پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۴:۴۰Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز درمانی»

نصیر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سعید فرجی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: هزینه بیماران بستری و سرپایی در سال 96 حدود 400 میلیارد تومان بود که به علت تراز نبودن درآمد و هزینه، سازمان کاهش هزینه ها را با پیش بینی محدودیت مراجعه به مراکز درمانی و مطب ها در دستور کار [...]
پایگاه خبری قلم   ۶ ساعت پیش    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ادامه با بیان اینکه 201 نفر از این بیماران جدید طی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده اند، گفت: در حال حاضر 166 بیمار مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.
شهر بیست   ۹ ساعت پیش    
جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم اعلام شد.
بانک ملی   ۹ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حسینعلی سخندان امروز در جریان هماهنگ سازی بیمارستان بانک ملی ایران با آزمایشگاه مسعود در تهران جهت عملیاتی شدن برنامه جامع یکپارچه سازی تمامی مراکز درمانی تحت وب بیمارستان آنلاین بانک ملی ایران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانک ملی ایران اظهارداشت ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی محمدی گفت: هم اکنون 378 بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند .
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۸    
فرمانده ستاد عملیات مقابله با بیماری کرونا در تهران آمار مبتلایان و قربانیان کرونا را در تهران در 24 ساعت گذشته اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحمد هاشمی شهری در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی بیماران بستری در استان سیستان و بلوچستان در 24 ساعت منتهی به صبح امروز _ چهارشنبه 26 خرداد_ اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته تعداد بیماران بستری جدید در استان سیستان و بلوچستان، 55 نفر گزارش شده است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: جزییات صدور مجوز اضطراری واکسن کوو برکت
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 17 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که 11 نفر اهل کاشان هستند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ نداده است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
علی رضا زالی اظهار کرد: در شبانه روز گذشته تعداد 8100 مراجعه کننده سرپایی به بیمارستان ها و مراکز درمانی تهران گزارش شده است که 4800در بخش درمانی مراجعه داشته اند.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۹    
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 442 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 21 مبتلای جدید ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۰    
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 442 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد. آرش نجیمی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با توان متخصصان فناور داخلی شبیه ساز های جراحی پزشکی و دستگاه های پیشرفته تشخیصی تولید و آماده استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حیدرزاده از بستری 45 بیمار کرونایی جدید در گیلان خبر داد و گفت: در حال حاضر 199 بیمار در مراکز درمانی گیلان بستری هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون دادستان مشهد گفت: به دستور دادستان مشهد با ثبت هویت مادران باردار و فرزند، ورودی شیرخوارگاه های بهزیستی کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مدیریت مقابله با کرونا تهران: میزان مرگ و میر بیماران کرونایی در موج چهارم کاهش داشته و میزان اقامت بیماران در بیمارستان ها در موج چهارم بیماری 5/5 درصد کاهش پیدا کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالرضا فاضل شامگاه سه شنبه در گفتگوی خبری اظهار کرد : طی روزهای اخیر روند افزایشی بستری های کرونایی آغاز شده و هم اکنون 293 بیمار کرونایی در مراکز درمانی سطح استان بستری هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 21 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حتی پزشک عمومی هم به تعدادی که لازم است و باید جوابگوی جمعیت باشد، در درمانگاه و مراکز درمانی این منطقه نیست و بیماران و همراهان بیمار در این سفرهای درمانی هزینه ها و خطرات جاده ای را متحمل می شوند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران گفت: تعدادی صندوق های سیار رای برای انتخابات ریاست جمهوری در تهران برنامه ریزی شده است که عمدتا به مراکز درمانی اختصاص می یابند و همچنین پذیرای بیماران کرونایی هستند که به دلایلی امکان حضور در شعب انتخاباتی را ندارند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس فراکسیون جمعیت مجلس در خصوص حمایت مجلس شورای اسلامی از موضوع درمان ناباروری اظهارکرد: در قانون 74 ماده ای جوانی جمعیت، پوشش 90 درصدی بیمه تامین اجتماعی دیده شده است که می تواند در امر ناباروری مورد استفاده قرار گیرد و مجلس در قالب این قانون مراکز درمان ناباروری از جمله مراکز درمانی جهاد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
عباسعلی درستی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در زمان حاضر تعداد بستری های کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی آذربایجان شرقی استان 700 تا 750 نفر است. وی با اشاره به کاهش قابل توجه فوتی های روزانه کرونا در آذربایجان شرقی یادآوری کرد: موارد جدید ابتلا به کرونا در [...]
معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به استان چهارمحال و بختیاری، از مراکز درمانی و پروژه های سلامت محور شهرستان های لردگان و خانمیرزا بازدید کرده و بر لزوم توسعه اورژانس جاده ای در شهرستان لردگان و شهرستان تازه تاسیس خانمیرزا، تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل انتقال خون خراسان رضوی گفت: در صورتی که مشکلات این مجموعه نظیر بودجه و کمبود نیروی انسانی برطرف نشود، مراکز درمانی و بیمارستان های استان درسال های آینده با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- 146 نفر به خاطر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان سمنان بستری هستند و از ابتدای شیوع ویروس تاکنون 30 هزار و 211 نفر به صورت سرپایی درمان شدند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، طی 24ساعت گذشته 9 نفر به آمار مبتلایان کرونایی بستری شده ی در استان زنجان افزوده شده است. از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون هم 26 هزار و 582 نفر به علت ابتلا و یا مشکوک بودن به این ویروس درمراکز درمانی استان، نمونه برداری یا بستری شده اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۲۲    
فاضل گفت: در حال حاضر در مراکز درمانی استان گلستان 293 بیمار با علائم کرونا بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-189 نفر به علت ابتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی زنجان بستری هستند.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از بستری 132 بیمار کرونایی در مراکز درمانی قم خبرداد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی محمدی گفت: هم اکنون 385 نفر بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین آمار بیماران کرونایی بستری شده در مراکز درمانی قم اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: 37 نفر در 24 ساعت گذشته در اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا پذیرش شده اند.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
با فوت 2 بیمار مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به 2 هزار و 227 نفر رسید | 16 بیمار مبتلا به کووید 19 در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی 39 بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 17 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که 12 نفر اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
استان ها - ایرنا - مرگ و میر ناشی از کرونا در اغلب استان های کشور نسبت به چند هفته قبل روند نزولی به خود گرفته است و این کاهش در سایر شاخص ها از جمله تعداد بیماران در مراکز درمانی و مراجعان به بیمارستان ها هم مشاهده می شود.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
یک مشاور خانواده با بیان اینکه شیوع افسردگی در خانم ها بیشتر از آقایان است، گفت: بالای 80 درصد مراجعه کنندگان ما را زنان و دختران تشکیل می دهند که این به معنای اختلالات روانی بیشتر در زنان و دختران نیست بلکه تفات های فردی میان زنان و مردان و تفاوت در توجه خانم ها به خود و محیط پیرامون خود دلیل این ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 3 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل فوت کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عطاری با بیان اینکه جامعه ایثارگری به حوزه درمان بیش از پیش نیازمند است گفت: امیدواریم مراکز درمانی بخش خصوصی در کنار بخش دولتی بخشی از خدمات خود را به ایثارگران اختصاص دهند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۳    
اصفهان(پانا) - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 460 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رشت (پانا) - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد 195 بیمار مبتلا به کووید 19 هم اکنون در بیمارستان های گیلان بستری هستند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی گیلان ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، سیده مریم حسینی در نشست خبری شورای اطلاع رسانی گفت: مسئله اساسی این روزها مربوط به نسخه نویسی الکترونیک است . نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک بر اساس قانون برنامه ششم توسعه و قانون بودجه 1399 و 1400 باید انجام می شد و تمام مراکز درمانی مکلف به اجرا هستند و نقش نهادهای یاریگر سلامت ...
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل بیمه سلامت گفت: با حذف دفترچه های کاغذی بیمه سلامت، خدمات درمانی و پزشکی در تمامی مراکز درمانی خصوصی و دولتی در استان اردبیل بدون نیاز به دفترچه فقط با ارائه کارت ملی به بیمه شدگان ارائه می شود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۸    
رشت ( پانا) - رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد 58 بیمار مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی استان بستری شدند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی گیلان: ارسلان سالاری گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اشاره به افزایش آمار مراجعه افراد مبتلا یا مشکوک به مراکز درمانی در استان فارس، این موضوع را نشانه ی کاهش حساسیت مردم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 460 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 31 مبتلای جدید ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی البرزاعلام کرد که 537 بیمار بدحال کووید 19 در مراکز درمانی این استان بستری و تحت مراقبت های پزشکی قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 460 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - در شبانه روز گذشته یک نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در استان اردبیل جان خود را از دست داد. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ، شهرام حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اظهار کرد: طی شبانه روز گذشته 27 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی این استان بستری شدند. ...