پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۱:۳۱Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: یکی از آتش نشانان بندرعباس هنگام عملیات امداد و نجات در منطقه هشت بندی شهرستان میناب جان باخت.
آتشیار سوم فواد اورنگی در حین عملیات نجات فردی در عمق چاهی 120 متری منطقه هشت بندی میناب دچار حادثه شد. این آتش نشان 37 ساله در روز تولدش جان سپرد. به گزارش صبح ساحل ...
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک خودرو 206 با تیر چراغ برق در جاده خاوران خبر داد و گفت: یک مرد و زن 25 ساله در این سانحه رانندگی جان باختند.
افسر کشیک سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: واژگونی خودروی سواری پراید در جاده بوئین زهرا به قزوین، پنج مصدوم برجای گذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرماندهی عملیات و ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از اعزام هفت ایستگاه آتش نشانی به منظور اطفای حریق کارگاه تولید الیاف خبر داد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱    
مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری باقرشهر گفت: آتش سوزی در کارگاه ضایعات پلاستیک در قمصر با تلاش دو ساعته آتش نشانان مهار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۸    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از فوت دو جوان در اثر برخورد پژو 206 با تیر چراغ برق خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تصادف 3 خودرو سواری در جاده قدیم مشهد به نیشابور و مجروح شدن 12 نفر خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با تشریح برنامه های هفته ایمنی و آتش نشانی امسال ( 1 الی 7 مهرماه) گفت: رونمایی و بهره برداری از 34 دستگاه خودرو سنگین و سبک آتش نشانی و سایر تجهیزات مورد نیاز این سازمان با بیش از200 میلیارد تومان هزینه، در هفته اول مهر انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد، با اشاره به حادثه آتش سوزی انبار روغن در قطب صنعتی شهرکرد، گفت: نیرو های آتش نشانی با حضور به موقع موفق به اطفای حریق در یک انبار روغن شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قم وقوع انفجار در کوره ذوب آهن را علت بروز حادثه در واحد صنعتی استیل ریزان قم اعلام کرد.
نیمه شب گذشته صدای انفجاری در شهر زاهدان به گوش رسید که موجب نگرانی جمعی از مردم شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از تسنیم، نیمه شب گذشته صدای انفجاری در شهر زاهدان به گوش رسید که موجب نگرانی جمعی از مردم شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با تشریح برنامه های هفته ایمنی و آتش نشانی امسال ( 1 الی 7 مهرماه) گفت: رونمایی و بهره برداری از 34 دستگاه خودرو سنگین و سبک آتش نشانی و سایر تجهیزات مورد نیاز این سازمان با بیش از200 میلیارد تومان هزینه، در هفته اول مهر انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زاهدان گفت: حوالی ساعت یک بامداد چهارشنبه بر اثر نشست گاز و انفجار ناشی از آن در یکی از محلات زاهدان یک نفر جانش را از دست داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- ابراهیم شهریاری رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: بر اثر نشت گاز و انفجار در یک منزل مسکونی واقع در بلوار معم خیابان امام سجاد زاهدان متاسفانه یک نفر بر اثر این حادثه فوت کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: سوله 200 متر مربعی با کاربری سازه های چوبی در بلوار مدرس طعمه حریق شد و یک مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از نجات جان 1328 نفر در 4191 حادثه از مردادماه 1401 تا مردادماه سال جاری، توسط نیروهای این سازمان، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از برخورد خودروی سواری زانتیا با تیر چراغ برق خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: طی سال گذشته 662 مورد حریق وسیله نقلیه را شاهد بودیم، همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون 394 مورد حریق خودرو به این سازمان گزارش شده است که نیروهای آتش نشانی امدادرسانی لازم را انجام دادند.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آغاز طرح ایمن سازی و توزیع کپسول های اطفاء حریق در بین کسبه بازار قزوین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرمشهر گفت: رستوران سه طبقه آقا بزرگ واقع در بلوار ساحلی خرمشهر در آتش سوخت.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر از وقوع حریق سنگین در کارگاه تولید تشک خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۷    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از اعزام نیروهای آتش نشانی به خیابان رودکی دوم در مجاورت استخر سیدن خبر داد و گفت: نیروها برای خنثی سازی بقایای شی ناشناس منفجر شده اعزام شدند.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس فدراسیون جهانی و مدیر تیم ملی آتش نشانان ایران از رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: برخورد 2 دستگاه خودرو سواری و باری در این شهرستان منجر به فوت یک نفر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۳    
معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون یک هزار و 73 عملیات توسط آتش نشانی بروجرد انجام شده است، گفت: آتش سوزی در فضای سبز، زمین های کشاورزی و باغات با 550 مورد بیشترین حجم عملیات را به خود اختصاص داده است.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۶:۴۰    
آتش نشانی نجف آباد:مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نجف آباد گفت: در ساعت 15:38یک شنبه 26 شهریور 1402 یک مورد حادثه برق گرفتگی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از مهار آتش سوزی یک دستگاه مینی بوس در این شهرستان باتلاش آتش نشانان خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۴    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: بر اثر برخورد خودرو سمند با وانت بار نیسان حامل بار گوجه فرنگی یک نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: بر اثر برخورد خودرو سمند با وانت بار نیسان حامل بار گوجه فرنگی یک نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: بر اثر برخورد خودرو سمند با وانت بار نیسان حامل بار گوجه فرنگی یک نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: علی رغم تلاش تیم نجات غریق آتش نشانی قم جوان 20 ساله در سد امامزاده اسماعیل(ع) بخش کهک استان قم جان سپرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
احسان سهیلی گفت: در ساعت 14:50 امروز یکشنبه (26شهریورماه) یک مورد حادثه سقوط از ارتفاع در میدان مرکزی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش نشانان ایستگاه های شماره یک و گروه نجات ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام شدند. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی خرمشهر گفت: سرایت آتش سوزی از نیزارهای مجاور منطقه ای مسکونی در این شهر، باعث آتش سوزی گسترده 2 منزل مسکونی و گرفتار شدن 10 نفر شد. ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۳    
محمدرضا منفردی فرمانده تیم اعزامی از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز درباره وضعیت ایمنی مخازن آمونیاک سردخانه کارخانه ای که در شهرک صنعتی یزد دچار آتش سوزی شده بود، توضیحاتی ارائه می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: جسد جوان اهل هویزه که روز پنجشنبه در رودخانه دز غرق شده بود، کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از آتش سوزی گسترده خودروی حامل سوخت قاچاق، در بلوار شهید صدوقی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: حریق انبار علوفه اسطبل پرورش اسب در قزوین توسط آتش نشانان مهار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۳    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اطفای حریق یک واحد مسکونی در شهرک ثمین گفت: در پی این حادثه ستاد فرماندهی آتش نشانان سه تیم عملیاتی را به محل اعزام کرد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: بر اثر حادثه غرق شدگی در رودخانه دز یک نفر جان باخت و 2 نفر دیگر نجات یافتند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: متاسفانه 2 جوان 18 و 27 ساله طی 24 ساعت اخیر جان خود را به دلیل غرق شدگی در رودخانه دز از دست دادند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۸    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: در 24 ساعت اخیر دو جوان 18 و 27 ساله به دلیل غرق شدگی در روخانه دز جان خود را از دست دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: 2 کارگر چاه کن اتباع افغانستانی به دلیل وجود گازهای سمی در حین کار در چاه در شیراز فوت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از غرق شدن یک جوان در رودخانه دز در این شهر خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: نصب سیستم های اعلام حریق، خودبارش و استفاده از بیمه آتش سوزی برای منازل، فروشگاه ها و دیگر اماکن عمومی ضروری است. ...
افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از مصدوم شدن پنج نفر در حادثه واژگونی خودروی سواری پراید در جاده بوئین زهرا به قزوین خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از تمهیدات ویژه این سازمان برای تامین ایمنی زائران و عزاداران رضوی در شهر مشهد و اطراف حرم مطهر امام رضا(ع) همزمان با سالروز شهادت آن امام همام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۴    
افسرکشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از تصادف خودروی سواری پراید و پژو در بلوار باهنر قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت : یک خانه ویلایی در روستای کیژده رشت بر اثر نشت گاز رومیزی در آتش سوخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، از مهار آتش سوزی لوله های پلی اتیلن واقع در اطراف شهرک صنعتی سدید خبر داد.