جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۴۴Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از واژگونی تریلی حامل سوخت مایع و آتش سوزی آن خبر داد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع یک حریق در منزل مسکونی خبر داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
شیراز-ایرنا-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز گفت: شهروند گرفتار در ارتفاعات جاده کمربندی جوادیه شیراز با کمک آتش نشانان نجات یافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع حریق نیمه گسترده در یک کارگاه چوب واقع در خیابان امام رضا (ع) رهنان، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کوهدشت گفت: کوهنورد جوان ساکن این شهرستان به دلیل سقوط از ارتفاعات "نثار چره" جان باخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از واژگونی یک دستگاه تانکر 30 هزار لیتری حامل سوخت بنزین در جاده سروستان به جهرم خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند از تلاش یک ساعته آتشنشانان برای اطفا حریق واحد تجاری در چهکند بیرجند خبر داد و گفت: این تلاش نتیجه بخش بده و حادثه خسارت جانی نداشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از آتش سوزی کارخانه صنایع غذایی در جاده تبریز-تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: در سه ماهه نخست امسال 29 حلقه مار در سنندج زنده گیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۳۲    
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد از فوت سه نفر بر اثر حادثه گاز گرفتگی چاه در نیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۱    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: وقوع سانحه رانندگی در جاده مهاباد به ارومیه موجب مصدوم شدن 2 نفر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: هر سال به علت حفر چاه بر اثر خشکسالی در شهر شاهد وقوع حوادث متعددی هستیم که نیازمند رعایت نکات ایمنی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: آتش نشانان در خردادماه سال جاری طی 334 عملیات، 114 نفر از شهروندان را در حوادث مختلف نجات دادند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۱۰    
انتشار گاز سمی در زیرزمین یک نانوایی سنگکی منجر به مسمومیت 6 کارگر شد. به گزارش ایران، سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: ساعت 23 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران پس از دو سال توقف به دلیل شیوع پاندمی کرونا، تیر ماه جاری برگزار می شود. به گزارش دنیای اقتصاد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از جان باختن یک تن و نجات ده ها تن از حریق یک مجتمع مسکونی در مجیدیه شمالی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از وقوع حریق در یک ساختمان هفت طبقه درمانی در خیابان آفریقا خبرداد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار گفت: ساعت 16:08 امروز این حادثه در بلوار آفریقا نرسیده به چهارراه جهان کودک به سامانه 125 اعلام و ماموران سه ایستگاه آتش نشانی با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حبس شدن راننده یک خودروی سواری پراید بر اثر برخورد با درخت، خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت 13:47 امروز حادثه انفجار در بلوار صبا قیطریه به سامانه 125 اعلام و در مدت زمان چهار دقیقه ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: با اقدام سریع و به موقع آتش نشانان، حریق انبار گاز در کارگاه فندک پرکنی مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
بازرس عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد: یک خانه در یزد به دلیل انفجار ناشی از نشست گاز، کاملا در آتش سوخت.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار شدید در یک مغازه تعویض روغنی در قیطریه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: آتش نشانان کاشانی توانستند آتش سوزی گسترده در کارگاه تولیدی فیلتر با مواد قابل اشتعالزای فراوان را در 10 دقیقه اول مهار و خاموش کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه تعداد قابل توجهی از مدارس در پایتخت نیازمند ایمن سازی است گفت: سازمان آتش نشانی آماده همکاری با آموزش و پرورش برای این اقدام مهم است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بابایی تصریح کرد: این دختربچه که به شدت از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شده بود، چهار انگشت دست راست آن کاملا آسیب دیده است، که پس از انتقال به بیمارستان بلافاصله از آتش نشانان درخواست کمک کرده بودند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی های مکرر در مجتمع فناوری زیست پسماند شهرستان ساوه که همه ساله بوقوع می پیوندند و چندین مورد آن طی سالیان گذشته در ایسنا منتشر شده است و آخرین مورد آن نیز طی 48 ساعت گذشته در سطح گسترده ای در دو نوبت این مجتمع را فراگرفت، به یک معمای حل نشدنی تبدیل شده است! ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مبارکه با بیان اینکه این سازمان به نردبان هیدرولیک برای اطفای حریق در ساختمان های مرتفع نیاز دارد، گفت: ساخت بناهای بلندمرتبه در شهر افزایش یافته است و در صورت وقوع حادثه در این گونه سازه ها، نردبان مناسب در اختیار نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از کشته شدن یک نفر و مصدومیت 9 تن بر اثر برخورد دو خودرو خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر دوشنبه در این باره گفت: ساعت 15:52 این حادثه آتش سوزی در خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از چهار راه پارک وی، خیابان فیاضی، خروجی بزرگراه مدرس، کوچه نیلوفر غربی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۰۰    
اهواز - ایرنا - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انفجار گاز شهری در منطقه باهنر اهواز و مصدومیت 12شهروند در این حادثه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از تصادف زنجیره ای چهار دستگاه خودرو سواری در کمربندی حسین الهاشمی خبر داد که این حادثه مرگ تلخ راننده خانم را به دنبال داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت چهار نفر در حادثه انفجار گاز در یک ساختمان مسکونی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک ساختمان چهار واحدی در محله باهنر به علت انفجار، صددرصد تخریب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: انفجار گاز شهری در منطقه باهنر اهواز چهار مصدوم برجای گذاشت.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
محل آتش سوزی یک ساختمان 13 طبقه بود که هفت طبقه روی زمین و 6 طبقه زیر زمین داشت. زمانی که نیروها به محل رسیدند در طبقه منفی 3، در قسمت شوتینگ زباله که در مجاورت داکت و رایزر ساختمان بود، آتش سوزی رخ داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات حدود 80 نفر از حریق یک مجتمع اداری و تجاری خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۷    
میانگین امتیازات: 3.6 / 5. تعداد امتیازات: 29 به این خبر امتیاز دهید میانگین امتیازات: 3.6 / 5. تعداد امتیازات: 29 به این خبر امتیاز دهید 0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط درشعبه هشتم دادسرای امور جرائم جنایی چه گذشت؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه از ریزش یک منزل مسکونی در بافت فرسوده خیابان مدرس شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: این حادثه ظهر امروز به مرکز پیام آتش نشانی کرمانشاه اعلام شد.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:درخرداد ماه سال جاری 99مورد آتش سوزی و 235مورد حادثه به وقوع پیوسته که در این عملیات ها تعداد 60نفر از شهروندان حادثه دیده توسط آتش نشانان نجات پیدا کرده اند .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: طی هفته ای که گذشت 119 مورد حریق اطفاء و 138 عملیات نجات توسط نیروهای عملیاتی این سازمان صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون گفت: مرحله اول طرح بازدید از مجتمع های مسکونی و اماکن مستعد خطر شهر کازرون اجرا شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه گازگرفتگی در خیابان سئول و مسمومیت 6 مرد جوان در این حادثه خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، صبح امروز رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد* از ایستگاه بانوان این سازمان در کرج بازدید کرد. ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مسمومیت شش نفر با مونوکسید کربن در یک نانوایی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: یک باب ساختمان 7 طبقه 14 واحدی حیدرآباد در معرض خطر ریزش قرار گرفت.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد: با دستور قضایی، عملیات تخلیه یک ساختمان هفت طبقه با 14 واحد مسکونی در حال ریزش در حیدرآباد کرج آغاز شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از بلعیده شدن انگشتان دست دختربچه دو ساله کرمانی در دستگاه چرخ گوشت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه گاز گرفتگی یک نانوایی در خیابان سئول تهران و مسمومیت 6 نفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: برای ساختمان 7 طبقه 14 واحدی حیدر آباد به علت احتمال ریزش؛ دستور تخلیه صادر شد.