چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۵:۴۴Oct 2020 21

جدیدترین‌های «خرم آباد»

زرک   ۳ ساعت پیش    
رییس هیأت ورزش های همگانی مرکز لرستان از معرفی سفیران ورزشی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ سجاد صالحی که در جلسه معرفی سفیران ورزش همگانی مرکز لرستان سخن می گفت ...
سید رمضان موسوی از ایجاد شعبه ویژه رسیدگی به مطبوعات در دادسرای خرم آباد خبر داد
معاون دادستان خرم آباد گفت: : از امروز برای رسیدگی به شکایت هایی که از خبرنگاران شده یک شعبه ویژه در دادسرا ایجاد می کنیم همچنین به دنبال این هستیم که در مرحله اول اکثر شکایات از خبرنگاران را در شورای حل اختلاف مطبوعات تایین و تکلیف کنیم
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش    
سدمعبر در خرم آباد اعضای کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی این شهر را به ریاست اردشیر دریکوند با راهکار برون سپاری رفع سد معبر به بخش خصوصی به جلسه کشاند .
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا- در سومین روز از گرامیداشت هفته نیروی انتظامی عملیات احداث ساختمان کلانتری 11 شهر پلدختر با حضور فرمانده انتظامی لرستان و جمعی از مسوولان آغاز شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: وقف سبب رشد و کمال معنوی افراد می شود و آثار برکات زیادی در جامعه دارد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان با تاکید بر وضعیت فوق العاده حادبیماری کرونا در استان گفت: تعداد بیماران بستری در بیمارستانهای استان به حد بی سابقه ای رسیده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۷    
جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر خرم آباد با راهکار برون سپاری و خصوصی سازی رفع سد معبر در خرم آباد به ریاست اردشیر دریکوند در سالن جلسات این شورا برگزار شد .
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۳    
گروه استان ها – لرستان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه نیروی انتظامی همیشه در صحنه است و کار پلیس تعطیل بردار نیست گفت : نیروی انتظامی پاسدار امنیت کشور است و ماموریتی که به عهده دارد بسیار مهم و با ارزش است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: نمازخانه های تمام مدارس بالای سه کلاس استان با فرش سجاده ای مفروش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۲    
خرم آباد - ایرنا - سرپرست فرمانداری سلسله گفت: برخی شهروندان درخصوص بیماری کرونا دچار ساده انگاری شده و آنرا جدی نمی گیرند در حالی که ویروس بسیار خطرناک تر از آن است که می پندارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۱    
خرم آباد - ایرنا - سرپرست فرمانداری سلسله گفت: هیات های ورزشی شهرستان به صورت تخصصی مدیریت شوند تا خروجی آن منجر به قهرمان پروری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دادستان خرم آباد گفت: سیستم قضایی استان از خبرنگارانی که در چارچوب قانون به نقد مسئولان می پردازند حمایت قاطع می کند همچنین برای کاهش مشکلات این قشر یک شعبه ویژه خبرنگاران در دادسرا خرم آباد ایجاد می شود.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح رئیس جمهور در این مدت کوتاه تا انتخابات بیشتر حاشیه ایجاد می کند و ثمره ای برای مردم ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: امینت و آسایش ایجاد شده در کشور، را مدیون رشادت ها و ایثار نیروهای انتظامی هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: امسال 400 نقطه خطوط تغذیه و شبکه توزیع آسیب دیده از سیل سال گذشته شناسایی، بازسازی و مقاوم سازی شده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قیاسیان، رئیس اداره ورزش و جوانان خرم آباد با اشاره به پلمب 5 باشگاه متخلف در راستای عدم رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا گفت: 400 مدیر باشگاه و مربی ورزشی متضرر از کرونا برای دریافت تسهیلات به اداره کار معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۹    
خرم آباد - ایرنا - دادستان مرکز لرستان گفت: شعبه ویژه رسیدگی به پرونده های مطبوعات استان به منظور حفظ شان و جایگاه اصحاب رسانه راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
در تحقق شعار سال "جهش تولید" به عنوان یکی از دغدغه ها و فرامین مقام معظم رهبری و در پی گزارش نماینده محترم ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به ریاست قوه قضائیه راجع به وضعیت اقتصادی استان با تمرکز بر شرکت های تولیدی مشکل دار ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های مرکز مدیریت راه های کشور محورهای خرم آباد - پلدختر، شمشک - دیزین و رامیان - اولنگ - شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۶    
مرحله سوم نهضت کمک های مؤمنانه همزمان در بخش مرکزی تنکابن، نشتارود، شیرود و خرم آباد آغاز و به گفته فرمانده سپاه تنکابن در این مرحله 6136 بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: در مجموع 99 طرح منظومه روستایی در کشور اجرا می شود که پنج طرح آن سهم استان لرستان است.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، عباس شرفی روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: این مسیر در منطقه چم حیدر (کیلومتر 45) و گاوزرده معمولان (کیلومتر 60) به دلیل انجام عملیات انفجاری، ترانشه برداری و بازسازی تا اطلاع ثانوی مسدود شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - یادش بخیر روزهایی که با آرامش از خانه بیرون می رفتیم و با اطمینان و بدون ترس، پس از چندین ساعت گردش و خرید به خانه برمی گشتیم و همه خریدها را با همان نایلون ها وارد فضای خانه می کردیم اما اکنون چنان ترسی در وجودمان است که گویی لباس ها و خریدهایمان همه کرونایی شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
هفت حوض در نزدیکی روستای پیرجد از توابع شهرستان خرم آباد است که منطقه ای زیبا و شامل صخره های مخملی و صیقلی است. در مسیر رودخانه این منطقه حوضچه های زیادی وجود دارد که به هفت حوض معروف شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عباس شرفی گفت: عملیات انفجاری پیچ گاوزرده در محور خرم آباد_ پلدختر صبح سه شنبه 29 مهر انجام و بلافاصله نسبت به جمع آوری و برقراری تردد تا عصر همین روز اقدام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرم آباد از جمع آوری 399 معتاد و دستگیری 9 خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۱۳    
مشاور مدیرکل و مدیر حراست راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در جریان بازدید از میدان یادمان شهدا ورودی خرم آباد به سمت بروجرد گفت :طی چند مرحله این میدان ساماندهی می شود . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر فرودگاه خرم آباد از افزایش پروازهای هفتگی در این فرودگاه خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۱    
صبح دوشنبه 28 مهرماه، بانویی از محله حاشیه نشین و کم برخوردار کوی علی آباد به همراه دو همسایه خود، از همه جا رانده و درمانده وارد دفتر رئیس شورای شهر خرم آباد شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار معمولان گفت: جاده پلدختر - معمولان از فردا (سه شنبه) در مسیر گاوزرده از ساعت هشت صبح به مدت حدود چهارساعت به علت عملیات انفجاری ترانشه برداری و بازسازی مسدود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده انتظامی لرستان از کلنگ زنی پروژه احداث کلانتری 18 در منطقه گلدشت شهر خرم آباد هم زمان با هفته ناجا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: این استان در رتبه دوم کشوری سطح زیر کشت جو دیم و رتبه سوم تولید این محصول را دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تیم تازه لیگ برتری شده آلومینیوم اراک به جای تقابل با شاگردان جواد نکونام، به مصاف خیبر خرم آباد خواهد رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۳    
خرم آباد - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلسله گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان افزایش یافته و تا وقتی که به این باور نرسیم که مردم تعیین کننده زمان قطع انتقال زنجیره این بیماری هستند، همچنان شاهد افزایش آمار مبتلایان و فوتی ها خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: کشاورزانی که اقدام به آتش زدن کاه و کلش مزراع می کنند، از تسهیلات بخش کشاورزی محروم می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: براساس گزارش سازمان جنگل ها و مراتع 560 هزار هکتار پوشش بلوط در لرستان بر اثر بیماری زوال بلوط از بین رفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد گفت: 70میلیارد تومان اعتبار استانی و ملی برای اجرای طرح های عمرانی و اقتصادی بخش "پاپی" شهرستان خرم آباد هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خرم آباد با بیان اینکه از سال گذشته تاکنون 70 میلیارد تومان پروژه برای بخش پاپی تعریف شده، افزود: امسال 16 پروژه با اعتباری بالغ بر18 میلیارد تومان برای این بخش پیش بینی شده است
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شیوع بیماری کرونا معیشت کارگران فصلی خرم آباد را تحت تاثیر قرار داده و با وجود ضرورت رعایت نکات بهداشتی، این قشر با گذراندن اوقات خود در کنار خیابان منتظر پیدا شدن کاری با دستمزد حداقلی اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس پلیس فتا لرستان گفت: والدین در صورت برخورد فرزندشان با محتوای مومو با آنان صحبت کرده و نگرانی را کاهش دهند و در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل مراتب را به پلیس فتا اطلاع دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - سرپرست فرمانداری سلسله گفت: نقش مردم در پیشگیری و کنترل کرونا انکارناپذیر است، مردم باید همراهی خود را در کنترل بیماری بیشتر کنند تا با بحرانی غیرقابل کنترل مواجه نشویم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: به طور متوسط در هر 6 ماه حدود 900 مورد شکایت از دفاتر ICT روستایی استان گزارش شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان گفت: ساعت کاری مرکز تعویض پلاک اینترنتی در لرستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی افزایش یافت.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وحید فاضلی سرمربی تیم نساجی مازندران درباره اردوی کیش این تیم اظهار کرد: طبق برنامه 7 جلسه تمرین و 2 بازی تدارکاتی در این اردو انجام دادیم. از خودم انتظار زیادی دارم. مردم شاید ندانند و بگویند فاضلی فقط دستیار بوده، اما کارنامه من قابل دفاع است. با تیم آلومینیوم اراک و خیبر خرم آباد از [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۵    
خرم آباد - ایرنا - "همراهی مردم در پیشگیری از شیوع کرونا مطلوب نیست" این مهمترین جمله ای است که در روزهای کرونایی و وضعیت قرمز لرستان از گفته مسئولان شنیده می شود و نشانگر نقش مهم و کلیدی شهروندان در کنترل این ویروس کشنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 25 هزار عدد واکسن رایگان آنفلوآنزا برای گروه های هدف در 2مرحله در استان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
این محور از فردا 29 مهر تا اطلاع ثانوی مسدود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۹    
ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد 19 ساله شد.