پنجشنبه ۱۹ تیرساعت ۰۵:۱۳Jul 2020 9

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

 
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از اعزام سه اکیپ از آتش نشانی تبریز برای کمک به اطفاء حریق در مراتع مشرف به جنگل های ارسباران خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از وقوع 8 مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی طی یک روز در همدان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: شهروندان همدانی روز گذشته 454 مرتبه با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد 16 مورد منجر به عملیات شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک دکل مخابراتی در محله حکیمیه تهران، خیابان سازمان آب سقوط کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه گرفتار شدن یک فرد بر روی نمای یک ساختمان در محدوده خیابان پیروزی تهران خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دکل مخابراتی در محله حکیمیه تهران خبر داد. سیدجلال ملکی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 16:31 امروز، سه شنبه، 17 تیر، حادثه سقوط یک دستگاه دکل مخابراتی واقع در محله حکیمیه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دکل مخابراتی در حکیمیه تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۰:۳۰    
اهواز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز روز سه شنبه از انفجار گاز شهری در یکی از مناطق اهواز و مصدوم شدن پنج نفر از شهروندان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در مراتع بخش های کوهپایه ای دارآباد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در یک هفته گذشته تعداد 112 مورد حریق و 265 مورد آتش سوزی امداد و نجات و 153 مورد حادثه امدادی به سازمان آتش نشانی اعلام شده است .
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حادثه24- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: این حادثه در ساعت 13 و 21 دقیقه به سامانه 125 اطلاع رسانی شد. ابراهیم قنبری افزود: آتش نشانان با چهار خودروی اطفای حریق و امداد و نجات به محل این حادثه واقع در خیابان نظامی اعزام و مشغول امداد رسانی شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انفجار یک کارگاه خیاطی بر اثر گاز شهری و مصدومیت پنج زن در این حادثه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت پنج زن در انفجار گاز شهری یک کارگاه خیاطی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدومیت پنج زن بر اثر انفجار گاز شهری در یک کارگاه خیاطی در مرکز شهر اهواز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: انفجار گاز شهری در یکی از مناطق اهواز باعث مصدوم شدن پنج نفر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: روز گذشته چهار مورد آتش سوزی منزل مسکونی در مناطق سپیدار، زیتون کارمندی، آغاجاری منابع طبیعی و کوی مشعلی به سامانه 125 اطلاع رسانی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از خاموش شدن آتش در سایت دفن پسماند صفیره پس از هفت روز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: تشخیص مار سمی و غیر سمی، مسئله ای که در زمینه مقابله و محافظت در برابر مارها است و تاکنون 131 مورد مارگیری در اهواز انجام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نسبت به ایمنی ساختمانی جدید در مجتمع درمانی امام خمینی(ره) هشدار داد و از وزارت بهداشت و مسئولان این مجتمع خواست تا شرایط بازدید آتش نشانی از این ساختمان را فراهم کنند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - پیکر کشاورز غرق شده در برکه آب توسط آتش نشانان تبریز کشف شد. به گزارش امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، علیرضا زبردست در تشریح این خبر اظهار کرد ...
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در سه ماهه اول سال جاری 15707 تماس با سامانه 125 آتش نشانی گرفته شده که متاسفانه 12149 تماس (حدود 80 درصد) مربوط به تماس های مزاحمین تلفنی بوده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: شهروندان همدانی روز گذشته 462 مرتبه با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد 17 مورد منجر به عملیات شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نسبت به ایمنی ساختمانی جدید در مجتمع درمانی امام خمینی (ره) هشدار داد و از وزارت بهداشت و مسئولان این مجتمع خواست تا شرایط بازدید آتش نشانی از این ساختمان را فراهم کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از تصادف دو دستگاه تانکر حامل سوخت مواد نفتی با یکدیگر در محور بندرعباس- بندرخمیر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به حادثه آتش سوزی یک انبار دارو در خیابان هشت بهشت اعلام کرد که خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از انفجار در داروخانه ای در خیابان هشت بهشت شرقی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۳۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: حادثه حریق داروخانه در خیابان هشت بهشت خوشبختانه هیچ مصدومی در بر نداشت و تنها خسارت مالی به دنبال داشت.
سلام نو / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از انفجار در داروخانه در خیابان هشت بهشت اصفهان خبر داد. فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به وقوع حادثه انفجار در اصفهان اظهار کرد: این حادثه ساعت 20 و 34 دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از محبوس شدن دو نفر در کوه صفه اصفهان و نجات آنها توسط نیروهای آتش نشانی خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: دختر جوانی که بعداز ظهر امروز با قرار گرفتن بر فراز پل عابر پیاده، قصد خودکشی داشت با تلاش مردم و هوشیاری نیروهای امدادی منصرف شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۷    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از حادثه واژگونی خودروی ساینا و مصدومیت پنج تن خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تماس مجموعاً 436 هزار و 162 نفر اصفهانی با ستاد فرماندهی آتش نشانی در سه ماه نخست امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از نجات 4 نفر با تلاش آتش نشانان این شهر خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: شهروندان همدانی روز گذشته 502 مرتبه با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد 23 مورد منجر به عملیات شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- حریق بخشی از مزرعه گندم محدوده نزدیک به باغ پرندگان منطقه ناژوان به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان بعد از دقایقی مهار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از اطفای حریق مزرعه گندم جنب باغ پرندگان در منطقه ناژوان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۰:۱۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: در حال حاضر هیچ مرکز درمانی در مشهد تأییدیه ایمنی ندارد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۲    
سید فواد هاشمی در گفت و گو با کردپرس افزود: پس از تماس مردمی با سامانه 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که گندم زارهای روستای دنگز طعمه حریق شده که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 2 این سازمان به محل اعزام شدند . ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
انفجار و آتش سوزی گسترده در کارخانه تولید لوازم ارایشی و بهداشتی(طوبی گل) در روستای چوب تراش با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد. به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین ...
برترین ها / اعتدال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
عصر ایران: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: زنی که با آتش زدن خانه می خواست خودکشی کند، با سرعت عمل به موقع آتش نشانان و انجام اقدامات احیا(CPR)، نجات داده شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدوم شدن یک نفر بر اثر انفجار گاز منزل مسکونی خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تخلیه یک منزل مسکونی در باغ دریاچه به دلیل دودگرفتگی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: طی شش ماه گذشته هیچ یک از بیمارستان های مشهد برای دریافت تاییدیه ایمنی به این سازمان مراجعه نکرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه ساختمان کلینیک سینا تنها یک راه پله داشته است و اگر قرار است در ساختمانی بیمار بستری شود حداقل باید دو دستگاه راه پله داشته باشد ...
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: حادثه آتش سوزی در نیروگاه زرگان اهواز بعد از 2 ساعت تلاش آتش نشانان مهار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز درباره حادثه آتش سوزی در نیروگاه شهید مدحج اهواز گفت: نیروهای آتش نشانی پس از دو ساعت عملیات آتش سوزی نیروگاه را مهار کردند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار حریق در نیروگاه شهید مدحج زرگان خبر داد. به گزارش تابا ؛ابراهیم قنبری اظهار کرد: پس از بیش از دو ساعت تلاش آتش نشانان، حریق نیروگاه شهید مدحج زرگان مهار شد. ...
سلام نو / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از صدور اخطار ایمنی برای بیش از 400 بیمارستان و مرکز درمانی در پایتخت خبر داد. به گزارش سلام نو، محمود قدیری در گفت وگو با ایسنا ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری: نیروگاه شهید مدحج زرگان در اهواز به دلیل انفجار ترانس امروز شنبه دچار آتش سوزی شد. تهران – اقتصادبرتر – 14 تیر 99 ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به معرفی تاییدیه ایمنی ساختمان سازمان آتش نشانی پرداخت.