چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۲:۱۸Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرمان از انفجار یک منزل مسکونی و مصدوم شدن پنج نفر خبر داد. رضا میرزایی، با بیان اینکه عدم رعایت نکات ایمنی و بی احتیاطی، باعث انفجار یک منزل مسکونی در شهر کرمان شد، افزود: بلافاصله بعد از اطلاع از این حادثه ...
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۸    
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کازرون گفت: بررسی علل بروز حوادث و حریق و اعلام نظر کارشناسی در خصوص چگونگی وقوع، مشروط به حضور سازمان آتش نشانی در صحنه حادثه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از سقوط کارگر 37 ساله در چاه هفت متری در اصفهان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: سال گذشته 561 مورد اطفای آتش سوزی و 676 مورد عملیات امداد و نجات در این شهر انجام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات جان کارگر ساختمانی خبر داد که صبح امروز بر اثر سقوط در چاه 7 متری دچار آسیب دیدگی شده بود.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرمشهر از حریق یک رستوران سه طبقه واقع در ساحلی شهرستان بدون تلفات جانی خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ، مهرداد فلاح در سخنانی اظهار داشت: متأسفانه در روز 13 فروردین ماه دو نفر از هم وطنان در رودخانه سزار غرق شدند. وی با بیان اینکه پیکر یک نفر از آنها در روزهای گذشته رؤیت شده است گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: این سازمان در سال گذشته بیش از هشت هزار عملیات را در این شهرستان انجام داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 3 عملیات مهار آتش با تلاش آتش نشانان طی دیروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۵    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 3 عملیات مهار آتش با تلاش آتش نشانان طی دیروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که با توجه به تغییر وضعیت استان البرز از زرد به قرمز کرونایی، تیم های آتش نشانی کرج خطر ویروس جهش یافته کرونا و راه های مهار وضعیت کنونی را اطلاع رسانی می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گفته رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کرج انحراف یک دستگاه خودروی زانتیا در جاده چالوس قبل از پیچ قطبی سه مصدوم برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از اطفای آتش سوزی در کارخانه کارتن سازی در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
همدان-سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان از نجات 837 نفر، مصدومیت 136 نفر و فوت 17 نفردر حوادث سال 1399 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 13 عملیات مهار آتش و امداد و نجات در 24 ساعت گذشته انجام شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برقراری بیش از 12 هزار و 700 تماس تلفنی با سامانه 125 این سازمان طی هفت روز خبر داد گفت: بیش از نیمی از این تماس ها مزاحمی بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات فرد در حال سقوط در اصفهان خبر داد.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: آتش سوزی یک واحد مسکونی در آبادان با نجات دو نفر از ساکنان مهار شد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: یکی از مواردی که پاساژها را تهدید می کند، نبود سیستم اعلام و اطفای حریق است چراکه سیستم های اعلام و اطفای حریق در جلوگیری و کنترل آتش سوزی بسیار مؤثر است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: آتش سوزی در انبار اسپری چسب و ایزوگام در میدان شهدا با حضور به موقع آتش نشانان قبل از گسترش و سرایت به واحد های مسکونی و تجاری همجوار مهار و خاموش شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرانزلی از مهار حریق در یک خانه ویلایی در این شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از آتش سوزی در انبار چسب میدان شهدای ارومیه خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۳    
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ورود یک دستگاه کامیون میکسر بتن به ساختمانی در بلوار آیت الله کاشانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: طی 24 ساعت گذشته، 9 دستگاه خودرو در سه تصادف جداگانه با یکدیگر برخورد کردند که بر اثر این سوانح، هشت تن مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
وارک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: غواصان سازمان آتش نشانی پیکر نیمه جان جوان خرم آبادی را از دریاچه کیو خارج کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مریوان گفت: در هنگام حفاری یک باب مدرسه در یکی از محلات این شهر یک گلوله خمپاره عمل نکرده دوران جنگ تحمیلی کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز جزئیات عملیات های مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری خرم آباد گفت: یک جوان 30 ساله به دلیل آشنا نبودن با فنون شنا در دریاچه کیو خرم آباد غرق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مریوان از کشف یک قبضه خمپاره عمل نکرده دوران جنگ تحمیلی در این شهر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز پنجشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 3:14 دقیقه بامداد این حادثه آتش سوزی در خیابان آجودانیه، خیابان آذرمی به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: چاه کن 46ساله که در عمق صدوچهل متری چاه گرفتار شده بودند، توسط تیم عملیاتی آتش نشانی در اولین فرصت نجات پیدا کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در واکنش به انتشار خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر آتش سوزی در هتل شیراز، این خبر را قویا تکذیب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه حریق در مشتاق سوم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۵    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 10 عملیات مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی دیروز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز حوادث آتش سوزی طی 24 ساعت گذشته را تشریح کرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت : در پی اعلام سقوط یک کارگر ساختمانی به درون چاهک آسانسور در یک ساختمان در حال ساخت به سامانه 125 آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۹    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: پارسال آتش نشانان کرمانی 982 نفر را طی عملیات های مختلفِ امدادی، نجات دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان گفت: طی سال گذشته 639 مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات در این شهرستان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان، گفت: انبار روغن موتور ماشین در خیابان صدر جهان شهر زنجان طعمه حریق شد و خسارت مالی برجا گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۲    
زنجان- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان به آتش سوزی رخ داده در انبار روغن موتور در خیابان خیام زنجان اشاره کرد و گفت: حادثه خسارت جانی نداشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: پس از 3 ساعت آتش سوزی انبار روغن موتور مهار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: آتش سوزی انبار روغن پس از سه ساعت با حضور 30 آتش نشان مهار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مادر و پسر 5 ساله ای که قصد سوار شدن به پله برقی داشتند بر اثر گیر کردن پایشان داخل پله ها مجروح شدند. به گزارش ایران، روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در این باره اعلام کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات های مهار آتش و امداد و نجات در 24 ساعت گذشته را 9 مورد اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: پارسال آتش نشانان کرمانی 982 نفر را طی عملیات های مختلفِ امدادی، نجات دادند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: باتلاش آتش نشانان راننده مصدوم از پژو 206 واژگون شده در خیابان امام خمینی اصفهان نجات داده شد. سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در این حادثه که روز چهارشنبه رخ داد خودروی 206 در محدوده پل دوطبقه امام خمینی خروجی خیابان خلیفه سلطانی واژگون و راننده آن مصدوم شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از واژگونی خودروی 206 بر روی پل خیابان امام خمینی (ره) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرانزلی از آتش سوزی دو باب مغازه در این شهر خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر دچار سوختگی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک تانکر سوخت صبح امروز چهارشنبه در جاده اهواز- اندیمشک واژگون شد که با تلاش 2 ساعته نیروهای آتش نشانی عملیات پاکسازی جاده انجام گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که آتش سوزی در یک واحد غیر مجاز عرضه گاز ال. پی. جی خودرو در کرج خساراتی به بار آورد.