شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۵:۵۸Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراکز درمانی»

باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم در پی شدت گرفتن کرونا در استان از مراکز درمانی بازدید کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۰ ساعت پیش    
هرمزگان/قلمنا-شرکت پالایش نفت بندرعباس در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود 200 تخت بیمارستانی مجهز با ملزومات کامل جهت استفاده در مراکز درمانی استان به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اهدا کرد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته هزار و 78 مبتلای جدید کرونا در استان اصفهان به جز کاشان و آران وبیدگل شناسایی که 90 نفر از این مبتلایان در مراکز درمانی بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۱    
در شبانه روز گذشته هزار و 78 مبتلای جدید کرونا در استان اصفهان به جز کاشان و آران وبیدگل شناسایی که 90 نفر از این مبتلایان در مراکز درمانی بستری شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 323 تن به ویروس کرونا مبتلا و 77 بیمار کرونایی نیز در مراکز درمانی آذربایجان غربی بستری شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در 24 ساعت گذشته منتهی به امروز دو هزار و 363 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد هزار و 78 بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است؛ همچنین 90 نفر نیز در مراکز درمانی بستری شده اند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گسترش اومیکرون احتمالاً منجر به ابتلای کودکان خواهد شد. بخش های اطفال در مراکز درمانی نیز باید آمادگی کامل جهت پذیرش کودکان مبتلا را داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۵۸    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته با بستری 25 مبتلای جدید کرونایی در مراکز درمانی استان اردبیل، شمار بستری شدگان به 90 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۴۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان آمار جدید بیماران بستری مبتلا به کرونا در مراکز درمانی گلستان را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تسنیم : پژمان عقدک با اشاره به وضعیت کرونای استان اصفهان گفت: از حدود 3 هفته قبل افزایش مراجعان سرپایی مراکز درمانی افزایشی شد و تعداد افرادی که پزشک برای آنها تست کرونا تجویز می کردند و همچنین میزان مثبت شدن تست ها افزایش یافت.
زرک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به فوت دو نفر به علت کرونا در استان گفت: در حال حاضر 173 بیمار در مراکز درمانی بستری هستند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آمار بستری های کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه اکنون 108 نفر است که از این تعداد 23 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و حال چهار نفر آنها وخیم است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عین اللهی با بیان اینکه باید نحوه توزیع نیروی انسانی در مراکز درمانی استان به درستی مدیریت شود گفت: تلاشمان بر تقویت نظام شبکه و خانه های بهداشت روستایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت : در یک روز گذشته فوت کرونایی به ثبت نرسیده و 38 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۶    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی 24 ساعت گذشته 38 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی این استان بستری شده اند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
بنابرابر اعلام سامانه اطلاع رسانی کرونایی "ماسک" وضعیت کرونایی استان قم به همراه 6 شهر دیگر، از امروز 8 بهمن ماه به رنگ قرمز در آمده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۰    
رکنا: رئیس کمیته تشخیص و درمان کووید با تاکید بر این که برای شناسایی مبتلایان به سل در ایران، افراد دارای علایم این بیماری باید هرچه زودتر به مراکز درمانی مراجعه کنند، گفت: متاسفانه احتمال شناسایی سل در ایران بعد از گسترش کووید19 کمتر شده است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۲:۱۳    
اصفهان_ در حال حاضر نیز 314 بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که 53 بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 150 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران به 398 نفر رسید که از این تعداد 86 نفر بدحال هستند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
71 نفر در حال حاضر به علت ابتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان زنجان بستری هستند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه آمار بستری های کرونا در مراکز درمانی استان اکنون 108 نفر است، گفت: از این تعداد 23 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و حال چهار نفر آنها وخیم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۰    
کرمانشاه - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اعلام اینکه آمار بستری های کرونا در مراکز درمانی استان اکنون 108 نفر است، گفت: از این تعداد 23 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند و حال چهار نفر آنها وخیم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۴۹    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: هم اکنون 71 نفر به علت ابتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی زنجان بستری هستند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
علی محمدیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در هفته های اخیر ما با افزایش تدریجی بیماران بستری و مراجعین به مراکز درمانی روبه رو بودیم که اغلب آزمایش ها نشان دهنده گسترش سویه امیکرون است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۶    
در شبانه روز گذشته 76 بیمار جدید در بیمارستان ها و مراکز درمانی استان اصفهان بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از شناسایی 27 بیمار مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: از این تعداد 14 بیمار در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از افزایش شمار بستری های مبتلا به کرونا در گلستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۵    
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:160 بیمار مبتلا و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی این استان بستری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۵    
کرج - ایرنا - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد که 37 بیمار بدحال کووید19 طی 24 ساعت گذشته به مراکز درمانی استان منتقل و بستری شدند.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته مورد فوت قطعی از بیمار کووید 19 دراستان ثبت نشده و مجموع جان باختگان این بیماری در استان همچنان 6499 نفر است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 6501 نفر رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طی 24 ساعت گذشته 37 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی این استان بستری شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل اعلام کرد: در ادامه روند پایدار شیوع کرونا، 18 بیمار جدید طی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده و تحت مداوا قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته، 18 مبتلای جدید کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و متاسفانه 2 نفر جان خود را از دست دادند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه روزانه 200 واحد خون برای تامین نیاز مراکز درمانی نیاز داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: با توجه به کم رنگ شدن رعایت پروتکل های بهداشتی آمار مراجعات سرپایی به مراکز درمانی افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۹    
در شبانه روز گذشته با بستری شدن 60 بیمار جدید در مراکز درمانی استان، شمار بیماران بستری به 108 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته، 18مبتلای جدید کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش مراجعه افراد مشکوک و مبتلا به کرونا به مراکز درمانی باعث تشکیل جلسه ستاد کرونا در نهاوند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
طی شبانه روز گذشته با بستری شدن تعداد 61 بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به 302 نفر رسید که از این تعداد 75 نفر بدحال هستند.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین آمار بیماران کرونایی قم در حالی اعلام شد که تعداد بیماران بستری در مراکز درمانی به طور چشمگیری رو به افزایش است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: هفت بیمار جدید کرونایی شبانه روز گذشته در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری های استان از 25 به 22 نفر کاهش یافت.
منجیل خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، وضعیت بهداشت و درمان استان تفاوت زیادی با استان های کم برخوردار کشور ندارد و از بسیاری از این استان ها عقب مانده تر است و علاوه بر ناکافی بودن زیرساخت های بهداشتی و درمانی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون 55 بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مراکز درمانی ناباروری موظف به ارائه خدمات به مراجعین هستند و 90 درصد هزینه ها توسط سازمان های بیمه گر پرداخت می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش میزان بستری بیماران کرونایی در مراکز درمانی خراسان رضوی خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته سه شنبه چهارم بهمن ماه تا امروز 6 بهمن ماه یک هزار و 649 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده اند که از این تعداد 549 بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی 79 نفر در ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل همچنین از ترخیص 16 بیمار با وضعیت بهبود نسبی از مراکز درمانی استان در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در مدت یادشده 2 بیمار کرونا جان خود را از دست دادند.