دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۵۳Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگان رهبری»

شعار سال   ۱ ساعت پیش    
تشکیل نخستین دوره مجلس خبرگان رهبری درسال 1362 و با پیام رهبر کبیر انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: ادبیات بسیار زشتی که یکی از مسئولین در مورد امام خمینی (ره) به کار برد پسندیده نیست، تعبیر فرزند ناخلف آمریکایی ها از جهت سیاسی بی ادبی است؛ این تعبیر را محکوم می کنم و می گویم امام خمینی (ره) فرزند راستین اسلام است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۲    
عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: به یاری خدای متعال و به کوری چشم دشمنان، مسیر علمی شهید فخری زاده، با قوت مضاعف تداوم خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری شهادت دانشمند هسته ای کشور دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نسل جوان راه علمی شهید فخری زاده را تداوم می بخشد، گفت: همه ما این جنایت را محکوم کرده و ابراز بیزاری کرده و به موقع انتقام خون شهید فخری زاده را از دشمنان اسلام می گیریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده مردم اهل سنت سیستان وبلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امام خمینی (ره) از نمونه های بارز دودمان پیغمبر و از اولاد علی بن ابی طالب (ع) و یکی از فرزندان خلف زهرای اطهر (س) است، گفت: بزرگان شرق و غرب به امام (ره) احترام داشتند و همچنان ایشان را بزرگ ترین مبارز بشریت معرفی می کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۲    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ترور دکتر محسن فخری زاده، چیزی جز ابراز خشم استکبار نسبت به پیشرفت های علمی ایران اسلامی و فرزندان این ملت نیست؛ گفت: آن هایی که دوباره یا با واسطه و یا بدون واسطه، حرف از مذاکره می زنند، مزدور دشمن اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انتقامی سخت به اراده خدای منتقم به دست جبهه ایمان و مقاومت در انتظار عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در گفت وگو با وبگاهی لبنانی گفت، دشمن در ناکامی مطلق در مقابله با محور مقاومت به سر می برد و هیچ تلاشی برای جبران این شکست جز از طریق ترور، خیانت و تروریسم بین المللی انجام نمی دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۵۳    
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمنان ملت و نظام اسلامی ایران بدانند که با ترور شهید فخری زاده، جریان مبارک تولید علم و تلاش برای افزایش اقتدار کشور، متوقف نخواهد شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۵۶    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه این ترورها نشانه عجز و ضعف دشمنان انقلاب است؛ گفت: آن هایی که هر دم سخن از ارتباط با امریکا می زنند، ببینند که دشمن با ما چکار می کند و بدانند که ارتباط با امریکا یک سخن بسیار احمقانه ای است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تجمع اعتراضی و ضد صهیونیستی جمعی از دانشجویان، نخبگان و طلاب خوزستان در محکومیت شهادت شهید فخری زاده از دانشمندان صنعت دفاعی کشور شامگاه شنبه با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان و نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری در حرم مطهر علی بن مهزیار اهوازی شامگاه شنبه 8 آذر با رعایت پروتکل های بهداشتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای کشورمان شهید محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به شهادت "محسن فخری زاده" گفت: اقدامات وحشیانه و ناشی از عجز دشمنان مانع پیشرفت علمی ایران نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان حجت الاسلام امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری دانشمند هسته ای و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۳    
اقتصاد ایران: رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی شهادت دانشمند شهید محسن فخری زاده را تبریک و تسلیت گفت.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اهمیت پاسخ قاطعانه به خباثت های دشمنان، گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند، پیگیری این جنایت و مجازات قطعی عاملان آن باید در دستور کار قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: ترور شخصیت های برجسته علمی و دانشمندان هسته ای نشانه زوال دشمنان ایران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۰    
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: ترور شخصیت های برجسته علمی مانع پیشرفت کشورمان نخواهد شد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۰   + ۴۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مجلس خبرگان رهبری در پیامی ترور محسن فخری زاده را محکوم کرد. متن این پیام به شرح زیر است: دستان ناپاک رژیم غاصب صهیونیستی، بار دیگر دانشمندی فرهیخته و مدیری خدوم را هدف ترور قرار داد تا به زعم خود در حرکت علمی جوانان انقلابی و دانشمندان پرتلاش ایران اسلامی که علی رغم همه دشمنی ها ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی نماینده مردم استان همدان در مجلس خبرگان رهبری و مدیر حوزه علمیه استان در پیامی به مناسبت شهادت دانشمند هسته ای کشور شهید محسن فخری زاده، ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی، بر گرفتن انتقام سخت تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله محمدی : عمل ناپسندانه و ناجوانمردانه دشمن ، نشانگر ضعف و هنجار شکنی آنان همچون رژیم صهیونیستی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: پاسخ امیدواران به بایدن ترور شهید فخری زاده است، این ترور نشان داد که آمریکا همیشه از سازش برای ضربه قوی تر به ملت ایران استفاده می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری در پیامی ترور شهید محسن فخری زاده از دانشمندان هسته ای ایران را محکوم کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه ایران هشتم آذر گفت وگویی را با مرتضی مبلغ معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات انجام داده است که در ادامه متن آن را می خوانیم: 28 خرداد 1400 قرار است انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شود ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ترور دانشمند برجسته کشور گفت: انتقام سختی در انتظار رژیم صهیونیستی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۴    
مدیر عامل شهرک صنعتی سالاریه ورامین با عضو مجلس خبرگان رهبری و تشخیص مصلحت نظام به جهت رفع موانع تولید دیدار و گفتگو کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- معاون آموزش حوزه های علمیه خواهران از توسعه رشته های این نهاد مطابق با اقتضائات زنانه خبر داد. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی فاضل در دیدار حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم بهجت پور مدیر حوزه های علمیه خواهران با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری و نائب رئیس ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: یکی از مهم ترین الزامات شکرگزاری مردم قم از بابت وجود مرقد نورانی حضرت معصومه(س) در این شهر، آن است که همه ما حقیقتاً در زندگی خود به سخنان و فرمایشات اهل بیت(ع) عمل کنیم.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۷    
اصفهان - نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: بنابر روایات هرکسی حضرت معصومه را زیارت کند بهشت بر او واجب می شود و ایشان شفیع شیعیان در روز قیامت هستند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری خواستار توجه ویژه مسئولان حوزه های علمیه خواهران به نخبه پروری و پرورش افراد نقش آفرین شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ملانوری از نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری خواست، مجموعه مدیریتی استان را در رفع موانع توسعه همراهی نماید.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۲    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری تصریح کرد: متأسفانه عملکرد نادرست برخی مسئولان، باعث تشدید مشکلات اقتصادی مردم شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز وفات کریمه اهل بیت؛ حضرت فاطمه معصومه (س) و برابر تمهیدات انجام شده، شبکه اشراق مرکز زنجان در دو ارتباط زنده تلویزیونی از حرم مطهر حضرت معصومه(س)، همراه مخاطبان چهار استان آذری زبان خواهد بود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با یادآوری دیدگاه های امام خمینی(ره) درباره بسیج و بسیجیان، تاکید کرد هیچ نهادی والاتر و عزیزتر از بسیج در نگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی نبوده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری حوزه: مدیرکل اوقاف استان قم گفت: یک باب منزل مسکونی در قم از سوی آیت الله یزدی برای احداث مدرسه علمیه وقف شد. حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری اظهار کرد: آیت الله محمد یزدی رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، عضو مجلس خبرگان رهبری و استاد برجسته حوزه علمیه ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۶    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در شرایطی که دولت های غربی به سرکردگی آمریکا و رژیم صیونیستی به دنبال پدیده اسلام هراسی و اسلام ستیزی هستند، وحدت و تقریب مذاهب اسلامی اهمیت و ضرورت بیشتری خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سیدحبیب الله طاهری گرگانی نماینده فقید مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری یکی از چهره مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی، موثر و محوری حماسه پنجم گرگان بود.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۱    
اصفهان - نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: ولایت فقیه از سوی خداوند برای ما مشروعیت پیدا کرده و تنها مربوط به زمان غیبت نیست و پیش از غیبت نیز مطرح بوده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۲    
امروز پنجمین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی است. وی چهارم اردیبهشت 1368 در قزوین متولد شد و پنجم آذر ماه سال 1394، در حلب سوریه و درگیری با گروهک تروریستی داعش به شهادت رسید. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۲    
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در راستای همکاری با حوزه های علمیه با آیت الله معلمی دیدار کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و عضو هیات امنای پژوهشگاه قوه قضاییه، تقویت پول ملی را از جمله مصادیق حقوق عامه و حق مردم بر دولت خواند و گفت: بر این اساس، وظیفه قوه قضاییه است که در عصر حاضر چرایی کاهش پول ملی را بررسی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام حسن عسکری(ع) در شرایط خاصی زندگی می کردند و در حصر بودند، کادرسازی ایجاد شد و وکلایی از طرف امام (ع) در مناطقی که شیعیان حضور داشتند بین مردم و امام(ع) واسطه بودند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۴    
حوزه/ نماینده رهبر انقلاب در عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری در پیامی در گذشت حجت الاسلام والمسلمین راستگو را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۱    
گروه استان ها-نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری از خدمات مختلف سپاه و بسیج به مردم قدردانی کرد و گفت: رویکردتان باعث خوشحالی و امید به زندگی شده است.