جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۸:۵۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز درمانی»

سبلان ما   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، دکتر شهرام حبیب زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریج آخرین وضعیت کرونا در 24 ساعت گذشته پرداخت و گفت ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: درحال حاضر 750 بیمار کرونایی درمراکز درمانی قم بستری هستند، که 205 تَن از آنها به دلیل وخیم بودن وضعیت جسمی دربخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.
موج   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
737 بیمار مبتلا به دلتا کرونا هم در مراکز درمانی تحت پوشش این دو دانشگاه بستری و از این تعداد 219 نفر با وضعیت حادّ تنفسی در بخش مراقبت های ویژه قرار دارند.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مرکز پایش مراقبتهای بالینی سازمان اورژانس استان یزد از کنترل آنلاین اورژانس بیمارستانهای یزد در جهت جلوگیری از تراکم و تجمع بیمار در بیمارستانها خبرداد.
قم پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهدی محمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با احتساب فوتی های 24 ساعت گذشته، مجموع جان باختگان استان کرمانشاه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به 2 هزار و 381 نفر رسیده است. ...
سلام نو   ۵ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی 24 ساعت اخیر یک هزار و 259 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، به اعلام دبیرخانه ستاد مدیریت کرونای استان اردبیل، در شبانه روز گذتشه با بستری 56 نفر و ترخیص 63 بیمار، مجموع بیماران کووید.19 بستری در مراکز درمانی استان به 419 نفر کاهش یافت. همچنین بیماران تحت نظر نیز به 423 نفر کاهش یافته و این در حالی است که [...]
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: کرونا طی یک روز گذشته پانزده خانواده البرزی داغدار کرد، در همین مدت زمان 129 بیمار با علائم کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
در 24 ساعت گذشته، 223 بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل شناسایی که از این تعداد، 56 نفر با شدت بیشتر بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت:از دیروز تا امروز 26 شهریور 129 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
قم پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، محمدرضا قدیر با اشاره به پذیرش 155 نفر در 24 ساعت گذشته در اورژانس مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا گفت: 117 نفر از این افراد در بخش درمانی بیمارستان های قم بستری شده اند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: 425 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی یک روز گذشته در استان فارس بستری شدند که نشان از وضعیت شکننده ویروس کرونا در استان دارد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی محمدی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با احتساب فوتی های 24 ساعت گذشته، مجموع جان باختگان استان کرمانشاه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون به 2 هزار و 371 نفر رسیده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان اولین وزیر و دولتمرد دولت سیزدهم روز پنجشنبه به کرمانشاه سفر کرد و از مراکز درمانی بستری و مداوای مبتلایان به کرونا و مراکز تزریق واکسیناسیون بازدید کرد و سپس آخرین وضعیت بیماری کوئید 19 در استان را در نشست ستاد کرونا مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کاهش روزانه بیماران بستری در مراکز درمانی گیلان می تواند نویدبخش روز هایی روشن برای استان باشد، درصورتی که دورهمی ها برگزار نشود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تعداد بستری های کرونا در مراکز درمانی استان به 931 نفر رسید که بالاترین آمار در سال جاری است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۷    
فتحی با اشاره به اهمیت رعایت قوانین بهداشتی گفت: یک هزار و 90 بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان تحت مراقبت های پزشکی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۱    
138 بیمار مبتلا به کرونا در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل شناسایی که از این تعداد 58 نفر با شدت بیشتر بیماری در مراکز درمانی بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش ها حاکیست در 24 ساعت گذشته هزار و 291 تن به ویروس کرونا مبتلا و 337 بیمار کرونایی نیز در مراکز درمانی آذربایجان غربی بستری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۵    
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان اینکه 80 درصد بیماران دیر به بیمارستان های شهرستان مراجعه می کنند گفت: مراجعه دیرهنگام به مراکز درمانی فرصت طلایی درمان را از بین می برد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر برخورد با واکسن هراسی در استان، گفت: هفته آینده لایحه صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مجلس آغاز می شود و برخورد با نکات این چنینی در آن قانون پیش بینی شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 90 بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده و آماری از فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان سیستان و بلوچستان ثبت نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
در پی آلودگی بالای هوا در اراک و شازند مراکز درمانی شازند به حال آماده باش درآمدند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های رسمی نشان می دهد که شیب ابتلا و آمار بستری ها در مراکز درمانی در بیشتر استان های کشور سیر نزولی پیدا کرده است و بر این اساس، شهرهای قرمز کرونایی به آرامی از از نرم افزار ماسک پاک می شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۶    
کرونا در 24 ساعت گذشته 101 نفر دیگر را در مراکز درمانی استان بستری کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بیشتر مشکلات مراکز درمانی در ثبت نسخ الکترونیک برطرف شده است و هر ماهه نیز شاهد اعمال تغییرات جدید در سامانه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه با سفر به استان کرمانشاه از بیماران مبتلا به کرونای بستری شده در بیمارستان های امام رضا (ع)، گلستان و سینا و 2 مرکز واکسیناسیون در شهر کرمانشاه بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نزولی بودن روند ابتلا به کرونا در گیلان گفت: تعداد بیماران کرونایی بستری بوده در مراکز درمانی گیلان از دو هزار و 100 بیمار به 700 بیمار رسیده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 58 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند که 39 نفر اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۶    
کاشان - ایرنا - معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به بستری 79 بیمار کووید 19 در بخش مراقبت های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان گفت: 72 نفر از بیماران در کاشان و هفت نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته تعداد 2 هزار و 213 نفر بر اثر ابتلا به سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی آذربایجان غربی بستری شدند که تعداد یک هزار و 472 نفر مبتلا به کرونا و یک هزار و 36 نفر مشکوک به کرونا هستند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته هزار و 200 بیمار در مراکز درمانی تهران بستری و هزار و 226 بیمار هم ترخیص شدند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فاضل از کاهش بار بیماران کرونایی در استان گلستان خبر داد و گفت: در حال حاضر 530 بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان گلستان بستری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شمار بستری های مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گلستان امروز 13 نفر از دیروز کمتر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه وزیر بهداشت در بدو ورود به کرمانشاه با حضور در مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) و بیمارستان گلستان از بخش های مختلف این دو بیمارستان بازدید کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شمار مبتلایان روزانه بیماری کووید.19 در استان اردبیل به شکل چشمگیری کاهش یافته است به طوری که در ادامه روند کاهشی موج پنجم شیوع کرونا، 48 فرد مبتلا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی این استان بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- بهرام عین الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کرمانشاه در سفر یک روزه به کرمانشاه از مراکز درمانی کرمانشاه بازدید کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر جواد آقازاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طی 24 ساعت گذشته هزار و 417 نفر در آذربایجان غربی به کرونا مبتلا و نزدیک به 30 درصد این افراد در مراکز درمانی بستری شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۱    
وزیر بهداشت در بدو ورود به کرمانشاه از مراکز درمانی این شهر بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۷    
بهرام عین اللهی برای بازدید از مراکز درمانی به کرمانشاه سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 48 مبتلای جدید ویروس کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 7 بیمار مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان فوت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۱    
اردبیل- ایرنا- شمار مبتلایان روزانه بیماری کووید.19 در استان اردبیل به شکل چشمگیری کاهش یافته است به طوری که در ادامه روند کاهشی موج پنجم شیوع کرونا، 48 فرد مبتلا طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی این استان بستری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران کرونا این روزها در مازندران با ثبات شیوع همراه است به طوری که همانند روزهای گذشته، روند کاهشی بستری شدگان کرونایی را در این استان، شاهد هستیم. در حال حاضر 771 بیمار مبتلا به کووید 19 و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی زیرنظر دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، بر اساس این اعلام، در شبانه روز گذشته، هزار و 472 بیمار جدید کرونا در استان شناسایی و 435 نفر هم بستری شدند. آمار مرگ و میر با بستری شدن این تعداد بیمار در مراکز درمانی استان، کل بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در آذربایجان غربی به دو هزار و 213 بیمار رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: از 974 نمونه گرفته شده افراد مشکوک به ویروس کرونا شبانه روز گذشته در مراجعه به مراکز درمانی وبهداشتی ، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی سازمان جهانی بهداشت، 319 بیمار مبتلای قطعی به کووید 19 در استان شناسایی شدند.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 128 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 771 نفر رسید.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، 42 نفر به آمار مبتلایان به کرونا ویروس بستری شده در استان زنجان افزوده شده است. در 24 ساعت گذشته با ثبت چهار مورد فوت ناشی از کرونا، آمار جان باختگان مبتلا به کرونا ویروس در استان به هزار و 652 نفر رسید. ...