چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۸:۴۵Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

خبرگزاری مهر   ۳۰ دقیقه پیش    
اصفهان – سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از مرگ مرد 45 ساله در اصفهان بر اثر ریزش دیوار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فردیس از سقوط کارگر ساختمان در حین خارج شدن از داخل چاه ساختمانی در فردیس خبر داد.
پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان، شب گذشته پس از اعلام برخورد شدید پراید با دیوار منزلی در انتهای خیابان وفایی بلافاصله تیم امداد و نجات ایستگاه یک این سازمان به محل اعزام شدند. ...
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ازآماده باش کامل آتش نشانان در روز های بارانی شهر اهواز خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - خودرو جدید حامل تجهیزات عملیاتی با محوریت پشتیبانی آتش نشانان در صحنه های بحرانی در مجموعه ناوگان خودرویی سازمان قرار گرفته و به بهره برداری رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: 2 شهروند قزوینی بر اثر استنشاق گاز منوکسید کربن جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد با بیان اینکه عملیات آوار برداری انفجار واحد مسکونی در خرم آباد پایان یافته است گفت: در این حادثه چند مصدوم و 2 نفر جان خود را از دست دادند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات مجموعاً 65 نفر در 174 عملیات هفته گذشته این سازمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 11 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات طی شبانه روز گذشته با تلاش آتش نشانان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش سوزی بیمارستان گلستان با تلاش آتش نشانان مهار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خراسان شمالی- مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد گفت: انفجار گاز شهری به 12 واحد مسکونی این شهر خسارت وارد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد علملیات های امدادی در پی بارش باران طی دیروز را 141 مورد عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۶    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از وقوع 24 مورد حادثه و حریق در یک هفته گذشته درشهر سمنان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت 04:41 امروز حادثه آتش سوزی ساختمان مسکونی در خیابان اول نیروی هوایی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات 25 نفر در پی وقوع حریق در پارکینگ در یک مجتمع مسکونی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به تشریح جزئیات حادثه پتروشیمی و چرایی صدای انفجار در جنوب این شهر پرداخت.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به تشریح جزئیات حادثه پتروشیمی و چرایی صدای انفجار در جنوب این شهر پرداخت. سهیل فضل وزیری منشأ نور و صدای انفجار در این شهر را ناشی از انجام سیستم تریپ پتروشیمی خواند و اظهار داشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز یکشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 12:53 امروز این حادثه در خیابان 15 خرداد، خیابان امام زاده یحیی (ع) کوچه شیرازی به سامانه 125 اعلام و بلافاصله مأموران 2 ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند. سید جلال [...]
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج نیز بامداد دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: صدایی که ساعتی پیش در شهر شنیده شد مربوط به شرکت پتروشیمی و یک اتفاق طبیعی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به تشریح جزئیات حادثه پتروشیمی و چرایی صدای انفجار در جنوب این شهر پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از واژگونی کامیون تریلی در جاده مهاباد به بوکان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۳۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از ایجاد حریق در یک منزل مسکونی در اصفهان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بجنورد گفت: انفجار گاز شهری ظهر امروز به 14 واحد مسکونی در شهرک شاهد این شهر خسارت وارد کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از 27 مورد ماموریت در 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: بیشتر این حوادث مربوط به اتصال برق بر اثر بارندگی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان 25 عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قرچک از وقوع 129 مورد حادثه و حریق طی مهرماه سال جاری در این شهر خبر داد .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
احمد تاجیک روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پاکدشت با اطلاع از وقوع یک حادثه رانندگی در محور امام رضا(ع) سریعا به محل حادثه اعزام شدند.وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پراید 141 به دلیل شدت سرعت، از محور اصلی خارج و در شانه [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 9 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در 24 ساعت گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: واژگونی خودرو تریلر در جاده اهواز اندیمشک یک فوتی و مصدوم برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از انجام 260 عملیات و نجات جان 83 نفر توسط آتش نشانان کرمان در آبان ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با بیان اینکه کلیپ منتشر شده آتش سوزی خودرو در زنجان مربوط به 10 سال قبل است، گفت: قطعا با عاملان انتشار این کلیپ برخورد خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۰    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد گفت: خودروی سورای در مسیر شهرکرد به هفشجان واژگون شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 23 دقیقه بامداد این حادثه در یک رستوران سنتی و قهوه خانه در خیابان انقلاب و در حوالی خیابان فلسطین به سامانه 125 اعلام و بلافاصله نیروهای آتش نشانی به همراه خودروی تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. سید [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری بجنورد از انجام 128مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در آبان ماه امسال در خراسان شمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 2 سانحه تصادف صبح امروز شنبه در جاده اهواز- اندیمشک پنج مصدوم و یک کشته برجای گذاشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک قهوه خانه در خیابان انقلاب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: سال گذشته شاهد مرگ هشت نفر از همشهری هایمان بر اثر گازگرفتگی بودیم امسال برای جلوگیری از بروز این حوادث مردم بایستی نکاتی مانند استفاده کردن ار کلاهک های H مانند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی خودروی تریلر در جاده اهواز- اندیمشک خبر داد و گفت: این حادثه یک فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: راننده خودرو سمند در کرج بر اثر برخورد با تیر چراغ برق درگذشت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک قهوه خانه در خیابان انقلاب خبر داد. سید جلال ملکی در این باره گفت: ساعت 00 ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی درباره اقداماتی که شهروندان باید در فصل بارندگی آن ها را رعایت کنند، توضیحاتی داد. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه به لطف خدا در سال های اخیر و در ایام پاییز و زمستان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: حادثه رانندگی در خیابان ابوالرضا راوند یک کشته و یک مجروح به همراه داشت. روح اله فدایی اظهار کرد: عصر امروز (جمعه،7 آذر ماه)، گزارش یک حادثه در خیابان ابوالرضا، در راوند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک کارگاه تولید مواد نفتی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک کارگاه تولید مواد نفتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 16 عملیات اطفا حریق و امداد و نجات در 24 ساعت گذشته توسط آتش نشانان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: واژگونی خودرو تیبا در جاده اهواز ملاثانی یک مصدوم و یک فوتی بر جای گذاشت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش نشانان همدان از شروع سال تا پایان آبان ماه دو هزار و 484 عملیات اطفای حریق، امداد و نجات و احتیاط حریق و حوادث انجام دادهاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: آتش نشانان کرج با امداد های خود جان 138 نفر را نجات داده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: با تلاش چهار ساعته آتش نشانان، آتش سوزی هفت انبار در مسیر ارومیه – سلماس، طی نیم ساعت گذشته مهار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرقدس (پانا)- سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس موفق به امدادرسانی و نجات چهار سرنشین محبوس در حادثه برخورد دو دستگاه خودروی سواری در بزرگراه فتح شد. ...