتماعی را تحت تأثیر قرار می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مهر نوشت:مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان،مسعود حمیدی نژاد ظهر امروز سه شنبه ضمن دیدار با آیت الله سید علی شفیعی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه با افزایش خانواده های تک فرزندی در آینده نه چندان دور فرزندان دیگر معنای خواهری و برادری را نخواهند فهمید، گفت: طبق آیات قرآن غذا خوردن از خانه برادر و خواهر بدون اذن آن ها مجاز است چراکه برادران و خواهران همانند خود انسان هستند.
دریایی در دیدار با امام جمعه شهر سنندج گفت: در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری رعایت شئونات اسلامی و ترویج فضایل اخلاقی مدنظر بوده است
صبح الوند   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۱    
استاندار همدان گفت: تمام توان خود را برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری سال آینده به کار خواهیم گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری به موضوع رعایت حقوق برادری و خواهری از دیدگاه قرآن کریم اشاره کرد و گفت: قرآن کریم نسبت به احسان به ذوی القربی دستور داده است.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد که زکات جمال و زیبایی که خداوند به انسان داده این است که عفت و پاکدامنی را در جامعه گسترده کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قم-عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فرهنگ غرب به بهانه دفاع از حقوق زنان بدترین خیانت را در حق آنان انجام می دهد افزود: جنبش های فمینیستی در غرب آسیب های بسیاری را به زنان وارد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جنبش های فمینیستی غربی با تصور خدمت به زنان و وضع قوانین نادرست، بدترین خیانت ها را در حق زنان انجام داده اند، آسیب های جدی به زنان وارد، آن ها را به ابزار دست سرمایه داران تبدیل و هویت واقعی زنان را مخدوش کرده اند.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تردیدی در جنگ اقتصادی استکبار وجود ندارد و همگان آن را می دانند، گفت: مسأله نظارت برای تحقق شعار سال در مهار تورم و رشد تولید بسیار ضروری است که این مهم متاسفانه کم دیده می شود.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ابوالحسن مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اهمیت ولایت در زنده شدن انسان، عنوان کرد: اگر کسی ولایت را قبول نداشته باشد ایمان و علم برای او احیاگر نیست و حق جهاد هم ندارد و نمی تواند بگوید قرآن را قبول دارد درحالی که ولایت را که در قرآن به آن تصریح شده نمی پذیرد ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۹:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: هدف دشمنان نابود کردن استقلال زن ایرانی است؛ چراکه زن بی حجاب، زن مستقل و آزاده نخواهد بود و زنی خواهد بود که در بند شهوت دیگران و ارضای آنان است و باید زنان بی حجاب به این امر متوجه باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اختلافات موجود در احکام مالی زن و مرد اظهار داشت: این تفاوت ها بر اساس حکمت و مصلحت بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شعار آزادی زنان در غرب برای این بود که زنان را از خانه بیرون بکشند و با پرداخت مزد کمتر کارگران را استثمار کنند، ما هم باید مراقب باشیم تا فریب شعار آزادی غربی ها را نخوریم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۴    
حوزه / عضو مجلس خبرگان رهبری گفت انسان حق ندارد عقل خود را تعطیل کند، عقل نوری است که با آن نگاه می کنیم و حق نداریم آن را تعطیل کنیم، دو دلیلی که عقل انسان آن را تایید می کند، جلب منفعت و دفع ضرر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رشت- آیت الله رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری طی پیامی درگذشت احمد سمیعی گیلانی پدر ویراستاری نوین ایران را تسلیت گفت.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ی صبح نو، روزنامه ی جریان محمدباقر قالیباف، در شماره ی نوروزی خود، در گزارشی با تیتر اصول گرایان و اصلاح طلبان به سمت نوسازی تشکیلاتی می روند؟ نوشت :مهم ترین واقعه سیاسی سال 1402 ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۳    
اصفهان عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیات ابتدایی سوره بقره گفت: ایمان داشتن به خداوند در زندگی فردی و اجتماعی انسان و برای دنیا و آخرت اثر مستقیم دارد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: یازده ماه به دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری مانده، مجلسی ها برای چهار سال کرسی را به دست خواهند آورد و نمایندگان خبرگان وارد دوره هشت ساله ششم خواهند شد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ی صبح نو، روزنامه ی جریان محمدباقر قالیباف، در شماره ی نوروزی خود، در گزارشی با تیتر اصول گرایان و اصلاح طلبان به سمت نوسازی تشکیلاتی می روند؟ / سال انتخابات، سال مردم ، نوشت: ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه در اسلام مهریه نشانه صداقت مرد در علاقه به همسر است، گفت: آیه چهارم سوره نساء مهریه را هدیه و عطیه الهی برای زن برشمرده است که پرداخت این هدیه بر مرد لازم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: کسانی که در مراکز آموزشی و تربیتی تربیت فرزندان را بر عهده دارند، باید مراقب باشند که فرهنگ غربی در این مراکز راه پیدا نکند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ویژه برنامه تحویل سال 1402 با حضور مردم و کاروان های راهیان نور در جوار یادمان شهدای گمنام شلمچه شامگاه دوشنبه ساعت 21 در یادمان مشهد الشهدای گمنام شلمچه ابتدا با با سخنرانی آیت الله محسن حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار عیدانه با استاندار گلستان بر بسیج تمام امکانات برای اشاعه فرهنگ دینی و اسلامی در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اماکن آموزشی باید به مراکز معنوی تبدیل شوند و متولیان این مراکز باید انسان های صالحی باشند تا تربیت غربی ترویج نشود و آسیب ها اجتماعی متوجه نوجوانان نشود، مسئولین هم باید عقب ماندگی های تربیتی و فرهنگی دهه 90 را جبران کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه همسران باید همدیگر را از معاصی و گناه حفظ کنند، گفت: لباس مایه آرامش است و همانگونه که لباس آرامش بخش است باید زن و مرد مایه آرامش همدیگر باشند و لباس همانگونه که عیوب انسان را می پوشاد زوجین باید عیوب همدیگر را بپوشانند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در جزء دوم قرآن کریم آیات متعددی درمورد زنان به چشم می خورد که در این آیات توجه ویژه ای به کرامات و جایگاه ویژه زن مبذول شده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سعادت و شقاوت انسان در کانون خانواده رقم می خورد و مسیر صعود و سقوط انسان در میان خانواده روی خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: دشمنان در جنگ ترکیبی به دنبال از میان برداشتن بنیان خانواده هستند که ماه مبارک رمضان و عید نوروز فرصت خوبی برای تقویت بنیان خانواده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: عزم مسئولان در رشد تولید و تقویت کالای ایرانی زمینه ساز مهار گرانی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری اقدامات دولت سیزدهم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مردم به زودی حلاوت این خدمات را خواهند چشید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت مهار تورم و رشد تولید طبق بیانات رهبر انقلاب، ابراز امیدواری کرد که با شیرینی موفقیت های اقتصادی در سال 1402 کام مردم نیز شیرین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخاب شعار "مهار تورم و رشد تولید" از سوی رهبر معظم انقلاب امید در دلِ مردم ایجاد کرده و نویدبخش روزهای خوب برای کشورمان خواهد بود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه سیاسی: سال 1401 به پایان خود رسید، سالی مملو از حاشیه های حکومتی. از گران شدن کالاهای اساسی گرفته تا دلار بیش از 50 هزار تومان. اعتراضات را هم داشتیم. ولی هرچه که بود فعلا گذشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۱    
ایسنا/کردستان نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام و برنامه ریزی برای اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز در سطح شهر که نوید رفع مشکلات ترافیکی و توسعه هرچه بیشتر فضای سبز و زیرساخت های فرهنگی را می دهد از دیگر اقدامات ارزنده در این دوره از فعالیت شورا و شهرداری است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان نظام به خیال خام و باطل خود به نوچه های بی سواد خود گفته بودند یک هفته اگر در خیابان باشید کار نظام تمام است؛ 200 راه براندازی برنامه ریزی کرده بودند، اما همگی آنها شکست خورد.