پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۵۰Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگان رهبری»

خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت : آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری می گوید:متأسفانه امروز می بینیم که در افغانستان طالبان اقامه نماز را اجباری می کند اما ما عنایت الهی (انقلاب اسلامی) راداریم اما در بحث اقامه نماز و ترویج این فریضه کوتاهی می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیام های جداگانه ای درگذشت 2 تن از دانش آموزان در حادثه تصادف را تسلیت گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۶    
مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم اهتمام در زمینه زکات در جامعه گفت: متاسفانه در سال های اخیر، واجب زکات مورد بی مهری و کم لطفی قرار گرفته و این در شان نظام اسلامی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه بر فرهنگ سازی در زمینه زکات تاکید کرد و گفت: مجامع عمومی، منابر و مجالس مذهبی محفل مناسبی برای فرهنگ سازی در زمینه این فریضه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه باید راهکار اجرایی فرهنگ سازی نماز را شناسایی و پیگیری کنیم، گفت: دشمن با تمام قوا در تلاش برای کمرنگ کردن اعتقادات دینی مردم به ویژه جوانان است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۶    
حوزه/ همایش نکوداشت نماز در سپاه با شعار نماز، نماد قدرت و اقتدار معنوی سپاه با سخنرانی عضو مجلس خبرگان رهبری در سالن همایش شهید درویش امیری تیپ 83 امام جعفر صادق (علیه السلام) برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۱    
آیت الله ملک حسینی نمایده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری در پی حادثه اتوبوس دهدشت تهران پیام تسلیت صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری سخاوت را نشانه ایمان و شخصیت والای انسان خواند و گفت: خیّرین و متمکنین نسبت به وضعیت معیشت قشر ضعیف جامعه بی تفاوت نباشند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا: عضو خبرگان رهبری گفت: شرایط همگانی شدن اقامه نماز فراهم شود. آیت الله معلمی: * در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنیم و از نعمت عظیمی تحت عنوان انقلاب بهره مند هستیم اما نماز و اقامه این فریضه در کشور همچنان دچار نقصان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قم- عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه تحقق تمدن نوین اسلامی راز خصومت غرب با ایران است گفت: به چالش کشیده شدن تمدن غرب در جهان از سوی انقلاب اسلامی اصلی ترین عامل مخالفت با ایران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۸    
نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: در تاریخ هیچگاه جامعه شیعه تا این اندازه وسیع و توانمند نبود و البته هیچگاه به این اندازه دشمن نداشته که این مسئولیت عالمان شیعه را سنگین تر می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری ضمن بیان تفاوت های بین فرماندهی حکمی و فرماندهی دلی، بر ضرورت مدیریت فرماندهان بر دل ها و دستیابی به مدیریتی در تراز نظام اسلامی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نماینده مردم استان بوشهر درمجلس خبرگان رهبری گفت: اسلام با وجود سفارش به قناعت در مسائل دنیوی، قناعت در مسائل علمی را مذموم و ناپسند می داند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری بر بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی و آموزشی دستگاه ها برای رسیدن به اهداف ستاد اقامه نماز تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماز باران روز جمعه آینده (19 آذر 1400) به امامت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی، نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در این خطه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- نماینده مردم استان بوشهر درمجلس خبرگان رهبری گفت:امروزه نخستین مسئولیتی که متوجه طلبه و فضلا است فهم عمیق دین و دین شناسی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا - عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه دانشجو همواره در مبارزه با ظلم وستم پیشرو بوده است گفت: برای برقراری تمدن نوین اسلامی و اهدافی که در بیانیه گام دوم که رهبر معظم انقلاب برای آینده انقلاب ترسیم کرده نیز دانشجویان پیشرو هستند و از دیدگاه های آنها استفاده خواهیم کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن و محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر آیت الله اعرافی رئیس حوزه های علمیه کشور و نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری با وی دیدار و ملاقات کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:مشکل امروز کشور در عرصه پژوهش، ضعیف بودن پژوهش و به زبان بهتر پژوهش فروشی است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۷    
نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه برای تقویت روحیه استکبارستیزی در بین دانشجویان، باید اهداف و ماهیت استکبار برای آنان تبیین شود گفت ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۴    
حوزه/ نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:آیت الله شیخ عباسعلی صادقی بیش از 70 سال با اخلاص تمام به مردم خدمت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: خدمات ارزشمند آیت الله حاج شیخ عباسعلی صادقی در استان ماندگار است و افراد بسیاری نزد ایشان کسب فیض و علم کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه بیماری های روحی همواره همراه انسان است، گفت: عامل و نشانه ایجاد بیماری های روحی، قساوت قلب است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله صادقی بیش از 70 سال با تمام اخلاص در خدمت مردم استان لرستان بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۴    
حوزه/ نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: حجت الاسلام والمسلمین حیدری زنجانی در مدتی که کردستان بود، همواره به عنوان یک راهنما و بزرگ در میان مردم اهل سنت این خطه حضور داشت و عمر خویش را در راه اسلام و انقلاب وقف کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس خبرگان رهبری در مورد وضعیت فعالیت های قرآنی کشور و نیاز به متحول شدن فعالیت ها در این عرصه گفت: اهتمام جدی در بین مسئولان برای تحول آفرینی در عرصه فعالیت های قرآنی وجود ندارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله حیدری زنجانی تمام عمرش را در راه خدمت به دین اسلام، نظام و مردم گذراند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دانشجویان باید بصیرت سیاسی داشته و مراقب توطئه های دشمنان باشند تا در زمین آن ها بازی نکنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت: تمام آحاد جامعه افغانستانی مقیم ایران نه تنها سرمایه ای برای افغانستان، بلکه سرمایه ای بزرگ برای ایران و سرزمین های اسلامی هستند.
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد، تا زمانی که انقلاب مردمی است، با قدرت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مراسم تکریم آیت الله احمد جنتی و معارفه حجت الاسلام محمدحسین موسی پور ریسشان سابق و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز یکشنبه در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز با حضور مسئولان کشوری و لشکری در سالن جلسات مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مهر: رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تا مردم هستند، قدرت هست گفت: تا پشتوانه مردم وجود دارد قوت بسیار است. بنابراین سعی بر این بوده که مسیری مردمی پیش گرفته شود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۷    
حوزه/ آیت الله مهدوی گفت: طلبه باید با شور و نشاط درس بخواند، زیرا طلبه دنبال آخرت است و زندگی دنیوی را نباید دارای اهمیت بالایی بداند، در این راه طلبگی قناعت باید باشد تا حضرت مهدی (عج) مدارک طلاب را به آنان هدیه دهد، در غیر این صورت نماندن در حوزه علمیه بسیار مفیدتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه راه نجات کشور از کم آبی و سیل آبخیزداری است، گفت: تا آبخیزداری به شکل علمی صورت نگیرد بهره وری درستی از آب نخواهیم داشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیچیدگی های فکر و معرفتی دنیا امروز و هجوم شبهات، اقتضا می کند تا علمای اسلام نسبت به تربیت متفکران تراز اسلام، توجه و اهتمام جدی داشته باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت:نماز یکی از سرمایه هایی است که میتواند در جامعه آسیب زدایی و ظلمت زدایی کند و موجب افزایش معنویت و رشد انسان ها شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۵    
نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به روحیه جهادی حجت الاسلام والمسلمین صادقی در مناطق محروم، گفت: این عالم وارسته روستا به روستا در مناطق محروم رسالت تبلیع خود را انجام می داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در بازدید از شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون بر لزوم فرهنگ سازی در مصرف آب و استفاده از آبیاری نوین در بخش کشاورزی و همچنین صرفه جویی کشاورزان در مصرف آب تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله هاشم نیازی؛ نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی رحلت آیت الله صادقی؛ رئیس حوزه علمیه کمالیه خرم آباد را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری روز جمعه 12 آذرماه با ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سنندج دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - "آیت الله احمد مبلغی" نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری درگذشت آیت الله حاج شیخ "عباسعلی صادقی" استاد حوزه و تربیت طلاب لرستان را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه مطالبات ایران در مذاکرات هسته ای روشن است، گفت: جمهوری اسلامی هرگز به فکر سلاح هسته ای نبوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۰    
یاسوج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: جامعه دانشگاهی این استان با مدیریت اقتصاد به تحقق هر چه مطلوبتر اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری کمک کنند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آیت الله یزدی عالمی بود که خود را برابر اقامه عدل، دفاع از مظلوم، تبیین علم و اجرای عدل در جامعه مسؤول می دید، گفت: همانند این عالم منشأ برکت برای جامعه هستند زیرا برای اجرای عدل همه توان خود را بکار می گیرند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مراسم سالگرد ارتحال آیت الله محمد یزدی رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری در شبستان امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی به مناسبت سالگرد ارتحال آیت الله یزدی تصریح کرد: فقدان این روحانی مبارز و یار دیرین امام راحل و رهبر انقلاب برای مردم و نظام اسلامی یک خسران محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۹    
قم ایرنا آیین سالگرد ارتحال آیت الله محمد یزدی رییس فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم؛ پنجشنبه شب، با سخنرانی آیت الله محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری و با حضور علما، فضلا و طلاب حوزه علمیه؛ جمعی از مسئولان و قشرهای مختلف مردم در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
قم ایرنا مراسم اولین سالگرد ارتحال آیت الله محمد یزدی رییس فقید جامعه مدرسین حوزه علمیه قم؛ با سخنرانی آیت الله محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری و با حضور علما، فضلا و طلاب حوزه علمیه؛ جمعی از مسئولان و قشرهای گوناگون مردم در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد. ...