سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۲۹Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد امر به معروف و نهی از منکر»

رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۲    
مسئول واحد خواهران ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: شکافی بین انقلابیون قم وجود دارد که کار را خراب می کند و معضل اصلی ما وجود این شکاف است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۱    
حوزه/ دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: تاکنون 70 گروه جهادی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان سازماندهی شده اند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
صداوسیمای مرکز کرمان در ترویج فرهنگ امر به معروف ونهی از منکر رتبه برتر را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سرتیب محمد مطهری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان با اهدای لوح سپاس به دکتر علی رمضانی مدیرکل این مرکز برای تلاش و اهتمام در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در توییتر نوشت: ظریف می تواند فرصتی برای ایران باشد. البته بعد از این که توضیح داد چرا کلمات مربوط به تعلیق (suspend) را در برجام ندیده! ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: رئیس بنیاد شهید کشور باید در خصوص موضوع نابسامانی تپه شیخ سلام که بیش از 20 شهید در آن دفن شده اند، پاسخگو باشد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص تصویب برجام در مجلس در توییتر نوشت: صوت آقای ظریف در مجلس هنگام تصویب برجام را کنار عبارات متن برجام گنجاندم تا در خلوت خودتان اندکی بیاندیشید. ببینید که آقای ظریف حتی متن برجام را نخوانده بود! ...
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۳۲    
دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی در خصوص مبارزه با فساد و ترویج روحیه مطالبه گری در جامعه بیانیه ای صادر کرد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ علی قاسم پور در دیدار حجت الاسلام منتج رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان البرز گفت: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان البرز با انجام اقدامات فرهنگی، اجتماعی و آموزشی با هماهنگی دستگاه های مختلف در این زمینه ، گام مهمی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برداشته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۰    
ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان گیلان با راه اندازی دفتر پژوهش استانی خود در کنار استان سمنان، پیشگام بذل توجه به این مهم در کل کشور شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۹    
گروه استان ها- معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان گفت: با توجه به اولویت های ابلاغی به ستاد، امر به معروف نسبت به حاکمیت در اولویت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۰    
معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان گفت: پنج رسانه مطالبه گر استان گیلان شناسایی، انتخاب و تجلیل می شوند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۰    
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری با حضور حجت الاسلام عباسپور معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تالش- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه نظارت و ارزیابی مردمی سرلوحه کارها است، گفت: نشان معروف به 10 دستگاه اجرایی برتر گیلان در این حوزه اعطا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: مطالبه گری باید بر اساس قاعده و قانون و سازنده باشد و اگر خارج از آن صورت بگیرد بازی در زمین دشمن خواهد بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر در کارنامه خود ریاست شعبه سی و ششم دادگاه تجدید نظر انقلاب و شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران در نظام اقتصادی را بر عهده داشته است. وی همچنین در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بوده و به عنوان دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر شناخته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ادارات و سازمان های دولتی باید با ستاد امر به معروف و نهی از منکر همکاری و تعامل نزدیدک داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: مهم ترین معروف در شرایط امروز جامعه رعایت نکات بهداشتی است تا زنجیره ویروس کرونا قطع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- سخنگوی هیات رئیسه مجلس بر ضرورت همکاری ادارات با ستاد امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۸    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ما ناچاریم که از این دوگانه که تقصیر مردم است یا تقصیر حاکمیت عبور کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: کنش های حکومتی مثل یک آیینه بزرگی است در مقابل مردم ایران و آنها به نسبت همان تصاویری که از کل حکومت می بینند رفتار می کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۴    
نمایندگان برخی از تشکل های مردم نهاد جوانان مازندران با همراهی محمدرضا ییلاقی اشرفی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان نشستی با دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار کردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون ستاد امربه معروف و نهی از منکر گیلان با تأکید بر پیگیری مطالبات مردمی از نهادهای حاکمیتی توسط 21 گروه جهادی استانی بیان کرد: کارگروه ویژه اقتصادی و معیشتی گیلان را با کمک نخبگان دانشگاهی تشکیل می دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۹    
معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی از تشکیل مجمع نخبگان مطالبه گر تخصص محور خبر داد و گفت: ما در حال حاضر تشکلی با عنوان مطالبه گر نداریم که ثبت شده باشد، اما فراخوان آن را اعلام کرده ایم، قرار است مجمع نخبگان مطالبه گر تخصص محور را به زودی تشکیل دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان گیلان گفت؛ 21 گروه جهادی در تمام شهرستان های استان گیلان برای احیای این فریضه الهی تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ سیده ثریا سیدزاده صبح امروز در نشست مشترک شورای فرهنگی استانداری با شورای فرهنگی فرمانداریهای استان که با حضور محسن اکبری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر و محمد سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و حضور ویدیو کنفرانسی فرمانداران استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۰    
در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسؤولان رودان، فعالیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان آغاز شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه / دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی در عیادت از طلبه ی ناهی از منکر تبریزی، بر ضرورت اجرای ماده 7 قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۲    
معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین گفت: رویکرد جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر به این صورت که در کنار ورود به حوزه های تخصصی، به جای مچ گیری، دستگیری کنیم و با حمایت های حقوقی از آمران به معروف و آموزش های آنلاین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - جانشین ستاد امربه معروف و نهی از منکر قم گفت: طرح امربه معروف در حوزه سلامت در قم اجرا می شود که بر اساس آن آمران به معروف راه های مقابله با شیوع ویروس کرونا را میان مردم ترویج می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۲۲:۳۰    
معاون اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیرجند از آماده سازی 4 هزار محافظ صورت با کمک خیران و گرو ه های جهادی در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حقیان گفت: تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در دستگاه های اجرایی رویکرد محوری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۰    
گرگان - ایرنا - جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان گفت که در چارچوب قانون از رسانه های فعال در حوزه امر به معروف و نهی منکر به ویژه مطالبه گری از مسوولان استان حمایت همه جانبه می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۲    
گروه استان ها – دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گلستان گفت: گروه جهادی با حضور رسانه های استان تشکیل خواهیم داد تا به مسائل مختلف پرداخته شود و مسئولان روی این مسائل حساسیت بیشتری به خرج دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۵۶    
دبیر ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر استان سمنان با امام جمعه وفرماندار شهرستان آرادان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور استان ها و دستگاه های اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: حدود 800 گروه جهادی تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در کشور با پیگیری ستاد امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان وبلوچستان گفت: در حال حاضر که دنیای کفر برای نابودی اسلام و به ذلت کشاندن مسلمانان، دست به دست هم داده اند، هیچ معروفی بالاتر از حفظ وحدت و هیچ منکری بزرگتر از تفرقه نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور استان ها و دستگاه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد کردستان از جمله ستادهای پویای کشور و تنها استانی است که در تمام شهرستان های آن تشکیلات امر به معرف و نهی از منکر ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان وبلوچستان حفظ وحدت را یکی از بارزترین و مهمترین مصادیق معروف در این استان عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: باید برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم مطالبه گری از مسئولان در استان نهادینه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۳    
گروه استان ها-قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: گروه جهادی امربه معروف و نهی از منکر کاملاً مطابق با احکام دین در عرصه های مختلف وارد عرصه میدان شده و به صورت تخصصی و علمی تمام آسیب ها را شناسایی و بررسی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۸    
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: این فریضه الهی محدود به یک ستاد نشود و باید آحاد جامعه دراستای اشاعه این فرهنگ تلاش کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۱    
گروه استان ها-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: در اجرای برنامه های ورزشی احکام شرعی باید رعایت شود، نباید خانم و آقا در یک مکانی باهم ورزش بکنند، ضمن تذکر، دیگر چنین رویکردی را نمی پذیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امروز کولبری در کردستان را عده ای یک منکر می بینند اما باید بدانند که قاچاق های گسترده و سازمان یافته که توسط عده ای خاص طراحی شده منکر هستند و این افراد تنها برای ارتزاق و گذراندن زندگی این کار سخت را در پیش گرفته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: این فریضه الهی محدود به یک ستاد نشود و باید آحاد جامعه به جای افرادی خاص آن را اجرا کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اردکان گفت: پویایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر مستلزم شناسایی و رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: رعایت حقوق مردم توسط مسئولان مهمترین معروفی است که مدیران ما می توانند آن را انجام دهند و همین موضوع باعث افزایش اعتماد مردم به نظام و دولت خواهد بود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان گفت: گروه های جهادی آمر به معروف و ناهی از منکر برای ترویج این فریضه های واجب، با استفاده از نیروهای بسیجی در استان تشکیل می شود و از پشتوانه قضایی برخوردار خواهند بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اولین نشست از سلسله نشست های نقد و بررسی تجربیات مطالبه گری با محوریت بررسی تجربه مسأله هفت تپه دوشنبه 5 آبان ماه ساعت 10 صبح در ستاد امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در خصوص پخش کلیپ ناهنجار از یک نمایش در تبریز اطلاعیه ای صادر کرد.