یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۱۹Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد امر به معروف و نهی از منکر»

تدبیر و امید   ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ کریم اکبری عصر جمعه در باغ تاریخی فین کاشان در گفت وگو با خبرنگاران گفت: براساس ابلاغیه بهمن ماه وزارت کشور و مصوبات ستاد امر به معروف و نهی از منکر و شورای تامین شهرستان کاشان متولی رعایت قوانین و شئونات اسلامی برعهده متصدی اماکن و اصناف است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر بابلسر گفت: شش واحد صنفی در این شهرستان به علت رعایت نکردن شئونات اسلامی در روزهای گذشته پلمب شدند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رضایی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی در واکنش به ماجرای ریختن سطل ماست روی سر دو خانم گفت: در حال بررسی جزئیات هستیم، ظاهرا ابتدا گفت و گویی صورت گرفته و شخص آمر به معروف اول تذکری می دهد و اینکه با چه پاسخی مواجه شده که منجر به اقدامات بعدی شده، مشخص نیست ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آبادان سه کافه به دلیل رعایت نکردن شئونات اسلامی در این شهرستان پلمب شدند.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۴:۱۱    
به گزارش پایگاه خبری پیام کاشان ، مجتمع تجاری و گردشگری کاشان مال از امروز شنبه 11 فروردین ماه 1402 به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی کشف حجاب مراجعین و برخی کارکنان این مجموعه پلمپ شد. در حال حاضر فروشگاه رفاه این مجموعه دایر است اما طبفات اول تا سوم آن تعطیل است. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سید داوود نبی زاده، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان طرقبه و شاندیز:ما قطعا مخالف این نوع برخورد هستیم و طبق نظر رهبری وظیفه عامر به معروف و نهی از منکر فقط تذکر لسانی است و باید بگوییم و رد شویم و نباید مباحثه کنیم که طرف مقابل رو قانع کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: تا امروز بیش از یک میلیون و 800 هزار مسافر وارد اصفهان شده اند و در این مدت کمتر از 10 نفر بودند که تذکر به آنها با توهین و بحث همراه بوده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
این جلسه به منظور بررسی اقدامات پیش بینی شده برای حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و مصادف شدن این ماه مبارک با تعطیلات نوروزی انجام شد.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۹    
عصر دنا: در سایه بی تفاوتی متولیان فرهنگی و غفلت ستاد امر به معروف و نهی از منکر دختران به راحتی حجاب از سر برداشته و با پوشش نا مناسب در سطح شهر دهدشت تردد دارند.این در حالی است که اتاق اصناف نیز کوچکترین برخوردی با فروشندگان بدحجاب ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران، سردار میرزایی فرماندهی انتظامی استان و کریمی دادستان عمومی و انقلاب در خصوص حفظ حدود الهی در ماه مبارک رمضان بیانیه مشترکی صادر کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر لرستان تقدس زدایی از کانون خانواده را تهدید جامعه بشری دانست و گفت: دشمنان در نفوذ فرهنگی، با چشم انداز قرار دادن فروپاشی خانواده از راه تکنیک ها و تاکتیک های گوناگون خصوصاً از طریق شبکه های ماهواره ای در صدد تضعیف نهاد خانواده هستند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، سرهنگ رحمت الله بیرانوند، با اشاره به اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی و اصناف در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با متخلفان برخورد قاطع و قانونی خواهد شد. رئیس پلیس اماکن استان لرستان با اعلام خبر گفت: در راستای [...]
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان با اشاره به اهمیت احیای فریضه امربه معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: گسترش فرهنگ تذکر لسانی به عنوان تأثیرگذارترین شیوه امربه معروف باید در میان اقشار مختلف باید مورد توجه قرار بگیرد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۴    
جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بهمئی در دفتر امام جمعه شهر لیکک برگزار شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه تصریح کرد: تذکر و هشدار می دهم کار های خلاف شرع اسلام، اخلاق و عرف به بهانه ایجاد شادی نباید انجام بگیرد و همه مسئولان مرتبط موظف هستند در این راستا اقدامات لازم را انجام بدهند.
ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای بهره برداری حداکثری از فرصت همزمانی نوروز 1402 با ماه مبارک رمضان که نخستین تلاقی خجسته دو بهار طبیعت و قرآن در قرن پانزدهم محسوب می شود، 12 برنامه فرهنگی، مذهبی ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وبسایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر از بازداشت سه فرد که آنها را هتاکان و حرمت شکنان نسبت به دو آمر به معروف و ناهی از منکر در یزد خوانده، خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای به دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی کشور بر اتخاذ تدابیر و برنامه ریزی لازم برای حفظ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان گفت: در 28 نقطه، تیم های انتظاماتی برای تذکر لسانی و کمک به حفظ نظم شهری، فعال هستند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
هاشمی گلپایگانی تأکید کرد: فرهنگ را تجاری سازی نکنید و مرز های فرهنگی را در مناطق آزاد تجاری به ثمن بخس به حراج نگذارید و با تساهل و تسامح مدیریتی، حریم های دینداری را به مسلخ نبرید، نکند چهره کریه امروز ابتذال در بعضی از مناطق آزاد فردای شهر های جامعه ما را رقم زند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر اصفهان گفت: در 28 نقطه، تیم های انتظاماتی برای تذکر لسانی و کمک به حفظ نظم شهری، فعال هستند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان یزد به تشریح جزئیات ضرب و شتم بانوان ناهی از منکر توسط برخی از گردشگران در مجموعه تاریخی باغ جهانی دولت آباد یزد پرداخت .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در جریان اتفاق هتک حرمت و جسارت به آمربه معروف و ناهی از منکر در مجموعه باغ دولت آباد بلافاصله مسئولین ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان در محل حاضر شده و ضمن اعلام حمایت همه جانبه از ایشان و حضور مقتدرانه حقوقی ستاد استان در کلانتری پرونده قضایی تشکیل و باهماهنگی بازپرس محترم شعبه ویژه امربه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر یزد گفت: امسال از نظر ظرفیت مردمی، 100 درصد ظرفیت ستاد امربه معروف استان یزد تکمیل شده و مردم دغدغه مند به خوبی پای کار آمدند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۲    
معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان بیش از 120 گروه امر به معروف و نهی از منکر معاونت اجتماعی با همکاری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در نقاط گردشگری به اجرای برنامه های فرهنگی می پردازند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر استان اصفهان گفت: امسال هم افزایی خوبی در سطح شهر و استان اصفهان اتفاق افتاده و همه نهادها و سازمان ها برای حفظ شعائر و ارزش ها تلاش می کنند تا شاهد فضایی مومنانه و عفیفانه باشیم.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۰    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گلستان در پی سفر آیت الله کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به استان گلستان با صدور پیامی از وی تشکر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر بافق گفت: طرح آرامش اجتماعی با هدف سالم سازی فضا های گردشگری و تفریحی، از امروز 29 اسفند در بافق با نظارت ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان، آغاز شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۸    
حوزه / دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همدان، گفت: 175 تشکل تخصصی در زمینه های مختلف از ستاد مجوز گرفته اند و مشغول فعالیت و مطالبه گری در عرصه های گوناگون در سطح استان هستند.
برترین خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۹    
با هدف گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و جلوگیری از افزایش مفاسد اجتماعی، طرح جامع ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی، قانونی و قابل اجرا خواهد بود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۴    
دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با حضور معاون استان های ستاد مرکز و مسوولان استانی معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور استان ها و دستگاه های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، عملکرد ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان را وحدت آفرین خواند و افزود ...
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان این که انزجار قلبی و تذکر لسانی نسبت به منکرات بر همگان واجب و تکلیف شرعی است، تصریح کرد: هر فرد مؤمنی قلباً از وقوع گناه ناراحت می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۹    
علی اصغر حسینی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان معرفی و از خدمات محمود الله مرادی در این مسئولیت قدردانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۶    
معاون امور استان ها و دستگاه های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از آماده کردن طرح جامع حجاب و عفاف و مبارزه با مظاهر فساد خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان با تأکید براینکه مسئولیت پذیری نیاز به تدبیر دارد، گفت: مسئولان نباید با تصمیم های نادرست مردم را ناراضی کنند و آن ها را تحت فشار اقتصادی قرار دهند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاونت امور استان ها و دستگاه های حاکمیتی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: کردستان جزو پنج استان برتر کشور در حوزه امر به معروف و نهی از منکر بوده و در این حوزه اقدامات شاخصی داشته است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، برخورد قاطع حاکمیت اسلامی با هنجارشکنان، متجاهران و قبح شکنان را سبب بازگشت آرامش روانی به جامعه دانست و گفت: جمهوری اسلامی باید با قبح شکنی ها در فضای حقیقی و مجازی مقابله کند تا مردم همچنان از نظام اسلامی به واسطه پایبندی به اصول دینی حمایت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: در موضوع عفاف و حجاب مطالبه همه گروه های مردمی و اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر اجرای قانون است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی معاون امور استان های ستاد امربه معروف و نهی از منکر کشور با دبیران و طلایه داران ستاد امر به معروف استان کردستان برگزار شد.
مراسم تجلیل از دستگاه های برتر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با حضور جمعی از مسوولان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی انتقال خون لرستان ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۸    
استاندار گلستان گفت: یکی از بخش های مهم امر به معروف همین خدمت صادقانه به مردم و حل مشکلات مردم با تمام توان و ظرفیت ها است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۷    
جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر با حضور نماینده ولی فقیه در گلستان، رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و امام جمعه موقت شهر تهران و جمعی از مسئولان استانی روز گذشته، 25 اسفندماه در بیت الزهرا(س) گرگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت : دشمن با مطرح کردن و سرمایه گذاری بر روی مسئله عفاف و حجاب می خواهد این نماد انقلاب را از بین ببرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت: با هماهنگی سپاه استان نسبت به آموزش گروه های تذکر لسانی بسیج، در چهار مرحله برای تعداد 270 نفر آموزش ویژه چگونگی تذکر لسانی انجام شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی واجب فراموش شده توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین برگزار می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۱    
امام جمعه ایلام بیان داشت : دشمن با برنامه ریزی گسترده در راستای ضربه زدن به حجاب و عفاف جامعه ما فعالیت می کند که در این راستا دستورالعمل های ابلاغی در حوزه حجاب و عفاف در مراکز دولتی و اماکن عمومی و با نظارت ستاد امر به معروف و نهی از منکر به درستی اجرا شود.